Küçük İşletmeler için En İyi Web Hosting

küçük işletme sfor web hosting 1Web küçük işletme için hosting seçiminizi düşündüğünüzden çok daha önemli. Sadece e-ticaret web sitenizi başlatmak için bir platform değil, barındırma seçiminiz de web sitesi performans güvenilirliğini ve güvenliğini etkiler.


Trafiğiniz ve içerik türünüz için yeterli kaynak sağladığından, ihtiyacınız olduğunda erişilebilir güvenilir bir desteğe sahip olduğundan ve kullanmanız için uygun maliyetli olduğundan emin olmak istiyorsunuz.

İşletmeniz bir başlangıçsa veya web barındırma konusunda fazla deneyiminiz yoksa, bilmediğiniz bazı şeyler olabilir.

Bunlardan biri çalışma süresi / kesinti sorunudur. Bu, web sitenizin güvenilirliği için gereklidir. Müşteriler içeriğe yardıma, bilgiye veya sipariş vermek istediklerinde erişemezlerse, bırakıp ihtiyaç duyduklarını verebilecek bir şirket bulurlar..

Çalışma süresi hemen çıkma oranlarınızı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda mali durumunuzu ve arama motoru sıralamalarınızı da etkileyebilir. Çalışmalar gösteriyor ki kesinti süresi ortalama bir işletme web sitesinin dakika başına 7.908 dolar. Çalışma süresi / kesinti süresi genellikle yüzde olarak ifade edilir.

Yüzde 99,8 kesintisiz çalışma süresi vaat eden hosting şirketleri, yılda ortalama 18 saatlik kesinti süresi anlamına geldiğini söylemeyecektir.

Yüzdenin küçük bir kısmı bile denklemi büyük ölçüde değiştirir; ayda yüzde 99,999’luk çalışma süresi (5-9s olarak adlandırılır), kesinti süresini yıllık olarak 5 dakika 15,6 saniyeye düşürür..

Küçük işletme hizmeti için güvenilir, uygun fiyatlı web hosting arayan işletme sahipleri doğru sayfada. Burada ilk dört işletme barındırma hizmeti aldık. Tüm iş genel hosting için mükemmel olsa da, her biri kendi “en iyi” kategorilerinde bir şekilde üstün.

İncelemelerimiz fiyat, çalışma süresi, kullanım kolaylığı ve desteği kapsamaktadır. Ayrıca bir barındırma hizmetinde neleri arayacağınızı ve her sağlayıcının temel özelliklerini karşılaştıracağız.

İş Barındırma için En Çok Tıklananlar

e-ticaret işi

Şimdi, incelememizin etine, şirketlerin kendilerine ulaşıyoruz. Size dört kategoride en iyilerden en iyisini verebilmek için birçoğunu test ettik ve inceledik: En İyisi, En İyi Üst Düzey Sağlayıcı, En İyi Yönetilen Hosting ve En İyi Bütçe Seçeneği. Bu herkesin düşünmesi için küçük bir şey verir.

Not: Tüm bu bilgiler bu yazının yazıldığı tarihte doğruydu ve iki kez kontrol edildi. Fiyatlandırma veya terimlerdeki değişiklikler bireysel şirketlerin kaprisindedir. İlgiliEn İyi Avustralya Web Sunucuları ve En Ucuz Hosting.

İşiniz, aynı sektördeki diğerleri arasında bile benzersizdir. Bu nedenle, iş türünüz için doğru olan sağlayıcıyı seçmeye dair neler hakkında derinlemesine bir tartışma ekliyoruz.

Şirketiniz için bir barındırma hizmeti seçerken dikkate almanız gereken birkaç soru var.

Teknik beceri

Eğer tam bir acemi iseniz, daha fazla teknik destek sunan bir servise ihtiyacınız olacak çok fazla teknik beceri ve bilgiye sahip olmanızdan daha iyidir. Çok fazla statik içeriğiniz veya daha az trafiğiniz varsa yönetilen barındırma veya çok basit bir hizmeti düşünmelisiniz.

Bütçeniz nedir?

Tek bir uygulayıcı için profesyonel bir web sitesi veya az sayıda çalışanı olan daha küçük bir başlangıç, daha fazla içerik ve yüksek trafik hacmine sahip büyük bir kuruluştan daha ucuz bir planla yapabilir. Paylaşılan planlar, bütçeniz dahilinde kalmanıza yardımcı olurken size gereken kaynakları ve desteği sunabilir.

Büyük şirketlerin muhtemelen işletmeler için yapılmış özel bir hizmete veya özel sunucuya ihtiyacı olacaktır. Bunlar en üst düzey hizmet için aylık 1.000 ABD dolarına mal olabilir.

Ne Kadar Trafik Beklersiniz?

Yüksek miktarda trafik bekliyorsanız, sezonluk satışlarda ani trafik artışları veya hızlı büyüme, daha fazla kaynağa sahip daha iyi bir barındırma hizmetine ihtiyacınız olacak ve hızla ölçeklendirme veya küçültme yeteneği.

Daha sürdürülebilir trafik çekmeyi bekleyen çok agresif pazarlama yapanlar, özel veya bulut barındırma hizmetinin daha yüksek güvenliğinden ve mevcut kaynaklarından da faydalanırlar.

Birçok barındırma şirketi ücretsiz deneme veya kullandıkça öde hizmeti sunar, böylece uzun vadeli bir sözleşme yapmadan önce her zaman satın almadan önce deneyebilir ve gerekirse geçiş yapabilirsiniz.

1. Kinsta – En İyi Yüksek Performans

Ana Özellikler
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • mariadb
 • İzin Vermek’s SSL’yi şifrele
 • Günlük yedeklemeler
 • Kötü amaçlı yazılımdan arındırma
Artıları
 • Hazırlama alanı kullanılabilirliği
 • Kendi sunucu konumunuzu seçin
 • Kapsamlı bilgi tabanı
 • Ücretsiz göç
Eksileri
 • Gösterge tablosunda yönetim işlevi yok
 • Diğer barındırma hizmetlerine kıyasla pahalı
 • Yalnızca WordPress web sitelerini destekler
 • Destek yalnızca chatbot üzerinden yapılabilir

Bu barındırma hizmeti, tamamen yönetilen tek WordPress’e özel barındırma platformu olma özelliğine sahiptir. Google Cloud Services (GCS) ile ortaklaşa oluşturuldu ve kurum içi teknoloji ve destek ekibi deneyimli WordPress geliştiricileri.

Bu, ne kadar büyük veya karmaşık olursa olsun, WP eCom web siteniz için bazı uzman desteğine ve özel özelliklere sahip olacağınız anlamına gelir.

genel bakış

Çevrimiçi trafikliBu, yüksek fiyat ve yüksek kalite özellikleri nedeniyle üst düzey bir seçim olarak kabul edilir. Fikir, en iyi platform, özellikler ve teknik ekiple WordPress sitesi harikaları için özel bir platform oluşturmaktı.

En iyi WP hosting platformu olarak seçilmemesinin ana nedeni, hosting için daha az para harcayan daha küçük şirketler için fiyat engelleyici olmasıdır.

ancak, büyük bir WP veya WooCommerce web siteniz, çok fazla trafik ve büyük bir bütçeniz varsa, Bu çok iyi yönetilen bir hosting seçeneğidir. Aslında, her web sitesini çalışma süresi için günde 720 kez kontrol ediyorlar, bu da yüzde 100’e yakın.

Özellikleri

Bu şirket size en iyi WP barındırma deneyimini sunma çabalarında size birçok premium özellik ve en güncel teknolojilerden bazılarını sunuyor.

GC sunucuları stratejik olarak dünyanın 20 farklı yerinde konumlandırılmış ve gün boyunca izlenmektedir. Üst düzey hizmet katmanlarıyla, her web sitesi onları ve onları izole etmek ve trafikte ani artışlar durumunda otomatik ölçeklendirme sağlamak için LXD ile kaplanır.

Peki, Kinsta ne tür özellikler sunuyor??

Tek tıklamayla taşıma, yükleme ve evrelemeye ek olarak, güvenlik ve gelişmiş performans açısından sevilecek çok şey var.

Destek

Kinsta desteği 7/24/365 mevcuttur ve WordPress uzmanları tarafından hazırlanmıştır. Şirkete yalnızca çevrimiçi sohbet botu aracılığıyla ulaşabilirsiniz..

Fiyatlandırma ve Planlar

Şirket, daha özelleştirilmiş bir hizmet seviyesine ihtiyaç duyanlar için çeşitli alt katmanlarla birlikte dört hizmet katmanı sunuyor. Temel planların hepsi en az bir kurulum, OHO çalışanları, depolama ve yüksek bant genişliğini içerir. Fiyatlandırma ve standart özellikler şu şekilde ayrılır:

Starter: Bu plan ayda 30 ABD dolarından başlar ve bir WordPress yüklemesi, ayda 20.000 ziyaret, iki PHP çalışanı, 5 GB depolama alanı ve 50 GB CDN bant genişliği alırsınız..

Pro: Profesyonel planı ayda 60 $ ‘dan başlıyor. Hala iki PHP çalışanınız var, ancak diğer temel özellikler iki yüklemeye, aylık 40.000 ziyarete, 10 GB depolama alanına ve 100 GB CDN bant genişliğine kadar çıkıyor.

İş: PHP-heavy bir WooCommerce mağazası için ideal olan ilk İş Planı katmanı için ayda 200 $ ödersiniz. Bu tutar için 20 yükleme, dört PHP çalışanı, 20 GB depolama alanı, 300 GB CDN bant genişliği ve 250.000 ziyaret alacaksınız. Tam yazımızı okuyun Kinsta incelemesi buraya.

Şirket: Çok fazla trafik ve işlem çeken birçok web sitesine sahip büyük bir oyuncuysanız, bir Kurumsal plan sizin için aylık 1.500 ABD Doları başlangıç ​​fiyatıyla bir pazarlık olabilir. Bu size 150 yükleme, ayda üç milyon ziyaret, 16 özel PHP çalışanı, 250 GB depolama alanı ve 1.000 GB CDN bant genişliği sağlayacak.

WP alanındaki diğer seçeneklere göz atmak için – kılavuzumuzu okuyun. en iyi WordPress sunucuları.

2. HostGator – En İyisi

Ana Özellikler
 • Hızlı Aydınlatma
 • Birçok Ücretsiz Yükseltme
 • Birden Çok Siteyi Barındırın
 • 7/24/365 Destek
 • Ücretsiz SSL
Artıları
 • % 99,99 çalışma süresi
 • Yüksek kaliteli barındırma
 • Birçok özellik
Eksileri
 • Arayüz biraz tarihli
 • Alan adı yalnızca ilk yıl için ücretsizdir

HostGator, genel olarak en iyi hosting sağlayıcısı için en iyi seçimimizdir. Genellikle, çeşitli nedenlerle yorumcularımızın ve kullanıcıların en iyisi olarak kabul edilir. Platform, özellikle yeni başlayanlar için tonlarca özellik, yüksek garantili çalışma süresi ve rakipsiz hız ve performans ile kullanıcı dostu.

genel bakış

HostGator’un genel olarak en iyi barındırma hizmeti olarak önerimiz, karşılaştırmalı araştırmalarda en yüksek notlardan kaynaklanıyor ve bu da onu genel olarak yüzde 92 olarak sıraladı..

Vardır harika bir fiyat, sığ bir öğrenme eğrisi ile kullanıcı dostu arayüz, ve seçenekler yelpazesi. Tüm bu platform, inanılmaz müşteri desteği de dahil olmak üzere, HostGator’un sekiz milyondan fazla alana ev sahipliği yapması şaşırtıcı değil.

Özellikleri

uptimeSekiz yarasa, HostGator yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi hizmet düzeyi sözleşmenizin bir parçası olarak. Bunun anlamı, bir saatten daha kısa kesinti süresi ile uğraşmanız gerekecek.

İşletmelerin müşterilerine büyük hizmet sunmak için ihtiyaç duydukları güvenilirlik budur. Aslında, garanti, bu sözleri bozmaları halinde bir aylık hizmetin geri ödenmesi ile birlikte gelir. Pek çok platform vaatlerini destekleyemeyecek.

Şimdi, HostGator kullanmanın dezavantajı için. CPanel arayüzü geçen yüzyılda biraz görünüyor, ancak kalabalık gösterge tablosuna alıştıktan sonra öğrenmesi ve kullanması kolay.

Şirket ayrıca size ücretsiz alan adı vermez, bu nedenle bu sitelerden veya başka bir kayıt kuruluşundan satın almanız ve kaydolmanız gerekir. Ancak, WordPress kullanıcıları cPanel’e erişim konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak.

Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası 100 $ değerindedir ve web siteniz üzerinden seyahat eden verileri korur. Bu, özellikle finansal hizmetler sunan veya çok sayıda finansal işlem gerçekleştiren bir web siteniz varsa, müşterileriniz için güven vericidir. Bu sertifikaya sahip olmak, web sitenizin URL’sinde yeşil bir asma kilit oluşturacaktır. ziyaretçilere sana güvenebileceklerini söylemek.

Her plan ayrıca sınırsız e-posta içerir, barındırma hizmetleri, WordPress ve Drupal web siteleri için tek tıklamayla kurulum ve ölçülmemiş bant genişliği için nadirdir. Fiyatlandırma, paketlerle elde ettiğiniz için çok makul ve büyük işletmeler ve özel teknolojik veya güvenlik gereksinimleri olan web siteleri için gelişmiş hizmetler var.

Destek

Bu hizmet, çevrimiçi sohbet veya ücretsiz arama yoluyla 7/24/365 sunulan çok duyarlı destek sunar. Yardım sayfalarında çeşitli sorunlara yanıt bulmanıza yardımcı olacak bir bilgi tabanı da vardır.

Fiyatlandırma ve Planlar

HostGator’a kaydolduğunuzda seçebileceğiniz çok şey var. Daha küçük web siteleri, tek başına uygulayıcılar ve yeni başlayanlar için iyi olan üç paylaşılan plan sunuyorlar.

Paylaşılan üç paket:

Hatchling Aylık 2,75 ABD dolarından başlar. Para için büyük bir değer sunan giriş seviyesi bir seçim.

Bebek Ayda 3.95 $ ‘dan başlar ve büyüyen bir işletme için daha fazla destek sunar.

Bu ayda 5,95 $ ‘dan başlar ve büyüme ve trafik için yüksek beklentileri olan bir web sitesini desteklemek için gereken kaynakları sunar. Bu seviyeye geçtiğinizde, aşağıdaki gibi ek özelliklerin kilidini açacaksınız:

 • SSL sertifikaları
 • Özel IP adresi
 • VoIP telefon hizmeti

Büyük bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız veya işletmeniz üç paylaşılan temel planı aşarsa, HostGator şunları sunar: VPS hosting, WordPress ve özel barındırma paketleri. İşte alacağınız şeyin bir dökümü.

Özel sunucu planları: Bu, daha fazla kaynağa ve özelliğe ihtiyaç duyan orta ve büyük ölçekli işletmeler için iyi bir seçenektir. Aylık 79 $ ‘dan başlar ve yüksek trafik hacimlerini işlemek için ihtiyacınız olan tüm donanımı alırsınız. Bu planlar, büyük bir güvenlik özelliği olan haftalık yedeklemeleri içerir, ancak donanımı, yazılımı ve yükseltmeleri kendiniz sürdürmeniz gerekir. Biraz teknoloji bilgisi olanlar ve platformları üzerinde daha fazla kontrole ihtiyaç duyanlar için iyi.

VPS planları: Bunlar, Snappy 2000 Planı için aylık 19.95 $ ile Snappy 8000 için aylık 29.95 $ arasında değişiyor. İşletmeniz büyüdükçe daha fazla bant genişliği, disk alanı, CPU ve RAM elde edeceksiniz. Son iki özellik, web sitenize daha fazla güç ve hız sağlamak içindir, bu nedenle çok fazla medya içeriğiniz varsa harikadırlar.

Genel olarak, bu her tür iş web sitesi için en iyi barındırma hizmeti olduğunu hissediyorum.

Tam yazımızı okuyun Hostgator incelemesi buraya.

3. SiteGround – WordPress Hosting / Yönetilenler İçin En İyisi

Key Özellikleri
 • Joomla ve Drupal için tek tıklamayla kurulumlar
 • Sürükle ve bırak
 • Ücretsiz SSL
 • Günlük Yedeklemeler
Artıları
 • Çalışma süresi% 99,98
 • Üstün WordPress Hosting
Eksileri
 • Diğer hizmetlerden daha pahalı
 • Kullanılabilir VPS barındırma yok

SiteGround en ucuz seçenek olmayabilir, ancak zaman ayırmanıza değer olabilecek birçok olumlu noktaya sahiptir. Birden çok içerik yönetim sistemine (CMS) güç vermek için çok yönlülüğe sahiptir ve çoğu tek tıklamayla yükleyebilirsiniz.

Şirket ayrıca birden fazla e-posta adresi ve günlük yedeklemeler sağlar. Bu ekstralar, paranız için biraz ekstra değer sağlar ve birden fazla web sitesi veya şirkete sahip işletme sahiplerinin yönetmesi için ideal bir seçenek haline getirir..

genel bakış

Bir zamanlar her yerde üniversite yurtları için barındırma hizmeti, SiteGround şimdi iki milyondan fazla web sitesinden bir müşteri listesi. Şirketin merkezi Bulgaristan’dadır ve şu anda dünyanın en iyi barındırma hizmetlerinden biri olarak kabul edilmektedir..

SiteGround’un neler sunduğuna bir göz atalım.

Özellikleri

Web sitesi-oluşturucu yuvarlakWordPress barındırma için özellikle önerilen yalnızca üç sağlayıcı vardır. WordPress, internetteki tüm web sitelerinin üçte birinden fazlasını desteklediğinden, bu büyük bir öneri. Yine de Wp hosting için harika değil.

Ayrıca Joomla ve Drupal gibi diğer içerik yönetim sistemleri için tek tıklamayla kurulum sağlar ve WordPress e-Ticaret siteleri için özel bir WooCommerce barındırma hizmeti vardır..

Sıfırdan inşa edenler için, SiteGround’un sürükle ve bırak işlevine sahip ücretsiz bir web sitesi oluşturucusu var. Tek yapmanız gereken bir alan adı satın almak. Tüm planlar ücretsiz SSL sertifikası ve günlük yedeklemelerle birlikte gelir ve yüzde 99,98 çalışma süresini garanti eder. Bu, bir yıl boyunca bir saatten daha az çalışmama süresi anlamına gelir.

Tüm bu söyleniyor, bu platform özellikle adanmış barındırma için diğer barındırma hizmetleri ile karşılaştırıldığında çok pahalıdır. En iyi kaynak ve güvenlikle ilgili daha büyük bütçeleri ve daha katı gereksinimleri olan büyük şirketler ve hükümet kuruluşları için en iyi tasarruf.

Ancak, bazı faydaları ve pazarlıkları vardır. WordPress hosting için gerçekten ucuz ve DIY web sitesi oluşturucular için harika. Bir örnek SiteGround’un Kurumsal Barındırmadır. Bu özel tasarım yapmanızı sağlar ve bireysel özellikler ve işlevler için ısmarlama fiyatlandırma sunar; bir teklif için SiteGround ile iletişime geçin. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Destek

SiteGround desteğine canlı sohbet, telefon ve yardım masası bileti aracılığıyla erişilebilir.

Fiyatlandırma ve Planlar

Paylaşılan Evsahipliği: Aylık 3,95 $ – 34,95 $ arasında değişir

Bulut barındırma: Aylık 80 $ – 240 $ arasında değişmektedir

Özel Hosting: Aylık 269 $ – 729 $ arasında değişmektedir

WordPress Barındırma: Aylık 3,95 $ – 34,95 $ arasında değişir

Tam yazımızı okuyun SiteGround incelemesi buraya.

4. Hostinger – En İyi Bütçe Seçeneği

Ana Özellikler
 • Günlük yedeklemeler
 • OpenResty nginx + lua
 • Erişim Yöneticisi
 • CloudLinux
 • Özel hPanel
 • CloudFlare ve LetsEncrypt entegrasyonu
 • Otomatik sunucu dağıtımları

Performans veya hizmetten ödün vermeyen, bütçeye uygun bir seçim arıyorsanız, Hostinger’ı düşünün.

Bu Avrupa barındırma hizmeti, bilinmeyen bir ücretsiz hizmetten, platformunda 29 milyondan fazla web sitesi bulunan tam teşekküllü bir rakibe on yıldan biraz fazla bir sürede büyüdü. Bu büyüme seviyesine rağmen, hizmetlerini inanılmaz derecede uygun tutmayı başardılar.

Artıları
 • Çok dilli sohbet desteği
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu ve alan adı
 • Başlamak için ayda 1 ABD dolarından az
 • İnanılmaz hızlı ve güvenilir
Eksileri
 • Bazı gizli ücretler
 • 80 cent aylık fiyat sadece dört yıllık sözleşme ile geçerlidir
 • CPanel yok
 • Ek alan adları için ödeme yapmanız gerekir

genel bakış

Bütçe dostu başlangıç ​​fiyatının yanı sıra, Hostinger geniş kapsamlı bir e-Ticaret ana makinesidir. WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop ve OpenCart’ı destekler.

Neredeyse bir çok şeyden farklı olarak ücretsiz konaklama platformlar, yüksek kesinti süresi veya hız ve güvenlik eksikliği ile ilgili sorun yaşamayacaksınız. Aslında, testlerimiz ortalama 369ms’lik yükleme sürelerini gösterdi. Şirketin Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika’da sunucuları var ve her biri 1000 Mbps bağlantıya sahip ağlarla çalışıyor.

Hostinger’s Web Sitesi Oluşturucu: Zyro

Web Sitesi OluşturucuZyro, birçok klasik özellikle birlikte gelen, ancak birkaç yeni özellik içeren bir web sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz SSL sertifikası, sınırsız SSD depolama alanı ve bant genişliği sunduğu birçok özellikten sadece bir tanesi.

Hakkında konuşmamız gerektiğini düşündüğümüz yenilerden birkaçı, web sitenize eklemek için kullanabileceğiniz muazzam ücretsiz görüntüler kütüphanesidir. Ve bir tane daha cesur – Logo Maker, bu özellik logonuzu kolayca yeniden tasarlamanızı sağlar. Tasarımcıya ve kodlamaya gerek yok. Göz açıp kapayıncaya kadar kendiniz yapın.

Bununla birlikte, en ilginç özellik şüphesiz AI Writer. Zyro’s AI içerik oluşturucu her sektörden elle seçilmiş kopyaları analiz eder. Ardından, en iyi çevrimiçi metin yazarlığı ve SEO uygulamalarını izleyen bir kopya oluşturur. İşinizi büyütmeye odaklanmanıza izin vermek zor işleri yapar.

Destek

Destek, 7/24 chatbot aracılığıyla çevrimiçi olarak sunulmaktadır ve çeşitli dillerde sunulmaktadır. Maalesef canlı sohbet için Hostinger hesabınıza giriş yapmış olmalısınız.

Fiyatlandırma ve Planlar

Bu şirket, aylık kullandıkça öde hizmetinden 48 aylık kontratlara kadar değişen sözleşmelerle dört hizmet katmanı sunmaktadır. Ne kadar taahhüt ederseniz, fiyat o kadar iyi olur.

Bununla birlikte, ilk sözleşmenizin süresi dolduğunda yenilemeler aylık kullandıkça öde oranındadır. Aylık hizmet ayda 7,99 $, 90 günlük planlar 2,15 $ ‘dan başlar, bir yıllık sözleşmeler 1,95 $’ dan başlar, iki yıllık sözleşmeler 1,45 $ ‘dan başlar ve dört yıllık bir sözleşme 0,80 $’ dır. 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

Tam yazımızı okuyun Hostinger incelemesi buraya.

Bir Hostinger planıyla ne elde edersiniz??

Tüm planlar, planınızın bir parçası olarak size ücretsiz bir taşıma ve alan adı verir. Paketler şunları içerir:

Tek paylaşılan barındırma:

 • Bir web sitesi
 • 10GB disk alanı
 • 100 GB bant genişliği
 • Bir MySQL veritabanı
 • Bir FTP kullanıcısı
 • Bir e-posta hesabı
 • Kolay web sitesi oluşturucu
 • Otomatik yükleyici

Premium paylaşımlı barındırma:

Bu size tek paylaşılan planın sunduğu her şeyi ve artı:

 • Sınırsız web sitesi
 • Sınırsız SSD disk alanı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Sınırsız FTP kullanıcısı
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Kolay web sitesi oluşturucu
 • 3X WordPress optimize edilmiş hız
 • Ücretsiz alan adı (yıllık planla birlikte)

İşletme barındırma:

Bu, diğer planlarla alacağınız her şeyle birlikte geliyor:

 • Günlük yedeklemeler
 • Deluxe canlı destek
 • İşlem gücünü ve belleği ikiye katlayın
 • Ücretsiz SSL sertifikası

Küçük İşletmeler için Web Hosting Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bloglama platformlarının karşılaştırılması, blogunuz için en iyi platformların ayrıntılı bir analizini sağlamak içindir. Bu şekilde bilinçli bir karar verebilirsiniz. Blog oluşturma platformlarıyla ilgili sık sorulan sorulara birkaç kısa yanıt almak isteyenler için, SSS bölümümüz.

Ne kadar küçük işletme maliyeti için Web Hosting mu?

küçük işletmeler için web hosting

Hosting, kullandıkça öde hizmetinden yıllık, iki yıllık ve üç yıllık sözleşmelere kadar uzanır. Birçoğu ücretsiz deneme ve / veya 30 günlük para iade garantisi.

Aylık hizmetin avantajları, uzun vadeli bir sözleşmeye kilitlenmemenizdir. Küçük işletmeler genellikle plan türünden bağımsız olarak en ucuz olan paylaşılan planlara yönelir..

Birçoğunun yenileme oranları üzerinde çok düşük promosyon oranları ve daha yüksek oranları vardır. Bir sözleşme imzalamadan önce bunu öğrendiğinizden emin olun.

En Önemli Web Küçük İşletme Özellikleri için Hosting Nedir?

Yalnız en önemli özellik garanti süresi. Bunun yanında, duyarlı müşteri desteği, tıklama üzerine yükleme ve bir güvenlik özelliği istiyorsunuz.

Bunun dışında, sahip olduğunuz web sitesinin boyutuna ve türüne ve bütçenize bağlı olarak özellikler ve çeşitli planlar.

Paylaşılan, VPS, Bulut ve Adanmış Barındırma Arasındaki Fark Nedir??

bulut barındırma

Paylaşılan barındırma, sunucuyu ve kaynakları diğer web siteleriyle paylaştığınız zamandır. Dedicated ile, kendi sunucu ve daha fazla kontrol var.

Sanal özel sunucu (VPS), özel bir sunucu ile aynı şekilde davranan sanallaştırılmış bir sunucudur. Ancak, paylaşılan bir fiziksel sunucuda barındırıldığı için güzel bir orta yol sunuyor.

Bulut barındırma, yalnızca siber alanda bulunan sanal bir sunucudur. En iyi ölçeklenebilirliği ve neredeyse sınırsız kaynakları sunar.

Bir iş web sitesi barındırmak için en ucuz yolu nedir?

Genellikle iki ödeme seçeneği vardır: aylık veya yıllık. Uzun vadeli bir sözleşme seçmek genel olarak ayda daha az ödeme yapmak anlamına gelir, ancak birçoğu öndeki daha düşük oranda faturalandırılabilir. Bir sözleşme imzaladığınızda, o oranda kilitli kalırsınız.

Aylık faturalandırma daha pahalıdır, ancak bir seferde 30 günden fazla bir süre taahhütte bulunmuyorsunuz.

Son düşünceler

Herhangi bir iş için doğru araçları seçmek önemlidir. Sonunda, kişisel tercihlerinize ve gereksinimlerinize bağlıdır. Unutmayın ki çevrimiçi işinizi para kazanmak için, yüksek kaliteli bir sunucuya ihtiyacınız var.

Düşünce için size çok fazla yiyecek verdik ve umarım size bilinçli bir karar vermeniz için gereken yönergeleri sağladık. web sitenizin türünü, beklenen büyümeyi ve trafiği ve müşterilerinize hak ettikleri güvenilir hizmeti sunmak için ne kadar teknik desteğe ihtiyaç duyacağınızı dikkatlice düşünün.

Genel olarak konuşursak, HostGator en kapsamlı çok yönlü paketi sunar. Özellikleri rakipsizdir ve küçük bir işletmeden büyük bir imparatorluğa büyüdükçe sitenizi idare etmek için bol miktarda kaynağa sahip olmalıdır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map