Найкращий веб-хостинг 2020

Contents

ПОРІВНЯННЯ І ОГЛЯДИ

Ми протестували понад 30 хост-провайдерів та перехресно перевірили їх за 10 років даних, що розміщують сотні веб-сайтів наших клієнтів, щоб допомогти вам знайти головного хоста в Австралії.


Зображення

ПОРІВНЯННЯ І ОГЛЯДИ

Ми протестували понад 30 хост-провайдерів та перехресно перевірили їх за 10 років даних, що розміщують сотні веб-сайтів наших клієнтів, щоб допомогти вам знайти головного хоста в Австралії.


Зображення


вектор хостингуОстанні шістнадцять місяців ми купували та пробували всі великі хостингові компанії.

Сюди входить безліч великих брендів, таких як BlueHost, Hostgator та безліч інших господарів.

Цей сайт базується на безлічі даних, включаючи тестування 10 найкращих хостів (Дивись нижче). Ми розглядаємо різноманітні фактори, включаючи ціни, технічні характеристики, швидкість та безпеку.

Ми сподіваємось, що цей довідник допоможе вам в Інтернеті. Якщо у вас є якісь конкретні запитання, не зв’яжіться з нами.

Успіхів усім! ��

WEB HOSTЦІНАЧАС ЗАВАНТАЖЕННЯРЕЙТИНГ
1. ХостПапа $ 2,95 / міс475 мс★★★★★
2. Хостингер$ 0,80 / міс389 мс★★★★★
3. Сайт3,95 дол. / Міс475 мс★★★★★
4. ХостГатор2,75 дол. / Міс657 мс★★★★

Хто ми є?

Перш ніж почати цікавитись, хто ця бридка плаваюча голова праворуч. Дозвольте представити команду.

Ми третій колектив, який керує маркетинговим агентством повного обслуговування.

Натан протягом останніх п’ятнадцяти років керує агентством повного обслуговування веб-дизайну. Ми часто жартуємо, що він був поруч із запуску Інтернету (не давайте дитині обличчя вас обдурити). Будь-яка якісна послуга веб-розробки часто також керує веб-сайтами своїх клієнтів.

Що стосується хостингу, Натан знає свої речі. Він розміщували та керували понад 700 веб-сайтами через Австралію та США. Він бачив, що хостинг-провайдери приходять та йдуть.

Більше про нас на нашій сторінці місії. 

Наш процес дослідження та відстеження

зображення прямого відстеження часу роботи веб-сайту та простоївМи прагнемо допомогти нашим читачам робити усвідомлену інформацію на основі того, що працює, а що – ні.

Для цього ми простежили кілька різних факторів за останні кілька років.

Що ми відстежуємо:

 • Час простою – кількість разів, коли ваш веб-сайт не доступний & # x274c;
 • Час роботи – кількість часу, яке він працює та працює & # x2705;
 • Час завантаження – потрібна швидкість для завантаження вашого сайту & # x231b;

** Подивитися наше відстеження в реальному часі тут відстеження 10 наших розглянутих хостингових рішень **

Інші фактори, на які ми дивимося, включають

 • Безпека – SSL, тести на захисність & # x1f46e;
 • Підтримка – 24/7? Корисні? Дружні? & # x1f642;
 • Міграція – чи допомагають вони мігрувати існуючі сайти? & # x1f4bc;
 • Builder веб-сайтів – чи постачається він безкоштовно? & # x1f477;
 • Технічні характеристики – які їх центри даних, такі як & # x1f5a5; & # xfe0f;

Як користуватися цим посібником

Для того, щоб спростити речі та уникнути переповнення вас сотнями варіантів, ми там упорядкували наших рекомендованих хостів у цифровому порядку.

Перший огляд є нашим найбільш рекомендованим. Коли ви переходите до топ-3, нам не потрібно рекомендувати цих хостів на основі наших тестів. 

Кращий хостинг в Австралії – 2020 відгуки

1. HostPapa ($ 2,95 / місяць) Найкращий хост-хост

HostPapa пропонує читачам Aussie хостингу 67% знижки + безкоштовна реєстрація домену

логотип hostpapa

Час завантаження: 475 Мс
Пробіг: 99,95%
Вартість: $ 2,95 / місяць (Регулярні $ 13,99 / місяць)
ПідтримкаЖивий чат

Отримайте знижку HostPapaЗображення

Наші огляди в основному зосереджені на трьох S-тех, що робить хорошим господарем: безпеку, масштабованість та підтримку. Хоча деякі використовувані нами критерії демонструють незначні відмінності між хостинг-платформами на багатьох фронтах, ми вважаємо, що HostPapa виділяється кількома способами. Для початку їхній стартовий пакет включає всі функції, за які багато інших хостингових послуг стягують премію за доступ.

Їх логотип “отримати все необхідне для успіху,“і вони роблять все можливе, щоб забезпечити їх. На найосновнішому рівні обслуговування ви отримаєте два безкоштовні веб-сайти та реєстрацію домену, 100 гігабайт накопичувача твердотільного накопичувача (SSD), що є сучасним золотим стандартом надійного хостингового обладнання, неметалізованого пропускна здатність та гарантований час роботи в 99,9 відсотка

Ви також отримати безкоштовний домен з підпискою базового спільного плану хостингу. HostPapa також був доброзичливим, щоб подарувати нашим читачам величезну знижку 67% на їх основні плани та понад 50% на інші плани. Перевірте їхню пропозицію тут.

⬆️ Використовуйте це посилання ⬆️ стрілка вказує на посилання на знижку hostpapa вимагати знижки на нові хостинг-пакети.

Цього достатньо для того, щоб забезпечити швидкість та надійність більшості веб-сайтів, щоб залишатися конкурентоспроможними, але це не все, що ви отримаєте.

особливості веб-сайтуРозпочатий план також передбачає “всі істотні особливості”. До них належать LetsEncrypt SSL, безкоштовний конструктор веб-сайтів та безкоштовні перекази, якщо ви хочете перенести існуючий веб-сайт на їх платформу. Це також означає, що вони мають широкі можливості підтримки, розроблені для того, щоб ви могли гнучко використовувати програмне забезпечення, PHP та операційні системи, які найкраще підходять для вас, без побоювань щодо сумісності.

Перехід до преміум-плану Business Pro не надто підвищує ціну для отримання малого та середнього бізнесу, і він забезпечує рівень функціональності для живлення навіть найбільшої корпоративної мережі. Це включає в себе розширені функції, такі як необмежена кількість електронних листів та баз даних SQL, підвищення продуктивності, як підвищення на 300 відсотків та необмежену кількість веб-сторінок, а також розширені рішення безпеки, такі як SiteLock, WildCard SSL та покращена конфіденційність.

В цілому HostPapa доставляє

Як щодо чудової репутації та високих оцінок відгуків на професійних веб-сайтах, таких як наш та досвід реальних користувачів? HostPapa має середній показник задоволеності 9 із 10 зірок у таких категоріях, як надійність, ціни та особливості. Їх найвищий бал, 9,2 з 10, знаходиться в категорії підтримки. Це не компанія, яка підпише вас, а потім зникне. Вони пропонують цілодобову допомогу, відео-уроки та широку базу знань серед інших привілеїв.

HostPapa також пропонує 100-відсоткове гарантію задоволення та 30-денну безкоштовну пробну версію.

2. Хостинг – найкращий хостинг зі знижками (0,99 дол. США / місяць)

хостинг

Час завантаження: 841 мс
Пробіг: 99,3
Вартість: 0,99 дол. / Міс
ПідтримкаЧат в прямому ефірі

Відвідайте Hostinger.com


хостгатор

Чому Hostinger – найкращий вибір для дешевого хостингу? Для початку він пропонує вам таку ж функціональність та безпеку, як ви отримаєте від висококласних хостинг-платформ із зручним інтерфейсом, де ви можете вносити зміни до рахунків, контролювати свої електронні листи та керувати всіма своїми доменами. Все це пов’язане з бюджетними цінами.

Давайте глибше зануримось у те, що робить Хостингер найкращим дешевим хостинговим сервісом, який зараз є на ринку.

Прочитайте наш повний огляд хостингерів

Репутація та надійність

Хостингер довів, що вони є надійною мережею, на яку клієнти можуть розраховувати, що вони будуть там довгі. Вони пропонують гнучкі хостингові пакети, розроблені для задоволення будь-яких потреб або бюджету. При середньому режимі роботи в 99,88 відсотків ви можете впевнено передавати цей ефір надійності власним відвідувачам.

Ціноутворення

Ось тут ми спускаємось до азотисто-зернистого. Існує багато безкоштовних планів хостингу, які пропонують більш дешеву альтернативу, але трохи більше. Плани хостингу починаються із всього $ 0,99 на місяць для стандартного спільного плану з одним доменом, а їхнє найкраще хостинг-рішення VPS починається із всього $ 4,95 на місяць. На відміну від інших дешевих послуг, прихованих витрат або раптових підвищення цін немає. Насправді ваші ставки навіть не зростуть, поки ви не будете користуватися їх службою принаймні чотири роки.

Особливості

Де ще можна знайти доступний варіант, який надає потрібні вам функції, не відмовляючись від швидкості, яку сьогодні очікують користувачі? Доступні функції коштують цінно, але Hostinger також забезпечує додаткову вартість, що виходить за рамки базової. Хостингер також підтримує більшість операційних систем, файли MySQL та FTP, і він оптимізований для WordPress.

У кожен план входить безкоштовний розробник домену та веб-сайтів під назвою Zyro, для яких не потрібні навички кодування чи дизайну. У комплекті є безкоштовний сертифікат SSL для автентифікації вашого домену, необмежене зберігання SSD та необмежена пропускна здатність, а також безкоштовні зображення, які ви можете використовувати для проектування нашого веб-сайту. Це дозволяє вам масштабувати вгору або вниз відповідно до вашого трафіку та швидкості розширення, не платячи більше. Навіть їх основний спільний план включає 100 Мб пропускної здатності та 10 Гбіт пам’яті, що є достатньо для будь-якого новачка.

Нарешті, за допомогою Zyro ви можете створити професійний логотип за лічені секунди. Використовуйте свою творчість з хостингом’s нова функція, яка дозволяє створювати логотипи для вашого бренду в найкоротші терміни і без потреби дизайнера’s допомогу. І це’s зручно називатися Виробник логотипів. Ти можеш’т не сумую.

Турбуєтесь за безпеку? Тоді ви оціните факт, що хостинг ставить на перше місце цілісність ваших даних. Завдяки їх плану VPS ви отримаєте насолоду від шифрування сучасного виробництва, а всі плани включають щоденні резервні копії.

Підтримка клієнтів

Вони не заплутуються з приводу того, що вони будуть дешевими, але це не означає, що їхня послуга є нестандартною. Хостінгер знає, що сервіс компанії є настільки ж хорошим, як підтримка, яку вони пропонують своїм вірним клієнтам. Відповіді на електронні листи протягом декількох годин. Ви також маєте можливість зв’язатися з ними через онлайн-чат або через інтегрований домофон 24/7/365. Ви також можете отримати доступ до широкої бази знань та навчальних посібників прямо з їх веб-сайту.

Є причина, яку цю компанію полюбили 29 000 000 чиновників і рахували. Хостингер не вимовляє слів. Вони кажуть, що вони означають, і вони мають на увазі те, що вони говорять. Вибравши цю хостингову платформу, ви отримаєте надійний, дешевий хостинг, якому можете довіряти.

3. Місце для сайту – найкраща підтримка та міграція ($ 3,95 / МІСЯЦЬ)

Кращий загальний хостинг для ціни / швидкості / часу та неперевершеної підтримки

Час завантаження: 475 Мс
Пробіг: 99,95
Вартість: 3,95 дол. / Міс
ПідтримкаЖивий чат

Відвідайте SiteGround.com


майданчик

На сьогоднішній день наш улюблений. Майже всі наші персональні веб-сайти та нові клієнтські сайти використовують Siteground. Однак, прийшовши за дещо вищою ціною, ніж у двох інших хлопців, проте якість є незрівнянною.

Прочитайте наш повний огляд Siteground.

Неперевершена підтримка

24/7 Підтримка, яка може відповісти на всі технічні питання. Підтримка Siteground виграла нагороди за їх висококваліфікований персонал. Ви нічого такого не знайдете.

Велика швидкість і швидкість

Siteground має одні з найшвидших швидкостей із центрами обробки даних, розташованими по всьому світу.

Встановлення та безкоштовний SSL одним натисканням кнопки

Ви можете буквально встановити новий сайт WordPress за один клік. Вони також пропонують безкоштовний SSL, який є абсолютно необхідним для кожного, хто бере гроші на свої сайти. Це дозволить вам заощадити $ 150-200 на рік порівняно з іншими господарями.

Найкращий вибір для початківців

Якщо ви новачок у веденні блогів чи налаштуванні власного сайту, сайт сайту, безумовно, є найкращим вибором для новачків. Це простий у користуванні інтерфейс, легкий для навігації.

4. Хмарний хостинг Hostgator – переможець (лише $ 2,99 / місяць)

ХостГатор

Час завантаження: 657Мс
Пробіг: 99.4
Вартість: 2,99 дол. / Міс
ПідтримкаЖивий чат

Відвідайте HostGator.com


хостгатор

Включає: безкоштовну електронну пошту, щоденні резервні копії, безкоштовний SSL (дуже цінний), передачу сайту, безкоштовний веб-сайт Builder

Hostgator вже давно є надійним хостинговим рішенням. Тисячі підприємств і блогерів довіряють хостгатору, щоб забезпечити веб-хостинг для всіх рівнів бізнесу.

Прочитайте наш повний огляд HostGator

Відмінна підтримка

Hostgator поєднує якісний режим роботи та чудовий сервіс. Він також цінується за дуже прийнятною ціною і пропонує гнучкі плани в міру зростання вашого бізнесу / трафіку.

Конкурентні ціни

Ведучий Gator пропонує деякі реально знижені ціни на нові веб-сайти, а також деякі гнучкі плани для різних потреб.

5. Хостинг A2 – велика швидкість та час завантаження ($ 3,92 / місяць)

ХостГатор
Час завантаження: 601 мс
Пробіг: 99.1
Вартість: 3,92 дол. / Міс
ПідтримкаЖивий чат

Відвідайте A2Hosting.com


a2 хостинг

A2 – ще один якісний хост, який пишається хорошою підтримкою та надійністю. Ми використовували A2 для багатьох наших хостинг-пакетів як для наших австралійських клієнтів, так і для наших американських / канадських клієнтів. Добре працює з усіх міст Австралії.

Прочитайте наш повний огляд A2Hosting

Інші хлопці – тематика, яку не вдалося отримати ШвидкістьЧас роботи Або Підтримка

Решта відгуків – це всі інші хлопці, яких ми відстежували останні кілька місяців. Хоча це аж ніяк не погано, вони не потрапляють у трійку кращих. Пам’ятайте наші критерії, які ми мали для наших тестів, нижче перелічені сайти певним чином не змогли принаймні один із найкращих критеріїв.

Ось вони в порядку або найбільш рекомендовані як мінімум.

6. Bluehost – www.bluehost.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,74

Середній час завантаження: Середній час 1.765Мс (перевірено з австралійських міст)

Відвідайте Bluehost.com


a2 хостинг

Якщо вам пощастило коли-небудь перейти на Bluehost, то ви дізнаєтесь, що завдяки їх витонченому ретаргетингу у Facebook ви назавжди будуть переслідувати реклами Bluehost.  Більшість цих оголошень хвалиться тим, як Bluehost є найкращим хостинговим рішенням в Інтернеті.

Хоча це хороший вибір, він точно не найкращий.

Правда, Bluehost колись був одним з головних веб-хостів, але протягом багатьох років вони постійно відставали у своїх показниках.  Їх швидкість сторінки постійно зменшується, і за нашими даними ми бачимо тенденції збільшення часу завантаження сторінки та меншої продуктивності на всіх наших сайтах на базі Bluehost.

Якщо ви блогер і шукаєте особистий сайт, я б не рекомендував Bluehost, вони намагаються вичавити кожну копійку з вас. Якщо ви бізнес, неодмінно не вибирайте Bluehost. Я дотримуюся нашого кращого вибору та використання Siteground.

Прочитайте наш повний огляд Bluehost

7. Arvixe – www.arvixe.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,71
Середній час завантаження: 2 654 мс

Тож Arvixe – це гідний хост, окрім того, що їхні сервери надзвичайно повільні, особливо для ринку Aussie. Їх тривалість роботи насправді є досить низькою в порівнянні з деякими іншими хлопцями.

Сервіс середній. Деякі їх агенти не настільки кваліфіковані та відповідають на запитання на основі сценаріїв, тому ви відчуваєте, що насправді не спілкуєтесь із справжнім людиною.

Найбільше в Arvixe – це повільне завантаження сторінок, яке може вплинути на досвід користувачів і на ваш SEO.

8. iPage – www.ipage.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,84
Середній час завантаження: 994Мс

iPage, безумовно, є економічно вигідним вибором. Я не маю з ними жодних серйозних скарг, але також немає нічого надзвичайного враження щодо швидкості, часу роботи та обслуговування сервісів..

iPage – це як придбати хот-дог 7-11. Так, це заповнить вас, і ви не будете голодні. Робота виконана. Однак є багато кращих варіантів, коли мова заходить про хостинг приблизно за однакову ціну.

Сервіс також вражений або пропущений. Це дійсно залежить від агента. У мене було декілька випадків, коли обслуговуючі були дуже корисними, і кілька агентів, які здавались, що вони просто почали роботу напередодні.

9. Хостинг закоханих – www.inmotionhosting.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,87
Середній час завантаження: 1020 мс


Відвідайте хостинг InMotion

InMotion хостинг – дуже популярний вибір для багатьох американських підприємств. Вони мають гідний сервіс, ціни та підтримку. Основна проблема полягає в тому, що вони затримуються у часі завантаження сторінок у порівнянні з іншими хостинг-компаніями.

Оскільки більшість клієнтів розташовані в США, їх центри обробки даних не є’t налаштування добре для австралійських компаній.

InMotion напевно буде вищим у нашому списку, якби він був’t для їх трохи відставання в часі завантаження сторінки.
Прочитайте, чому ми оцінили Inmotion хостинг №7 у наших відгуках

10. FatCow – www.fatcow.com


Зображення

Середнє час роботи:  В середньому ми бачили о 99,83
Середній час завантаження: Середній час завантаження був 1432Мс з Сіднея / Брісбена у поєднанні.

InMotion хостинг – дуже популярний вибір для багатьох американських підприємств. Вони мають гідний сервіс, ціни та підтримку. Основна проблема полягає в тому, що вони затримуються у часі завантаження сторінок порівняно з іншими хостинг-компаніями.

Оскільки більшість клієнтів розташовані у США, їх центри даних не налаштовані на австралійські компанії.

InMotion, безумовно, буде вище у нашому списку, якби не час від часу, коли вони завантажувались злегка.

11. Веб-хостинг Pad – www.webhostingpad.com


Зображення

Середнє час роботи: Ми бачили приблизно 96,63
Середній час завантаження: 1,821Мс із Сіднея, Брісбена та Канберри.

Не використовуйте цей хост. Їх тривалість тривалості занадто низька, щоб рекомендуватись. Я підозрюю, що вони використовують застарілі сервери, які не можуть йти в ногу.

Немає причини, щоб вам платили регулярні ціни за такий швидкість навантаження.

Підтримка клієнтів також жорстока. Вони навіть не відповідають половину часу. Інші постачальники також згадали про обмежувальні Умови надання послуг.

Веб хостинг Pad пропонує деякі дуже низькі ціни, але це просто НЕ варто.

12. Веб-хостинг Buzz – www.webhostingbuzz.com


Зображення

Середнє час роботи: 96,73
Середній час завантаження: 1,734Мс

Знову ж таки, це не наш найкращий вибір. Підтримка насправді була досить хорошою, їхні тарифи були розумними, але ми не можемо перевищити їх завантаження / простої. З більшою швидкістю відставання сторінки для нас це занадто багато.

Не рекомендовано.

13. Хазяйське чудовисько – www.hostmonster.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,63
Середній час завантаження: 1 004Мс

Середня швидкість сторінки, час завантаження та підтримка. Немає нічого великого або занадто страшного, щоб сказати про Хозяйського монстра. Однак ми вважаємо, що ви можете отримати кращу якість за допомогою Siteground або одного з наших топ-3 вибору за тією ж ціною.

У хості Monster також немає центрів обробки даних, оптимізованих для ринку Австрії.

14. Метро господарства – www.hostmetro.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,63
Середній час завантаження: 1424Мс

Хост Метро отримує безліч нових клієнтів з агресивною рекламою в Інтернеті та їхньою «ціною блокування» пропозицією, яка допомагає конвертувати багато своїх потенційних покупців.

Незважаючи на таку цінність, яку вони намагаються виставити на фронт, вони повинні були витратити це на отримання належного сервера, оскільки час їх завантаження є граничним смішним. З часом завантаження на зразок того, що ми пережили, вам не тільки доведеться змушувати відвідувачів вашого сайту чекати, це також вплине на ефективність вашого інтернет-маркетингу і навіть SEO.

Не рекомендовано.

15. Хостинг 24 – www.hosting24.com


Зображення

Середнє час роботи: 99,78
Середній час завантаження: 1655 мс

Я думаю, ви можете побачити викрійку тут.

Сайти де-небудь із позиції 1-5 – це хлопці зі значно повільнішими часом завантаження. Хостинг 24 – це шлях за стійкою, коли справа доходить до завантаження.

Це майже так, як їхні сервери знаходяться в Сибіру лише з одним центром обробки даних.

Якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції та думаєте про використання цього постачальника…. бігати.

16. Просто господар – www.justhost.com


Зображення

Середня час роботи: 98,48
Середній час завантаження: 1 055 мс

Тож Just Host був не таким поганим, коли справа доходила до часу роботи та завантаження сторінки, але їх підтримка шалено погана. Я не впевнений, як компанія може функціонувати навіть у 2019 році, використовуючи при цьому погано підготовлену службу підтримки.

Ще одна примітка: вони мають багаторівневу систему ціноутворення, що означає, що коли ви зробите масштаб до потрібної послуги, ви будете платити ту ж ціну, що і послуга верхнього рівня..

17. Сайт5 – www.site5.com


Зображення

Середня кількість часу: 98.11
Середній час завантаження: 1,155 Мс

У мене немає нічого поганого, що можна сказати про Сайт 5. Деякі наші юридичні клієнти вже деякий час користуються ним і, схоже, користуються послугою..

Я б сказала, що все про Сайт 5 в кращому випадку є середнім. Це як звичайний бутерброд з шинкою та сиром. Це вас заповнить, але це не залишить вас дуже враженим.

18. Дев’ять господарів – www.hostnine.com


Зображення

Середня кількість часу: 99.11
Середній час завантаження: 851 мс

Ведуча Дев’ять – це маленький брат гігантської компанії-мільярдера, яка називається EIG. Попри це, ми очікували набагато кращого від цього хостинг-провайдера, ніж досить середні результати, які ми отримали.

Підтримка була гідною. Швидкість сторінки була нормальною, а час безперервної роботи прекрасно, але, враховуючи їх фінансову підтримку, ми подумали, що від них чекатимемо трохи більше.

Ще одна проблема, яку ми відзначили, – це те, що їхні служби підтримки взагалі не повідомили нас про те, коли наші тестові майданчики знизилися.

19. Ракета-хазяїн – www.hostrocket.com


Зображення

Середня час роботи: 97.11
Середній час завантаження: 757 мс

Знову ж таки, середній показник по всій плані. Ми б поставили Host Rocket вище за список, якби не їх досить висока вартість налаштування (вони стягують вам плату).

З тією ж цінністю зверніться до одного з трьох перших наших господарів.

20. Зелені гіки – www.greengeeks.com


Зображення

Середня кількість часу: 98.11
Середній час завантаження: 1240 мс


Відвідайте GreenGeeks

Greek Geeks – це екологічно чистий веб-провайдер, і він має надзвичайно приємну підтримку, час завантаження та час роботи – принаймні в США.

Однак його центри даних просто можуть’t добре обробляти австралійський трафік’s чому він з’являється на місці номер 18.

Якщо ви були клієнтом із США, я б точно запропонував Green Geeks. Їх ставки пристойні, і вони навіть кидають у вільний домен.

21 Середня фаза – www.midphase.com


Зображення

Середня кількість часу: 95,81
Середній час завантаження: 1543 мс

Просто не використовуйте Mid Phase. Страшно все.

Поєднайте це з їхньою політикою без повернення грошей, і це змушує вас думати, чи вони цілеспрямовано намагаються провалитися?

Посібник із покупки хостингу

Якщо ви не бізнес, який налічує понад 500 000 переглядів на місяць, будь-яка з організацій, що розглядаються нижче, є чудовим вибором.

Пам’ятайте, що всі хостинг-компанії дозволяють вам збільшувати масштаби в міру збільшення трафіку чи вимог до послуг.

Невиконання часу / надійність

високоякісне зображення веб-сервера, який завантажує його інформацію

Подумайте про це як в основному про те, як часто ваш веб-сайт знижується. Для великого бізнесу це може бути згубно. Ви втратите клієнтів і точно втратите довіру до свого бренду.

Якісні господарі майже ніколи не знижуються і коли вони роблять це задумано. Більшу частину часу ви отримуватимете повідомлення про те, що буде виправлено планове технічне обслуговування чи якісь інші технічні проблеми. Хороші господарі планують обходити цей випадок і знижуватимуться лише тоді, коли ви спите.

На деяких сайтах, які ми перевірили, було понад 1800 випадків простоїв. ��

високоякісне зображення веб-сервера, який завантажує його інформацію

Подумайте про це як в основному про те, як часто ваш веб-сайт знижується. Для великого бізнесу це може бути згубно. Ви втратите клієнтів і точно втратите довіру до свого бренду.

Якісні господарі майже ніколи не знижуються і коли вони роблять це задумано. Більшу частину часу ви отримуватимете повідомлення про те, що буде виправлено планове технічне обслуговування чи якісь інші технічні проблеми. Хороші господарі планують обходити цей випадок і знижуватимуться лише тоді, коли ви спите.

На деяких сайтах, які ми перевірили, було понад 1800 випадків простоїв. ��

Швидкість сайту

Значок ШВИДКІСТЬ САЙТА

Всі ми хочемо, щоб швидкий веб-сайт не став’t відставання. Сучасний клієнт зіпсований і все, що довше, ніж 5 секунд, є занадто довгим. З мобільними прискореними сторінками це ще важливіше.

Наш показник зворотного шляху за останні десять років дозволив нам порівняти середні часи завантаження у всіх великих австралійських містах, включаючи Сідней, Брісбен, Аделаїду.

Ми порівнювали ці результати із середніми швидкостями в США для моніторингу часу завантаження. Наші найкращі часи завантаження були 226 мс і абсолютне гірше було понад 2850 мс (приблизно на 11.5X повільніше).

Підтримка клієнтів

смішний мем підтримки клієнтів

Підтримка клієнтів – великий фактор. Деякі мають чудову послугу, коли на ваші запитання відповідають за пару секунд, а інші залишають вас чекати цілий день. Ми працювали з деякими постачальниками, які навіть не надають чат наживо, а замість цього використовують застарілу систему квитків.

Давайте дивитися правді в очі. Ви хочете, щоб хостинг-провайдер був там для вас 24/7. ��

Я можу остаточно сказати, що найкращі наші три рекомендовані хостингові компанії є найкращими, коли справа стосується підтримки хостингу. Наш найкращий вибір фактично виграв нагороди за їх шалено хороше обслуговування клієнтів.

Нам не потрібно було тестувати обслуговування клієнтів, оскільки ми їх використовували деякий час.


  Найважливіший вирок у пошуку якісного веб-хостингу

  Готові до цього? “Уникайте дешевого веб-хоста “. 

  Я не можу наголосити на цьому достатньо, тому що за останні кілька років ми мали справу зі сотнями підприємств, які хочуть або перенести існуючий хостинг на іншого постачальника, додати нові функції або вирішити технічні проблеми.

  Важливо усвідомити, що індустрія веб-хостингу повна афери, і люди намагаються заробити величезні суми від новачків (ми говоримо мільйони доларів). Ці хости використовують сервери надзвичайно низької якості, які вразливі до порушень безпеки та абсолютно не дають лайно щодо своїх клієнтів.

  Якщо вам цікаво, хто? Назвемо кілька імен:

  • Godaddy готовий стягувати плату за 5 разів.
  • Мережеві рішення. Я буквально не можу знайти достатньо поганого, щоб сказати про цю компанію.

  Справа в тому, що якщо ви платите за дешевий хостинг, вам доведеться перебирати час на перехід до іншого постачальника, і в процесі використання дешевшого провайдера ви в кінцевому підсумку заплатите 3-4 рази за доплати та доповнення.

  Я розумію, що для нових власників бізнесу або блогерів економити кілька доларів на початку є життєво важливим, але не дешево на веб-хості.

  Проблеми з дешевими постачальниками в порядку важливого:

  1. Серйозні порушення безпеки (13 мільйонів вкрадених паролів від головного господаря зі знижками)
  2. Величезні доплати на все. $ 70-80 за SSL, $ 20-30 Захист конфіденційності, $ 20-30 Реєстрація домену =Додаткові 150-200 / рік :( :(
  3. Погане сусідство з IP-адресою ускладнює ваш веб-сайт у рейтингу Топ 1-5 (Перевірте своє IP-сусідство)

  Господарі Австралії = Погано
  Сінгапур Хостинг = Добре

  Так трішки богохульство за все, що ти вмираєш важко. Австралійський хостинг смокче. Це завжди смоктало. Дон’мені повірте’s деякі дані.

  зображення, що показує швидкість Інтернету в Австралії

  Так, номер 46. Вниз три плями від Таїланду. ��

  Причина цього жахливого рахунку, який насправді не так’т покращився за останні кілька років у два рази.

  • ☑️ Відстань – Я не хочу’не потрібно пояснювати це вам. Кожен, хто кудись взяв літак, знає, що ми досить далеко від решти світу.
  • La Відсутність інновацій в австралійських компаніях – Я’Я деякий час працював у цій галузі та особисто зустрічався з найбільшими провайдерами Інтернет-послуг або керівниками компаній, що приймають компанії. Вони відмовляються від інновацій та відчувають себе досить комфортно, контролюючи великий відсоток австралійського хостингу та вимагаючи надмірних тарифів Однак рішення є……

  Ось Інтернет-кабель підводного човна Indigo.

  зображення підводного кабелю ІндігоЦей дріт була ініціативою, викладеною SubPartners, Telstra, Indosat Ooredoo та Singtel щодо з’єднання Австралії з Сінгапуром. Дріт – це фактично два набори фібероптиків з видатною потужністю 20 терабітів на секунду.

  Хоча ви можете подумати, що це не має нічого спільного з хостингом, це все одно. Більш швидкі швидкості дозволяють відвідувачам як зсередини, так і поза Австралії набагато ефективніше отримувати інформацію.

  Тому мій головний рекомендований хост використовує величезний новий центр обробки даних, що базується в Сінгапурі ….
  ×


  Вияснені типи хостингу

  типи веб-хостингуКоли ви вперше почнете читати про різні варіанти хостингу, це може бути трохи непосильним. Здається, що кожен хостинг-сервіс нескінченний вибір, що обіцяє, що саме їх “найкраще” для ваших потреб. Цінові пункти роблять це все більш незрозумілим.

  Деякі постачальники прагнуть дати вам найдешевшу ціну в гуманному відношенні за тими, що здаються абсурдно дешевими цінами в 1-2 долари на місяць. Інші пропонують хостинг безкоштовно. Незважаючи на те, що новачки часто вибирають надмірно потужні хостинг-пакети, які їм не потрібні.

  Просте правило, якого ми дотримуємось – отримати просте рішення для хостингу, а потім перерости у більш високі пакети.

  Наприклад, такі постачальники, як SiteGround, пропонують дуже гнучкі плани, що дозволяють сайтам збільшувати розмір хостингу, оскільки їхній трафік збільшується.

  Що підходить саме вам?

  Більшість планів хостингу можна класифікувати на п’ять основних типів: Shared, VPS, Cloud, Dedicated та Reseller. Давайте розглянемо кожен з них.

  Спільний хостинг

  Якщо мова йде про найдешевші плани щодо нових сайтів, що ділиться хостингом, це саме так. Подумайте про це як про оренду квартири у великому переповненому комплексі. Чим краще якість спільного господаря, тим більше кімнат у вашій квартирі, проте ви ніколи не маєте власного власності.

  Дешевші спільні господарі набивають багато людей не тільки в одній будівлі, але навіть в одній кімнаті.

  Квартира буде IP-адресою вашого веб-сайту. Ідея спільного хостингу полягає в тому, що більшість веб-сайтів не отримують багато трафіку, тому немає причин, щоб їм було призначено значні ресурси сервера. Натомість вони можуть ділитися цими ресурсами з великим набором інших сайтів.

  Для більш малого бізнесу та блогерів спільний хостинг – найдешевший доступний веб-хостинг. Під час використання спільного хостингу переконайтесь, що ви вибрали центр обробки даних, розташований ближче до потенційних веб-відвідувачів.

  VPS

  VPS-хостингПісля того, як ви перевершили можливості, що пропонуються спільним хостингом, багато людей вирішать віртуальний приватний сервер або VPS. Ці мережі пропонують вам розширену потужність без необхідності платити за виділений сервер. Ви можете очікувати більшої потужності від VPS, оскільки менше людей відвідує ваш сервер.

  Ще один плюс використання VPS – це повний контроль над сервером. Це’в основному, як власний будинок. Не потрібно ділитися цим ні з ким.

  Хмара

  Хмарний хостинг став досить популярним останнім часом, коли такі послуги, як Cloudflare, використовуються у США. Він працює як VPS, проте немає спеціальної фізичної адреси, натомість сервер розподілений на багато сотень комп’ютерів. Це призводить до швидшого завантаження і є дуже масштабним рішенням.

  Одна з найкращих частин використання хмарного хостингу – це друга, яку ви хочете збільшити зі швидкістю, і все, що потрібно, – швидкий запит до хостингової компанії. Ви також можете легко збільшити використання процесора та дисковий простір.

  Якщо тривалість безперервного робочого часу та можливість масштабного масштабування є важливою для вашого бізнесу, ніж ви повинні серйозно розглянути питання хмарного хостингу. Усі наші огляди пропонують також хмарні рішення.

  За допомогою хмарного хостингу ви можете отримати доступ до декількох серверів, що дозволяють вам використовувати різні центри обробки даних, а також зберігати інформацію та захищати їх приватно.

  Відданий

  У верхній частині рядка варіант присвячений хостингу. Це означає, що у вас працює весь сервер, який присвячений роботі вашого веб-сайту.

  Вони чудові, якщо ви здійснюєте численні фінансові операції на своєму веб-сайті або переживаєте взагалі про перевершення. Вони також пропонують найвищий рівень безпеки.

  Хостинг на основі торговельних посередників

  посередницький хостингПодумайте про хостинг посередників, як веб-хостинг з білими етикетками. В основному людина A підтримує сервер, а людина B продає хостинг так, як ніби вони є самими постачальниками послуг хостингу.

  Хостинг для торговельних посередників дозволяє використовувати будь-яку з вищезазначених форм хостингу: виділений, VPS, хмарний та спільний доступ.

  Торговельні посередники часто купують доступ до мейнфреймів або серверів високої потужності, а потім розподіляють різні частини на різні веб-сайти. Цей хостинг також вимагає набагато більших технічних знань cPanel та інших аспектів хостингу.

  Різні хостинг CMS

  CMS або система управління вмістом дозволяє користувачеві додавати новий вміст або змінювати старий вміст на своєму веб-сайті. Це в основному інтерфейс, який він / вона використовує. Різні CMS працюють з різними хостинг-планами, а деякі більше підходять для різних цілей.

  Хостинг WordPress

  76% веб-сайтів в Інтернеті використовують WordPress, і це, безумовно, найпопулярніший CMS в Інтернеті. Створений у 2003 році, він перетворився на найкращий вибір для більшості блогерів чи малого бізнесу. WordPress дозволяє отримати широкий спектр спеціальних функцій та інструментів. Прочитайте нашу детальну статтю про найкращих господарів WordPress в Австралії.

  Він встановлюється швидко і має велику безпеку. Підтримку також набагато простіше знайти під час використання WordPress. Якщо ви ще не створили веб-сайт раніше, я б дуже рекомендував використовувати WordPress. Мине трохи часу, щоб звикнути, але це хліб та масло в світі.

  PHP хостинг

  PHP-хостингPHP – це стара шкільна мова, яка використовує скрипт-код / ​​мову на стороні сервера. Термін PHP спочатку посилався на цей термін “Особиста домашня сторінка”.

  Щоразу, коли ви використовуєте WordPress, Joomla або Drupal’s в основному використовуючи PHP-скрипт для створення команд та доповнень. WordPress CMS надає користувачу дружні UX та багато універсальності. Якщо у вас є дуже конкретні функції та програми, які ви хочете встановити на своєму сайті I’ запропонуйте отримати розробника PHP.

  Веб-сайти на базі Java

  Java в основному використовується для веб-додатків. Будь-який веб-сайт із фантазійною графікою та візуальними зображеннями певним чином використовує JavaScript.

  З роками він втратив популярність для блогерів та малого бізнесу. Але для великих E-com сайтів, таких як Ebay або Amazon, це все javascript. Якщо ви шукаєте надзвичайно високі функції, ніж JavaScript – це те, що вам потрібно.

  Joomla

  Joomla – це ще одна CMS, як WordPress. Це, мабуть, друга найпопулярніша платформа CMS. Це точно не так просто, як WordPress. Особисто мені не подобається користуватися Joomla і рекомендую всім нашим клієнтам використовувати WordPress, оскільки я вважаю, що це більш зручно для SEO.

  Хости Windows та Linux

  Згадайте раніше, коли ми говорили про виділені сервери?

  Кожному серверу потрібна ОС (операційна система). Це означає, що ваш хостинг простіший на базі Linux або Windows. Давайте розглянемо відмінності.

  Windows

  windows-логотипWindows – флагман Microsoft. Вибір хоста на основі Windows дозволяє запустити Window’s бази даних / додатки та складніші сценарії програмування, такі як ASP.Net. Windows пропонує більшу гнучкість, ніж звичайні сценарії, ви також можете використовувати PHP або навіть MySQL без жодних проблем. У більшості випадків хост на базі Windows коштує вдвічі більше, ніж хост Linux. Збої в системі Windows також є дещо частішими.

  Хости Linux

  Більшість серверів у світі працює на Linux. Це галузевий стандарт і з розумною причиною. Сервери Linux надійні і можуть обробляти майже всі сучасні сценарії програмування та мови. Більшість додатків також без проблем можуть працювати на Linux. Системи Linux іноді називають LAMP, що означає Linux, Apache, My SQL та PHP (усі сценарії програмування для веб-хостингу).

  У чому полягає угода з необмеженим хостингом?

  Ви почуєте, як багато хостинг-провайдерів згадують щось про необмежені плани. Або у формі пропускної здатності, зберігання або електронної пошти. Однак важливо прочитати тонкий шрифт!

  В основному все, що означає спрощене пояснення, полягає в тому, що вони не встановили конкретних обмежень для ваших ресурсів. Якщо ви заглибитесь у TOS (Умови надання послуг), ви можете дізнатися, що вони насправді означають. Безлімітна пропозиція встановлюється в розумних обставинах. Середній розміщений хостинг-сервіс не отримуватиме 500 тис. Відвідувань щомісяця або надсилає 10 тис. Електронних листів на день.

  Безлімітна пропозиція – це, як правило, більше, ніж все, що завгодно. Тому не варто надто захоплюватися необмеженою пропозицією, що важливіше – швидкість завантаження. Сервер може надавати вам необмежену пропускну здатність, але з якою швидкістю?

  Це все для нашого огляду. Якщо у вас є якісь питання, просто залиште коментар нижче, і я з радістю відповім на все, що з’явиться. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map