Kā izveidot bloku modeļus, lai paātrinātu vietnes veidošanu

Bloķēšanas shēmas būs liela problēma visiem WordPress lietotājiem, un šajā amatā es jums precīzi parādīšu, kā izveidot savus bloķēšanas modeļus.


add_action ('init', funkcija () {

register_pattern ('NAME', [
'nosaukums' => __ ('TITLE'),
'saturs' =>
'PATTERN'
]);
});

Pirms divām dienām es nācu klajā ar videoklipu un es iepazīstināju ar šo ideju, kas nāk ap stūri WordPress, ko sauc par emuāru modeļiem. Šobrīd tas ir sava veida eksperimentāls, un tas ir kaut kas tāds, par ko es tiešām esmu sajūsmā. Un es domāju, ka, ja jūs apdomājat bloķēšanas modeļa potenciālu, tad jūs varat redzēt tā potenciālu, lai palīdzētu jums ātrāk piegādāt vietnes, ja jums ir klienti, spētu dot viņiem iespēju darīt vairāk ar savu vietne.

Tāpēc es tev parādīšu. Precīzi, kā izveidot bloķēšanas modeli šajā video. Tagad mēs darīsim dažas lietas, kas nedaudz attiecas uz tehniķu pusi, un es zinu, ka tas ir WordPress kanāls ne-tehniķiem, tāpēc es mēģināšu to padarīt pēc iespējas vienkāršāku, bet jūs esat beigās redzēsim, cik vienkārši ir izveidot vienu no šiem bloku modeļiem.

Tāpēc iesim tikai uz priekšu un to apskatīsim. Tātad, šeit ir lapa, kurā tiek runāts par šīs funkcijas jauno izlaišanu tās veidošanā. Var izveidot tikai vidusmēra ļaudis, lai izveidotu bloķēšanas modeli. Tātad, kad es ritinu uz leju, tas dod sava veida veidni tam. Tātad viss, kas tajā iesaistīts, rada kaut ko, ko sauc par pielāgotu funkciju.

Bet neuztraucieties, es padarīšu to visu par ļoti ērtu visiem, taču šeit ir šis mazais koda fragments. Tagad man būs saite zemāk esošajā video aprakstā. Tas jūs aizvedīs uz manu vietni. Jūs saņemsiet rakstiskas instrukcijas, kā to izdarīt, kā arī. Šis mazais koda fragments, kuru varat kopēt un ielīmēt savā vietnē.

Labi, lūk, tas mums būs vajadzīgs. Šī ir jauna Gūtenberga funkcija, un jums būs nepieciešams, lai Gūtenberga spraudnis būtu instalēts aktivizēts, tāpēc jums būs nepieciešama minimālā versija 7.8, un tas ir tas, kas nesen parādījās. Tas, kas galu galā notiks, ir varbūt pēc četriem līdz sešiem mēnešiem, varbūt līdz 2020. gada vasaras beigām tas pēc noklusējuma tiks iekļauts WordPress, taču pagaidām jums tas būs jādara, ja vēlaties to izmēģināt. , jums būs jāinstalē Gūtenberga spraudnis.

Nākamā lieta, ko varat darīt, un tas nav obligāti, ja jūs nezināt, kā pievienot pielāgotu funkciju bērnu motīvam, un es pat vairs neizmantoju bērna motīvu, iespējams, vēlēsities izmantot šo bezmaksas spraudni, un tas ir viens no labākajiem bezmaksas spraudņiem. Tas, ka es kādreiz esmu saskāries, un to sauc par koda fragmentiem. Un tas ļaus mums pievienot šo pielāgoto funkciju un ļoti ērti lietojamu, viegli pārvaldāmu veidu.

Labi? Tātad jums tas būs vajadzīgs. Un tas nav obligāti. Šis ir bezmaksas spraudnis, ko sauc par kadences blokiem. Un tas, ko tas dara, tas Gūtenbergam pievieno daudz lapu veidotāju funkcionalitāti. Tas ir diezgan veikls tajā, ko tas ļauj jums darīt. Jūs varat vilkt un mainīt kolonnu izmērus. Tajā ir daudz elementu, kas pievieno daudz šīs lapas veidotāja funkcionalitāti, bet gan Gūtenbergam, un tas ir pilnīgi bezmaksas spraudnis.

Labi. Tagad pāriesim uz manu vietni. Tātad šeit ir vietne. Tas viss ir iestatīts šobrīd. Un, ja jūs nezināt, kā instalēt spraudni, kādu dienu kāds mani uzmācās par to, ka nerādīja, kā instalēt spraudni un video. Jūs apmeklējat spraudņus, noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, un tieši šeit jūs meklējat šī spraudņa vārdu un pēc tam noklikšķiniet uz.

Lejupielādējiet, vai es atvainojos, noklikšķiniet uz instalēt tūlīt un pēc tam to aktivizējat. Tas ir ļoti vienkāršs process. Tāpēc es noklikšķināšu uz saviem instalētajiem spraudņiem, un jūs varat redzēt, ka man ir instalēts Gūtenbergs, un tas bija izvēles kadences bloki, un šeit ir koda fragmenti. Tāpēc es došos uz priekšu un aktivizēšu koda fragmentus, un jūs varat redzēt, ka tagad tas ir aktivizēts šeit.

Tad dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz koda fragmentiem, un jūs redzēsit dažus ar tiem saistītos. Un šeit ir šis pārslēgšanas slēdzis, un tas ir pārslēdzams. Viņi visi ir izslēgti, un jums faktiski nav jāsaglabā šie faili, kas nāk ar noklusējumu. Jūs varat vienkārši noklikšķināt šeit un jūs tos visus varēsit izdzēst, bet es jau esmu devies uz priekšu un pievienojis vienu šeit sauktu bloka modeļa veidni.

Tātad, ko jūs darītu. Noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, un jūs varat nosaukt šo bloka modeļa veidni tajā mazajā koda fragmentā, par kuru es jums parādīju, ka tas ir šeit, bet es jums savā vietnē sniegšu modificētu versiju. Jūs vienkārši to nokopēsit un ielīmēsit šeit, un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

Jūs neuzklikšķināsit uz saglabāt un aktivizēt, jūs noklikšķināsit uz, lai saglabātu izmaiņas, un es jums tūlīt parādīšu, kāpēc. Labi. Tātad tagad tas, ko jūs vēlaties darīt, ir izveidot šo bloka modeli. Un bloka modelis ir vienkārši tikai saglabāta sadaļa. Tātad, ja jūs izmantojat lapu veidotāju, tagad jūs zināt, ka jūs varētu saglabāt sadaļas, un dažas no tām nāk ar iepriekš izveidotām sadaļām, taču lietotāju pieredze, manuprāt, Gūtenbergā ir daudz labāka.

Tātad, ko jūs vēlaties darīt, ir doties uz lapām. Noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, un jūs to vēlēsities nosaukt. Hm, patiesībā ļaujiet man atbrīvoties no šīs tūres. Jūs vēlēsities nosaukt šo bloka modeli, un tieši šeit mēs izveidosim šo bloka modeli. Tagad es nedomāšu izveidot bloķēšanas modeli.

Es parādīšu jums to, ko jau esmu izveidojis, un tas ir. Tieši šeit. Tātad, šeit ir bloka modelis, kuru es izveidoju. Jūs varētu redzēt, ka tā ir šī sadaļa. Tam ir šis krāsainais fons. Man šeit ir virsraksts, dažas apakšpozīcijas un pāris pogas, un es ievietoju videoklipu. Tāpēc es izveidošu šo savu bloķēšanas modeli, lai es varētu tikai ar diviem peles klikšķiem to pievienot jebkurai vietnei manā vietnē.

Tas, ko es darīšu, ir noklikšķiniet uz augšējā labajā stūrī, tur ir šie trīs punkti. Tie ir grūti pamanāmi, un, noklikšķinot uz tā, šeit ir šī opcija, kas saka koda redaktoru. Tātad jūs vēlēsities noklikšķināt uz koda redaktora, un tad tas parādīs visu kodu, kas ir saistīts ar šī emuāra bloķēšanas bloga veidošanu.

Labi? Tātad jūs noklikšķināsit šeit un pēc tam uz datora noklikšķiniet uz vadības pogas a vai komandu a, lai to visu izceltu. Un viņiem ir jauns gads. Ievietojiet to starpliktuvē. Tāpēc es gatavošos to kontrolēt C. tāpēc tagad tas ir manā starpliktuvē. Tāpēc tagad es darīšu to, ka es došos prom no šejienes. Patiesībā, ja vēlaties iziet no šī skata, šeit ir mazs X, kas saka ar izejas koda redaktoru, un tagad tas man parādīs to, kā parasti šeit.

Labi. Tātad, ja vēlaties, varat to saglabāt kā melnrakstu, bet tas jums nav vajadzīgs. Tas ir paredzēts tikai jums, lai izveidotu šo bloka modeli, un jūs varētu izveidot bloka modeli, kas ir jebkas, un tam nav jābūt vienam materiālu blokam. Tā varētu būt, piemēram, visa emuāra ziņas veidne. Labi, tāpēc tagad es noklikšķināšu tur, kur tas atrodas, un tas mani izspiež no bloka redaktora.

Tagad es atgriezīšos pie kodu fragmentiem. Tāpēc tieši šeit es izveidoju šo bloka modeļa veidni. Es noklikšķināšu uz klona, ​​un tagad tas ir izveidots no tā klona, ​​un es pēc tam noklikšķiniet uz nosaukuma, lai sāktu tā rediģēšanu. Tāpēc virsrakstam es nomainīšu to uz virsrakstu, kam ir jēga to pārvaldīt.

Tāpēc es to vienkārši nosaukšu. Varonis ar video. Tāpēc tagad es zinu, kas tas ir, kad nākotnē skatos sarakstu. Labi, ka šeit ir dažas lietas, kuras jums būs jārediģē. Trīs lietas. Tas ir super vienkārši. Pirmais ir vārds. Tātad tas var būt jebkurš nosaukums, kam tas būs, tam jābūt visiem mazajiem burtiem, bez atstarpēm vai bailīgām rakstzīmēm.

Tāpēc es iešu uz priekšu un tūlīt ielikšu vārdu. Var redzēt, ka es to nosaucu par varoni ar video. Tālāk, tieši šeit, jums jāievieto nosaukums. Tāpēc mēs aizstājam šo vārda nosaukumu, un tas tiks parādīts. Jūs skatāties blogu, nevis blogu, nevis blogu modeļu sarakstu. Un, ja pamanāt, varat, tas ir draudzīgais vārds, tāpēc tajā var būt atstarpes.

Uh, es neliktu tur nevienu bailīgu personāžu. Spaces ir labi. Tas ir tas, kas tiks parādīts šajā sarakstā a un nākamajā šeit, kur teikts, ka a paraugs. Jūs vienkārši ielīmēsit to, ko tikko iekopējāt savā starpliktuvē. Tagad es vēlos, lai jūs ņemtu vērā vienu lietu. Par katru no šiem. Es atstāju mazo apostrofu priekšpusē un aizmugurē.

Jūs redzat, ka tur ir jābūt apostrofam. Ja to nejauši noņemat, novietojiet to atpakaļ. Labi. Mēs tikai maināmies. Mēs vienkārši aizstājam teksta vietturi. Tāpēc šeit es nevēlos visu aizstāt. Es tikai gribu aizstāt vārda modeli, tāpēc es to izcelšu un tad ielīmēšu tajā, ko nokopēju.

Un tur tas ir Tāpēc tagad es ritināšu uz leju, un šoreiz es noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas un aktivizēt. Tāpēc tagad vajadzētu teikt, ka fragments ir atjaunināts un aktivizēts. Kad es noklikšķināju uz visiem fragmentiem, jūs varētu redzēt, ka šis viens varonis ar video ir ieslēgts. Tāpēc nākotnē, lai iegūtu papildu bloku modeļus, es vēlos doties uz turieni, kur teikts, ka bloka modeļa veidne, noklikšķiniet uz klona un izveidojiet šo bloka modeļa veidni šādā veidā.

Tādā veidā man vienmēr ir šablons. Tagad, ja jūs jau zināt, un jums ir savs veids, kā pievienot pielāgotas funkcijas, jums nav nepieciešami koda fragmenti, un, tāpat kā visa šāda veida sīkumi, jūs varētu to ievietot tur, kur vēlaties. Tas ir tikai daudz vienkāršāks veids, kā to pārvaldīt, ja jūs man jautājat. Labi, tāpēc tagad es dodos uz lapām, kurās es noklikšķiniet uz Pievienot jaunu, un, ja vēlaties redzēt.

Bloķēt modeļus. Uh, tieši šeit ir redzama tā ikona. Kad jūs novietojat kursoru virs tā, tas saka bloku modeļus. Kad es uz tā noklikšķinu, jūs redzat dažus bloku modeļus, ar kuriem šobrīd tiek eksperimentēts. Bet, ritinot uz leju, jūs redzēsit to bloka modeli, kuru es izveidoju. Un kas patiešām ir glīts, tas rada sīktēlu priekšskatījumu.

Un tas notiek dinamiski. Jums ir lapu veidošanas rīki, kas to pat nedara. Uh, un tas tik daudz atvieglo bloķēšanas modeļu pārvaldību. Tātad, un jūs varat redzēt, ka šeit ir rakstīts varonis ar veidni. Tagad, ja es to vēlos izmantot jebkur savā vietnē, tas ir ar vienu peles klikšķi. Un tad tur tas ir. Un viss, kas man šajā brīdī būtu jādara, lai sāktu mainīt dažus tekstus, mainīja saites uz pogām.

Es varu noklikšķināt šeit un es varu mainīt video. Tātad. Tādā veidā jūs izveidojat bloka modeli. Tagad domāju, ka tas ir liels darījums, jo tas, kas notiks, ir tēma. Izstrādātāji un spraudņu veidotāji, viņi varēs jums izveidot šos bloku modeļus, tāpēc būs tik daudz ātrāk, ātrāk un vienkāršāk izveidot vietni, izmantojot vietējā bloka veidošanas rīku, kuru WordPress jau ietver.

Nav ko pirkt, nav koda uzpūšanās. Nav nevienas no šīm lietām, un. Kas to ved vēl tālāk. Jūs varat redzēt, cik viegli jums ir izveidot savus bloku modeļus, un tiešām ir viegli to redzēt sarakstā. Noklikšķiniet uz pogas, un tur tā tiks ievietota. Tagad jūs varētu padomāt par to, cik daudz vieglāk var izveidot vietni, ja jums ir sava bloku shēmu bibliotēka.

Tātad, ja jūs veidojat vietnes klientiem un nevēlaties izmantot lapu veidotāju. Jūs vienkārši vēlaties izmantot iebūvēto bloku veidotāju. Jūs varētu izveidot savu paraugu bibliotēku. Jūs redzējāt, cik tas ir viegli. ES to varu izdarīt. Jūs to varētu izdarīt. Uh, jūs varētu izveidot savu bloku shēmu bibliotēku, kuru varat pārvietot no vietnes uz citu, un jūs varat parādīt klientam, kā viņi to var izveidot..

Tagad tas attiecas ne tikai uz lapām, bet arī uz ziņām, un tas nav tikai tikai vienā redzētajā sadaļā. Būtībā jebkas, ko varat izveidot lapā. Jūs varat izveidot bloka modeli. Tātad, ja bloka veidotāju izmantojat tikai emuāru ierakstiem un ir daži elementi, kurus atkal un atkal vēlaties izmantot emuāra ierakstā, lai uzlabotu emuāra ziņu izkārtojumu, varat izveidot bloka modeli tā.

Un tas tiešām ir viegli. Vienu klikšķi, un jūs to varat izmantot. Faktiski visa emuāra ziņas veidnes. Tātad, ja ir kāda formula, kuru ievērojat emuāra ziņas sadaļās, varat izveidot visu šo emuāru bloka bloka veidni. Šis viens klikšķis tiek piemērots, un tad jums atliek tikai norādīt, noklikšķināt un rediģēt.

Tāpēc pēdējā lieta, pirms mēs šeit apkopojam, ir jauna koncepcija, un par to ir jādomā nākamo pāris mēnešu laikā. Eksperimentējiet ar tagad. Tas nav gluži Yeti, Yeti. Tas nav gluži gatavs galvenajam laikam, jo, ja pamanījāt, um, vienīgais negatīvais, ko es redzēju, ir, kad skatāties emuāru. Redzi tur es atkal eju.

Ja skatāties bloķēšanas modeļus, tas ir tikai augstāks rakstu saraksts, kurā jums ir jāpārvietojas, tāpēc viņiem ir jāuzlabo kategorizēšanas un kārtošanas process. Varbūt viņiem ir sava veida saskarne, lai padarītu to vizuālāku un ērti lietojamu. Ja jums būs 50 dažādi bloki.

Raksti. Tāpēc viņiem tas vienkārši jāuzlabo. Un daži no koda sintakse varētu nedaudz mainīties. Kas zina, kad tas beidzot iznāk. Bet viss šī video mērķis ir tikai parādīt, kas būs iespējams ļoti drīz, lai jūs varētu sākt. Domājiet, kā to var attiecināt uz jūsu darbplūsmu un ko jūs darāt kā vietņu veidotājs.

Jebkurā gadījumā tas ir viss, kas man jums ir šajā amatā. Es ceru, ka jūs novērtēsit progresīvu WordPress nākotnes ieskatu šādā veidā, un, ja jūs novērtējat šo videoklipu vai atradāt kādu vērtību, apsveriet iespēju tam pacelt īkšķus un padalīties ar šo videoklipu, lai cilvēki redzētu, kas notiek ap stūri..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector