بررسی Kinsta

WordPress محبوب ترین سازنده سیستم / صفحه مدیریت محتوا در سیاره زمین است و بیش از یک سوم کل وب سایت های موجود را تأمین می کند..


هنگامی که می خواهید یک بستر میزبانی که برای ارتقاء قابلیت های WP ایجاد شده باشد ، باید بهتر و طولانی تر از Kinsta به نظر برسید.

این نه تنها متناسب است میزبانی وردپرس, این عملکرد نسبت به سایر سیستم عامل های مبتنی بر ابر عملکرد قوی تر از Google Cloud Network (GCN) ارائه می دهد.

دقیقاً Kinsta چیست و چرا باید آن را امتحان کنید؟ برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

Kinsta توضیح داد

میزبان وردپرس kinsta

این پلتفرم برای اولین بار در سال 2013 ساخته شد ، آنها تیراندازی نکردند تا به یک راه حل کم بودجه تبدیل شوند ، اما بهترین انتخاب برای صاحبان وب سایت وردپرس است که به دنبال سرعت و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای اجرای مشاغل و وبلاگ های خود بودند..

Kinsta فقط با Google Cloud عملکرد بهتری ندارد ، بلکه ایجاد شده است تا منحصراً با آن کار کند. به عنوان یک تازه کار نسبی برای خانواده سیستم عامل های خدمات ابری, GCP برای تمایز خود از خدمات وب آمازون و لاجورد بسیار تلاش کرده است.

GCPدرجه حق بیمه به وب سایت اجازه می دهد تا سریعتر بارگیری شود ، و این یک امتیاز بزرگ برای پلتفرم WP گاهی اوقات تنبل است. همه مهندسان Kinsta نیز توسعه دهنده WP هستند. اینها دو دلیل اصلی هستند که Google Cloud Kinsta را برای میزبانی وردپرس مدیریت شده توصیه می کند.

نه تنها آن ، Kinsta نیز بوده است تعلق می گیرد برای پنجمین سال پیاپی ، معیارهای Top Tier for Performance.

اما حرف ما را برای این حرف نزنید. در اینجا نحوه استفاده از پلتفرم میزبان در برابر رقابت ارائه شده است.

Kinsta در مقابل سایر میزبان ها

چه چیزی Kinsta را از سایر سیستم عامل های میزبان متفاوت می کند؟ برخلاف سیستم عامل های دیگر, Kinsta توسط مهندسان WordPress به طور خاص برای پشتیبانی WP ایجاد شده است. هنگامی که سایر خدمات میزبانی را مورد بررسی قرار می دهید ، متوجه می شوید که تعدادی از آنها یا WP را پشتیبانی نمی کنند ، دارای مشکل هستند یا باعث می شوند نرخ تأخیر زیاد منجر به کندی عملکرد شود.

در محیطی که سرعت همه چیز باشد ، هر ثانیه که می توانید صرفه جویی کرده و عملکرد را افزایش دهید ، ضروری است.

Kinsta یک سیستم عامل میزبانی است که به معنای آن است که بسیاری از کارهای سنگین و نگهداری آن برای شما انجام می شود. با داشتن بسیاری از سیستم عامل هاستینگ منظم ، شما مسئول تمام بهینه سازی ها ، پشتیبان گیری و سایر عملکردهای مهم خواهید بود. زیرا Knista منحصراً برای استفاده با WordPress و Google Cloud ساخته شده است سکو, بهینه سازی کار بدون درز با هر دو سیستم عامل.

چرا Kinsta یک انتخاب خوب برای تجارت است

یکی از مهلک ترین شرایط برای تجارت الکترونیکی خرابی است. برای هر ساعت خرابی ، با احتمال از دست دادن 100000 دلار روبرو هستید. مدیریت میزبانی Kinsta مراقبت از کارهای نگهداری و بهینه سازی مانند حافظه پنهان ، امنیت و تهیه نسخه پشتیبان از سیستم را انجام می دهد که باعث بهبود عملکرد وب سایت ایمنی می شود.

این برای تجارت شما مفید است. این نه تنها به معنای کاهش زمان خرابی و اختلال در تجارت است بلکه به شما امکان می دهد تا یک تصویر حرفه ای تر و استانداردهای امنیتی بالا ارائه دهید. نتیجه خدمات قابل اطمینان تر برای مشتریان شما ، تجربه کاربر پیشرفته ، رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر و بهره وری بالاتر است. با توجه به این پرونده ، شما می توانید تجارت خود را توسعه دهید.

راحتی در استفاده

آخرین موردی که یک صاحب شغل شرکت نیاز دارد رابط کاربری دشوار با یک منحنی یادگیری شیب دار است. لازم نیست نگران باشید توسعه دهندگان و تیم طراحی در Kinsta از راه خود خارج شده اند تا امور را برای شما راحت تر کنند.

عرف آنها داشبورد MyKinsta برای پیمایش آسان طراحی شده است, و می توانید تمام وب سایت های WP خود را مستقیماً از طریق پورتال سرپرست آنها مدیریت کنید. شما حتی می توانید استفاده خود را برای مدیریت بهتر منابع بررسی کنید و معیارهای راهنمایی و رانندگی درست در نوک انگشتان شماست.

کارایی

بنابراین ، Kinsta چگونه عمل می کند؟ به عنوان یک میزبان WP اختصاصی ، این کار ایجاد شده است تا ضمن بهبود عملکرد کلی ، با کلیه عملکردها و ویژگی های وردپرس کار کند.

با توجه به محبوبیت WP ، سیستم عامل های میزبانی زیادی وجود دارد که ادعا می کنند برای CMS بهینه شده اند. Kinsta چگونه مقایسه می کند?

در آزمایشی که طی یک دوره هفت روزه و با استفاده از یک موضوع پیش فرض سبک وزن انجام شد ، توانستیم به آن برسیم بار بار صفحه کمتر از یک ثانیه. این عالی به نظر می رسد ، اما اگر یک وب سایت غنی تر از رسانه داشته باشید و یک موضوع مهمتر برای بارگذاری باشد ، چه می کنید?

آزمایش دوم در همان مدت زمان با استفاده از وب سایت WP با موضوع چند منظوره به نام Acada ​​install انجام شد. با استفاده از Pingdom برای تست سرعت ، با بارهای ضبط شده دوباره در هر مدت 30 دقیقه طی مدت 7 روز ، بار بار 1.5 ثانیه با یک صفحه اصلی 5.14 MB فهمیدیم. در طول مدت آزمایش ، Kinsta توانست وعده های خود را در رابطه با 99.9 درصد به موقع حفظ کند.

به نظر ما ، این پلت فرم توانایی حفظ سرعت بسیار قابل احترام و درصد بالایی از بروزرسانی را حتی با وب سایت هایی که از منابع زیادی استفاده می کنند ، نشان می دهد.

امکانات

حالا به گوشت کینستا رسیدیم. جعبه چیست؟ این پلتفرم شامل تعداد زیادی ویژگی و پیشرفتهای فنی است که با قابلیت های WP در ذهن ساخته می شوند. یکی از بهترین ویژگی ها یک سرویس مرحله بندی وردپرس است که به شما امکان می دهد افزونه های جدید ، ویرایش های کد و تنظیمات شخصی را از تیم توسعه دهنده خود تست کنید و با یک کلیک با آنها زندگی کنید..

مشاهده کنید – بهترین میزبان مشاغل کوچک

در مورد سایر ویژگی ها و مشخصات فنی ، بیایید آنرا برای شما خراب کنیم.

معماری: Kinsta نوع معماری را که از یک پلتفرم توسعه یافته Google انتظار دارید. علاوه بر ظروف نرم افزاری LDX ، لذت خواهید برد:

 • نگینکس
 • PHP 7.3
 • ماریا DB

امنیت: Kinsta امنیت و یکپارچگی داده ها را جدی می گیرد. علاوه بر پشتیبان گیری و تأیید هویت SSL ، شما این مزیت را دارید:

 • تشخیص DDoS
 • نظارت 24 ساعته
 • فایروال ها

مشخصات فنی: با کینستا یک تن پیشرفت فنی پیدا خواهید کرد. تعداد بسیار زیادی وجود دارد ، ما فقط به پایین لیست خواهیم رسید و یک بررسی اجمالی از نکات برجسته ارائه می دهیم.

 • شبکه تحویل محتوا (CDN): آنها ارائه می دهند 50 گیگابایت از KeyCDN در هر ماه با برنامه اولیه ، و بیشتر با خدمات حق بیمه در دسترس است. هزینه اضافی برای هر گیگابایت 0.10 دلار است.
 • ذخیره سازی وب سایت: این پلتفرم چهار نوع حافظه پنهان روی سکوی خود دارد که به بارهای صفحه عالی آنها کمک می کند. این موارد شامل ذخیره در سطح سرور و از طریق a است افزونه حافظه نهان پاک پاک ساخته شده در خانه.
 • PHP: توسعه دهندگان خوشحال خواهند شد که می توانند از طریق آن جابجا شوند نسخه های PHP 5.6 ، 7 ، 7.1 ، 7.2 و 7.3 فقط با لمس یک دکمه.
 • HTTP: علاوه بر گواهینامه های SSL رایگان, HTTP / 2.0 در سرورها و CDN در حال استفاده است.
 • SSL: این پلت فرم مجوز SSL رایگان را از آن ارائه می دهد بیایید رمزگذاری کنیم, اما همیشه این گزینه را دارید که یکی از انتخاب های خود را از یک منبع معتبر نصب کنید.
 • SFTP: این امن است پروتکل FTP انتقال ویرایش فایلها به فضای وب شما امکان ویرایش و آپلود فایل را می دهد.
 • مدیر فایل سرور: اگرچه Kinsta هیچ مدیر فایل آنلاین در دسترس نبود. برای دسترسی به فضای سرور می توانید از FTP استفاده کنید.
 • ایمیل: هیچ آدرس ایمیل با میزبان Kinsta موجود نیست ، اما این پلتفرم به خوبی با G Suite و سایر محصولات و خدمات Google ادغام شده است.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: شما می توانید از طریق مرورگر با استفاده از phpMyAdmin به پایگاه داده WP خود دسترسی پیدا کنید.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: می توانید افزونه ها را از طریق داشبورد حساب My Kinsta خود به روز کنید ، اما برای بروزرسانی های نرم افزاری اصلی یا افزونه اصلی وردپرس در دسترس نیست. شما باید آنها را به صورت دستی اداره کنید.
 • محدودیت های افزونه: Kinsta لیستی از پلاگین های ممنوعه برای راحتی و امنیت شما دارد. اینها معمولاً افزونه هایی با مشکلات شناخته شده هستند ، از جمله پلاگین های ذخیره ، امنیت و بهینه سازی که برای عملکرد وب سایت خطرناک یا مضر هستند..
 • خدمات پاکسازی پس از هک: این یک امتیاز برای صاحبان مشاغل است که ممکن است بودجه اندک داشته باشند و پروتکل کاهش آن در دست نباشد. اگر وب سایت WP شما در حالی که توسط Kinsta میزبانی می شود هک شده باشد ، آنها آن را به صورت رایگان رفع می کنند.
 • سایت های مرحله بندی: WP صحنه و استقرار یک کلیک با همه برنامه ها در دسترس هستند.
 • مهاجرت وب سایت WordPress: Kinsta خدمات مهاجرتی رایگان را حتی از برنامه های Starter ارائه می دهد (طرح اولیه)
 • تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان: شما می توانید تعدادی از معیارها را از داشبورد سرور من Kinsta ، از جمله ترافیک وب سایت خود مشاهده کنید.
 • چک های بی موقع: Kinsta هر دو دقیقه یک بار چک زمان انجام می دهد. اگر مشکلات عملکردی یا خرابی وجود داشته باشد ، تیم بلافاصله روی آن قرار می گیرد.

سرورها و قابلیت دسترسی

cdn kinsta

واحد پول Kinsta دارای 20 سرور است(پایگاه داده) در سراسر جهان گسترش یافت ، به زودی دو نفر دیگر نیز به زودی از هنگ کنگ و سوئیس سوار شدند. مقیاس پذیری داخلی و CDN به معنی کمتر احتمال تجربه قطع و یا خرابی بیش از حد است.

صحبت از آن ، Kinsta 99.9 درصد به موقع را تضمین می کند به عنوان بخشی از SLA خود را. همچنین می توانید از پشتیبان گیری خودکار که حداکثر 14 روز در بانک اطلاعاتی آنها نگهداری می شود لذت ببرید ، یا اگر یکی از برنامه های برتر آنها را داشته باشید.

پایگاه پشتیبانی و دانش

کینستادیگر لازم نیست نگران مراقبت از مشتری با Kinsta باشید. تنها سیستم عامل هایی که از آن پشتیبانی می کنند ، وب سایت های Wp هستند ، بنابراین شما یک تیم متخصص از متخصصان در اختیار دارید. پشتیبانی از طریق چت زنده 24/7 در دسترس است. آنها پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهند ، اما می توانید از طریق پیام رسان داخلی یک بلیط میز کمک بخواهید. شرکت همچنین تهیه می کند نظارت بر عملکرد 24 ساعته به عنوان بخشی از تعهد آنها به خدمات با کیفیت و قابل اعتماد.

در مورد دانش دانش بنیان ، وب سایت شرکت دارای یک مرکز منبع بزرگ است که شامل 11 موضوع اصلی و ده ها خرده موضوع است که همه چیز را از قبض صورتحساب گرفته تا مسائل مربوط به توسعه دهنده پوشش می دهد. همچنین یک وبلاگ با موضوعات گسترده ، آموزش های WP ، اطلاعات در مورد به روزرسانی ها و یک خبرنامه وجود دارد.

قیمت گذاری توضیح داده شده

حالا به خط آخر می رسیم. کینستا چقدر برای شما هزینه دارد؟ این شرکت 11 سطح خدمات ، پایه ، حرفه ای ، سطح 1 – 4 کسب و کار ، و سطح شرکت 1 – 4 را ارائه می دهد. ما با مبانی آنچه که سطح خدمات ارائه می دهد شروع خواهیم کرد..

پایه ای: خدمات پایه 30 دلار در هر ماه ، صورتحساب ماهانه یا سالانه قیمت گذاری می شود. اگر یک تماس سالانه انتخاب کنید ، دو ماه خدمات رایگان دریافت خواهید کرد.

برای پول خود چه می کنید?

 • یک نصب WP
 • 20،000 بازدید
 • SSL و CDN رایگان
 • 5 گیگابایت فضای دیسک

حرفه ای: در سطح حرفه ای ، قیمت شما تا 60 دلار در هر ماه بالا می رود. این عملکرد شما را به موارد زیر افزایش می دهد:

 • دو نصب WP
 • 40،000 بازدید
 • 10 گیگابایت فضای دیسک
 • رایگان CDN و SSL


تصویر

کسب و کار: سطح پایه تجاری هزینه شما را به 100 دلار در هر ماه می رساند. قیمت های موفق 200 دلار – 400 دلار است. برای این کار ، حداقل دریافت خواهید کرد:

 • پنج نصب WP
 • 100،00 بازدید
 • 15 گیگابایت فضای دیسک
 • SSL و CDN رایگان

شرکت، پروژه: بسته های Enterprise شما با مبلغ 600 دلار در هر ماه شروع می شود و حداکثر 1500 دلار در حال اجرا هستند. عملکرد حداقل ، حداقل:

 • 60 نصب WP
 • 1،000،000 بازدید
 • 80 گیگابایت فضای دیسک
 • SSL و CDN رایگان

این شرکت همچنین با هر طرحی ، مهاجرت ، پشتیبانی و امنیت رایگان را ارائه می دهد. افزودنیهای اضافی اختیاری شامل Cloudflare Railgun ، Elasticsearch ، redis و پروکسی معکوس Nginx است. آنها هزینه اضافی 1 دلار در هر 1000 بازدید و 0.10 دلار در هر گیگ را برای مصرف بیش از حد CDN پرداخت می کنند. همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت خواهید کرد.

نصب وردپرس در Kinsta

این پلتفرم میزبان فقط با چند کلیک امکان نصب را دارد. پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری خود ، می توانید اولین وب سایت خود را در عرض چند دقیقه اضافه کنید. برای کسانی که چندین وب سایت دارند ، می توانید به راحتی جزئیات را مشاهده کرده و همه آنها را از طریق همان داشبورد مدیریت کنید.

افکار نهایی

همه ما در زندگی گزینه هایی داریم. هنگامی که تصمیم شما بین سکویی است که به خصوص برای پشتیبانی از محیطی که در آن تجارت می کنید و یک پلتفرم عمومی ایجاد شده است ، انتخاب آسان است. هدف ما این است که تمام اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری صحیح در مورد بستر میزبانی خود در اختیار شما قرار دهد. بقیه به خودت مربوطه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی ، راهنمای حماسه ما را ببینید بهترین میزبان وب استرالیا. با تشکر از متوقف شدن توسط بچه ها!

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map