Kinsta pārskats

WordPress ir populārākā satura pārvaldības sistēma / lapu veidotāja uz planētas, nodrošinot vairāk nekā vienu trešdaļu no visām esošajām vietnēm..


Ja vēlaties hostinga platformu, kas izveidota, lai uzlabotu WP iespējas, jums vajadzētu ilgi un grūti meklēt labāk nekā Kinsta..

Tas nav tikai pielāgots WordPress mitināšana, tas piedāvā labāku veiktspēju, izmantojot Google Cloud Network (GCN), nekā jebkura cita mākonī balstīta platforma.

Kas tieši ir Kinsta, un kāpēc jums tas jāmēģina? Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Kinsta paskaidroja

kinsta WordPress mitināšana

Platforma pirmo reizi tika izstrādāta 2013. gadā. Viņi nefotografēja, lai kļūtu par mazbudžeta risinājumu, bet labākā izvēle WordPress vietņu īpašniekiem, kuri meklēja nepieciešamo ātrumu un uzticamību, lai vadītu uzņēmējdarbību un emuārus..

Kinsta ne tikai labāk darbojas ar Google Cloud, tā tika izveidota, lai darbotos tikai ar to. Kā relatīvs jaunpienācējs mākoņa pakalpojumu platformu saimē, GSP ir smagi strādājis, lai atšķirtos no Amazon Web Services un Azure.

GSPPapildu līmenis ļauj vietnēm ielādēt ātrāk, un tas ir liels bonuss dažreiz lēnajai WP platformai. Visi Kinsta inženieri ir arī WP izstrādātāji. Šie ir divi galvenie iemesli, kāpēc Google Cloud iesaka Kinsta pārvaldītajai WordPress mitināšanai.

Ne tikai tas, ka Kinsta ir bijusi apbalvots veiktspējas etalonu augstākais līmenis piekto gadu pēc kārtas.

Bet neuzņemieties par to vārdu. Tālāk ir norādīts, kā mitināšanas platforma var cīnīties pret konkurenci.

Kinsta Vs citi saimnieki

Kas padara Kinsta atšķirīgu no citām mitināšanas platformām? Atšķirībā no citām platformām, Kinsta WordPress inženieri izveidoja īpaši WP atbalstam. Izpētot citus mitināšanas pakalpojumus, jūs atradīsit, ka daudzi no tiem vai nu neatbalsta WP, ir problēmas vai rada augstu latentuma līmeni, kas noved pie lēnas veiktspējas.

Vidē, kur ātrums ir viss, ir ļoti svarīgi katru sekundi ietaupīt un uzlabot veiktspēju.

Kinsta ir pārvaldīta mitināšanas platforma, kas nozīmē, ka liela daļa smago celšanas un apkopes darbu tiek veikts jūsu labā. Izmantojot daudzas regulāras mitināšanas platformas, jūs būsit atbildīgs par visu optimizēšanu, dublēšanu un citām būtiskām funkcijām. Tā kā Knista ir izgatavota vienīgi lietošanai ar WordPress un Google Cloud Platforma, tas ir optimizēts, lai netraucēti darbotos ar abām platformām.

Kāpēc Kinsta ir laba izvēle biznesam

Viena no visnāvējošākajām e-komercijas situācijām ir dīkstāve. Par katru dīkstāves stundu jūs saskaraties ar iespēju zaudēt līdz USD 100 000 dolāriem. Kinsta pārvaldītā mitināšana rūpējas par tādu apkopi un optimizēšanu, kā kešatmiņas saglabāšana, drošība un dublējumi / atjaunošana, kas uzlabo vietnes veiktspēju un drošību.

Tas ir labs jūsu biznesam. Tas ne tikai nozīmē samazinātu dīkstāvi un biznesa pārtraukšanu, bet arī ļauj izcelt profesionālāku tēlu un augstus drošības standartus. Rezultāts ir uzticamāks serviss jūsu klientiem, uzlabota lietotāju pieredze, labāks meklētājprogrammu vērtējums un augstāka produktivitāte. Izmantojot Kinsta šajā lietā, jūs varēsit brīvi attīstīt savu biznesu.

Lietošanas ērtums

Pēdējā lieta, kas nepieciešama aizņemta uzņēmuma īpašniekam, ir sarežģīta saskarne ar stāvu mācību līkni. Jums nav jāuztraucas. Kinsta izstrādātāji un dizaina komanda ir izgājuši no ceļa, lai jums būtu vieglāk.

Viņu paraža MyKinsta informācijas panelis tika izveidots ērtai navigācijai, un jūs varat pārvaldīt visas savas WP vietnes tieši no viņu administratora portāla. Varat pat pārskatīt savu lietojumu, lai labāk pārvaldītu resursus, un trafika metrika ir tieši jums pa rokai.

Performance

Tātad, kā darbojas Kinsta? Kā īpaša WP resursdators tas tika izveidots, lai darbotos ar visām WordPress funkcijām un funkcijām, vienlaikus uzlabojot kopējo veiktspēju.

WP popularitātes dēļ ir daudz hostinga platformu, kas apgalvo, ka ir optimizētas CMS. Kā Kinsta salīdzina?

Testā, kas tika veikts septiņu dienu laikā, izmantojot vieglu noklusējuma tēmu, mēs varējām to sasniegt lapas ielādes laiks ir mazāks par vienu sekundi. Tas izklausās lieliski, bet ko darīt, ja jums ir vietne ar multividi bagātāka vietne un nozīmīgāka tēma?

Šajā pašā laika posmā tika veikts otrs tests, izmantojot WP vietni ar instalētu daudzfunkcionālu tēmu ar nosaukumu Acada. Izmantojot Pingdom, lai pārbaudītu ātrumu, ar laiku, kas atkal tiek ierakstīts ik pēc 30 minūtēm septiņu dienu laikā, mēs sapratām, ka slodzes laiks ir 1,5 sekundes ar 5,14 MB mājas lapu. Pārbaudes laikā Kinsta spēja izpildīt savus solījumus par 99,9 procentiem.

Mūsuprāt, šī platforma demonstrē spēju uzturēt ļoti cienījamu ātrumu un lielu laika patēriņu procentos pat ar vietnēm, kuras izmanto daudz resursu.

Iespējas

Tagad mēs nonākam pie Kinsta gaļas. Kas ir kastē? Šajā platformā ir iekļauts liels skaits funkciju un tehnoloģiju uzlabojumu, kas tiek veikti, paturot prātā WP iespējas. Viena no labākajām funkcijām ir WordPress pieturvietu pakalpojums, kas ļauj izmēģināt jaunus spraudņus, koda rediģējumus un pielāgojumus no viņu izstrādes komandas un dzīvot ar tiem ar klikšķi.

Skatīt saistītos – labākie mazo uzņēmumu saimnieki

Attiecībā uz citām funkcijām un tehniskajām specifikācijām to sadalīsim jums.

Arhitektūra: Kinsta piedāvā tādu arhitektūru, kādu jūs varētu gaidīt no Google izstrādātas platformas. Papildus LDX programmatūras konteineriem jūs varēsit izbaudīt:

 • Nginx
 • PHP 7.3
 • Marija DB

Drošība: Kinsta nopietni uztver drošību un datu integritāti. Papildus dublējumiem un SSL autentifikācijai jums būs šādas priekšrocības:

 • DDoS noteikšana
 • Diennakts uzraudzība
 • Ugunsmūri

Tehniskās specifikācijas: Ar Kinsta jūs atradīsit ļoti daudz tehnisku uzlabojumu. To ir tik daudz, mēs vienkārši nokļūsim sarakstā un sniegsim nelielu pārskatu par svarīgākajām vietām.

 • Satura piegādes tīkls (CDN): tie nodrošina 50 GB KeyCDN mēnesī ar pamatplānu un vairāk pieejams ar premium pakalpojumiem. Pārmērīgas izmaksas ir USD 0,10 par GB.
 • Vietņu kešatmiņa: platformas četru veidu kešatmiņa tiek saglabāta, kas veicina to lielisko lapu ielādi. Tajos ietilpst kešatmiņas saglabāšana servera līmenī un caur Mājas izstrādāts skaidras kešatmiņas WP spraudnis.
 • PHP: Izstrādātāji ar prieku atzīmēs, ka viņi var to mainīt PHP versijas 5.6, 7, 7.1, 7.2 un 7.3 tikai ar vienas pogas pieskārienu.
 • HTTP: Papildus bezmaksas SSL sertifikāti, HTTP / 2.0 tiek izmantots visos serveros un CDN.
 • SSL: platforma nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu no Šifrēsim, bet jums vienmēr ir iespēja instalēt kādu no jūsu izvēlētajiem no derīga avota.
 • SFTP: Šī drošā FTP protokols ļauj droši pārsūtīt failus uz jūsu vietni, lai rediģētu un augšupielādētu failus.
 • Servera failu pārvaldnieks: Lai gan Kinsta nebija pieejams tiešsaistes failu pārvaldnieks; jūs varat izmantot FTP, lai piekļūtu servera vietai.
 • E-pasts: Kinsta mitināšanā nav iekļautas e-pasta adreses, taču platforma labi integrējas ar G Suite un visiem citiem Google produktiem un pakalpojumiem.
 • Piekļuve datu bāzei: Jūs varat piekļūt WP datu bāzei, izmantojot pārlūku, izmantojot phpMyAdmin.
 • Vietnes WordPress pārvaldība: spraudņus varat atjaunināt, izmantojot sava My Kinsta konta informācijas paneli, taču automatizētiem spraudņiem vai WordPress galvenās programmatūras atjauninājumiem nav pieejama. Jums tie būs jāapstrādā manuāli.
 • Spraudņa ierobežojumi: Jūsu ērtībai un drošībai uzņēmumā Kinsta ir aizliegto spraudņu saraksts. Tie galvenokārt ir spraudņi ar zināmām problēmām, tostarp kešatmiņas saglabāšana, drošība un optimizācijas spraudņi, kas ir bīstami vai kaitē vietnes veiktspējai.
 • Attīrīšanas pakalpojumi pēc uzlaušanas: Šis ir bonuss uzņēmumu īpašniekiem, kuriem var būt mazs budžets un nav izveidots seku mazināšanas protokols. Ja jūsu WP vietne kādreiz tiek uzlauzta, kamēr to mitina Kinsta, viņi to salabos bez maksas.
 • Izvietošanas vietas: WP iestudējums un viena klikšķa izvietošana ir pieejami ar visiem plāniem.
 • Vietnes WordPress migrācija: Kinsta piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus, sākot ar pat sākuma plāniem (pamatplāns)
 • Apmeklētāju analītika: My Kinsta administratora informācijas panelī varat apskatīt vairākus metriku, ieskaitot vietnes trafiku.
 • Laika pārbaudes: Kinsta veic darbspējas pārbaudes ik pēc divām minūtēm. Ja tiks atklātas kādas veiktspējas problēmas vai dīkstāves, komanda uzreiz ķersies pie tā.

Serveri un pieejamība

kinsta cdn

Kinsta valūtā ir 20 serveri(datu bāzes) Izkliedēti visā pasaulē, drīz vēl divi ieradīsies uz kuģa no Honkongas un Šveices. Iebūvētā mērogojamība un CDN nozīmē mazāku pārtraukuma vai pārmērīgas dīkstāves iespējamību.

Runājot par to, Kinsta garantē 99,9 procentus uptime kā daļu no jūsu SLA. Jums patiks arī automātiskas dublējumkopijas, kas tiek glabātas viņu datu bāzē līdz 14 dienām vai ilgāk, ja jums ir kāds no viņu piemaksu plāniem.

Atbalsta un zināšanu bāze

kinstaJums nebūs jāuztraucas par klientu aprūpi, izmantojot Kinsta. Vienīgās platformas, kuras tā atbalsta, ir Wp vietnes, tāpēc jūsu rīcībā būs īpaša ekspertu komanda. Atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tiešraidi. Viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni, bet jūs varat pieprasīt palīdzības dienesta biļeti, izmantojot iebūvēto kurjeru. Uzņēmums arī nodrošina 24 stundu veiktspējas uzraudzība kā daļa no viņu apņemšanās nodrošināt kvalitatīvu un uzticamu pakalpojumu.

Runājot par viņu zināšanu bāzi, uzņēmuma vietnē ir liels resursu centrs, kas satur 11 galvenās tēmas un desmitiem apakštēmu, kas aptver visu, sākot no rēķiniem līdz izstrādātāju jautājumiem. Šeit ir arī emuārs ar plašu tēmu klāstu, WP apmācībām, informāciju par atjauninājumiem un biļetenu.

Cenu skaidrojums

Tagad mēs nonākam pie jēgas. Cik maksā Kinsta? Uzņēmums piedāvā 11 pakalpojumu līmeņus – Basic, Pro, Business 1-4 un Enterprise 1-4. Mēs sāksim ar katra pakalpojumu līmeņa piedāvājuma pamatiem..

Pamata: Pamata pakalpojuma cena ir USD 30 mēnesī, rēķins tiek izrakstīts mēnesī vai gadā; Ja izvēlēsities ikgadēju kontaktu, jums būs bezmaksas pakalpojums divus mēnešus.

Ko jūs saņemat par savu naudu?

 • Viena WP instalācija
 • 20 000 apmeklējumu
 • Bezmaksas SSL un CDN
 • 5 GB diska vietas

Pro: Pro līmenī jūsu cena mēnesī sasniedz 60 USD. Tas palielinās jūsu funkcionalitāti līdz:

 • Divas WP instalēšanas
 • 40 000 apmeklējumu
 • 10 GB diska vietas
 • Bezmaksas CDN un SSL


Attēls

Bizness: Uzņēmējdarbības pamatlīmenis paaugstina jūsu izmaksas līdz USD 100 mēnesī; nākamo līmeņu cena ir USD 200 – 400 USD. Par to jūs vismaz iegūsit:

 • Piecas WP instalēšanas
 • 100,00 apmeklējumi
 • 15 GB diska vietas
 • Bezmaksas SSL un CDN

Uzņēmums: Jūsu Enterprise paketes sākas ar 600 USD mēnesī un darbojas līdz 1500 USD. Funkcionalitāte ietver vismaz:

 • Instalē 60 WP
 • 1 000 000 apmeklējumu
 • 80 GB diska vietas
 • Bezmaksas SSL un CDN

Uzņēmums ar katru plānu nodrošina arī bezmaksas migrāciju, atbalstu un drošību. Izvēles papildinājumi ietver Cloudflare Railgun, Elasticsearch, redis un Nginx reverso starpniekserveri. Viņi iekasē kopējo maksu USD 1 par 1000 apmeklējumiem un 0,10 USD par gigabaitu par CDN pārsniegumiem. Jūs saņemsit arī naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

WordPress instalēšana Kinsta

Šī mitināšanas platforma nodrošina instalēšanu tikai ar dažiem klikšķiem. Kad esat reģistrējies un izveidojis savu lietotāja kontu, dažu minūšu laikā varat pievienot savu pirmo vietni. Tiem, kam ir vairākas vietnes, jūs varat viegli apskatīt informāciju un pārvaldīt tos visus, izmantojot vienu un to pašu informācijas paneli.

Noslēguma domas

Mums visiem dzīvē ir izvēles iespējas. Kad jūsu lēmums ir starp platformu, kas īpaši izveidota, lai atbalstītu vidi, kurā jūs veicat uzņēmējdarbību, un vispārēju platformu, izvēle ir vienkārša. Mūsu mērķis ir sniegt jums visu nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu pareizo lēmumu par jūsu mitināšanas platformu. Pārējais ir atkarīgs no jums.

Lai iegūtu papildinformāciju par mitināšanu, skatiet mūsu episko ceļvedi labākie Austrālijas tīmekļa mitinātāji. Paldies, ka puiši apstājās!

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map