Кінста Огляд

WordPress – найпопулярніша система управління контентом / розробником сторінок на планеті, що забезпечує більше третини всіх існуючих веб-сайтів..


Коли ви хочете, щоб платформа хостингу була створена для розширення можливостей WP, вам доведеться довго і важко робити краще, ніж Kinsta.

Це не тільки під замовлення WordPress хостинг, він пропонує більш високу продуктивність у мережі Google Cloud Cloud (GCN), ніж будь-яка інша хмарна платформа.

Що саме являє собою Кінста, і навіщо це намагатися? Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Кінста пояснив

kinsta wordpress хостинг

Платформа вперше була розроблена в 2013 році. Вони не знімалися, щоб стати низькобюджетним рішенням, але найкращим вибором для власників веб-сайтів WordPress, які шукали необхідну швидкість та надійність для ведення свого бізнесу та блогів.

Kinsta не просто краще працює з Google Cloud, вона створена для роботи виключно з нею. Як відносний прибуток до сімейства платформ хмарних служб, GCP наполегливо працював, щоб відмежуватися від веб-служб Amazon та Azure.

GCPПреміум-рівень дозволяє веб-сайтам завантажуватися швидше, і це великий бонус для іноді млявої платформи WP. Усі інженери Kinsta також є розробниками WP. Це дві основні причини, за якими Google Cloud рекомендує Kinsta для керованого хостингу WordPress.

Мало того, Кінста був нагороджений першокласний показник рівня ефективності для п’ятого року поспіль.

Але не візьми на це наше слово. Ось як хостинг-платформа протиставляється конкуренції.

Kinsta Vs інші господарі

Чим Kinsta відрізняється від інших хостинг-платформ? На відміну від інших платформ, Kinsta був створений інженерами WordPress спеціально для підтримки WP. Коли ви досліджуєте інші послуги хостингу, ви виявите, що ряд із них не підтримує WP, має проблеми або викликає високі показники затримки, що призводять до повільної продуктивності.

В умовах, де швидкість – це все, щосекунди ви можете заощадити та підвищити продуктивність.

Kinsta – це керована хостингова платформа, а це означає, що багато важкого підйому та обслуговування зроблено саме для вас. З багатьма звичайними хостинг-платформами ви відповідаєте за оптимізацію, резервне копіювання та інші основні функції. Оскільки Knista створений виключно для використання з WordPress та Google Cloud Платформа, він оптимізований для безперебійної роботи з обома платформами.

Чому Kinsta – хороший вибір для бізнесу

Однією з найбільш смертоносних ситуацій для електронної комерції є простої. За кожну годину простою ви стикаєтесь з можливістю втратити до 100 000 доларів. Kinsta, який керував хостингом, піклується про технічне обслуговування та оптимізацію завдань, таких як кешування, безпека та резервне копіювання / відновлення, які покращують продуктивність та безпеку веб-сайту.

Це добре для вашого бізнесу. Це не тільки означає скорочення часу простою та зриву бізнесу, а й дозволяє представити більш професійний імідж та високі стандарти безпеки. Результат – більш надійне обслуговування для ваших клієнтів, покращений досвід користувачів, кращий рейтинг пошукових систем та підвищення продуктивності. З Kinsta на цьому випадку ви зможете розвивати свій бізнес.

Простота використання

Останнє, що потрібно власникові компанії – це складний інтерфейс із крутою кривою навчання. Вам не потрібно хвилюватися. Розробники та дизайнерська команда Kinsta пішли з шляху, щоб полегшити вам справи.

Їх звичай Інформаційна панель MyKinsta була розроблена для легкої навігації, і ви можете керувати всіма своїми веб-сайтами WP прямо з їх адміністративного порталу. Ви навіть можете переглянути своє використання для кращого управління ресурсами, а показники трафіку – у вас під рукою.

Продуктивність

Отже, як працює Kinsta? Як спеціалізований хост WP, він був створений для роботи з усіма функціональними можливостями та функціями WordPress, одночасно покращуючи загальну продуктивність.

Завдяки популярності WP існує безліч хостинг-платформ, які стверджують, що вони оптимізовані під CMS. Як порівнює Кінста?

На тесті, проведеному протягом семи днів із використанням легкої теми за замовчуванням, нам вдалося досягти час завантаження сторінки менше однієї секунди. Це звучить чудово, але що робити, якщо у вас є веб-сайт, багатий на засоби масової інформації та більш вагома тема для завантаження?

Другий тест був проведений за той же період часу, використовуючи веб-сайт WP з багатоцільовою темою під назвою Acada. Використовуючи Pingdom для тестування швидкості, із повторним записом кожні 30 хвилин протягом семи днів, ми зрозуміли час завантаження 1,5 секунди на домашній сторінці 5,14 Мб. Під час тривалості тестування Kinsta змогла виконати свої обіцянки щодо 99,9 відсотка часу безперервної роботи.

На нашу думку, ця платформа демонструє здатність підтримувати дуже поважні швидкості та високий відсоток часу роботи навіть на веб-сайтах, які використовують багато ресурсів.

Особливості

Тепер ми приходимо до м’яса Кінста. Що в коробці? Ця платформа включає велику кількість функцій та технічних удосконалень, які розроблені з урахуванням можливостей WP. Однією з найкращих особливостей є сервісна програма WordPress Staging, яка дозволяє випробувати нові плагіни, редагування коду та налаштування від їхньої команди розробників, і перейти наживо з ними в один клік.

Дивіться пов’язані – кращі господарі малого бізнесу

Що стосується інших функцій та технічних характеристик, давайте розберемо їх для вас.

Архітектура: Kinsta має таку архітектуру, яку можна очікувати від платформи, розробленої Google. Окрім контейнерів програмного забезпечення LDX, ви отримаєте задоволення від:

 • Nginx
 • PHP 7.3
 • Марія ДБ

Безпека: Kinsta серйозно ставиться до безпеки та цілісності даних. Окрім резервних копій та автентичності SSL, ви матимете перевагу:

 • Виявлення DDoS
 • Цілодобовий моніторинг часу
 • Брандмауери

Технічні характеристики: Ви знайдете безліч технічних удосконалень у Kinsta. Їх так багато, ми просто знизимо список і надамо невеликий огляд важливих моментів.

 • Мережа доставки вмісту (CDN): вони надають 50 Гб KeyCDN на місяць з базовим планом та більше доступних із послугами преміум-класу. Завищення вартості коштує $ 0,10 за ГБ.
 • Кешування веб-сайтів: Платформа має чотири типи кешування на своїй платформі, що сприяє їх відмінному завантаженню сторінки. Сюди входить кешування на рівні сервера та через a Вбудований WP-модуль для чіткого кешу WP.
 • PHP: Розробники будуть раді відзначити, що вони можуть перемикатись Версії PHP 5.6, 7, 7.1, 7.2 та 7.3 лише натисканням кнопки.
 • HTTP: Окрім безкоштовні сертифікати SSL, HTTP / 2.0 використовується на всіх серверах і CDN.
 • SSL: платформа надає безкоштовний сертифікат SSL від Давайте шифруємо, але у вас завжди є можливість встановити один із ваших виборів із дійсного джерела.
 • SFTP: Це безпечно Протокол FTP дозволяє захищати файли у ваш веб-простір для редагування та завантаження файлів.
 • Менеджер файлів сервера: Хоча Kinsta не мав доступного онлайн-менеджера файлів; ви можете використовувати FTP для доступу до серверного простору.
 • Електронна пошта: У хостинг Kinsta немає електронних адрес, але платформа добре інтегрується з G Suite та всіма іншими продуктами та послугами Google.
 • Доступ до бази даних: Ви можете отримати доступ до бази даних WP через браузер за допомогою phpMyAdmin.
 • Управління веб-сайтом WordPress: ви можете оновлювати плагіни через панель керування облікового запису My Kinsta, але немає автоматизованих плагінів або оновлень основних програм WordPress. Вам доведеться поводитися з ними вручну.
 • Обмеження плагіна: У Kinsta є список заборонених плагінів для вашої зручності та безпеки. Це в основному плагіни з відомими проблемами, включаючи кешування, безпеку та оптимізаційні плагіни, небезпечні або згубні для продуктивності веб-сайту.
 • Послуги після очищення: це бонус для власників бізнесу, які можуть мати невеликі бюджети та не мати протоколу щодо пом’якшення наслідків. Якщо ваш веб-сайт WP коли-небудь зламаний, поки він розміщує Kinsta, вони виправлять це безкоштовно.
 • Постановочні сайти: Постановка WP і розгортання одним кліком доступні з усіма планами.
 • Міграція веб-сайтів WordPress: Kinsta пропонує безкоштовні послуги з міграції, починаючи з Планів початківців (базовий план)
 • Аналітика відвідувачів: Ви можете переглянути ряд показників на панелі керування адміністратора My Kinsta, включаючи трафік вашого веб-сайту.
 • Перевірка часу: Kinsta проводить перевірку безперервної роботи кожні дві хвилини. Якщо будуть виявлені якісь проблеми з продуктивністю або простоєм, команда відразу ж перейде до цього.

Сервери та доступність

kinsta cdn

Валюта Kinsta має 20 серверів(бази даних) розповсюдившись по всьому світу, і ще двоє прибули на борт незабаром з Гонконгу та Швейцарії. Вбудована масштабованість та CDN означають меншу ймовірність перебоїв або надмірного простою.

Якщо говорити про що, Кінста гарантує 99,9 відсотків тривалості роботи як частина вашого Угоди про угод. Вам також сподобаються автоматизовані резервні копії, які зберігаються в їхній базі даних до 14 днів або більше, якщо у вас є один із їхніх преміальних планів.

База підтримки та знань

кінстаВам не доведеться турбуватися про обслуговування клієнтів з Kinsta. Єдині платформи, які він підтримує, – це веб-сайти Wp, тому у вас буде спеціальна команда експертів. Підтримка доступна 24/7 через чат в прямому ефірі. Вони не пропонують телефонну підтримку, але ви можете попросити квиток довідкової служби через вбудований месенджер. Компанія також надає Цілодобовий моніторинг продуктивності як частина їх прихильності до якісного та надійного обслуговування.

Що стосується їхньої бази знань, на веб-сайті компанії є великий ресурсний центр, який містить 11 основних тем та десятки підтемати, які охоплюють все, від виставлення рахунків до проблем розробника. Також є блог із широким колом тем, навчальні програми WP, інформація про оновлення та інформаційний бюлетень.

Пояснення цін

Тепер ми переходимо до нижньої лінії. Скільки коштуватиме Kinsta? Компанія пропонує 11 рівнів обслуговування, Basic, Pro, Business рівні 1 – 4 та Enterprise рівні 1 – 4. Почнемо з основ того, що може запропонувати кожен рівень обслуговування..

Основні: Базова послуга коштує 30 доларів на місяць, виставляється рахунок щомісяця або щороку; Якщо ви обираєте щорічний контакт, ви отримаєте два місяці обслуговування безкоштовно.

Що ви отримуєте за свої гроші?

 • Одна установка WP
 • 20000 відвідувань
 • Безкоштовні SSL та CDN
 • 5 Гб місця на диску

Про: На рівні професіонала ваша ціна піднімається до 60 доларів на місяць. Це підвищить вашу функціональність до:

 • Два встановлення WP
 • 40 000 відвідувань
 • 10 Гб місця на диску
 • Безкоштовні CDN та SSL


Зображення

Бізнес: Основний рівень бізнесу зменшує ваші витрати до 100 доларів на місяць; Досягнення наступних рівнів коштують від 200 до 400 доларів. Для цього ви отримаєте як мінімум:

 • П’ять встановлень WP
 • 100,00 відвідувань
 • 15 Гб місця на диску
 • Безкоштовні SSL та CDN

Підприємство: Ваші пакети Enterprise починаються від 600 доларів на місяць і працюють до 1500 доларів. Ця функція включає щонайменше:

 • Встановлення 60 WP
 • 1 000 000 відвідувань
 • 80 Гб місця на диску
 • Безкоштовні SSL та CDN

Компанія також забезпечує безкоштовну міграцію, підтримку та безпеку з кожним планом. Необов’язкові додатки включають рейкову зброю Cloudflare, Elasticsearch, redis та зворотний проксі-сервер Nginx. Вони стягують плату за надмірний платіж у розмірі 1 долара за 1000 відвідувань та 0,10 долара за гігабайт за CDN. Ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей.

Встановлення WordPress на Kinsta

Ця хостинг-платформа має встановлення всього в декілька кліків. Після реєстрації та створення облікового запису користувача ви можете додати свій перший веб-сайт протягом декількох хвилин. Для тих, хто працює на кількох веб-сайтах, ви можете легко переглядати деталі та керувати ними через одну панель інструментів.

Фінальні думки

У всіх нас є вибір у житті. Коли ваше рішення лежить між платформою, яка була створена спеціально для підтримки середовища, в якому ви ведете бізнес, та загальної платформи, вибір простий. Наша мета – надати вам всю інформацію, необхідну для прийняття правильного рішення щодо вашої хостингової платформи. Решта – за вами.

Для отримання додаткової інформації про хостинг, перегляньте наш епічний довідник до кращі австралійські веб-господарі. Дякую, що хлопці зупинилися!

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map