Kinsta İncelemesi

WordPress, var olan tüm web sitelerinin üçte birinden fazlasını güçlendiren, gezegendeki en popüler içerik yönetim sistemi / sayfa oluşturucusudur.


WP’nin yeteneklerini geliştirmek için yapılmış bir barındırma platformu istediğinizde, Kinsta’dan daha iyi yapmak için uzun ve zor görünmeniz gerekir..

Sadece kişiye özel değil WordPress Barındırma, Google Cloud Network (GCN) üzerinde diğer tüm bulut tabanlı platformlardan daha güçlü performans sunar.

Kinsta tam olarak nedir ve neden denemelisiniz? Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Kinsta Açıklaması

kinsta wordpress barındırma

Platform ilk olarak 2013 yılında geliştirildi, Düşük bütçeli bir çözüm olmak için çekim yapmıyorlardı, ancak işlerini ve bloglarını çalıştırmak için ihtiyaç duydukları hız ve güvenilirliği arayan WordPress web sitesi sahipleri için en iyi seçim.

Kinsta sadece Google Cloud ile daha iyi performans göstermekle kalmaz, yalnızca onunla çalışmak için yaratılmıştır. Bulut hizmetleri platformlarının ailesine göreceli yeni gelen biri olarak, GSO kendisini Amazon Web Services ve Azure’dan ayırmak için çok çalıştı.

GSO‘in premium katmanı, web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini sağlar ve bu bazen yavaş WP platformu için büyük bir bonus. Kinsta’daki tüm mühendisler de WP geliştiricileri. Bunlar, Google Cloud’un yönetilen WordPress barındırma için Kinsta’yı önermesinin başlıca nedenlerinden biridir..

Sadece bu da değil, Kinsta layık görülmek arka arkaya beşinci yılın Performans Testleri için En İyi Seviye.

Ama, bizim sözümüze güvenmeyin. Barındırma platformunun rekabete karşı birikimi.

Kinsta Vs Diğer Ev Sahipleri

Kinsta’yı diğer hosting platformlarından farklı kılan nedir? Diğer platformların aksine, Kinsta, WordPress mühendisleri tarafından özel olarak WP desteği için oluşturuldu. Diğer barındırma hizmetlerini araştırdığınızda, birçoğunun WP’yi desteklemediğini, sorun yaşadığını veya düşük performansa neden olan yüksek gecikme oranlarına neden olduğunu göreceksiniz..

Hızın her şey olduğu bir ortamda, her saniye tasarruf edebileceğiniz ve performansı artırabileceğiniz bir ortam.

Kinsta, ağır kaldırma ve bakım işlemlerinin sizin için yapıldığı anlamına gelen, yönetilen bir barındırma platformudur. Birçok düzenli barındırma platformuyla, tüm optimizasyon, yedeklemeler ve diğer temel işlevlerden siz sorumlu olursunuz. Çünkü Knista sadece WordPress ve Google Cloud ile kullanılmak üzere üretildi platform, her iki platformda da sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

Kinsta Neden İş İçin İyi Bir Seçimdir?

E-Ticaret için en ölümcül durumlardan biri kesinti süresidir. Her bir kesinti süresi için 100.000 dolara kadar kaybetme olasılığınız vardır. Kinsta tarafından yönetilen barındırma, web sitesi performansını ve güvenliğini artıran önbellekleme, güvenlik ve yedekleme / geri yükleme gibi bakım ve optimizasyon işleriyle ilgilenir.

Bu işiniz için iyidir. Sadece daha az duruş ve iş kesintisi anlamına gelmez, aynı zamanda daha profesyonel bir görüntü ve yüksek güvenlik standartları ortaya koyar. Sonuç, müşterileriniz için daha güvenilir bir hizmet, gelişmiş bir kullanıcı deneyimi, daha iyi arama motoru sıralaması ve daha yüksek üretkenliktir. Davayla ilgili Kinsta ile işinizi büyütmekte özgür olacaksınız.

Kullanım kolaylığı

Yoğun bir şirket sahibinin ihtiyaç duyduğu son şey, dik bir öğrenme eğrisine sahip zor bir arayüzdür. Endişelenmene gerek yok. Kinsta’daki geliştiriciler ve tasarım ekibi, işleri sizin için kolaylaştırmak için yola çıktı.

Onların gelenekleri MyKinsta kontrol paneli kolay gezinme için tasarlanmıştır, ve tüm WP web sitelerinizi doğrudan yönetici portallarından yönetebilirsiniz. Daha iyi kaynak yönetimi için kullanımınızı bile inceleyebilirsiniz ve trafik metrikleri parmaklarınızın ucundadır.

Verim

Peki, Kinsta nasıl bir performans sergiliyor? Özel bir WP ana bilgisayarı olarak, genel performansı geliştirirken tüm WordPress işlevleriyle ve özellikleriyle çalışmak üzere oluşturuldu.

WP’nin popülaritesi nedeniyle, CMS için optimize edildiğini iddia eden birçok barındırma platformu var. Kinsta nasıl karşılaştırır??

Hafif bir varsayılan tema kullanarak yedi günlük bir süre boyunca yapılan bir testte, bir saniyeden kısa sayfa yükleme süreleri. Kulağa hoş geliyor, ancak daha zengin bir web siteniz ve daha önemli bir temanız varsa?

Acada ​​adı verilen çok amaçlı temalı bir WP web sitesi kullanılarak aynı süre zarfında ikinci bir test yapıldı. Yedi günlük bir sürede tekrar 30 dakikada bir kaydedilen hızı test etmek için Pingdom’u kullanarak, 5.14 MB ana sayfayla 1.5 saniyelik yükleme süreleri gerçekleştirdik. Test süresince, Kinsta yüzde 99,9 kesintisiz çalışma vaatlerini yerine getirebildi.

Aklımıza göre, bu platform çok fazla kaynak kullanan web sitelerinde bile çok saygın hızlar ve yüksek çalışma süresi yüzdesini koruyabildiğini gösteriyor.

Özellikleri

Şimdi Kinsta’nın etine geliyoruz. Kutuda ne var? Bu platform, WP yetenekleri göz önünde bulundurularak yapılan çok sayıda özellik ve teknoloji geliştirmesi içerir. En iyi özelliklerden biri, geliştirme ekibinden yeni eklentileri, kod düzenlemelerini ve özelleştirmeleri test etmenize ve bir tıklamayla onlarla canlı yayın yapmanıza olanak tanıyan bir WordPress Evreleme Hizmeti’dir..

İlgili – en iyi küçük işletme sahipleri

Diğer özelliklere ve teknik özelliklere gelince, sizin için yıkalım.

Mimari: Kinsta, Google tarafından geliştirilen bir platformdan bekleyebileceğiniz türden bir mimariye sahiptir. LDX yazılım kapsayıcılarına ek olarak, şunların keyfini çıkaracaksınız:

 • nginx
 • PHP 7.3
 • Maria DB

Güvenlik: Kinsta güvenlik ve veri bütünlüğünü ciddiye alır. Yedeklere ve SSL kimlik doğrulamasına ek olarak, aşağıdakilerden de yararlanabilirsiniz:

 • DDoS algılama
 • 7/24 çalışma süresi izleme
 • Güvenlik duvarları

Teknik özellikler: Kinsta ile bir ton teknik geliştirme bulacaksınız. Çok fazla var, sadece listeye gideceğiz ve önemli noktalara biraz genel bir bakış sunacağız.

 • İçerik Dağıtım Ağı (CDN): Aylık 50 GB KeyCDN temel plan ile ve daha yüksek kaliteli hizmetler ile kullanılabilir. Ortalamalar GB başına 0,10 ABD dolarıdır.
 • Web sitesi önbelleğe alma: Platform, platformlarında mükemmel sayfa yüklerine katkıda bulunan dört tür önbelleklemeye sahiptir. Bunlar, sunucu düzeyinde ve bir Evde geliştirilen açık önbellek WP eklentisi.
 • PHP: Geliştiriciler geçiş yapabildiklerini belirtmekten mutluluk duyacaklar PHP 5.6, 7, 7.1, 7.2 ve 7.3 sürümleri sadece bir düğmeye dokunarak.
 • HTTP: Ek olarak ücretsiz SSL sertifikaları, HTTP / 2.0 tüm sunucularda ve CDN’de kullanılıyor.
 • SSL: Platform şu kaynaktan ücretsiz bir SSL sertifikası sağlar: Şifreleyelim, ancak istediğiniz zaman geçerli bir kaynaktan yükleme seçeneğiniz vardır.
 • SFTP: Bu güvenli FTP protokolü dosyaları düzenlemek ve yüklemek için web alanınıza güvenli dosya aktarımlarına izin verir.
 • Sunucu dosya yöneticisi: Kinsta’nın kullanılabilir çevrimiçi dosya yöneticisi olmamasına rağmen; sunucu alanına erişmek için FTP kullanabilirsiniz.
 • E-posta: Kinsta barındırma ile hiçbir e-posta adresi yok, ancak platform G Suite ve diğer tüm Google ürünleri ve hizmetleriyle iyi entegre oluyor.
 • Veritabanı erişimi: phpMyAdmin kullanarak WP veritabanınıza tarayıcı üzerinden erişebilirsiniz.
 • WordPress web sitesi yönetimi: Eklentileri My Kinsta hesap kontrol panelinizden güncelleyebilirsiniz, ancak otomatik eklenti veya WordPress temel yazılım güncellemeleri için kullanılabilirlik yoktur. Bunları manuel olarak ele almanız gerekecek.
 • Eklenti kısıtlamaları: Kinsta’da rahatınız ve güvenliğiniz için yasaklı eklentilerin bir listesi vardır. Bunlar esas olarak önbellekleme, güvenlik ve web sitesi performansı için zararlı veya zararlı olabilecek optimizasyon eklentileri gibi bilinen sorunlara sahip eklentilerdir..
 • Bilgisayar korsanlığı sonrası temizleme hizmetleri: Bu, küçük bütçeleri olan ve azaltma protokolü bulunmayan işletme sahipleri için bir bonus. WP web siteniz Kinsta tarafından barındırılırken saldırıya uğradıysa, ücretsiz olarak düzeltirler.
 • Evreleme siteleri: WP evrelemesi ve tek tıklamayla dağıtım tüm planlarla kullanılabilir.
 • WordPress web sitesi geçişi: Kinsta, Başlangıç ​​Planları’ndan (temel plan)
 • Ziyaretçi analizi: Web sitenizin trafiği de dahil olmak üzere My Kinsta yönetici kontrol panelinizden bir dizi metrik görüntüleyebilirsiniz.
 • Çalışma süresi kontrolleri: Kinsta her iki dakikada bir çalışma süresi kontrolleri yapar. Herhangi bir performans sorunu veya kesinti süresi tespit edilirse, ekip hemen işe başlayacaktır..

Sunucular ve Erişilebilirlik

kinsta cdn

Kinsta para biriminin 20 sunucusu var(Veritabanları) Hong Kong ve İsviçre’den iki uçak daha gelecek. Yerleşik ölçeklenebilirlik ve CDN, bir kesinti veya aşırı kesinti yaşama olasılığı daha azdır.

Bundan bahsetmişken, Kinsta yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi SLA’nızın bir parçası olarak. Ayrıca 14 güne kadar veritabanında tutulan otomatik yedeklemelerin veya premium planlarından birine sahipseniz daha fazla yedeklemenin keyfini çıkaracaksınız..

Destek ve Bilgi Bankası

kinstaKinsta ile müşteri hizmetleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Desteklediği tek platform Wp web siteleri, bu yüzden emrinizde özel bir uzman ekibiniz olacak. Canlı sohbet yoluyla 7/24 destek alabilirsiniz. Telefon desteği sunmazlar, ancak yerleşik messenger üzerinden yardım masası bileti talep edebilirsiniz. Şirket ayrıca 24 saat performans izleme kaliteli ve güvenilir hizmet taahhüdünün bir parçası olarak.

Bilgi tabanına gelince, şirket web sitesinde faturalandırmadan geliştirici sorunlarına kadar her şeyi kapsayan 11 ana konu ve düzinelerce alt konu içeren büyük bir kaynak merkezi bulunmaktadır. Ayrıca çok çeşitli konuları, WP eğitimlerini, güncellemeler hakkında bilgileri ve bir haber bültenini içeren bir blog var.

Fiyatlandırma Açıklaması

Şimdi en alt çizgiye ulaşıyoruz. Kinsta size ne kadara mal olacak? Şirket 11 katman, Temel, Pro, İşletme seviyeleri 1 – 4 ve İşletme seviyeleri 1 – 4 sunmaktadır. Her bir hizmet düzeyinin neler sunabileceği ile başlayacağız..

Temel: Temel hizmet aylık 30 $ olarak fiyatlandırılır, aylık veya yıllık olarak faturalandırılır; Yıllık bir irtibat seçerseniz, iki aylık ücretsiz hizmet alırsınız.

Cebindeki parayla ne kadar alabilirsin?

 • Bir WP kurulumu
 • 20.000 ziyaret
 • Ücretsiz SSL ve CDN
 • 5GB disk alanı

Pro: Profesyonel seviyede, fiyatınız ayda 60 dolara kadar çıkıyor. Bu, işlevselliğinizi artıracak:

 • İki WP kurulumu
 • 40.000 ziyaret
 • 10 GB disk alanı
 • Ücretsiz CDN ve SSL


görüntü

İş: Temel işletme düzeyi, maliyetinizi ayda 100 dolara çıkarır; sonraki seviyeler 200 – 400 $ arasında fiyatlandırılır. Bunun için en azından şunları alacaksınız:

 • Beş WP kurulumu
 • 100,00 ziyaret
 • 15 GB disk alanı
 • Ücretsiz SSL ve CDN

Şirket: Enterprise paketleriniz aylık 600 $ ‘dan başlar ve 1.500 $’ a kadar çalışır. İşlev, en azından şunları içerir:

 • 60 WP kurulumu
 • 1.000.000 ziyaret
 • 80GB disk alanı
 • Ücretsiz SSL ve CDN

Şirket ayrıca her planla birlikte ücretsiz geçiş, destek ve güvenlik sağlar. İsteğe bağlı eklentiler arasında Cloudflare railgun, Elasticsearch, redis ve Nginx ters proxy bulunur. CDN ortalamaları için 1.000 ziyaret başına 1 $ ve gigabayt başına 0.10 $ tutarında bir fazlalık ücreti alıyorlar. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Kinsta’ya WordPress Kurulumu

Bu hosting platformu sadece birkaç tıklamayla kuruluma sahiptir. Kaydolduktan ve kullanıcı hesabınızı oluşturduktan sonra, ilk web sitenizi birkaç dakika içinde ekleyebilirsiniz. Birden çok web sitesi işletenler için, ayrıntıları aynı gösterge tablosundan kolayca görüntüleyebilir ve tümünü yönetebilirsiniz.

Son düşünceler

Hepimizin hayatta seçenekleri var. Kararınız, özellikle iş yaptığınız ortamı desteklemek için oluşturulmuş bir platform ile genel bir platform arasında olduğunda, seçim kolaydır. Amacımız, barındırma platformunuz hakkında doğru kararı vermeniz için gereken tüm bilgileri size sağlamaktır. Gerisi size kalmış.

Daha fazla barındırma bilgisi için şu destansı kılavuzumuza göz atın: en iyi Avustralya web barındırma. Çocuklar tarafından durduğunuz için teşekkürler!

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map