SendinBlue İncelemesi: Bütçede E-posta Pazarlama Hizmeti

Çoğu girişim, bir e-posta pazarlama hizmetinin değerini fark etmez. Ancak nokta boşluğu aralığında, herhangi bir e-Ticaret uzmanı, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanın ve olası satışları toplamanın iyi yağlanmış bir makine olduğu konusunda anlaşacaktır. Size gelen kutusu aracılığıyla müşterilerinizle doğrudan konuşmak için bir platform sağlar. Potansiyel, mevcut veya hatta geçmiş müşterilerle olup olmadıkları önemli değildir, e-posta pazarlamanın değeri, kendileri için uygun olan herhangi bir zamanda ilişki kurmaya bağlıdır..


Şüphesiz, e-posta pazarlama hizmeti, yeni müşterilerinize ve mevcut alıcılarınıza ulaşmanın en etkili yollarından biri olarak hizmet vermektedir. E-postaları kullanmak profilinizi ve ürünlerinizi tanıtmanın en ucuz yoludur.

Yeni başlayanlar olarak, uygun fiyatlı bir e-posta pazarlama hizmeti veya hatta mümkünse ücretsiz,?

SendinBlue’yu daha önce hiç duydunuz mu? Değilse, uygun bir yaklaşımla benzersiz bir e-posta pazarlama stratejisi oluşturmanıza yardımcı olup olamayacaklarını bilmek için özelliklerini, fiyatlandırmasını ve desteğini gözden geçireceğim..

SendinBlue nedir?

SendinBlue, e-posta pazarlama hizmetleri sunan popüler bir araçtır. Yeni başlayanlar için yararlı özellikler sağladığı küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

SendinBlue, girişimcilerin e-posta aracılığıyla satıcı ve müşteriler arasında basit ama etkili bir iletişim yolu oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yeni başlayanlar için işlerine odaklanmak ve yatırımlarını profillerini geliştirmek için bazı daha önemli şeylere kaydetmek için mükemmel olan ücretsiz bir plan sunuyor..

SendinBlue, satıcının mesajını son kullanma tarihi olmayan müşterilerine iletmek için SMS kampanyaları da sunmaktadır..

SendinBlue En İyi Özellikler

1. E-posta Tasarımcısı’nı sürükleyip bırakın

Bu araçla, benzersiz bir e-posta tasarımı oluşturma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Teknik karmaşıklıklardan endişe etmeden e-posta kampanyalarınızı oluşturabileceğiniz çok kullanıcı dostu bir araçtır..

Sürükle ve bırak aracını kullanarak birkaç tıklamayla e-posta kampanyalarınızı seçtiğiniz düzeninize göre kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca zengin bir metin düzenleyicisine sahiptir ve HTML Kodlarınızı tercihiniz olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca, önceden tasarlanmış e-posta düzenleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak, renkleri, eklemek istediğiniz metinleri, fotoğraf ekleyerek, logoları kişisel dokunuşunuzla yeniden düzenleyebilirsiniz..

SendinBlue, e-posta pazarlama stratejinizi geliştirmek ve hedef alıcılarınıza çekici hale getirmek için seçebileceğiniz birçok şablon içerir..

2. Pazarlama Otomasyonu

Pazarlama Otomasyonu özelliği ücretsiz bir abonelik hesabında bile kullanılabilir. Bu özellik, yeni ürünlerinizde, promosyonlarınızda ve satın alınan öğelerde, başka bir dizi mesaj dizisini özelleştirilmiş kişi listenize göndermenizi sağlar.

Bu araç ayrıca sayfanızdaki ziyaretçileri izlemenize ve belirli bir e-postayı hedeflemenize ve doğrudan sayfa görüntüleyenlerinize göndermenize olanak tanır.

SendinBlue, önceden var olan pazarlama otomasyonu arasından seçim yapmanızı sağlar veya ihtiyaçlarınıza bağlı olarak e-posta stratejinizi oluşturabilirsiniz. Pazarlama otomasyonu oluşturmak aynı zamanda SendinBlue’nun sunduğu kullanıcı dostu bir araçtır. Kullanıcılarına pazarlama otomasyonlarını oluşturma konusunda hızlı bir şekilde alışmaları için adım adım bir süreç sağlar.

Bu pazarlama otomasyon araçlarını öğrenmek ve kullanmak, müşterilerinizle iletişim halinde kalmanızı ve yeni ürününüzde güncel kalmanızı sağlar ve ayrıca satıcıya profillerini görüntüleyenleri izlemede ve onlara otomatik olarak bir e-posta gönderdiğinde fayda sağlar.

3. İşlemsel E-posta Özellikleri

SendinBlue işlemsel e-posta özelliği hem satıcı hem de alıcı için çok uygundur. Satıcı, alıcılarının her satın alımı için otomatik olarak bir e-posta pazarlama hizmeti ayarlayabildiğinden, her iki tarafa da fayda sağlar.

Ayrıca, alıcının sipariş takibi için bir e-posta onayı gönderebileceği gönderi durumunun izlenmesinde de kullanılabilir. Alıcılarınız için de uygun, değil mi? Tüm işlemlerini çevrimiçi mağazanızda takip edebilirler.

Ayrıca, kişi yönetimi özellikleri, A / B testi, kişi segmentasyonu ve daha fazlası da ücretsiz olarak sunulabilir!

Fiyatlandırma

SendinBlue’yu ücretsiz olarak kullanabilir ve ücretsiz özellikleriyle e-posta pazarlama stratejinizin keyfini çıkarabilir ve en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Sınırsız kişi kaydetmenize izin verir, ancak günde en fazla 300 e-posta gönderebilirsiniz, bu da yeni başlayanlar için kötü değildir.

SendinBlue, yalnızca 0 $ / ay ile 66 $ / ay arasında seçim yapabileceğiniz 5 Farklı Plan sunar!

Ücretsiz, Basit, Temel, Premium ve Kurumsal teklifleri vardır. Günlük sınırsız bir e-posta göndermek istiyorsanız, Lite planında zaten mevcuttur ve bu da yeni işletme sahipleri için çok pahalı değildir..

SendinBlue’nun baskın özelliklerine erişmek istiyorsanız, sınırsız otomasyon iş akışına, açılış sayfası oluşturucusuna ve zaman optimizasyonu özelliklerine sahip olduğu Premium veya Kurumsal planından yararlanabilirsiniz..

SendinBlue abonelikleri, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hemen yeni sürüme geçmenize olanak tanır ve belirli bir planda sizden yoksun kalmaz. İsterseniz, istediğiniz zaman planınızı eski sürüme geçirebilirsiniz.

Destek

SendinBlue, kullanıcıları için genişletilmiş bir destek sistemi sunmaktadır. Kurumsal planından faydalanırsanız, daha fazla müşteri, kampanya metrikleri ve daha fazlasını yakalamak için benzersiz e-posta reklamları ve stratejileri oluşturmanıza yardımcı olabilecek destek hesap yöneticinize sahip olabilirsiniz..

Her hesap için, tüm planlarınızla destek sunar. Ücretsiz olanlar için, Lite plan kullanıcıları ile birlikte 60 gün boyunca 60 gün telefon ve sohbet desteği alabilirsiniz. Bahsedilen diğer üç planla sınırsız telefon ve sohbet desteği kullanılabilir.

Ayrıca, görsellerinizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek öğreticileri ve blogları ziyaret edebileceğiniz web sayfaları da vardır..

OptinMonster + SendinBlue

Bir satıcı olarak, e-posta listenizi olabildiğince kolay büyütmek istiyorsunuz, değil mi? Evetse, OptinMonster ve SendinBlue’yu birlikte kullanmaya çalışmayı düşünebilirsiniz.

OptinMonster’in yardımıyla benzersiz pop-up’larınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz birçok açılır pencere şablonu sunar.

OptinMonster, ödemeler, kuponlar, indirimler, tatil promosyonları ve çok daha fazlası için yararlı belirli şablonlar tasarladı. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış açılır pencerenizi oluşturabilir ve tasarımınız üzerinde tam denetime sahip olabilirsiniz..

SendinBlue, pop-up’larınızı da tasarlayabileceğiniz bir açılır pencere oluşturucu sunar. Ancak OptinMonster’in yardımıyla pop-up’larınızı geliştirebilir ve e-posta listenizi genişletebilirsiniz.

OptinMonster’ın harika bir özelliği, sayfa ziyaretçilerinizin web sitenize geri gelebileceği bir çıkış amacı pop-up’ı olmasıdır. Çıkış amaçlı pop-up pencereler, sitenizi terk etmek üzereyken site ziyaretçilerinizi izleme ve onlara tam zamanında hedeflenmiş bir açılır pencere gönderme konusunda mükemmeldir..

Sonuç

SendinBlue, özellikle küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri için e-posta pazarlaması için mükemmel bir araçtır. Ücretsiz olarak mükemmel özellikler sunar ve işletmenizin reklamını yapmak için kampanyalarınızı geliştirme konusunda fazla harcama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz..

SendinBlue, kullanıcılarına en iyi özelliklerini vererek işletmenizin büyümesine odaklanmanızı sağlar. İşletmeniz hazır olduğunda diğer şaşırtıcı özelliklere erişmek için hesabınızı kolayca yükseltebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector