Kareler İncelemesi

Squarespace’i web sitesi oluşturucunuz olarak kullanmak, size güzel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.


Son birkaç yılda Squarespace bir şirket olarak gerçekten gelişti. İlk ürün, eski okul Dreamweaver WYSIWYG editörüne benzeyen çok barebone versiyonuydu (çok eski bir site oluşturucu).

O zamandan beri, her iki inşaatçı işlevselliğine de genişletildi, kullanıcı arayüzüne tam bir revizyon sağladı ve yüzlerce ücretsiz temaya ve kılavuza yatırım yaptı.

Squarespace ile öğrenmesi kolay ve etkili olan güçlü bir web sitesi oluşturucu ve düzenleyicisine sahip olursunuz. WordPress için ihtiyacınız olan birkaç haftalık öğrenme eğrisi yerine, bir hafta içinde ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi öğrenebilirsiniz.

Bu işlev, Squarespace’i basit bir bilgi merkezli web sitesine ihtiyaç duyan yeni blogcular veya işletmeler için mükemmel hale getirir. Squarespace’in en iyisi olmadığını düşündüğümüz bazı site ve işlevler var.

Bu derlemede, Squarespace’in giderek daha rekabetçi hale gelen en iyi web sitesi oluşturucu kategorisinde nasıl biriktiğine bakacağız.

Hızlı Dağılımımız

Squarespace, neredeyse hiç öğrenme eğrisi olmadan hızlı ve kolay bir şekilde güzel bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Bunu, size inanılmaz şablonlar arasından seçim yapma seçeneği sunarak yaparlar. Şablonunuz seçildikten sonra medya yükleyebilir, metin yazabilir ve birkaç faydalı öğe ekleyebilirsiniz. Bu noktada, tema içindeki bu farklı öğeleri yeniden düzenleyebilirsiniz.

Özelleştirme için daha da ileri gitmek istiyorsanız – zor olacaktır. Kareler templated dünyada gelişir. O dünyanın dışında engeller ortaya çıkıyor. Özelleştirme peşinde olduğunuz şey ise web sitesi oluşturmak için diğer seçenekler Squarespace’ten daha iyidir.

Bir çok insan, bir şablon içinde neredeyse hiç öğrenme eğrisi olmadan hızlı ve kolay bir web sitesi oluşturmakta sorun yaşamaz. Bunda yanlış bir şey yok.

Squarespace ayrıca denemek isteyen insanlar için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. İpucu – 14 günden önce iptal ettiğinizden emin olun, aksi takdirde ücretlendirilirsiniz. 

Özetlemek gerekirseSquarespace, çok fazla seçenek olmadan inşa etmek için inanılmaz derecede kolay bir oturmak isteyen insanlar için harika. 

Squarespace Nasıl Çalışır?

Squarespace’e başlarken size iki seçenek sunulur.

  1. Birkaç soruyu cevaplayarak başlayın.
  2. Şablonlara göz atarak başlayın.

Eğer sen’kolayca bunalmış ilk seçeneği tıklamanız öneririz. Temel olarak, Squarespace’in yapacağı şey, web sitenizle ne yapmayı planladığınızı sormak ve ardından bakmanız için sizi bir şablon kategorisine yerleştirmektir..

Burada sahip oldukları tek soruyu cevapladım. Onlara portföyüm için bir web sitesi oluşturmak istediğimi söyledim. Yanıtladığınız şeye bağlı olarak, Squarespace sizi bir şablon kategorisine götürür ve sizin için bir şablon önerir.

kişisel web siteleri

Jasper şablonunun önerisi bana verildi. Jasper şablonu özellikle insanları sergilemek için oluşturuldu’s portföyleri. Başka bir kategori yanıtlamış olsaydınız, Squarespace farklı bir şablon önerirdi. Sadece Jasper’ı seçip ilerlemeye karar verdim.

Boom, bir web siten var ve sen’ücretsiz denemenizde. İstediğiniz zaman hemen yükseltebilirsiniz. Squarespace ile ilgili en güzel şey, sadece birkaç resim yükleyebilmem ve web sitemle hemen yapılabilmem. Biraz daha fazla özelleştirme her zaman iyidir, ancak’t Çok fazla hareket edebilirsin.

Şablonla yaşıyorsun ve ölüyorsun.

Bu değil’yapabileceğini söylemek için’t güzel bir web sitesi oluşturmak. İşte bir web sitesi örneği Kısa sürede nelerin mümkün olduğunu gösteren Squarespace üzerine inşa edildi.

Kimler Kareler İçin (İpucu – Resimli Siteler)

Squarespace, fotoğrafları sergilemek isteyen kişiler için en uygunudur. Bu herhangi bir kişi olabilir, ancak fotoğraf ve diğer sanatı sergileyen insanlar için gerçekten uygundur. Aşağıdaki şablonlardan da görebileceğiniz gibi, Squarespace’de güzel bir vitrin oluşturmak çok mümkün.

kuyular

Bunun ötesinde, Squarespace bir web sitesi oluşturmak isteyen ancak zor olmasını istemeyen herkes içindir. Bir şablonu tetikleyebileceğinizi ve 30 dakika içinde resim ve metinleri değiştirip kendinize tam bir web sitesine sahip olabileceğinizi söylemek abartı değildir..

Beşten az ürün satmıyorsanız ve diğer platformların sunduğu ekstra e-Ticaret işlevleriyle ilgilenmiyorsanız, e-Ticaret için Squarespace’i kullanmanızı önermiyorum.

Squarespace Hakkında Neler Seviyoruz

Bir sonraki bölümde, neyi sevdiğimizi ve neyi sevmediğimizi vurgulamak için hizmetin bazı cesur unsurlarına gireceğiz.

Kullanım kolaylığı

Bir sürü var web sitesi kurucuları daha fazla seçeneğe sahip. Yatak odası mobilyası benzetimime geri dönersek – tüm mobilya mağazasından seçim yapabileceğiniz ve hatta odanızdaki odanızı seçebileceğiniz bir web sitesi oluşturucu kullanabilirsiniz. Wix gibi bu web sitesi oluşturucuları tam özelleştirme sunar.

Bu tam özelleştirme ile birlikte daha çok bir öğrenme eğrisi ve daha fazla zorluk ortaya çıkar. Squarespace doesn’gerçekten bir öğrenme eğrisi var ve öyle değil’hiç zor değil.

Bir web sitesi oluşturucunun ötesine geçmek istiyorsanız, bu konuda kendi mobilyalarınızı, evinizi, odanızı ve mahallenizi seçebilirsiniz. o’bu ne’WordPress kullanmak gibi. HTML kullanmak istiyorsanız,’ev ve mobilya sıfırdan inşa.

Günümüz internetinin güzelliği, Squarespace gibi hizmetleri sizin gibi insanlara muhteşem web siteleri oluşturma olanağı sunma fırsatı sunmasıdır..

Squarespace ile ilgili en iyi şey, her şeyin ne kadar sezgisel olduğudur. Seçmek ve öğenin ayarlarını düzenlemek için farklı öğeler arasında gezinebilirsiniz.

Veya yalnızca web sayfasına yerleştirilenleri tıklayabilir ve aradıklarınızı avlamak zorunda kalmadan ayarları düzenleyebilirsiniz.

Kare Şablonlar

Squarespace’in büyüsü şablonda. Bu tek başına Wix gibi rakiplere göre Squarespace’i seçmek için bir sebep olacaktır. Onlar gerçekten sitesi oluşturucu söz konusu olduğunda piyasadaki en iyi şablonlar. Sunulan şablonlardan herhangi birini seçebilir ve herkesin gurur duyabileceği bir web sitesi oluşturabileceğinden emin olabilirim.

Squarespace şablonlarını kategorilere ayırır. Web siteniz büyük olasılıkla kategorilerden birine girecektir – tek yapmanız gereken birini seçmek.

Bir kez daralttığınızda genellikle iki seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün kategorisinde, Julia veya Sonny arasından seçim yapabilirsiniz.

İlk ikisinden geçtikten sonra, sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz’t Yeteri kadar seçenek verilmedi. Her kategoride bir de bölüm var. “beğenebileceğiniz diğerleri”. Düğün kategorisinde Anya, Naomi, Sonora, Charlotte, Aubrey ve Kin adlı 6 şablon daha buluyorsunuz.

Squarespace Hakkında Ne Sevmiyoruz

Özelleştirme

Squarespace’in artıları, Squarespace’in eksilerini doğrudan etkiler.

Bir şeyin kullanımı son derece kolaysa, genellikle çok fazla seçenek sunmadığı anlamına gelir. Artık bir web sitesi oluşturmanın o kadar çok yolu var ki, yuvarlak bir pimi kare bir deliğe yerleştirmeye çalışmanın bir anlamı yok..

Squarespace, istediğiniz her şeyi oluşturduğunuz bir web sitesi oluşturucu olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Tüm amacı, estetik açıdan hoş bir web sitesine sahip olmanızı sağlayan bir şablon içinde çalışmaktır.

Seçenekler var – sadece bu seçeneklerin sınırlı olması.

Bloglama ve SEO

Squarespace’de blog işlevselliği iyi. Açıkçası değil’t İşlevsellik söz konusu olduğunda WordPress’e bir mum tutun, ancak yine de işi hallediyor.

Dürüst olmak gerekirse,’beğenme, yorumlar ve paylaşım simgesi gibi özelliklere sahip olduğu için diğer web sitesi oluşturucularından daha iyi. Ayrıca bir RSS beslemesini etkinleştirebilir ve bir podcasting entegrasyonu ayarlayabilirsiniz.

Bunun da ötesinde, bir blog yazarının yayınları daha sonra yayınlanacak şekilde programlamasını sağlar. Bu, bir avuç blog yazısı yazmayı sevenler için harika. Yeni blog yayınlarıyla insanları bombalamak yerine yayın günlerini kademelendirmelerini sağlar.

SEO söz konusu olduğunda, ne kadar iyi olduğunuzu değerlendirmenize yardımcı olacak hiçbir eklenti yoktur’bir sayfayı optimize ettik. Diğer platformlarda, size ne olduğunu söylemek için bir eklenti kullanmak kolaydır’yanlış ve doğru yaptım.

Squarespace, arama motorları için organizasyonda uzun bir yol kat edecek URL yapılarını ve başlıklarını düzenlemenizi sağlar. Bir sürü basit web sitesi oluşturucu ve platform’o kadar izin verme.

SEO ana hedefiniz ise, ancak tam anlamıyla’t WordPress kullanma – Squarespace iyi bir seçimdir. Eğer sen’SEO tüm dışarı gidiş planlıyoruz ama olabilir’WordPress kullanmayın, muhtemelen kazandınız’t SEO tüm dışarı çıkmak mümkün. WordPress hala bloglama ve SEO dünyasında kral.

Sonunda çok SEO odaklı bir site oluşturmak istiyorsanız, wordpress sunucusu.

Müşteri desteği

Başlamak istediğim şey, Squarespace’s müşteri desteği fena değil.

Gerçi biraz sinir bozucu.

Squarespace, inanılmaz bir bilgi tabanına, yardım merkezine, eğitim kataloğuna ve forum varlığına sahiptir. Bu tasarım gereğidir ve bunu bilirler. Squarespace basit – sorular gerekir’t sayısız olmak. Bununla birlikte, bir insanla konuşmak istiyorsanız, zor.

Şirket, temasa geçmeden önce tüm yardım malzemelerini kullanmanızı istiyor. Bu, neredeyse tüm soruları cevaplamak için kullanıcıları zaten oluşturulmuş malzemeler yönünde yönlendirerek zamandan ve paradan tasarruf ettikleri için anlaşılabilir..

Bazen birisiyle konuşmanız gerekir. Bunu yapmak istediğinizde,’bir güçlük. Web sitesi, neden biriyle konuşmanız gerektiğini söyleyen bir dizi seçeneği tıklatmanızı sağlar. Bu bazı şekillerde yardımcı olsa da, esas olarak sizi tam yardım makalesine, videoya veya diğer kaynaklara yönlendirdiği için, yine de sinir bozucu.

Yardım isteyebilecek her ne olduysa? ��‍♂️

Anlıyorum, bazı insanlar sistemi kötüye kullanıyor. Mavi ayda sadece bir kez soru soranlarımız için, bir hizmet için ödeme yapmak çok can sıkıcı olabilir ve gerektiğinde müşteri destek personeline tam erişime sahip olmayabilir.

Kare Alanı Fiyatlandırması

Squarespace ile ilgili en iyi şey, 14 günlük ücretsiz deneme. Deneme ile sitenizi oluşturmaya başlayabilir ve yazılımı nasıl sevdiğinizi görebilirsiniz. Bu, Squarespace’i kullanmaktan hoşlanıp hoşlanmadığınızı görmek için yeterli zamandan fazla.

Ücretsiz deneme süreniz sona erdikten sonra size dört farklı seçenek sunulur. İki normal web sitesi ve iki e-ticaret için

Kişiye özelTemel e-TicaretGelişmiş e-Ticaret
Aylık Ödeme Yapıyorsanız Maliyet$ 16$ 2630 $$ 46
Yıllık Ödeme Yapıyorsanız Maliyet12 $18 $$ 2640 $
ÖzellikleriSınırsız bant genişliği ve depolama alanı, mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitesi, web sitesi metrikleri, ücretsiz özel alan adı, SSL güvenliği, 7/24 müşteri desteği, 2 katılımcıKişisel, sınırsız katkıda bulunanlar, Google’dan profesyonel e-posta, 100 $ Google Ads kredisi, promosyon pop-up’ları, tam entegre e-Ticaret, sınırsız koruma, bağış kabul etme,% 3 işlem ücreti, mobil bilgi çubuğu, CSS ve JavaScript yeteneği, premium bloklar ve entegrasyonlardaki her şey ve bir duyuru çubuğuİşletmelerdeki her şey, işlem ücreti yok, mobil cihazlar için optimize edilmiş ödeme, ticaret ölçümleri, envanter, siparişler, vergi, kuponlar, etiket baskısı, entegre muhasebe, alan adında ödeme, müşteri hesapları, Instagram’daki ürünlerTemel e-Ticaret, abonelikler, gelişmiş alışveriş sepeti otomatik kurtarma, esnek indirimler, hediye kartları ve sipariş API’sindeki her şey

Yıllık olarak ödenirse – Squarespace’in abonelikleri rakiplerle aynı doğrultudadır. Aylık olarak ödenirse – maliyet nispeten yüksektir. Tıpkı herhangi bir web sitesi oluşturucusunda olduğu gibi, kullanım kolaylığı ve hepsi bir arada çözüm için prim ödüyorsunuz.

Kare Alanı Geçmişi

Anthony Casalena, Squarespace’i zorunlu olarak yarattı. Kendi bloguna ev sahipliği yapmak istedi ve’t Normal kişiler için kendi kendine barındırılan blog seçenekleri. Bu 2004’tü ve kendi web sitenizi oluşturma seçenekleri azdı.

Ebeveynlerinden gelen ilk kredi ona Maryland Üniversitesi’ndeki yatakhanesinde tuttuğu iki sunucu aldı. Anthony, 2007 yılına kadar tek çalışantı ve Squarespace kullanan herkesin gurur duyabileceği bir web sitesine sahip olmasını sağlamak istedi. Önümüzdeki birkaç yıl içinde iş kururken, asıl amaç insanların kendi web sitelerini oluşturmaları için estetik olarak hoş bir yol sağlamaktı..

2014 yılında Squarespace, web sitesinin çalışma şeklini bugün var olan güzel tasarım platformuna tamamen yeniledi. Rekabetçi kalmak ve mobil optimizasyon sunmak için bunu yapmaları gerekiyordu. Bu değişiklik, Squarespace’deki tüm şablonların ve tasarımların web sitesinde masaüstü sürümü kadar mobil olarak görülmesini sağlar.

Şimdi şirket neredeyse 2 milyar dolar değerinde.

Squarespace hikayesini ve Anthony Casalena’yı duymak’s Squarespace bugün ne inşa etmek için yolculuk, göz atın Nasıl Yaptım Kurucuyu içeren bu bölüm. Web tasarım hayranı iseniz, bir zorunluluktur dinlemek.

SSS

Squarespace WordPress’ten Daha mı İyi??

Kısa cevap hayır. Uzun cevap, bunun olabileceğidir. Referans için yukarıdaki sorulara bakın. Squarespace’in kullanımı WordPress’ten çok daha kolaydır ve öğrenme eğrisinin yaklaşık yirmide birine sahiptir. Acemi olarak WordPress göz korkutucu olabilir.

Squarespace Ücretsiz mi?

Squarespace 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Bu, hizmet için tam zamanlı ödeme yapmak isteyip istemediğiniz konusunda eğitimli bir karar vermek için hizmeti test etmenize olanak tanır..

Hangi Web Sitesi Oluşturucu En İyisi?

Genel olarak, Wix en iyi web sitesi kurucusudur. Ancak, Squarespace’in kullanımı çok daha kolaydır ve en güzel web sitesini en kısa sürede oluşturabilir.

Kılavuzumuz hakkında daha fazla bilgi edinin en iyi site oluşturucular.

Squarespace Zor mu?

Hayır, Squarespace, kullanımı en kolay web sitesi oluşturucu hizmetlerinden biridir. Daha kolay olan birkaç tane var ama’t Squarespace kadar iyi.

Squarespace Yeni Başlayanlar İçin İyi mi?

Bir acemi olduğunuzu düşünüyorsanız ve bir web sitesi oluşturma konusunda biraz endişe duyuyorsanız, Squarespace mükemmel bir seçimdir. Wix de harika bir seçimdir ve yazılımı öğrenme yeteneklerinizden biraz daha emin hissediyorsanız kullanılmalıdır. Squarespace’i kullanırsanız’Bir web sitesi oluşturmak için en basit yaklaşımı arıyoruz.

Diğer birkaç seçeneği görmek için en iyi e-ticaret platformu kılavuzu.

Squarespace Online Mağaza İçin İyi mi?

Squarespace, basit bir e-ticaret mağazası için iyidir. Bunun ötesine geçmek istiyorsanız Shopify en iyi e-Ticaret çözümüdür.

Kareler Ne Kadar Pahalı??

Normal web siteleri için iki fiyatlandırma seçeneği vardır. Ayda 12 $, ayda 18 $ ödeyebilirsiniz.

Squarespace Wix’ten Daha mı İyi??

Her iki seçenek de fayda sağlar. Squarespace, fantastik bir şablonun içinde güzel bir web sitesi oluşturmak isteyenler için, Wix ise daha fazla özelleştirilebilirlik arayanlar için.

Sonuç

Eğer sen’güzel bir web sitesi oluşturmak için kolay bir yol arıyor sonra Squarespace sizin için en iyi seçimdir. Eğer yapmazsan’Bir web sitesini kendiniz barındırmayı ve WordPress’i kullanmayı planlıyorsanız, web sitesi oluşturucu alanındaki birkaç seçenekle sınırlısınız. İşte bizim için seçtiklerimiz en iyi web sunucusu.

o’Squarespace’in geldiği yer.’güzel şablonlar içinde müthiş bir web sitesi oluşturmak için arıyor sonra Squarespace hayır beyin. Sağlanan şablonların dışında özelleştirmek istediğinizde sorunlar ortaya çıkıyor.

Squarespace’i kullanarak, bir saat içinde tamamen memnun olduğunuz bir web sitesi oluşturma olasılığının dışında değil.

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map