Çevrimiçi Para Kazanma – Çevrimiçi Girişimciler için Fikirler, İpuçları ve SSS

çevrim içi para kazanModern çağda, artık bir işi bulmak ve bizzat yapmak için kaldırıma vurmak zorunda değilsiniz. Aslında, gittikçe daha fazla insan bunun’online bol para kazanmak mümkün: hem hayatta kalmak hem de hatta gelişmek.


Bununla birlikte, çevrimiçi para kazanmanın karmaşıklıkları ve karmaşıklıkları hala biraz bulanık – yapmak çevrimiçi çalışma yoluyla bol miktarda nakit parayı nasıl tırmayı başardıkları konusunda genellikle anne olun.

Ekonomide COVID-19 rampası ile, çevrimiçi ortamda nasıl para kazanabileceğinizi açıklamak ve içeride zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için size bazı ipuçları sağlamak için iyi bir zaman olacağını düşündük. İzin Vermek’başlar.

İlişkili: Küçük İşletmeler için En İyi Web Sunucusu

# 1 Bloglamaya Başlayın


blog yazmaya başlaBloglama, çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biridir ve iyi bir nedenle:’s de en kolay olanlarından biri. Tek ihtiyacınız olan bir kaliteli web barındırma ve web sitenizi desteklemek için.

Bloglama ile ilgili en güzel şey, hemen hemen her şey hakkında yazabilmenizdir. Bir hobi bloguna, bir eğitim bloguna veya ilgi alanlarınıza veya işletmenize göre uyarlanmış başka bir çevrimiçi alanınız olabilir.

İlişkili: Blog Nasıl Başlanır

Ama daha da önemlisi, bloglama yoluyla para kazanmanın birçok yolu vardır. Örneğin, bloglarınızdan para kazanabilirsiniz “Tıklama başına maliyet” veya “tıklama başına ödeme” reklamlar.

Bunlar aslında içeriğinize veya blogunuzun kenar çubuğuna yerleştirdiğiniz banner’lar veya diğer reklamlardır. Potansiyel bir okuyucu reklamı her tıkladığında, tıklama için ödeme alırsınız! Doğal olarak, bu para kazanma modeli bazı blog stillerine diğerlerinden daha iyi uyuyor.

Özellikle başka bir çevrimiçi varlıkla veya kuruluşla iş ortaklığınız varsa, özel reklamlar da satabilirsiniz. Veya kullanabilirsiniz bağlı pazarlama blogunuzda’içeriği – daha sonra.

Bloglarınızdan para kazanmanın başka yolları da var. Örneğin, bir çevrimiçi işletme işletiyorsanız içeriğinizi kendi ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamak için kullanabilirsiniz. Veya kuruluşunuz veya işletmeniz için üyelik satabilirsiniz. Bloglar güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olabilir, kişileri çevrimiçi mağazanıza yönlendirin, ve geleneksel reklamcılık yöntemlerine güvendiğinizden çok daha fazla müşteri dönüşümü üretin.

Bir bütün olarak, blog yazma ilk online para kazanmak için bizim yollarda çünkü’en çok yönlü ve hemen hemen her para kazanma yöntemine ekleyebileceğiniz bir şey. Listenize bloglama ekleme “çevrimiçi markanız için yaptığınız şeyler” her zaman akıllı bir fikirdir.

Olurken’senin olması muhtemel değil’blogunuzu üzerinde yaşayacak kadar para kazanmak için kullanabileceksiniz kendi kendine, bloglama çok yaygındır çünkü’Herhangi bir dijital çabanın kritik bir parçası.

Önerilen Web Sunucusu: HostPapa

Blogunuzu ‘canlı’ tutmak için bir web barındırıcısına ihtiyacınız var. Hatta en iyi ücretsiz web barındırma tonlarca para kazandıran bir web sitesi için yeterince iyi değil.

Ancak, premium ana bilgisayarlara baktığınızda bazı harika fırsatlar var.

Aussie Hosting olarak, başlangıç ​​indirimi ve kullanım kolaylığı nedeniyle yeni başlayan blogculara HostPapa’yı öneriyoruz.

Önerilen Web Sitesi Oluşturucu: Wix

İçeriğinizi yönetme ve blogunuzu tasarlama söz konusu olduğunda, en iyi web sitesi kurucuları dışarıda.

Bu adımı atlatmak mümkündür, ancak kapsamlı tasarım ve SEO bilgisi olmadan değil.

# 2 Podcast Başlatma!


podcast başlatPodcasting, blog yazmak kadar yaygın olmayabilir hala, ama o’yakında yetişmek istiyorum. Günümüzde giderek daha fazla insan bir blogla aynı nedenlerle kendi podcast’lerini başlatıyor: ilgi alanları hakkında konuşmak, çevrimiçi işletmelerini tanıtmak ve kapsayıcı dijital markaları için takipçiler toplamak.

Podcast’ler, kullanıcı tabanınızla bağlantı kurmanın ve ana web siteniz veya e-Ticaret işiniz için potansiyel yeni ziyaretçiler toplamanın harika bir yoludur. Böylece bir podcast’ten bir blogdan para kazanabileceğiniz birçok yöntemle para kazanabilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarlaması buna bir örnektir, ya da ücretli içeriğiniz hakkında konuşmak için podcast’inizi kullanın ve markanız için yeni aboneler veya üyeler edinin.

Ancak podcasting, potansiyel olarak yararlanabileceğiniz kendi para kazanma yöntemleriyle birlikte gelir. Örneğin, podcasting size sponsorlar ve reklam kampanyaları aracılığıyla doğrudan ödeme alma. Eğer sen’Makul bir şekilde başarılı olan bir podcast dinlediyseniz, bölüm boyunca başka bir işletme veya ürün taktıklarını da duymuş olabilirsiniz..

Bu, başka bir çevrimiçi işletme veya markanın ödemesi karşılığında reklam veya sponsorluktur. O’Zaman içinde teslimatınızı hassaslaştırmanız gereken bir şey, bu yüzden’hissetmiyorum “için satın aldı ve ödedi” dinleyicileriniz veya sadık aboneleriniz tarafından. Ancak, fazladan gelir elde etmek ve diğer kuruluşlarla başarılı iş ortaklıkları oluşturmak için iyi bir yoldur.

Podcast’inizi aşağıdakileri yapmak için de kullanabilirsiniz: bir hizmet veya eğitim kursu sağlamak. Bu podcast’ler ücretsiz yerine ücretli olacak, bu nedenle bu yöntemi kullanarak ciddi çizikler yapmak için bir grup üyeye veya aboneye ihtiyacınız olacak. Ancak, öncelikle insanları eğitmek veya uzmanlığınızı daha doğrudan bir formatta satmakla ilgileniyorsanız, para kazanmak için hala iyi bir yoldur.

En sonunda, podcasting ayrıca koçluk ve danışmanlık bölümleri yoluyla gelir getirebilir. Yine, bu, insanların doğrudan tavsiye veya danışmanlık deneyimi karşılığında ödediği podcast bölümleri yapmanıza neden olacaktır. Bu yüzden insanların nakit için çatallamaya istekli bir beceri veya uzmanlığa sahip olmanız gerekir. Ancak, genel olarak, medya formatından hoşlanıyorsanız ve kullanıcı tabanınızla daha doğrudan bir bağlantı kurmak istiyorsanız, podcasting çevrimiçi para kazanmanın harika bir yolu olabilir

# 3 Serbest Çalışan Platformlardan Yararlanma


serbest platformlarBugünlerde işgücü açık olmak için iz yaklaşık% 50’sinden oluşur serbest çalışanlar yakın gelecekte geleneksel çalışan işçiler yerine. Bu, eski istihdam trendlerinden şaşırtıcı bir değişim ve’yararlanabileceğiniz bir şey… başkalarının ödeme yapmak isteyebileceği bir yeteneğiniz varsa.

Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour ve daha fazlası gibi platformlar, serbest çalışanların ve kiracıların benzer şekilde toplanıp birbirlerini arayabilecekleri çevrimiçi pazar yerleridir..

Serbest çalışanlar uzmanlıklarını gösteren portföyler oluşturmak veya hangi alanda yetenekli olursa olsun projeleri tamamladılar ve işverenler işlerini tamamlamak için yetenekli serbest çalışanlar arayabilirler.

Bazı iş sektörlerine veya alanlarına girmenin zorluğu göz önüne alındığında, bu, geleneksel istihdama kıyasla birçok kişi için çekici bir seçenektir. O’Ayrıca işçilerin günlük programlarından sorumlu olmaları ve kendi işlerini yaptıklarını hissetmeden yürütmeleri için bir yol’onlara ne ödeniyorsa’yeniden değer.

Aşağıdakiler için serbest çalışma bulabilirsiniz:

 • yazı
 • web Geliştirme
 • Kodlama
 • öğretim
 • Boyama veya çizim
 • Daha fazla

Hile, elbette, serbest çalışan olarak çevrimiçi çalışmanın da omuzlarınızdaki tüm başarı veya başarısızlık sorumluluğunu getirmesidir. serbest hayat değil’t herkes için, ancak tutarlı çalışmalarınızı netleştirebilecek bir platform ve portföy oluşturmayı başarırsanız, uzun vadede ve hatta kariyer olarak çevrimiçi para kazanmanın uygun bir yoludur. O’esnekliği, özgürlüğü ve hesap verebilirliği nedeniyle birçokları için cazip bir seçenek.

Yukarıda belirtilen platformların hepsinin olumlu ve olumsuz yönleri vardır, ancak birçoğunun platformlarını işverenlerle bağlantı kurmak için kullanmanın bir maliyeti olarak küçük ücretler veya karlarınızdan düştüğünü unutmayın. Deneyim ve güvenilirlik kazandıkça,’muhtemelen’bu platformları tamamen kullanmaktan kaçınabilmeli ve sektörünüzdeki kendi bağlantılarınıza güvenebileceksiniz. Ancak bu zaman alır.

# 4 Çevrimiçi İngilizce Öğretimi


online ingilizce öğretOrada’İngilizce’yi başkalarına öğretme becerisi ve arzusu olanlar için tüm bir çevrimiçi endüstridir. İngilizce (gelecek Çin’in yanında) dünyadaki en önemli ticaret dili olduğundan, orada’İngilizceyi daha rahat okumayı, yazmayı ve konuşmayı öğrenmek isteyen çok sayıda uluslararası insan var.

Çevrimiçi İngilizce öğretmenlik kariyerine başlamak düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Açıkçası, dilde akıcı olmanız ve çevrimiçi bir öğretmenlik işine başvururken bunu kanıtlayabilmeniz gerekir..

Sen’Muhtemelen sertifikalı olmanız gerekecektir, en azından daha gölgeli bir site yerine saygın bir İngilizce öğretim şirketine bir konser bırakmak istiyorsanız. Birkaç farklı var İngilizce sertifika programları alabilirsin, en popüler varlık TEFL, TESL ve TESOL, Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi, İkinci Dil ve Diğer Dilleri Konuşanlar anlamına gelir..

Sertifika aldıktan sonra ve kararlı bir İnternet bağlantısı ve bir web kamerası olan harika bir bilgisayarınız varsa, öğretim işleri için başvurabilirsiniz. İngilizce akıcı ve lisanslı kişileri işe alacak birçok kaliteli site var’derece derece gibi Uzakta Öğret veya VIPKID.

Ne kadar kazanıyorsun? Deneyiminize ve ne kadar öğretmeye istekli olduğunuza bağlıdır. Bazı çevrimiçi platformlar DaDa (İngilizce öğretmenlerini Çinli öğrencilere öğretmek için işe alır) deneyim seviyenize bağlı olarak saatte 25 dolara kadar ödeme yapar. Diğerleri daha az ödeyebilir ancak daha tutarlı işler sağlayabilir.

Çevrimiçi İngilizce öğretmenin en güzel yanı, büyük ölçüde kendi programınızdan sorumlu olmanız ve çalışırken seyahat özgürlüğüne sahip olmanızdır. O’s kesinlikle gerçek bir sınıf ortamında öğretmekten çok daha az stresli! Yaşam düzenlemelerinize bağlı olarak,’en azından bir site hakkında yeterli deneyim ve güvenilirliğe sahip olduğunuzda çevrimiçi İngilizce öğreterek yaşamak için yeterli para kazanmak tamamen mümkün.

5. Ücretli Anket Yapın


ücretli anketler yapınFlip tarafında, çevrimiçi tabanlı daha fazla para kazanma yöntemi vardır.’t Gerçekten tek bir gelir kaynağı olarak kullanılamaz. Ancak ücretli anketler yapmak, özellikle de etkinlikler’size ödenecek olanlar’kesinti süresinde yine de yapıyorsun.

Özetle, şirketler Swagbucks, Toluna ve OnePoll veri toplama ve pazar analizi amacıyla anketler yapmak ve video izlemek veya belirli uygulamaları kullanarak göz atmak gibi diğer görevleri gerçekleştirmek için insanları işe alan tüm kuruluşlardır.

Bu şirketler daha sonra anket yanıtlarını veya kullanıcılarının görüntüleme alışkanlıklarını alır ve reklam ajanslarından ve pazarlama şirketlerinden para alır.

Ne kadar kazanıyorsun? Fazla değil. Ankete katılan tüm siteler size tescilli puanlar ya da “yıldızlar” ya da benzer bir şey kazandırır. Nokta-dolar şemalarının çoğu gerçekten yüksek oranlara sahiptir; örneğin, bir platformun 1000’i’puanları en fazla 10 $ ekleyebilir. Anketlerin bazen tamamlanması yarım saat kadar sürebileceği göz önüne alındığında, bu, bu platformları kullanarak anketleri tamamlarken saat başına yalnızca 10 ABD Doları veya daha azını netleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Bu söyleniyor, söz konusu anketleri tamamlamak, sizden ekstra gelir elde etmenin uygun bir yoludur.’sıkılmışsın ve anketleri yanıtlıyor ve tekerleklerinizi çevrimiçi olarak döndürüyor olabilirsiniz. O’en azından gözümüzde hiçbir şey yapmamaktan biraz yan para kazanmak daha iyidir. Ayrıca, bu web sitelerinin çoğunda sürekli olarak kullanırsanız yararlanabileceğiniz ek bonuslar ve diğer ödüller vardır.

Anket web sitelerini kullanarak iyi bir miktar para kazanmanın anahtarı, belirli bir süre içinde (örneğin, yarım saat) bulabildiğiniz ve mümkün olduğunca çok sayıda tamamlayabileceğiniz en kısa, en verimli anketlere gitmek. Bunu haftada birkaç kez yapın ve haftada ekstra bir zaman yemek için yeterli paranız olacak, hepsi çok fazla çaba harcamadan.

# 6 e-Ticaret – Çevrimiçi Satış Yapın


E-ticaret TasarımıBloglama ve podcasting ile daha önce belirttiğimiz gibi, e-ticareti birincil çevrimiçi para kazanma yönteminiz olarak da kullanabilirsiniz.

Mesele şu ki, çevrimiçi pazarlar patlama fırsat ve potansiyel açısından, özellikle tuğla ve harç pazarlarına kıyasla (ve özellikle COVID-19 ışığında).

Sanatsal bir yeteneğiniz varsa, özel tasarlanmış tişörtlerden eski model koleksiyonunuza ve özel çizimlere kadar hemen her şeyi satan bir e-ticaret mağazası çalıştırabilirsiniz..

Ayrıca Yapmak bir birinci sınıf e-Ticaret platformu oldukça kolay WordPress veya diğer ücretsiz web sitesi kurucuları, birçoğu birlikte geliyor Tasarımlarında yerleşik e-ticaret işlevselliği. Ayrıca, web sitenizi dönüşümler için daha iyi optimize edebilmeniz için kullanıcı trafiğini ve ziyaretçi alışkanlıklarını analiz etmenize yardımcı olan eklentiler de kullanabilirler (ör. Para harcayan ziyaretçiler).

Tabii ki, bir şey sattığınız herhangi bir iş için hile satın almaya değer bir şey olması gerekir. Bu, içeriğinizi veya ürünlerinizi kendiniz yapmak veya bir tür aracı veya pazarlamacı olarak hareket eden bir üretici ile iş anlaşması yapmak anlamına gelir.

ayrıca, e-Ticaret mağazanızın her zaman bir miktar pozlamaya ve pazarlamaya ihtiyacı olacaktır, işleri kendin yapsan bile. Bu, İnternet’e yayılmış reklamlar için veya kendi web sitenizin reklamını yapmak için bloglar ve podcast’ler gibi yukarıda belirtilen platformları kullanarak ödeme yapmak anlamına gelir. Eğer sen’Herhangi bir kapasitede bir tür çevrimiçi mağaza yapıyorsanız, çevrimiçi markanızı desteklemeli ve varlığınızı mümkün olduğunca uzak ve geniş bir şekilde yaymalısınız..

O’aynı zamanda ürünlerin tek bir nişine odaklanmak için iyi bir fikir, belirli bir tarzdaki insanların çizimleri veya benzer bir şey gibi. İnternet bir büyük gölet ve sen’genel bir şeyi veya herkesin kolayca yapabileceği bir şeyi satıyorsanız kaybolma olasılığı daha yüksektir.

Orada’e-ticaret yoluyla para kazanmanın başka bir alternatifi: özellikle sanatsal veya ev yapımı ürünler satıyorsanız Etsy gibi mevcut bir platformu kullanmak. Etsy gibi platformları tek gelir kaynağı olarak kullanan çok sayıda kuyumcu, ahşap işçiliği, mobilya üreticisi ve sanatçı var..

Her zaman kendi mağazanızı açmak istiyorsanız bu çok uygun bir seçenek olabilir, ancak’t Fiziksel bir konumu güvence altına alma arzusu veya geliri yoksa veya mallarınızı İnternet’in dijital pazarından satmak için daha iyi bir şansınız olduğunu düşünüyorsanız.

Önerilen eCom Platformu ve Barındırma: Shopify

Sadece en iyi e-ticaret platformu değil, aynı zamanda mutlak en iyi eCom sunucusu orada – Shopify’ı öneriyoruz.

Ne tür ürünler satıyor olursa olsun, çevrimiçi bir mağaza açmak isteyen herkes için hızlı, güvenilir ve mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır..

# 7 Bir Ticaret Öğrenin – Web Tasarımı


web tasarımını öğrenirWeb tasarımı, öğrenebileceğiniz en talep gören işlemlerden biridir, ancak’Ayrıca alan yeni profesyoneller ile biraz sular altında olduğu için para kazanmak için en zor biridir.

o’Neden birçok web tasarımcısı Upwork gibi serbest platformlar arıyor ve kendi başlarına dikkat çekiyor.

Yapmazsanız web tasarımını öğrenme’Nasıl yapılacağını zaten bilmiyorum hala iyi bir fikir ve’çevrimiçi para kazanmak için harika bir yol.

Orada yeteneklerini reklam yeni web tasarımcıları bol olsa da,’yetenekli web tasarımcıları ihtiyacı her gün kırpma yeni müşteriler bol eşit derecede doğru s.

Bu ticareti öğrenerek, en azından ana gelir kaynağınıza ek olarak biraz yan nakit kazanabilirsiniz veya sonunda bir web tasarımcısı olmaya tam zamanlı geçiş yapabilirsiniz.

Bu şekilde başarılı bir şekilde para kazanmak, herhangi bir serbest meslek sahibi olmakla aynı becerileri ve aynı kararlılığı gerektirir.. Sen’proaktif olarak müşterilere ulaşmak gerekir ve sonuçta güvenilir müşterilerden oluşan bir ağ geliştirin, böylece sürekli gelen çalışmalarınız olur.

Becerilerinizi duyurmak veya bir portföy oluşturmak için aynı yöntemlerin birçoğunu da kullanabilirsiniz. Tüm web tasarım becerilerinizi gösteren bir blog yapmak, potansiyel müşterilere kendi projeleri için neler bekleyebilecekleri bir pencere verdiği için iyi bir fikirdir.

Ayrıca, bir web tasarımcısı olarak para kazanabilirsiniz. stok grafik satış. Eğer yapmazsan’Şu anda bir müşteriyle ilgilenecek herhangi bir işiniz yoksa, her zaman hisse senedi grafikleri hazırlayabilir ve bunları küçük işletme sahiplerine veya Unsplash gibi stok görüntü web sitelerine satabilirsiniz. Hisse senedi grafikleri veya diğer şablonlarla ilgili en iyi şey, yeni web siteleri için her zaman ihtiyaç duyulması ve bunları tekrar tekrar satmanızdır. Onlar yok’Tabii ki her satış için mutlaka büyük bir kâr’hala iyi bir yan gelir kaynağı.

# 8 Ticaret Öğrenin – Web Geliştirme


web geliştirme öğrenmekBenzer şekilde, bu günlerde bulabileceğiniz en çok talep gören işlemlerden biri olan bir web geliştiricisi olmayı öğrenebilirsiniz.. Sen’Günlük işinizden çıkarken kemerinizin altında sağlıklı bir şekilde hazır müşteri koleksiyonunuz yoksa, çoğu durumda başlamak için serbest çalışma platformlarına katılmanız gerekecek.

Bu özellikle’Web geliştirmeyi sıfırdan öğreniyor veya kafanızda gerekli becerileri elde etmek için çevrimiçi dersler veya üniversite dersleri almanız gerekiyor. Ne olursa olsun, web geliştirme yoluyla oldukça para çevrimiçi yapabilirsiniz.

O’Yeni web siteleri her zaman ortaya çıktığı için baktığınız her yerde talep var. Daha da iyisi, talep çok yetenekli ve yetkin web geliştiricileri düşündüğünden çok daha büyük.

Bahsettiğimiz bolluğu hatırlıyor musun? o’s çoğunlukla düşük maliyetli web tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşur. Bu genellikle subpar iş ile sonuçlanır, bu nedenle birçok küçük işletme sahibi ve hatta daha büyük ajanslar harika sonuçlar için daha yüksek fiyatlar ödemeye hazırdır.

Bu amaçla, biz’d bir web geliştiricisi olarak,’Belirli bir platform, birkaç farklı kodlama dili veya belirli bir web sitesi türü olabilir. Ayrıca kesinlikle bir portföyde yeteneklerinizi gösteren bir blog yapmalısınız, özellikle de elbette becerileriniz Nasıl söz konusu blog yaratıldı.

Bir web geliştiricisi veya tasarımcısı olarak serbest yaşamı yaşamak, birçok avantajı olmasına rağmen (istediğiniz zaman uyanma yeteneği gibi) kesinlikle zorluklarıyla birlikte gelir. Sen’sürekli disiplini sürdürmek ve iş zorlaşsa bile görevde kalabilmek gerekir.

Ayrıca,’büyük olasılıkla ekstra saatlerde koymak gerekir “gece vakti” başarılı bir müşteri oluşturmak ve yeteri kadar elde etmek için “sokak kredisi” daha önce bahsedilen serbest çalışma platformlarını kullanmak yerine tekrar iş elde etmeniz.

Sonuç olarak, bir web geliştiricisi veya tasarımcısı olmak için çevrimiçi para kazanmak tamamen mümkün ve muhtemelen oldukça karlı, eğer işe koyarsanız ve başarı elde etmek için becerilere sahipseniz. Bu esnafları öğrenmek şimdi harika bir fikir, çünkü bu beceriler zaman geçtikçe daha değerli hale gelecek..

# 9 Satış Ortağı Pazarlaması


amazon ortaklık programıPara kazanmak için bağlı kuruluş pazarlamasını blogunuz veya podcast’inizle nasıl kullanabileceğiniz hakkında daha önce konuşmuştuk. İzin Vermek’Bu para kazanma yönteminin derinliklerine inin.

Özetle, bağlı kuruluş pazarlama, web platformunuzdaki veya blogunuzdaki bir satıcıdan bir ürünün reklamını yaptığınız veya başka bir şekilde tartıştığınız ve söz konusu ürüne bir bağlantı sağladığınız anlamına gelir.

Bir ziyaretçi bu ürünün bağlantısını tıklarsa / satış yaparsa, çok az kar elde edersiniz. Tıklama başına ödeme reklamları, reklamverenin web sitesine kaç ziyaretçiyi yönlendirdiğinize göre para kazandığınızdan bağlı kuruluş pazarlamasının çeşitleridir.

Bağlı kuruluş programları, Amazon gibi daha büyük pazarlar arasında insanları ürünlerine göndermek için ödeme yaptıkları anlaşmalardır.. Bu programlara katılma oldukça kolay ve değil’Çok fazla çaba sarf etmeyin, ancak bağlı kuruluş programları aracılığıyla tutarlı nakit kazanmak biraz daha zor.

Yeni başlayanlar için müşteriler çok Web’in bu günlerde ne kadar su altında kaldığının farkında olmak “yorumlar” yalnızca tıklama üretmek üzere tasarlanmış ürünlerin listesi. O’Sabırlı olmak ve yalnızca sitenizde zaman ayırmaya değer ürün veya hizmetlerin reklamını yapmak veya incelemek için çok daha iyi bir bahis… ve gerçekten yararlı olduğuna inandığınız kişiler.

Ayrıca,’bazı pazarlama araştırmaları yapmak gerekecek ve fşu anda hangi ürünlerin veya endüstrilerin talep edildiğini öğrenin. Ne zaman bir arka bahçe yaz ekipmanları blog hazırlamak mantıklı değil’düşecek ve yakında kış olacak.

Sen’Ayrıca, reklamvereninize veya pazarlama web sitenize bağlamak için sürekli yeni bağlı kuruluş bağlantılarına sahip olmanız gerekir. Her zaman yeni ürünler çıkıyor ve blogunuzun insanları tıklayıp önerilen ürünleri kontrol etmesini sağlayacak kadar yeni içeriğe sahip olmasını sağlamak,’metin yazarları veya medya yöneticileri işe alarak para kazanmak için para harcamanız veya içeriği kendiniz bulmanız gerekir.

Sonuçta, bu’senin gibi olma ihtimali düşük’Bu gelir türüne adanmış çok sayıda blog çalıştırmadığınız sürece bağlı kuruluş pazarlamasını tek gelir kaynağınız haline getirebilirsiniz. Ancak, bağlı kuruluş pazarlamasını aynı ana içerik kanallarında dinleyiciler, okuyucular ve müşteriler çekmek için blogunuzla, e-ticaret mağazanızla veya podcast’inizle birlikte kullanabilirsiniz. Bu “çok akışlı gelir” modeli, çevrimiçi iyi para kazanmak isteyenler için çok başarılı.

# 10 Sosyal Medya Yöneticisi Olun


sosyal medya yöneticisi olmakSon olarak, sosyal medya bilginizi kullanırsanız ve satmak bu beceri olmayanlara’t Çevrimiçi varlıklarını veya platformlarını yönetme konusunda usta.

Günümüzde sosyal medya, müşteri dönüşümü ve başarılı çevrimiçi itibarın sürdürülmesi için en iyi etkenlerden biridir. Sonuç olarak, sosyal medyayı yönetmek talep edilen bir beceridir. Bu değil’Sadece kendi Facebook sayfanızı nasıl çalışacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Önemli pazarlama ve halkla ilişkiler bilgisine sahip olmanız gerekir – bu alanlardaki bir derece, bu pozisyonlardan birini ararken kesinlikle yardımcı olur.

Sen’aynı zamanda birden fazla sosyal medya hesabını aynı anda nasıl dengeleyeceğinizi ve pazarlama veya halkla ilişkiler kampanyaları hazırlamayı bilmeniz gerekir.

Ama o’Eğer ne biliyorsan çok iyi para için bir yol’sosyal medya konularından zaten hoşlanıyorsanız. Sosyal medya, aslında, insan psikolojisinin merceğinden bakıldığında büyüleyici bir konudur.

En başarılı sosyal medya yöneticileri uzmanlaşmak için birkaç platform seçin ve diğer birçok serbest çalışan gibi bir portföy aracılığıyla yeteneklerini tanıtmak. Ancak serbest sosyal medya yönetimi değil’t Başarıya giden tek yolunuz. Bunu ayrıca bir “geleneksel iş” yeterlilikleriniz ve gerekli kolej dereceniz varsa (genellikle iletişim, pazarlama veya benzeri bir şeyde).

Bu, çevrimiçi para kazanmanın etkili bir yoludur, çünkü işiniz neredeyse tamamen İnternet içinde gerçekleşir. Sen’İster serbest ister geleneksel olsun, çok esnek bir çalışma programına sahip olacaksınız.’işinizin çoğunu bilgisayar koltuğunuzun rahatlığında gerçekleştirin. Sonuç olarak, şirketler çevrimiçi geçiş yapmaya ve müşterilerinin daha fazlasını dijital kanallardan almaya devam ettikçe, daha da yaygınlaşan ve talep edilen bir para kazanma yöntemidir..

Online Para Kazanmak için 5 İpucu


Yukarıdaki stratejilerin tümü, deneyim seviyenizden bağımsız olarak harika fikirlerdir, ancak, elbette, bazı deneyime sahip olanların biraz bacakları olacaktır. Ne olursa olsun, çevrimiçi para kazanmaya çalışırken kullanabileceğiniz birkaç ipucu.

 • Birden çok gelir akışı üzerinden çalışın. Anketlerle para kazanma hakkında konuştuğumuzda buna biraz önce değindik, ancak yukarıdaki tek bir yöntemle hayatta kalmak için yeterli para kazanmanızın mümkün olmadığı çok doğru. Bu, kısa bir süre orada kaldıktan sonra bile geçerlidir. Yapma hilesi tutarlı online para, aynı anda birden fazla gelir akışı takip ederek, her birinden biraz elde etmektir. Hepsi beklediğinizden daha fazlasını toplayabilir.
 • Her zaman bir sonraki fırsatın peşinde olmalısın. Çevrimiçi çalışmanın “konser” ekonomisi olduğunu inkar etmek yok – yani, her zaman aradığınız başka bir iş ve kilitlemeniz gereken bir çizik kazanmak için başka bir fırsat var. Tek bir işten ya da tek bir blog ya da podcast ile çok fazla para kazanabilmeniz çok nadirdir. Eğer haftada beş gün (ya da daha fazla) koşuşturmayı ve çalışmayı düşünmüyorsanız, çevrimiçi çalışmak gerçekten kazançlı olabilir.
 • Tüm profillerinizi ve hesaplarınızı birbirine bağlı tutun. Bu, tüm hesaplarınız veya web siteleriniz için aynı şifreyi kullanmak anlamına gelmez (aslında her zaman tam tersini yapmanız gerekir!). Ancak bu, çeşitli çevrimiçi çalışmalarınızı birbirleriyle ilişkilendirmek için her fırsatı kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Örneğin, sosyal medya profillerinizin hepsinin ana sayfalarında birbirleriyle bağlantıları olmalıdır. Ancak blogunuza, podcast’inize, e-ticaret mağazanıza veya adınızı koyduğunuz diğer çevrimiçi sayfalara bağlantılar da eklemelisiniz. İnsanlar bir noktada yaptığınız işi beğenirse, diğer sitelerinizi kontrol etme ve hatta size iş verme şansı yüksektir.
 • Profesyonel olarak kalın. Popüler inanışın aksine, İnternet silinemez. İtibarınız sizi uzun süre takip edebileceğinden, yazdığınız her şeye mürekkeple yazılmış gibi davranın. Takip etmeye karar verdiğiniz para kazanma çabalarında her ne pahasına olursa olsun profesyonel bir tavır sergilemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Saygınlığınız profesyonel, arkadaş canlısı ve saygınsa tekrar iş yapmak, referanslardan iş almak ve yeni bir podcast veya eğlence girişimi başlatmak daha kolaydır. 
 • Her zaman yeni beceriler öğren. İnternet, içerik bolluğu ve evrimini yönlendiren yüksek düzeyde inovasyon nedeniyle gerçek dünyadan çok daha yumuşak ve çeşitli bir işyeridir. Her zaman yeni beceriler öğrenmeli ve para kazanmak ve çevrimiçi başarınızı artırmak için onları kullanmalısınız. Sadece kodlamayı öğrenmeyin; her zaman yeni dillerde kod yazmayı öğrenir ve yeni kodlama gelişmelerini takip eder. 

SSS


Çevrimiçi Çalışırken veya Serbest Çalışırken Vergi Ödüyor musunuz?

serbest çalışan olarak vergi ödemekEvet! Birçok çevrimiçi çalışan veya serbest çalışan, öncelikle İnternet üzerinden para kazanmaya başladığında, vergileri arttığı için tetiklenir’t Normalde olduğu gibi maaş çeklerinden otomatik olarak düşülür.

Ama sadece işvereniniz’t vergilerinizi otomatik olarak çıkarmaz’demek istemiyorsun’yıl sonunda hükümete borçlu.

Bunun yerine, bağımsız bir girişim veya serbest çalışma yoluyla çevrimiçi olarak kazandığınız herhangi bir paranın IRS’ye bildirilmesi ve uygun bir vergi tutarının düşülmesi gerekir..

Bunu yapmanın en kolay yolu basitçe yıl sonuna kadar bekleyin ve vergilerinizi dosyalayın. Sen’Toplam gelirinizi rapor edersiniz ve IRS size Şubat ayına ne borçlu olduğunuzu bildirir. Ancak, bu oldukça önemli bir miktardır..

Sen’tüm yıl para biriktirmek ve araçlarınızın çok altında yaşamak gerekir, en azından ilk yıl için’ne kadar olduğunu tam olarak bilmiyorum’vergilendirilecektir. Bu, çoğu kişi için zor olabilir, özellikle de çoğu insan banka hesaplarındaki tüm paralara erişmeye alışık olduğundan, çoğu iş yerinde vergiler otomatik olarak alındığı için.

Veya üç ayda bir vergi ödeyebilirsiniz, belirli bir çeyrekte (örneğin Ocak – Mart arası) kazandığınız her şeyi kaydedip IRS’yi birkaç ayda bir ödersiniz. Toplamda aynı tutarı ödersiniz, ancak her ödeme banka hesabınızdan daha küçük bir ısırıktır ve’idare etmek biraz daha kolay.

Biz’d yönetebiliyorsanız bunu yapmanızı öneririz. Aslında, IRS’ye ödeme yapsanız bile, yanlış miktar, sen’kazandığınız için hala daha az ödeyeceksiniz’t ile vurulmak “gecikmiş ödeme” vergilendirilebilir yılın sonunda ücret.

Üç aylık vergilerinizi nasıl hesaplayacağınızı ve doğrudan nasıl ödeme yapacağınızı öğrenmek için bir çalışma sayfası bulabilirsiniz. IRS web siteleri üzerinden doğrudan para yatırma yoluyla.

En Başarılı Online İşletmeler Nelerdir?

Parasal başarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız taklit etmeye çalışabileceğiniz birkaç önemli çevrimiçi iş modeli vardır..

Bunlardan ilki şüphesiz ki temel blog iş modeli, hatta blog ağ modeli. Özetle, içerikle akan birden çok blog tuttuğunuz bir çevrimiçi işletme yürütmek, size yalnızca bağlı kuruluş kârında önemli bir aylık gelir sağlayabilir.

Bu, sizin için yazmayı yapmak için tonlarca içerik yazmanız veya metin yazarları kiralamanız gerektiği anlamına gelir, ancak doğru pazarlama nişini bulursanız ve çok sayıda tıklama elde ederseniz ciddi başarıya yol açabilir..

Blog ağları ile ilgili olan şey, web sitelerinizde kendi kendini idame ettiren bir döngüde trafiği artıran, kolayca birbirleriyle bağlantı kurabilmenizdir..

Ayrıca bloglar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. pazarlama veya tanıtım kampanyaları, veya diğer blog yazarları ve kurumsal kuruluşlarla birlikte çalışın. Blogları bir işletme olarak çalıştırmak gittikçe daha yaygın bir kariyer fikri haline geliyor. Hemen hemen herkes atlayabilir ve başarı bulabilir, bu yüzden’s en popüler seçeneklerden biri.

Ancak dijital ürünler satarak çevrimiçi bir işletme de işletebilirsiniz. Biz’konuşuyorsun e-kitaplar, şarkılar, WordPress eklentileri, temalar, sanat eserleri ve daha fazlası. İnsanlar gerçekten ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çok çaba harcıyorlar ve bu alanlar için içerik sağlayabilirseniz düzenli bir kâr elde edebilirsiniz.

Verilmiş, bu tam olarak pasif bir gelir değil, çünkü yukarıda açıklanan tüm ürünleri yaratmak için çalışmanız gerekiyor. Ama ilk etapta oluşturmak istiyorsanız büyük bir potansiyel kariyer ve çevrimiçi iş.

Son olarak, kendi serbest işinizi yazarak veya kodlama veya web tasarımı gibi başka bir beceriyle yürütmek harika bir fikirdir. Bu, bağımsız bir ruhunuz varsa ve tüm başarınız için sorumluluk almak istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi çevrimiçi iştir.

Fikre biraz daha derinlemesine değindik, ancak zaman ayırırsanız ve portföyünüzü destekleyecek becerilere sahipseniz potansiyel olarak büyük ödüller verebilir.

Kanıtlanmış Online İş Modellerini Nasıl Bulabilirim?

Kısacası, Googling’in siz ne olursa olsun iyi modelleri bulursunuz’en iyi sonuçlara başlamayı ve bu sonuçları incelemeyi düşünüyorsunuz.

Google arama algoritmaları, en başarılı web sitelerini otomatik olarak en üste filtreler. Doğal olarak, ilk tıkladığınız web siteleri çalışıyor olacak vasıtasıyla iyi çevrimiçi iş modelleri. Biraz ekonomik alay etme yapın ve en üst düzey sitelerin neler yaptığını inceleyin ve nasıl yapabileceklerini düşünün.

Ayrıca, çeşitli çevrimiçi iş modellerini ve para kazanma fikirlerini parçalayan bu gibi kılavuzları okumaya devam edebilirsiniz. Ancak daha sık olmamakla, hangi çevrimiçi iş modellerinin taklit etmeniz gerektiğini bulmak, sizin için neyin işe yaradığını ve hangi web sitelerini düşünmek kadar basittir. sen ile zaman geçirmek isterim.

Örneğin, gerçekten beğendiğiniz bir serbest web geliştiricisi için portföy gördünüz mü? Fiyatlandırma modellerine göz atın veya bir iş teklifi hakkında soru soran bir e-posta gönderin. Yanıt verdiklerini alabilir ve bu iş modelinin onlar için başarıya nasıl dönüştüğünü düşünebilirsiniz..

Ne Online İş Yatırım Parasız Başlamak Gerekir?

Orada’Herhangi bir yatırım yapmak için para ödemeden başlayabileceğiniz çeşitli çevrimiçi işletmeler:

 • Serbest yazı kolay bir örnektir; tek ihtiyacınız olan bir İngilizce eğitimi ve temel yazma becerileri. Upwork gibi bir platforma katılabilir ve orada yazma işleri için başvurabilirsiniz. Veya Textbroker gibi, gerçekten onlar ücretsiz’senden istemiyorum “teklif” işler için.
 • Ayrıca bir web tasarımcısı ve iş almak için serbest platformları kullanarak benzer bir formatta kendi işinizi kurabilirsiniz. Teknik olarak, web geliştirme veya tasarım eğitimi almak için önce biraz para harcamanız gerekir.
 • Ol Etsy aracılığıyla sanatçı veya başka bir platform. Sanatsal yeteneğiniz varsa, kazandı’t Bu beceriyi kullanmaya başlamak ve eşyalarınızı İnternet üzerinden satmaya başlamak için bir kuruşa mal olun.
 • Blog işi yapmak başlamak için teorik olarak para harcamadan yapılsın,’yüksek ve düşük herhangi bir zayıflık veya dizeleri olmadan ücretsiz bir paket olan büyük bir web hosting platformu için aramak gerekir. Şansın sensin’sonunda depolama alanınızı veya web sitesi oluşturma yeteneklerinizi yükseltmek için biraz nakit para yatırmanız gerekir, ancak Yapabilmek adınıza bir dolar olmadan başlayın.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector