Brizy İnceleme 2020

Brizy İnceleme: Denemeye Değer mi?

Brizy, Nisan 2018’de tanınmış bir şirket olan ThemeFuse tarafından yayınlanan nispeten yeni bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Genç olmasına rağmen, zaten çok fazla umut vaat ediyor. Ücretsiz sürümünde, ne kadar iyi performans gösterdiğini anlatan 50.000’den fazla etkin kurulum var..


React teknolojisi sayesinde hoş ve sezgisel bir arayüze sahip ve başka hiçbir sayfa oluşturucuda bulamayacağınız bir dizi benzersiz özellik ile birlikte geliyor.

Bununla birlikte, Brizy’nin hala Elementor Pro ve Beaver Builder gibi sayfa oluşturucularının hükümdar kralları ile üst sıralara çıkmak için uzun bir yolu var. Ama zamanla, daha çekici özellikler sunabileceğini ve büyük adamlarla yakından rekabet edebileceğini düşünüyorum..

Brizy, fiyatı ve özellikleri aşağıda tartışılacak olan ücretsiz ve profesyonel bir versiyona sahiptir..

En iyi WordPress sayfa oluşturucusunu arıyorsanız, Brizy’nin nasıl çalıştığını, bununla neler yapabileceğinizi, ne kadar tutacağını, hangi sürümü almanız gerektiğini ve Brizy’nin ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde uyup uymadığını öğrenmek için okumaya devam edin..


Brizy Kurulumu

Brizy’nin ücretsiz sürümünü yüklemek, ücretsiz bir WordPress eklentisi eklemek ve yüklemek kadar basittir. Adresine git eklentiler > Yeni ekle > için ara “Brizy”> Şimdi kur > etkinleştirme.

Brizy ücretsiz eklentisini yükleme

Pro sürümünü satın aldıysanız, Pro .zip dosyasını yüklemeden ve yüklemeden önce ücretsiz sürümü yüklemiş olmanız gerekir.


Brizy’de Yeni Bir Sayfa Oluşturma ve Tasarlama

İşte işin eğlenceli kısmı. Brizy’de bir sayfa oluşturmanın nasıl bir şey olduğuna bakalım.

Yeni bir sayfa oluşturduğunuzda, parlak pembe bir düğme göreceksiniz. Brizy ile düzenleyin. Bunu tıklayın, Brizy sayfa oluşturucuya yönlendirileceksiniz.

yeni bir sayfa oluştur ve Brizy ile düzenle

Brizy’e girdikten sonra, fark edeceğiniz ilk şey, temanızın izi olmadan tüm boş alan. Bunun nedeni, sayfa şablonunun otomatik olarak Brizy Şablonu.

Şablonunuzla çalışmak istiyorsanız, şablonunuz için hızlı bir geçici çözüm Varsayılan yerine:

Sayfa şablonunu görüntüleme

Sayfanızı oluşturmaya başlamak için önceden hazırlanmış bloklar veya düzenlerle (Briz Pro için) başlayabilir veya boş bir blokla başlayabilirsiniz. Temel özellikleri inceleyeceğiz, onlarla neler yapabileceğinizi, ne kadar kolay kullanıldıklarını ve hangi sürümlerde mevcut olduklarını görün.

1. Boş Blokları Ekleme ve Doldurma (Free & Pro)

Brizy’de boş bloklar eklemek ve üzerlerine eleman eklemek gerçekten çok kolay. Tıkla mavi artı simgesi sayfanın ortasındaki simgesini tıklayın ve Boş blok ekle. Daha sonra boş bir 2 sütun bloğunuz olur.

Küçük harflere tıklayarak bu sütunlara öğeler ekleyebilirsiniz. beyaz artı simgesi ekranın sol üst köşesinde. İstediğiniz öğeleri sürükleyip bırakın ve düzenlemeye başlayın.

Boş blok ekle

Yukarıdaki animasyonlu GIF’te, gerçekleşen hemen hemen her düzenlemenin satır içi olduğunu göreceksiniz. Metni satır içinde düzenleyebilir, düğmeyi ayarlayabilir ve stil uygulayabilir, aralayıcıyı (ve hatta dolguyu) ayarlayabilir ve görüntüleri doğrudan düzenleme alanına da ekleyebilirsiniz.

Brizy’nin sezgisel, düzenli arayüzü, ihtiyacınız olduğunda neye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bir seferde çok fazla seçenekle boğulmayacaksınız. Bölümü düzenlemeniz gerekiyorsa, farenizi üzerine getirin ve bu simge görünecektir:

Brizy blok araç çubuğu

Bu araç çubuğu, stil gibi bölüme birçok eğlenceli şey yapmanıza, global yapmanıza, bir kaydırıcıya dönüştürmenize, kaydetmenize, çoğaltmanıza ve silmenize olanak tanır..

Bir bölümü düzenleme

2. Önceden Yapılmış Blokları Kullanma (Free & Pro)

Boş bir tuvalle başlayabilir veya bu çok yıldırıcıysa veya zaman kazanmak istiyorsanız, önceden yapılmış blokları kullanabilirsiniz. Sadece mavi artı simgesi Brizy’nin uzun blok listesini görmek için ortada.

Arasında seçim yapabilirsiniz ışık ve karanlık modları, ki bu güzel bir seçenektir ve ayrıca kategoriye göre göz atabilirsiniz.

Brizy blokları

Boş blokları nasıl düzenleyeceğiniz gibi önceden hazırlanmış blokları da düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz sürüm: Evet
Profesyonel sürüm: Evet, 150’den fazla premium düzen ve blokla

3. Global ve Kayıtlı Bloklar (Free & Pro)

Sayfalarınızda tekrarlanan içerik varsa, global bloklara sahip olmak onları düzenlemekte size çok zaman kazandıracaktır. Global bloklar, bloğu tek bir yerden düzenlemenize ve efektin sayfalarınızda gerçekleşmesine izin verir.

Global bir blok oluşturmak için farenizi blokun üzerine getirin ve Ayarlar simgesi. Cıvata görünümlü simgesi tıklayın ve açın Global yapın.

Global bloklar yapmak

Bir bloğu kaydetmek için Ayarlar simgesi ve tıklayın Kalp simgesi.

4. Önceden Yapılmış Düzenler (Yalnızca Pro)

Brizy düzenleri mutlak bir zevktir, her biri muhteşem görünür ve size çok zaman kazandırır, ancak maalesef sadece Brizy Pro’da mevcuttur.

Yerleşimler, mavi artı simgesi. Kategorilere göre düzenlenmişlerdir ve bununla ilgili sevdiğim şey, düzenlerin çoğunun birden fazla sayfaya sahip olması, aslında tam bir web sitesi.

Profesyonel düzenler ekleme

Bu düzenler de tamamen düzenlenebilir, böylece istediğiniz öğeleri ekleyebilir, kenar boşluklarını değiştirebilir, arka planı değiştirebilir – istediğiniz herhangi bir şeyi.

Düzene öğeler ekleme
Brizy Pro sürümünde bir düzene düğme ekleme

5. Elemanları Düzenleme (Free & Pro)

Tıpkı bloklarda olduğu gibi, herhangi bir öğeyi doğrudan düzenleme alanında düzenleyebilirsiniz. Öğeyi tıkladığınızda böyle bir araç çubuğu görünecektir:

Bir öğeyi düzenleme

Öğeye bağlı olarak, bu araç çubuğu farklı olacaktır. Ancak bu inceleme uğruna, görüntüler için araç çubuğunu inceleyelim.

Görüntü Odaklama ve Zoom

Brizy’nin gerçekten düzgün bir özelliği, görüntünün hangi bölümünün sayfanızda görüneceğini nasıl kontrol edebileceğinizdir. Şöyle çalışır:

Görüntü odaklama ve yakınlaştırma

Bu özelliği daha önce hiçbir sayfa oluşturucuda görmedim ve sayfa oluşturucularla resim kullanırken karşılaştığım acı noktalardan birini çözüyor.

Bölümden Bağlantı

Brizy’nin bir başka benzersiz özelliği, bir elemanı başka bir bölüme bağlama yeteneğidir. Bu kimlikler aracılığıyla manuel olarak yapılabilir, ancak Brizy bunu çok daha kolay hale getirir. Sadece görüntülere değil, diğer tüm öğelere de yapılabilir..

Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Brizy çapa bölümleri

Diğer özelleştirme seçenekleri

Diğer sayfa oluşturucularda, görüntülerin yüksekliğini ve genişliğini doğrudan düzenleme alanında ayarlayamazsınız, ancak Brizy bunu mümkün kıldı. Görüntüleri çevreleyen ayar noktaları vardır, bu da boyutunu ayarlamayı kolaylaştırır.

Ayrıca gölge ekleyebilir, bir URL’ye veya bir pop-up’a bağlayabilir (daha sonra bu konuda daha fazla bilgi), hizalamayı ayarlayabilir, çoğaltabilir, dairesel bir şekle dönüştürebilir, giriş animasyonu ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Mevcut her düzenleme seçeneği hakkında konuşmayacağım, ama sadece Brizy ile birçok harika şey yapabileceğinizi söyleyeyim. Her bir öğe ve bloklarla neler yapabileceğinizi keşfederken çok eğleneceksiniz.

En iyi şey, neredeyse tüm bunları düzenleme alanından ayrılmadan, bir yan kontrol paneline gerek kalmadan yapabilmenizdir..

6. Küresel Şekillendirme

Global Styling, Brizy’nin diğer sayfa oluşturuculardan gerçekten farklı kılan benzersiz bir özelliğidir. Global Styling, aynı renkteki her öğenin rengini tek bir yerden değiştirmenizi sağlar.

Açıklamama izin ver:

Diğer sayfa oluşturucularda, tüm simgeleriniz mor renkteyse ve renklerini değiştirmek istiyorsanız, bunu tek tek yapmanız gerekir.

Sayfada çok sayıda simge varsa bu zaman alabilir.

Ancak Global Styling ile simgeler, kenarlıklar ve metinler gibi birçok öğeyi tek bir renge bağlayabilirsiniz. Renge bağlandıktan sonra, bu öğelerin HER renklerini aynı anda değiştirebilirsiniz.

Yani, mor renge bağlı 10 simgeniz varsa ve renklerini değiştirmek istiyorsanız, bunu tek bir tıklamayla yapabilirsiniz.

İşte bahsettiğim şey:

Global tasarım

Aynı şeyi metinlerle de yapabilirsiniz. Tüm paragrafları, altyazıları, başlıkları vb. Tek bir yerde düzenleyebilirsiniz:

Global stil tipografi

Bu özellik yalnızca size zaman kazandırmaz, aynı zamanda sayfa tasarımınızın tutarlı olmasını sağlar.

7. Bölümleri Yeniden Sıralama (Ücretsiz ve Profesyonel)

Bölümleri Yeniden Sırala veya Bölüm Organizatörü olarak adlandırmak istediğim, bölümleri yeniden düzenlemeyi kolaylaştıran şık bir araçtır. Bu, birçok bölüm içeren uzun sayfalar için mükemmeldir.

bölümleri yeniden sırala

8. İletişim Formları (Ücretsiz ve Profesyonel)

Hem ücretsiz hem de pro sürümleri, öğeler veya önceden hazırlanmış bloklar aracılığıyla mükemmel görünümlü iletişim formları oluşturmanıza olanak tanır.

Gerekli alanları ayarlayabilir, alan türlerini değiştirebilir, arka plan rengini veya görüntüsünü değiştirebilir, tipografiyi değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

İletişim formları ekleme

9. 4000+ Simgeler (Ücretsiz ve Profesyonel)

4000 simgeler – bu delilik. Brizy’nin içinde, birçok kategorideki büyük bir ikon kütüphanesinden seçim yapabilirsiniz. Bu, sayfanızda güvenle kullanılabilecek iyi simgeler aramanın ek adımını ortadan kaldırır.

Bir simge kullanmak için boş blok ve sürükleyip bırakın Simge öğesi. Tıkla mavi yıldız simgesi, ve bir araç çubuğu görmelisiniz. Tıkla Mavi simge araç çubuğunun en solunda yer alır ve orada simgelerin listesini görebilmeniz gerekir. Kategoriler arasından seçim yapın ve ihtiyacınız olanı bulduğunuzda simgesini tıklayın.

Simgenin rengini ve boyutunu değiştirebilir ve hatta isterseniz gölge veya kenarlık ekleyebilirsiniz.

bir simge kullan ve düzenle

10. Mobil Duyarlı Kontrol (Ücretsiz ve Profesyonel)

Ayrıca web sitenizin herhangi bir cihazda harika göründüğünden emin olmak için masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için düzenleme seçeneği de vardır.

mobil görüntülemeler

Bir görünümde yaptığınız değişiklikler diğer görünümleri etkilemez. Herhangi bir görünümdeki herhangi bir öğenin biçimini, düzenini, aralığını ve stilini kolayca değiştirebilirsiniz.

11. Herhangi Bir Bölümü Kaydırıcıya Dönüştürün

Bazı sayfa oluşturucularda, kaydırıcılar premium bir özelliktir, ancak Brizy onu ücretsiz ve kullanımı kolay bir özellik haline getirdi.

Fareyle kaydırıcıya dönüştürmek istediğiniz bölümün üzerine gelin ve düzenleme araç çubuğu. Tıkla cıvata görünümlü simgesi ve aç / kapat Bir Kaydırıcı Yap. Ve işte bu – şimdi bir sürgününüz var. Arka plan resmini veya rengini değiştirebilir, otomatik olarak oynatmasını sağlayabilir, okları değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

bir bölümü kaydırıcıya dönüştür

12. Dolguyu Hızla Ayarlayın

Dolgu çoğu zaman birçok sayfa oluşturucuda ayarlanması gereken bir acıdır, genellikle bir yan panel kullanılmasını ve yüzdelerin sonsuz değişmesini gerektirir. Ancak Brizy, kullanıcıların sadece bir tıklamayla ve sürükleyerek düzenleme alanındaki dolguları ayarlamasına izin vererek bu işlemi çok kolay hale getirdi:

doldurmayı ayarla

13. Üstbilgiler ve Altbilgiler (Yalnızca Pro)

Üstbilgiler ve altbilgiler hangi temayı kullanırsanız kullanın genellikle dokunulmazdır ve yalnızca birkaç sayfa oluşturucu size bunları özelleştirme veya sıfırdan oluşturma seçeneği sunar.

Brizy Pro, tamamen düzenlenebilir önceden hazırlanmış üstbilgi ve altbilgi koleksiyonuna sahiptir, böylece kendi logonuzu ekleyebilir, metinleri değiştirebilir, rengi değiştirebilir, bir düğme ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Brizy başlıkları
Brizy Pro’da önceden hazırlanmış başlıklar
Brizy altbilgileri
Önceden yapılmış altbilgiler, Brizy Pro

14. Açılır Pencereler (Yalnızca Pro)

Pop-up’lar, başkalarının söylediklerine bakılmaksızın e-postaları toplamanın harika bir yoludur. Ancak WordPress’te, web sitenizde pop-up’lar oluşturmak ve entegre etmek için normalde bir üçüncü taraf eklentisi kullanmanız gerekir..

Brizy, birkaç tıklamayla sayfanıza eklenebilecek önceden hazırlanmış pop-up düzenleri sağlayarak pop-up oluşturmayı süper kolaylaştırır.

Pop-up’ların şu an için yalnızca tıklama ile tetiklenebileceğini belirtmek önemlidir. Görüntü, metin veya düğme gibi bağlantı ekleyebileceğiniz herhangi bir şeye pop-up ekleyebilirsiniz..

Bunu yapmak için, eleman, tıkla URL simgesi, ve seç Aniden belirmek. Tıkla görüntü alanı ve önceden hazırlanmış açılır pencerelerden seçim yapın.

Brizy'de pop-up ekleme

Yalnızca tıklama ile tetiklenmek önemli bir sınırlamadır, ancak kullanıcıların pop-up’ları tetiklemek için sayfada, çıkışta, kaydırmada ve daha fazlası gibi belirli koşullar yaratmasına olanak tanıyacak yeni özellikler sunmayı planlamaktadır. heyecanlanmak.

15. Rol Yöneticisi (Ücretsiz ve Profesyonel)

Sayfa oluşturucularının çoğu profesyonel sürümü, web sitesinin farklı sayfa rollerinin hangi bölümlerini düzenleyebileceğini belirlemenize izin veren rol yöneticilerine sahiptir. Bu, örneğin düzenleyicilerin tasarıma değil, yalnızca içeriğe erişmesini isteyen geliştiriciler için yararlıdır.

Brizy’nin hem ücretsiz hem de pro sürümü için bir rol yöneticisi vardır, ancak ücretsiz sürümün rol yöneticisi çok sınırlıdır. Yalnızca iki seçeneği vardır: Erişim Yok ve Tam Erişim.

Brizy Pro, çeşitli roller için değişen derecelerde erişim istiyorsanız daha yararlı olan Erişim Yok, Sınırlı Erişim ve Tam Erişim vermenizi sağlar..

Rol yöneticisi ücretsiz ve profesyonel

Diğer özellikler:

 • Geri Al / Yinele (Ücretsiz ve Profesyonel)
 • Otomatik Kaydet (Ücretsiz ve Profesyonel)
 • Herhangi bir bloğu kaydırıcıya çevirin (Free & Pro)
 • Şekil bölücüler (yalnızca Pro)
 • Görüntü ve video filtreleri (yalnızca Pro)
 • Pazarlama uygulamaları entegrasyonu (yalnızca Pro)
 • Dinamik içerik (yalnızca Pro)

Hangi Brizy Sürümü Olmalı?

Brizy, sayfa oluşturma konusunda gerçekten hepsi bir arada bir çözüm olmak için geliştirilecek çok şey olan genç bir üründür. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm basit sayfalarla basit web siteleri oluşturmak isteyenler için yeterince iyi.

Ücretsiz Brizy sürümü oluşturmak için yeterlidir:

 • Çevrimiçi portföy (fotoğrafçılar, yazarlar, sanatçılar vb.)
 • Basit açılış sayfaları
 • Küçük işletme web sitesi

Bu, Brizy önceden hazırlanmış mizanpajlarına erişmemenin sakıncası yoksa.

Ancak, editörlere ve katılımcılara rol atama, düzenler, pop-up’lar, pazarlama uygulamalarıyla entegrasyonlar (e-posta pazarlama ve analiz yazılımı gibi) ve dinamik içerik gibi gelişmiş işlevlere ihtiyaç duyan biriyseniz, Brizy Pro satın almayı düşünmelisiniz..


Brizy’yi Kimler Kullanmalı?

Brizy’nin sadece bir yıl önce piyasaya sürüldüğünü düşünerek sunacak çok şeyi olmasına rağmen, Elementor Pro ve Beaver Builder gibi mevcut üst sayfa üreticilerine uymak için hala uzun bir yolu var. Bu sayfa oluşturucuların Brizy’nin genç yaşlarından dolayı yapamayacağı çok şey var.

Bu nedenle, olgun sayfa oluşturucularının Woocommerce ödeme veya alışveriş sepeti sayfaları oluşturmak gibi verebileceği güçlü özellikler arıyorsanız ve şu anda ihtiyacınız varsa, Brizy mükemmel bir uyum değildir.

Brizy boru hattında daha güçlü özelliklere sahip olduğundan ömür boyu anlaşma satın almak büyük bir yatırım olabilir..


Brizy Pro Fiyatlandırması

Brizy’nin en cömert teklifi olan sayfa üreticilerinden biri olduğunu söylemeliyim. Yıllık 49 ABD doları karşılığında, 3 web sitesi için tüm profesyonel özelliklere, güncellemelere ve desteğe erişebileceksiniz. Sadece kişisel bir web sitesi oluşturacaksanız iyi bir anlaşma.

Studio teklifi, müşteriler için web siteleri oluşturursanız veya bir yılda çok sayıda web sitesi oluşturma eğilimindeyseniz harikadır.

Ömür Boyu pakete gelince, tüm Pro özelliklerine, güncellemelerine ve desteğine erişmek için bir kerelik bir ücret ödersiniz. Bu sayfa oluşturucuya yatırım yapmak ve gelecekteki güncellemeler ve iyileştirmeler için uğraşmak isteyenler için sınırlı bir teklif ve bence bu oldukça iyi bir anlaşma.

Ayrıca 30 günlük para iade garantisi var.

Brizy fiyatlandırması

Brizy Cloud: Nedir?

Brizy Cloud, WordPress dışında açılış sayfalarınızı sınırsız sayıda barındırabilen muhteşem bir platformdur. Hızlı bir şekilde açılış sayfası oluşturmak istiyorsanız WordPress gerçekten iyi bir seçenek değildir çünkü barındırma, yükleme ve diğer sıkıcı adımlar konusunda endişelenmeniz gerekecek.

Dolayısıyla, hızlı bir açılış sayfası istiyorsanız, bunu Brizy Cloud’da ücretsiz yapabilirsiniz. Yakalama, ücretsiz olarak yapıyorsanız, üç ücretsiz yayınlama seçeneğiniz var: Alt alan, sunucu senkronizasyonu, ve HTML’yi dışa aktar.

Alt alan adı, alan adından sonra “adampreiser.brizy.site” gibi bir uzantı alacağınız anlamına gelir. Gerçekten profesyonel görünmüyor.

Brizy Cloud düzenleri
Brizy Bulut içinde. Görüntü kaynağından alındı Brizy web sitesi.

Sunucu senkronizasyonu ve dışa aktarma HTML’sine gelince, açılış sayfası dosyalarınızı bir sunucuya yüklemeniz gerekir. İşler burada biraz teknik hale geliyor, bu nedenle sunucuları kullanma konusunda deneyimli değilseniz, teknik bir arkadaşınızdan veya Brizy teknik desteğinden yardım almak en iyisidir.

Ayrıca, ücretsiz Brizy Cloud ile, Brizy sayfa oluşturucunun ücretsiz özellikleriyle sınırlısınız.

Sunucular hakkında endişelenmeden kendi alan adınızda yayınlamak ve Brizy Pro özelliklerine erişmek istiyorsanız, Brizy Pro satın almak en iyisidir.


Brizy: Ne Seviyorum

Brizy hakkında sevdiğim birçok şey var, bu umut verici bir sayfa oluşturucu ve burada bunlardan hızlıca geçeceğim.

 • Görüntü Odaklama ve Yakınlaştırma, Global Stil ve Yeniden Sıralama Blokları gibi benzersiz özellikler. Bu özellikleri diğer sayfa oluşturucularda görmedim ve Brizy ekibinin mevcut sayfa oluşturucularla kullanıcı deneyimini nasıl dikkatlice incelediğini gösteriyor.
 • Sezgisel, dağınık olmayan arayüz, aynı anda çok sayıda düzenleme seçeneğiyle kullanıcıları bunaltmaz. Size yalnızca şu anda ne görmeniz gerektiğini gösterir, daha rahat, gittiğiniz gibi görünecek bir deneyim sunar.
 • Fareyle üzerine geldiğinizde bir satırın dolgusunu görüntüleme, otomatik kaydetme ve geri alma / yineleme gibi küçük ayrıntılar kullanıcıların hayatını çok daha kolay hale getirir.
 • Önceden yapılmış bloklar ve düzenler cidden güzel. Profesyoneller tarafından tasarlandıkları açıktır ve kendi projelerimde bir tane kullanmayı düşünmezdim.
 • Ömür boyu erişim için bir kerelik 299 $ ücretin sürekli teklifi şaşırtıcı. Brizy’nin piyasaya sürülmesinden sadece bir yıl sonra zaten çok fazla söz verdiği göz önüne alındığında, sadece birkaç yıl içinde ne kadar ileri gideceklerini hayal edebiliyorum.
 • Brizy Cloud, açılış sayfaları oluşturma işlemini kolaylaştıran harika bir araçtır.
 • 4000+ simgeleri!
 • En iyi kodlanmış temalarla uyumludur.
 • Brizy Pro, MailChimp, HubSpot ve Woocommerce gibi popüler servislerle entegre oluyor.
 • Aslında bir kamuoyu var Trello tahtası gelecek planlarını ve şu anda ne üzerinde çalıştıklarını görebilirsiniz. Ayrıca görmek ve / veya geliştirmek istediğiniz özellikleri önerebilir ve oy verebilirsiniz..

Brizy: Ne Sevmiyorum

 • Sayfa oluşturucuya ilk girdiğimde Brizy şablonunu otomatik olarak kullanma şekli dikkat dağıtıcı. Temamı görebilmek istiyorum, onunla çalışabiliyorum.
 • Sıfırlama düğmesi yoktur, bu yüzden bir süre oynadıktan sonra sıfırdan başlamak istersem, her bölümü tek tek silmek zorunda kalırdım.
 • Seçtiğim yerleşimi değiştirme seçeneği de yok, bu nedenle her bir bölümü tek tek silmek zorunda kalıyorum. Her şeyi bir kerede silme veya düzeni hızlı bir şekilde değiştirme seçeneği varsa iyi olurdu.
 • Brizy, ücretsiz sürümde bile diğer sayfa oluşturuculardan çok daha az öğeye sahiptir.
 • Boş bir blok eklemenin hızlı, tek tıklamayla bir yolu varsa daha kolay olurdu.
 • Pop-up’lar yalnızca şu andan itibaren tıklandığında etkinleştiriliyor, ancak yeni koşullar / tetikleyiciler sunmayı planlıyorlar.
 • Brizy kısa kod kullanmasa da, hala çok fazla
  kaldırdıktan sonra kodları.

Brizy Dergisi: Son Düşünceler

Brizy genç bir sayfa oluşturucu, ancak zaten gösteriyor muazzam potansiyel. Güçleri, yeni başlayanlar için bile pürüzsüz ve basit bir tasarım yapma sürecindedir. Brizy saniyeler içinde sizi bir uzman gibi hissettirecek.

Normalde yeni bir sayfa oluşturucu hakkında heyecanlanmam çünkü sadece güvenebileceğimi ve uzun vadede desteklenebileceğimi bildiğim ürünleri kullanmak istiyorum.

Burada farklı olan, Brizy WordPress sayfa oluşturucusunun geliştiricilerinin 10 yıldır WordPress ürünleri geliştiriyor olması. Bunu benim için farklı yapan da bu.

Şu anda planlanan bazı şaşırtıcı özelliklere sahip oldukça agresif bir yol haritasına sahipler. Yani zaman teslim edip edemeyeceklerini anlatacak. Bence yapabilirler ve yapacaklar.

Sonuç olarak, Brizy gerçekten basit web sayfaları oluşturmayı bir esinti haline getiren bir sayfa oluşturucu arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map