WP raketi ülevaade 2020

WP Rocket Review 2020: kas see on tõesti parim WordPressi vahemälupistik?

Puhverdamine on veebisaidi optimeerimise äärmiselt oluline aspekt, mis võib teie veebisaidi kiiresti rikkuda, kui te pole ettevaatlik. Seal on tohutult palju tasuta ja tasulisi WordPressi vahemälupulga pistikprogramme, kuid peate valima ühe, mis pakub teie vajadustele suurepärast tuge ja funktsioone..


WP Rocketit peetakse paljude jaoks parimaks WordPressi vahemälu pistikprogrammiks selle kasutajasõbralikkuse ja lisafunktsioonide tõttu, kuid kas see on tõesti parim WordPressi vahemälu pistikprogramm? Siit leiate ülevaate.

Siin on jaotus sellest, mida käsitleme:

 1. WP raketi ülevaade
 2. WP rakett: Hinnakujunduse ja litsentsimisskeem
 3. WP rakett: funktsioonid ja seaded
 4. WP rakett: mis mulle selle juures meeldib
 5. WP Rocket: mis mulle selle juures ei meeldi
 6. WP raketi ülevaade: lõplikud mõtted

Kokkuvõte:

Vähesed WordPressi vahemälu pistikprogrammid suudavad WP Rocketi jõudluse, kasutusmugavuse, toe ja regulaarsete värskenduste ning lisafunktsioonide osas võita. Ainus negatiivne külg on see, et see on kallim kui tema kolleegid, kuid pakutavate funktsioonide ja eeliste osas on see üsna hea tehing.

WP raketi ülevaade

WP Rocket on algajatele sõbralik WordPressi vahemällu salvestamise ja jõudluse optimeerimise pistikprogramm, mis lubab “muuta WordPressi laadimiseks mõne klõpsu kiireks”. Praegu kasutab see 700 000+ veebisaiti, suurendab see teie veebisaidi laadimisaega järgmiselt:

 • Lehe vahemälu loomine
 • HTML-, JavaScripti- ja CSS-failide tihendamine
 • Pilt lazyload
 • Ja veel optimeerimisfunktsioone

Kuna saate selle mõne hiireklõpsuga üles seada ilma keerukate seadeteta, on see suurepärane vahend kiirematele veebisaitidele ka mitte nutikatele algajatele.


WP rakett: Hinnakujunduse ja litsentsimisskeem

WP Rocketil on kolm hinnakujunduskava:

WP Rocketi hinnakujunduskava

Nagu siin näha, kehtib kõigi pakettide litsents üks aasta. Kuni teie litsents on aktiivne, on teil juurdepääs tugiteenustele ja pistikprogrammide värskendustele. Kui litsentsi aegumine on lõppenud, saate meilisõnumi, milles palume litsentsi soodushinnaga uuendada.

WP Rocket töötab edasi ka siis, kui litsents aegub, kuid tugi- ja pistikprogrammi värskendused pole enam saadaval.

Neil on ka 14-päevane raha tagasi garantii.


WP rakett: funktsioonid ja seaded

WP Rocket pakub kasulikke funktsioone, mis lihtsustavad mis tahes veebisaitide optimeerimist.

1. Kiire seadistamine

Teiste WordPressi vahemälupistikprogrammide jaoks on suur probleem seadistamise ja konfigureerimise keerukus isegi kogenumatele kasutajatele. Seda soovisid WP Rocketi loojad lahendada, luues vahemälupistikprogrammi, mille seadistamiseks kulub vaid mõni minut.

Kuidas installida ja aktiveerida WP raketti

Kui olete selle ostnud, saate allalaadimislingi, kust peaksite saama .zip-pistikprogrammi faili alla laadida. Laadige alla ZIP-fail ja laadige see WordPressi üles, klõpsates nuppu „Lisa uus” all Pluginad, seejärel klõpsates „Laadige pistikprogramm üles”.

WP raketi üleslaadimine

Kui klõpsate sellel, näete nuppu, mis ütleb “Vali fail”. Klõpsake seda, otsige .zip-pistikprogrammi fail, valige see ja klõpsake nuppu “Installeeri nüüd”.

WP raketi installimine

Installiprotsess võtab mõne sekundi. Kui see on tehtud, peaksite nägema nuppu, mis ütleb „Plugina aktiveerimine”. Klõpsake seda nuppu WP Rocketi aktiveerimiseks.

WP raketi aktiveerimine

Kui olete WP Rocketi aktiveerinud, algab lehe vahemällu salvestamine automaatselt. Kuid selle pistikprogrammiga saate teha palju rohkem.

Kui pistikprogramm on aktiveeritud, suunatakse teid kõigi installitud pistikprogrammide loendisse. Kui olete seal jõudnud, peate otsima WP Rocketi ja klõpsama „Seaded” selle all:

WP raketi seaded

Siit võite minna ka klõpsates „Seadistused ” WordPressi vasakpoolses paneelis ja klõpsates “WP rakett”. Siis näete WP Rocketi seadete ala:

WP raketi seaded

Vasakpoolsel paneelil näete kõiki valikuid vahemälu konfigureerimise, failide optimeerimise, meediumite laadimise, vahemälu eellaadimise, andmebaasi optimeerimise, CDN, pildi optimeerimise ja muu jaoks..

2. Lehe vahemälu

Lehe vahemällu salvestamine on WP Rocketi kõige põhilisem funktsioon. Saidi vahemälu salvestab valitud lehe sisu, kui kasutaja seda lehte esimest korda külastab. Kui kasutaja sama lehe uuesti külastab, kutsub saidi vahemälu salvestatud sisu tagasi ja laadib selle palju kiiremini kui esimene külastus.

Vahemälu sätete konfigureerimiseks WP Rocketi abil minge lihtsalt lehele „Seaded” klõpsake WordPressi vasakus paneelis nuppu “WP rakett”, ja siis näete WP Rocketi seadete ala.

Klõpsake nuppu “Vahemälu” ja saate muuta mobiilse vahemälu, kasutaja vahemälu ja vahemälu eluea sätteid.

WP Rocketi vahemälu põhireeglid

Saate seada ka täpsemaid vahemälureegleid, näiteks lehtede välistamist, URL-ide tühjendamist ja muud. Need seaded leiate kaustast „Täpsemad reeglid“:

WP Rocketi vahemälu reeglid

3. Brauseri vahemälu

Brauseri vahemällu salvestamisega salvestatakse veebilehe staatilised failid brauserisse (nt Google Chrome). Kui külastaja on selle lehe uuesti külastanud, ei pea staatilisi faile uuesti laadima, mis viib kiirema laadimisaja.

4. Minimeerimine

WP Rocket vähendab ka minimeerimise abil teie CSS-, JavaScripti- ja HTML-failide kaalu. See viib kiirema laadimisaja.

5. Andmebaasi optimeerimine

Erinevalt paljudest teistest vahemälu pistikprogrammidest võimaldab WP Rocket ka teie andmebaasi puhastada, et eemaldada paistetus ja vähendada selle suurust. Saate seadistada andmebaasi regulaarse puhastamise ajakava või käsitsi seda teha.
Andmebaasi optimeerimise sätete konfigureerimiseks minge lihtsalt WP raketi sätete alale ja klõpsake nuppu “Andmebaas”.

WP Rocketi andmebaasi optimeerimine

Siin saate kustutada redaktsioonid, automaatsed mustandid, prügikasti postitused, rämpsposti ja prügikasti lisatud kommentaarid ja palju muud, märkides nende ruudud.

Allosas näete valikut “Ajasta automaatne puhastamine” mis võimaldab teil kavandada andmebaaside igapäevaseid, iganädalasi või igakuiseid puhastusi. Kuid ole ettevaatlik oma andmebaasi varundamisel, kuna puhastust ei saa tühistada.

Kui olete seaded määranud, klõpsake nuppu „Optimeeri”.

WP Rocketi andmebaasi optimeerimine

6. Lazyload

Mida rohkem pilte teie lehel on, seda kauem laadimine võtab. Siin on lihtne lahendus funktsioon Lazyload, mis laadib pilte ainult siis, kui külastajad kerivad lehte alla, mitte iga pilti korraga laadima..

Kaustas olevate piltide, iframe-kaadrite ja videote jaoks saate tasuta laadida või keelata “Meedia” sektsiooni. Samuti saate emotikone ja manuseid lubada / keelata.

WP Rocket lazyload

7. E-kaubandus sõbralik

Paljud vahemälu pistikprogrammid ei ühildu e-kaubanduse pistikprogrammidega nagu Woocommerce, põhjustades külastajatele kõikvõimalikke probleeme.

Kuna need pistikprogrammid salvestavad vahemällu kõik lehed, sealhulgas ostukorvi, kassasse ja konto andmete lehed, ei näe külastajad oma värskendatud kärusid ja muid üksikasju. Selle märkimata jätmisel on sellel tõsine mõju teie ettevõttele.

WP Rocket ühildub täielikult e-kaubanduse pistikprogrammidega nagu Woocomerce, Easy Digital Download, iThemes Exchange, Jigoshop ja WP-Shop. Kõik Woocommerce’i lehed tuvastatakse automaatselt ja pole vahemällu salvestatud.

8. Mitmekeelne ühilduvus

WP Rocket ühildub ka selliste tõlke pluginatega nagu qTranslate, Polylang ja WPML.

Teised omadused:

 • Kujutise optimeerimine
 • GZIP-pakkimine
 • Saidikaardi eellaadimine
 • Vahemälu eellaadimine
 • Google Fontide optimeerimine
 • JS laadimine edasi lükatud
 • DNS-eellahitamine
 • Mobiiltuvastus
 • Arendaja sõbralik
 • Ühildub Google Analyticsi, Facebook Pixeli, Varnishi, Cloudflare’i ja Sucuriga

WP rakett: mis mulle selle juures meeldib

Mis mulle WP Rocketi juures kõige rohkem meeldib, on see, et ta teeb oma töö. See kiirendab veebi laadimisaegu, kui isiklikult ja teiste kasutajate poolt kogetud. Üks nende kasutaja nägi lehe laadimisaja langust 2,10-lt 1,36 sekundini ehk 54% kiiremini.

Selle lisafunktsioonid, nagu Lazyload, pildi optimeerimine ja andmebaasi optimeerimine, muudavad veebisaitide kiire ja kerge pidamise ka palju lihtsamaks.

Samuti otsin alati pistikprogrammidest korralikke dokumente, näiteks funktsioone, näpunäiteid, juhiseid ja isegi õpetusi, juhuks kui vajaksin natuke abi. WP Rocketi puhul leiti dokumentatsioon siin on piisavalt kõikehõlmav ja abivalmis, et juhendada kedagi, kuidas seda kasutama hakata, kuidas lahendada tavalisi probleeme ja erinevaid asju, mida saate sellega teha.

Samuti pole WP Rocket üks neist pluginatest, mille selle arendajad vabastasid ja unustasid. Kuna tegemist on tasulise pistikprogrammiga, värskendavad tõelised inimesed seda pidevalt umbes 2–3 korda kuus, et vigadest lahti saada ja selle toimivust parandada. See tagab ka selle, et see on alati ühilduv uusima WordPressi versiooniga.


WP Rocket: mis mulle selle juures ei meeldi

Ainus viis, kuidas saate nendega ühendust võtta, on piletite loomine või nende kontaktvormi täitmine. Kuna kasutajate ootused kasvavad pidevalt, on minu arvates viimane aeg lisada oma veebisaidile telefoninumber või reaalajas vestluse rakendus, et muuta kogu protsess kiiremaks.

Samuti muutis WP Rocket 2018. aasta alguses oma brändikogemuse täiustamiseks kogu kasutajaliidest. Kuigi mõnele kasutajale see meeldis, ei teinud ma seda isiklikult, kuna see oli pisut häiriv.

WP Rocket ei paku ka tasuta prooviversiooni ega tasuta versiooni, millest oleks abi olnud inimestele, kes soovivad saada teada, kuidas see töötab ja kas see sobib.

Lisaks nendele väiksematele asjadele teeb WP Rocket kõik ruudud minu jaoks ja ma soovitaksin seda kõigile, kes otsivad aeglase veebisaidi jaoks lihtsat lahendust..


WP raketi ülevaade: lõplikud mõtted

Kui otsite kindlat ja kiiret lahendust oma veebisaidi kiireks ja optimeerimiseks, on WP Rocket parim, mida oma raha eest saate..

Ehkki nad ei paku tasuta prooviversiooni ega tasuta versiooni, võite olla kindel, et see on tõepoolest üks lihtsamaid ja tõhusamaid WordPressi vahemälu pistikprogramme. Samuti on sellel toredaid lisafunktsioone, mis muudavad veebisaidi optimeerimise palju lihtsamaks.

Kui olete raha eest pistikprogrammile raha kulutamisel, milles te endiselt kindel pole, saate kasutada nende 14-päevast raha tagasi garantii.

Kokkuvõttes, arvestades nende funktsioone ja kasutajatuge, soovitaksin tungivalt WP Rocketit kõigile, kes otsivad usaldusväärset WordPressi vahemälu pistikprogrammi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map