Wixi ülevaade

Wix on viimastel aastatel uskumatult populaarseks saanud. Kui kasutate Youtube’i sageli, on hea võimalus, et teid on nende agressiivse reklaamiga korduvalt sihitud.


Kuigi selle populaarsus on tohutult kasvanud, on Wix seda väärt või on lihtsalt mõni teine ​​saidi ehitaja.

Selles ülevaates vaatame Wixi ülalt alla, et paremini mõista, kellele see sobib ja kellele mitte.

Läheme sellesse.

Wixi ülevaade

Wix tegutseb põhimõttel, et kõigil peaks olema libisev, funktsionaalne ja professionaalse ilmega veebisait. Veelgi enam, kõigil peaks olema võimalus seda veebisaiti ise üles ehitada, ilma et nad peaksid maksma veebisaitide arendajale või kujundajale sadu või tuhandeid dollareid..

Enamasti õnnestub Wixil. Veebisaidi loomiseks on teil kaks võimalust. Äärmiselt lihtne on kasutada Wixi kunstliku disaini intelligentsus, programm, mis küsib enne reaalajas teile uue veebisaidi genereerimist rea küsimusi. Kui teil on aega napilt ja te ei vaja midagi, mis oleks põhjalikult kohandatud, siis võib see olla ideaalne lahendus.

Teise võimalusena võite kasutada nuppu Wix Editor. Uskumatult sirgjooneline ja intuitiivne on redaktoril lohistamisfunktsioon, mida on vaja kasutada. Põhiline veebisait võib hõlpsalt olla valmis vaid tunni või kahe jooksul, isegi kui alustate alles nullist.

TDLR: Wix on täiuslik saidiehitaja kellelegi, kes soovib uskumatult hõlpsasti kasutatavat kogemust. Te ei saa sellega täielikku kohandamist ega ehita hämmastavat poodipoodi, kuid saate hõlpsalt luua väikese veebisaidi.

Peaks mainima, et see kahekordistub ka korralikuna e-poe platvorm teine ​​ainult Shopify.


Pilt

Siis on olemas Corbi autor Wix. See on võimalus veebimeistritele, kellel on teatav kodeerimise kogemus ja kes soovivad, et nende veebisait saaks teha rohkem, kui Wixis pakutavad mallid ja rakendused pakuvad. Seda on üsna lihtne kasutada, nii et kui soovite oma kodeeringut harjutada, on see just see koht.

Wix pakub teile üle 500 malli mida saate kohandada. Saadaval hämmastavalt erinevates kategooriates, leiate malli, mis sobib ideaalselt teie isikliku või e-poe veebisaidiga. Mõned funktsioonid, mida saate lisada, on ajaveebid, meediagaleriid ja veebipoed. Lisaks on kõik Wixi mallid optimeeritud mobiilivaatamiseks, mis on tänapäeva turul kriitilise tähtsusega.

Lisaks veebisaidi loomise protsessi juhendamisele pakub Wix ka veebimajutust. Kui saate õige paketi, võib teil olla ka oma domeeninimi. Suurepäraste SEO võimalustega, rangete turvameetmetega, sealhulgas võime kaitsta oma veebisaiti või veebisaidi üksikuid lehti parooliga ja klienditoe osakonda, mis on tuntud reageerimisvõimega.

Kuidas Wixi kasutada?

Wixi kasutamine on märkimisväärselt lihtne. Isegi inimesed, kes pole kunagi varem veebisaidi loomist kaalunud, on üllatunud, kui kiiresti suudavad nad suurepärase väljanägemisega ja funktsionaalse veebisaidi luua.

Kui selle protsessi etapil on puudusi, võib valitseda tunne, et olete valikuid üle koormatud. Nagu eespool märgitud, on Wixil sõna otseses mõttes sadu malle, mille hulgast valida.

Lisaks pakub ettevõte rohkem kui 200 rakendust ja teenust, mida võidakse teie veebisaidile lisada. See on peaaegu liiga palju valikuid. Mõnede algajate jaoks võib lõbu kiiresti kuluda, asendudes segadustunde ja seejärel pettumusega.

Kuidas Wix-mallid töötavad

Hea uudis on see, et võite vabalt võtta malli lühikese keerutuse jaoks, et kontrollida selle kõiki funktsioone. Kui leiate, et pärast seda, kui olete sellega natuke mänginud, ei meeldi see teile, vahetage see välja. Mallidel on eelvaateala, kus näete kõiki erinevaid näiteid ja lehti, mida saaksite kasutada.

Selle protsessi üle koormamise vältimiseks proovige mallide valikuid kitsendada algselt ainult nendele, mis on suunatud seda tüüpi veebisaidile, mida soovite luua. Kui valikuid on vähem, tunnete end suurema tõenäosusega ülekoormatud. Wixi mallide üldine redigeerimine on palju lihtsam kui nende versioonid WordPressi saidid.

Halb uudis on see, et kui teie veebisait käivitatakse, olete selle malliga kinni. Teisele mallile üleminek tähendab seda, et peate alustama otsast peale nullist. Sellepärast on enne kohandamise alustamist kriitiline, et olete kindel, et valitud mall on õige.

Proovige mitte otsustada, millist malli soovite kasutada, et te ei kaotaks tonni tööd. Teise võimalusena minge lihtsalt Wixi kunstliku disaini intelligentsuse juurde ja laske algoritmil teha teie jaoks palju valikuid.

Kõik ei koge Wixiga alustades ülekoormatud tunnet. Tegelikult ei koge paljud seda kunagi või on see lõpuks põgus sensatsioon. Enamik inimesi, kes Wixiga veebisaiti kujundavad, teatavad tegelikult, et see on lõbus, loominguline ja rahuldust pakkuv kogemus. Wixi veebisaidi loomine võib saavutuste mõttes olla julgustav esimene samm ettevõtte avamise suunas.

Kes peaks Wixit kasutama?

Kui teil pole rahvusvahelisi ettevõtteid, on raske uskuda, et Wix ei suudaks teie ettevõtte veebisaidile pakkuda palju energiat, mitmekülgsust ja funktsionaalsust. Kuigi mõned inimesed kahtlevad aeg-ajalt, kas Wix on kasvava ettevõtte vajaduste rahuldamiseks piisavalt skaleeritav või mitte, võib kindlalt eeldada, et selle veebisaidi koostaja on enam kui võimekas, kui teie ettevõte pole oma suurusega võrreldav Amazonisega.

Sellegipoolest leiate Wixist kõikvõimalikke pakette, mis on mõeldud peaaegu kõigile, kes vajavad mõnda veebisaiti. Inimesed, kes soovivad hallata moeblogi või luua pulmadeks veebisaiti, leiavad arvukalt võimalusi. Kui juhite restorani või hotelli, on Wix teile mallid.

Samamoodi majutatakse muusikuid, fotograafe, graafikuid, tantsijaid, näitlejaid ja etenduskunstnikke. Leiate isegi juristile sobivad CPA-d või CPA-d mallide kõrval, mis sobivad ideaalselt joogastuudioteks ja treeneriteks.

Kõik, kes kaaluvad veebipoe rajamist sarnaselt, võiksid uurida, mida Wix pakub. Saadaval on arvukalt e-kaubanduse malle ning rohkesti ettevõtlusele suunatud lisandmoodulitega on lihtne kujundada veebisait, kus saaksite oma tooteid ööpäevaringselt müüa..

Põhimõtteliselt on Wix nii paindlik, et see võib olla ideaalne platvorm peaaegu kõigile, kes soovivad veebisaiti üles ehitada.

Kas Wix on skaleeritav?

Aja jooksul võib teie veebisait saada järjest suuremat edu. See tähendab, et vajate rohkem veebisaite, rohkem salvestusruumi, suuremat ribalaiust ja täiustatud müümisvõimalusi. Hea uudis on see, et teie Wixi veebisait on kasvamiseks valmis.

Peate vaid külastama rakenduste turgu, et leida rohkem kui 200 rakendust, mis muudavad teie Wixi veebisaidi funktsionaalsemaks ja võimsamaks kui kunagi varem. Kui vajate rohkem kui rakenduse abil saadaolevaid valikuid, siis vaadake mõnda suuremat paketti, mida Wix pakub. Täiustatud salvestusruumi, piiramatu ribalaiuse ja igasuguste lisadega on see just teie veebisaidi laiendamiseks vajalik.

Kui teie veebisait muutub veelgi suuremaks, kaaluge paketti “Ettevõtlus”, mida arutatakse allpool. Mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele, see pakett on vastupidav, võimas ja paindlik. Õigete rakenduste abil võib see hõlpsalt teie eesmärke täita aastaid.

Kohandamine

Wixi loodud mallid näevad välja suurepärased kohe. Saate mõne minutiga teha tõeliselt kergeid kohandamisi ja saada ikkagi veebisait, mis näeb välja selline, nagu kulutasite sellele sadu, kui mitte tuhandeid dollareid.

Muidugi, kui soovite, et teie veebisait paistaks silma paista, peate selle kohandama. Wix muudab selle ülesande mitte ainult lihtsaks, vaid ka naudinguks. Mallid on eelsalvestatud tekstiga, mille soovite kindlasti asendada. Klõpsake lihtsalt teksti ja hakake kirjutama. See on nii lihtne. Kui soovite, et tekst oleks suurem või väiksem, lohistage käepärast liugurit.

Kui te ei soovi oma teksti otse Wix-i ​​sisestada, siis kopeerige ja kleepige tekstitöötlusprogrammist. Sisu üleslaadimine Instagramist või Facebookist on sama lihtne.

Kui soovite oma veebisaidi tõeliselt elavaks muuta, kasutage sellist funktsiooni nagu animatsiooninupp, et muuta mõni tekst hääbuvaks, suumida või näidata muud pilkupüüdvat käitumist. Laadige üles videotaust, lisage interaktiivne slaidiseanss või lisage kontaktvorm. Wix teeb selle kõik võimalikuks.

Tunnistades, et pildid võivad olla veebisaidil külastajate kaasamiseks kriitilise tähtsusega, pakub Wix varude ja piltide raamatukogu. Nende malli lisamiseks peate vaid lohistama. Teise võimalusena laadige oma fotod üles, et anda oma veebisaidile kohandatud ilme.

Mallid

Üks asi, mis teeb Wixi kasutamisest nii nauditavaks, on selle pakutavad tööriistad. Ehkki see on SEO võimekuse puudus, on Wix teinud tohutuid samme tagamaks, et teie veebisaiti märkaksid Google ja muud otsingumootorid. Platvormi SEO-tööriistad võimaldavad teil paljude muude funktsioonide hulgas kohandada URL-e, redigeerida metakirjeldusi ja lisada piltidele altteksti.

Samuti suudab Wix teie sotsiaalmeediakontosid teie veebisaidiga integreerida, suurendades sellega teie klientide võimalusi suhelda. Nende võimaluste hulka kuulub ka võimalus lisada meeldimisi, vooge, jagamist ja sotsiaalmeedia nuppe.

Ka Wix saab turvalisuse eest kõrgeid hindeid. SSL-sertifikaadid on sisse ehitatud igasse Wixi veebisaiti. Sellest lähtuvalt teavad kõik, kes teie veebisaiti külastavad, et nende ühendus on turvaline tänu URL-i kõrval asuvale tabaluku ikoonile.

Teine kriitiline tööriist on automaatse salvestamise funktsioon. Kui olete üks neist inimestest, kes unustab sageli oma töö salvestada, siis ei saa te seda ilma teha. Kuna Wix salvestab perioodiliselt ja automaatselt teie tööd, pole teie veebisaidi uusima salvestatud koopia leidmine suur asi.

Wix on lisaks erakordselt kasulik tänu lugematu arvu küsimärgiikoonidele, mis on laiali levinud kogu veebisaidil, kaasa arvatud teie mall. Huvitavate ja kasulike näpunäidete ja näpunäidete kuvamiseks klõpsake küsimärgil, millest enamik pärineb otse Wixi abikeskusest. Veelgi muljetavaldavamad on küsimärgid, millele on lisatud videoõpetused. Nii mugav on, et te ei pea otsima mujalt, kui vajate lihtsalt kiiret vastust.

Suur rakendusturg

Wixi üks tugevamaid omadusi on selle rakenduste turg. Laaditud enam kui 200 rakendusega, millest mõned on tasuta, on turg teie jaoks kõik, mida vajate oma veebisaidi täiustamiseks. Seal on Wix Pro galerii, et saaksite näidata oma fotosid ja saidi korduva, mida kasutatakse teie veebisaidi leidmiseks otsingumootorites..

Muud väärt rakendused on Wix Forms, mis võimaldab luua uskumatult erinevaid vorme, ja Wix Events teie sündmuste loomiseks ja haldamiseks veebis. Wix Music võimaldab voogesitada ja müüa oma muusikalisi kompositsioone ning muud rakendused võimaldavad kohtumiste broneerimist veebis, arveldamist ja raamatupidamist ning hõlbustavad võrgumaksete tegemist. Kui soovite oma veebisaiti e-kaubanduse jaoks optimeerida, leiate arvukalt võimalusi ja saate luua ühenduse kõigi oma sotsiaalmeedia voogude, Etsy poe ja eBay turuga..

Turundusest rääkides on Ascend by Wix sisuliselt kõik-ühes pakett turunduslahendusi hõivatud professionaalidele. Valige kolme tõusuplaani hulgast, sõltuvalt teie ettevõtte suurusest ja kohast, kus seda arendate. Tõus sisaldab abistavaid tööriistu kontaktide haldamiseks ja veebisaidi külastajatele reaalajas vestluse või Messengeri kaudu vastamiseks.

Tõus võimaldab ka luua automatiseeritud protsesse, näiteks uute liikmete registreerumisi.

wix automaatika

Siia kuulub ka võimalus klientidele arveid luua ja neid saata.

wix arve

Pakendis on lisaks sellised asjad nagu SEO Wiz, mis aitavad veebimeistritel SEO mängu ja e-posti turundustööriistu täiustada. Saadaval on ka sotsiaalse postituse loomine.

sotsiaalne postitus

Wix pakub sadu uhkeid malle, mis alles ootavad teie kohandamist. Need on rühmitatud mitmesugustesse kategooriatesse, näiteks äri, veebipood, fotograafia, video, muusika, restoranid ja toit, reisimine ja turism, tervishoid ja ilu, mood ja ilu, kogukond ja haridus ning palju muud. Kui teil on vaja sündmuse jaoks veebisait üles ehitada, on selleks mallid. Kas vajate portfooliot või jätkate veebisaiti? Need on ka saadaval. Kui soovite alustada blogi, leiate arvukalt valmisvalikuid. Asi on selles, et leiate tõenäoliselt Wixist uhke malli, mis sobib ideaalselt teie vajadustega.

Siin on näide reisiblogist:

See on ette nähtud ettevõttele:

Advokaadibüroo võib selle malli poole pöörduda:

Fotograaf võib armuda sellisesse galeriipaigutusse:

Ükskõik, kas olete esinemiskunstnik või vajate oma CPA-firmalt konservatiivset veebisaiti, peaks Wix saama teid majutada. Nende mallivalik on praktiliselt ületamatu ja teile avaldavad tõenäoliselt muljet kõik funktsioonid ja valikud, mis igas mallis sisalduvad.

Wixi hinnakujundus

Wixil on kaks laia pakenditasandit: veebisait ning äri- ja e-kaubandus. Inimesed, kes soovivad luua isikliku veebisaidi, saavad maksta vaid 13 dollarit kuusKombineeritud“plaan. Hinna eest saavad nad kaks GB ribalaiust, 3 GB salvestusruumi, võimaluse olla reklaamivaba, 30 videominutit ja ühe aasta jooksul tasuta domeen.

Pakkumiste järgmist sammu turustatakse ettevõtjate ja vabakutseliste poole. Kuu 17 dollarit kuus, on see pakett tuntud kui “Piiramatu.”Sellest tulenevalt saavad selle plaaniga inimesed piiramatut ribalaiust ja 10 GB salvestusruumi. Lisaks Combo plaani funktsioonidele saavad tellijad ühe videotunni, 300 dollarit reklaamitšekke, rakendust Site Booster ja Visitor Analyticsi..

Wix ütleb, et nende järgmine pakett, mida nad nimetavad “Pro,”on nende parim väärtus – 22 dollarit kuus. See sisaldab kõike kahes madalama astme paketis, lisaks 20 GB salvestusruumi, kaks videotundi, sündmuste kalender, professionaalne logo ja sotsiaalmeedia logo failid.

Suurimat paketti nimetatakse “VIP.”See maksab 39 dollarit kuus ja sisaldab kõike, mis sisaldub kolmes väiksemas paketis. Lisaks saavad tellijad prioriteetset vastust ja VIP-tuge, mis tähendab, et nende kõned lähevad rea ette, kui neil on küsimus või probleem.

Äri- ja e-kaubanduse kavad maksete vastuvõtmiseks oma veebisaidi kaudu

Kõik, kes soovivad oma veebisaidi kaudu maksetega nõustuda, peavad registreeruma ühe äri- ja e-kaubanduse kavas, mis kõik on komisjonitasudeta. See hõlmab “Business Basic,”mis maksab kõigest 23 dollarit kuus. Lisaks veebimaksetega nõustumisele sisaldab see pakett ka piiramatut ribalaiust, 20 GB salvestusruumi, Wixi reklaame pole, viis videotundi, Google Analytics, ühe aasta tasuta domeen, 300 dollarit reklaamis kuponge, rakendust Site Booster ja Visitor Analytics.

Suuruselt järgmine äri- ja e-kaubanduse pakett on “Äri piiramatu,”ja see maksab 27 dollarit kuus. See sisaldab kõike põhipaketti, välja arvatud see, et sellel on ka 35 GB salvestusruumi, 10 videotundi, professionaalne logo ja sotsiaalmeedia logo failid.

Koos “Äri VIP“paketi korral maksavad kliendid kahe odavama paketi kõigi võimaluste, lisaks 50 GB salvestusruumi, prioriteetse reageerimise ja VIP-i toega, 49 dollarit kuus.

Kui ükski neist pakettidest pole just see, mida otsite, siis kaaluge täielikult kohandatava “Ettevõtlus“pakett, mis maksab 500 dollarit kuus. See on mõeldud kasvavatele ettevõtetele, kes vajavad suuremat ja võimsamat veebisaiti. See on skaleeritav pakett, mis on mõeldud selleks, et saaksite klientide nõudmistega sammu pidada.

Kui otsite odavamaid võimalusi, vaadake meiega tutvumist parimad odavad võõrustajad.

Klienditugi

KlienditugiKlienditoe osas on Wix silmapaistev. Külastage lihtsalt nende veebisaiti, et leida Wixi abikeskus, kust leiate valmis vastused, kirjutades küsimuse või sirvides konkreetseid teemasid. Igasuguste artiklite puhul on suhteliselt lihtne tavalistest küsimustest ja muredest kohest abi saada, ilma et peaksite klienditoe esindajaga ühendust võtma.

Wixi ajaveeb on järjekordne kasulik ressurss, mis hõlmab laias valikus teemasid, mis hõlmavad veebisaidi loomise põhilisi juhiseid ja veelgi keerukamaid teemasid, millele peate oma veebisaidi küpsemisel lähenema..

Kui te ei soovi oma veebisaiti üles ehitada, külastage Wix Arena. Siit saate leida ja suhelda sadade Wixi veebidisaineritega, kes loovad hea meelega kohandatud veebisaidi just teile. Sirvige galeriisid, et leida kiiresti disainer, kelle stiil teile meeldib.

Kui vajate abi, võite pöörduda klienditeeninduse esindaja poole e-posti või telefoni teel. Need spetsialistid on üldiselt kiired, tõhusad ja abivalmid. Kui olete mures selle pärast, et peate kiirelt vastuste saamiseks liiga kaua ootama, registreeruge lihtsalt ühele paketile, mis pakub prioriteetseid vastuseid ja VIP-tuge. Need omadused seavad teid alati rea ette.

Lõplikud mõtted

Wix võib olla parim täna saadaolev veebisaidi koostaja. Lisaks enam kui 200 rakendusele on sellel sadu malle. Kõigi nende valikute ja võimaluste abil peaksite saama luua unistuste veebisaidi.

Sellegipoolest on mõnel inimesel Wixiga alustamine keeruline just seetõttu, et neile pakutakse nii palju valikuid. Uutel klientidel on soovitatav proovida alguses oma mallivalikuid võimalikult palju kitsendada, et seda probleemi potentsiaalselt vältida. Seejärel saab rakendusi aja jooksul lisada, kuna veebihaldur leiab, mis on vajalik ja kasulik.

Kui soovite üles ehitada ilusa veebisaidi, mis panka ei riku, on Wixiga raske valesti minna. See on uskumatult lõbus ja hõlpsasti kasutatav.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map