SSL-i täielik juhend

ssl-sertifikaadidKui te pole kunagi palju tähelepanu pööranud SSL (Secure Sockets Layer) tehnoloogia enne seda võiks olla aeg mööduda gag-refleksist järjekordse tehnilise lühendi korral.


Kui Google ei kavatse teie veebisaiti mitte mingil muul põhjusel 2018. aasta lõpuks ohtlikuks muuta, kui te seda ei tee’sellel krüptimistasemel pole turvalisus installitud.

Keskmise veebiettevõtja või turundaja probleem on see, et tehakse SSL-i ja veebimajutusteenuste pakkujad tundub sama lõbus kui pöidla kolm korda järjest vasaraga puruks löömine.

Siin on kaks levinumat küsimust:

 • Mis tüüpi SSL-sertifikaadi peaksin saama??
 • Kas tasuta on kõik korras?

Ärge muretsege, leebe lugeja, meie’Vastan sellele kõigele ja muule, pakkudes teile peaaegu kõike, mida peate teadma SSL-sertifikaatide kohta ja peaaegu kõike, mida te ei vaja’t. Seda’See on meie pika otsimisega viis öelda’Proovin olulistest asjadest kinni pidada.

Mis on SSL-sertifikaat?

ssl-sertifikaat

See pole see’t selline tunnistus, mille riputate oma tööl seinale, et see oleks hästi tehtud.

Seda tüüpi sertifikaate saab lugeda ainult arvuti ja server, kui nad edastavad andmeid edasi-tagasi. See lisab taseme krüptimine see tähendab, et Internetis liikuv punkt kahe punkti vahel on kaitstud uteliailtade eest.

Visualiseeri ost Amazonist. Veelgi parem, tippige brauserisse Amazon.com ja otsige lehe vasakus ülanurgas URL-i ribal üles.

Te peaksite seda sõna nägema ‘TURVALINE’ roheline ja aadress, mis algab tähega HTTPS.

See ekstra ‘S’ tähendab, et SSL-tehnoloogia on sellel veebisaidil paigas ja toimib, vaevatu taustal kaitsta oma krediitkaardinumbrit ja isikuandmete tuvastamine kõigilt, kes võivad tegeleda andmete vargusega.

Kui maandate veebisaidile, mis seda ei tee’t pole sõna ‘TURVALINE’ või ‘S’ pärast HTTP-d peaks enne igasuguse teabe sisestamist sinna leitavatele vormidele mõtlema pikalt ja kõvasti. Lõpuks astub Google kõigi selliste veebisaitide tähistamisele punasega ‘EI TURVALINE’ kuni selle omanik installib kehtiva SSL-sertifikaadi.

SSL-i eelised – lisaks ilmselgele

SSL-sertifikaadi oma veebisaidil kasutamise ilmne eelis on see, et kliendid ei saa oma krediitkaardinumbrit varastada. Yay! Ettevõtteid, kes koguvad veebisaidil krediitkaarditeavet, nõuab tööstuse valvekoda Maksekaartide tööstus (PCI), et kehtiv sertifikaat oleks kohe olemas, kui mitte varem.

Ei tohiks olla üllatav arvata, et teie veebisaidi ülaosas asuv suur punane märk “EI TURVALINE” ei aita külastajaid veenda selles osas, mida nad võivad oodata. Soovite, et nad tunneksid end soojas, mugavalt ja turvaliselt andmepüügiskeemide ja muude häkkerite väärkäitumise eest.

Viimane ja kindlasti mitte vähem oluline, isegi kui Google pole kolinud SSL-i mittekuuluvate veebisaitide teabe täielikuks laskmiseks annab otsimootori hiiglane SEO suurendamine neile, kes juba vastavad SS-ileL. Raske võitlusega mängus, mille eesmärk on leida kõige kasumlikumatele märksõnadele esimene leht, peaksite haarama kõiki saadaolevaid eeliseid..

Mis tüüpi SSL-sertifikaati vajate??

Kuna arvutite või Internetiga pistmine ei saa kunagi olla lihtne, peaksite oma SSL-i järgimise maa poole alustades teadma, et SSL-sertifikaate on kolme erinevat tüüpi..

Domeen on kinnitatud

Seda tüüpi SSL-sertifikaadid, mida tavaliselt nimetatakse madalaks kindluseks, nõuavad väga lihtsat turvalisuse taset, mille korral sertifikaadi väljaandja kontrollib tavaliselt ainult WHOIS-i registrit, veendumaks, et sertifikaati taotlev isik omab veebisaiti..

See on kõige odavam SSL-i nõuetele vastavus ja väljastatakse tavaliselt kohe pärast taotluse esitamist. Külastajale, kes pöörab tähelepanu sellisele asjale, ei paku madala kinnitusega tõend muud kui tõendit veebisaidi turvamise ettepanekute läbimise kohta. See on SSL-i maitse, mille saavad enamik inimesi, kes pole raha teenimiseks võrgus. Me räägime harrastusblogijatest jne.

Organisatsioon on kinnitatud

Kuigi seda tüüpi sertifikaatide saamise protsess sarnaneb domeeni valideerimisega, kogutakse rohkem teavet, mis on põhjus neid nimetatakse kõrge kindlustunnistusega sertifikaatideks. Lisaks domeeni valideerimisele peab ettevõte esitama dokumendid identiteedi kohta, täpsemalt:

 • Nimi
 • Linn
 • Osariik
 • Riik

Organisatsiooni poolt kinnitatud SSL-sertifikaat lisaturvalisuse kaudu pakub potentsiaalsetele veebisaidi külastajatele rohkem kui vaid pikema töötlemisaja (paar päeva) ja lisakulusid. Kui teil on mõni ettevõte või veebisaidiga ettevõte, on see teie soovitud sertifikaat.

Laiendatud valideerimise sertifikaat

Ploki uue lapsena nõuab laiendatud valideerimise sertifikaat kõike, mis sisaldub organisatsiooni valideerimisprotsessis ja natuke veel.

Põhimõtteliselt peate mitte ainult tõestama, et teil on õigustatud nimi ja aadress, vaid ka seda, et olete ärieesmärkide saavutamiseks tegelik ettevõte.

Seda tüüpi sertifikaadi – mida tähistab URL-i riba roheline tabalukk – saamine võib võtta paar nädalat, kuid kui te’uuesti pood äri, don’t vaeva kahe teisega. Hankige see!

Lõplikud mõtted

Soovime käsitleda ideed tasuta SSL-sertifikaadid enne kui oleme valmis. Veebis leitava tasuta teabe probleemiks on see, et selle taga olev üksus võib haruharva käituda pahatahtliku pahatahtliku kaupmehena lihtsalt tüübiks või türkiks muutuvaks tüübiks. Põhimõte on see, et Google ei ole suur tasuta sertifikaatide fänn ja tõenäoliselt viskab teie veebisaidi külastajale hoiatussõnumi, pakkudes neile kahte võimalust:

 • “Jätkake ikkagi.”
 • “Tagasi ohutuse juurde”

Viimase valib rohkem kui mõni üksik ja see pole äri jaoks hea. Kui käes on aeg, et kumm teega kokku puutuks, tuleb ühte asja kaaluda. Kas 5–10 dollarit kuus maksab õigustatud sertifikaadi saamine, mis on väärt suurenenud müüki, mida tõenäoliselt teenite? Me võtame loodusliku arvamise ja ütleme: “Kurat küll!”

Paar seaduslikku SSL-sertifikaadi müüjat, kes hakkavad teid alustama: GeoTrust, DigiCert, Symantec ja üldlevinud GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map