SiteGround ülevaade 2020

SiteGround: ülevaade

Aja kontrollitud ja usaldusväärne host hoiab mõlemad teie jalad maapinnal. Seetõttu pole üllatav, et SiteGround on populaarne veebimajutusteenuste pakkuja. See on tuntud oma kiiruse, kindla töökindluse, tähetugevuse ja tugevate omaduste komplekti poolest. Seda usaldavad umbes kaks miljonit domeeniomanikku ja WordPressi enda poolt ametlikult soovitatud hostimisettevõte. Lisaks integreerub see hästi ka Drupali, Joomla, Magento, PrestaShopi, WooCommerce ja Weeblyga.


WordPressi poolt soovitatud SiteGroundi hostimisettevõte

Selle kindlakstegemiseks, kas SiteGround on teie hostimisvajaduste jaoks õige valik, räägime selles SiteGroundi arvustuses selle olulistest funktsioonidest, mis meile meeldis, mis meile ei meeldi ja hinnakujundusest..

Levinumad probleemid veebimajutusteenuse pakkujatega

Kuna seal pakutakse palju veebimajutajaid, mis pakuvad mitmesuguseid hostimisseadeid, võib sobiva paketi valimine hävitada nii algajad kui ka vahepealsed kasutajad. Võimalikud kliendid peavad enne lõpliku otsuse vastuvõtmist arvestama paljude teguritega, näiteks ribalaius, salvestusruum, tööaeg, kiirus, hinnakujundus ja serveri asukoht.

SiteGround tegeleb selliste küsimustega üsna hästi. Sellel on mitu hostimiskava, mis sobivad kasutajate erinevatele nõudmistele. See pakub kvaliteetseid funktsioone mõistliku hinnaga ja on tuntud oma sõbraliku, kohapealse klienditeeninduse poolest. Pole ime, et SiteGround ületab tavaliselt uuringuid, nagu need mitteametlikud küsitlused, mida viis läbi kolm Facebooki gruppi.

SiteGround Tops Facebooki grupi uuring 1
SiteGround Tops Facebooki grupi uuring 2
SiteGround Tops Facebooki grupi uuring 3

SiteGroundi põhijooned

1. Lihtne kasutada

Välja vanaga, uuega sisse. Logige sisse oma SiteGroundi kontole ja uus avaleht tervitab teid. SiteGround on oma liidest uuendanud, mis on minu arvates sujuvam ja intuitiivsem.

SiteGround koduleht

See avaleht vastab vanas liideses SiteGroundi Minu kontole. See sisaldab üldkasutatavate funktsioonide kirjeldusi ja otseteid, samuti hiljutisi ajaveebi postitusi. Peale kodu näete ülemises menüüs veel viit vahekaarti – veebisaidid, teenused, arveldused, viited ja turuplats.

Veebisaidi haldamine

Liikuge vahekaardile Veebisaidid ja siit leiate kaks alamvahekaarti: Veebisaidid ja koostöö. Kõrgemate GrowBigi ja GoGeeki plaanide tellijad saavad kasutada koostööd, et pakkuda juurdepääsu disaineritele ja arendajatele.

Kohapealne siteGround

Alamvahekaardil Veebisaidid leiate veebisaitide kogu, mille olete paigutanud saidi SiteGround alla. Kõik kastid on ühe saidi jaoks ja igas kastis on kolm nuppu: saidi tööriistad, WordPressi komplekt ja haldamine.

Minu veebisaidid ja saidi tööriistad SiteGround

Saiditööriistad on Sitegroundi eelmise cPaneli praegused vasted. Siin on kõik saidi loomise tööriistad, nii et arutame seda üksikasjalikult.

Saidi tööriistad

Saiditööriistade sisestamiseks valige üks loetletud veebisaitidest ja klõpsake siis nuppu Saidiriistad. Teid suunatakse juhtpaneeli paneelile.

SiteGround armatuurlaud

Armatuurlaud pakub kiiret teavet valitud veebisaidi kohta. Siin on kaheksa olulist vahelehte: sait, turvalisus, kiirus, WordPress, domeen, e-post, statistika ja versioonid.

Vahekaardi Saidi saab ahendada alamvahekaartideks. Rakenduste haldur ja MySQL on väärt tähelepanu.

Rakendusehalduri alt saate installida oma valitud rakendused, näiteks WordPress, WordPress WooCommerce’iga või Weebly.

SiteGroundi rakendusehaldur

SiteGround pakub oma jagatud hostimiskavades piiramatut andmebaasi loomist. See on midagi, mida saate hallata alamvahekaardi MySQL all.

SiteGround MySQL

SiteGround lubab ka alamvahekaardi E-post piiramatul arvul e-posti aadresse.

SiteGround e-post

Alamvahekaart Statistika pakub teavet teie saidi liikluse kohta koos muu statistikaga, samuti tõrgete ja juurdepääsu logidega. Alamvahekaart Devs sisaldab arendaja tööriistu, nagu Giti hoidla, Cron Jobs tööriist, PHP ja SSH võtmete haldurid.

Teisi alamvahekaarte – turvalisus, kiirus, WordPress ja domeen – arutatakse järgmistes osades eraldi.

2. Turvalisus

SiteGround võtab turvalisust tõsiselt. See sisaldab funktsioone, mis on vajalikud teie veebisaidi terviklikkuse tagamiseks.

Kui olete oma kontole sisse loginud, minge saidile Veebisaidid> Veebisaidid> Saiditööriistad> Turvalisus. Kolm olulist turvateenust, mille leiate siit: varukoopiad, SSL-haldur ja SiteScanner.

Varukoopiad

Kui te unustate varundada, ärge muretsege. SiteGround hõlmas teid oma igapäevaste automatiseeritud varukoopiatega.

SiteGround varundused

SSL-i haldur

Siin saate oma SSL-sertifikaate installida, importida ja hallata. SSL-sertifikaadid sobivad veebisaitidele, kuna need krüpteerivad sissetulevat liiklust ja võivad kaitsta paroole, sisselogimisandmeid ja muud tundlikku teavet. Kui teil seda veel pole, saate mõne saidi SiteGround hostimiskavaga tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate..

SiteGround SSL Manager

SiteScanner

See teenus võimaldab teil kontrollida pahavara ja saada ohtudest märku, et saaksite vastavalt tegutseda. Kuid SiteGround ei saa selliseid ohte eemaldada.

SiteGround SiteScanner

SiteGroundil on ka muid tööriistu teie veebisaidi turvamiseks. Seal on robotivõrkude vastane AI-lahendus. Teie domeeni oleku kontrollimiseks on olemas ka sisemine serveri jälgimise tööriist.

SiteGround veebisaidi oleku jälgimise tööriist

3. Kiirus ja töökindlus

Kuna kellelegi ei meeldi aeglane veebisait, teadke rõõmuga, et SiteGroundil on uusimad kiirustehnoloogiad optimeeritud jõudluse ja kiire laadimiskiiruse jaoks.

SiteGround Speed ​​Technologies

Kaks täiendavat kiirusfunktsiooni – sisu edastamise võrk (CDN) ja vahemällu salvestamine – pääsevad saidi SiteGround kontole. Logige sisse ja minge siis Veebisaidid> Veebisaidid> Saiditööriistad> Kiirus.

Pilvetulekahju CDN

Cloudflare on üks populaarsemaid CDN-teenuseid. Kui teie veebisait kasutab CDN-i, salvestatakse teie veebilehtede koopiad mitmesse serverisse erinevates kohtades. Kasu: külastaja saab teie saidi lähimast serverist kiiresti laadida.

SiteGround Cloudflare CDN

Puhverdamine

SuperCacher on SiteGroundi võimas vahemälulahendus. See võib suurendada teie veebisaidi käideldavate hittide arvu ja parandada saidi laadimiskiirust.

SiteGround SuperCacher

Lisaks kiiruse maksimeerimisele on SiteGroundil ka funktsioone, mis on loodud peaaegu täiusliku 99,9% tööaja tagamiseks. See hõlmab tipptasemel LXC (Linuxi konteinerite) tehnoloogia kasutamist ja kontode turvalist eraldamist selle jagatud serverites.

4. Klienditugi

Mainisin alguses, et WordPress soovitab ametlikult SiteGroundi. Arvan, et see pole oluline ainult Sitegroundi kiiruse, vaid ka selle klienditeeninduse jaoks. On tõesti mõistlik, kuna SiteGroundi tugiesindajad on viisakad ja valmis abistama, nagu on kinnitanud järgmised Twitteri kasutajad.

SiteGround Tweet klienditugi 1
SiteGround Tweet klienditugi 2
SiteGround Tweet klienditugi 3

SiteGroundi tugiteenistujad aitavad teil kõigil probleemidel, mis teie veebisaidil ilmnevad. Nad on valmis teie küsimustele või muredele vastama.

Saidi maapealsed klienditoe kanalid 1

Samuti pakub SiteGround rohkesti õpetusi oma hostimisteenuste kasutamiseks.

SiteGround klienditoe kanalid 2

5. WordPressile omased funktsioonid

Nagu üks WordPressi soovitatud hostiteenuse pakkuja, peab SiteGround sisaldama suurepäraseid WordPressi spetsiifilisi funktsioone. Ootuspäraselt toimis ettevõte hästi. Neid funktsioone saate kontrollida oma logides sisse oma kontole ja minnes Veebisaidid> Veebisaidid> Saiditööriistad> WordPress.

Paigaldamine ja haldamine

Iga uut veebisaiti saab hõlpsalt luua SiteGroundi tasuta saidiehitajate, sealhulgas WordPressi abil. Võite luua uue veebisaidi olemasoleva hostimiskava alusel või võite saada uue paketi. Saidiplats teostab järelevalvet teie WordPressi installimise üle ja saate ka selle installimise ja haldamise tööriista kaudu oma WordPressi saiti hallata.

SiteGround WordPressi installijuht

Lavastus

Kui soovite testida uut koodi või kujundust, kuid kardate, et muudatused võivad teie veebisaiti rikkuda, saate veebisaidi koopia luua eraldi peatuspiirkonnas. Kui muudatused toimivad hästi, saate muudatused oma aktiivsele saidile suunata.

SiteGround Staging

WordPress Migratsioon

Oma veebisaidi ümberpaigutamine on probleemideta. SiteGround pakub teile kahte võimalust oma veebisaidi ülekandmiseks vanalt hostilt SiteGroundi platvormile. Võite küsida SiteGroundi professionaalset abi, kuid see on saadaval ainult GrowBig ja GoGeek plaani tellijatele. Või saate tasuta rändaja tööriista abil ise migratsiooni teha.

Saidi maapealse rändamise tööriist

SiteGroundi migreerimistööriista kasutamiseks peate alla laadima migrandi pistikprogrammi saidilt WordPress.org. Kuigi käsitsi migreerimine nõuab teatavat tööd, saate teisaldada nii palju veebisaite kui soovite.

Saidi maapealse migrandi pistikprogramm

6. Domeeni haldus

Kui teil pole veel domeeninime, saate selle SiteGroundi kaudu registreeruda nii madala hinnaga kui 15,95 dollarit aastas. Seda saate teha, kui registreerute SiteGroundi kontole. Lisaks saate osta täiendavaid domeeninimesid, logides sisse ja minnes Marketplaces> Domain Services.

SiteGround domeeniteenused

Lisaks saate selle lehe kaudu oma vana domeeninime ka üle kanda. Seda tehes saate hallata nii oma domeeni kui ka veebisaiti ühest kohast.

Hinnakujundus saidil

Kui teil on oma veebisaidi majutamiseks mõeldud eelarve tagasihoidlik, peaksite esimestena kaaluma jagatud hostimise kavasid. Selle seadistuse korral salvestatakse mitu serverit ühte serverisse ja nad jagavad selle serveri ressursse. Jagatud hostingu pakkuja jaoks pakub SiteGround kindlasti madalaid kulusid, kuid ei häiri muljetavaldava kiiruse ja optimaalse jõudluse tagamisel.

SiteGround Jagatud hostimiskava valimine

Pange tähele, et kolm esimest kasti osutavad samale jagatud hostimiskavadele. Võite otsustada, kas soovite oma veebisaidi luua Weebly, WordPressi või WordPressi abil koos WooCommerce’iga.

Olge oma saidi koostaja valimisel siiski ettevaatlik. Kogu sisu, mille olete loonud väljaspool valitud saidi koostajat, kustutatakse. Kasutage saidi ehitajat ainult uuel kontol või kui teie jaoks on sobilik, et saate oma olemasoleva sisu kaotada.

Jagatud hostimiskavad

Siin on SiteGroundi kolm jagatud hostimiskava.

SiteGround jagatud hostimiskavad

Kui soovite alustada oma esimesel veebisaidil, StartUp plaan on täiuslik. See hõlmab ühte veebisaiti ja selle piirmäär on 10 000 külastust kuus. Selle erihind on 3,95 dollarit kuus (algselt 11,95 dollarit).

Teie veebikasvu jaoks on olemas GrowBig plaan. See sisaldab piiramatul arvul veebisaite, mille igakuine piirmäär on 25 000 külastust. Lisaks olulistele funktsioonidele saate ka esmaklassilisi funktsioone. GrowBig algab 5,95 dollarist kuus (algsest hinnast 19,95 dollarit).

Viimaseks, GoGeek, parim plaan tõeliste veebiomaduste jaoks. Võite hankida mitu veebisaiti, 100 000 külastust kuus ja kõiki funktsioone, mis on vajalikud, et rahuldada teie sees oleva veebihimu. Erihind on 11,95 dollarit kuus (alates tavahinnast 34,95 dollarit).

Funktsioonide svihatud hostimiskavad

Kõigil kolmel hostikaval on järgmised olulised omadused:

 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • Igapäevased varukoopiad
 • Piiramatu e-posti konto
 • Piiramatu MySQL
 • 24/7 tugi
 • 30 päeva raha tagasi garantii

GrowBig ja GoGeek plaanidel on esmaklassilised funktsioonid:

 • Asjatundjad saavad saidi tasuta üle anda
 • Prioriteetne tehniline tugi
 • Tasuta varundamine taastab
 • SuperCacher
 • WordPressi lavastus
 • Koostöö
 • Täpsemad tellitavad varukoopiad

Täpsemad “geeky” funktsioonid on saadaval ainult GoGeek-kavas:

 • Rohkem serveri võimsust (vähem kontosid, rohkem kiirust)
 • PCI-ühilduvad serverid (kasulik, kui teil on veebipood)
 • WordPressi ja Joomla lavastus
 • Git-hoidla loomine ühe klõpsuga

SiteGround võtab vastu makseid suuremate krediitkaartide kaudu.

Pilv ja spetsiaalsed hostimiskavad

SiteGround ei tähenda ainult jagatud hostimist. Samuti pakub see pilvemajutamist…

SiteGround Cloud hostimiskavad

… ja spetsiaalsed serverid.

Privaatserver SiteGround

Kuid need hinnad on juba üksikute kasutajate ja väiksemate ettevõtete jaoks liiga kopsakad. SiteGround ei paku virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimist.

SiteGround: mis mulle selle juures meeldis

SiteGroundi kohta võib meeldida palju asju. Seal on tasuta SSL-sertifikaadid ja CDN, igapäevased varukoopiad, automaatsed värskendused, 30-päevane raha tagasi garantii, 99,9% tööaeg, kiire laadimiskiirus, piiramatu e-posti aadresside ja andmebaaside olemasolu ning hõlpsasti kasutatav migreerimisriist. Klienditeenindus pole midagi suurepärast. Uuenenud liides näeb ka parem välja.

Algajatele peaks meeldima idee, et oleks võimalik kasutada lihtsaid lohistamise ehitajaid nagu Weebly. SiteGround töötab tõrgeteta ka WordPressi, Joomla, Drupali ja paljude rakendustega. Ka arendajatel ja kogenumatel kasutajatel on siin midagi meeldivat. Git on koos teiste dev-tööriistadega eelinstalleeritud kõrgematele plaanidele. Uute funktsioonide testimiseks enne nende tegelikule saidile lisamist on olemas lavastusvahend.

SiteGround: mis mulle selle juures ei meeldi

Esiteks on SiteGroundil petlik hinnaalandus. Kui sissejuhatav hind on esialgsest hinnast umbes 70% soodsam, siis kui uuendate, on tingimused üles tõusnud kulukale tasemele. Näiteks võib StartUpi 3,95 dollari suurune kuutasu pikendamise ajal tõusta kuni 11,95 dollarini. Kui soovite tehinguid sõlmida, hankige kõige pikem tähtaeg, et saaksite diskonteeritud määra kõige kauem nautida.

Teiseks on minu hasart igakuiste külastajate otsas ja piiratud salvestusmaht. Võttes taaskord näitena käivitusplaani, saate hostida ainult ühte saiti ja saada ainult 10 GB veebiruumi, et vastu võtta ainult 10 000 igakuist külastust. Ehkki väiksema liiklusega, vähese liiklusega saidid ei peaks selle probleemi pärast muretsema, kannatavad tõenäoliselt suurenevad saidid.

Ja kuigi teised hostimisettevõtted pakuvad tasuta domeeninime vähemalt aastaks, ei paku SiteGround seda. Kui teil veel pole domeeninime, maksate saidi domeeni registreerimise eest Sitemap või registreerite end eraldi registripidaja juures.

SiteGround: lõplikud mõtted

Saidiplatsi peetakse suurepärase virtuaalserveriteenuse pakkujaks. Miks mitte. Sellel on kindel töökindlus ja tipptasemel tugi. Ka selle kiirus on suurepärane, tänu kõrgtehnoloogilistele kiirtehnoloogiatele, tasuta Cloudflare CDN-ile ja vahemälutööriistale. Ettevõte pakub tasuta SSL-sertifikaate ka kõigi plaanide jaoks.

Kuna WordPress tunnistab SiteGroundi ametlikult, on see tunnistus usalduse pitser SiteGroundi võimekuses WordPressi saite üles ehitada ja hallata. Installimine võtab tavaliselt mõne klõpsu ja tavalised varukoopiad peaksid teid muredest vabastama. Kui olete Joomla või Drupali kasutaja, saate rõõmuga teada, et te ei kaota SiteGroundis oma positsioone.

Sissejuhatavad hinnad on mõistlikud, kui eesmärk on saada pikaajaline pakett. Kui ei, siis maksate kõrgel pikendamismääral juba varem. Kui te ei soovi registreerimistasu maksta, peate esmalt hankima ka domeeninime. Olge ka ettevaatlik, kui külastajate kuupiirang ja piiratud talletusruum on teie veebisaidi vajaduste jaoks piisavad. Lõpuks, kui soovite suurt kettaruumi, Windowsi-põhiseid servereid või VPS-i hostimist, peaksite teiste veebimajutusteenuste pakkujatega paremini hakkama saama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector