Ruutude ülevaade

Squarespace’i kasutamine oma veebisaidi koostajana annab teile kõik ilusa veebisaidi loomiseks vajalikud tööriistad.


Viimase mitme aasta jooksul on Squarespace tõesti ettevõttena arenenud. Esialgne toode oli väga paljaste lihaste versioon sellest, mis nägi välja just nagu vanakooli Dreamweaver WYSIWYG toimetaja (väga vana saidiehitaja).

Pärast seda on laiendatud nii selle ehitajate funktsionaalsust, võimaldades UI-l täielikult läbi vaadata ja investeerida sadadesse tasuta teemadesse ja juhenditesse.

Ruuturuumi abil saate võimsa veebisaidi koostaja ja redigeerija, mida on lihtne ja tõhus õppida. WordPressi jaoks vajaliku mitmenädalase õppimiskõvera asemel saate nädalas õppida kõike, mida vajate.

See funktsioon muudab Squarespace’i suurepäraseks uutele blogijatele või ettevõtetele, kes vajavad lihtsat infokeskset veebisaiti. On teatud tüüpi saite ja funktsioone, mille jaoks ruut Ruum pole meie jaoks kõige parem.

Selles ülevaates vaatame, kuidas Squarespace on järjest konkurentsitihedama parima veebisaidi koostaja kategoorias.

Meie kiire jaotus

Ruuturuum võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt luua ilusa veebisaidi peaaegu ilma õppimiskõverata.

Nad teevad seda, pakkudes teile võimalust valida hulga hämmastavate mallide hulgast. Kui teie mall on valitud, saate meediume üles laadida, teksti kirjutada ja käputäis muid kasulikke üksusi lisada. Seejärel saate neid erinevaid elemente teema sees ümber paigutada.

Kui soovite minna veelgi kaugemale kohandamisest – see on keeruline. Ruutruum õitseb mallide maailmas. Väljaspool seda maailma ilmuvad tõkked. Muud veebisaitide loomise võimalused on parem kui ruut Squarespace, kui kohandamine on see, mida te tunnete.

Paljud inimesed sobivad ilusa veebisaidi kiireks ja hõlpsaks loomiseks, ilma et mallil oleks peaaegu mingit õppimiskõverat. Selles pole midagi halba.

Squarespace pakub ka 14-päevast tasuta prooviversiooni inimestele, kes soovivad seda proovida. Näpunäide – tühistage kindlasti enne 14 päeva, vastasel juhul võetakse teilt tasu. 

Nii et kokkuvõtlikultRuuturuum sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad ehitada uskumatult hõlpsat istet, ilma et oleks palju valikuvõimalusi. 

Kuidas ruuturuum töötab

Ruuduruumis alustades pakutakse teile kahte võimalust.

  1. Alustage mõnele küsimusele vastamisega.
  2. Alustuseks sirvige malle.

Kui sa’uuesti hämmingus soovitame klõpsata esimesel võimalusel. Põhimõtteliselt küsib Squarespace teie käest küsida, mida plaanite oma veebisaidiga teha, ja seejärel paigutada teid mallikategooriasse, mida saaksite vaadata.

Siin vastasin ühele küsimusele, mis neil oli. Ütlesin neile, et tahan luua oma portfelli jaoks veebisaidi. Sõltuvalt sellest, millele vastate, viib ruut Ruum malli kategooriasse ja soovitab teile malli.

isiklikud veebisaidid

Mulle tehti ettepanek Jasperi malli kohta. Jasperi mall ehitati spetsiaalselt inimeste tutvustamiseks’s portfellid. Kui oleksite vastanud mõnele teisele kategooriale, oleks Ruuturuum soovitanud teistsugust malli. Otsustasin valida just Jasperi ja liikuda edasi.

Boom, teil on veebisait ja teie’uuesti oma tasuta prooviperioodil. Saate alati kohe uuele versioonile üle minna. Squarespace’i suurepärane asi on see, et sain lihtsalt mõned pildid üles laadida ja teha kohe oma veebisaidiga. Pisut rohkem kohandamist on alati hea, kuid arvestage sellega, et seda pole’t palju ringi liikudes saab hakkama.

Elate ja surete malli järgi.

See pole nii’t öelda, et saab’t ehitada ilusat veebisaiti. Siin on veebisaidi näide mis on üles ehitatud ruudule, mis näitab, mis on lühikese aja jooksul võimalik.

Kelle jaoks ruut on mõeldud (Vihje – piltidega saidid)

Ruuturuum sobib kõige paremini inimestele, kes soovivad fotosid tutvustada. See võib olla igat tüüpi inimene, kuid sobib tõesti inimestele, kes tutvustavad fotograafiat ja muud kunsti. Nagu allolevatest mallidest näete, on ilusa vitriini loomine ruuduruumis väga võimalik.

kaevud

Lisaks on Squarespace ka kõigile, kes soovivad veebisaiti luua, kuid ei soovi, et see oleks keeruline. Pole liialdus öelda, et võite malli käivitada ja 30 minutiga lihtsalt pilte ja teksti vahetada ning omada täielikku veebisaiti.

Ma ei soovita kasutada ruutu ruutu e-kaubanduse jaoks, kui te ei müü vähem kui viit toodet ja te ei hooli muudest platvormidest pakutavatest e-poe lisafunktsioonidest.

Mis meile ruutruumi juures meeldib

Järgmises jaotises käsitleme teenuse mõnda rämedat elementi, et tuua esile see, mis meile meeldib ja mis ei meeldi.

Kasutuslihtsus

Neid on palju veebisaitide ehitajad millel on rohkem valikuid kui ruudus. Tulles tagasi minu magamistoamööbli analoogia juurde – saate kasutada veebisaitide ehitajat, kus saate valida terve mööblipoe ja isegi valida oma maja oma toa. Need veebisaidi koostajad, nagu näiteks Wix, pakuvad täielikku kohandamist.

Selle täieliku kohandamisega tuleb rohkem õppimiskõver ja veelgi raskem. Ruuturuum ei tee’Tõesti pole õppimiskõverat ja see pole nii’t üldse raske.

Kui soovite veebisaidi ehitajast kaugemale jõuda, saate selle jaoks ise valida mööbli, maja, toa ja naabruskonna. Seda’mis see on’meeldib WordPressi kasutamine. Kui soovite HTML-i kasutada, siis teie’maja ja mööbli uuesti nullist üles ehitamine.

Tänapäevase Interneti ilu seisneb selles, et see pakub selliseid teenuseid nagu Squarespace, et võimaldada teiega sarnastel inimestel luua uhkeid veebisaite.

Squarespace’i suurepärane asi on see, kui intuitiivne kõik on. Saate sirvida erinevaid elemente, et neid sisse lülitada, ja redigeerida selle elemendi sätteid.

Või võite lihtsalt klõpsata sellel, mida veebilehel on, ja redigeerida seadeid ilma, et peaksite otsitavat jahtima.

Ruutruumi mallid

Ruuturuumi võlu on mallis. Ainuüksi see oleks põhjus, miks valida Squarespace selliste konkurentide ees nagu Wix. Nad tõesti on veebisaidi koostajatega seotud parimad mallid turul. Ma võiksin valida ükskõik millise pakutud malli ja olla kindel, et nad saavad luua veebisaidi, mille üle kõik võiksid olla uhked.

Ruuturuum jagab nende mallid kategooriateks. Teie veebisait kuulub tõenäoliselt ühe kategooria alla – peate vaid ühe valima.

Pärast selle kitsendamist on tavaliselt kaks võimalust. Pulmakategoorias saate valida Julia või Sonny.

Pärast kahe parima läbimist võite tunda end nagu varjupaika’t ei ole antud piisavalt võimalusi. Noh, igas kategoorias on ka sektsioon nimega “teised, mis teile võiksid meeldida”. Pulmakategooriast leiate veel 6 malli nimega Anya, Naomi, Sonora, Charlotte, Aubrey ja Kin.

Mis meile ruutruumi puhul ei meeldi

Kohandamine

Ruutruumi plussid mõjutavad otseselt Ruutruumi miinuseid.

Kui midagi on eriti lihtne kasutada, tähendab see tavaliselt, et see ei paku väga palju võimalusi. Veebisaidi loomiseks on nüüd nii palju võimalusi, et pole mõtet proovida ümmargust tihvti ruudukujulisse auku mahutada.

Ruuturuumi lihtsalt ei ole mõeldud kasutamiseks veebisaidi koostajana, kuhu ehitate ükskõik mida soovite. Selle kogu eesmärk on töötada malli sees, mis tagab, et teil on esteetiliselt meeldiv veebisait.

Valikud on olemas – need on lihtsalt piiratud.

Blogimine ja SEO

Blogimisfunktsioonid on ruudus Ruumi hästi. Ilmselt ei tee seda’t hoidke WordPressi jaoks küünalt funktsionaalsuse osas, kuid see saab siiski töö tehtud.

Ausalt, see küll’on parem kui teised veebisaidi ehitajad, kuna sellel on sellised funktsioonid nagu meeldimine, kommentaarid ja jagamisikoon. Samuti saate lubada RSS-voo ja seadistada taskuhäälingu integreerimise.

Lisaks pakub see blogijale võimalust postitusi hiljem avaldada. See sobib suurepäraselt inimestele, kellele meeldib kirjutada käputäis ajaveebipostitusi. See võimaldab neil ajalehti avaldada, mitte pommitada inimesi uute ajaveebipostitustega.

SEO osas puuduvad pistikprogrammid, mis aitaksid teil hinnata, kui hästi teil läheb’olete lehe optimeerinud. Teistes platvormides on pistikprogrammi abil lihtne öelda, mis sa oled’olen teinud valesti ja õigesti.

Ruuturuum võimaldab teil redigeerida ka URL-i struktuure ja pealkirju, mis otsimootorite korraldamisel on pikk tee. Paljud lihtsad veebisaitide koostajad ja platvormid ei vaja’t lubada nii palju.

Kui SEO on teie peamine eesmärk, kuid saate seda sõna otseses mõttes’Kasutage WordPressi – Ruuturuum on hea valik. Kui sa’uuesti planeerimine läheb kõik välja SEO, kuid saab’Kui kasutate WordPressi, siis võitsite tõenäoliselt’t ei saa SEO-s kõike käia. WordPress on ajaveebi- ja SEO-maailmas endiselt kuningas.

Kui soovite lõpuks luua väga SEO-põhise saidi, kui peaksite kaaluma WordPress host.

Klienditugi

Tahan alustuseks öelda seda Ruutu’Klienditugi pole halb.

See on omamoodi tüütu küll.

Ruuduruumis on hämmastav teadmistebaas, abikeskus, õppematerjalide kataloog ja foorumite olemasolu. See on kavandatud ja nad teavad seda. Ruuturuum on lihtne – küsimusi ei tohiks’t olema arvukalt. Kui soovite aga inimesega rääkida, on see keeruline.

Ettevõte soovib, et kasutaksite enne nende poole pöördumist kõiki nende abimaterjale. See on mõistetav, kuna need säästavad aega ja raha, suunates kasutajad juba loodud materjalide poole, et vastata peaaegu kõigile küsimustele.

Mõnikord peate kellegagi rääkima. Kui soovite seda teha, siis seda’s vaeva. Veebisait paneb klõpsama hulgal valikutel, öeldes, miks peate kellegagi rääkima. Ehkki sellest on mõnes mõttes abi, peamiselt seetõttu, et see osutab täpsele abiartiklile, videole või muudele allikatele, mida võiksite, on see siiski tüütu.

Mis siis ikka juhtus, kui suutsin abi küsida? ��‍♂️

Saan aru, mõned inimesed kuritarvitavad seda süsteemi. Neile meist, kes esitavad küsimuse vaid sinisel kuul, võib teenuse eest maksmine olla tüütu ja kui tal pole vajadusel klienditeeninduse töötajatele täielikku juurdepääsu,.

Ruuturuumi hinnakujundus

Squarespace’i suurepärane asi on see, et see pakub järgmist: 14-päevane tasuta prooviperiood. Prooviversiooni abil saate alustada oma saidi loomist ja vaadata, kuidas teile tarkvara meeldib. See on enam kui piisav aeg, et näha, kas teile meeldib ruut Ruut kasutada.

Pärast tasuta prooviperioodi lõppu pakutakse teile nelja erinevat võimalust. Kaks tavalise veebisaidi jaoks ja kaks e-kaubanduse jaoks

IsiklikÄriPõhiline e-kaubandusTäiustatud e-kaubandus
Maksumus, kui maksate igakuiselt16 dollarit26 dollarit30 dollarit46 dollarit
Maksumus, kui maksate igal aastal12 dollarit18 dollarit26 dollarit40 dollarit
FunktsioonidPiiramatu ribalaius ja salvestusruum, mobiilile optimeeritud veebisait, veebisaidi mõõdikud, tasuta kohandatud domeen, SSL-turvalisus, ööpäevaringne klienditugi, 2 panustajatKõik isiklikus vormis, piiramatud kaastöötajad, Google’i professionaalne e-post, 100-dollarine Google Ads-i krediit, hüpikaknad, täielikult integreeritud e-kaubandus, piiramatu kaitse, annetuste vastuvõtmine, 3% tehingutasu, mobiilne teabe riba, CSS ja JavaScripti võimalus, lisatasud ja integratsioonid ja kuulutusribaKõik ettevõttes, ilma tehingutasudeta, mobiilile optimeeritud väljamakse, kaubandusmõõdikud, laoseis, tellimused, maks, kupongid, etiketi printimine, integreeritud raamatupidamine, domeeni väljaregistreerimine, kliendikontod, tooted InstagramisKõik tavalises e-kaubanduses, tellimused, täiustatud ostukorvi automaatne taastamine, paindlikud allahindlused, kinkekaardid ja tellimisliidesed

Kui makstakse igal aastal – on Squarespace’i tellimused konkurentidega võrdsed. Kui makstakse igakuiselt – kulud on suhteliselt suured. Nagu iga veebisaidi ehitaja, maksate kasutusmugavuse ja kõik-ühes lahenduse eest lisatasu.

Ruuturuumi ajalugu

Anthony Casalena lõi ruudu Squarespace vajadusest välja. Ta tahtis hallata oma ajaveebi ja avastas, et seal polegi’t tavainimestele mõeldud ise hostitud blogimisvõimalused. See oli 2004 ja võimalusi oma veebisaidi loomiseks oli vähe.

Vanematelt saadud algne laen sai talle kaks serverit, mida ta hoidis Marylandi ülikooli ühiselamus. Anthony oli kuni 2007. aastani ainus töötaja ja tahtis veenduda, et kõigil Squarespace’i kasutavatel veebisaitidel oleks veebisait, mille üle nad võiksid olla uhked. Ettevõtte ehitamisel järgmise paari aasta jooksul oli peamine eesmärk pakkuda inimestele esteetiliselt meeldivat viisi oma veebisaitide loomiseks.

2014. aastal muutis Squarespace täielikult veebisaidi toimimise viisi tänapäeval eksisteerivaks ilusaks kujundusplatvormiks. Nad pidid seda tegema, et püsida konkurentsis ja pakkuda mobiilile optimeerimist. See muudatus võimaldab kõiki ruutu Squarespace malle ja kujundusi mobiilis näha sama hõlpsalt kui veebisaidi töölauaversiooni.

Nüüd on see ettevõte väärt peaaegu 2 miljardit dollarit.

Kuulata Ruutruumi lugu ja Anthony Casalena’Selle teekonna ehitamine selle kohta, mis Ruuturuumi täna on, vaadake Kuidas ma ehitasin See osa asutajast. Kui olete veebidisaini fänn, peate seda kindlasti kuulama.

KKK

Kas ruut on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikk vastus on, et see võib nii olla. Vt ülaltoodud küsimusi. Ruuturuumi on palju lihtsam kasutada kui WordPressi ja sellel on umbes üks kahekümnes osa õppekõverikust. Algajana võib WordPress olla hirmutav.

Kas ruut on vaba?

Squarespace pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi. See võimaldab teil teenust testida, et teha teadlik otsus selle kohta, kas soovite teenuse eest täistööaja eest maksta või mitte.

Milline veebisaidi ehitaja on parim?

Üldiselt on Wix parim veebisaitide koostaja. Ruuturuumi on aga palju lihtsam kasutada ja see suudab väikseima aja jooksul luua kauneima veebisaidi.

Lisateavet leiate meie juhendi kohta parimad saidiehitajad.

Kas ruut on keeruline?

Ei, Squarespace on üks lihtsamaid veebisaitide loomise teenuseid. Mõned on lihtsamad, kuid need pole lihtsad’t nii hea kui ruut.

Kas ruut on hea algajatele?

Ruuturuum on suurepärane valik, kui tunnete, et olete algaja ja tunnete veebisaidi ehitamisel pisut muret. Ka Wix on fantastiliselt hea valik ja seda tuleks kasutada siis, kui tunnete end pisut kindlamalt oma võimetes tarkvara õppida. Kasutage ruutu Ruut’otsite veebisaidi loomiseks kõige lihtsamat lähenemisviisi.

Paari muu valiku nägemiseks tutvuge meiega parim e-poe platvormi juhend.

Kas ruuturuum on veebipoe jaoks hea?

Ruuturuum on hea lihtsa e-poe jaoks. Kui soovite sellest kaugemale jõuda, on Shopify parim e-kaubanduse lahendus.

Kui kallis on ruut?

Tavaliste veebisaitide jaoks on kaks hinnakujundusvõimalust. Maksta saab 12 dollarit kuus, 18 dollarit kuus.

Kas ruut on parem kui Wix?

Mõlemad võimalused pakuvad eeliseid. Ruuturuum on mõeldud inimestele, kes soovivad luua ilusa veebisaidi fantastilise malli sisse, samas kui Wix on mõeldud inimestele, kes soovivad rohkem kohandatavust.

Järeldus

Kui sa’Kui otsite lihtsat viisi ilusa veebisaidi loomiseks, on Squarespace teie jaoks parim valik. Kui te seda ei tee’Kui plaanite veebisaidi ise hostimist ja WordPressi kasutamist, on teil veebisaidi koostaja valdkonnas vaid käputäis võimalusi. Siin on meie soovitused parim veebi.

Seda’kuhu Squarespace tuleb. Kui teie’Kui soovite luua vinge veebisaidi kaunitesse mallidesse, siis pole Squarespace mõistlik. Probleemid tekivad siis, kui soovite kohandada väljaspool pakutavaid malle.

Squarespace’i abil tunni jooksul täiesti rahuloleva veebisaidi loomise võimaluse piirist ei ole väljaspool võimalust.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map