Podia ülevaade 2020

Podia: ülevaade

Praegu enam kui 20 000 sisulooja poolt kasutatav Podia on mõeldud neile, kes soovivad müüa järgmist:


 • Liikmeskond
 • Online-kursused
 • Allalaaditav digitaalne sisu.

Podia abil saate luua kõik-ühes digitaalse poe ja hakata neid kolme toodet hetkega müüma. Samuti saate Podia enda sees saata infolehti ja e-kirju ning töödelda makseid.

Platvormil on puhas liides ja seda on nii lihtne kasutada. E-kaubanduse saidi loomiseks ei vaja te palju põhjalikku tehnilist oskusteavet ega kolmandate osapoolte pistikprogramme. See teeb Podiast sõbraliku tööriista algajatele ja vahekasutajatele, kes soovivad digitaalseid tooteid veebis müüa.

Digitaalsete poefrontide levinumad probleemid

Kui olete oma veebisaidi juba WordPressi abil seadistanud, võisite teada, et saate luua digitaalse poekeskuse WooCommerce või muude e-kaubanduse pistikprogrammide abil. Pistikprogrammide probleem on see, et asjad võivad muutuda keeruliseks, kui olete poe installimiseks palju neid installinud. Lisage ka asjaolu, et kui soovite oma saidi haldamisel olla asjatundlik, peab teil olema teatav tehniline kompetents.

Selles piirkonnas on Podial eelis keerukamate konkurentide ees. Podia lihtsustab kõike oma pukseerimismehaanika abil.

Digitaaltoodete müük Podiaga ja ilma

Podia põhijooned

Kui olete Podia kontole registreerunud, palutakse teil siis oma armatuurlauale logida. See on esimene leht, mis tervitab teid kohe alguses.

Podia Three Choices liikmelisuse veebikursus - digitaalne allalaadimine

Need kolm moodulit – liikmelisus, veebikursus ja digitaalne allalaadimine – esindavad Podia peamisi funktsioone.

1. Liikmelisus

Liikmesuse saidi loomiseks klõpsake esimesel pildil. Teise võimalusena saate seda teha ka klõpsates armatuurlaua ülemises menüüs valikul „Liikmesus”. Enne edasiste toimingute tegemist palutakse teil nimetada oma liikmesuse sait.

Podia liikmelisuse nimi

Esimese liikmelisuse saidi loomiseks klõpsake „Loo oma liikmelisus“. Sisenete nüüd liikmelisuse lehele ja pääsete juurde erinevatele vahekaartidele.

Podia liikmelisuse leht

Vahekaardi „Plaanid” alt saate luua iga plaani jaoks erinevad hinnaplaanid ja komplekteerida tooteid või kursusi.

Podia liikmelisuse kavad

Jaotises „Seaded” saate nime muuta ja Facebooki grupi või Slacki kanali linkida.

Podia liikmelisuse seaded

Muid menüü üksusi – postitusi, kommentaare, reklaamimist ja müüki – saab kasutada pärast liikmelisuse loomist ja avaldamist.

2. Tooted

Veebikursused ja digitaalsed allalaadimised on Podia kaks muud moodulit ja need paigutatakse ühiselt jaotisesse „Tooted”. Sellele pääsete juurde ka armatuurlaua menüü vahekaardi „Tooted” kaudu.

Podia tooted

„Tooted” hõlmab kolme komponenti: veebikursused, digitaalsed allalaadimised ja tootekimbud.

Podia tooted 2

Online-kursused

Kõigepealt tegeleme veebikursustega. Klõpsake valikul „Tooted” ja seejärel „Veebikursus”. Pange oma veebikursusele nimi ja klõpsake „Loo ja jätka”. See toiming viib teid sellele lehele. Teise võimalusena pääsete ka veebipõhisele kursusele juurde, kui satute tervituste lehele.

Podia veebikursus

Veebikursuse loomisel alustate põhiteemaga. Siin saate üles laadida mitut tüüpi faile ja lisada isegi linke, jaotisi ja viktorine. Õppetunnid saadetakse graafikujärgselt, et kursusevõtjad oleksid huvitatud ja huvitatud.

Üks hea asi, mis mulle selle jaotise juures meeldib, on see, et erinevalt konkureerivatest platvormidest on Podial sisseehitatud müügileht maksete kogumiseks ja kupongide jagamiseks. Seal on ka käivitamiseelne leht, kui soovite kursused ette suunata ja koguda potentsiaalsete pakkujate e-posti aadresse. Samuti saate luua mitu kursust ja võtta vastu võimalikult palju registreerujaid.

Digitaalsed allalaadimised

Lisaks veebikursustele leiate jaotise „Tooted” alt ka digitaalse allalaadimise. Klõpsake sellel ja teid suunatakse järgmisele lehele. (Teise võimalusena pääseb juurde tervituste lehele jaotisele “Digitaalne allalaadimine” ning koos liikmelisuse ja veebikursusega.)

Podia digitaalne allalaadimine

Siin saate müüa allalaaditavat sisu, nagu e-raamatud, juhendid, PDF-failid, videod, audiosaated, kontrollnimekirjad, pettuste lehed ja palju muud. Võite ka need üksused tasuta anda, kui otsustate seda teha.

Väljamakseprotsess on teie saidi konversioonimäärade optimeerimiseks kiire; ei pea inimesed teie sisu allalaadimiseks kontot looma. Seal on ka tasuta müügi leht, kuhu saate lisada video, KKK-lehe või e-posti teel tellimise vormi.

Tootekomplekt

Viimane valik „Tooted” on „Tootekomplekt”. Nagu nimigi ütleb, võimaldab see teil kursusi digitaalsete allalaadimistega komplekteerida.

Podia tootekimp

3. E-posti turundus

Podial on ka meiliturunduse funktsioon. Funktsioonile pääsete juurde armatuurlaua menüü jaotises „E-kirjad”, kuid see on integreeritud ka liikmelisuse, veebikursuse ja digitaalsete allalaadimismoodulitesse.

Podia e-posti turundus

Selle Podia funktsiooni abil saate oma tellijaid ja jälgijaid huvipakkuvaks saamiseks saata infolehti ja tilgakampaaniaid. Saate saata nii käsitsi kui ka automatiseeritud sõnumeid ja lisada isegi oma kaubamärgi. Saate jälgida selliseid mõõdikuid nagu klikkimise, avamise ja tellimusest loobumise määrad. E-posti turunduse funktsioon sisaldab ka lubamisvorme, mida saab paigutada poelettidele ja käivitamiseelsetele lehtedele.

Lisaks turundusmeilidele saate saata ka kursuse värskendusi. Näiteks kui lisate oma e-raamatusse uue peatüki, saate oma klientidele e-kirja saata, et teatada neile, et värskendatud toode, mille nad saavad alla laadida.

Ehkki saate luua infolehte, ärge oodake, et Podia asendaks teie e-posti teenuse. Podia pole nii vastupidav kui MailChimp või mõni muu e-posti turundustööriist. Sellel on vormindamisel piirid ja see on ette nähtud ainult selle kolme mooduli reklaamimiseks.

Podia hinnakujundus

Podial on ainult kaks tasulist plaani, mis pole sugugi segane. Need kaks kava on:

 • Liikuja 39 dollarit kuus, arveldatakse juba ette 390 dollariga terve aasta eest
 • Shaker hinnaga 79 dollarit kuus, arveldatakse ette terve aasta eest 790 dollariga

Kahel kaval on erinevad lisafunktsioonid, eriti liikmelisusmoodul, mis pole Moveri paketis saadaval.

Podia hinnakujundus

Võite tasulise tellimuse igal ajal lõpetada, kuid Podia ei maksa proportsionaalset tagasimakset. Podia teenuseid saate siiski oma tellimuse lõpuni nautida.

Kui te pole kindel, kas Podia on teie digitaaltoodete müümiseks õige platvorm, võite registreeruda 14-päevaseks tasuta prooviversiooniks, kasutades ainult oma nime ja e-posti aadressi (krediitkaarti pole vaja). Selle tasuta prooviversiooni abil saate proovida tutvuda Podia liikmelisuse, veebikursuse ja digitaalsete allalaadimisfunktsioonidega ning vaadata, kas Podia vastab teie vajadustele.

Podia tasuta prooviversioon

Makseid saab teha PayPali või Stripe’i kaudu. Tehingud turvatakse 128-bitise SSL-krüptimistehnoloogia abil.

Podia: mis mulle selle juures meeldis

Esimene asi, mis mulle Podia juures meeldis, on selle kasutusmugavus. Liides on puhas ja lihtne. Peaaegu kõik peamised funktsioonid on armatuurlaua lehel. Podia abil on veebipõhise kursuse, digipoe või liikmeks muutmise saidi ehitamine muutunud lihtsaks ülesandeks.

Teine hea asi Podia kasutamisel on see, et saate kõiki oma digitaalseid tooteid hoida ühes kohas. Erinevalt teistest platvormidest, mille mahutavus on tavaliselt piiratud, võimaldab Podia võrgukursusi, digitaalseid allalaadimisi ja liikmelisuse saite koos hostida. Erinevate üksuste hostimiseks ei pea te isegi kasutama DropBoxit ega muid tootjaid. See muudab kõigi teie digitaaltoodete korraldamise ja hooldamise imelihtne.

Pukseerimisvahendina on Podia ideaalne tööriist nii algajatele kui ka vahekasutajatele, kes ei oska HTML-i ega programmeerimiskeelt. Lisaks on teil ilus teema, millega kõike käivitada.

Podia: mis mulle selle juures ei meeldi

Kuigi Podia on lihtne, pole sellel kogenud kasutajate südamete võitmiseks kohandamisvõimalusi ja lisafunktsioone. Podia ei saa selles osas lihtsalt konkureerida Magento ega WordPressiga.

Veel üks negatiivne külg on see, et Podial puudub telefonitugi. Siiski pakub Podia klienditoega ühenduse võtmiseks muid võimalusi, näiteks ressursside leht, e-post ja ööpäevaringne reaalajas vestluskanal.

Podia ülevaade: lõplikud mõtted

Ükskõik, kas majutate liikmelisust, pakute veebikursust või müüte allalaaditavat sisu, pakub Podia teile lihtsat ja paindlikku viisi oma toodete veebis müümiseks. Pean ütlema, et esmakordsete kasutajate jaoks on esimese sammu tegemine intuitiivne ja arusaadav protsess.

Erinevalt WordPress ja muud konkureerivad platvormid, Podia ei hämmasta inimesi, kes pole kodeerimise või veebisaidi haldamise osas eriti asjatundlikud. Näiteks ei pea inimesed muretsema tõrgete või tehniliste probleemide pärast, mis juhtuvad tavaliselt siis, kui tootevalik muutub liiga suureks või kui kasutatavaid pistikprogramme on liiga palju.

Kuigi Podia lihtsus on suur eelis, on see ka varjukülg – platvormil pole palju kohandamisvalikuid ega lisafunktsioone. Kui järele mõelda, saate kinnituse, et te ei maksa selliste funktsioonide eest, mida te üldse ei kasuta. Isegi kui teil on vaja lisafunktsioone, kui asjad lähevad liiga keeruliseks, siis miks peaksite kõigepealt vaevama.

Kui olete algaja või vahekasutaja, sobib Podia teile kahtlemata hästi. Kui olete kogenud kasutaja, kes soovib juurdepääsu keerukamatele funktsioonidele, peaksite kasutama mõnda muud platvormi, millel pole funktsioone, mida Podia pakub.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map