Kuidas Internetis raha teenida – ideed, näpunäited ja KKK veebiettevõtjatele

teenige Internetis rahaMoodsal ajastul ei pea te enam isiklikult töö leidmiseks ja hoidmiseks kõnniteed lööma, et see ka ise järele teha. Tegelikult saavad üha enam inimesi aru, et see on nii’on võimalik veebis palju raha teenida: piisavalt, et nii ellu jääda kui ka tasavägiseks areneda.


Sellegipoolest on veebipõhise rahategemise keerukus ja keerukus endiselt pisut hägune – need, kes teha paneb sageli mõtlema, kuidas neil õnnestub võrgutöö kaudu palju sularaha koguda.

Kui COVID-19 rändab majanduses läbi, arvasime, et nüüd on õige aeg selgitada, kuidas saate Internetis raha teenida, ja anda teile näpunäiteid juhuks, kui peate siseruumides maksimaalselt ära kasutama. Lase’s alustama.

Seotud: Parim väikeettevõtte veebimajutaja

# 1 Alustage blogimist


alustage blogimistBlogimine on üks levinumaid viise, kuidas saate Internetis raha teenida, ja mõjuval põhjusel: see’s ka üks lihtsamaid. Kõik, mida vajate, on a kvaliteetne veebi oma veebisaidi toetamiseks ja teil on hea minna.

Blogimise juures on tore see, et saab kirjutada kõigest. Teil võib olla harrastajate ajaveeb, haridusblog või mõni muu veebiruum, mis on kohandatud teie huvidele või ettevõttele.

Seotud: Kuidas alustada blogi

Kuid veelgi tähtsam on see, et ajaveebide kaudu raha teenimiseks on mitu võimalust. Näiteks, saate oma ajaveebide kaudu raha teenida “klõpsutariif” või “maksa klõpsu eest” kuulutused.

Need on sisuliselt ribareklaamid või muud reklaamid, mille paigutate oma sisule või ajaveebi külgribale. Iga kord, kui potentsiaalne lugeja reklaamil klõpsab, makstakse teile klõpsu eest! Loomulikult sobib see monetiseerimismudel mõne ajaveebi stiiliga paremini kui teised.

Samuti saate müüa erakuulutusi, eriti kui teil on äripartnerlus mõne muu veebis viibiva organisatsiooni või organisatsiooniga. Või võite kasutada sidusettevõtte turundus oma ajaveebis’sisu – sellest pikemalt hiljem.

Blogide raha teenimiseks on veelgi rohkem võimalusi. Näiteks kui juhite veebiettevõtteid, saate oma sisu oma toodete või teenuste turustamiseks kasutada. Või võite müüa oma organisatsiooni või ettevõtte liikmelisusi. Blogid aitavad teil usaldusväärsust suurendada, suunata inimesed teie veebipoodi, ja saada palju rohkem klientide konversioone kui siis, kui tugineksite traditsioonilistele reklaamimeetoditele.

Kokkuvõttes on blogimine kõigepealt meie peamised viisid, kuidas Internetis raha teenida, sest see on nii’See on kõige mitmekülgsem ja midagi sellist, mida saate kinnitada praktiliselt kõigi teiste raha teenimisviisidega. Blogimise lisamine oma loendisse “asjad, mida teete oma veebibrändi jaoks” on alati tark idee.

Kuigi see’s pole tõenäoline, et sina’Saate kasutada oma ajaveebi, et teenida piisavalt raha, et elada iseenesest, ajaveebimine on nii üldlevinud, sest see on nii’s on mis tahes digitaalse ettevõtmise kriitiline osa.

Soovitatav veebimajutaja: HostPapa

Oma ajaveebi elus hoidmiseks vajate veebimajutajat. Isegi parimad tasuta veebimajutajad pole piisavalt head veebisaidi jaoks, mis teenib palju raha.

Siiski on mõned suurepärased pakkumised, kui vaatate premium-hoste.

Meie, Aussie Hosting, soovitame HostPapa blogijatele, kes alles alustavad, kuna see on stardisoodustus ja kasutusmugavus.

Soovitatav veebisaidi koostaja: Wix

Kui soovite hallata oma sisu ja ajaveebi kujundada, võiksite haarata ühe neist parimad veebisaidi ehitajad seal väljas.

Sellest sammust on võimalik mööda hiilida, kuid mitte ilma põhjalike disaini- ja SEO-teadmisteta.

# 2 Käivitage Podcast!


alusta podcastiNetisaadete edastamine ei pruugi olla nii tavaline kui ajaveebide pidamine veel, kuid see’kindlasti jõuame millalgi kiiresti. Üha rohkem inimesi alustab tänapäeval oma netisaateid samadel põhjustel, nagu nad ajaveebi ajaksid: rääkida oma huvidest, reklaamida oma veebiettevõtteid ja koguda järgijaid nende ülemaailmsele digitaalsele kaubamärgile.

Taskuhäälingusaated on suurepärane viis ühenduse loomiseks oma kasutajabaasiga ja potentsiaalsete uute külastajate kogumiseks oma peamisele veebisaidile või e-kaubanduse ettevõttele. Nii saate taskuhäälingusaate monetiseerida samadel viisidel, nagu ka ajaveebi.

Sidusettevõtte turundus on üks näide või võite seda ka teha kasuta tasulist sisu rääkimiseks oma taskuhäälingut ja saate oma kaubamärgi jaoks uusi tellijaid või liikmeid.

Kuid taskuhäälingus on oma monetiseerimismeetodid, mida saate potentsiaalselt ära kasutada. Näiteks võimaldab netisaadete edastamine saate otse makse sponsorite ja reklaamikampaaniate kaudu. Kui sa’kui olete kunagi mõistlikult edukat taskuhäälingusaatet kuulanud, on tõenäoline, et kuulsite neid ka episoodi ajal millalgi mõne muu ettevõtte või toote ühendamiseks.

See on reklaam või sponsorlus mõne teise veebiettevõtte või kaubamärgi eest makstava tasu eest. See’midagi, mida peate oma kohaletoimetamise aja jooksul täpsustama, nii et te ei tee seda’t tunne “ostetud ja makstud” teie kuulajate või lojaalsete tellijate poolt. Kuid see on hea viis sissetuleku lisamiseks ja edukate äripartnerluste loomiseks teiste organisatsioonidega.

Saate oma taskuhäälingusaate kasutada ka selleks pakkuda teenust või koolituskursust. Nende taskuhäälingusaadete eest tasutakse mitte tasuta, nii et selle meetodi kasutamisel on vaja tõsist kriimustust, kui vajate mõnda liiget või tellijat. Kuid see on siiski hea viis raha teenimiseks, kui olete peamiselt huvitatud inimeste harimisest või oma teadmiste müümisest otsesemas vormingus.

Lõpuks, Podcasting võib sissetulekuid tuua ka juhendamise ja nõustamise osade kaudu. See tähendab, et peate tegema taskuhäälingusaateid, mille eest inimesed maksavad otsese nõuande või konsultatsioonikogemuse eest. Nii et teil peab olema oskus või teadmised, mille eest inimesed on nõus raha eest rohkem raha välja käima. Kuid üldiselt võib taskuhääling olla suurepärane viis veebis raha teenida, kui teile meeldib meediumiformaat ja soovite luua oma kasutajabaasiga otsesema ühenduse

# 3 Kasutage vabakutselisi platvorme


vabakutselised platvormidNendel päevadel on tööjõud sisse lülitatud rada olema koosneb umbes 50% vabakutselised töötajad lähitulevikus traditsiooniliste palgatöötajate asemel. See on vapustav nihe varasematest tööhõivesuundadest ja ka see’s midagi, mida saate ära kasutada… eeldusel, et teil on oskus, mille eest võivad teised olla nõus maksma.

Platvormid nagu Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour ja palju muud on veebituruplatsid, kus saavad kokku tulla nii vabakutselised kui ka rentnikud ja üksteist otsida..

Vabakutselised saavad luua portfelle, mis näitavad nende teadmisi või lõpule viidud projektid mis tahes valdkonnas, kus neil on oskusi, ja tööandjad saavad oma töö lõpetamiseks otsida kvalifitseeritud vabakutselisi.

See on paljude jaoks atraktiivne võimalus võrreldes traditsioonilise tööhõivega, arvestades raskusi mõne töösektori või -valdkonna jaotamisega. See’See on ka viis, kuidas töötajad saavad oma päevaplaanide eest vastutada ja oma äri ajada, tundmata, nagu nad oleksid’t makstakse seda, mida nemad’uuesti väärt.

Leiate vabakutselise töö jaoks:

 • Kirjutamine
 • Veebiarendus
 • Kodeerimine
 • Õpetamine
 • Maalimine või joonistamine
 • Palju rohkem

Trikk on muidugi see, et veebis vabakutselisena töötamine toob teie õlgadele ka kogu vastutuse õnnestumise või ebaõnnestumise eest. vabakutseline elu pole’t kõigile, kuid see on elujõuline viis raha teenida Internetis pikaajaliselt ja isegi karjäärina, kui teil õnnestub luua platvorm ja portfell, mis võimaldab teil teha järjepidevat tööd. See’Paindlikkuse, vabaduse ja vastutuse tõttu on see paljude jaoks atraktiivne võimalus.

Kõigil ülalnimetatud platvormidel on oma plussid ja miinused, kuid pidage meeles, et paljud neist võtavad teie platvormi tööandjatega ühenduse loomise kuludena väikeseid tasusid või teie kasumi kärpeid. Kui omandate kogemusi ja usaldusväärsust, siis see ka’s tõenäoliselt, et sina’Teil on võimalik vältida nende platvormide täielikku kasutamist ja tugineda omaenda ühendustele oma valdkonnas. See võtab siiski aega.

# 4 õpetage inglise keelt veebis


õpetage inglise keelt veebisSeal’see on terve veebitööstus neile, kellel on oskusi ja soovi õpetada teistele inglise keelt. Kuna inglise keel (koos eelseisva hiina keelega) on kõige olulisem kaubanduskeel maailmas, on seal ka inglise keel’tohutu hulk rahvusvahelisi inimesi, kes soovivad õppida inglise keelt võimekamalt lugema, kirjutama ja rääkima.

Interneti-põhise inglise keele õpetajate karjääri alustamine on palju lihtsam kui võite arvata. Ilmselt peate keelt valdama ja suutma seda veebipõhisele õpetajatööle kandideerimisel tõestada.

Sina’Tõenäoliselt peate saama ka atesteerimise, vähemalt juhul, kui soovite korraldada kaastöökoha mainekas inglise õppeettevõttes, mitte varjulisema saidi asemel. Neid on vähe erinevaid Inglise keele sertifitseerimisprogrammid võite võtta, kõige populaarsem olend TEFL, TESL ja TESOL, mis tähistavad vastavalt inglise keele õpetamist võõrkeelena, teist keelt ja muude keelte kõnelejatele.

Kui olete atesteeritud ja teil on suurepärane stabiilse Interneti-ühenduse ja veebikaameraga arvuti, saate kandideerida õppetööle. Seal on palju kvaliteetseid saite, mis palkavad neid, kes oskavad inglise keelt ja bakalaureusekraadi’kraadi, nagu Teach Away või VIPKID.

Kui palju saate teenida? See sõltub teie kogemusest ja sellest, kui palju olete nõus õpetama. Mõnele veebiplatvormile meeldib DaDa (mis palkab inglise keele õpetajaid Hiina õpilasi juhendama) maksab kuni 25 dollarit tunnis, sõltuvalt teie kogemuse tasemest. Teised võivad küll vähem maksta, kuid pakuvad järjepidevamat tööd.

Inglise keele veebis õpetamise juures on suurepärane asi see, et vastutate suuresti oma ajakava eest ja teil on töötamise ajal vabadus reisida. See’s on kindlasti palju vähem stressi tekitav kui reaalses klassiruumis õpetamine! Sõltuvalt teie elukorraldusest see’On täiesti võimalik teenida piisavalt raha, et elada ära, õpetades inglise keelt veebis, vähemalt kui teil on saidil piisavalt kogemusi ja usaldusväärsust.

# 5 tehke tasulised uuringud


teha tasulisi uuringuidKui vaadata, siis on ka muid veebipõhiseid raha teenimise meetodeid, mis seda saavad teha’t ei saa tegelikult kasutada ühe sissetulekuallikana. Tasuliste uuringute tegemine on aga suurepärane viis raha teenimiseks, eriti kui olete tegevuses’Teie eest makstakse teile’d tehke niikuinii oma seisakuid.

Lühidalt, ettevõtetele meeldib Swagbucks, Toluna ja OnePoll on kõik organisatsioonid, kes palkavad andmete kogumiseks ja turuanalüüsiks inimesi uuringute tegemiseks ja muude ülesannete täitmiseks, näiteks videote vaatamiseks või teatud rakenduste sirvimiseks.

Seejärel võtavad need ettevõtted uuringu vastused või oma kasutajate vaatamisharjumused ning saavad raha reklaamiagentuuridelt ja turundusettevõtetelt.

Kui palju saate teenida? Mitte palju. Kõik need uuringusaidid annavad teile omandiõiguse punkte või “tähti” või midagi sarnast, mida saab seejärel kasutada Amazoni kinkekaartide jaoks või isegi sularaha otse jaotusplatvormi kaudu nagu PayPal. Enamikul punkt-dollar-skeemidel on tõesti kõrge suhtarv; näiteks 1000 platvormi’s punktid võivad ulatuda vaid umbes 10 dollarini. Arvestades, et küsitluste täitmiseks võib vahel kuluda pool tundi, tähendab see, et nende platvormide abil uuringute tegemisel võite arvestada tunniga ainult 10 USD või vähem,.

Seda öeldakse, nimetatud uuringute täitmine on mõistlik viis, kui teil lisatulu teenida’uuesti igav ja vastaks juba küsitlustele ning keerutaks muul viisil veebis oma rattaid. See’on parem teha natuke kõrvalraha, kui mitte midagi teenida, vähemalt meie silmis. Lisaks on paljudel nendel veebisaitidel lisaboonuseid ja muid auhindu, millest võite kasu saada, kui neid järjepidevalt kasutate.

Küsitlusveebisaitide abil hea rahasumma teenimise võti on kõige lühemate ja tõhusamate küsitluste korraldamine, mida saate kindlaksmääratud aja jooksul – näiteks poole tunni jooksul – võimalikult palju leida ja täita. Tehke seda paar korda nädalas ja teil on piisavalt raha nädalas lisaaja söömiseks, ilma et peaksite liiga palju pingutama.

# 6 e-kaubandus – müüge asju veebis


PoodikujundusNagu me juba varem ajaveebide ja netisaadete edastamise ajal mainisime, võite ka oma peamise veebipõhise rahateenimise meetodina kasutada e-kaubandust.

Fakt on see, et veebiturud on õitseb võimaluste ja potentsiaali osas, eriti võrreldes telliste ja mörditurgudega (ja eriti COVID-19 silmas pidades).

Saate hallata e-poe poodi, kus müüakse peaaegu kõike, alates eritellimusel kujundatud T-särkidest kuni vana mudeli kollektsiooni ja lõpetades kohandatud joonistega, kui teil on kunstilisi võimeid.

Sa saad ka tegema a tipptasemel e-poe platvorm üsna kergesti läbi WordPress või muu tasuta veebisaitide ehitajad, millest paljud on kaasas Nende disainilahendustesse sisseehitatud e-kaubanduse funktsioonid. Nad võivad kasutada ka pistikprogramme, mis aitavad teil analüüsida kasutajaliiklust ja külastajaharjumusi, et saaksite oma veebisaiti konversioonide jaoks paremini optimeerida (st külastajad, kes lõpetavad raha kulutamise).

Muidugi on mis tahes ettevõtte trikk, kus midagi müüte, see, et teil peab olema midagi, mida tasub osta. See tähendab, et peate oma sisu või tooted ise valmistama või tootjaga ärikokkuleppe sõlmima, kui tegutsete omamoodi vahendaja või turundajana.

Lisaks, teie e-poe pood vajab alati teatud ekspositsiooni ja turundust, isegi kui teete kraami ise. See tähendab, et makstakse Internetis levitatavate reklaamide eest või oma veebisaidi reklaamimiseks ülalmainitud platvormide (nt ajaveebid ja netisaated) abil. Kui sa’luues mis tahes laadi veebipoe, peaksite oma veebibrändi toetama ja oma kohalolekut niikuinii laiali ja laiali jagama.

See’Samuti on hea mõte keskenduda ühele toote nišile, nagu teatud stiilis inimeste joonistused või midagi sarnast. Internet on a suur tiik ja sina’eksite tõenäolisemalt, kui müüte midagi geneerilist või midagi, mida ka kõik teised saavad hõlpsalt valmistada.

Seal’Teine e-kaubanduse kaudu raha teenimise alternatiiv: kasutades olemasolevat platvormi nagu Etsy, eriti kui müüte kunsti- või omatehtud tooteid. Seal on palju ehtetootjaid, puutöölisi, mööbliesindajaid ja kunstnikke, kes kasutavad Etsy-suguseid platvorme ainsa sissetulekuallikana.

See võib olla väga mõistlik valik, kui soovite alati avada oma poe, kuid te ei soovi seda avada’teil pole soovi või sissetulekut füüsilise asukoha kindlustamiseks või kui arvate, et teil on parem võimalus müüa oma tooteid Interneti digitaalse turuplatsi kaudu.

Soovitatav eCom platvorm ja hostimine: Shopify

Mitte ainult parim eCom platvorm, vaid ka absoluutne parim eCom host seal – soovitame Shopify.

See on kiire, usaldusväärne ja suurepäraselt loodud kõigile, kes soovivad veebipoe avada, hoolimata sellest, milliseid kaupu nad müüvad.

# 7 Õpi kaubandust – veebidisaini


õppige veebidisainiVeebidisain on üks kõige nõudlikumaid tehinguid, mida saate õppida, kuid see on küll’Samuti on see üks raskemaid raha teenida, kuna valdkond on uute spetsialistide jaoks pisut ujutatud.

Seda’Seetõttu otsivad paljud veebidisainerid vabakutselisi platvorme nagu Upwork ja löövad välja üksi.

Õppige veebidisaini, kui te seda ei tee’t juba ei tea, kuidas seda teha, on ikka hea mõte, ja see’See on suurepärane viis Internetis raha teenida.

Kuigi seal on palju uusi veebidisainereid, kes reklaamivad oma oskusi, reklaamivad nad seda’Sama tõsi on see, et iga päev leidub rohkesti uusi kliente, kes vajavad andekaid veebidisainereid.

Seda kaubandust õppides saate lisaks oma peamisele sissetulekuallikale vähemalt ka mõned kõrvalrahasid teenida või isegi ülemineku täiskohaga veebidisaineriks saada.

Sel viisil edukaks raha teenimiseks on vaja palju samu oskusi ja samasugust meelekindlust nagu igasuguse vabakutselise töö tegemisel. Sina’Pean klientidega ennetavalt ühendust võtma ja arendage usaldusväärsete klientide võrku, nii et teil oleks pidevalt tööd.

Oma oskuste levitamiseks või portfelli loomiseks võite kasutada ka paljusid samu ülaltoodud meetodeid. Kõiki teie veebikujundamise oskusi tutvustava ajaveebi loomine on hea mõte, kuna see annab potentsiaalsetele klientidele aimu sellest, mida nad võivad oma projekti jaoks oodata.

Lisaks saate veebidisainerina teenida aktsiagraafika müük. Kui te seda ei tee’Kuna teil pole praegu ühtegi kliendi eest hoolt kandvat tööd, saate alati koostada aktsiagraafika ja müüa seda väikeettevõtete omanikele või aktsiapiltide veebisaitidele, näiteks Unsplash. Stock-graafika või muude mallide juures on tore see, et neid on alati vaja uutele veebisaitidele ja saate neid ikka ja jälle edasi müüa. Nad ei tee’muidugi ei pea ta kindlasti iga müügi eest suurt kasumit teenima, kuid see on nii’s on endiselt hea külg sissetulekuallikas.

# 8 Õpi kaubandust – veebiarendust


õppida veebiarendustSamamoodi võite õppida veebiarendajaks, mis on ka üks kõige nõudlikumaid tehinguid, mida tänapäeval võite leida. Sina’Enamikul juhtudel peate alustamiseks liituma vabakutseliste platvormidega, välja arvatud juhul, kui teil on oma päevast töölt loobumisel tervislik kogum kliente, kes on valmis minema vöö alla..

See kehtib eriti siis, kui teie’õppige veebiarendust uuesti nullist või peate oma veebis omandama veebiklasse või kolledžikursusi, et saada oma peas vajalikud oskused. Vaatamata sellele saate veebiarenduse kaudu teenida Internetis üsna palju raha.

See’on nõudlust kõikjal, kus vaatate, kuna uusi veebisaite avaneb kogu aeg. Veelgi parem, nõudlus kõrgelt kvalifitseeritud ja kompetentsed veebiarendajad on palju suurem, kui võite arvata.

Kas mäletate räiget, mida me mainisime? Seda’koosneb enamasti odavatest veebidisaineritest ja arendajatest. Selle tulemuseks on sageli alamtöö, nii et paljud väikeettevõtete omanikud ja veelgi suuremad agentuurid on nõus maksma kõrgemate hindade eest suurepäraseid tulemusi.

Sel eesmärgil me’d soovitame spetsialiseeruda millelegi veebiarendajaks, olgu see siis’s konkreetne platvorm, paar erinevat kodeerimiskeelt või teatud tüüpi veebisait. Kindlasti peaksite tegema ka ajaveebi, kus demonstreerite oma oskusi portfellis, eriti kuna muidugi saab teie oskusi näidata kuidas kõnealune ajaveeb on loodud.

Veebiarendaja või -kujundajana vabakutselise elu elamine tuleb kindlasti väljakutsetega, isegi kui sellel on palju eeliseid (näiteks võimalus ärgata, kui soovite). Sina’Peate säilitama pideva distsipliini ja suutma püsida ülesandel ka siis, kui töö muutub raskeks.

Lisaks sina’Tõenäoliselt peate panema palju lisatunde “kellast väljas” eduka klientuuri loomiseks ja piisavalt omandamiseks “tänava krediit” et hakkate kordama äri selle asemel, et kasutada varem mainitud vabakutselisi platvorme.

Kokkuvõttes on veebiarendajaks või -disaineriks olemise kaudu Internetis raha teenimine täiesti võimalik ja tõenäoliselt üsna tulus, kui paned selle töö tööle ja sul on oskused edu saavutamiseks. Nende ametite õppimine nüüd on suurepärane idee, kuna need oskused muutuvad aja möödudes tõenäoliselt väärtuslikumaks.

# 9 Sidusettevõtte turundus


amazoni sidusprogrammMe rääkisime varem, kuidas saate sidusreklaamide turundamiseks oma ajaveebi või taskuhäälingu kaudu raha teenida. Lase’s sukelduge sellesse rahateenimise meetodisse sügavamalt.

Lühidalt – sidusettevõtte turundus tähendab seda, et reklaamite või arutate muul viisil müüja toodet oma veebiplatvormil või ajaveebis ja esitate lingi nimetatud tootele.

Kui külastaja klõpsab selle toote lingil / teeb müügi, saate kasumist väga väikese kärpe. Klõpsu eest maksmise reklaamid on sidusettevõtte turunduse variatsioonid, kuna teenite raha selle põhjal, kui palju külastajaid reklaamija veebisaidile suunate.

Sidusprogrammid on suuremate turgude, nagu näiteks Amazon, vahelised lepingud, kus nad maksavad teile inimeste saatmise eest nende toodetele. Nende programmidega liitumine on üsna lihtne ja ei tee seda’t ei võta palju vaeva, kuid sidusprogrammide kaudu järjepideva sularaha teenimine on natuke raskem.

Alustuseks on kliendid väga olles teadlik veebi ujutusest tänapäeval vähese vaevaga “ülevaated” toodetest, mis on mõeldud ainult klikkide genereerimiseks. See’s on palju parem panus olla kannatlik ja reklaamida või vaadata oma saidil ainult neid tooteid või teenuseid, mis on aja väärt… ja olete need, kellest usute tegelikult kasulikke olevat.

Lisaks sina’peate tegema mõned turundusuuringud ja fuurin välja, millised tooted või tööstused on praegu nõudlusega. Pole mõtet tagaaia suvevarustuse ajaveebi koostada, millal’s langeb ja on varsti talv.

Sina’Samuti peate pidevalt pakkuma uusi siduslinke, et siduda end teie reklaamija või turundusveebisaidiga. Uued tooted ilmuvad alati välja ja see, et teie ajaveebis on piisavalt uut sisu, et hoida inimesi klõpsamas ja soovitatavaid tooteid kontrollimas, tähendab teid’Raha teenimiseks peate kulutama raha, palgates copywritereid või meediumijuhte või muul viisil ise sisuga välja töötama.

Kokkuvõttes, see’s ebatõenäoline, et sina’Teil on võimalik muuta sidusettevõtte turundus ainsaks sissetulekuallikaks, kui teil pole arvukalt ajaveebe, mis on pühendatud just sellele sissetuleku tüübile. Kuid võite kasutada sidusettevõtte turundust koos oma ajaveebi, e-poe poe või podcastiga, et meelitada kuulajaid, lugejaid ja kliente üles samadel peamistel sisukanalitel. See mitme voo sissetulekuga mudel on väga edukas neile, kes soovivad Internetis palju raha teenida.

# 10 Saage sotsiaalmeedia juhiks


saada sotsiaalmeedia juhiksLõpuks saate Internetis raha teenida, kui rakendate oma teadmisi sotsiaalmeedias ja müüa see oskus neile, kes pole’t kui vilunud oma veebipõhiste esitluste või platvormidega hakkama saama.

Nendel päevadel on sotsiaalmeedia üks parimatest klientide teisendamise ja eduka maine säilitamise ajenditest. Sellest tulenevalt on sotsiaalmeedia haldamine nõudmisoskus. Seda ei tehta’t tähendab lihtsalt, et peate teadma, kuidas töötada oma Facebooki lehel.

Teil peavad olema märkimisväärsed teadmised turunduse ja avalike suhete kohta – kraad nendes valdkondades aitab kindlasti ühte neist ametikohtadest otsimisel.

Sina’Samuti peate teadma, kuidas korraga žongleerida mitut sotsiaalmeedia kontot ja tulla välja turundus- või avalike suhete kampaaniatega.

Kuid see’See on väga hea tee hea raha juurde, kui teate, mida teete’teete seda ja kui teile juba meeldib sotsiaalmeedias olulisi asju käsitleda. Sotsiaalmeedia on tõepoolest põnev teema, kui vaadata läbi inimese psühholoogia objektiivi.

Edukamad sotsiaalmeedia juhid Valige paar platvormi, millele spetsialiseeruda ja reklaamida oma oskusi portfelli kaudu nagu enamiku teist tüüpi vabakutseliste puhul. Kuid vabakutseline sotsiaalmeedia haldamine pole’t ainus tee eduni. Võite selle leida ka kui “traditsiooniline töö” kui teil on kvalifikatsioon ja nõutav kõrgharidus (tavaliselt kommunikatsiooni, turunduse või muu sarnase kohta).

See on tõhus viis Internetis raha teenida, kuna teie töö toimub peaaegu täielikult Interneti kaudu. Sina’Tõenäoliselt on teil väga vaba paindlik töögraafik, olenemata sellest, kas lähete vabakutseliseks või traditsiooniliseks, ja teie’Teete suurema osa oma tööst mugavalt arvuti tooli taga. Kokkuvõttes on see rahateenimise meetod, mis muutub tõenäoliselt veelgi tavalisemaks ja nõudlikumaks, kuna ettevõtted jätkavad üleminekut veebis ja võtavad digitaalkanalite kaudu vastu rohkem oma kliente.

5 näpunäidet Internetis raha teenimiseks


Kõik ülaltoodud strateegiad on suurepärased ideed, olenemata teie kogemuse tasemest, kuigi loomulikult on mõne kogemusega inimestel natuke jalg üles. Olenemata sellest, siin on käputäis näpunäiteid, mida saate veebipõhise raha teenimisel proovida.

 • Töötage mitme sissetuleku kaudu. Puudutasime seda veidi varem, kui rääkisime uuringute kaudu raha teenimisest, kuid on tõsi, et tõenäoliselt ei teeni te ühe ülaltoodud meetodi abil piisavalt raha, et ellu jääda. See kehtib ka pärast seda, kui olete sellel mõnda aega olnud. Trikk tegemisel järjepidev Raha võrgus teenib samal ajal mitu sissetulekuvoolu, saades neist igaüks natuke juurde. See võib kokku anda midagi enamat, kui te ootasite.
 • Oma järgmist võimalust peaksite alati taga ajama. Ei saa eitada, et võrgutöö on nn gigmajandus – see tähendab, et alati on mõni teine ​​töökoht, mida peaksite otsima, ja veel üks võimalus teenida nullist, mida peaksite lukustama. On väga haruldane, kui suudate ühe tööga või ühe ajaveebi või taskuhäälingusaatega nii palju teenida, et võite loorberitele puhkama jääda. Kui teil pole muret pendeldada ja töötada viis päeva nädalas (või rohkem), võib veebis töötamine olla üsna tulus.
 • Hoidke kõik oma profiilid ja kontod omavahel ühendatud. See ei tähenda sama parooli kasutamist kõigil teie kontodel või veebisaitidel (tegelikult peaksite alati toimima vastupidiselt!). Kuid see tähendab, et peaksite kasutama iga võimalust oma erinevate veebipõhiste püüdluste omavaheliseks sidumiseks. Näiteks peaks kõigi teie sotsiaalmeediaprofiilide avalehel üksteisega link olema. Kuid peaksite lisama ka lingid oma ajaveebile, taskuhäälingusaatele, e-poe poodile või muule veebilehele, kuhu oma nimi panite. Kui inimestele meeldib see, mida teete ühes kohas, on tõenäoline, et nad kontrollivad teie teisi saite ja pakuvad teile isegi äri.
 • Jääge professionaalseks. Vastupidiselt levinud arvamusele pole Internet kustutatav. Käsitsege kõike, mida kirjutate, nagu tindiga kirjutatud, kuna maine võib teid pikka aega jälgida. Soovitame tungivalt säilitada professionaalne käitumisviis iga hinna eest, hoolimata raha teenimise püüdlustest, mida otsustate järgida. Kui teie maine on professionaalne, sõbralik ja auväärne, on lihtsam teha korduvat äri, hankida viiteid ja leida uusi taskuhäälingusaateid või meelelahutusettevõtteid.. 
 • Õppige alati uusi oskusi. Internet on sisu mitmekesisuse ja selle arengut juhiva innovaatilise innovatsioonitaseme tõttu reaalsest maailmast palju paindlikum ja mitmekesisem töökoht. Peaksite alati õppima uusi oskusi ja neid võimendama, et teenida raha ja suurendada oma veebiedu. Ärge õppige ainult koodimist; õppige alati uutes keeltes kodeerimist ja pidage sammu uute kodeerimise arengutega. 

KKK


Kas maksate makse võrgus töötades või vabakutselisena??

maksude tasumine vabakutselisenaJah! Paljud online-töötajad või vabakutselised saavad kinni, kui nad hakkavad raha teenima peamiselt Interneti kaudu, kuna nende maksud ei tööta’t arvestatakse nende palkadest automaatselt maha nagu tavaliselt.

Kuid lihtsalt sellepärast, et teie tööandja seda ei tee’Teie maksud automaatselt välja ei lähe’t tähendab, et sa ei tea’aasta lõpus valitsusele võlgu.

Selle asemel tuleb kogu veebis, sõltumatu ettevõtmise või vabakutselise töö kaudu teenitud raha, teatada IRS-ile ja maha arvata sobiv maksusumma..

Lihtsaim viis selleks on lihtsalt teha oodake aasta lõpuni ja esitage oma maksud. Sina’Esitan oma kogutulu ja IRS tsiteerib teile, mida võlgnete neile tulema veebruaris. Tõenäoliselt on see siiski üsna märkimisväärne summa.

Sina’Peate kogu aasta raha kokku hoidma ja elama oma võimalustest tunduvalt vähem, vähemalt esimest aastat, kui te seda ei tee’t ei tea täpselt, kui palju sa’Maksustatakse. See võib olla paljude jaoks keeruline, eriti kuna enamikul inimestel on harjunud olema juurdepääs kogu oma pangakontole kuuluvale rahale, kuna enamikus töökohtades võetakse maksud automaatselt välja.

Või võite maksta kvartaalseid makse, mille abil saate kogu kvartalis (näiteks jaanuarist märtsini) teenitud summa kokku arvestada ja IRS-i maksta iga paari kuu tagant. Lõppkokkuvõttes maksate kokku sama summa, kuid iga makse on väiksem summa teie pangakontolt ja sellest’s on natuke lihtsam käsitseda.

Meie’d soovitage seda teha, kui saate sellega hakkama. Tegelikult, isegi kui maksate IRS-i vale summa, sina’Maksate ikkagi tõenäoliselt vähem, sest võitsite’t lüüa a “hilinenud makse” tasu maksustatava aasta lõpus.

Leiate töölehe, kus saate teada, kuidas kvartalimakse arvutada ja kuidas otse makseid teha IRS otsedeposiidi kaudu oma veebisaidil.

Millised on edukaimad veebiettevõtted?

On mõned peamised Interneti-põhised ärimudelid, mida saate proovida jäljendada, kui soovite oma rahalist edu maksimeerida.

Neist esimene on kahtlemata põhiline ajaveebi ärimudel, või isegi ajaveebivõrgu mudel. Lühidalt, veebiettevõtte pidamine, kus peate mitu ajaveebi, mis sisuga voolab, võib teile arvestada ainuüksi sidusettevõtte kasumisse märkimisväärse kuusissetuleku.

See tähendab, et peate ise kirjutama mitu tonni sisu või palkama copywritereid, kuid see, kui leiate õige turundusniši ja teenib palju klikke, võib põhjustada tõsist edu..

Blogivõrkude asi on selles, et saate neid hõlpsalt omavahel siduda, juhtides liiklust oma veebisaitide isemajandava tsüklina.

Samuti saate teenida raha ajaveebide kaudu turundus- või reklaamikampaaniad, või võta ühendust teiste blogijate ja ettevõtete organisatsioonidega. Blogide pidamine ärina on muutumas üha enam tavapäraseks karjääriideeks. Peaaegu igaüks võib sisse hüpata ja edu leida, mistõttu see nii on’s üks populaarsemaid võimalusi seal.

Kuid saate ka veebiettevõtteid juhtida, müües digitaalseid tooteid. Meie’räägin uuesti e-raamatud, laulud, WordPressi pistikprogrammid, teemad, kunst ja palju muud. Inimesed teevad tõesti palju jõupingutusi parimate võrguruumide loomiseks ja kui saate nendele aladele sisu pakkuda, saate puhaskasu teenida.

Tõsi, see pole just passiivne sissetulek, kuna kõigi ülalkirjeldatud toodete loomiseks peate töö ära tegema. Kuid see on suur potentsiaalne karjäär ja veebiettevõte, kui teile meeldib luua.

Lõpuks on suurepärane mõte oma vabakutselise ettevõtte juhtimine, koos kirjutamise või mõne muu oskusega, näiteks kodeerimise või veebidisainiga. See on parim veebiettevõte, mille saate valida, kui teil on iseseisev vaim ja soovite kogu oma edu eest vastutada.

Puudutasime ideed veidi varem põhjalikumalt, kuid see võib potentsiaalselt palju kasu tuua, kui paned aja kokku ja oskused oma portfoolio varundamiseks.

Kuidas leida tõestatud veebiettevõtluse mudeleid?

Lühidalt – Google’i abil saate teada häid mudeleid, olenemata sellest, mis olete teie’mõelge uuesti alustamist ja vaadake parimaid tulemusi.

Google’i otsingu algoritmid filtreerivad edukaimad veebisaidid automaatselt üles. Loomulikult töötavad veebisaidid, millel kõigepealt klõpsate läbi head online-ärimudelid. Tehke natuke majanduslikku hellust ja vaadake, mida tipptasemel saidid teevad, ja mõelge, kuidas nad seda võiksid teha.

Võite jätkata ka selliste juhiste lugemist, nagu praegu, mis kirjeldavad mitmesuguseid veebipõhiseid ärimudeleid ja raha teenimise ideid. Kuid enamasti on sama lihtne välja mõelda, millised on veebimudelid, mida peaksite jäljendama, kui mõelda, mis teie jaoks sobib ja millised veebisaidid sina meeldib veeta aega koos.

Näiteks, kas olete kunagi näinud vabakutseliste veebiarendajate portfooliot, mis teile väga meeldis? Vaadake nende hinnamudelit või saatke neile isegi päringumeil, kus küsitakse äriettevõtte kohta. Võite võtta vastuseid ja mõelda, kuidas see ärimudel nende jaoks edu saavutab.

Millist veebiettevõtlust peaksite alustama, kui teil pole raha investeerimiseks?

Seal’Mitmesugused veebiettevõtted, mida saate alustada ilma igasuguse investeerimise rahata:

 • Vabakutseline kirjutamine on lihtne näide; kõik, mida vajate, on inglise keele haridus ja põhilised kirjutamisoskused. Võite liituda sellise platvormiga nagu Upwork ja taotleda seal töö kirjutamiseks. Või võite kasutada saite, näiteks Textbroker, mis on tõesti tasuta, sest nad ei taha’t ei pea sind nõudma “pakkumine” töökohtade jaoks.
 • Võite ka saada veebi disainer ja alustage oma ettevõtet sarnase vormingu kaudu, kasutades töökohtade saamiseks vabakutselisi platvorme. Tehniliselt peate alguses kulutama natuke raha, et omandada veebiarenduse või -disaini haridus.
 • Hakka kunstnik Etsy kaudu või mõni muu platvorm. Kui teil on kunstilisi võimeid, võitis see’Selle oskuse ärakasutamine ja oma pagaritoodete müük Internetis ei maksa teile ühegi sendi eest.
 • Blogiäri tegemine alustada saab teoreetiliselt teha ilma raha kulutamata, ehkki sina’Peate kõrgelt ja madalalt otsima suurepärase veebimajutusplatvormi, millel on tasuta pakett, ilma nõrkade külgedeta. Võimalik, et oled sina’Lõpuks peate oma salvestusruumi või veebisaidi loomise võimaluste täiendamiseks natuke raha välja ostma, kuid teie ise saab alustage ilma, et teie nimi oleks dollar.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map