Kuidas 2020. aastal vinge blogi luua (15 sammu + pildid)

1. samm – õige blogimisplatvormi leidmine

Allpool toodud juhend on mõttetu juhend oma ajaveebi alustamiseks. See on sama protsess, mida oleme kasutanud lugematul hulgal uutel blogijatel oma esimese saidi loomisel ja mõistmisel, et suurepärase ajaveebi loomine võtab vaid natuke uurimistööd.


Vähem kui tunniga saate teada oma ajaveebi alustamisest üsna palju kõike, mida on vaja teada.

Nüüd mõistan, et mõni teist võib lugemist tõesti nautida, nii et lubage mul mainida, et kogu selle juhendi lugemine võtab aega 13 minutit ja 45 sekundit (jämedalt �� ).

Vähesed tingimused, mida peaksite enne lugema asumist teadma

Üks parimaid viise, kuidas ettevõtjad saavad oma äri käima saada, on ajaveebi loomine. Väikeettevõtete omanikud on üllatunud võimalustest, mida nende ajaveebi tulemusel tutvustatakse.

Võib-olla mõtlete siiski endale, minu eriala on küpsiste küpsetamine, kassipoegadele väikeste mütside heegeldamine või paberist dekoratiivsete lillede tegemine. (Jah, need on kõik tõelised asjad, millega inimesed raha teenivad.)

Võimalik, et te ei tunne, et olete tehniliselt valmis. Kui soovite oma ettevõtet lihtsalt käima viia, pole teil tõenäoliselt vaja paar vanaisa kellelegi kinkida, et nad saaksid teie ajaveebi teie jaoks üles seada. Lihtsalt öeldes ei koputa ma kindlasti veebidisainereid. Kutid, rokivad ja me armastame teid. ��

Noh, ärge muretsege. Näitan teile võimalust teha ise, kuidas oma ajaveeb saada, kasutades selleks parimaid sõpru WordPressit, mida teete ise..

Ma eeldan, et teate veebisaidi ja ajaveebi erinevust. Kui te seda ei tee, on siin lihtne viis selle üle järele mõelda: “Kõik ajaveebid on veebisaidid, kuid mitte kõik veebisaidid pole ajaveebid”.

Teie ajaveeb võimaldab teil postitusi kuvada kronoloogilises järjekorras, kusjuures kõige värskem postitus kuvatakse üleval. Muidugi, nagu kõigi asjade puhul, on selles ka enamat ja ma räägin sellest teises juhendis. Kuid lühidalt öeldes laskem laskuda oma blogi loomiseks vajaliku juurde.

Esiteks toome välja lihtsa terminoloogia:
 • Domeeninimi: Lihtsamalt öeldes on see teie aadress. Inimesed võivad teid leida.

 • CMS: See on teie töötuba. Siit saate konstrueerida kõik pisiasjad, mis muudavad teie postitused teie jaoks ainulaadseteks, näiteks sisu, pildid, meediumid ja kõik teie lehega ühendatud. Kui toode on valmis, tutvustate seda maailmale. Sel juhul on teie CMS ehk töökoda WordPress.

 • WordPressi teema: See on teie ajaveebi loomiseks kasutatav põhistruktuur või mall. Need teemad annavad teile peamise raamistiku, mis meeldib teie vaatajaskonnale, ja seejärel saate seda muuta nii, et see kajastaks ka teid.

 • Veebimajutus: Kui WordPressi teema on selle struktuur, veebimajutus on ala, millele te konstruktsiooni konstrueerite. Siin hoitakse kogu teie saidi teave. Seal on hunnik võimalusi. Mõni on hea ja mõni lausa rämps. Minu raha eest, SiteGround on teie parim valik.

Miks peate kasutama WordPressi

Sisuhaldussüsteem on lihtne viis oma ajaveebi haldamise, värskendamise ja seadistamise süsteemi määratlemiseks. Alates 2018. aastast on WordPress kõige populaarsem (ja usaldusväärne) CMS seal.

Uuringud näitavad seda 55% veebisaitidest kasutab WordPressi, 20% kasutab Joomlat ja 11% kasutab Drupali. 

Paar suurt WordPressi kasutavat saiti:

 • New York Times
 • Vice.com
 • BBC
 • TechCrunch

veebisaidid, mis kasutavad WordPressi

Kõik need meetodid sobivad suurepäraselt oma veebisaidi või ajaveebi loomiseks. Kui soovitaksin ühte, siis ütleksin, et kui teil oleks rohkem aega kätel olla WordPressi kasutamise õppimine on teie parim valik.

WordPressi on uskumatult lihtne kasutada ja see pakub palju funktsioone, mida te mujal ei leia. Olen veebisaitide loomiseta kogemustega inimestele edukalt õpetanud WordPressi kasutamist vähem kui 45 minutiga, nii et ärge muretsege raskusastme pärast.

Seetõttu keskendun sel põhjusel WordPressile ja mitte ühelegi veebisaidi koostajale. Siiski on mul veel üks ülevaade neist, kes on huvitatud.

Siin me läheme! Aeg liha ja kartulite vahele saada!

WordPressi kasutamise eelised

Seal on palju erinevaid veebisaitide redigeerijaid ja võrreldes WordPressi võimsuse ja paindlikkusega haiseb neist tõesti rohkem. Nüüd tean, et seal on palju muid võimalusi, näiteks Tumblr, Blogger ja hulgaliselt muid platvorme “looge oma tasuta ajaveeb”.

Ma soovitaksin teil neid kõiki vältida. Põhjused on üsna lihtsad:

 1. Tasuta ei tähenda tasuta. See tähendab, et nad lisavad URL-i oma domeeninime, nii et kui te ei soovi lucasblog1.tumblr.com või lucasblog1.blogspot.com (kuna õnne teie nime saamiseks), pole teil oma URL-i ega domeeni. Enda domeeni omamine on uskumatult oluline.

 2. Mainime seda punkti veel kord, oma domeeni omamine on nagu oma digitaalse identiteedi omamine. See on teie oma ja mitte keegi teine, ärge seda kelleltki teiselt laenake.

 3. WordPressil on 72 miljonit kasutajat. See tähendab teie käsutuses suurt arendajate ja tööriistade kogukonda. Sõna otseses mõttes on kõik soovitud muudatused olemas.

 4. Seda on uskumatult lihtne kasutada ja seal on nagu ziljon Youtube’i videot kõige jaoks, mida soovite.

 5. See on ülimalt turvaline. Kui te ei usu mind … NASA kasutab WordPressi. Kas oled parem kui NASA?? ��

 6. Kas soovite kassiteemalist veebisaiti? Pole probleemi, sellel on mingi teema. Kõik, mida soovite, on saadaval teemade ja pistikprogrammide kaudu.

 7. Te ei saa lihtsalt sobitada WordPressi teie saidi kohandamise ja redigeerimise võimalusega.

pilt, mis näitab WordPressi hostimise eeliseid

Armastuse vastu kõigele, mis siin maailmas hea ja õige on – ärge kasutage tasuta veebisaiti

Kui plaanite ehitada midagi, mis kajastaks seda, kes te olete ja mida olete varem näinud, söönud või loodud, siis ärge kasutage tasuta saiti.

Soovite omada seda, mille olete loonud, ega tohi olla kellegi teise omand. Olen kohanud nii paljusid inimesi, kes on loonud veebisaidi, arvates, et see on lihtsalt väike kõrvalprojekt ja siis saan teada, et nad kas armastavad seda või on sellel reaalne raha teenimise võimalus, kuid nad on domeeni ummikus.

Te ei kuulu domeeni … siin on mõned põhjused, miks ….
 1. Sisu ei kuulu teile. Kasutate nende omandis olevat tarkvara ja nad võivad teid igal ajal sulgeda. Nad võivad isegi teie sisu varastada. Teil pole sõna otseses mõttes seda õigust.

 2. Kui soovite oma URL-i teisaldada, ei saa te seda teha. Kui plaanite tuua orgaanilise otsinguliiklust (kui inimesed otsivad Google’is), on teie URL-i vahetamine sõna otseses mõttes kõige hullem, mida saate teha.

 3. Te ei saa selles reklaamida. Teise inimese platvormil reklaamimine on vastuolus nende reeglitega. Neile kuulub see liiklus ja mitte teile.

Õnneks on tänapäeval hostimisturg sama konkurentsivõimeline kui ka hostiettevõtted tõepoolest hoogustumas ja pakkudes kvaliteetseid hindu ja pakette murdosa jaoks sellest, mida nad vanasti kasutasid.

Hoorayyy!

Asjad, mida teha enne järgmist jaotist

 Valige hostimisplatvorm, mida soovite kasutada. Soovitan tungivalt kasutada WordPressi. Kui soovite kasutada mõnda muud platvormi, pole see juhend teile tegelikult nii kasulik.

 Võtke aega, et mõelda selle domeeninime või kaubamärgi üle, mida proovite luua

2. samm – registreerige oma domeen ja hankige majutust

Enne kui saate oma kordumatu URL-i, peate selle registreerima. Registreerimine toimib põhimõtteliselt sellega, et esitate nõude oma nimele või ettevõttele registreeritud tähtede või numbrite kordumatu aadressi järele.

Kas peaksin hankima .com või .org?

Pole tegelikult vahet, mida registreerimise vaatenurgast saate. Soovite lihtsalt veenduda, et valite midagi hõlpsasti meeldejäävat ja meeldejäävat. Mida lühem, seda parem ja vältige oma ajaveebi nime numbrite või kriipsude sisestamist.

Registreerida saab ka riigilaiendi abil. Näiteks kui olete pärit Kanadast, võite registreerida .ca domeeni või kui olete pärit Ühendkuningriigist, võite hankida .co.uk.

Kui palju maksab registreerimine?

domeeni privaatsus

Enamik võõrustajaid maksab umbes 10 dollarit aastas. Kui maksate rohkem kui see, õnnitleme teid põhjalikult!

Üks asi, mida soovite kindlasti privaatsuse kaitse saamiseks. See takistab pahadel inimestel teie nime / aadressi / e-posti domeenil näha.

Kui teil pole privaatsuse seadistust, rämpsposti saadakse iga Aafrika printsi poolt, kes üritab teile kiiresti pangakontole raha saata (Interneti naljahoiatus).

Saidiplatsil on 100% tasuta privaatsuse kaitse, mis on tavaliselt vahemikus 10-20 dollarit aastas.

Noh, see on samm, kus oleme parimad. ��

Võrdleme siin Aussie Hostingis Austraalia parimate hostimisteenuste pakkujate andmeid, et aidata klientidel hostimise osas teha parim otsus. Nii et teame hea peremehe kohta midagi või kahte. Tegelikult hooldame klientide jaoks sadu veebisaite, mis annab meile juurdepääsu vähemalt 4-aastasele serveriserveri andmetele.

Sorta niimoodi …

tööaja ja seisaku jälgimine

Seal on miljon erinevat hosti hämmingus, kuid kui tegemist on põhilise blogija hostimisega te ei vaja midagi väljamõeldud ja te ei soovi midagi liiga odavat.

 • Liiga odav = Uskumatult aeglane veebisait TONS müügihinnaga (kulutate pikemas perspektiivis rohkem)

 • Liiga kallis = Kui peate blogi, ei vaja te hullu energiat.

Nii et me tahame midagi justtttttt õige.

Ja see on SiteGround – meie soovitatav hostiteenuse pakkuja. Teil on vaja kõvasti pingutada, et võita SiteGroundi fantastiline hind ja suurepärane ööpäevaringne klienditugi. Samuti pakuvad nad ühe klõpsuga WordPressi installida. ÜKS KLÕPS!

Esmalt peate registreeruma, nii et uurige nende hindu. Soovitan minna nende kõige põhilisema paketiga ja mitte midagi liiga väljamõeldud.

3. samm – kuidas WordPressi saidipaigal häälestada – (pikim)

Pange oma maale: hankige hostimisplaan

Esiteks soovite SiteGroundi külastamiseks sellel lingil klõpsata. Sinna jõudes näete, et nad pakuvad kolme peamist hostimiskava. Nemad on:

 • Stardikava (Soovitatav isiklikele ajaveebidele): Suurepärane võimalus inimesele, kellel on ainult üks veebisait ja kes alles alustab tegevust.

 • Kasva suur plaan (Soovitatav saitidele, kes plaanivad raha teenida) : See on suurepärane võimalus alustavatele inimestele, kes tunnevad end veidi aega pärast seda, kui vajavad mitut veebisaiti. SuperCacher paneb teie WordPressi saidi töötama välgukiirusel.

 • GoGeek-kava (Soovitatav väikeettevõtetele): See on ideaalne võimalus, kui teil on suur sait, teil on e-kaubandus või kui teil on muid arenguvajadusi, sealhulgas näiteks lavastus ja GIT-i integreerimine.

Kui te pole päris kindel, mida vajate, soovitan kasutada programmi Grow Big Plan. See annab teile paindlikkuse kasvamiseks, kuid ei anna teile rohkem, kui saate närida. Selle hind on ka väga konkurentsivõimeline.

Kui olete oma plaani valinud, on nüüd aeg sisestada kontakt- ja makseteave.

Lõpuks peate valima, mitu kuud hostimist kavatsete osta. Vastuvõtuga kaasneb ka see, et mida rohkem ostad, seda odavamaks see läheb.

Seejärel palutakse teil valida domeeninimi või kasutada olemasolevat. Allpool on toodud selgitus, kui teil pole domeeninime ja soovite seda registreerida. Kui teil juba on domeen, peate osutama nimehoidjad hostimiskirjetele (siin on täielik ülevaade kuidas seda teha).

SiteGround annab teile TASUTA domeeni oma hostikavaga, nii et kui teil seda pole, soovitan lihtsalt seda võimalust kasutada.

vali domeeninimi

Samuti palutakse teil domeeni registreerimisel sisestada mõned isiklikud andmed. Ärge muretsege selle pärast, kui registreerite domeeni SiteGroundi või mõne muu teenuse, näiteks Namecheap kaudu, saate tasuta privaatsuse kaitse, mis tähendab, et keegi ei näe teie identiteeti.

Kuid registreerimisel soovitame tungivalt kasutada teie tegelikku teavet, vastasel juhul võite kaotada oma domeeninime.

domeeni teave

WordPressi installimine saidiplatsile – 2 meetodit

Seega on WordPressi oma uuele veebisaidile installimiseks kaks võimalust. Vaatame neid mõlemaid.

 1. Laske teil SiteGround’i ekspert installida (uskumatult lihtne)

 2. Installige see ise (kolm lihtsat sammu on näidatud allpool)

1. meetod – saidiplaani installimine

See on üks põhjusi, miks ma SiteGroundit armastan. Nende tugimeeskond installib teile WordPressi tasuta. Peate vaid registreeruma oma hostimiseks, sisestama sisselogimismandaadid ja klõpsama nupul „Toetus”.

Kerige alla ja näete jaotist „WordPressi abi.Järgige juhiseid ja olete sama hea kui kuld.

Sealt juhendavad nad teid samm-sammult, sealhulgas paluvad teil valida oma veebisaidi jaoks parool / sisselogimisnumber. Kogu see protsess võtab umbes 3 minutit.

2. meetod – installige WordPress ise

Kui olete oma kontole registreerunud ja oma plaani eest tasunud. Minge saidi Siteground.com kodulehele ja logige sisse oma kontole. Saate sellele ekraanile.

sisselogimisleht SG-le

Klõpsake nuppu Valige cPaneli suvand ja kui olete kohal, näete cPaneli juhtimisala sisemust. Ärge hirmutage, olete peaaegu kohal.

Peate klõpsama Installeril või Softuclous Installeril, mõlemad töötavad samamoodi. 

Järgmisena jõuate WordPressi käsitlevale kokkuleppeekraanile ja BOTTOM LEFT-il näete ala, mille pealkiri on “WordPressi installimine” ja klõpsake siis siia. Järgige lehel olevaid juhiseid.

pilt, mis näitab, kuidas WordPressi ajaveebi jaoks cPanel häälestada

Olete valmis! Palju õnne!!

Viimane samm on sisselogimine ja veenduge, et see kõik töötab. Peate minema aadressile http://yourwebsitesname.com/wp-admin. Sisestage pärast URL-i lihtsalt „/ wp-admin” ja pääsete sellele ekraanile. Siit lihtsalt logige sisse.

Wordpressi sisselogimisekraan

WordPressi teema installimine

WordPressi algajana on tõenäoliselt kuulnud kõigist teemadest, mida saate tasuta saada või mida saate osta. See on teile hea mõte mängida mõne olemasoleva teemaga, et näha, milline teema sobib teie vajadustele. Pidage meeles, et teie teema on teie lehe struktuur. Seda näevad inimesed. Nii et soovite, et teie teema oleks võimalikult atraktiivne.

Lihtsalt näpunäide algajale – kui te aktiveerite uue teema – see muudab teie veebisaidi väljanägemist ja funktsioone maailmale koheselt. Mõni eelmise teema funktsioon ei pruugi teie valitud teema üle kanduda, seega on hea kiire kontrollnimekirja abil veenduda, kas teie uus teema töötab.

Teemade kataloog WordPress.org on lihtne viis oma teema valimiseks.

Esiteks logige sisse oma WordPressi administraatori ala.

Seejärel klõpsake nuppu Välimus >> Teemad.

Pärast seda saate teid suunata teemade lehele. Kui olete seal valinud, valige nupp „Lisa uus” ja see asub ülaosas.

Järgmisena on teil võimalus valida uusimad WordPressi teemad, populaarsed teemad ja esiletoodud teemad. Siin on a suurepärane nimekiri kõigist veebis leiduvatest tasuta teemadest.

Teie tehtud valiku põhjal näete kas ühte teemat või teie valitud kriteeriumide põhjal mitut teemat.

Kui leiate teema, mida soovite installida, pange hiirekursor pildi kohale. Näete nuppu „Install”, nuppu „Eelvaade” ja nuppu „Üksikasjad”. Klõpsake nuppu “Install”.

WordPress alustab installiprotsessi. Teile saadetakse teade, mis näitab, et teema on edukalt installitud, ja teile antakse võimalus see aktiveerida.

Mõnel teemal on teie valitud olekust sõltuvalt seadistamiseks või kohandamiseks lisavalikud. Kui olete oma domeeninime valinud, veebimajutuse ostnud, WordPressi installinud ja teema valinud, olete valmis blogima hakata.

Nüüd tuleb keeruline osa. Teie blogi näevad teised.

Seadistage oma ajaveeb olema otsingumootoritele sõbralik

Kui soovite ajaveebit, mis oleks otsimootorisõbralik, siis on oluline meeles pidada, et otsimootorid on nagu teie väga asjatu ja pealiskaudne sõber, neile ei meeldi kole. Mida me selle all silmas peame? Siin on näide sellest, mida otsimootor peab inetuks URL-iks:

HTTP: // minu ajaveeb / 2018 / eriteema / autor – mina / minu kole blogi

Otsimootori seisukohast on teie URL-i atraktiivsem viis vaadata:

HTTP: // minu ajaveeb.com/ minu ilus blogi

Erinevus on selge. Esimene võimalus on täis ebaolulist teavet. Teine URL on puhas ja asjalik. Õnneks aitab WordPress muuta teie URL-ide otsingumootori sõbralikuks.

Selle saavutamiseks minge saidile  „Seaded” >> „Permalinkid” ja muutke seadeid, et need näeksid välja järgmised:

Teine asi, mida otsimootorid vihkavad, nagu ka päris inimesed, on rämpspost. Kahjuks tahavad inimesed teie saiti rämpsposti saata. Nad tahavad, et inimesed külastaksid nende ajaveebi, tahaksid reklaamida oma rämpsu või tahaksid kasutada teie ajaveebi oma toodete reklaamimise viisina.

Siiski saate neid oma kommentaaride modereerimisega peatada. Tehke seda minnes “Seaded” >> “Arutelu” ja seejärel klõpsake järgmisi suvandeid:

Alustage postituste ja lehtede kirjutamist

Nüüd on teil WordPressi ajaveeb, mis töötab täielikult. Teil on fantastiline domeeninimi, mis kajastab teid ja teie ettevõtet. Olete valinud tapja teema, mis sobib teile suurepäraselt. Olete teinud palju. Võtke mõni sekund ja patsutage end selga. Teil on täielik õigus olla uhke. Okei, piisavalt enesetunnetust. Lähme tagasi tööle.

Selles jaotises tahame keskenduda kolmele asjale:

 • Postituste kirjutamine WordPressis

 • Piltide, linkide ja teksti vormindamine

 • Kiirnäpunäited tähtede sisu kirjutamiseks

Kuidas lisada uut postitust?

Klõpsake oma saidi administraatori poolel postituslingil, mis kuvatakse vasakpoolses menüüs. Seejärel klõpsake nuppu Lisa uus.

Teile kuvatakse teine ​​ekraan, mis näeb välja umbes selline:

Seda pilti vaadates näete, et ülaserv väli võimaldab teil oma postitusele pealkirja anda. Altpoolt, suuremas ruumis, saate kirjutada oma postituse või tegeliku sisu. Sealt saate oma sisu mustandina salvestada. Või kui olete kirjutatuga rahul, saate selle avaldada. Neid valikuid saate valida menüü abil, mis ilmub lehe paremas ülanurgas. Muud võimalused hõlmavad postituse ajastamist hilisemaks avaldamiseks või postituse privaatseks märkimist, et ainult valitud inimesed näeksid seda.

Kui olete oma postituse avaldanud, minge vasakpoolses servas oleva menüü jaotisesse „Kõik postitused”. Seal saate kuvada kõike, mille olete juba postitanud, ja seda oma äranägemise järgi muuta.

Muidugi ei saaks miski olla igavam kui tavaline tekstiline tellis. Vaatame siis ära mõned asjad, mida saate teha, et oma postitusele pisut elu anda.

Piltide lisamine oma WordPressi ajaveebisse

Kõigile meeldivad pildid. WordPress võimaldab teil mõne hiireklõpsuga postitusele pilte lisada. Kui vaatate otse välja üle, kuhu oma ajaveebi sisu postitasite, näete nuppu pealkirjaga „Lisa meedia”. Enne piltide lisamist siia-sinna tahad siiski soovitada, et vasakklõpsake kursorit oma ajaveebi selles osas, kus soovite pilti. Kui ei, siis peate selle hiljem ümber kolima ja see võib olla pettumust valmistav.

Teid suunatakse teisele lehele, kus lubatakse faile üles laadida. Selle ekraani keskel näete nuppu pealkirjaga „Valige failid“.

Kui olete failid leidnud, laaditakse need automaatselt üles WordPressi. Pärast pildi üleslaadimist kontrollige seda veel kord, et veenduda, et see on soovitud pilt, ja klõpsake siis nuppu „Lisa postitusse“. Pilt ilmub kirjutatavasse postitusse sinna, kuhu soovite. See on lihtsalt nii lihtne.

Linkide lisamine oma ajaveebisse

Mida peate kiiresti blogijana õppima, on see, et parim viis panna inimesi teie sisu lugema on teistega linkimine. Seal on väga palju häid blogijaid. Ausalt öeldes lähevad mõned neist paremaks kui sina. Nendega loodud suhted ja nende sisu jagamise võime lisavad teie ajaveebi ainult lisaväärtust. Nii et kuidas seda teha, on järgmine.

Kui vaatate tööriistariba, mis asub otse välja kohal, kuhu oma postituse põhiosa lisasite, üleval, näete midagi, mis näeb välja nagu ketilink.

Kui olete klõpsanud nupul „Sisesta / muuda linki“, suunatakse teid hüpikakent, mis küsib teilt teavet.

 • URL on selle veebisaidi aadress, mida soovite jagada. Ärge unustage lisada jaotisesse „www.” Ees olevasse „HTTP: //”. Kui te seda ei tee, siis teie link ei tööta.

 •  lingi tekst on see, mida soovite, et inimesed klõpsaksid, et pääseda saidile, kuhu linkite. Nii et kui lingite konkureeriva kõndimisega seotud saidi, võib lingi tekst olla „sõjalise täpsusega kõndimine”. Kui inimene sellel klõpsab, suunatakse ta teie linkitavale saidile.

 • Avage link uues aknas / vahekaardil. Soovite alati, et see valik oleks valitud, sest kui te seda ei tee, lahkuvad inimesed lingitekstil, lahkuvad nad teie lehelt ja ei pruugi leida tagasiteed..

 • Link iseendaga. Võib-olla soovite linkida millegi oma saidil olevaga. Selle postituse või selle lehe leidmiseks ja lingi lisamiseks võite kasutada otsingulõiku.

Kui see on kõik öeldud ja tehtud, klõpsake nuppu Lisa link ja link ilmub sinna, kuhu kursori kirjutamise ajal jätsite.

Päiste redigeerimine ja ajaveebi teksti vormindamine

Enamik inimesi ei loe blogi, vaid skannivad seda. Nad ajavad silmi ajaveebi kohal F-formaadis, otsides julgeid tekste, mis nende pilku tõmbaksid. Kui miski teie lugejatele silma ei tõmba, võivad nad lihtsalt ära pöörduda, ja see pole just see, mida soovite. Selle saab ära hoida pealkirjade lisamisega.

Pealkirja saate lisada, klõpsates tööriistariba vasakus alumises servas asuvat rippmenüüd.

Nagu näete, on rubriik 1 kõige suurem. See peaks olema teie lehe ülaosas. Lehte “Heading 2” või “Heading 3” saab kasutada allpool. See mitte ainult ei lihtsusta otsimootorit teie saidi lugemist, vaid muudab selle teie saidi lugevatele inimestele palju meeldivamaks..

Kuidas fonte redigeerida

Samuti saate oma fonte redigeerida, muutes need paksuks, kaldkirjas, allajoonimiseks ja isegi värvi muutmiseks. Vaja on vaid ühe nupuvajutusega.

 • “B” on julge

 • “U” on aluseks

 • “A” võimaldab teil rippmenüüst valida erinevaid värve

 • “I” on kaldkirjas

Kui olete töötanud Microsoft Wordi abil, peaksid kõik need käsud olema üsna lihtsad.

Pange oma blogi teie heaks tööle

Noh, see selleks. Olete kõik sammud läbinud ja loonud eduka põhiblogi. Nüüd on küsimus selles, kuidas saaksite oma blogi teie heaks tööle panna? See võib olla väljakutse. Kuid ma olen koostanud mõned juhendid, mis muudavad teie jaoks lihtsamaks. Lähitulevikus jagan seda teavet teiega ning pöördun kõigi võimalike küsimuste poole. Kuni selle ajani soovitan teil WordPressiga tuttavaks saada.

See on väga mitmekülgne tööriist. See on intuitiivne ja seda on lihtne õppida. Tänu eelseatud teemadele saate vaid mõne hiireklõpsuga luua ajaveebi, mis näeb välja professionaalne ja pälvib teile ja teie ettevõttele tähelepanu, mida te väärite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map