Hullude domeenide ülevaade

hull domeenide logoCrazy Domains annab oma veebisaidil kõikvõimalikke lubadusi veebisaidi avaldamise protsessi muutmiseks “hulluks lihtsaks”.


Kas nad elavad hüpe??

Crazy Domains pakub lisaks veebimajutusteenustele ka domeenide registreerimist ja veebiturundust. Ehkki nad teevad mõnda asja üsna hästi, on seal palju teisi teenusepakkujaid, kes pakuvad paremaid teenuseid palju konkurentsivõimelisema hinnaga.

Hullud domeenid pakuvad väga lihtsat veebimajutust hinnaga, mis muudab selle kallimaks kui muud parema jõudluse, funktsioonide ja hinnakujundusega pakkujad.

Vaatame Crazy Domeine lähemalt, et saaksite otsustada, kas see on teie jaoks parim hostingu pakkuja.

Mida mõtleme hullumeelsetest domeenidest

2000. aastal asutatud ettevõte on endale nime pakkunud uskumatult odavad domeeninimede registreerimise teenused. Nad isegi väidavad, et on juhtiv odava domeeninime registreerimise pakkuja sellistes piirkondades nagu Austraalia, Lähis-Ida, India ja Euroopa.

Crazy Domainsi emaettevõte on DreamScape Networks, organisatsioon, mille peakontor asub Austraalias. Nende omanduses olevate kaubamärkide hulgas on CHEAP Domains, AustDomains, WebCity, NetLogistics, WhoIs ja palju muud.

Emaettevõtte teatel pakub DreamScape Networks veebisaidil, et Crazy Domains pakub “taskukohase hinnaga” premium-teenuseid. Lisaks on veebisaidil kirjas, et Crazy Domainsil on kolm tugikeskust, viis andmekeskust, 28 veebitooteid ja enam kui 500 domeenitüüpi.

Kuna tegemist on odavate veebimajutusteenuste pakkujaga, pole Crazy Domains kohutav. Usume siiski kindlalt, et seal leidub paremaid võõrustajaid, kes pakuvad paremaid teenuseid ja konkurentsivõimelisemat hinda. Näiteks mõlemad Saidiplats ja Sinine vaim pakuvad paremat jõudlust sama hinnaga.

Hullu domeenide hinnakujundus

Crazy Domains pakub laia valikut hinnakujundusplaane. Paljud neist on üsna taskukohased, kuid kõigil variantidel pole suurt mõtet. Näiteks võite osta hostimisteenuseid ühe aasta, kahe aasta, kolme aasta või 10 aasta jooksul. Kolm esimest varianti tunduvad mõistlikud. Kui aga alustate just uue veebisaidiga, näib 10-aastane võimalus liiga suur. Kunagi pole teil raha põletamiseks ja enesekindluse suurendamiseks, ei soovitaks me kunagi kümneaastase plaani sõlmimist alustada.

Teine veider on see, et saate Windowsi või WordPressi majutada nii vähe kui kolm kuud. Lühem tähtaeg, mida saate Linuxi majutamiseks osta, on üks aasta.

Siin on Crazy Domainsi veebimajutusteenuste hinnakujundus. Järgneb üksikasjalikum arutelu selle kohta, mida saate iga hostipaketi abil.

Linuxi hostimineMajandusLisatasuPiiramatu
Üks aasta7,17 dollarit kuus. (Kokku 93 dollarit)12,92 dollarit kuus. (Kokku 155 dollarit)21,50 dollarit kuus. (Kokku 258 dollarit)
Kaks aastat6,46 dollarit kuus. (Kokku 155 dollarit)11,63 dollarit kuus. (Kokku 280 dollarit)19,33 dollarit kuus. (Kokku 464 dollarit)
Kolm aastat6,11 dollarit kuus. (Kokku 220 dollarit)10,97 dollarit kuus. (Kokku 395 dollarit)18,25 dollarit kuus. (Kokku 657 dollarit)
10 aastat3,58 dollarit kuus. (Kokku 430 dollarit)6,45 dollarit kuus. (Kokku 774 dollarit)10,74 dollarit kuus. (Kokku 1 288 dollarit)

Windowsi hostimineMajandusLisatasuPiiramatu
Kolm kuud13 dollarit kuus. (Kokku 39 dollarit)18,67 dollarit (kokku 56 dollarit)27,33 dollarit (kokku 82 dollarit)
Üks aasta12,92 dollarit kuus. (Kokku 155 dollarit)18,67 dollarit kuus. (Kokku 224 dollarit)27,25 dollarit kuus. (Kokku 327 dollarit)
Kaks aastat11,58 dollarit kuus. (Kokku 278 dollarit)16,75 dollarit kuus. (Kokku 402 dollarit)24,50 dollarit kuus. (Kokku 588 dollarit)
Kolm aastat10,94 dollarit kuus. (Kokku 394 dollarit)15,83 dollarit kuus. (Kokku 570 dollarit)23,14 dollarit kuus. (Kokku 833 dollarit)
10 aastat6,45 dollarit kuus. (Kokku 774 dollarit)9,32 dollarit kuus. (Kokku 1188 dollarit)13,60 dollarit kuus. (Kokku 1632 dollarit)

WordPressi majutamineMajandusLisatasuPiiramatu
Kolm kuud13 dollarit kuus. (Kokku 39 dollarit)20,67 dollarit (kokku 62 dollarit)33,33 dollarit (kokku 100 dollarit)
Üks aasta10,67 dollarit kuus. (Kokku 128 dollarit)17,25 dollarit kuus. (Kokku 207 dollarit)27,83 dollarit kuus. (Kokku 334 dollarit)
Kaks aastat9,29 dollarit kuus. (Kokku 223 dollarit)15,04 dollarit kuus. (Kokku 361 dollarit)24,33 dollarit kuus. (Kokku 584 dollarit)
Kolm aastat8,83 dollarit kuus. (Kokku 318 dollarit)14,33 dollarit kuus. (Kokku 516 dollarit)23,17 dollarit kuus. (Kokku 834 dollarit)
10 aastat5,30 dollarit kuus. (Kokku 636 dollarit)8,59 dollarit kuus. (Kokku 1 030 dollarit)13,89 dollarit kuus. (Kokku 1667 dollarit)

See on peaaegu peadpööritav arv võimalusi, kuid on hea, et teate juba, kas soovite Linuxi, Windowsi või WordPressi hostimist. See kindlasti kitsendab valikuid. Säästad raha kahe- või kolmeaastaste plaanidega liikudes, kuid kolme- ja üheaastased plaanid on piisavalt taskukohased, kui soovite lihtsalt varba vette kasta..

Kõik-ühes paketid

Kui alustate tõesti nullist, siis tasub kaaluda Crazy Domains pakki. Need paketid pole mõeldud ainult veebimajutamiseks. Selle asemel hõlmavad nad ka domeeninimede registreerimist, veebisaitide loomist ja e-kaubanduse tööriistu.

Praegu pakub Crazy Domains kolme kõik-ühes paketti. Esimene on Online-käivitamine. See on tõesti põhipakett, mis sisaldab domeeninime, hostimist ja teie domeeninimega isiklikku e-posti aadressi.

Selle kava abil võite registreerida kas Austraalia või globaalse domeeninime ning teie veebisait majutatakse pilve-DNS-võrgus. Lisaks on teil majanduse hostimise pakett 150 GB veebiruumi ja kuni 100 isiklikku e-posti aadressi teie domeenist. Kogu pakett maksab 128 dollarit.

Business Builderi pakett sisaldab kõike veebis käivitamise kavas ning võimalust veebisaidi loomiseks Crazy Domains veebisaidi koostajaga. Teie veebisait võib sisaldada kuni viit lehte. Kava hõlmab ka rakendust Traffic Booster, mis tagab, et teie veebisaidi leiavad kõik suuremad otsingumootorid. See keset teed maksab 318 dollarit.

Suurim pakett on Ülim impeerium. See sisaldab kõike seda, mida kaks väiksemat paketti teevad, lisaks võimalusele müüa veebis e-posti teel turundustööriistu ja pääseda juurde veebianalüütikale. Hinnaga 537 dollarit pole see halb tehing.

Hullud domeenide omadused

Esiteks heidame pilgu sellele, mida Crazy Domains lubab oma hostimisteenuste osas:

 • Garanteeritud tööaeg 99,9%
 • Automaatsed varukoopiad, mida säilitatakse maksimaalselt 30 päeva
 • Mitme domeeni hostimine koos kallimate pakettidega
 • 150 GB SSD, 500 GB SSD või piiramatu SSD kettaruumi valik sõltuvalt teie valitud paketist
 • Piiramatu andmeedastus
 • Domeeni registreerimine, tasuline
 • Tasuline SSL-sertifikaat

Linuxi ja Windowsi pühendunud saavad tõdeda, et Crazy Domains toetab mõlemat operatsioonisüsteemi. Mis veel, teil on juurdepääs cPanelile Linuxi-põhiste süsteemidega ja Plesk Windowsiga. Kui vajate rakendust või lisandmoodulit, pakub Crazy Domains ühe klõpsuga installimist umbes 200 erinevale. Sellest lähtuvalt töötab Crazy Domains selliste integratsioonidega nagu Drupal, Joomla, WordPress, LimeSurvey, PrestaShop, Magneto, ZenCart ja paljud teised.WordPressi majutamine

Need, kes on veelgi tehnilisemalt asjatundlikumad, hindavad võimalust Crazy Domainsil koodidega Ajax, Ruby, Python ja paljud teised kodeerida. See on suhteliselt paljaste teenuste pakkuja jaoks üllatavalt ambitsioonikas.

Üksikasjalikult Linuxi hostimine

Kõik, kes valivad Linuxi hostimise, saavad mõned samad põhifunktsioonid nagu juurdepääs cPanelile, piiramatu andmetele, DDos-kaitse, mitme koodiga tugi, FTP- ja SSH-juurdepääs ning failide varukoopiad.

Economy-kavaga saavad kliendid ühe veebisaidi, kus on 150 GB salvestusruumi. Pakendis on kaks põhipilti, 10 andmebaasi ja 100 e-posti aadressi.

Premium-versioonile üleviimine annab kliendile piiramatu arvu veebisaite ja tasuta stock-pilte. Koos 500 GB salvestusruumi, 500 e-posti aadressi ja 50 andmebaasi, see võiks olla kasvava äriettevõtte jaoks õige plaan. Samuti on oluline märkida, et Premium-kava hõlmab pilvevõrgus hostimist, mis Crazy Domainsi sõnul tähendab 300% kiiremat kiirust.

Suurima plaani nimi on Piiramatu ja nimi sobib. Kliendid, kes selle paketi valivad, saavad piiramatu hulga veebisaitide jaoks salvestusruumi. Sarnaselt neile lubatud e-posti aadresside ja andmebaaside arv on piiramatu. Kaasa on võetud kümme põhipilti, pilvevõrgu hostimine ja üks aasta juurdepääs otsingu esitamisele, et teie veebisaiti märgataks.

Windowsi hostimine üksikasjalikult

Kui valite Windowsi hostimise, iga plaan annab teile juurdepääsu Pleskile, ASP.NET hostimisele ja failide varukoopiatele. Muud funktsioonid hõlmavad piiramatut arvu andmeid, DDOS-kaitset, FTP ja SSH-juurdepääsu, mitme koodiga tuge, MS SQL serveri hostimist ja palju muud.

Siit alates on Windowsi plaanid salvestusruumi, e-posti aadresside arvu ja varupiltide arvu osas praktiliselt identsed Linuxi plaanidega. Peamised erinevused on 10 GB MS SQL BD koos säästmisplaaniga, 50 GB MS SQL DB koos Premium plaaniga ja piiramatu MS SQL BD piiramatu plaaniga.

WordPressi majutamine

WordPressi hostimine on üsna erinev, mis on oluline kaalutlus, kui soovite oma hostina kasutada hullumeelseid domeene, kuid ei otsustata, milline platvorm on kõige mõistlikum.

Iga WordPressi plaan sisaldab võimalust juurutada uusim WordPressi tarkvara ühe klõpsuga, aga ka ühe klõpsuga lavastus. GIT on eelinstalleeritud ja Crazy Domains on WP-CLI lubatud. Juurdepääs SSH-le ja SFTP-le on saadaval nagu ka automaatsed värskendused.

WordPressi majutamiseks mõeldud paketiga Economy saate hostida ühte veebisaiti, kus on 10 GB SSD salvestusruumi. Teil on lubatud 100 000 külastust kuus ja teie andmete ülekandmine on piiramatu.

Premiumi plaan võimaldab kasutada kahte WordPressi veebisaiti 25 GB jagatud SSD-salvestusruumi. Andmeedastus on piiramatu, kuid igakuiseid külastusi võib teil olla maksimaalselt 400 000.

Ultimate-plaan võimaldab teil omada kuni viit WordPressi veebisaiti, kuid teil on SSD-salvestusruumi kokku ainult 50 GB. Kavas on miljon miljonit külastust kuus ja piiramatu andmeedastus.

Andmekeskused
allahindluste andmekeskuse pilt

Crazy Domainsil on andmekeskused, mis asuvad Ühendkuningriigis, Perthis ja Sydneys. Serverid asuvad USA-s Newarkis, New Jerseys, aga ka Hongkongis ja Singapuris. Lisaks asuvad EPP serverid Newarkis, New Jersey osariigis; Brüssel, Belgia; Delhis, Indias ja Melbournes, Austraalias.

Andmekeskuste ja täiendavate EPP-serverite omamine Austraalias peaks tähendama madalamat latentsusaega ja kiiremat laadimisaega inimestele, kes sirvivad kogu mandrit.

Need andmekeskused kasutavad Delli tehnoloogiat koos Cisco ruuteritega. Need on auväärsed valikud, kuigi mõned kasutajad märgivad seda siiski nende veebisaitide jõudlus kipub olema pisut loid.

Koormuse tasakaalustajad ja N + 1 koondatud võimsus tähendavad, et Crazy Domainsi andmekeskused on üsna kindlad. Üleliigse võrguga suudavad nad tõenäoliselt kasutada oma 99,9% tööajagarantiid enamasti.

Koormuse tasakaalustatud võrk tähendab seda, et veebiliiklust jaotatakse mitmele serverile, mis kõik täidavad samas kohas sarnaseid funktsioone. Pilvetehnoloogiat kasutades peaks see koormuse tasakaalustamise võrk tagama parema jõudluse.

Üleminek teiselt hostilt

Kas teil on juba aktiivne veebisait, mida hostitakse kuskil mujal? Kui jah, siis on teil õnne. Hullud domeenid tõesti paistavad tehke olemasoleva veebisaidi ülekandmine oma hostimisteenustele lihtsaks.

Automaatset liidest veebisaitide ülekandmiseks näib olevat lihtne kasutada. Esimene samm on Crazy Domains’is hostimisplaani valimine. Sellele järgneb e-kirja saamine, kus küsitakse teavet eelneva masina kohta. Pärast seda, kui uus klient e-kirjale reageerib, hoolitseb ülejäänu eest Crazy Domains veebisaidi edastamise meeskond.

See näib olevat suhteliselt lihtne protsess ja ettevõte pakub klientidele, kes muudavad olemasolevat veebisaiti, sageli ergutavat hinda. Lugege kindlasti kogu peentrükk läbi. Liiga palju kliente on üllatunud varjatud tasudega.

Uue veebisaidi loomine
veebisaidi koostaja

Kui vajate rohkemat kui majutamist, võivad Crazy Domains teid kindlasti majutada. Enda veebisaidi loomine on ettevõtte veebisaidi lohistamisega SiteBeat üsna lihtne.

Tegelikult saate protsessi alustada veebisaidi loomisega ja paketi valimisega, mis sisaldab veebimajutus. Sealt saate valida järjest kallimaid pakette kuni kaheksaks aastaks.

SiteBeatil on mõned kena välimusega mallid, kuid uhke pole teiste stiili, funktsionaalsuse ja mitmekülgsuse poolest veebisaitide ehitajad. Kui aga loote peamist esimest veebisaiti, võib see triki teha.

Muud teenused Crazy Domainsilt

Hullud domeenid proovivad tõesti kõike teie heaks teha, pakkudes teile veebisaidi loomise võimalust. Samuti hoolitsevad nad kõikvõimalike veebiturundustööriistade eest ja kavandavad isegi teie ettevõtte logo. Muidugi, kõik need teenused on lisatasu eest.

Toetus

Crazy Domains kiitleb oma veebisaidil oma Ööpäevaringne klienditeenindus, mis nende sõnul pakub “asjatundlikku nõu” ja “sõbralikku tehnilist tuge”. Lisaks väidab ettevõte, et võite nendega ühendust võtta telefoni, reaalajas vestluse või e-posti teel.

Tegelikult teatavad paljud kliendid uskumatult pettumust valmistavad kogemused tugimeeskonnaga suheldes. Kõige tavalisemate kaebuste hulgas on kast “Alusta vestlust kohe” ettevõtte veebisaidi igal lehel. See paneb inimesi uskuma, et neil peaks olema igal ajal võimalus algatada reaalajas vestlus.

Üks klient teise järel märgib aga, et reaalajas vestluskastil klõpsamine viib ta lihtsalt e-posti liidesesse. Neid vahejuhtumeid juhtub nii sageli, et on pisut keeruline uskuda, et otsevestluse funktsioon kunagi töötab.

Isegi kui kliendid saavad tugimeeskonnaga ühendust, teatavad nad, et neil on halbu kogemusi. Vastamisajad on aeglased ja sageli saadud vastused on kasutud. Kui proovite juhtida ettevõtet veebisaidil, mida hallatavates domeenides hostitakse, peate vajama viivitamatuid, kasulikke vastuseid. Tundide ootamine küsitava vastuse saamiseks pole lihtsalt vastuvõetav.

Klienditoe puudumine ei pruugi olla probleemiks tõeliselt asjatundlikele inimestele, kuid kõik vajavad aeg-ajalt abi. Hullud domeenid ei mõõdu.

Kas hullud domeenid on teie raha väärt?

Lihtsalt öeldes, Crazy Domains ei vääri tõenäoliselt teie raha. Nende veebimajutus pole tingimata kohutav, kuid seal on palju paremaid ja usaldusväärsemaid võimalusi. Lisaks, kui teil on tunne, et vajate mingil hetkel tehnilist tuge, pole Crazy Domains kindel panus. Isegi kui teie peamine eesmärk on odav hostimine, saate seda paremini teha.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map