Dreamhost ülevaade

Oma 97-päevase raha tagasi garantii ja laia hostimispakettide valikuga on DreamHost kindel sissepääs Austraalia veebimajutusteenuste turule.


Nende uptime-numbrid hõljuvad umbes 99,96 protsenti ja kiirusega 719 ms on need kindlasti mõne muljetavaldava numbri üles panemine.

Kas DreamHost on see, mida olete oodanud? Kui võib, siis seni, kuni te ei otsi Windowsi-põhist platvormi. Muidu on selle veebimajutamise stseeni veterani palju meeldida.

Miinused

  • Juurdepääs klienditoele võib tunduda piiratud
  • Veebisaitide migratsioon on sageli saadaval ainult tasulistel alustel

DreamHost on töötanud umbes kaks aastakümmet. Nad pakuvad a 100-protsendiline tööaja garantii ja ööpäevaringne klienditugi. Ettevõtte väitel on kirg avatud lähtekoodiga tarkvara ja WordPressi vastu. 1,5 miljoni veebisaidi taga on DreamHost kogu maailmas veebimeistrite jaoks populaarne valik.

Ülevaade DreamHosti veebimajutusest

DreamHost proovib tõepoolest tüsistusi ja arvamist veebisaidi loomisest välja viia. Nad pakuvad a kohandatud juhtpaneel, mis on intuitiivselt kujundatud. Kui olete esmakordne veebimeister, pole siin vaja kõrgtaseme teadmisi.

Kui teil on vaja veebisait üles ehitada, siis võib ka siin aidata DreamHost. Neil on hõlpsalt navigeeritav veebiehitaja, millel on palju nägusaid teemasid. WordPressi eelistavad inimesed leiavad hea meelega oma lemmikplatvormi, mida DreamHost toetab, DreamHost on üks WordPressi soovitatud veebimajutajatests.

Muidugi pole veebisaidi loomine DreamHosti eriala. Kui soovite, et teie veebisait oleks tõesti tavalisest erinev, võiksite tutvuda mõne parima võimaliku veebisaidi koostajaga.

Kui valite DreamHosti, on teil alati võimalus suhelda inimestega, kes pakuvad teadlikku tehnilist tuge. Lihtsalt ärge lootke, et saame neile telefonitsi helistada, kuna see valik pole saadaval.

Keskmise kiiruse ja tööaja korral võite DreamHosti usaldada, et see annab teie veebisaidile selle toimimiseks vajaliku jõudluse. Lisaks leiate palju rakendusi ja pistikprogramme, mis täiustavad teie veebisaidi funktsionaalsust. Otsige kasulikke lisandeid, näiteks Joomla, Tumblr, Shopify, Drupal ja teised.

DreamHosti veebimajutuse hinnakujundus

See ettevõte pakub hostimiseks palju valikuid. Ükskõik, kas teie organisatsioon on suur või väike, leiate oma vajadustele vastava valiku.

DreamHosti virtuaalserver

DreamHosti jagatud hostikavasid saab osta kuust kuusse, ühele aastale või kolmele aastale.

Muidugi, kolmeaastane pakett annab teile suurima kulude kokkuhoiu. Kui hakkate alles alustama ja arvate, et kolm aastat on liiga palju pühendumust, siis toimiks kumbki lühem variant tõenäoliselt suurepäraselt ja ei maksaks kätt ja jalga.

Üks asi, mida peaksite teadma, on see, et kui lähete kuust kuusse, peate ostma ja registreerige oma domeeninimi umbes 9,99 AUD. Pikemaajaliste võimaluste korral on domeeninimi kaasatud tasuta.

unistuste-jagatud

Nagu DreamHosti veebisait ütleb, on nende jagatud hostimisplaanid algaja veebimeistri jaoks ideaalne koht alustamiseks. Need on lihtsad, arusaadavad ja taskukohased.

Kasutajaliides on sõbralik ja ligipääsetav, ning ajaveebi, ettevõtte veebisaidi või isegi veebipoe pidamiseks on arvukalt võimalusi. Mitmesugused kohandatavad teemad ja ühilduvad pistikprogrammid muudavad selle mitmekülgseks, kuid hõlpsasti kasutatavaks valikuks. Regulaarsed värskendused ja 24/7 tugi on olulised omadused.

DreamHost migreerib teie olemasoleva WordPressi veebisaidi, kui teil see on. Ükskõik, kas see kehtib teie jaoks või mitte, hindate seda juurdepääsetav administraatori paneel, tasuta domeeninimi, tasuta e-posti aadressid, tasuta privaatsuse kaitse ja ühe klõpsuga installimine. Varundamine on automatiseeritud ja tasuta SSL-sertifikaat hoiab teie liiklust turvalisena.

Kui valite koos DreamHostiga jagatud hostingu, saate piiramatu MySQL-i andmebaasid ja juurdepääsu arvukatele täiustatud tööriistadele. Funktsioonide hulgas on turvaline juurdepääs shellile, täielik Unixi kest, juurdepääs töötlemata logifailidele ning Pythoni, Perli ja Rails’i tugi.

Praegu pakub DreamHost kahte jagatud hostimiskava.

Jagatud starter

Alustades kolmeaastase tellimuse eest kõigest 2,59 AU-st kuus, sisaldab see pakett ühte tasuta domeeniga veebisaiti.

Liiklus on piiramatu ja te saate SSD-salvestusruumi koos WordPressi eelinstallimisega.

Kui soovite, võite sellesse paketti lisada e-kirja nominaalse igakuise summa eest. Võrdlusena võib öelda, et selle paketi kuuhind on 4,95 AUD.

Jagatud piiramatu

Tähtajatu kava algab sissejuhatusperioodil 3 aastat 5,95 AUD kuus. Pärast seda tõuseb hind 7,95 AUD-ni kuus.

See pakett pakub teile teie domeenile piiramatu arvu veebisaite, piiramatut liiklust ja piiramatuid e-posti aadresse ilma lisatasuta. Kui otsustate valida valiku kuust kuusse, võetakse teilt iga kuu 10,95 AUD suurust tasu.

DreamHosti VPS-i hostimine

VPS-i hostimine by DreamHost on samm edasi jagatud hostimispakettide juurde. Nagu teised VPS-i plaanid, saate ka ressursse, mis on pühendatud ainult teie veebisaidile. See tähendab täiustatud kiirus ja jõudlus, mõõdikud, mida kasvava veebisaidiga tõesti arvestada.

Vaatamata suurenenud funktsionaalsusele saavad selle taseme kliendid endiselt uskumatult lihtsa liidese, mille abil on võimalik veebisait üles ehitada ja töötada mõne minutiga.

unelmate-vps

Kui teie veebisait ja selle vajadused kasvavad, saate sekunditega suurendada rohkem salvestusruumi ja muutmälu. Nende VPS-pakettide abil saate kõike vajalikku, sealhulgas e-posti, SSL-i, SSD-sid, privaatsusfunktsioone ja piiramatuid domeene.

Koos piiramatu ribalaius ja 100-protsendiline tööaegne garantii, teie veebisait on edu saavutamise teel. Saate isegi piiramatuid MySQL andmebaase ja piiramatuid e-posti kontosid.

Dreamhost VPS

Praegu pakub DreamHost nelja VPS-kava. Kõiki neid saab osta kuust kuusse, aastasse või kolme aastasse.

VPS Basic

See on mõeldud veebisaidi jaoks, mis alles alustab. Kaasas üks GB RAM, 30 GB SSD salvestusruum, piiramatu veebisaitide arv ja piiramatu liiklus. Kuukava maksab 15 AU dollarit kuus. Üheaastane pakett maksab 13,75 AU dollarit kuus ja kolmeaastane tehing maksab 10 AUD.

VPS-i äri

Väikestele ettevõtetele mõeldud paketid sisaldavad kahte GB RAM-i, 60 GB SSD-salvestusruumi ja samu piiramatuid valikuid, mis sisalduvad põhiplaanis. Kuude kaupa maksab see pakett 30 AU dollarit kuus. Üheaastased plaanid alandavad hinda 27,50 AU-ni kuus, kolme aasta jooksul maksavad 20 AUD-i kuus.

VPS Professional

Selles paketis on samad piiramatud funktsioonid kui kahel eelmisel.

Kuid see laiendab RAM-i nelja GB-ni ja SSD-salvestusruumi 120 GB-ni.

Kuutasu jookseb 60 dollarit, langeb selle paketi hind ühe aasta kohta 55 dollarini kuus ja kolme aasta jooksul 40 dollarini kuus.

VPS Enterprise

See on mõeldud veebisaitidele, kus ressursside nõudmine nõuab palju rohkem.

Koos kaheksa GB muutmälu ja 240 GB SSD salvestusruumiga on see 120 dollari suurune kuuplaan kasvava ettevõtte jaoks hea tehing.

Üheks aastaks registreerumisel langeb hind 110 dollarini kuus, samas kui kolmeaastane liitumine maksab 80 dollarit kuus.

Privaatserver DreamHost

Täielikult juhitud, spetsiaalne serverimajutus alates DreamHost on loodud ettevõtte veebisaidile, mis nõuab täielikult pühendatud ressursse ja täiustatud turvalisust.

Kliendid võivad valida kas kuu või aasta kavade hulgast, mis pakuvad tipptasemel riist- ja tarkvara.

Nende plaanidega täiendatakse kindlasti veebisaidi jõudlust. DDoS-i kaitse ja 2N + 2 voolu koondamine pakuvad meelerahu, nagu ka 100% tööaja garantii. Hoolimata kõigist nende pakettidega kaasnevatest võimalustest, liides jääb kasutajasõbralikuks.

dedocated-dreamhost

Kliendid saavad täieliku juur- ja kestajuurdepääsu ning võimaluse oma serverit energiaallikaks või taaskäivitada alati, kui see on vajalik. Teiste funktsioonide hulka kuuluvad Ubuntu Linux, OPcache, RAID 1 salvestusruum, Node.js, PHP7, Ruby, Python, Perl ja palju muud.

DreamHost pakub pühendatud hostimiseks kahte paketti.

Standard

Kogu aasta maksab 169 AU dollarit või 149 AU kuus, see pakett sisaldab Intel Xeon 4-core 8-Thread serverit, neli GB RAM-i, ühte TB HDD-d ja muid juba mainitud funktsioone.

Täiustatud

Igakuiselt maksab see plaan 299 dollarit. Kui registreerute üheks aastaks, maksate kuus 279 AU dollarit. See annab teile Intel Xeoni 12-tuumalise 24-keermelise serveri, millel on 16 GB RAM ja kaks TB HDD. Isegi tõsise kasvuga veebisaidi jaoks peaks sellel olema palju jõudu.

DreamHosti WordPressi hostimine

Kui pühendute ainult WordPressi veebisaitidele, võiksite vaadata DreamHosti veebisaite WordPressi hostimine.

Väärib märkimist, et WordPress toetab DreamHosti oma platvormi hostina, nii et leiate siit tõenäoliselt kogu vajaliku kohandamise ja jõu.

Kõik WordPressi hostimisplaanid sisaldavad WordPressi veebisaitide viivitamatut seadistamist, tasuta domeeni ja kasutajasõbralikku paneeli.

unelmahost-WordPress

WordPressi värskendused on automaatsed ja lisatud on palju privaatsuse kaitset. Koos tasuta e-posti majutamine ja lisatud SSL-sertifikaat, see on WordPressi pühendunu jaoks lihtne ja taskukohane võimalus.

DreamHost pakub nii jagatud kui ka hallatud WordPressi hostimist. Lisaks võite kasutada VPS-i võimalust. Jagatud ja VPS-i paketid on samad, mis eespool üle vaadatud. See jätab hallatava WordPressi hostimise ainsa allesjäänud teenusena, mis peab olema üksikasjalik.

WordPressi hallatav hostimine

Tuntud kui DreamPress, on see hostimisteenus saadaval kolmes astmes ning kas kord kuus või igal aastal. Algtellimus DreamPress võimaldab tellida umbes 100 000 igakuist külastajat. Sellel on mõõtmata ribalaius ja 30 GB SSD salvestusruumi. See maksab 19,95 AUD kuus või 16,95 AUD kuus ühe aasta kohta.

Uuendatud DreamPress Plus pakett sisaldab piiramatut CDN-i ja 60 GB SSD-mäluruumi umbes 300 000 igakuisele külastajale. Kuust kuusse maksab see plaan 29,95 dollarit, üheaastane tellimus alandab kuutasu 24,95 dollarini kuus..

DreamPress Pro on mõeldud iga kuu enam kui miljoni külastajaga veebisaitidele. Sellel on 120 GB SSD salvestusruumi ja piiramatu CDN. Hinnaga 79,95 AUD kuus või 71,95 AUD kuus kuus on see suhteliselt soodne pakett.

Kuidas DreamHosti plaanid võistlusele jõuavad??

Võrreldes teiste Austraalia veebimajutajatega, töötab DreamHost hästi. Siiski väärib seda märkimist nad ei paku ühtegi Windowsi-põhist hostimist. See tähendab, et peate selle asemel kasutama Linuxi. Mõne inimese jaoks pole see kokkuleppele jõudmine, kuid teiste jaoks see on nii.

Hinnalt vaadates on tore näha, et erinevus DreamHosti sissejuhatavate kulude ja tavapäraste kulude vahel pole tohutu. Tõenäoliselt ei koge te ebameeldivat kleebise šokki, kui teie reklaamiperiood lõppeb ja hakkate tavalisi hindu maksma.

Teile ei pruugi siiski meeldida, et tasuta veebisaidi rändamine pole alati DreamHosti kaudu saadaval. Kui teil on mujal hostitud veebisait, mille soovite kolida DreamHosti, võib see teile maksma minna.

DreamHosti klienditugi

KlienditeenindusKui vajate DreamHosti kasutamise ajal abi, saate seda küsida e-posti, veebivestluse või piletipõhise süsteemi kaudu. Kuid, te ei saa nendega telefoni teel ühendust võtta, mis võib olla natuke peavalu, kui tunnete, et oleks tõhusam kellegagi rääkida. Sellegipoolest näib, et veebivestluse funktsioon töötab hästi. Keskmine reageerimisaeg on alla ühe minuti.

Märkimist väärib ka DreamHosti suur teadmistebaas. Kui teil on mõnda tavalist küsimust või muret, võite tõenäoliselt leida sealt vajalikud vastused.

Ülesvõte

Kuigi DreamHost ei mõõda Austraalia parimaid veebimajutajaid, tõotab see siiski üsna head väärtust. Selle uptime’i numbrid ja kiirus näevad head välja. Lisaks on sellel hõlpsasti kasutatav veebisaidi ehitaja ja arvukalt võimalusi pakettide majutamiseks.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map