CartFlow ülevaade 2020

CartFlow ülevaade

Kui olete müünud ​​asju veebis WordPressi ja WooCommerce’i kaudu, siis nõustute, kui ütlen seda: WooCommerce’i makseprotsess imeb.


Ei saa kuidagi kohandada seda, kuidas kassas leht välja näeb, ega täiendavaid tooteid pakkuda. Ilma optimeeritud müügikanalita kaotab teie ettevõte iga päev raha.

Selle me otsustasime lahendada koos mu partneriga. Koos oma hea sõbra Aja teema looja Sujay Pawariga tahtsime luua WordPressi jaoks parima müügilehtri pistikprogrammi, kuid see, mida CartFlows praeguseks arenes, on palju muud. See on vaieldamatult parim müügikanalitarkvara periood ja ma ei ütle seda lihtsalt sellepärast, et ma selle lõin.

CartFlow pakub palju hämmastavaid funktsioone, mis aitavad kõigil oskustasemetel mõne minutiga mis tahes kanaleid luua..

Nüüd kasutatakse seda enam kui 10 000 veebisaidil ja kasutajad armastavad seda, kuna seda on nii lihtne kasutada ja see muudab väljamakseprotsessi paremaks – lõppkokkuvõttes teenivad veebisaitide omanikud rohkem raha, mis siin tegelikult on eesmärk.

Selles ülevaates käsitleme järgmist:

 1. CartFlows: kuidas see erineb ClickFunnelsist
 2. CartFlows: kuidas see erineb ThriveArchitectist
 3. Erinevat tüüpi lehtrid, mida saate CartFlowsi abil luua
 4. Enne CartFlowsi kasutamist tehtavad toimingud
 5. Cartflows: peamised omadused
 6. CartFlows Pro hinnakujundus
 7. CartFlows Free Vs. Pro: millise versiooni peaksite saama?
 8. CartFlows: klienditugi
 9. CartFlows: mis mulle selle juures meeldib
 10. CartFlows: mis mulle selle juures ei meeldi
 11. CartFlows: Lõplikud mõtted

CartFlows: kuidas see erineb ClickFunnelsist

ClickFunnels on vinge lehtri ehitamise tarkvara, mille on teinud Russell Brandon ja tema meeskond. Ja kuigi ma austan nende loomingut tohutult, on ClickFunnelite kohta mõni asi, mis mulle eriti ei meeldi.

Klõpsamislehtede avaleht

Ühe puhul ei hostita ClickFunnelsi abil loodud lehti teie enda domeenis, nii et teile meeldib siin kinnisvara üürida. Te ei oma midagi. Teie sisu ja andmed on lukustatud ClickFunnelsisse, mis teeb teile tohutut valu, kui otsustate tulevikus vahetada mõnda muud lehtede koostajat. Kuna te ei valda tehniliselt mitte midagi, on alati oht kaotada oma lehter, mille nimel olete nii kõvasti tööd teinud, ja te ei saa sellega midagi ette võtta.

Teiseks on ClickFunnelsi lehe ehitaja kohutav. See on kohmakas, raskesti kasutatav ja äärmiselt piiratud.

Teie sisu hostimine muus domeenis kui teie oma on alati riskantne ja kahjustab pikas perspektiivis kindlasti teie turundustegevust. See on peamiselt põhjus, miks CartFlows on loodud töötama WordPressis. See on tehtud nii, et saate oma lehtri oma domeenis hostida ja saate selle nullist üles ehitada otse WordPressi sisemusse.


CartFlows: kuidas see erineb ThriveArchitectist

Mõni teist võib-olla küsib: “Noh, ThriveArchitect võimaldab teil ka oma kanalit oma domeenis hostida. Mis vahet on? ”

ThriveArchitect’i ja CartFlowsi võrdlemine on palju nagu leiva ja riisi võrdlus: mõlemad võivad nälja nimel midagi ära teha, kuid täiesti erineval viisil.

Õitsev arhitekt

ThriveArchitect abil saate oma lehtri WordPressist väljapoole ehitada. Seega peate kasutama erinevat tarkvara ja õppima täiesti uue liidese ja toimimisviisi.

Teisalt võimaldab CartFlows lehtri üles ehitada otse WordPressi sisse. Te ei vaja eraldi tarkvara. Sellel on mitmeid eeliseid, millest mõned on järgmised:

 1. Te ei pea kulutama aega uue tarkvara õppimisele. Te hakkate kasutama WordPressi, mida saate tõenäoliselt kasutada ka magades.
 2. Saate kasutada CartFlowsi peal ka muid pistikprogramme, võimaldades hõlpsalt oma veebisaidi üles ehitada.
 3. CartFlow asub WooCommerce peal, nii et kõik, mis töötab WooCommerce’i jaoks, peaks töötama CartFlowsi jaoks.
 4. Saate kasutada oma olemasolevat lehe koostajat, mitte mõnda uut kohmakat lehe koostajat.

Need eelised võivad säästa nii palju aega ja vaeva. Vaatame nüüd, kuidas CartFlowsi kasutama hakata ja mida CartFlowsi funktsioonide ja funktsioonide osas pakkuda saab.


Erinevat tüüpi lehtrid, mida saate CartFlowsi abil luua

Seal on nii palju erinevaid lehtritüüpe, mida saate CartFlowsi abil luua. Te ei piirdu pelgalt kassi lehega müügilehega, vaid saate luua ka järgmised lehtrid:

 • Tasuta toode / teenus / konsultatsioon / pakkumislehter
 • Veebiseminaride loendi lehter
 • Pliimagneri lehter
 • Liikmesuse lehter
 • 2-astmeline kolmejuhtmeline lehter
 • Reaalajas demonstreerimislehter
 • Ostu tühistamise lehter
 • Kliendirakenduse lehter
 • Toote käivituslehter

See loetelu pole mingil moel täielik. See on lihtsalt teile ettekujutus võimalustest, mida CartFlows pakub. Mõne sellise lehtri puhul peate võib-olla kasutama kolmanda osapoole pistikprogramme. Mis tahes hästi kodeeritud WordPressi pistikprogrammi kasutamise võimalus suurendab isegi CartFlowsiga tehtavate võimaluste hulka.


Enne CartFlowsi kasutamist toimingud

Ma näitan teile, kuidas CartFlow mõne aja pärast töötab, kuid enne CartFlowsi kasutamist peate tegema mõned asjad..

Esiteks peab teil olema installitud WooCommerce. Nüüd, kui teie pood on uus ja WooCommerce pole veel installitud, teeb CartFlows seda teie jaoks oma häälestusviisardis. Vaatame CartFlow intuitiivset häälestusviisardit, mis muudab seadistamise sama lihtsaks kui neli klõpsu:

CartFlow seadistusviisard

Kui see on teie esimene kord WooCommerce’i kasutada, peate esmalt tegema paar asja.

Esiteks peate toote lisama. Ärge saage minust valesti aru. CartFlowsi abil saate lehtrid luua ka siis, kui teil veel toodet pole, kuid et kassetileht korralikult töötaks, peate selle tootega linkima.

Toote lisamiseks minge lihtsalt saidile Tooted oma WordPressi juhtpaneeli vasakpoolsel paneelil ja klõpsake nuppu Lisa uus.

Pange oma tootele nimi, määrake tavahind, lisage lühikirjeldus ja toote pilt. See on põhiteave, mida peate esitama, kuid saate anda rohkem üksikasju, näiteks kavandatud müügihinna, SKU, laoseisu, mõõtmed ja palju muud.

Kui kõik on valmis, lööge Avalda, ja teil on nüüd oma esimene toode.


CartFlows: põhifunktsioonid

CartFlow on varrukate üles laadimisel palju nippe, mille funktsioonid on piisavalt võimsad, et saaksite täpsema lehtri luua. Olgu selleks siis müügi- või e-posti loendilehtrid, saate selle luua CartFlowsi abil. Selles jaotises loetletakse ainulaadsed omadused koos märkmetega, kui need on saadaval tasuta või profiversioonina.

Kasutusvalmis mallid (tasuta ja Pro)

CartFlows pakub 4 tasuta malli ja 6 lisatasu malli, mis aitavad teil võimalikult kiiresti luua oma esimese voolu / lehtri. Need mallid töötavad enamiku leheehitajate jaoks, sealhulgas Elementor, Beaver Builder, Divi Builder, Thrive Architect ja peagi ka Gutenberg.

Ja jah, need mallid töötavad isegi tasuta versioonide korral, nii et kui te ei kasuta praegu leheehitaja premium-versiooni, ei tohiks probleeme olla.

Voo loomine CartFlowsi mallide abil on järgmine:

CartFlows lehtri mallid

Kui mallid on imporditud, saate neid hõlpsalt ümber lohistada. Samuti saate sammu kustutada või dubleerida.

Üks asi, mida peate tegema, on toote linkimine oma kassasse. Selleks klõpsake nuppu Redigeeri, kerige alla ja alla Kassa paigutus, sa peaksid seda nägema:

linkige toode kassasse

Klõpsake nuppu Toote otsimine, sisestage oma toote nimi ja valige see.

Pro versiooniga on siin lisavõimalusi, nagu voucheri rakendamine, tootevariatsioonide lubamine ja tootekoguse võimaldamine.

Kui olete oma olemasolevatega korras, klõpsake nuppu Uuenda.


Töötab koos WordPressi leheehitajatega (tasuta ja Pro)

Igat malli saab redigeerida enamiku lehe koostajatega, nii et kui te seda juba kasutate, võite edasi minna ja oma lehe koostajaga iga lehtri lehte redigeerida..

Näiteks saate kassasse lisada toote pildi, redigeerida tekste ja mängida lehe koostajaga paigutusega ringi..

Siin on näide CartFlow väljamakse lehe malli redigeerimisest Elementoriga:


Checkouti kohandatud väljad (ainult Pro)

Enamasti soovivad kaupluste omanikud olla võimelised lisama väljamaksete vormivälju, näiteks tellima oma uudiskirja, vanuse, soo ja palju muud..

CartFlows Pro võimaldab teil seda teha vaid mõne hiireklõpsuga. Kerige kassas lehe redaktoris alla ja klõpsake nuppu Kassa väljad. Märkige ruut kõrval Luba kohandatud väljade redaktor, ja peaksite nägema lisavalikuid arvelduse ja saatmise kassas väljade muutmiseks.

Nende suvandite abil saate iga välja asukohta ümber korraldada, silti muuta, laiust muuta ja oma valitud välja nõuda. Mõne hiireklõpsuga saate lisada ka kohandatud välja.

Siin on näide väljade redigeerimise ja ümberkorraldamise ning kohandatud välja lisamise kohta:


Globaalne kassasse (ainult Pro)

Samuti on võimalus asendada traditsiooniline WooCommerce kassasseade kassasse, mille olete teinud CartFlowsiga. Nii et iga kord, kui keegi teie tooteid ostab, suunatakse ta tavapärase WooCommerce kassasse asetatud lehe asemel kohandatud CartFlowsi kassasse..

Selleks peate lihtsalt looma uue voo CartFlows abil. Esimene samm selles voogudes peaks olema teie kassalink, kuid ÄRGE määrake sellele toodet. See tuleks jätta tühjaks. Pange talle nimi, mida tunneksite ära, näiteks „Globaalne Checkouti leht”. Selles näites nimetasin selle “globaalseks kassasse”.

globaalne kassas leht

Järgmistes sammudes saate seejärel lisada müügi-, müügi-, tellimis- ja müügihindu jne.

Kui olete oma voosüsteemiga lõpule jõudnud, minge CartFlow seadetesse ja klõpsake rippmenüüd Global Checkout. Valige äsja loodud kassasüsteem ja klõpsake nuppu Salvesta muudatused.

MÄRGE: Enne kui see toimib, peaksite määrama oma WooCommerce kassasse. Vaadake see õpetus WooCommendi lehtede määramise kohta.

Kui see on tehtud, näevad nad iga kord, kui keegi proovib raha välja vaadata, kohandatud kassasse, mille olete loonud CartFlowsi abil.


Lihtsalt lisatavad tellimusklotsid (ainult Pro)

Veel üks lahe esmaklassiline funktsioon on võimalus lisada oma kassasse lehtedele tellimusi. Tellimuste kogumi korral saate pakkuda seotud tooteid soodushinnaga, näiteks koolitusprogramme, seotud kursusi, laiendatud garantiisid jne. See suurendab lõppkokkuvõttes kliendi koguväärtust.

Tellimuste kogumi lisamiseks toimige järgmiselt.

Tellimuste kärpimise funktsioon võimaldab teil valida paljude võimaluste hulgast. Saate lisada oma arve enne väljamakse tegemist, pärast arvelduse üksikasju, pärast tellimist või pärast kassat. Saate lisada pildi, muuta tekste ja muuta tausta, äärise ja teksti värvi vastavalt oma kaubamärgile.

Samuti on suurepärane mõte lisada tellimuse lisatasu tasuta toote kassasse. Näiteks võite kinkida tasuta e-raamatu pliimagnetina, kuid võite teenida tellimuste kaudu.


Ühe klõpsuga müük / müük (ainult Pro)

Müük ja müük on ka teine ​​viis kliendi tehinguväärtuse suurendamiseks ning tavaliselt kasutatakse seda järgmiste toodete müümiseks:

 • Ühekordsed pakkumised
 • Mastermind kursused
 • Tarkvara kõrgem hind
 • Suurtes kogustes tooteid
 • Tripwire pakkumised

CartFlows sisaldab endas müüdavate ja müüdavate lehtede malle ning saate ka ise luua või importida.

Hinna- või alamüügi lehe lisamiseks muutke voogu ja klõpsake nuppu Lisage uus samm. Seejärel näete ülesmüügi ja müügi lehtede malle. Oma lehe loomiseks klõpsake lihtsalt nuppu Loo oma.

Siin on näide kallima Elementori malli kasutamisest:

CartFlows toetab PayPali ja Stripe’i ühe klõpsuga müügi korral.


Ostukorvist loobumine (ainult Pro)

Ostukorvist loobumine on veebipoodides äärmiselt tavaline nähtus aruandlus vankrist loobumise määr jääb vahemikku 60–80%. Hüljatud vankrid on põhimõtteliselt kaotatud raha ja nende taastamiseks peate tegema kõik endast oleneva.

CartFlow pakub ühte lahendust, integreerides teie CRM-iga, et käivitada meilisõnum iga kord, kui keegi annab oma e-posti aadressi, kuid ei täida ostu.


Kohandatud skriptide tugi (tasuta ja Pro)

Saate lisada ka mis tahes kohandatud skripti, mida kasutate oma müügilehe toiteks, näiteks reaalajas vestluse lühikood, kohandatud pikslid, robotid ja palju muud.

Selleks muutke sammu / lehte ja kerige lehte allapoole. Näete valikut nimega Kohandatud skript. Klõpsake seda ja kleepige oma kast kasti.

kohandatud skript

CartFlows Pro hinnakujundus

CartFlows Pro-l on praegu üks pakett, mille aastamaks on 299 dollarit koos kõigi tasuta ja tasuliste funktsioonide, pistikprogrammi värskenduste, tehnilise toe, veebikasutajate kogukonna ja SkillJeti koolitusakadeemia liikmeks astumisega. SkillJeti akadeemia on alles töös, kuid siin on eesmärk pakkuda tipptasemel väljaõpet selle kohta, kuidas CartFlowsi ja palju muu abil müügilehti ehitada..


CartFlows Free Vs. Pro: millise versiooni peaksite saama?

CartFlowsi tasuta versioon pakub piisavalt funktsioone, mis aitavad teil luua lihtsa müügilehtri kassasse ja aitäh. Kui see on kõik, mida soovite praegu luua, peaks piisama tasuta versioonist.

Kuid kui soovite luua täpsemaid lehreid, mis koos tellimuste tõusu, müügi ja langusega oleksid kõige paremad, on premium-versiooni ostmine. Kui olete asutatud e-pood või ettevõte ja soovite oma kasumit maksimeerida, on need funktsioonid hädavajalikud.


CartFlows: klienditugi

Püüame pakkuda statsionaarset tuge, et kõigi meie kasutajate kogemus poleks midagi suurepärast. Proovime küsimustele vastata ühe päeva jooksul ja läheme kaugemale, kirjutades kohandatud skripte, mis vastavad kasutaja vajadustele.

Kuid te ei pea selle eest meie sõna võtma. Meie tuge kiidavad paljud inimesed siin nii et saate huvi korral seda kontrollida.


CartFlows: mis mulle selle juures meeldib

 • CartFlows on lihtne õppida ja see võimaldab teil minutitega luua hämmastava välimusega vooge.
 • See on loodud töötama otse WordPressis, nii et te ei pea uut tarkvara õppima.
 • See töötab suuremate lehtede koostajatega, nii et saate hõlpsalt malle kasutama hakata või ise oma luua.
 • Klienditugi on reageeriv ja tõeliselt abivalmis.
 • Töötab suurepäraselt koos WooCommerce’iga. Mis iganes töötab WooCommerce, see töötab ka CartFlowsi jaoks.
 • Meie meeskond CartFlowsi taga on agar ja töötab pidevalt selle nimel, et lisada uusi funktsioone ja funktsioone.

CartFlows: mis mulle selle juures ei meeldi

 • Teadmistebaasil puuduvad endiselt põhjalikumad õpetused ja tõrkeotsingu artiklid. See on ülioluline, aidates kasutajatel võimalikult vähese aja jooksul saavutada seda, mida nad soovivad.

CartFlows: Lõplikud mõtted

Raske on mõelda mõnele muule lehtri ehitustarkvarale, mida oleks sama lihtne kasutada ja efektiivselt kui CartFlows. Kuna see on loodud töötama WordPressi sees, annab see kasutajatele täieliku kontrolli oma andmete ja sisu üle ning hõlbustab lehtri ehitamist tuttava WordPress-liidese abil.

Lähikuudel hakkame kasutusele võtma rohkem hämmastavaid funktsioone, nagu A / B testimine, taimerid ja palju muud, mis viivad kasutajate kogemused uuele tasemele. CartFlows on mugav, võimas, kuid samas hõlpsasti kasutatav lehtriehitus WordPressi pistikprogramm, mida igaüks, kellel on ükskõik milline äri ja oskuste tase, saab kasutada oma kasumi maksimeerimiseks ja sissetuleku suurendamiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Kui esitate kommentaarides küsimusi, proovin neile vastata siin KKK-osas.

Kas CartFlows töötab koos Thrive Architect’iga

Jah CartFlows töötab koos Thrive Architect’iga ja neil on ka mall, mille saate Thrive Architect’iga alla laadida ja kasutada

Kas CartFlowidel on eluaegne tehing?

CartFlowsi eluaegne pakkumine on saadaval ainult piiratud aja jooksul. Kliki siia

Soovi korral saate selle eest osade kaupa maksta. Kliki siia

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map