BuddyBoss teemaülevaade 2020

BuddyBoss teema: ülevaade

Kui olete kunagi tahtnud luua oma ettevõtte või ettevõtte jaoks veebikogukonna, on BuddyBossi teema ainus teema, mida te kunagi vajanud olete. See on omaette liiga üks teema ja see on varustatud tasuta pistikprogrammiga, mille nimi on BuddyBoss Platform.


Koos kasutamisel saavad BuddyBossi teema ja platvorm aidata kõigil, isegi mitte asjatundjatel, üles ehitada suhtlusvõrgustiku, mis on võrdsustatud tänapäevaste suhtlusvõrgustikega. Teil on lisafunktsioone, mida tavaliselt ostetakse teistes teemades eraldi, ja saate oma vajaduste laienedes ja arenedes selle integreerida paljude WordPressi pistikprogrammidega..

Selles ülevaates räägime:

 1. Buddy Bossi teema ja Buddy Bossi platvorm: lühiajalugu
 2. Asjad, mida saate teha koos Buddy Boss Comboga
 3. Buddy Bossi platvormi seadistamine
 4. Veebikogukonna komponendid
 5. Teema kohandamine
 6. Müüge oma sisu BuddyBoss + LearnDash abil
 7. Integreerige rohkemate WordPressi pistikprogrammidega
 8. BuddyBoss: Hinnakujundus
 9. BuddyBoss: tugi
 10. BuddyBoss Review: Mis mulle selle juures meeldib
 11. BuddyBoss Review: Mis mulle selle juures ei meeldi
 12. BuddyBoss ülevaade: Lõplikud mõtted

Buddy Bossi teema ja Buddy Bossi platvorm: lühiajalugu

Varundame natuke: kuidas BuddyBossi teema ja platvorm vilja said??

Buddy Bossi teema ja platvorm on tegelikult BuddyPressi – WordPressi pistikprogrammi – asendaja, mis võimaldab teil luua suhtlusvõrgustiku. Ehkki uuenduslik, oli BuddyPressil palju piiranguid ja sellel on terve kogukond kolmanda osapoole pistikprogramme, mis pakuvad mõnda täiustatud funktsiooni, näiteks foorumi loomist. Paljude lisandmoodulite kasutamine ei raskenda mitte ainult asju, vaid suurendab ka kasutajate kulusid.

Nii arvasid BuddyBossi teema loojad, mis saab, kui meil on kõik need edasijõudnud funktsioonid ühe katuse all? See teeks asja lihtsamaks!

Ja sai hakkama. Nüüd saate koos BuddyBossi komboga teha palju enamat kui suhtlusvõrgustik, kuid saate luua ka täiendava pluginata foorumiarutelusid ja suhtlusgruppe, korraldada tasuta ja tasulisi kursusi ja palju muud.

Siinkohal tahan selgitada, mida igaüks neist teeb. BuddyBossi platvorm lisab WordPressile funktsioone, et hõlbustada veebikommuuni loomist. Nende funktsioonide hulka kuulub võimalus luua kasutajaprofiile, sotsiaalseid rühmi, foorumeid, meilisõnumeid jne.

BuddyBoss teema tagab, et kõik näeks kena ja ilus välja. BuddyBossi platvormis saate kasutada mis tahes WordPressi teemat, kuid see ei näe nii hea välja kui BuddyBossi teema kasutamisel.

Näiteks näete järgmist, kuidas kasutaja profiil välja näeb, kui te BuddyBossi teemat ei kasuta:

kasutaja profiil ilma BuddyBoss Themeta

Saate endiselt luua Buddy Bossi platvormiga kasutajaprofiili, kuid see ei tundu nii tore.

Võrrelge seda sellega, kuidas Buddy Bossi teema välja näeb:

kasutajaprofiil BuddyBoss teemaga

See näeb välja nagu tõeline sotsiaalne profiil.

Kokkuvõtteks võite luua suhtlusvõrgustiku saidi tasuta pistikprogrammiga Buddy Bossi platvorm, kuid kui soovite, et kõik näeks kena ja ilus välja kohe, on kõige parem kasutada BuddyBossi teemat. Need kaks on tihedalt integreeritud, et saaksite oma saiti ja muid sätteid ühes kohas kohandada.

Need on ühilduvad ka vana BuddyPressiga, nii et kui teil on vaja sotsiaalseid profiile ja muid andmeid üle viia, töötab see ilma tõrgeteta.


Asjad, mida saate teha koos Buddy Boss Comboga

 1. Suhtlusvõrgustik / kogukond koos kasutajaprofiilide, uudistevoogude, ajakavade, privaatsõnumite, suhtlusgruppide, foorumite, liikmetega ühenduse loomise ja isegi e-posti teel tehtud kutsetega mitteliikmetele. Nende jaoks pole vaja täiendavat pistikprogrammi!
 2. Müüge oma sisu. Buddy Boss integreerub LearnDashi ja WooCommerce’iga, nii et saate sisu müüa tellimuse või ühekordse tasu alusel.
 3. Looge e-õppe veebisait. Saate oma kursusi luua, hostida ja hallata LearnDash-integratsiooni abil.
 4. Integreerige teiste WordPressi pistikprogrammidega oma liikmete kogemuste paremaks muutmiseks, töökohtade loomiseks, saidiüleste või eksklusiivsete ürituste loomiseks jne.

Buddy Bossi platvormi seadistamine

Kuna Buddy Bossi komboga saab teha palju asju, võib ainus võimalik negatiivne külg olla selle kõige seadistamine üsna tükk aega. Hajutatud sätted ja valikud ning kõik muu (mida ma selgitan hiljem) ei aita samuti. Kuid selleks, et mitte eksida taustarakenduse liidese keerukuse tõttu, soovitan teil tungivalt vaadata ja jälgida nende videoülevaateid siin.

Need videod näitavad kõike alates platvormi seadistamisest ja konfigureerimisest kuni teema kohandamiseni, et veenduda, kas kõik töötab ideaalselt ja hea välja.

Selles jaotises käsitlen vaid mõnda olulist asja, mida peate tegema / teadma, et mõista, kuidas platvorm töötab ja kuidas seda kasutada.


BuddyBossi platvormi mõistmine

Nagu ma juba ütlesin, pakub platvorm palju funktsioone, mis on suurepärane, kuid mõned seaded on üsna hajutatud ja kõikjal. See on seotud sellega, kuidas nad platvormi korraldasid. Funktsiooni lubamine, seadistamine ja kujundamine toimuvad mitmes erinevas kohas.

Võtame näiteks sisselogimise / registreerimise lehe.

Sisselogimis- / registreerimislehte saate kohandada saidil BuddyBoss > Teemavalikud > Logi sisse / registreeru. Siin saate lisada logo, muuta logo suurust, kasutada taustpilti, lisada pealkirja ja kirjelduse ja palju muud.

Kuid hankige see: saate sisselogimise / registreerimise lehe värvi muuta saidil Stiil, eraldi jaotis Teemavalikud.

Mulle tundus mõistlik, et kõik lehe stiilivajadused peaksid teil ühe katuse all olema, kuid nii ei tehta BuddyBossi platvormil.

Lubage mul anda ülevaade sellest, kuidas asjad platvormil töötavad:

BuddyBossi platvormi erinevad osad

Selle ülevaate läbi vaadates märkate, et platvormi eri piirkondade vahel on palju edasi-tagasi liikumist just teatud funktsiooni kohandamiseks. Alguses läheb see pisut üleolevaks ja segaseks, kuid saate peagi selle riputada ja hakkate seda teadma nagu oma käe tagaosa.

Komponentide valimine

Enne millegi muu tegemist peate esmalt valima komponendid, mida soovite oma suhtlusvõrgustiku saidil.

Kui sa lähed BuddyBoss > Komponendid, näete komponentide loendit, mille saate oma veebisaidil lubada. Seda peaksite nägema:

komponendid

Märkige lihtsalt selle komponendi ruut, mille soovite oma veebisaidi jaoks lubada, valige Aktiveeri ülaosas hulgitoimingute hulgas ja lööge Kandideeri.

Näiteks kui soovite, et kasutajad saaksid üksteisele privaatsõnumeid saata, peate aktiveerima Privaatsõnumid esimene. Kui soovite, et liikmed saaksid saata meilikutsed mitteliikmetele võrguga liitumiseks saate selle komponendi siin aktiveerida jne.

Kui soovite konfigureerida iga komponendi sätted, klõpsake nuppu Seadistused otse selle all. Seadistused leiate ka saidist BuddyBoss > Seadistused.

Komponentide ja registreerimislehtede seadistamine

Samuti peaksite WordPressi lehed määrama just lubatud komponentide lehtedele. Selleks minge saidile BuddyPress > Lehed, ja peaksite nägema kahte jaotist: Komponentide lehed ja Registreerimislehed.

Komponentide lehtede jaoks loob WordPress need pärast komponentide lubamist automaatselt, nii et tõenäoliselt ei pea te siin alguses midagi muutma. Kuid kui soovite näiteks määrata sotsiaalsete gruppide jaoks uue lehe, saate seda teha, luues uue lehe ja valides rippmenüüst selle uue lehe:

uue lehe lisamine komponendi lehele

Jaoks Registreerimislehed, peate looma lehe teenusetingimuste ja privaatsuseeskirjade jaoks ning linkima need vastavate registreerimisjaotistega. Kui teil on selles osas kahju, mida teha, siis vaadake jaotise allosas videoõpetust, mille nad mõtlikult linkisid:

link registreerimislehtede seadistamise õpetusele

Need õpetuse lingid leiate hajutatult platvormi eri sektsioonidesse. See on tõeliselt kena puudutus, mis teeb asja uute kasutajate jaoks natuke lihtsamaks.

Seadete konfigureerimine

Veebisaidile juurdepääsu, kasutajaprofiilide, sotsiaalsete rühmade ja muude sätete juhtimiseks soovite oma seadeid ka nihutada. Minema BuddyBoss > Seadistused ja lugege hoolikalt läbi kõik võimalused. Alustage üldiste sätetega ja liikuge kõigis kategooriates läbi.

Siin on säte seadetest:

BuddyBoss Platofrmi seaded

Veebikogukonna loomisel on mõistlik lubada mitteliikmetel uusi kontosid registreerida. Võite ka lubada liikmetel oma profiilid kustutada ja valida, kellele tööriistariba näidata.

All Privaatsus, võite oma veebisaidile juurdepääsu piirata ainult sisse loginud liikmetega, kuid sisselogimis- / registreerimislehed on endiselt kõigile nähtavad.

Veel üks huvitav asi, mida siin teha saate, on vabastada teatud URL-id privaatsusest. Võib-olla soovite, et mõned lehed, näiteks turunduslehed, oleksid avalikkusele nähtavad ja selleks kleepige lihtsalt lehe URL Avalik sisu kasti ja löö Salvesta muudatused.

Ka selles jaotises leiate oma lubatud komponentide seaded, näiteks profiilid, rühmad, foorumid, tegevus, meediumid, ühendused, kutsed ja otsing.

Üldiselt saate siin määrata, mida kasutajad saavad teie veebisaidil teha. Näiteks kui soovite, et nad saaksid oma kasutajaprofiilide jaoks üles laadida profiilifoto ja kaanefoto, minge lihtsalt aadressile BuddyBoss > Seadistused > Profiilid ja märkige vastav ruut.

Demoandmete importimine

Veel üks asi, mida soovite enne teemaga mängimist teha, on demoandmete importimine. Kastist väljas on veebisait tühi ja teil ei ole kasutajaprofiile ega suhtlusrühmi, kellega mängida. Kui soovite näha, kuidas asjad esiküljest välja näevad, on kõige parem importida demoandmed.

Demoandmete importimiseks minge lehele Buddy boss > Tööriistad. Seejärel näete nimekirja Vaikeandmed saate importida. Saate importida demo liikmeid, rühmi ja foorumeid. Asjade paremaks muutmiseks soovitan teil importida kõik korraga. Klõpsake igal kastil ja klõpsake nuppu Importige valitud andmed.

demoandmete importimine

Kui see on tehtud, annate siis paar näidisprofiili, sotsiaalseid rühmi ja foorumeid, millega töötada.

Siin on näited sotsiaalsetest ühiskonnarühmadest:

demo sotsiaalsed rühmad

Veebikogukonna komponendid

Nüüd olete kõik valmis looma võrguseltsi, mida olete alati ette kujutanud. Nagu ma juba ütlesin, pakub BuddyBoss combo sisseehitatud võimsaid funktsioone täiustatud veebikogukondade loomiseks, nagu Facebook või Twitter.

Minu senise isikliku kogemuse põhjal on kindlasti lihtsam luua suhtlusvõrgustik BuddyBossi abiga. Ükski funktsioon ei vaja täiendavaid pistikprogramme. Neil on ka üksikasjalikud videoülevaated iga funktsiooni seadistamise kohta, nii et te ei jääks asjade mõistmiseks üksi.

Kasutajaprofiilid

Sisseehitatud BuddyBossiga on võimalus kohandada kasutajaprofiile. Kui sa lähed BuddyBoss > Profiilid, saate lisada veel välju, näiteks e-posti aadressi, kontaktnumbri, sünnipäeva ja palju muud. See sõltub tõesti teist ja sellest, mida soovite, et kasutajad enda kohta jagaksid.

kasutajaprofiilid

Asjad muutuvad siin pisut segaseks, kuna taustaväljale saab kasutajaväljadele lisada välju, kuid kasutajaprofiili elementide ümberkorraldamiseks peate minema Profiili navigeerimine mis viib teid BuddyBossist välja.

Klõpsamisel kuvatakse Profiili navigeerimine avaneb uuel vahelehel ja viib mind kasutajaliidese teema kohandaja juurde. See on ebamugav, kui ma ei taha taustaprogrammi seadete lehelt lahkuda. Ma eelistaksin, kui see avaneb selle asemel uuel vahekaardil või, mis veelgi parem, kui see suvand leitakse taustaredaktorist koos kõige muuga.

Privaatsõnumid

Samuti saate lubada privaatsõnumid, kui soovite, et kasutajad saaksid üksteisele sõnumeid saata. Selle lubamiseks minge lihtsalt saidile BuddyBoss > Komponendid ja aktiveeri Privaatsõnumid.

Privaatsõnumite funktsioon sisaldab täpsemaid võimalusi. Ühe puhul saavad liikmed nime otse oma postkasti kirjutada, et nad saaksid kõigile sõnumi saata, ilma et nad peaksid oma profiilist lahkuma.

Nad saavad saata fotosid, emotikone ja GIF-e ka privaatsõnumite kaudu, kuid peate selle funktsiooni esmalt lubama. Selle lubamiseks minge lihtsalt saidile BuddyBossy > Seadistused > Meediumid. Seal näete neid võimalusi:

meediumite lubamine privaatsõnumites

Märkige kindlasti kõik need ruudud ja salvestage muudatused.

Mulle meeldib privaatsõnumite funktsiooni puhul see liides, mis on väga sarnane teiste populaarsete sõnumsiderakendustega, nii et kasutajad saavad seda kasutada korraga, kulutamata liiga palju aega, et mõista, kuidas asjad toimivad.

Kasutajad saavad valida mitu fotot korraga, otsida nende sõnumitest ja kasutada sisseehitatud emotikone. Armastan ka seda, et saate emotikonide nahatoone muuta.

Ainuke asi, mis minu arvates seda veelgi parandab, on see, et kasutajatel on võimalus emotikone otsida, kirjutades.

Veel üks väiksem ebamugavus, mille ma avastasin, on see, et te ei saa sõnumit saata, klõpsates nuppu Enter. Tegelikult peate klõpsama nuppu Saada, mis on põrutav, kui olete töölaual ja ei soovi hiirt või juhtpaneeli vaevata.

Samuti ei tea ma, kas see olen lihtsalt mina, aga GIF-id ei koormata mu lõppu.

Siit saate vaadata, kuidas privaatsõnumid toimivad:

privaatsõnumid

Sotsiaalsed rühmad

Veel üks BuddyBossi lahe funktsioon on võime luua sotsiaalseid rühmi, mis põhinevad kasutajate huvidel.

Selle funktsiooni lubamiseks minge lehele BuddyBoss > Komponendid ja aktiveeri Sotsiaalsed rühmad.

Kui olete demoandmed importinud, on teil sotsiaalsete rühmade näidiskomplekt ja see peaks välja nägema sotsiaalsete gruppide kataloog:

demo sotsiaalsed rühmad

Selle funktsiooni rohkem seadeid leiate saidist BuddyBoss > Seadistused > Grupid. Siin saate lubada kõigil kasutajatel luua sotsiaalseid rühmi, lubada administraatoritel üles laadida kaanefoto ja avatari, lubada rühmatüüpe jne..

Samuti saate seada sotsiaalsete rühmade vaikimisi kaanekujutise, samuti kaanekuju laiuse ja kõrguse BuddyBoss > Teemavalikud > Kaanepilt.

Taustal näete kõigi sotsiaalsete rühmade loendit minnes BuddyBoss > Grupid. Siit saate sotsiaalseid rühmi redigeerida, kustutada või vaadata.

Foorumi arutelud

Veel üks BuddyBossi sisseehitatud funktsioon on võimalus luua foorumiarutelusid – funktsiooni, mis oli varem saavutatav ainult kolmanda osapoole pistikprogrammidega. Foorumi aruteludes saavad liikmed rääkida Q & A-vormingus sarnaselt Redditiga, mis on tõesti kasulik, kui soovite, et liikmed saaksid üksteist aidata või omavahel arutleda.

foorum arutelu

Foorumite loomise võimaldamiseks minge lihtsalt saidile BuddyBoss > Komponendid ja aktiveeri Foorumi arutelud. Kui sa lähed BuddyBoss > Seadistused > Foorumi arutelud, saate rakendada rohkem reegleid, näiteks keelata teatud aja möödudes kommentaaride või postituste redigeerimise, lubada kontodeta külalistest kasutajatel arutelusid luua või kommentaare anda, liikmetel lubada foorumeid tellida ja palju muud.

See on tõesti võimas funktsioon, mis võib viia teie sotsiaalse võrgustiku teisele tasemele. See on kasulik eriti e-õppe veebisaitidel, kus soovite, et teie õpilased saaksid koos teemasid arutada.

Sisse Teemavalikud > Foorumid, saate foorumeid kohandada, muutes paigutust, kohandatud ribareklaami pilti, lisades foorumi pealkirja ja kirjelduse jne.

Huvitav on ka see, et iga sotsiaalne grupp saab luua oma foorumi ja nad saavad luua mitu. Näiteks võivad nad ühiskonnarühma „Graafiline disain” korraldada järgmised foorumi arutelud:

sotsiaalsete rühmade foorumiarutelud

Liikmete ühendused

Liikmed saavad ka üksteisega ühendust saada, saates ühendustaotluse sarnaselt teenuses Google+ või sõprustaotlusega Facebookis.

Igal liikmeprofiilil on a Ühendage nuppu profiilifoto kõrval. Liikmed saavad ühenduse loomise taotluse saatmiseks seda nuppu klõpsata.

sinine nupp Ühenda kasutajaprofiilides

Kui liige on ühendusetaotluse saatnud, saate selle tühistada.

Liikmed näevad sellist teadet, kui keegi on saatnud ühendusetaotluse:

ühenduse kutse saamise teade

Selle funktsiooni saate lubada rakenduses BuddyBoss > Komponendid > Liikmete ühendused.

Võrguotsing

Veel üks tõeliselt mugav funktsioon on võrguotsing, kus kasutajad saavad otsida tervest võrgust ühes postiribas postitusi.

võrguotsing

Saate valida, millist tüüpi postitusi saab otsida. Selleks minge saidile BuddyBoss > Seadistused > Otsing. Siin saate teha otsitavaid postitusi või teavet, näiteks liikmete nimed, e-posti aadress, kasutajanimi, lõigu tekst, numbrid, arutelu, vastused ja muu.

Kutsed meilitsi

BuddyBoss laseb ka liikmetel saata meilisõnumeid kõigile, kes soovivad võrguga liituda, olgu see siis nende töökaaslane, sõbrad või perekond. Vaja on ainult kutsutud isiku nime ja e-posti aadressi.

Liikmed saavad e-postiga kutseid saata järgmiselt:

meilisõnumite saatmine

Samuti saate valida, kas soovite, et liikmed saaksid aadressil minnes muuta teie e-posti pealkirja ja sisu BuddyBoss > Seadistused > Kutsub.


Teema kohandamine

Järgmine samm on oma teema kohandamine, et see näeks välja just selline, nagu soovite. BuddyBossi teema pakub palju kohandamisvõimalusi, nii et saate oma liikmetele anda kaubamärgiga meeldiva kogemuse.

Navigeerimismenüüde loomine

Esimene asi, mida soovite luua, on navigeerimismenüüd, kuna see on peamiselt see, kuidas me veebisaidil ringi käime.

Buddy Boss Theme abil saab luua kaks peamist menüüd: tiitliriba menüü ja BuddyPaneli menüü.

tiitliriba ja BuddyPaneli menüü

Tiitliriba menüü

Tiitliriba menüü on teie päises olev menüü. Tiitliriba menüü loomiseks minge WordPressi taustprogramm, hõljutage hiirt kursori kohal Välimus, ja klõpsake nuppu Menüü. Seejärel näete välja, kuhu saate kirjutada a Menüü nimi. Tippige menüü nimi, näiteks pealkirjariba menüü ja klõpsake nuppu Loo menüü.

kuidas menüüd luua

Seejärel kuvatakse teile loend lehtedest, mida saate oma menüüsse lisada. Märkige ruudud, mida soovite lisada, ja klõpsake nuppu Lisage menüüsse. Seejärel näete menüü pealkirja all ribasid, mida saate ümber paigutamiseks lohistada. Samuti saate riba iga taande abil luua iga lehe jaoks alamüksuse.

Sisse Menüü seaded ärge unustage klõpsata Tiitliriba.

tiitliriba menüü loomine

Enamike muude teemade puhul pole teil päise väljanägemise osas palju vabadust, kuid Buddy Bossi teema pakub päise ja jaluse kohandamiseks rohkem võimalusi..

Päise kohandamisvalikud leiate siit BuddyBoss > Teemavalikud. Selles jaotises saate üles laadida oma logo, muuta päise paigutust ja isegi muuta selle värvi. Näitan teile hiljem üksikasjalikumalt, mida saab teha teemavalikute kaudu.

BuddyPaneli menüü

Menüü BuddyPanel on selle teema kena funktsioon, mis lisab veebisaidi sotsiaalsete võrgustike kogemust. BuddyPaneli menüü loomiseks minge WordPressi armatuurlaud > Välimus > Menüü. Jätkake uue menüü loomisega ja andke sellele pealkiri.

Klõpsake vasakul küljel Buddy boss ja märkige nende üksuste ruudud, mida soovite BuddyPaneli menüüs kuvada. Klõpsake nuppu Lisage menüüsse, ja Menüü seaded saate valida, kas soovite seda paneeli näidata nii sisse loginud kui ka välja logitud kasutajatele. Isiklikult arvan, et seda kahte tüüpi kasutajatele on mõttekam luua erinev paneel. Seega näitan selles näites seda ainult sisse loginud kasutajatele.

BuddyPanel näeb vaikimisi hämmastav välja ja selle kohandamiseks saate teha veel palju.

Neist ühe saate muuta BuddyPaneli menüüelementide ikooni otse rakenduse sees Menüü sektsiooni. Selleks klõpsake menüüelemendi rippmenüül ja klõpsake ikooni. Seejärel kuvatakse hüpik, kus on palju ikoone, mille vahel valida. See on BuddyBossi platvormi poolt lahedalt lisatud funktsioon, mis muudab teie BuddyPaneli menüü kohandamise nii lihtsaks.

BuddyPaneli menüüikoonide muutmine

Saate muuta ka BuddyPaneli värvi ja ma näitan seda hilisemas jaotises.

Kodu ja ajaveebi lehtede seadistamine

Kui menüüd on valmis, soovite ka oma kodu- ja ajalehed üles seada. Avaleht on esimene asi, mida liikmed näevad, kui olete oma saidile sisse loginud. Võite valida, kas kuvatakse uudistevoog, ajakava, liikmete kataloog, ajaveeb või kursuste loend.

Kodu ja ajaveebi lehe määramiseks minge lehele WordPressi armatuurlaud > Seadistused > Lugemine. Kui olete kohal, valige Staatiline leht avaleheks ja määrake mis tahes soovitud leht kodu- ja ajaveebileheks.

kodu ja ajaveebi lehe seadmine

Näiteks kui valite Uudistevoog teie avalehena näevad liikmed esimest korda sisse logides:

uudistevoog esilehena

Nüüd on teil Twitterisarnane tegevuste sein, mis on automaatselt asustatud teie saidi hiljutiste tegevustega. Liikmed saavad staatuse sisestada ja kedagi @ abil tähistada, fotot või GIF-i üles laadida ja emotikone lisada. Samuti saavad nad postitada selle oma profiilile või gruppi. See on päris lahe.

Muidugi võite sõltuvalt teie vajadustest ja eelistustest määrata avaleheks mõne muu lehe.

Lisaks on teie avalehel veel mõned asjad. Kui lähete WordPressi juhtpaneelile ja klõpsake nuppu Lehed, näete kõigi oma lehtede loendit, sealhulgas praegu määratud avalehte. Gutenbergi redaktorisse sisenemiseks klõpsake sellel lehel.

Esilehekülg

Kui olete sisse loginud, siis klõpsate Lehe atribuudid, näete rippmenüüd, kus kuvatakse kolm malli valikut:

lehe paigutuse muutmine

Täisekraanileht eemaldab päise ja külgriba, kui külgriba puudub, eemaldab külgriba ilmselgelt. Mängige nende valikutega seni, kuni leiate eelistuse. Sama saate teha kõigi teiste lehtedega. Nii et kui soovite luua turunduslehe, kus pole tähelepanu juhtimist nagu päised ja külgribad, on täisekraanirežiim suurepärane võimalus.

Kui soovite oma esilehele (või mõnele teisele lehele) külgriba lisada, minge lihtsalt aadressile WordPressi armatuurlaud > Välimus > Vidinad.

vidinad ja külgribad

Vidina lisamiseks külgribale lohistage see lihtsalt külgriba sisse. Saate sellele nime panna ja teha muid muudatusi.

Selles näites tahan lisada oma uudisvoo avalehele külgriba. Selle lehe külgribad on märgistatud Tegevus -> kataloog vasakul (külgriba ilmub vasakusse serva) ja Tegevus -> kataloog paremal (külgriba kuvatakse paremal küljel). Parim külg on see, et saan soovi korral kasutada mõlemat külgriba. Siin on näide, kuidas seda teha:

külgribade lisamine

Mulle meeldib selle protsessi juures see, et see ei sunni uut moodi asju ajama. Kui olete juba harjunud kasutama WordPressi, selle vidinaid ja sisuredaktorit, saate enamikku neist toimingutest hõlpsalt teha. Ehkki veelgi parem on, kui kõik need kohandamisvõimalused on iga lehe jaoks ainult ühes, ühtses jaotises, ei sunni platvorm vähemalt kasutajatele uut liidest, mille õppimiseks kulub natuke aega.

Mis puutub ajaveebilehte (ja suvalist lehte), siis saab päris palju täpselt sama teha. Saate lisada külgriba (kuid võite lisada ainult ühe külgriba) ja kasutada mis tahes soovitud vidinat.

Võite muuta ka oma blogi lehe paigutust, kuid seekord teete seda BuddyBossis. Minema BuddyBoss > Teemavalikud > Blogi. Aastal Blogi arhiivi paigutus, näete kolme võimalust: loend, müüritise või ruudustik.

ajaveebiarhiivi paigutus

Mulle isiklikult meeldib Müürikivi kõige paremini, kuid see on tõesti teie otsustada. Vaatame lühidalt, kuidas kolm paigutust erinevad:

erinevad ajaveebilehe mallid

Saate teha rohkem kohandamisi isegi oma ühe ajaveebi postituse lehtedega. Näiteks saate muuta esiletõstetud pildi paigutust, lubada / keelata autorikasti ja lubada / keelata sotsiaalse jagamise nupud. See on eriti puhas, kuna te ei pea sotsiaalseks jagamiseks mõnda teist pistikprogrammi kasutama. Ehkki nuppe ennast ei saa muuta, on see parem kui mitte midagi ja muretsema peab üks asi.

Lihtsalt uurige Blogi jao all Teemavalikud, proovige asju ja vaadake, millised seaded sobivad teie jaoks kõige paremini.

Teemavalikud

Olen eelmistes jaotistes mõned korrad teemavalikuid maininud ja siin saate uurida bitti ja tükki ning kohandada oma veebisaidi väljanägemist tüpograafiast värvideni. Ma ei näita teile kõike, mida siin teha saate, need õpetused eksisteerivad just sel põhjusel, kuid ma annan ülevaate huvitavatest viisidest, kuidas saate oma teemat kohandada.

Mine lihtsalt BuddyBoss > Teemavalikud saadaolevate teema kohandamise võimaluste nägemiseks.

Logo

Siin olev logo üleslaadija osa on väga kasutajasõbralik, kuna see sisaldab erinevaid võimalusi. Enamiku teemade puhul on logo kohandamise võimalused väga piiratud, kuid BuddyBossi teemaga saate teha mitmeid erinevaid asju.

logo lisamine

Saate valida, kas lubada või keelata logod laua- ja mobiilil. Teil võib tekkida küsimus, miks see peaks olema valik, kuid mõned inimesed ei soovi oma logo mobiilis kasutada, kuna see on liiga suur ja juhib kasutajakogemust tähelepanu.

Kui lubate mobiililogo, saate BuddyBossis üles laadida mõne muu väiksemate mõõtmetega logo. Samuti saate selle suurust reguleerida.

Päis

Ma ütlesin enne, et saate oma päisega palju rohkem ära teha ja siin saate seda teha.

Võite valida kolme paigutusvaliku vahel, mida enamik teisi teemasid teile ei anna. Võite valida, kas teie logo on päise vasakus servas, keskel või BuddyPanelis. BuddyPanel on teie logo jaoks parem asukoht, kui see on pikk ja vajate rohkem ruumi.

päise kohandamine

Võite lubada ka kleepuva päise, mis on päis, mis kleebib lehe ülaosas, samal ajal kui kasutajad kerivad.

Teine asi, mida saate reguleerida, on päise kõrgus, varju lubamine / keelamine ja päise paremas nurgas kuvatavate nuppude muutmine.

Ainuke asi, mis puudub, on võimalus määrata eri lehtedele erinev päis, sest mõnikord tahaksite seda teha.

BuddyPanel

Siin saate BuddyPaneli lubada või keelata. Pange tähele, et see on nähtav ainult siis, kui olete selle jaoks menüü loonud Välimus > Menüü.

Võite ka kuvada ekraani vasakul või paremal küljel.

Külgribad

Kui soovite, et oleks võimalik muuta erinevate lehtede külgribade asukohta, saate seda teha siin. Teil on võimalus kuvada lehtede külgriba vasakul või paremal küljel vaid ühe klõpsuga.

Tüpograafia

Veebisaidi tüpograafia muutmiseks on vaja paljude teemade jaoks kolmanda osapoole pluginaid, kuid BuddyBoss Theme on sisseehitatud Google Fonts tüpograafia kohandajaga, kus saate oma saidi jaoks valida sadade fontide hulgast.

Saate valida saidi pealkirja (kui logo on keelatud), korpuse ja pealkirjade (H1 kuni H6) tüpograafia. Samuti saate muuta fondi kaalu ja stiili, alamkomplekte ja fondi suurust. Ja kuna saate iga pealkirja jaoks määrata erineva tüpograafia, annab see teile palju rohkem kohandamisvõimalusi.

Stiil

Stiili abil saate muuta nii oma värviskeemi kui ka päise, BuddyPaneli, jaluse ja kere elementide värvi. Mulle meeldib kõige rohkem see, et saate oma veebisaidi mis tahes osa värvi muuta, muutes oma brändi värvidele truuks jäämise ülilihtsaks..

Näiteks oma päise värve saate muuta järgmiselt:

päise värvi muutmine

Oma veebisaidi stiilimiseks on veel palju ära teha ja ma arvan, et teil on lõbus oma võimalusi uurida.

Blogi

Olen juba varem näidanud, et saate valida kolme ajaveebilehe paigutuse vahel. Oma blogi lehe kohandamiseks on tegelikult palju muid saadaolevaid võimalusi. Näiteks saate muuta esiletõstetud pildi kuvamisviisi. Samuti saate lubada / keelata seotud postitusi, piirata kuvatavate seotud postituste arvu, blokeerida / lubada ajaveebi autori kasti ja lisada uudiskirja lühikoodi.

Ehkki võimalusi on palju, on mõned funktsioonid siiski piiratud. Näiteks pole esiletõstetud piltide kuvamise võimalused piisavalt paindlikud. Postituse pealkirja kuvatava pildi peal kuvada või ülekatte lisamise võimalust pole.

Blogi postituse korpuse jaoks pole kuidagi võimalik ridade vahelisi vahemaid muuta ega sisuala laiust reguleerida.

Samuti ei saa kuidagi muuta seotud artiklite kuvamise viisi. Nii et kui soovite neid kuvada väikeste esiletõstetud piltide loendina, pole seda võimalust teha.

Samuti on võimalus lubada hõljuvad sotsiaalsed lingid, nii et te ei pea selle jaoks enam kasutama kolmanda osapoole pistikprogrammi. Ainus negatiivne külg on see, et te ei saa ikoonide välimust muuta. Tundub üsna kena, nagu see on nagunii, nii et see pole nii suur probleem. Kuid kui nad saavad lisada ujuvate sotsiaalsete aktsiate ikoonidele rohkem kohandamisvõimalusi, oleks see suurepärane.

Logi sisse / registreeru leht

Veel üks väga lahe funktsioon on võimalus kohandada teie sisselogimis- / registreerimislehte nii, et see kajastaks teie kaubamärki ja mitte ainult tavalist WordPressi sisselogimis- / registreerimisala.

Sisselogimis- / registreerimislehte saab kujundada nii, et sellel oleks kohandatud taustpilt, mis näeb hea välja. Samuti saate pildi pealkirja ja teksti kirjelduse lisada ülekattena. Piirang seadetega, mis minu arvates on, võite kuvada sama sisselogimis- ja registreerimislehel ainult ühte ja sama sõnumit, mõnikord võiksite kuvada nende erinevate lehtede puhul erinevaid sõnumeid. Näiteks selle asemel, et öelda „Liituge meiega!“ sisselogimislehel on mõistlikum öelda „Tere tulemast tagasi!“

Siin on näide sellest, kuidas saate sisselogimislehte kohandada:

sisselogimislehe kohandamine

Muud teemad, mida saate teha teemavalikute puhul:

 • Kohandage oma 404 lehte
 • Mängige jaluses ringi (saate lisada vidinaid, muuta värve, lisada lühikoodi, näiteks registreerumist infolehtedele, sotsiaalseid linke, muuta silti (valge silt) jne)
 • Lisage kohandatud koodid
 • Minimeerige CSS ja Javascript
 • Luba hooldusrežiim
 • Seadistage kasutajaprofiilide vaikeseaded
 • Kohandage foorumeid (muutke paigutusi, kasutage riba riba pilti, lisage foorumi pealkiri ja kirjeldus jne)

Kokkuvõttes on teemavalikutes saadaolevad kohandamisvalikud üsna täpsed, kuid neid on lihtne näpistada. Tüpograafia muutmiseks, päiste muutmiseks, värvide muutmiseks ja muuks pole vaja täiendavaid pistikprogramme ega kodeeringut.


Müüge oma sisu BuddyBoss + LearnDash abil

Lisaks veebikogukonnale saate oma sisu oma veebisaidil müüa, integreerides BuddyBossi teema LearnDashiga.

Kui kasutate juba LearnDashi, on hea uudis see, et BuddyBoss on võtnud kasutusele lisameetmeid, et veenduda, et nende platvorm ja teema on LearnDashiga ideaalselt integreeritud. See muudab sisu müümise ja selle sisu ümber kogukonna loomise nii lihtsaks.

Kui te pole LearnDashiga kursis, on see õppehaldussüsteemi WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil veebikursusi ühes kohas luua, hostida ja hallata. See on esmaklassiline pistikprogramm, mille peate eraldi ostma. Integreerides selle WooCommerce’iga, saate oma kursusi müüa ühekordse tasu eest või tellimuse alusel.

LearnDash on iseenesest nii hämmastav pistikprogramm. Sellel on võimas sisseehitatud kursuste ehitaja, mida saate kasutada kursuste loomiseks nullist, viktoriinide ja ülesannete loomiseks, kohandatud sertifikaatide loomiseks ja paljuks muuks. Kursusi saate pakkuda tasuta, ühekordse või korduva tasu eest. Võimalused on LearnDashiga lõputud.

Kuigi ma ei kavatse süveneda kursuse loomiseks LearnDashis (minu arvustust LearnDashist saate vaadata siit), tahan ma teile näidata, kuidas saate kohandada kursuste loendi lehe ja individuaalse kursuse viisi lehed näevad välja sellised.

Integreerige LearnDash

LearnDashi kasutamise alustamiseks minge saidile Pluginad > Lisa uus ning installige ja aktiveerige LearnDash.

Pärast LearnDash’i installimist luuakse automaatselt uus leht URL-iga “teie domeen.com/kursused”.

Sellel lehel näevad liikmed kõiki teie saidil olevaid kursusi. Ma ei hakka põhjalikumalt õppima kursuse loomist LearnDashis (minu arvustust LearnDashist saate vaadata siit), kuid ma tahan teile näidata, kuidas saate kohandada kursuste loendi lehe ja individuaalse kursuse viisi lehed näevad välja sellised.

Kuid enne kõike muud minge LearnDash > Seadistused ja veenduge, et Aktiivne mall teie LearnDash’is on LearnDash 3.0 ja EI OLE pärandit. LearnDash 3.0 on värskelt välja antud versioon, mis muudab kõik kursuse lehed otse nahkhiire alt hämmastavaks, nii et te ei pea ulatuslikke kohandamisi tegema.

Kursuste loendi lehe kohandamine

Kui LearnDash on installitud ja aktiveeritud, kui lähete BuddyBoss > Teemavalikud, näete, et seal on uus jaotis nimega LearnDash:

Teemavalikud - LearnDash

Siin saate mängida kursuste loendi lehe väljanägemist. Saate lubada kategooriate filtri, mis võimaldab liikmetel näha ühe kategooria kursusi. Väljal Taksonoomia saate valida, kas kasutajad saavad filtreerida kategooria või siltide järgi.

Samuti saate lubada juhendajate filtri, mis võimaldab kasutajatel näha kõiki juhendaja kursusi. Kui olete ainus juhendaja, saate ilma selle filtrita hakkama.

Samuti võite valida kursuse autori ja loomise kuupäeva kuvamise kursustel, tundidel või teemadel.

Kursuste registrileht ja kasutajatele pakutavad erinevad filtreerimis- ja vaatamisvalikud näevad välja järgmiselt:

kursuse registrileht

Nagu näete, saavad liikmed näha, millistele kursustele nad on registreerunud ja mitte, ning milliseid kursusi nad pole veel alustanud. Kuvatakse ka edenemisriba.

Praegu on hea mõte lisada see leht päisemenüüsse, et liikmed saaksid hõlpsalt siia minna.

Kursuse lehe kohandamine

Saate kohandada, kuidas iga üksik kursuse leht välja näeb otse LearnDashis. Saate lisada pealkirja, lühikirjelduse, kaaspildi, esiletõstetud pildi ja palju muud.

Kursuse lehe kohandamiseks minge lehele LearnDash > Kursused ja klõpsake kursusel, mida soovite kohandada. Teid suunatakse Gutenbergi toimetajasse, kus saate pealkirja ja kursuse kirjeldust lisada või muuta.

Paremal küljel, kui kerite alla, näete kaanepildi ja esiletõstetud pildi üleslaadimise võimalusi. Need on suurepärased võimalused kursuse lehe täiustamiseks ja oma õpilastele köitvamaks muutmiseks.

BuddyBossi lisafunktsioon on võimalus seada esiletõstetud video asemel eelvaate video. Seda saate teha järgmiselt.

videokursuse eelvaate seadistamine

Kui liikmed on kursuse alustanud, võetakse nad tundide lehele. LearnDashil on funktsioon nimega Fookusrežiim, mis eemaldab kõik tähelepanu hajutavad tegurid, näiteks menüüd ja külgribad, et õpilased saaksid õppetundile keskenduda. Kui seda kasutatakse koos BuddyBossiga, näeb fookusrežiim välja selline:

Fookusrežiim LearnDash

Pange tähele, et tiitliriba menüü kadus, muutes lehe segadustest vabaks.

Tunni lehel on palju lahedaid võimalusi õpilaste õpikogemuse parandamiseks. Nad saavad vahetada heleda ja pimeda režiimi vahel, et see sobiks erinevate valgustingimustega, ja siseneda täisekraanirežiimi, et veelgi häirivamat liidest kasutada.

Kursuste ühendamine sotsiaalsete gruppidega

Veel üks väga lahe asi, mida saate BuddyBossi ja LearnDashiga teha, on klassiruumi tüüpi seade loomine, ühendades Learndashi kursused sotsiaalsete gruppidega. Nii saab sotsiaalne grupp toimida klassiruumina, kus kasutajad (õpilased) saavad oma kursustele pääseda ühest kohast.

Saate määrata korraldajad / õpetajad igaks sotsiaalseks rühmaks ning ühendada sotsiaalse rühmaga mitu kursust.

Protsess on tõesti lihtne ja hõlpsasti teostatav. Kui olete sellest funktsioonist huvitatud, saate seda vaadata juhendaja mille on teinud BuddyBoss, et õppida selle toimimist.


Integreerige rohkemate WordPressi pistikprogrammidega

BuddyBossi teema ühildub ka enamiku hästi kodeeritud WordPressi pistikprogrammidega, pakkudes teile palju võimalusi oma veebisaidiga teha..

Mängukogemuse mängimine

Kasutajate kogemuste mängimine on suurepärane võimalus julgustada teie veebiklubi pidevat kasutamist ja kaasatust. Näiteks julgustamaks kasutajaid foorumi aruteludega liituma, võite anda punkte iga vastuse või arutelu eest, mida nad alustavad. Seejärel saate need punktid mingil moel lunastatavaks muuta.

Kui soovite oma liikmete kogemusi paremaks muuta, saate BuddyBossi integreerida GamiPressi. GamiPress on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil anda kasutajatele punkte teie veebisaidiga suhtlemise eest, anda neile saavutuste märgid ja võimaldada edetabelisüsteemil motiveerida kasutajaid täitma kõiki nõudeid.

Töökuulutuste sektsioon

Kui loote niši või konkreetse sektori spetsialistide kogukonna, on töökuulutuste sektsiooni olemasolu suurepärane viis oma liikmetele väärtuse lisamiseks. See on suur kasutajamagnet ja see motiveerib kasutajaid teie saidile tagasi tulema.

Saate BuddyBossi integreerida tasuta pistikprogrammiga WP Job Manager, et luua oma veebisaidil töökuulutuste sektsioon.

Kui olete installinud ja aktiveerinud WP Job Manager, näete WordPressi vasakpoolses paneelis uut välja nimega Tööpakkumised. Siin saate konfigureerida pistikprogrammi sätteid.

Pistikprogramm loob automaatselt kolm lehte: töö juhtpaneel, leht Töö postitamine ja leht Töö. Need lehed ja ka töökuulutuse näidis näevad välja järgmised:

ametikohtade nimekirjad

Kui soovite, et taotlejad saaksid taotleda vormi, peate ostma lisandmooduli. Rohkem lisandmooduleid leiate kaustast Tööpakkumised > Lisandmoodulid.

Looge sündmuste kalendreid

Kui korraldate oma kogukonna jaoks regulaarseid üritusi, on hea mõte hoida võrgukasutajaid silma peal kalendri koostamine, kus kuvatakse ajastatud sündmusi. Ürituste kalendri loomiseks vajate kalendri WordPressi pistikprogrammi, nagu näiteks sündmuste kalender Pro.

Ürituste kalendri Pro abil saate mitte ainult luua sündmuste kalendreid, vaid ka pileteid ja broneerida broneeringuid oma veebisaidil..

Looge mobiilirakendus

Tiheda integreerimisega AppBossiga saate luua oma suhtlusvõrgustiku jaoks mobiilirakenduse. Kõik töölaua saidi andmed on rakendusega sünkroonitud, nii et kui kasutajad peavad töölaua seansist loobuma, saavad nad hankida rakenduse otse sinna, kuhu nad pooleli jäid. Samuti saate saata tõukemärguandeid.

See on suurepärane vahend e-õppe veebisaitide jaoks, et muuta nende kursused mobiilikasutajatele kättesaadavamaks ja suurendada kasutajate kaasamise määra.


BuddyBoss: Hinnakujundus

Kui vaatate kõiki asju, mida saate BuddyBossiga teha, ja kui vaatate selle hinda, siis on raske mitte imestada, mis see varastamine on. 228-dollarise aastamaksu eest saate oma kaubamärgi jaoks luua võimsa suhtlusvõrgustiku. Lisage vaid 60 dollarit ja saate aastas luua 5 saiti. Ja saate juurdepääsu kõigile teema funktsioonidele – lisandmooduleid pole vaja.

BuddyBossi hinnakujundus

Kui olete huvitatud saidi seadistamisest, kujundamisest või migreerimisest, peate maksma ühekordse seadistustasu 00 pluss / kuu. Kui soovite visata sisse teie jaoks tehtud mobiilirakenduse, tõuseb ühekordne seadistustasu 8000 dollarini ja kuutasu 249 dollarini..

Kui soovite, et saaksite seda ise järele proovida ja leiate, et see ei vasta teie vajadustele, saate kasutada nende 14-päevast raha tagasi garantii.


BuddyBoss: Toetus

Tugiteenuseid pakutakse ainult ühe kanali, kasutajatoe kaudu. Praegu ei paku nad tuge muude kanalite, näiteks sotsiaalmeedia ja e-posti kaudu, nii et ainus viis abi saamiseks on pileti esitamine nende kasutajatoele.

See on pisut pettumust valmistav, kuna käes on juba 2019, ettevõtetel peaks olema mitme kanaliga tugi, mis vastab klientidele seal, kus nad asuvad. Näiteks pakuvad reaalajas vestluse rakendused klientidele abi saamiseks palju kiiremat viisi kui pileti esitamine.

Nii et tugiteenuste osas saab BuddyBoss hüppeliselt paraneda, kui lisate klientidele rohkem abi saamise viise.


BuddyBoss Review: Mis mulle selle juures meeldib

 • See ühendas ühe katuse alla võimsad suhtlusvõrgustiku funktsioonid, näiteks privaatsõnumid ja suhtlusrühmad, muutes veebikogukonna loomise lihtsamaks kui kunagi varem..
 • See integreerub suurepäraselt LearnDash ja paljude teiste WordPressi pistikprogrammidega, sealhulgas lehtede koostajatega nagu Elementor Pro.
 • Teemade kohandamine on ulatuslik ja sisaldab palju rohkem võimalusi kui teised premium-teemad.
 • See on väga odav, arvestades selle pakutavate funktsioonide täiuslikkust.

BuddyBossi ülevaade: mis mulle selle juures ei meeldi

 • Trosside õppimine võib olla keeruline ja selle toimimise kontrollimiseks peate vaatama õpetusi.
 • Seaded tunnevad algul kõikjal kohta, tundub, et te ei leia kuskil midagi, mis lisab uutele kasutajatele ülitähtsat tunnet.
 • Mõnel funktsioonil puuduvad kohandamisvalikud.

BuddyBossi ülevaade: lõplikud mõtted

BuddyBoss Theme on käimasolev WordPressi teema suhtlusvõrgustiku loomiseks. Turul pole sõna otseses mõttes muud sellist.

Selle integreerimine sama ettevõtte välja töötatud pistikprogrammiga BuddyBoss Platform ühendab kõik funktsioonid ja komponendid ühes kohas ning välistab vajaduse lisandmoodulite ja pistikprogrammide järele. Kui otsite kõige hõlpsamat, kuid kõige arenenumat viisi suhtlusvõrgustiku loomiseks, mida saate laiendada, siis on BuddyBossi teema ja platvorm kõik, mida vajate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector