Kaip susikurti verslo svetainę naudojant WordPress & Elementor

Sužinokite, kaip sukurti savo verslo svetainę naudojant „WordPress“, „Elementor“ ir „Astra“. Tai yra visi 100% nemokami įrankiai, kuriuos aš asmeniškai naudoju.


Šiame tinklalapio „2019 pamoka“ sudaryme jums parodysiu ne tik tai, kaip sukurti svetainę, bet ir išmokysiu SEO optimizuoti savo svetainę bei kaip iš jos generuoti potencialius klientus..

Ši pamoka yra išsami, mano ilgiausias mano, kaip sukurti interneto vadovėlį. Tikiuosi tau patiko.

Jums reikalingi dalykai:

 • Hostingas. Aš rekomenduoju „SiteGround“.
 • A domeno vardas.
 • „WordPress“ tema. Šiam mokymui naudojame nemokamą „Astra“ temą.
 • „WordPress“ puslapių kūrimo priemonė. Tam naudojame nemokamą „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę.

Pradėkime!

1 veiksmas: nusipirkite žiniatinklio prieglobos ir domeno vardą.

Svarbiausia jūsų verslo svetainės dalis yra priegloba. Priegloba nustatys, kaip greitai įkeliama jūsų svetainė. Tai yra labai svarbus veiksnys, turintis įtakos švino generavimui ir konversijai. „Google“ taip pat teikia pirmenybę greitesnėms svetainėms, kurių atmetimo rodikliai yra maži, todėl greitesnė svetainė padidina jūsų galimybes reitinguoti „Google“.

Vienas dalykas, kurį norėčiau pabrėžti, yra kiek įmanoma vengti EIG ir GoDaddy kompanijų. EIG reiškia „Endurance International Group“ ir kontroliuoja daugiau nei 60 hostingo kompanijų. Tai atleidžia jų vidaus aptarnaujančius darbuotojus ir viską sutelkia po vienu skėčiu. Kas nutinka, nukenčia klientų aptarnavimas, prieglobos kokybė ir bendra paslaugų kokybė.

Štai keletas gerai žinomų EIG kompanijų:

 • „Hostgator“
 • „BlueHost“
 • „iPage“
 • Arvixe
 • Stora karvė
 • „HostMonster“ mažas oranžinis

„GoDaddy“ taip pat turi daug blogų atsiliepimų apie kokybę ir klientų aptarnavimą, o jų priimamos svetainės tiesiog įkeliamos iš lėto.

Taip pat norėsite išvengti „mama ir pop“ prieglobos, nes jiems trūksta išteklių, kad būtų galima naudoti pažangias prieglobos technologijas, kurios suteiks jūsų svetainei pranašumo.

Taip pat norite pasirinkti prieglobą, teikiančią nemokamus SSL sertifikatus. Neturėdami SSL sertifikato, jūsų svetainės viršuje bus ši bjauri „Nesaugi“ etiketė:

nesaugu

Jei esate verslas, su šia etikete galite praktiškai atsisveikinti su potencialiais klientais. Jei jūsų priegloba nepateikia SSL sertifikatų nemokamai, vienas SSL sertifikatas gali kainuoti nuo 50 USD iki 100 USD per metus vienoje svetainėje.

Jūs taip pat norite tokios paslaugos, kuri leistų jums pereiti prie vadinamojo PHP7, o tai jūsų svetainę pavers daug greitesne.

Svetainės svetainė, mano pageidaujama interneto prieglobos paslauga

Pripažinta, kad visus šiuos kriterijus tenkinanti prieglobos paslauga yra „SiteGround“. „SiteGround“ siūlo nemokamą SSL sertifikatą, leidžia atnaujinti iki PHP7, turi kokybišką prieglobą ir nuostabų klientų palaikymą. Tai tikrai yra geriausia ten.

Čia yra pagrindinės „SiteGround“ funkcijos:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Greitas žinių palaikymas
 • „WordPress“ sustojimo aplinka
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • 30 dienų atsarginės kopijos

Aš padariau nuostabų susitarimą su jais, kad suteikčiau 70% nuolaidą visiems, kurie prisiregistruoja naudotis šią nuorodą. Taigi, jei norite sutaupyti pinigų prieglobai, spustelėkite šią nuorodą ir nusipirkite savo prieglobą dabar.

Norėdami įsigyti savo prieglobą iš „SiteGround“, spustelėkite šią nuorodą. Kai nusileisite jų pagrindiniame puslapyje, pamatysite keturis skirtingus prieglobos tipus:

pasirinkti svetainės planą

Pasirinkite „WordPress“ prieglobą ir spustelėkite Pradėti. Tada pamatysite tris kainų planus:

„WordPress“ svetainės prieglobos kainų nustatymas

Pasirinkite vieną pagal savo poreikius ir biudžetą. Taip pat galite patikrinti jų kiekvieno hostingo plano palyginimas mokėti nuspręsti, kuris iš jų tinka jūsų verslui.

Kai pasirinksite planą, spustelėkite Gaukite planą. Tada būsite perkeltas į kitą domeno pasirinkimo veiksmą. Jei jau turite domeno vardą, pasirinkite „Aš jau turiu domeną“. Bet jei tokio neturite, pasirinkite „Užregistruokite naują domeną“ taigi galite nusipirkti domeną tiesiai „SiteGround“. Tai kainuoja 15,95 USD per metus.

pasirinkti domeną

Atminkite, kad jei domeno vardo, kurį norite įsigyti, nebebus galima įsigyti, „SiteGround“ jums praneš apie tai ir turėsite pasirinkti kitą. Kai turėsite domeno vardą, spustelėkite Tęskite.

Kitas jūsų pirkimo užbaigimo žingsnis yra tikslios asmeninės ir atsiskaitymo informacijos pateikimas. Kai tai bus padaryta, spustelėkite Sumokėk dabar. Dabar turite patikimą interneto prieglobą ir domeno vardą.

2 veiksmas: įdiekite „WordPress“.

„WordPress“ yra svetainių kūrimo įrankis, kurį naudosime kurdami jūsų įmonės svetainę. Tai visiškai nemokama, labai lengva naudoti, tačiau labai galinga. Komplekte yra tūkstančiai papildinių ir temų, kurios leis jums daryti viską, ką norite su savo svetaine.

„SiteGround“ iš tikrųjų ateina su vieno paspaudimo „WordPress“ diegimu, kuris greitai įdiegs „WordPress“ jums.

Kai būsite prieglobos pirkėjai, pamatysite ekraną su nuoroda „Pereiti prie klientų zonos“. Spustelėkite tai ir būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite nustatyti savo naują prieglobos paskyrą. Pagal Sukurkite savo svetainę, pasirinkti Pradėkite naują svetainę.

Tada pamatysite programinės įrangos, kurią galite įdiegti, sąrašą. Pasirinkite „WordPress“.

įdiegti

Norėdami baigti procesą, turėsite pateikti administratoriaus prisijungimo duomenis (el. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį) savo svetainėje. Tai yra informacija, kurią naudosite norėdami patekti į savo svetainės pagrindinę versiją, todėl nepamirškite jų saugoti.

Kai tai bus padaryta, spustelėkite Patvirtinti > Užbaigti sąranką. Dabar jūs turite tiesioginę „WordPress“ svetainę.

3 veiksmas: įdiekite SSL sertifikatą.

Prieš darydamas ką nors kitą, pirmiausia noriu jums parodyti, kaip įdiegti SSL sertifikatą, kad atsikratytumėte „Not Secure“ etiketės, kurią jums anksčiau parodžiau. Pagal Mano sąskaitos, paspauskite Eikite į „cPanel“.

eik į cpanel

„CPanel“ yra vieta, kur galite įdiegti įvairią programinę įrangą ir įrankius savo svetainei. Jei slinkote žemyn, turėtumėte pamatyti skyrių, vadinamą Saugumas. Šiame skyriuje spustelėkite Užšifruokime.

leidžia šifruoti

Pasirinkite domeną, kuriame norite įdiegti SSL sertifikatą, pasirinkite Užšifruokime SSL, ir spustelėkite Diegti.

Dabar laikas prisijungti prie savo naujos svetainės. Spustelėkite Mano sąskaitos dar kartą viršuje ir spustelėkite Instaliacijos skirtukas. Čia pamatysite domeno vardą, kurį įregistravote. Visoje jos vietoje yra žalia Eikite į administratoriaus portalą mygtuką. Spustelėkite šį mygtuką, kad eitumėte į savo „WordPress“ prisijungimo puslapį.

eikite į „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę

„WordPress“ prisijungimo puslapiai paprastai būna šie formatai: jūsų domenas.com/wp-adminas ir jūsų domenas.com/wp-login. Tavo gali būti kitaip. Bet jūs turite atsiminti arba įsidėmėti prisijungimo puslapio URL, kad kitą kartą galėtumėte jį pasiekti tiesiog įvesdami URL į savo adreso juostą ir daugiau neprisijungdami prie „Siteground“..

„WordPress“ prisijungimo puslapis atrodo taip:

prisijungimo puslapis

Čia įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad pirmą kartą prisijungtumėte prie savo svetainės.

Kai esate viduje, pirmiausia turite pasakyti „WordPress“, kad turite SSL sertifikatą. Tai padaryti yra gana paprasta.

Kairėje šoninėje juostoje eikite į Nustatymai > Generolas. Ekrane pamatysite du langelius su savo domeno pavadinimu: „WordPress“ adresas (URL) ir svetainės adresas (URL). Abiejuose langeliuose turite įvesti raidę „s“ po „http“ ir prieš dvitaškį „:“.

pridedant SSL sertifikatą

Baigę spustelėkite Išsaugoti pakeitimus. Dabar jūsų svetainėje šalia domeno vardo turėtų būti spynos piktograma:

apsaugota svetainė su https

Dabar paskutinis dalykas, kurį turime padaryti dėl SSL pažymėjimo, yra įsitikinti, kad žmonės, įvesdami „http“ į savo adresą, bus nukreipti į jūsų „https“ URL. Tam reikalingas papildinys.

Norėdami įdiegti papildinį, eikite į Papildiniai > Pridėti naują. Paieškos juostos viršuje, dešinėje, ieškokite papildinio Tikrai paprastas SSL. Įdiekite ir suaktyvinkite.

įdiegti tikrai paprastą SSL

Tada prietaisų skydelyje pamatysite šį iššokantį pranešimą:

aktyvuoti tikrai paprastą SSL

Spustelėkite mėlyną Pirmyn, suaktyvinkite SSL! mygtuką. Būsite atsijungę, o kai vėl prisijungsite, „Really Simple SSL“ papildinys veiks visiškai.

4 veiksmas: įdiekite „Astra“ temą ir „Astra“ svetaines.

Verslo svetainėje norėtumėte temos, turinčios aiškų kodą ir lanksčias funkcijas, kad pritaikymas būtų kuo lengvesnis ir greitesnis. Yra daugybė kokybiškų „WordPress“ temų, tačiau tema, kurią čia naudosime, yra „Astra“ tema.

„Astra“ tema yra nemokama „WordPress“ tema, pasižyminti puikiu greičiu ir paprastumu. Kas man labiausiai patinka, yra tai, kad pats sukonfigūruoja pagal reikalingus įrankius, ir tai palengvina jūsų veiksmus. Taip pat yra „Pro“ versija, jei norite pasiekti aukščiausios kokybės funkcijas.

astra tema

Štai „Astra“ funkcijos, kurios man labiausiai patinka:

 • Viena iš greičiausių galimų temų
 • Daugiau nei 100 pradinių svetainių (dauguma jų yra 100% nemokamos)
 • Lanksti „Mega“ meniu funkcija
 • Galingas priedo paketas
 • Platus „WooCommerce“ palaikymas

Norėdami įdiegti „Astra“, eikite į Išvaizda > Tema > Pridėti naują. Ieškokite Astra, spustelėkite Diegti, ir Suaktyvinti.

montuojant astra

Kitas nuostabus dalykas, susijęs su „Astra“, yra tai, kad jis turi papildinį, vadinamą „Astra“ startuolių svetainės. Šis papildinys turi iš anksto sukurtų nemokamų ir „premium“ šablonų biblioteką, kurią galite naudoti savo svetainėje vos keliais paspaudimais. Mes naudosime „Astra“ svetainės šabloną, kad perpus sumažintume svetainės sukūrimo laiką.

Įdiegę „Astra“, prietaisų skydelyje pamatysite šį pranešimą:

pradėk nuo astra svetainės

Spustelėkite Pradėti. Tai jums įdiegs „Astra Starter Sites“. Taip pat galite įdiegti „Astra Sites“ apsilankę Papildiniai > Pridėti naują. Ieškoti „Astra“ svetainės ir įdiekite bei suaktyvinkite. Norėdami pasiekti „Astra Sites“, eikite į Pasirodymai >„Astra“ startuolių svetainės.

Nurodykite savo puslapio kūrimo priemonę

Įdiegę „Astra Sites“ jūsų paklaus, kuris puslapio kūrėjas jums labiau patinka: „Gutenberg“, „Elementor“, „Beaver Builder“ ar „Brizy“. Šiame vadove aš naudosiuosi „Elementor“.

„Elementor“ yra „WordPress“ puslapio kūrėjas, kuris perėmė puslapio kūrimą į naują lygį. Jis turi gilų funkcijų rinkinį, tačiau jį labai lengva naudoti ir valdyti. Norint sukurti tinkamą tinklalapį, pakanka nemokamos versijos, tačiau jei norite daugiau pažangių funkcijų, tokių kaip galimybė pridėti kontaktų formas, skaidrių rinkinius, kainų lenteles ir dar daugiau, galite atnaujinti į „Pro“ versiją..

„Astra“ svetainės temos pasirinkimas

Kai pasirinksite puslapio kūrėją, būsite nukreipti į „Astra svetainių“ šablonų biblioteką. Yra daugybė aptakių, profesionaliai atrodančių šablonų – tiek nemokamų, tiek ir aukščiausios kokybės -, kuriuos galite pasirinkti. Šablonai yra suskirstyti į šias kategorijas: Dienoraštis, Verslas, El. Prekyba, Nemokama ir Kita. Kadangi kuriate verslo svetainę, geriausia naršyti Verslas skyrius.

Neskubėkite pasirinkti, kuris šablonas, jūsų manymu, labiausiai atitiks jūsų prekės ženklą. Šiuos šablonus galite visiškai redaguoti pasirinktu puslapio kūrimo įrankiu – tai reiškia, kad galite lengvai pakeisti tekstą, vaizdus, ​​išdėstymą, mygtukus ir iš esmės viską puslapyje.

Šiai mokymo programai naudosiu Buhalterė šablonas, nes jis akims atrodo nuostabus ir lengvas.

Norėdami įdiegti temą, jūs tiesiog turite spustelėti ją, kad patektumėte į peržiūrą. Jei jums patinka tai, ką matote, spustelėkite Importuoti temą mygtuką ir įsitikinkite, kad pažymėti visi langeliai.

dėžės astra svetainių tema

Jei pastebėsite, yra langelis, kuriame parašyta „Įdiekite reikalingus papildinius“. Pažymėjus šį langelį, bus įdiegti visi reikalingi papildiniai, kad tema atrodytų tiksliai tokia, kokia yra. Šiai temai įdiegė „WPForms Lite“ – papildinį, leidžiantį kurti paprastas kontaktų formas, ir „Elementor“ – puslapio kūrėją, kurį naudosiu. Galite spustelėti šalia jo esantį mažą klaustuką ir pamatyti, kokie papildiniai bus diegiami.

„WPForms“ yra papildinys, kuris, naudodamas veiksmingas formas, gali padėti gauti kokybiškus klientus jūsų verslui. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, galite peržiūrėti mano „WPForms“ apžvalgą. jei norite naudoti skirtingų formų papildinį, galite tiesiog išjungti / ištrinti „WPForms“ Papildiniai > Įdiegti papildiniai ir įdiekite norimos formos kūrėją.

diegiant „Astra“ svetainės temą

Temos importavimas gali šiek tiek užtrukti. Neuždarykite naršyklės ir neatnaujinkite. Palaukite, kai jis bus baigtas, pamatysite mėlyną spalvą Peržiūrėti svetainę mygtuką. Spustelėkite tą mygtuką, kad patektumėte į savo svetainę, kurios tema dabar yra tiesiog importuota.

5 žingsnis. Dizaino elementų pasirinkimas.

Jūsų svetainė dabar atrodo stulbinamai, tačiau norėsite ją padaryti savo. Norėdami tai padaryti, jums reikia savo spalvų schemos, tipografijos ir logotipo.

Pradėkime nuo jūsų spalvų paletės. Jei jau turite savo prekės ženklo spalvą, tai padaryti bus lengviau.

Spalvų paletės pasirinkimas

Paprastai svetainėje yra 2–3 spalvų rinkiniai: pagrindinė, akcentinė ir pop spalva. pirminė spalva yra dominuojanti jūsų svetainės spalva ir greičiausiai jūsų prekės ženklo spalva. Tai spalva, kuria norite, kad žmonės prisimintų jūsų prekės ženklą.

Pasirinkdami pagrindinę spalvą, turite ištirti spalvų psichologiją ar tai, kaip spalvos veikia žmonių suvokimą ar elgesį. Tam tikros spalvos priverčia žmones ką nors jausti, pvz. raudona verčia juos jaudintis, todėl renkantis pagrindinę spalvą turite atsižvelgti į šiuos dalykus.

akcento spalva dažniausiai naudojamas tam, kad kai kurie elementai išsiskirtų iš kitų, pavyzdžiui, antraštės ar antraštės.

Galiausiai pop spalva kontrastuoja su likusiomis spalvomis, kad svarbūs svetainės elementai išsiskirtų, pavyzdžiui, raginimo veikti mygtukai ar potencialių klientų generavimo formos.

Yra du įrankiai, kuriuos man patinka naudoti renkantis spalvų paletę. Pirmasis yra Coolors.co, svetainė, kurioje galite naršyti įvairias spalvų paletes, kad gautumėte idėjų ar įkvėpimo. Jei matote ką nors, kas jums patinka, galite greitai nukopijuoti „Hex“ kodą, kad galėtumėte naudoti jį „WordPress“.

Jei paspausite Tyrinėkite antraštėje pamatysite šią didžiulę paletių kolekciją:

coolors spalvų paletės

Jei matote patinkančią paletę, užveskite pelės žymeklį ant jos, spustelėkite Vaizdas, ir būsite nukreipti į naują langą, kuriame pamatysite kiekvienos spalvos šešiakampius kodus.

šešiabriauniai spalvų paletės kodai

Šie „Hex“ kodai yra tai, ko jums reikia norint naudoti šias spalvas savo svetainėje. Vėliau aš jums parodysiu, kaip naudoti šiuos „Hex“ kodus „WordPress“ pagrindiniame fonde.

Kitas šaunus įrankis yra „Colorzilla“. Tai yra „Google Chrome“ plėtinys, leidžiantis gauti bet kurios spalvos „Hex“ kodą, kurį matote bet kurioje svetainėje, tiesiog spustelėdami jį.

Jei norite gauti „Colorzilla“ plėtinį, paspauskite čia. Tada spustelėkite Pridėti prie „Chrome“.

colorzilla

Tada įrankių juostoje pamatysite šią piktogramą:

„colorzilla“ piktograma

Taigi, jei norite sužinoti spalvos, kurią matėte svetainėje, „Hex“ kodą, tiesiog spustelėkite šią piktogramą, tada spustelėkite spalvą, kurią norite nukopijuoti. Šešioliktainis kodas bus automatiškai nukopijuotas. „Hex“ kodą galite įklijuoti į tam tikras „WordPress“ sritis.

Tipografijos pritaikymas

Jūs taip pat norite naudoti savo tipografiją, kuri atitiktų jūsų prekės ženklo identitetą ir padėtų jūsų svetainei išsiskirti. Paprastai svetainėse yra 2–3 šriftai. Jūs, kaip ir spalvos, turėsite pagrindinis šriftas kurie yra antraščių ar meniu šriftai. Jums taip pat reikia kūno šriftas teksto pastraipoms ir papildomai „pop šriftasKad kai kurie tekstai išsiskirtų.

Kaip ir spalvos, jums reikia spausdinimo, kuris išlieka tikras jūsų prekės ženklui, atrodo malonus akims ir siunčia teisingą pranešimą apie jūsų prekės ženklą..

Viena iš mano mėgstamiausių priemonių renkantis tipografiją yra Fontpair.co. Tai svetainė, kurioje parodoma, kaip du skirtingi šriftai atrodo kartu.

fontpair.co

Jei matote tai, kas jums patinka, atkreipkite dėmesį į tai, kas vadinama, kad galėtumėte jo ieškoti „WordPress“ ir naudoti savo svetainėje.

Taip pat man patinka naudoti „WhatFont“, „Google Chrome“ plėtinį, kuris nurodo, koks šriftas naudojamas bet kurioje svetainėje, tiesiog užveskite pelę ant jos.

Norėdami įdiegti „WhatFont“, paspauskite čia tada spustelėkite Pridėti prie „Chrome“. Tada įrankių juostoje pamatysite šią piktogramą:

kasfont

Norėdami sužinoti šrifto pavadinimą, spustelėkite šią piktogramą ir užveskite pelės žymeklį ant teksto. „WhatFont“ pasakys šio šrifto pavadinimą ir, jei jį spustelėsite, taip pat matysite šrifto dydį, spalvą, šeimą, stilių, svorį ir dar daugiau.

naudojant whatfont

Gaunamas logotipas

Galiausiai jūsų verslui reikia gražaus logotipo, kuriame būtų kalbama apie jūsų prekės ženklą. Čia galite eiti trimis skirtingais maršrutais. Galite sukurti savo logotipą patys, naudodami nemokamą įrankį, vadinamą Drobė, populiarus projektavimo įrankis, kuris dizainą padaro tikrai lengvą net pradedantiesiems.

Nustebsite, kiek „Canva“ turi logotipų šablonų, ir visi jie atrodo nuostabiai. Galite modifikuoti šiuos šablonus, kad jie taptų patys.

Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad turite atnaujinti „Pro“, jei norite eksportuoti logotipą su skaidriu fonu. Vis dėlto yra vieno mėnesio nemokama bandomoji versija, todėl ką galite padaryti, tai naujovinti į „Pro“, eksportuoti skaidrų logotipą ir atšaukti, kol baigsis bandymas..

drobės logotipai

Taip pat galite pasamdyti logotipų dizainerį, kad jis tai padarytų už jus. Galite išbandyti tokias svetaines kaip „Fiverr.com“ ar „99design“, tačiau turite būti atidūs pasirinkdami atlikėją pagal jo stilių, įrašus, apžvalgas, įvertinimus ir dar daugiau.

Trečias būdas ir tikriausiai gera idėja, jei norite stipraus prekės ženklo logotipo, yra pasamdyti dizaino strategą / konsultantą. Žmonės, tokie kaip šie, yra profesionalai, kurie supranta, kas yra jūsų prekės ženklas, kur vyksta jūsų verslas ir kokios yra jūsų pagrindinės vertybės, kad jie galėtų tai įtraukti į logotipą.

6 žingsnis. Tinkinkite savo svetainę.

Kai turėsite spalvų paletę, šriftus ir logotipą savo svetainei, dabar pats laikas juos naudoti savo svetainėje. Jei esate „WordPress“ pagrindinės informacijos suvestinėje, eikite į Išvaizda > Pritaikyti norėdami atidaryti temos pritaikymą.

tinkinti temą

Čia taip pat galite apsilankyti, jei esate savo svetainės priekyje. Ekrano viršuje turėtų būti juoda juosta, kuri matoma tik tiems, kas prisijungę prie jūsų svetainės. Spustelėkite Pritaikyti norėdami atidaryti temos pritaikymą.

tinkinti temos priekinę juostą

Įėję į temos tinkinimo priemonės elementą, galėsite pridėti savo logotipą, pakeisti spalvas, pakeisti svetainės išdėstymą ir dar daugiau.

temos tinkinimo priemonė

Kairėje šoninėje juostoje matysite įvairias savo svetainės modifikavimo parinktis. Kiekviena tema turi skirtingas tinkinimo parinktis, taigi, jei jūs naudojate kitą temą, tai, ką matote čia, gali šiek tiek skirtis nuo mano. Visi čia atlikti pakeitimai jūsų svetainėje rodomi realiuoju laiku.

Norėdami pakeisti šios svetainės spalvas, eikite į šią temą Spalvos ir fonas. Turėsite galimybę pakeisti bazines spalvas, juodraštį, antraštę ir poraštės juostą.

spalvotas fono redaktorius

Pagrindinės spalvos yra jūsų svetainės temos spalva, nuorodos spalva, teksto spalva ir nuorodos užvedimo spalva. Norėdami pakeisti bazines spalvas, spustelėkite Pagrindo spalvos. Viduje pamatysite mygtukus, kurie sako Pasirinkite Spalva. Spustelėkite šiuos mygtukus, kad pakeistumėte konkrečią spalvą.

Pvz., Norėdami pakeisti temos spalvą, spustelėkite Pasirinkite Spalva šalia jos. Tada pamatysite du būdus, kaip pasirinkti spalvą. Pirmiausia galite įklijuoti šešiakampį kodą dėžutėje. Jei prisimenate, ką mes kalbėjome apie šešiakampius kodus ankstesniame žingsnyje, tuos šešiakampius kodus galite įvesti tokiuose laukuose kaip šie..

Taigi, jei radote spalvą „Coolors.co“ ar kitose vietose, čia galite įklijuoti „Hex“ kodą. Spalvą taip pat galite pasirinkti įmontuotame spalvų parinkimo įrankyje.

bazinių spalvų redaktorius

Kitas yra jūsų tipografijos pakeitimas. Grįžkite prie tinkinimo priemonės, spustelėdami rodyklę atgal, esančią šoninės juostos viršuje, ir spustelėkite Tipografija. Galėsite pakeisti bazės, informacijos santrauką, turinį ir tinklaraščio tipografiją.

tipografija

Galiausiai, norėdami įkelti savo logotipą, eikite į Išdėstymas > Antraštė > Svetainės tapatumas. Skiltyje Logotipas spustelėkite Keisti logotipą mygtuką ir įkelkite savo logotipą.

pakeisti logotipą

„Astra“ taip pat leidžia naudoti kitokį logotipą tinklainės ar aukštos skiriamosios gebos įrenginiams, taip pat ir mobiliesiems įrenginiams. Taip pat galite reguliuoti logotipo plotį. Slinkdami žemyn, taip pat galėsite pakeisti savo svetainės pavadinimą, pridėti svetainės žymėjimo liniją ir svetainės piktogramą arba „favicon“.

Siūlau ištirti temos pritaikymą, kad pamatytumėte įvairius dalykus, kuriuos čia galite padaryti. „Astra“ tema leidžia jums padaryti daugiau, pavyzdžiui, pakeisti antraštės ir poraštės išdėstymą, pakeisti tinklaraščio įrašo struktūrą, pakeisti, kokia bus jūsų svetainė, ir daug daugiau.

Baigę tinkinti, nepamirškite spustelėti Paskelbti kad pakeitimai būtų paskelbti jūsų svetainėje.

7 žingsnis. Tinkinkite savo svetainę naudodami „Elementor“.

Dabar, kai visos jūsų svetainės spalvos, tipografija ir logotipas yra nustatyti, laikas pereiti į „Elementor“ ir visiškai pakeisti svetainės išvaizdą, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklą. Pakeisime vaizdus, ​​tekstus, mygtukus, išdėstymą ir dar daugiau.

Yra du būdai, kaip redaguoti puslapį naudojant „Elementor“. Pirmiausia, jei esate užpakalinėje programoje, eikite į Puslapiai ir turėtumėte pamatyti visų savo svetainės puslapių sąrašą. Tai apima puslapius, kuriuos „Astra Site“ automatiškai sukūrė. Puslapiai, sukurti naudojant tam tikrą puslapių kūrimo priemonę (pvz., „Elementor“), bus pažymėti kaip tokie:

puslapių

Užveskite pelę virš norimo redaguoti puslapio naudodami „Elementor“ ir spustelėkite Redaguoti su „Elementor“.

redaguoti naudojant elementor backend

Tai nuves jus į „Elementor“.

Jei esate savo svetainės priekyje, galite įvesti „Elementor“ apsilankę puslapyje, kurį norite redaguoti, ir spustelėkite „ Redaguoti su „Elementor“ juodoje juostoje viršuje:

redaguoti naudojant elementor frontend

„Elementor“ sąsaja yra lengvai suprantama ir prie jos priprantama, nes ji yra gana panaši į temos pritaikymą. Didžiojoje ekrano dalyje rodomas jūsų redaguojamas puslapis, kairiosios pusės yra šoninė juosta su valdikliais ir parinktimis.

elementorius

Jei pastebėjote, antraštės negalima pamatyti „Elementor“ viduje. Priežastis yra nemokama „Elementor“ versija, kuri negali redaguoti antraščių ir poraščių. Ši funkcija prieinama tik „Elementor Pro“.

Kairėje šoninėje juostoje galite rasti elementai kuriuos galite įtraukti į savo puslapį. Kaip matote, galite pridėti antraštę, vaizdą, vaizdo įrašą, mygtuką, daliklį ir dar daugiau. Šiuos elementus galite pridėti vilkdami ir numesdami juos norimoje srityje.

„Elementor“ taip pat leidžia redaguoti tekstą tekste, o tai reiškia, kad jūs galite pakeisti tekstą pačioje turinio srityje. Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti su „Elementor“ viduje esančiais tekstais:

redaguoti tekstą elemente

Kaip matote, tekstą galite redaguoti arba ištrinti tiesiai turinio srityje, todėl tai yra daug lengviau. Šoninėje juostoje rasite daugiau tinkinimo parinkčių, tokių kaip dydžio, spalvos, svorio, tipografijos grupės ir šešėlio keitimas. Taip pat galite pridėti animacijas, tokias kaip paprasti išblukimai, mastelio keitimas, atšokimas ir kita.

Taip pat norėtumėte naudoti savo atvaizdus, ​​kad ši svetainė taptų sava. Galite lengvai pakeisti arba pašalinti vaizdą, jei to norite. Norėdami tinkinti vaizdą, tiesiog spustelėkite jį ir parinktys pasirodys kairėje šoninėje juostoje. Galite įkelti naują vaizdą, pakeisti jo dydį, pridėti rėmelį ar šešėlį, pridėti animaciją ir dar daugiau.

redaguoti vaizdą elemente

Savo svetainėje noriu visiškai pašalinti šį vaizdą ir tiesiog naudoti kitą fono paveikslėlį. Norėdami ištrinti vaizdą, užveskite pelės žymeklį ant jo ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką mėlyna rašiklio piktograma viršutiniame dešiniajame kampe. Pasirodys iššokantis meniu. Spustelėkite Ištrinti pašalinti vaizdą.

ištrinant vaizdą elemente

Norėdami tinkinti antraštę, užveskite pelę virš jos ir spustelėkite taškinę piktogramą viršuje:

pritaikant antraštę elemente

Tada antraštės tinkinimo parinktys pasirodys kairėje šoninėje juostoje. Norėdami pakeisti antraštės fono paveikslėlį, spustelėkite Stilius ir eik į Bendrosios aplinkybės. Čia galite įkelti naują foną.

pritaikant antraštę

Kaip matote, įkėlęs vaizdą, pakoregavau fono perdangą, kad įsitikinčiau, ar vaizdas aiškiai matomas. Aš tai padariau eidamas į Fono perdanga ir neskaidrumo sureguliavimas.

Taip pat pakoregavau teksto spalvą, kad įsitikinčiau, jog jis matomas, ir pakoregavau teksto plotį, kad jis nepersidengtų su vaizdu. Aš tai padariau eidamas į Pažengęs > Individualizuotas padėties nustatymas ir pasirenkant Paprotys už plotį.

Su „Elementor“ taip lengva sukurti nuostabų internetinį puslapį. Yra tik tiek galimybių, kad reikia ištirti kiekvieną kampelį ir kaprizą. Galite ištirti tai savo tempu ir, jei yra kažkas, ko nesuprantate, galite susisiekti su manimi per žemiau esantį komentarų skyrių arba net ieškoti išsamios „Elementor“ žinių bazė.

Taip pat turiu „Elementor“ vadovėlį, kuriame parodysiu, kaip greitai pradėti naudotis „Elementor“. Galite žiūrėti čia.

8 žingsnis. Apsaugokite savo svetainę.

Taip pat labai svarbu, kad verslo svetainė būtų kuo labiau apsaugota nuo galimų įsilaužimų ir tapatybės vagystės schemų. Faktas yra tas, kad kai kurie iš jūsų gali būti pažeidžiami kibernetinių išpuolių dėl silpnų slaptažodžių, įskiepių pažeidžiamumo ir pasenusios programinės įrangos. Šie dalykai palieka skylę jūsų svetainei, ir jūs turite rasti būdą, kaip šias skylutes užblokuoti.

Geriausias iki šiol rastas „WordPress“ papildinys yra „iThemes Security“. Nemokama šio papildinio versija jau siūlo jums stiprias saugos funkcijas, ir jūs galite ją suaktyvinti vos vienu paspaudimu.

Norėdami įdiegti „iThemes Security“, eikite į Papildiniai > Pridėti naują tada ieškokite „iThemes“ sauga.

įdiegti „ithemes“

Kai ji bus suaktyvinta, šoninėje juostoje pamatysite naują parinktį, vadinamą Saugumas. Eiti į Saugumas > Nustatymai ir turėtumėte pamatyti pranešimą apie skirtingas funkcijas, kurias „iThemes“ gali padaryti už jus.

saugios svetainės temos

Įgalinus visas šias funkcijas, užtenka tik vieno mėlynos spalvos paspaudimo Saugi svetainė mygtuką. Spustelėję šį mygtuką pamatysite šį pranešimą:

aktyvuoti tinklo brutaliosios jėgos apsaugą

Tinklo brutaliųjų pajėgų apsauga yra funkcija, kai vartotojams, kurie bandė įsilaužti į kitas svetaines, kurios yra šio tinklo nariai, automatiškai draudžiama įsibrauti į jūsų. Tai gana gera savybė, kurią turi tik „iThemes“, todėl norėdami ją suaktyvinti pateikite savo el. Pašto adresą ir spustelėkite Suaktyvinkite tinklo brutaliųjų pajėgų apsaugą.

Vos keliais paspaudimais jūsų svetainė dabar yra saugi. Su šiuo įskiepiu galite nuveikti dar daugiau, o jei norite sužinoti apie jį daugiau, galite pasižiūrėti mano „iThemes“ saugos apžvalgą ir sąrankos vadovą. čia.

9 veiksmas. Kurkite atsarginę savo svetainės kopiją.

Jūs taip pat turite sukurti savo svetainės atsargines kopijas, kad išgelbėtumėte save nuo galimo nelaimingo įvykio, prarasdami bet kuriuos savo duomenis. Tam mes naudosimės „UpdraftPlus“ atsarginė kopija.

Norėdami įdiegti šį papildinį, eikite į Papildiniai > Pridėti naują ir ieškoti „UpdraftPlus“ atsarginė kopija. Įdiekite ir suaktyvinkite.

įdiegti „updraftplus“

Kai ji bus suaktyvinta, ji sukurs naują parinktį Nustatymai paskambino „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos. Spustelėkite jį, kad pradėtumėte konfigūruoti atsarginės kopijos nustatymus.

„updraftplus“ atsarginių kopijų nustatymai

Kai būsite viduje, spustelėkite Nustatymai. Čia mes nustatysime taip, kad reguliariai būtų daromos išorinės automatinės atsarginės kopijos. Už Failų atsarginės kopijos grafikas, Aš rekomenduoju jį nustatyti į kas savaitę ir išlaikydamas vieną atsarginę kopiją. Failai nesikeičia dažnai, kad būtų pakankamai geri.

Kalbant apie Duomenų bazės atsarginės kopijos sudarymo grafikas, kadangi tai dažnai keičiasi, nustatykite jį į kasdien ir išsaugokite 7 atsargines kopijas.

Kai nustatysite tvarkaraščius, slinkite žemyn ir paspauskite Išsaugoti pakeitimus. Tada dar kartą slinkite atgal į viršų, kad pasirinktumėte, kur norite saugoti atsargines kopijas. Paprastai rekomenduoju „Dropbox“, nes juo naudotis labai lengva, tačiau galite naudoti bet ką ir tiek, kiek jums patinka.

nustatyti „updraftplus“ atsargines kopijas

Spustelėkite norimą nuotolinę saugyklą ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus vėl. Tada pamatysite šį pranešimą:

nuotolinio saugojimo autentifikavimas

Turite spustelėti šią nuorodą, kad įgaliotumėte „UpdraftPlus“ atsargines kopijas saugoti atsargines kopijas jūsų pasirinktoje saugykloje. Šiame pavyzdyje, kadangi pasirinkau „Dropbox“, spustelėjęs šią nuorodą, pateksiu į „Dropbox“ prisijungimo puslapį. Prisijungęs pamatysiu šį pranešimą:

baigti kurti „updraftsplus“ atsargines kopijas

Aš tiesiog turiu spustelėti Užbaigti sąranką, ir aš būsiu grąžintas į „UpdraftsPlus“ pagrindinę programą „WordPress“ su šia patvirtinimo žinute viršuje:

autentifikavimas visiškas updraftplus

Jei norėjau padaryti atsarginę kopiją, viskas, ką turiu padaryti, tai spustelėti mėlyną mygtuką Atsarginė kopija dabar mygtuką. „UpdraftPlus“ taip pat sukurs atsargines kopijas pagal anksčiau sudarytą tvarkaraštį ir perkels jas į „DropBox“.

Jei norite atkurti atsarginę kopiją, tiesiog spustelėkite Esamos atsarginės kopijos ir spustelėkite Atkurti.

10 žingsnis. Optimizuokite savo svetainę.

Mes žengėme iki paskutinio žingsnio ir šiame žingsnyje pamatysime, kaip optimizuoti jūsų svetainę tokioms paieškos sistemoms kaip „Google“. Esu tikras, kad dauguma iš jūsų jau girdėjo apie SEO ar paieškos sistemų optimizavimą. Trumpai tariant, praktika yra įsitikinti, kad jūsų svetainė tinkamai optimizuota, kad paieškos varikliams būtų lengviau rasti jūsų puslapius ir parodyti juos rezultatų puslapiuose..

SEO turi aspektą, vadinamą puslapyje esantis SEO, ir tai yra praktika, kurią galite įgyvendinti savo svetainėje „WordPress“ viduje ir aiškiai pranešti paieškos varikliams apie tai, kas yra jūsų svetainė ir turinys.

Tai yra keletas SEO geriausių praktinių pavyzdžių, kuriuos turite įdiegti:

 • Parašykite kiekvieno puslapio ir įrašo meta pavadinimą ir aprašą.
 • Pridėkite raktinių žodžių ar raktinių frazių ir naudokite jas visame turinyje.
 • Pridėkite ALT TXT kiekvienam paveikslėliui jūsų puslapyje / įraše.

Dabar, jei dar nežinote, kas tai yra, viskas gerai. Jie gana lengvai mokomi. Meta pavadinimas yra pavadinimas, kuris rodomas „Google“ rezultatuose, o meta aprašymas yra trumpas aprašymas po pavadinimu. Štai pavyzdys:

„Google“ paieškos rezultatų pavyzdys

Raktinis žodis yra tai, ką vartotojai įveda į paieškos variklį, kad kažko ieškotų. Metapavadinimas yra rezultato pavadinimas, o meta aprašymas yra trumpas aprašymas žemiau. Tai svarbi informacija, nes jie nurodo „Google“, apie ką yra puslapis, ir kad tai susiję su pagrindine fraze „salon new York“.

Tai yra trumpas puslapis SEO metodų sąrašas, nes tiesiogine prasme čia tiek daug darote. Tačiau kol kas mes sutelksime dėmesį į šiuos dalykus.

Norėdami atlikti šiuos veiksmus, mums reikalingas papildinys. Vienas geriausių SEO „WordPress“ papildinių puslapyje yra „Yoast SEO“, ir mes tai naudosime šioje mokymo programoje. Norėdami įdiegti šį papildinį, eikite į Papildiniai > Pridėti naują ir ieškoti Mielių SEO. Spustelėkite Įdiegti dabar ir Suaktyvinti.

įdiegti seo senas

Dabar, eidami į bet kurį puslapį ar įrašą, pamatysite šį naują langelį po redaktoriaus sritimi:

mielių seo dėžutė

Čia galite pridėti savo meta pavadinimą, aprašą ir raktinius žodžius. Norėdami pridėti raktinį žodį, įveskite jį į žemiau esantį laukelį Fokusavimo frazė:

pridėti raktinį žodį

Norėdami pridėti meta pavadinimą ir aprašą, spustelėkite Redaguoti fragmentą mygtuką.

redaguoti fragmentą

Po SEO pavadinimu turėtumėte pridėti savo meta pavadinimą. Tai yra gera praktika, jei čia įtraukiate pagrindinę frazę. Meta aprašymo lauke turėtumėte aiškiai suprasti, apie ką kalbama, ir čia taip pat įtraukite raktinę frazę.

Kai ką rašysite SEO pavadinimo ir meta aprašymo lauke, po juo matysite oranžinę progreso juostą. Tai reiškia, kad tekstas vis dar per trumpas. Kai jis tampa žalias, tai reiškia, kad jūsų tekstas yra tinkamas. Jei jis pasidaro raudonas, jis per ilgas ir turėtumėte jį sutrumpinti. Ilgi pavadinimai ir aprašymai tampa rezultatais, todėl geriau likti žaliojoje zonoje.

Kitas dalykas, kurį norite padaryti, yra įsitikinti, kad jūsų svetainės schema įjungta ir veikia. Norėdami tai padaryti, eikite į Mielių SEO > Generolas > funkcijos. Slinkite žemyn, kol pamatysite XML svetainių žemėlapiai. Įsitikinkite, kad tai įjungta, tada spustelėkite mėlyną klaustuko piktograma. Tada pamatysite saitą, kuriame sakoma Žr. XML svetainės schemą. Spustelėkite tai norėdami pamatyti savo svetainės schemą.

įgalinantys svetainės schemas

Daugeliui iš jūsų tai gali sukelti 404 puslapį. Bet nesijaudink. Pataisymas yra gana paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti Nustatymai > Pastovios nuorodos. Pasirinkite Pavadinimas ir pataikė Išsaugoti pakeitimus.

pašto vardas

Dabar, kai vėl bandysite pasiekti XML svetainės schemą, pamatysite kažką panašaus:

xml svetainės schema

Apvyniokite

Tai supažindina su šia mokymo programa, kaip sukurti verslo svetainę naudojant „WordPress“. Norėčiau paliesti jums pečius, nes jūs tiek daug nuveikėte ir tiek daug pasiekėte sekdami šią mokymo programą. Jei turite klausimų, tiesiog palikite juos žemiau komentarų skiltyje ir aš mielai padėsiu.

„SiteGround“

„SiteGround“ yra labai rekomenduojamas žiniatinklio priegloba internete, nes jie aptarnavo „WordPress“ vartotojus ir vis dar turi prieinamą kainą. Jie labiausiai žinomi dėl greito pasirodymo ir vienodai greito palaikymo.

Pagrindinės „SiteGround“ savybės:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Greitas žinių palaikymas
 • „WordPress“ sustojanti aplinka
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Dienos atsarginės kopijos

„SiteGround“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams. Jie patenkina „WordPress“ svetaines ir siūlo mažiau išteklių nei jų konkurentai, tačiau didesnį patikimumą.

Patikrinkite „SiteGround“

Astra tema

„Astra“ yra nemokama „WordPress“ tema, orientuota į greitį. Pasirinktinai galite įsigyti „Pro“ versiją už 59 USD, kurioje pridedami keli papildomi nustatymai ir parinktys.

Pagrindinės „Astra“ temos ypatybės:

 • Ne greita tema, bet tai nėra sloušas
 • Daug nemokamų demonstracinių svetainių
 • Lankstaus „Mega“ meniu funkcija
 • Pasirinktinių maketų parinktys
 • „WooCommerce“ palaikymas
 • „LearnDash“ palaikymas

„Astra“ tema yra teisingas pasirinkimas bet kuriam „WordPress“ interneto dizaino projektui. Manau, didžiausias klausimas yra tas, ar jums net šiomis dienomis reikia įsigyti temą, nes puslapių kūrėjai daro visus tuos pačius dalykus, kurių jums ir reikėtų. Pvz., „Elementor“ turi nemokamą „Hello“ temą, kuri leidžia jūsų puslapio kūrėjui atlikti visą darbą.

Yra dar keletas rimtų priežasčių, kodėl verta įsigyti profesionalią temą, tačiau greičiausiai daugumai žmonių tai puikiai tiks su nemokama tema.

Vis dėlto manau, kad „Astra“ tema neatsiliko nuo dabartinių tendencijų ir daugiau to nerekomenduoju.

Yra žymiai geresnių šiuolaikinių temų, siūlančių integruotus antraščių ir poraščių kūrėjus, palyginti su 3 maketomis, taip pat lankstesniais puslapių ir skelbimų išdėstymais..

Peržiūrėkite „Astra“ temą

Elementorius

„Elementor“ yra „WordPress“ puslapių kūrėjas, kuris „WordPress“ internetinį dizainą perėmė audra. Jis turi giliausias savybes, tačiau yra labai paprastas naudoti ir valdyti. „Elementor“ yra labiausiai pritaikytas nemokamų puslapių kūrėjas. Taip pat yra „Pro“ priedas, skirtas pridėti papildomų kūrėjo funkcijų.

Pagrindinės elemento savybės:

 • Tiesioginis pagrindinio puslapio redaktorius
 • Svetainės personalizavimo ypatybės
 • Šablonų ir blokų biblioteka
 • Plačios reaguojančios į mobilųjį parinktys
 • Galingiausias „Popup Builder“
 • PRO Sukurkite pasirinktines antraštes / poraštes
 • PRO Sukurti pranešimo tipo maketus

„Elementor“ yra stipriausias šiuo metu galimas puslapio kūrėjas. Jie nuolatos išleidžia naujas funkcijas, atitinkančias dabartines dizaino tendencijas. Tai reiškia, kad galėsite išlaikyti savo svetainės aktualumą.

„Elementor Pro“ yra neįtikėtina vertė, atsižvelgiant į visus papildomus modulius ir maitinimo ypatybes.

Jei šiandien pradėčiau naujo tinklalapio projektą, „Elementor“ būtų mano pasirinkta puslapio kūrėja. Manau, kad jį naudoti turi „WordPress“ puslapio kūrėjas.

„Check out Elementor“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map