Kaip sukurti internetinės elektroninės prekybos parduotuvės svetainę naudojant

El. Komercija yra ypač karšta, nes joje nepaprastai lengva uždirbti 6 skaičius per mėnesį neužsiimant plytų ir skiedinių verslu, turintį beprotiškai dideles pridėtines išlaidas..


Tačiau daugelio problema yra brangūs daugumos elektroninės komercijos platformų, tokių kaip „Shopify“, mėnesiniai mokesčiai. Jei tik pradedate veiklą, norėtumėte pigesnio sprendimo, kad galėtumėte daugiau išleisti tokiems dalykams kaip rinkodara ir reklama.

Geros žinios yra tai, kad jums nereikia mokėti didelių mėnesinių mokesčių „Shopify“, kad galėtumėte parduoti produktus internetu. Jei jūs ieškote „Shopify“ ar „eBay“ alternatyvų, šis žingsnis po žingsnio instrukcija suteiks jums nemokamą internetinę parduotuvę nemokamai.

Viskas ko jums reikia yra žiniatinklio prieglobos sąskaita ir šiek tiek pastangų, ir jūs galėsite greitai susikurti el. Prekybos svetainę.


Pradėkime!

Jums reikalingi dalykai:

 • Hostingas. Aš rekomenduoju „SiteGround“.
 • A domeno vardas.
 • „WordPress“ tema. Šiam mokymui naudojame nemokamą „Astra“ temą.
 • „WordPress“ puslapių kūrimo priemonė. Tam naudojame nemokamą „Elementor“ puslapio kūrimo priemonę.
 • „WooCommerce“, geriausias elektroninės komercijos „WordPress“ papildinys.

1 žingsnis. Įsigykite žiniatinklio prieglobos ir domeno vardą.

Jei dar nesinaudojote šiuo svetainių kūrimo verslu, pirmiausia leiskite man paaiškinti, kas yra žiniatinklio priegloba ir domeno vardas ir kodėl jums jų reikia.

Kas yra priegloba ir domeno vardas?

Žiniatinklio priegloba yra vieta internete, kurioje veiks jūsų svetainė. Tai yra tarsi fizinis namas, kuriame galima rasti jūsų daiktų. Kita vertus, domeno vardas yra jūsų svetainės adresas. Tai yra jūsų adresas, kurį nurodote žmonėms, kad jie galėtų atvykti pas jus į namus. „Facebook.com“, „Google.com“ ir „WordPress.com“ yra visi domenų vardų pavyzdžiai.

Domeno vardą galite nusipirkti beveik visose svetainėse, kuriose parduodami domenų vardai. Jums tiesiog reikia ieškoti geriausios kainos. Tačiau kalbant apie svetainių prieglobą, labai svarbu, kad prieglobą gautų tik iš patikimos įmonės. Nes jei jūsų priegloba vyksta lėtai ar nepatikimai, nukentės jūsų svetainės greitis ir veikimo laikas, o tai galiausiai pakenks jūsų el. Prekybos verslui.

Svetainės svetainė, mano pageidaujama interneto prieglobos paslauga

Norėdami sukurti el. Prekybos svetainę, galite naudoti bet kokią aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugą, tačiau šioje pamokoje mes naudosime svetainių svetainę.

„SiteGround“ yra labai rekomenduojamas žiniatinklio priegloba internete, nes jie aptarnavo „WordPress“ vartotojus ir vis dar turi prieinamą kainą. Jie labiausiai žinomi dėl greito pasirodymo ir vienodai greito palaikymo.

Čia yra pagrindinės „SiteGround“ funkcijos:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Greitas žinių palaikymas
 • „WordPress“ sustojimo aplinka
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • 30 dienų atsarginės kopijos

„SiteGround“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams. Jie patenkina „WordPress“ svetaines ir siūlo mažiau išteklių nei jų konkurentai, tačiau didesnį patikimumą.

Aš padariau nuostabų susitarimą su jais, kad suteikčiau 70% nuolaidą visiems, kurie prisiregistruoja naudotis šią nuorodą. Taigi, jei norite sutaupyti pinigų prieglobai, spustelėkite šią nuorodą ir nusipirkite savo prieglobą dabar.

Kai nusileisite jų pagrindiniame puslapyje, pamatysite keturis skirtingus prieglobos tipus:

pasirinkti svetainės planą

Pasirinkite „WordPress“ prieglobą ir spustelėkite Pradėti. Tada pamatysite tris kainų planus:

„WordPress“ svetainės prieglobos kainų nustatymas

Pasirinkite vieną pagal savo poreikius ir biudžetą. Taip pat galite patikrinti jų kiekvieno hostingo plano palyginimas geriau suprasti, kuris planas labiausiai atitinka jūsų poreikius.

Kai apsisprendėte dėl plano, spustelėkite Gaukite planą. Tada būsite nukreipti į puslapį, kuriame turėsite pasirinkti domeną. Jei jau nusipirkote domeno vardą, pasirinkite „Aš jau turiu domeną“. Bet jei tokio neturite, pasirinkite „Užregistruoti naują domeną“, kad nusipirktumėte domeną tiesiai „Siteground“.

pasirinkti domeną

Kai turėsite jums patinkantį ir prieinamą domeno vardą, spustelėkite Tęskite. Kitas žingsnis – pateikite savo asmeninę ir atsiskaitymo informaciją, kad užbaigtumėte pirkimą. Tiksliai pateikite savo informaciją ir spustelėkite Sumokėk dabar. Dabar turite patikimą interneto prieglobą ir domeno vardą.

Antras žingsnis. Įdiekite „WordPress“.

„WordPress“ yra nemokamas atvirojo kodo įrankis, leidžiantis kurti svetaines net ir tada, kai apie tai ko nors nežinote. Tai iki šiol lengviausia ir galingiausia svetainės turinio valdymo sistema. Yra daugybė dalykų, kurie man patinka „WordPress“, ir jei jūs perskaitysite daugiau mano vadovėlių ar žiūrėsite mano vaizdo įrašus, sužinosite daugiau apie tai, kodėl aš manau, kad „WordPress“ yra geriausias įrankis kuriant svetaines ne technikams..

„Siteground“ iš tikrųjų pateikiamas su vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimu, kuris atlieka visą sunkų darbą, kurį jums įdiegia ir nustato „WordPress“..

Kai būsite prieglobos pirkėjai, pamatysite ekraną su nuoroda „Pereiti prie klientų zonos“. Spustelėkite tai ir būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite nustatyti savo naują prieglobos paskyrą. Pagal Sukurkite savo svetainę, pasirinkti Pradėkite naują svetainę.

Tada pamatysite programinės įrangos, kurią galite įdiegti, sąrašą. Pasirinkite „WordPress“.

įdiegti

Tada turėsite pateikti savo naujos svetainės administratoriaus prisijungimo duomenis, pvz., El. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Patikrinkite šią informaciją, nes ją naudosite prisijungdami prie savo svetainės.

Kai tai bus padaryta, spustelėkite Patvirtinti > Užbaigti sąranką. Dabar jūs turite tiesioginę „WordPress“ svetainę.

Norėdami pradėti tinkinti savo svetainę, turėsite prisijungti prie „WordPress“ pagrindinės programos. Norėdami tai padaryti, eikite į „Siteground“ informacijos suvestinę ir perjunkite į Mano sąskaitos skirtukas. Spustelėkite Montavimas skirtuką, ir čia pamatysite domeno vardą, kurį užregistravote. Visoje jos vietoje yra žalia Eikite į administratoriaus portalą mygtuką. Spustelėkite šį mygtuką, kad eitumėte į savo „WordPress“ prisijungimo puslapį.

eikite į „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę

„WordPress“ prisijungimo puslapiai paprastai būna šių formatų: jūsų domenas.com/wp-adminas ir jūsų domenas.com/wp-login. Prisiminkite prisijungimo puslapio URL, kad kitą kartą galėtumėte jį pasiekti tiesiog įvesdami URL į savo adreso juostą ir daugiau neprisijungdami prie „Siteground“.

„WordPress“ prisijungimo puslapis atrodo taip:

prisijungimo puslapis

Čia įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad pirmą kartą prisijungtumėte prie savo svetainės.

3 žingsnis. Įdiekite „Astra“ temą ir „Astra“ svetaines.

„Astra“ tema yra tema, kurią naudosime norėdami, kad mūsų el. Prekybos svetainė kuo greičiau atrodytų puikiai ir profesionaliai. Jei norite, galite naudoti kitas temas, tačiau šiam mokymui pateiksime „Astra“ temą.

„Astra“ yra nemokama „WordPress“ tema, pasižyminti puikiu greičiu ir paprastumu. Suporuokite jį su „Astra Sites“ (nemokama papildiniu) ir kiekvienas gali turėti gražią svetainę keliais pelės paspaudimais. Taip pat yra „Pro“ versija, dėl kurios „Astra“ yra tobula tema.

Štai „Astra“ funkcijos, kurios man labiausiai patinka:

 • Viena iš greičiausių galimų temų
 • Daugiau nei 100 pradinių svetainių (dauguma jų yra 100% nemokamos)
 • Lanksti „Mega“ meniu funkcija
 • Galingas priedo paketas
 • Platus „WooCommerce“ palaikymas

„Astra“ tema yra puikus pasirinkimas bet kuriam „WordPress“ interneto dizaino projektui. Tiesą sakant, būtent šią temą aš naudoju šioje svetainėje ir visuose savo svetainės projektuose.

Aš visiškai pasitikiu kūrėju ir buvau labai sužavėtas, kaip gerai užkoduota tema.

Negana to, šia tema labai paprasta naudotis dėl visų įdėmių atsargumo ir minčių. Daugeliu atvejų jis pats sukonfigūruoja pagal jūsų naudojamus įrankius.

Norėdami įdiegti „Astra“, eikite į Išvaizda > Tema > Pridėti naują. Ieškokite Astra, spustelėkite Diegti, ir Suaktyvinti.

diegiant „Astra“ temą

Kitas dalykas, kurį aš myliu „Astra“, yra tai, kad jis turi papildinį, vadinamą „Astra“ startuolių svetainės su iš anksto pastatytų nemokamų ir aukščiausios kokybės šablonų biblioteka. Šiuos šablonus galite naudoti savo svetainėje vos keliais paspaudimais. Mes naudosime „Astra“ svetainės šabloną, kad perpus sumažintume svetainės sukūrimo laiką.

Įdiegę „Astra“, prietaisų skydelyje pamatysite šį pranešimą:

Astra svetainės prasideda

Spustelėkite Pradėti. Tai jums įdiegs „Astra Starter Sites“.

Nurodykite savo puslapio kūrimo priemonę

Tada jūsų paklaus, kuris puslapio kūrėjas jums labiau patinka, ir šioje instrukcijoje aš naudosiuosi „Elementor“. „Elementor“ yra „WordPress“ puslapių kūrėjas, kuris „WordPress“ internetinį dizainą perėmė audra. Jis turėjo giliausių funkcijų rinkinį, tačiau yra labai paprastas naudoti ir valdyti. „Elementor“ yra labiausiai pritaikytas nemokamų puslapių kūrėjas. Taip pat yra „Pro“ priedas, skirtas pridėti papildomų kūrėjo funkcijų.

Pagrindinės elemento savybės:

 • Tiesioginis pagrindinio puslapio redaktorius
 • Svetainių personalizavimo ypatybės
 • Šablonų ir blokų biblioteka
 • Plačios reaguojančios į mobilųjį parinktys
 • Galingiausias „Popup Builder“
 • PRO: sukurkite pasirinktines antraštes / poraštes
 • PRO: Sukurkite įrašo tipo maketus

„Elementor“ yra stipriausias šiuo metu galimas puslapio kūrėjas. Jie nuolatos išleidžia naujas funkcijas, atitinkančias dabartines dizaino tendencijas. Tai reiškia, kad galėsite išlaikyti savo svetainės aktualumą. Jei kelyje norite naudotis patobulintomis funkcijomis, galite atnaujinti versiją į „Elementor Pro“, kuri, manau, yra neįtikėtina vertė, atsižvelgiant į visus papildomus modulius ir maitinimo funkcijas..

„Astra“ svetainės temos pasirinkimas

Kai pasirinksite puslapio kūrėją, būsite nukreipti į „Astra svetainių“ šablonų biblioteką. Yra daugybė gražių šablonų, kuriuos galite naudoti. Neskubėkite išsirinkti norimą šabloną. Ir atminkite, kad šiuos šablonus galite visiškai redaguoti pasirinktu puslapio kūrimo įrankiu, tai reiškia, kad galėsite tinkinti kiekvieną svetainės dalį ir elementą, pvz., Antraštę, paveikslėlius, spalvas, logotipą ir kt..

Šiam mokymui naudosiu pasirinktinio spausdinimo šabloną, nes jis atrodo nuostabus ir labai orientuotas į el. Prekybą.

Norėdami įdiegti temą, jūs tiesiog turite spustelėti ją, kad patektumėte į peržiūrą. Jei jums patinka tai, ką matote, spustelėkite Importuoti temą mygtuką ir įsitikinkite, kad pažymėti visi langeliai.

Jei pastebėsite, yra langelis, kuriame parašyta „Įdiegti būtinus papildinius“. Pažymėjus šį langelį, bus įdiegti visi reikalingi papildiniai, kad tema atrodytų tiksliai tokia, kokia yra. „Custom Printing“ temai įdiegs „Elementor“, „WooCommerce“ ir „WPForms“. Tai sutaupo tiek daug laiko, nes man nebereikės įdiegti šių papildinių po vieną. Viskas padaryta dėl manęs.

importuoti „Astra“ svetainės temą

Temos importavimas gali šiek tiek užtrukti. Neuždarykite naršyklės ir neatnaujinkite. Palaukite, kai jis bus baigtas, pamatysite mėlyną spalvą Peržiūrėti svetainę mygtuką. Spustelėkite tą mygtuką, kad patektumėte į savo svetainę, kurios tema dabar yra tiesiog importuota.

4 žingsnis. Tinkinkite savo svetainę.

Jūsų svetainė dabar atrodo stulbinamai, tačiau norėsite ją padaryti savo. Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra pasirinkti spalvų paletę. Jei jau turite savo prekės ženklo spalvą, tai padaryti bus lengviau.

Spalvų paletės pasirinkimas

Paprastai svetainėje yra 3 spalvų rinkiniai: pagrindinė, akcentinė ir pop spalva. Pagrindinė spalva yra dominuojanti jūsų svetainės spalva ir greičiausiai prekės ženklo spalva. Akcentinė spalva paprastai naudojama antraštėse ar antraštėse, jei norite, kad jos atrodytų šiek tiek kitaip, kad patrauktų akis į jas. Galiausiai pop spalva turėtų kontrastuoti likusias spalvas, kad svarbūs svetainės elementai išsiskirtų, pavyzdžiui, raginimo veikti mygtukai.

Norėdami pasirinkti svetainės spalvų paletę, naudoju du įrankius. Pirmasis yra Coolors.co kur galite naršyti po įvairias spalvų paletes ir pasirinkti, ką norite naudoti savo svetainėje.

„coolors“ pagrindinis puslapis

Jei matote patinkančią paletę, užveskite pelės žymeklį ant jos, spustelėkite Vaizdas, ir būsite nukreipti į naują langą, kuriame pamatysite kiekvienos spalvos šešiakampius kodus.

spalvų paletė su šešiakampiu kodu

Šie „Hex“ kodai yra tai, ko jums reikia norint naudoti šias spalvas savo svetainėje. Vėliau aš jums parodysiu, kaip naudoti šiuos „Hex“ kodus „WordPress“ pagrindiniame fonde.

Kitas puikus įrankis yra „Colorzilla“, „Google Chrome“ plėtinys, leidžiantis gauti bet kurios spalvos „Hex“ kodą, kurį matote bet kurioje svetainėje, kad galėtumėte naudoti jį savarankiškai. Jei norite gauti „Colorzilla“ plėtinį, paspauskite čia. Tada spustelėkite Pridėti prie „Chrome“.

colorzilla

Tai gali užtrukti, bet kai tai padarysite, įrankių juostoje pamatysite šią piktogramą:

„colorzilla“ piktograma

Taigi dabar, jei matote spalvą bet kurioje svetainėje, kurią norite išbandyti ir naudoti savo svetainėje, jums tereikia spustelėti šią piktogramą ir spustelėti spalvą, kurią norite nukopijuoti. Tada „Hex“ kodas bus automatiškai nukopijuotas, kurį galėsite įklijuoti į savo svetainės pagrindinę versiją. Tai taip paprasta. Tai yra patogus įrankis, kuris leis jums pasitelkti puikias spalvas vienu paspaudimu.

Tipografijos pritaikymas

Taip pat norite naudoti savo spausdinimą, kad jūsų svetainė išsiskirtų. Paprastai svetainėse yra 2–3 šriftai. Turėsite antraščių ar meniu šriftą, korpuso šriftą ir papildomą „pop šriftą“. Kaip ir spalvos, negalima naudoti tik jokio šrifto. Turite įsitikinti, kad jie kartu atrodo gerai, ir išsiųsti tinkamą žinią apie jūsų prekės ženklą.

Man patinka naudoti Fontpair.co kuri yra svetainė, parodanti, kaip du skirtingi šriftai atrodo kartu.

naudodamiesi fontpairs.co

Jei matote tai, kas jums patinka, tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, kas vadinama, kad galėtumėte eiti į „WordPress“ ir pridėti tiesiai ten.

Taip pat man patinka naudoti „WhatFont“, „Google Chrome“ plėtinį, kuris nurodo, koks šriftas naudojamas bet kurioje svetainėje. Norėdami įdiegti „WhatFont“, paspauskite čia tada spustelėkite Pridėti prie „Chrome“. Tada įrankių juostoje pamatysite šią piktogramą:

whatfont piktograma

Jei norite žinoti šrifto pavadinimą, tiesiog spustelėkite šią piktogramą ir užveskite pelės žymeklį ant teksto. „WhatFont“ pasakys šio šrifto pavadinimą ir, jei jį spustelėsite, taip pat matysite šrifto dydį, spalvą, šeimą, stilių, svorį ir dar daugiau.

naudojant whatfont

Gaunamas logotipas

Jums taip pat reikės prekės ženklo logotipo, kad atskirtumėte savo svetainę ir nustatytumėte prekės ženklo identitetą. Gauti logotipą galima keliais būdais. Galite pabandyti tai padaryti patys, naudodami nuostabų projektavimo įrankį Drobė. Tai gana populiaru, nes daro dizainą išties lengvu net pradedantiesiems.

„Canva“ yra su daugybe logotipų šablonų, kuriuos galite modifikuoti, kad sukurtumėte savo. Tačiau atminkite, kad jei norite eksportuoti logotipą su skaidriu fonu, turėtumėte naujovinti į „Pro“ (kuriame yra vieno mėnesio nemokamas bandomasis laikotarpis). Visada galite eiti į „Photoshop“ arba „Photopea“ Norėdami pašalinti foną, bet tai tik prideda dar vieną papildomą proceso žingsnį.

drobės logotipai

Jei norite sutaupyti laiko, galite tiesiog pasamdyti laisvai samdomą logotipų dizainerį, kuris tai padarys už jus. Galite išbandyti tokias svetaines kaip „Fiverr.com“ ar „99design“, tačiau turite būti atidūs pasirinkdami atlikėją pagal jo stilių, įrašus, apžvalgas, įvertinimus ir dar daugiau.

Tinkinti savo svetainę

Dabar laikas naudoti šias spalvas, šriftus ir logotipus savo svetainėje. Jei esate „WordPress“ pagrindinės informacijos suvestinėje, eikite į Išvaizda > Pritaikyti norėdami atidaryti temos pritaikymą.

tinkinti temą

Jei esate svetainės priekyje ir viršuje yra juoda juosta, galite spustelėti Pritaikyti norėdami atidaryti tinkinimo parametrą.

tinkinti temą

Štai kaip atrodo temos tinkinimo priemonė:

temos tinkinimo priemonė

Čia galite įkelti savo logotipą, pakeisti svetainės spalvas ir tipografiją, tinkinti mygtukus ir daug daugiau. Čia atlikti pakeitimai jūsų svetainėje rodomi realiuoju laiku, kad galėtumėte iškart pamatyti, kaip tai atrodo. Be to, kiekviena tema turi skirtingas tinkinimo parinktis, todėl, jei naudojate kitą, ne „Astra“, temą, čia galite pamatyti skirtingas parinktis.

Norėdami pakeisti svetainės spalvas, Astra eikite į Spalvos ir fonas. Turėsite galimybę pakeisti bazines, duonos riekių, antraštės ir poraštės juostų spalvas.

spalvotas fono redaktorius

Pagrindinės spalvos yra jūsų svetainės tema, nuoroda, tekstas ir nuorodų spalva. Jei norite pakeisti, pavyzdžiui, temos spalvą, spustelėkite Pasirinkite Spalva. Matysite du būdus, kaip pasirinkti spalvą. Pirmiausia galite įklijuoti šešiakampį kodą dėžutėje. Taigi, jei radote spalvą „Coolors.co“ ar kitose vietose, čia galite įklijuoti „Hex“ kodą. Spalvą taip pat galite pasirinkti įmontuotame pasirinkimo įrankyje.

bazinių spalvų redaktorius

Norėdami pakeisti savo svetainės tipografiją, grįžkite į pagrindinį tinkinimo priemonės meniu ir spustelėkite Tipografija. Galėsite pakeisti bazės, informacijos santrauką, turinį ir tinklaraščio tipografiją.

tipografijos pritaikymas

Kitas jūsų logotipo pridėjimas. Norėdami įkelti savo logotipą, eikite į Išdėstymas > Antraštė > Svetainės tapatumas. Skiltyje Logotipas spustelėkite Keisti logotipą mygtuką ir įkelkite savo logotipą.

įkelti logotipą

„Astra“ taip pat leidžia reguliuoti logotipo plotį, kad galėtumėte pakeisti, kiek didelis ar mažas norite, kad jis pasirodytų. Slinkdami žemyn, taip pat galėsite pakeisti savo svetainės pavadinimą, pridėti svetainės žymėjimo liniją ir svetainės piktogramą arba „favicon“.

„Astra“ tinkinimo srityje galite nuveikti daug daugiau, pavyzdžiui, pakeisti savo svetainės turinio plotį, pakeisti tinklaraščio įrašo struktūrą, pritaikyti poraštę ir antraštę ir dar daugiau. Tyrinėkite savo galimybes čia, kad pamatytumėte, kas jums labiausiai patinka jūsų svetainėje.

Baigę tinkinti, nepamirškite spustelėti Paskelbti kad pakeitimai būtų paskelbti jūsų svetainėje.

5 žingsnis. Tinkinkite savo svetainę naudodami „Elementor“.

Šiuo metu jūs turite pritaikymo pagrindus, tokius kaip svetainės spalvos keitimas, tipografija, logotipo pridėjimas ir visa kita. Atėjo laikas atsigręžti į niekingą smulkmeną ir pradėti naudoti „Elementor“ (ar bet kurį jūsų pasirinktą puslapio kūrėją), kad visiškai pakeistumėte savo svetainės išvaizdą..

Kaip jau minėjau anksčiau, šiame vadove naudosiuosi „Elementor“, nes paprasčiausiai manau, kad tai yra geriausia, tačiau galite naudoti bet kurį jums patogų puslapių kūrimo įrankį..

„Elementor“ galite padaryti daug ką su savo svetaine, nekoduojant ir nepaminėdami interneto programuotojo. Elementų pridėjimas yra paprastas nuvilkimo procesas.

Yra du būdai, kaip redaguoti puslapį naudojant „Elementor“. Pirmiausia, jei esate „WordPress“ pagrindinėje programoje, spustelėkite Puslapiai ir turėtumėte pamatyti visų savo svetainės puslapių sąrašą, įskaitant tuos, kurie buvo automatiškai sukurti naudojant „Astra“ svetainės šabloną. Puslapiai, sukurti naudojant tam tikrą puslapių kūrimo priemonę (pvz., „Elementor“), bus pažymėti kaip tokie:

puslapių

Norėdami redaguoti puslapį naudodamiesi jo kūrimo priemone, užveskite pelės žymeklį ant jo ir spustelėkite Redaguoti naudojant (puslapio kūrimo priemonė). Mano atveju taip bus Redaguoti su „Elementor“.

taisyti su elementu

Kai tik spustelėsite, būsite įtrauktas į „Elementor“.

Kitas būdas yra, jei esate savo svetainės priekyje, eikite į puslapį, kurį norite redaguoti, ir spustelėkite Redaguoti naudojant elementor juodoje juostoje viršuje:

taisyti su elementu

Bet kuris iš jų pateks jus į „Elementor“. Įėję į „Elementor“, galėsite naudoti įvairius vaizdus antraštėms, keisti tekstus, keisti piktogramas ir dar daugiau. Galite pradėti pakeisdami tekstus ir paveikslėlį antraštėje, kad jis atitiktų jūsų verslą. Štai keli dalykai, kuriuos galite padaryti naudodami „Elementor“ tekstus:

teksto taisymas elemente

Kaip matote, galite pakeisti tekstą tiesiai į turinio redagavimo sritį, pakeisti dydį, svorį, spalvą ir tipografijos šeimą. Taip pat galite pridėti animacijas, tokias kaip paprasti išblukimai, mastelio keitimas ir dar daugiau. Čia galite padaryti daugybę dalykų, kuriuos galite pridėti savo svetainei.

Taip pat norėtumėte pakeisti savo svetainės vaizdus, ​​kad jie atitiktų jūsų verslo pobūdį. Pakeisti „Elementor“ vaizdus labai lengva. Jums tereikia spustelėti vaizdą ir parinktys pasirodys kairėje šoninėje juostoje. Galite įkelti naują vaizdą, pakeisti jo dydį, pridėti rėmelį ar šešėlį, pridėti animaciją ir dar daugiau.

redaguoti vaizdus elemente

„Elementor“ viduje taip pat galite pakeisti mygtukų tekstus, tinkinti atsiliepimų sritį, pridėti daugiau elementų / blokų, tokių kaip tekstai, vaizdai, mygtukai, vaizdo įrašai ir dar daugiau.

„Elementor Pro“ turi daug daugiau funkcijų, tokių kaip galimybė pridėti formas (kurioms paprastai reikalingas trečiosios šalies papildinys), galimybė įkelti savo šriftus, pridėti skaidrių sąrašą, pridėti kainų lenteles ir kainoraščius, tinkinti antraštes ir poraštes ( kuris daugeliui puslapių kūrėjų yra neribotas) ir dar daugiau.

Jei norite įsigyti „Elementor Pro“ ir tuo pačiu gauti nemokamą prieigą prie mano „Elementor Pro“ kursų, spustelėkite šią nuorodą čia.

5 žingsnis. Nustatykite „WooCommerce“.

Atėjo laikas nustatyti „WooCommerce“ – „WordPress“ papildinį, kuris bet kurią svetainę paverčia internetine parduotuve. Tai leidžia jums pridėti produktus, priimti mokėjimus internetu, sukurti kuponus, nustatyti pristatymą ir mokesčius ir dar daugiau.

„WooCommerce“ jau buvo įdiegta „Custom Print Astra Site“ tema, todėl dabar turiu įeiti ir nustatyti. Jei dar neturite įdiegę „WooCommerce“, tiesiog eikite į Papildiniai > Pridėti naują ir ieškokite „WooCommerce“.

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, tai eiti „WooCommerce“ > Nustatymai. Pamatysite 7 skirtukus: Bendrieji, Produktai, Pristatymas, Mokėjimai, Sąskaitos ir privatumas, El. Laiškai ir Papildomi.

Pirmiausia pažvelkime į Generolas skirtukas. Šiame skirtuke galėsite nustatyti savo parduotuvės adresą, kuriose šalyse parduosite ir išsiųsite, ir įgalinti mokesčių tarifus.

woocommerce bendrieji nustatymai

Slinkdami žemyn taip pat matysite parinktis, leidžiančias įgalinti kuponus ir tinkinančias, kaip kainos rodomos jūsų svetainėje, įskaitant valiutą, kur ji bus rodoma ir pan..

Kitas yra Produktai skirtuką, kuriame galite nustatyti su produktu susijusias parinktis. Galite nustatyti, kuris puslapis bus jūsų parduotuvės puslapis, kas atsitiks, kai lankytojai prideda produktą į krepšelį, nustato produkto matmenis, įgalina ir sukonfigūruoja klientų apžvalgas bei įgalina žvaigždutes..

internetinės prekybos prekės nustatymai

Viršutinėje šio skyriaus dalyje taip pat turite parinkčių Inventorius ir Parsisiunčiami produktai. Jei pažymėsite šalia esančią skiltį „Inventorius“ Įgalinti atsargų valdymą, pamatysite parinkčių, kurios padės tvarkyti atsargas, sąrašą. Pvz., Galite nustatyti žemą atsargų ribą, kad kai jūsų atsargos pasieks tą skaičių, jums bus išsiųstas pranešimas. Taip pat galite pasirinkti paslėpti sandėlyje esančias prekes savo svetainėje.

atsargų nustatymai internetinėje parduotuvėje

Kalbant apie Parsisiunčiami produktai skiltyje, tai yra svarbu tik tuo atveju, jei savo svetainėje parduodate atsisiunčiamą turinį, taigi, jei parduodate grynai fizinius produktus, galite jį praleisti. Turėsite galimybę reikalauti pirkėjų prisijungti, kad galėtumėte atsisiųsti produktus. Po apmokėjimo taip pat galite suteikti prieigą prie atsisiuntimų.

atsisiunčiamų produktų parinktys

Kitas skirtukas yra Pristatymas. Tai svarbu tik tuo atveju, jei parduodate fizinius produktus, kurie bus išsiųsti pirkėjams. Šiame skirtuke yra trys poskyriai: Siuntimo zonos, pristatymo galimybės ir pristatymo klasės.

Pristatymo zonose turėsite pridėti gabenimo zonas ir šioms zonoms priskirti galimus gabenimo būdus. Tai užtruks, jei gabensite į keletą šalių.

laivybos zonos

Jei jums reikia daugiau pagalbos dėl pristatymo zonų, galite sužinoti „WooCommerce“ pristatymo zoną dokumentacija.

Kitas yra Pristatymo galimybės skyrius. Šiame skyriuje galite valdyti, kaip jūsų svetainėje rodomi siuntimo tarifai, ir nustatyti numatytąją arba reikiamą siuntimo vietą.

siuntimo galimybės

Paskutinis skyrius „Laivyba“ yra Siuntimo klasės. Naudodami pristatymo klases, galite produktų grupei priskirti skirtingus siuntimo tarifus, pavyzdžiui, sunkesniems gaminiams, kuriems reikia daugiau pašto.

siuntimo klasės

Norėdami nustatyti siuntimo įkainius, eikite į Pristatymo zonos ir sukurkite arba redaguokite esamą pristatymo metodą, pvz., „Vienodo tarifo“.

pridėkite siuntimo kainą

Kai paspausite Redaguoti, pasirodys iššokantis langas. Čia galėsite pridėti vienodą pristatymo kainą ir papildomas išlaidas už ką tik sukurtą pristatymo klasę.

siuntimo klasės pristatymo kaina

Jei reikia daugiau pagalbos sukonfigūravus siuntimo parametrus, galite sužinoti apie „WooCommerce“ gabenimo dokumentai.

Dabar pereikime prie Mokėjimai. Šiame skirtuke galėsite įjungti arba išjungti mokėjimo šliuzus, tokius kaip „PayPal“, tiesioginį banko pavedimą, grynuosius pinigus pristatymo metu ir dar daugiau. Įgalinę metodą spustelėkite Nustatykite susieti savo paskyras ir pradėti priimti mokėjimus.

mokėjimo metodai

Jei norite priimti „Stripe“ mokėjimus, galite įdiegti papildinį, vadinamą „WooCommerce“ mokėjimo juostos šliuzas. Tiesiog eik į Papildiniai > Pridėti naują ir ieškokite papildinio. Įdiegę ir suaktyvinę šį papildinį, „WooCommerce“ įgalinsite „Stripe“ mokėjimo metodą, tačiau jūs turite pereiti „WooCommerce“ > Nustatymai > Mokėjimai kad jį nustatytų.

Viduje konors Sąskaitos ir privatumas skirtuką, galėsite sukonfigūruoti nustatymus, susijusius su paskyros kūrimu ir vartotojo privatumu. Galite pasirinkti leisti svečiams pirkti nesukuriant paskyros, nustatyti privatumo ir politikos puslapius ir pasirinkti, kiek laiko bus saugomi vartotojo duomenys..

sąskaitos ir privatumas

Kitas yra Laiškus skirtuką, kuriame pamatysite el. pašto adresų, kuriuos „WooCommerce“ automatiškai siunčia tam tikromis sąlygomis, sąrašą. Pvz., El. Laiškas gali būti išsiųstas jūsų pasirinktu el. Pašto adresu, kai atliekamas naujas užsakymas. Taip pat galite pamatyti el. Laiškus su atnaujinimais apie klientų užsakymus, pvz., Grąžintus ar užpildytus užsakymus.

el. pašto pranešimus

Galiausiai Pažengęs skirtuką, kuris pakeitė API skirtuką, leidžia sukonfigūruoti daugiau techninės informacijos, pvz., puslapio sąrankas, kur galite pasakyti „WooCommerce“, kuris puslapis veiks kaip jūsų krepšelio arba patikros puslapis.

puslapio sąrankos internetinė prekyba

Slinkdami žemyn, galėsite modifikuoti tai, ką „WooCommerce“ vadina galiniais taškais, kurie pridedami prie URL ir leidžia jiems parodyti skirtingą turinį nereikia naujo puslapio..

6 žingsnis. Įtraukite produktus.

Kai atliksite pagrindinius „WooCommerce“ nustatymus, atėjo laikas pridėti produktų. „Astra“ svetainės tema, kurią mes naudojome šiame vadovėlyje, jau yra su gaminių pavyzdžiais, ir štai kaip produkto puslapis atrodo priekinėje dalyje:

produkto puslapis

Pažvelkime į tai, kaip mes galime tai pakeisti ir įtraukti savo produktus į pagrindinę programą.

Norėdami pridėti naują produktą arba redaguoti esamą produktą, tiesiog spustelėkite meniu parinktį Produktai kairėje šoninėje „WordPress“ informacijos suvestinės juostoje. Tada pamatysite visų jūsų turimų produktų sąrašą. Arba, jei esate produkto puslapio priekinėje pusėje, galite spustelėti Redaguoti produktą juodoje juostoje puslapio viršuje. Tai pateks tiesiai į produkto redaktorių.

produkto redaktorius

Čia galite pakeisti produkto pavadinimą ir produkto aprašą. Slinkdami žemyn pamatysite skyrių, vadinamą Produkto duomenys. Čia praleisite didžiąją dalį savo laiko. Čia galite pasirinkti gaminio tipą, o iš čia konfigūruoti kitus gaminio parametrus.

„WooCommerce“ leidžia pridėti šių tipų produktus:

 • Fizinis, atsisiunčiamas, virtualus. Virtualų produktą nebūtinai reikia atsisiųsti. Pavyzdys yra susitikimas arba vienas prieš vieną trenerio sesija.
 • Paprastas produktas. Tai yra vienos prekės produktas.
 • Grupuotas produktas. Tai yra įvairių produktų paketas.
 • Išorinis produktas. Produktai, kurie yra perkami ne jūsų svetainėje, kaip filialo nuoroda.
 • Kintamas produktas. Kintamas produktas gali turėti spalvų, dydžių, variantų.
produktų tipai

Kai kuriate naują produktą, pirmiausia reikia pasirinkti jo tipą. Kiekvienam tipui yra skirtingas parinkčių rinkinys. Pvz., Atsisiunčiamas produktas turės šias parinktis:

atsisiunčiamų produktų parinktys

Kairėje šios skilties pusėje matysite daugiau atsargų, gabenimo, susietų produktų ir dar daugiau parinkčių.

Į Inventorius, galėsite pridėti SKU, pateikti tam tikro produkto atsargų skaičių, nustatyti atsargų būseną ir dar daugiau.

Į Pristatymas, galite nurodyti produkto svorį ir matmenis, taip pat priskirti pristatymo klasę, kurią sukūrėme ankstesniame žingsnyje.

pristatymas produkto duomenyse

Į Susieti produktai, galite produktui priskirti didesnį pardavimą ir kryžminį pardavimą. „Upsell“ yra produktas, kurį rekomenduojate vietoj dabartinio produkto, nes jo kaina yra didesnė. Kryžminis pardavimas yra produktai, kuriuos rekomenduosite krepšelyje, remiantis dabartiniu produktu. Jei norite pridėti didesnį pardavimą ar kryžminį pardavimą, atitinkamuose laukeliuose įveskite produkto pavadinimą.

susieti produktai

Taip pat galite pridėti atributus savo gaminiams Atributai skyrius. Tai gali būti dydis, spalva, svoris ir kt. Be to, jei kuriate kintamą produktą, pirmiausia čia turėtumėte pridėti atributą. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip sukurti kintamąjį produktą, apsilankykite „WooCommerce“ vadovas čia.

Jei slinkite žemyn Produkto duomenys laukelyje pamatysite sritį, kurioje galite pridėti trumpą produkto aprašą. Šis aprašymas bus rodomas šalia jūsų produkto ir šalia kainos. Laikykite trumpai ir saldžiai. Dešinėje pusėje galite pridėti produkto atvaizdą. Jei turite daugiau produktų vaizdų, galite juos pridėti Produktų galerija skyrius.

trumpas aprašymas ir produkto vaizdas

Taip pat svarbu nustatyti katalogo matomumą, kurį galite rasti viršutinėje puslapio dalyje žemiau Paskelbti. Kai kuriais atvejais galbūt norėsite paslėpti tam tikrus produktus, nes galbūt jūs siūlote jį kaip kryžminį pardavimą su išskirtine kaina su nuolaida. Čia galite tai padaryti.

katalogo matomumas

Baigę viską, spustelėkite čia Atnaujinti išsaugoti visus pakeitimus.

Jei norite sužinoti daugiau apie įvairius gaminių tipus ir kaip tinkamai juos sukurti, tai „WooCommerce“ vadovas yra puiki vieta pradėti. Pridėkite daugiau produktų į savo svetainę atlikdami tuos pačius veiksmus, kuriuos jums čia rodiau, kol sudarysite savo produktų sąrašus.

7 veiksmas. Tinkinkite savo kasas.

„WooCommerce“ yra puikus įskiepis, kokį matėte iki šiol, tačiau dažnas skundas dėl jo yra tai, kad trūksta kasų. Negalėsite pakeisti, kaip atrodo kasų puslapiai, ir negalėsite sukurti pardavimo kanalo. Pardavimo kanalas yra puikus būdas padidinti kliento pirkimo vertę, taigi, jei jo neturite savo svetainėje, jūs tikrai paliekate pinigų ant stalo.

Jei norite sukurti savo el. Prekybos svetainės pardavimo kanalą, geriausias papildinys, kuris gali padėti, yra „CartFlows“. Tai yra „WordPress“ kanalo kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis sukurti gražius ir labai efektyvius kanalus „WordPress“ viduje.

krovinių srautai

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip sukurti pardavimo kanalą naudojant „CartFlows“, galite peržiūrėti šią mano parengtą mokymo programą.

8 žingsnis. Likite nuo krepšio atsisakymo.

Prieš pradėdamas šią pamoką, leiskite man pridėti dar vieną dalyką – atsisakymą nuo krepšelio. El. Komercijoje faktas, kad daugelis klientų atsisako savo vežimėlių, neužbaigę pirkimo.

Tai gali būti dėl daugelio priežasčių. Jie galėjo būti išsiblaškę, nutrūko galia ar ryšys, iškilo kažkas neatidėliotino. Kad ir kas būtų, daugelis šių apleistų vežimėlių praranda pardavimus, jei nieko nepadarysite.

Laimei, yra papildinys, vadinamas „WooCommerce“ krepšelio atsisakymo atkūrimas papildinys, kuris seka ir automatiškai siunčia paskesnius el. laiškus klientams su apleistais vežimėliais – viskas NEMOKAMA!

Jei būtumėte naudoję „Astra Site“ temą, kurią naudojau čia, šis papildinys jums jau būtų įdiegtas. Bet jei ne, galite ją įdiegti apsilankę Papildiniai > Pridėti naują ir ieškokite papildinio.

Tai sukurs naują parinktį „WooCommerce“ pavadinimu Krepšelio atsisakymas. Jei spustelėsite tai, galėsite pamatyti apžvalgą, kiek turite apleistų vežimėlių, kiek jų buvo atgauta ir kiek pametėte..

atgaunamų užsakymų krepšelio atsisakymas

Taip pat galėsite tinkinti el. Laiškus, kuriuos siunčia „WooCommerce“, perjungdami į Tolesni el. Laiškai skirtuką, užveskite pelę ant norimo redaguoti el. pašto adreso ir spustelėkite Redaguoti.

tolesni el

Tada būsite nukreipti į el. Pašto redaktorių:

tinkinti tolesnius el. laiškus

Apvyniokite

Sukurti el. Prekybos „WordPress“ svetainę gali atrodyti sudėtinga ir stulbinančiai, tačiau tikiuosi, kad ją supažindinsiu ir parodžiau, kaip su maža pagalba viską galite padaryti patys. Nekantrauju išgirsti jūsų sėkmės istorijas ir, jei jums reikia pagalbos, galite susisiekti su manimi žemiau esančiame komentarų skyriuje..

„SiteGround“

„SiteGround“ yra labai rekomenduojamas žiniatinklio priegloba internete, nes jie aptarnavo „WordPress“ vartotojus ir vis dar turi prieinamą kainą. Jie labiausiai žinomi dėl greito pasirodymo ir vienodai greito palaikymo.

Pagrindinės „SiteGround“ savybės:

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Greitas žinių palaikymas
 • „WordPress“ sustojanti aplinka
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Dienos atsarginės kopijos

„SiteGround“ yra tinkamas pasirinkimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams. Jie patenkina „WordPress“ svetaines ir siūlo mažiau išteklių nei jų konkurentai, tačiau didesnį patikimumą.

Patikrinkite „SiteGround“

Astra tema

„Astra“ yra nemokama „WordPress“ tema, orientuota į greitį. Pasirinktinai galite įsigyti „Pro“ versiją už 59 USD, kurioje pridedami keli papildomi nustatymai ir parinktys.

Pagrindinės „Astra“ temos ypatybės:

 • Ne greita tema, bet tai nėra sloušas
 • Daug nemokamų demonstracinių svetainių
 • Lankstaus „Mega“ meniu funkcija
 • Pasirinktinių maketų parinktys
 • „WooCommerce“ palaikymas
 • „LearnDash“ palaikymas

„Astra“ tema yra teisingas pasirinkimas bet kuriam „WordPress“ interneto dizaino projektui. Manau, didžiausias klausimas yra tas, ar jums net šiomis dienomis reikia įsigyti temą, nes puslapių kūrėjai daro visus tuos pačius dalykus, kurių jums ir reikėtų. Pvz., „Elementor“ turi nemokamą „Hello“ temą, kuri leidžia jūsų puslapio kūrėjui atlikti visą darbą.

Yra dar keletas rimtų priežasčių, kodėl verta įsigyti profesionalią temą, tačiau greičiausiai daugumai žmonių tai puikiai tiks su nemokama tema.

Vis dėlto manau, kad „Astra“ tema neatsiliko nuo dabartinių tendencijų ir daugiau to nerekomenduoju.

Yra žymiai geresnių šiuolaikinių temų, siūlančių integruotus antraščių ir poraščių kūrėjus, palyginti su 3 maketomis, taip pat lankstesniais puslapių ir skelbimų išdėstymais..

Peržiūrėkite „Astra“ temą

Elementorius

„Elementor“ yra „WordPress“ puslapių kūrėjas, kuris „WordPress“ internetinį dizainą perėmė audra. Jis turi giliausias savybes, tačiau yra labai paprastas naudoti ir valdyti. „Elementor“ yra labiausiai pritaikytas nemokamų puslapių kūrėjas. Taip pat yra „Pro“ priedas, skirtas pridėti papildomų kūrėjo funkcijų.

Pagrindinės elemento savybės:

 • Tiesioginis pagrindinio puslapio redaktorius
 • Svetainės personalizavimo ypatybės
 • Šablonų ir blokų biblioteka
 • Plačios reaguojančios į mobilųjį parinktys
 • Galingiausias „Popup Builder“
 • PRO Sukurkite pasirinktines antraštes / poraštes
 • PRO Sukurti pranešimo tipo maketus

„Elementor“ yra stipriausias šiuo metu galimas puslapio kūrėjas. Jie nuolatos išleidžia naujas funkcijas, atitinkančias dabartines dizaino tendencijas. Tai reiškia, kad galėsite išlaikyti savo svetainės aktualumą.

„Elementor Pro“ yra neįtikėtina vertė, atsižvelgiant į visus papildomus modulius ir maitinimo ypatybes.

Jei šiandien pradėčiau naujo tinklalapio projektą, „Elementor“ būtų mano pasirinkta puslapio kūrėja. Manau, kad jį naudoti turi „WordPress“ puslapio kūrėjas.

„Check out Elementor“

„CartFlows“

„CartFlow“ yra „WordPress“ pardavimo kanalų kūrėjas. Tai leidžia jums greitai ir lengvai sukurti pardavimo kanalus naudodami pasirinktą puslapio kūrimo priemonę.

Pagrindinės „CartFlow“ savybės:

 • Profesionaliai sukurti šablonai
 • 5 Vietos užsakymo sąvartynai
 • Vieno paspaudimo aukcionai
 • Naudokite savo norimų puslapių kūrimo priemonę
 • Išplečiamas, skirtingai nei paspaudimų kanalai
 • Atgalinės atskaitos laikmačiai ir padalijimų tikrinimas

Jei norite „WordPress“ pardavimo kanalų kūrimo priemonės ir esate patenkinti savo priegloba ar naudojate valdomą „WordPress“ prieglobą, tada „CartFlows“ yra puiki galimybė, nes ji yra labai lengva naudoti, tačiau yra labai galinga.

Patikrinkite „CartFlows“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map