Kaip sukurti internetinę kursų svetainę su

Pastaruosius 4 metus aš kaupiau savo žinias ir pardaviau jas per šios svetainės kursus. Pažodžiui bet kas gali tai padaryti!


Kai kurie žmonės pasirenka „SaaS“ pagrįstą sprendimą, pavyzdžiui, „Teachable“, „Podia“ ar „Kajabi“, kurie yra visos puikios paslaugos, tačiau pasižymi didele mėnesio kaina.

Tačiau gana lengva sukurti internetinį kursų tinklalapį, kuriame galėsite gražiai parduoti ir perduoti savo žinias.

Šiai mokymo programai jums reikės kelių dalykų:

 • Svetainių talpinimas. Aš rekomenduoju „Siteground“
 • „WordPress“ (žinoma), tai nemokama
 • „WordPress“ tema, „Astra“, ji taip pat nemokama
 • „LearnDash“, pirmaujanti šioje srityje „WordPress“ mokymosi valdymo sistema

Šiame vadove aptarsime, kaip sukurti internetinį kursų tinklalapį nuo pradžios iki pabaigos, įskaitant:

 • Dalykai, kurių reikia norint sukurti internetinę kursų svetainę
 • 1 žingsnis. Svetainės prieglobos ir domeno vardo pirkimas.
 • 2 veiksmas. Įdiekite ir nustatykite „LearnDash“.
 • 3 veiksmas. Įdiekite „WordPress“ temą ir puslapio kūrimo priemonę.
 • 4 žingsnis. Sukurkite savo pirmąjį kursą naudodami „LearnDash“.
 • 5 žingsnis. Pridėkite skyrius ir pamokas prie savo kurso.
 • 6 žingsnis. Suskirstykite pamokas į mažesnes temas.
 • 7 žingsnis. Pridėkite viktorinų prie savo kurso.
 • 8 žingsnis. Pridėkite užduotis prie savo pamokų
 • 9 žingsnis. Prijunkite kursą prie pardavimo kanalo
 • Apvyniokite

Dalykai, kurių reikia norint sukurti internetinę kursų svetainę

Norėdami sukurti gražią internetinę kursų svetainę, jums reikės saujelės įrankių. Kai kurie iš jų yra nemokami, kai kurie – ne. Tačiau išlaidos yra minimalios, palyginti su tuo, ką galite uždirbti parduodami savo žinias savo kursuose.

1. Geras svetainės talpinimas ir domeno vardas.

Kadangi rengiate kursus savo svetainėje, turėsite nusipirkti gerą svetainės prieglobą, kuri yra patikima, greita ir pasižymi puikiu palaikymu. Jums taip pat reikės domeno vardo, kuris iš esmės yra jūsų svetainės adresas.

Čia yra gana daug prieglobos, tačiau man geriausia yra „Siteground“. Mano naudojimo metais jis buvo greitas, patikimas, o klientų aptarnavimas – nuostabus. Mano svetainės, kurios yra priglobtos svetainėje, visada veikia ir veikia. Ir jei susiduriu su kokiu nors klausimu, jų komanda greitai padeda. Taigi šiame vadove mes naudosimės „Siteground“.

Jei norite sutaupyti 70% savo prieglobos naudodami „Siteground“, spustelėkite čia norėdami išsaugoti ��

2. „WordPress“.

Gana akivaizdu, nes galų gale kuriate savo svetainę per „WordPress“. Pagrindinis „WordPress“ naudojimo pranašumas prieš kitus „SaaS“ pagrįstus sprendimus yra tai, kad jūs visiškai kontroliuojate savo duomenis ir dizainą.

„WordPress“ turi didelę įskiepių ir temų bendruomenę, kuri pridės bet kokias jūsų norimas funkcijas. Jei galite pagalvoti, yra jo papildinys. Beveik kasdieniai kūrėjai sukuria naujus papildinius ir temas, todėl tikrai nėra jokių galimybių, ką galite padaryti naudodamiesi „WordPress“.

„WordPress“ yra labai lengva įdiegti ir nustatyti. Svetainės aikštėje pateikiama „WordPress“ diegimo programa vienu spustelėjimu, apie kurią kalbėsime vėliau.

3. „WordPress“ tema ir puslapių kūrimo priemonė.

Jums taip pat reikės „WordPress“ temos, su kuria lengva dirbti. Man labai patinka naudoti „Astra“, nes ji yra nemokama, gerai užkoduota ir gerai tinka daugeliui papildinių, pvz., Puslapių kūrėjams ir kursų kūrėjams..

Puslapių kūrėjai yra „WordPress“ įskiepiai, kurie leidžia kurti tinklalapius tiesiog vilkdami ir nuleidžiant elementus, pvz., Vaizdus ir tekstus. Jie yra labai lengvi naudoti ir pašalina poreikį samdyti brangius internetinius kūrėjus, kad sukurtų stulbinančias svetaines.

Šios pamokos tikslais naudosime „Elementor Pro“ kaip puslapio kūrėją. Asmeniškai „Elementor Pro“ viršijo mano lūkesčius kalbant apie puslapių kūrėjus. Tai intuityvu, labai lengva naudoti ir jame yra daug pažangių funkcijų, kurios tikrai suteiks skonį jūsų svetainei.

4. Mokymosi valdymo sistemos papildinys, paverčiantis jūsų svetainę internetinių kursų svetaine.

Galiausiai jums reikės galingo mokymosi valdymo sistemos (LMS) „WordPress“ papildinio, kad galėtumėte savo svetainę paversti gražia kursų svetaine, kurioje galėtumėte parduoti savo turinį, sekti studentų pažangą, apdovanoti pažymėjimus ir dar daugiau.

Iki šiol pagrindinis „WordPress“ LMS papildinys yra „LearnDash“. Tai yra pati galingiausia ir pažangiausia kursų kūrimo programinė įranga, su kuria susidūriau, ir aš iš tikrųjų perjungiu „LearnDash“ iš kitos LMS dėl naujausių jos atnaujinimų, kuriuos tiesiog sunku ignoruoti..

„homedash“ puslapis

Neseniai išleistame „LearnDash 3.0“ yra daugybė naujų funkcijų, kurios pagerina vartotojo patirtį ir apskritai kursų svetaines padaro geresnes ir profesionalias..

„LearnDash“ naudoja tūkstančiai universitetų, patikimos internetinės rinkodaros agentūros ir organizacijos. Tai daug ką galima pasakyti apie jos patikimumą.

Labai rekomenduoju išbandyti „LearnDash“ dabar. Tai beveik prieinama kaina taip pat prieinamas už visas jūsų gaunamas funkcijas. Jei dėl kažkokių priežasčių nesate patenkintas, galite pasinaudoti jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.1 žingsnis. Svetainės prieglobos ir domeno vardo pirkimas.

Pirmasis žingsnis yra svetainės prieglobos ir domeno vardo pirkimas. Jei dar nesate pradėjęs kurti svetainių ir nelabai susipažinote su pramonės terminais, svetainės priegloba yra tokia pati kaip jūsų svetainės namai. Tai erdvė internete, kurioje yra jūsų svetainė.

Kita vertus, domeno vardas yra adresas. Štai ką žmonės įveda į paieškos juostą norėdami ieškoti jūsų svetainės. Domenų vardų pavyzdžiai yra WPCrafter.com, Facebook.com, Wikipedia.org ir pan. „.Com“ ir „.org“ yra domenų plėtinių tipai.

Yra daugybė kitų domenų plėtinių, tokių kaip .gov, .net, .us, .co ir kt., Ir tai, ką pasirinksite, priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir organizacijos tipo. Jei esate privatus verslas, .com turėtų veikti. Daugeliui švietimo įstaigų .org yra tinkamiausias domeno plėtinys.

Kaip jau sakiau anksčiau, labai rekomenduoju naudoti „Siteground“, nes tai teikia aukštos kokybės hostingą ir nuostabų palaikymą. Norėdami įsigyti prieglobą iš „Siteground“ su 70% nuolaida, apsilankykite „Siteground“ spustelėję šią nuorodą.

Pagrindiniame puslapyje turėtumėte pamatyti įvairius prieglobos tipus. „WordPress“ priegloba yra gera, todėl spustelėkite Pradėti tiesiai po juo.

pasirinkti svetainės planą

Tada būsite nukreipti į puslapį su „WordPress“ prieglobos, pateiktos „Siteground“, kainų planais.

„WordPress“ svetainės prieglobos kainų nustatymas

Pasirinkite norimą planą, atsižvelgiant į jūsų poreikius. „GrowBig“ yra puikus planas, nes galėsite priglobti neribotą skaičių svetainių ir gauti papildomų funkcijų. Viena iš šių funkcijų yra galimybė išbandyti naujus kodus ir funkcijas bandomojoje svetainėje ir vienu spustelėjimu paspausti galutinius pakeitimus tiesioginėje svetainėje. Kartu pateikiamas patobulintas talpyklos papildinys, kurį sukūrė ta pati komanda, ir nemokamas vienos svetainės perkėlimas.

Šiame vadove aš ketinu eiti į priekį ir nusipirkti „GrowBig“. Galite pasirinkti savo planą ir spustelėti Gaukite planą.

Tada būsite perkeltas į kitą domeno vardo pasirinkimo veiksmą. Paprasčiau nusipirkti savo domeno vardą „Siteground“ viduje, tačiau jei tokį jau turite, galite tiesiog pasirinkti „Aš jau turiu domeną“ ir įvesti jį į domeno vardo lauką. Savo domeno vardą taip pat galite įsigyti atskiroje svetainėje, tačiau tai imsis papildomų veiksmų, kad būtų integruota su jūsų priegloba svetainėje.

pasirinkti domeną

Kai turėsite norimą domeno vardą, spustelėkite Tęskite ir užpildykite savo kasą.

Kai pirksite, pamatysite ekraną su nuoroda „Pereiti prie klientų zonos“. Spustelėkite tai ir būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite nustatyti savo naują prieglobos paskyrą. Pagal Sukurkite savo svetainę, pasirinkti Pradėkite naują svetainę.

Tada pamatysite programinės įrangos, kurią galite įdiegti, sąrašą. Pasirinkite „WordPress“.

įdiegti

Tada jūsų bus paprašyta pateikti administratoriaus prisijungimo duomenis, pvz., Vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai yra jūsų svetainės saugos informacija, todėl būtinai naudokite informaciją, kurios nėra lengva atspėti.

Kai tai bus padaryta, spustelėkite Patvirtinti > Užbaigti sąranką. Dabar jūs turite tiesioginę „WordPress“ svetainę.

Norėdami tinkinti savo svetainę, turėsite prisijungti prie „WordPress“. Norėdami tai padaryti, eikite į „Siteground“ informacijos suvestinę ir perjunkite į Mano sąskaitos skirtukas. Spustelėkite Montavimas skirtuką, ir čia pamatysite domeno vardą, kurį užregistravote. Visoje jos vietoje yra žalia Eikite į administratoriaus portalą mygtuką. Spustelėkite šį mygtuką, kad eitumėte į savo „WordPress“ prisijungimo puslapį.

eikite į „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę

„WordPress“ prisijungimo puslapis atrodo taip:

prisijungimo puslapis

Čia įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad pirmą kartą prisijungtumėte prie savo svetainės.

2 veiksmas. Įdiekite ir nustatykite „LearnDash“.

Kai būsite „WordPress“, laikas įdiegti „LearnDash“. Pirkdami „LearnDash“, gausite prieigą prie diegimo programos (.zip failo) ir licencijos rakto. Norėdami įdiegti „LearnDash“, įkelkite .zip diegimo programą į „WordPress“ apsilankę Išvaizda > Papildiniai > Pridėti naują > Įkelkite papildinį.

diegimas

Baigę diegti, spustelėkite Suaktyvinti.

Dabar jūs turite įdiegti ir suaktyvinti „LearnDash“ „WordPress“. Pirmiausia turite suaktyvinti licenciją apsilankę „LearnDash“ > Nustatymai. Norėdami įvesti savo el. Pašto adresą ir licencijos raktą, perjunkite į LMS licencijos skirtuką. Įvedę išsamią informaciją, spustelėkite Atnaujinti licenciją.

aktyvinanti „learningdash“ licenciją

Tada, jei norite gauti mokėjimus internetu už savo kursą, turite sukonfigūruoti savo mokėjimo nustatymus. Spustelėkite „PayPal“ nustatymai skirtuką ir įveskite „PayPal“ el. pašto adresą, valiutą, šalį ir kt. Spustelėkite Sutaupyti kai baigsite.

„paypal“ nustatymai

„LearnDash 3.0“

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, tai įsitikinti, kad naudojate „LearnDash 3.0“, o ne „Legacy“. Norėdami tai padaryti, perjunkite į Generolas skirtukas. Čia matysite parinktį pasirinkti Aktyvus šablonas. Įsitikinti, kad „LearnDash 3.0“ vietoj „Legacy“ pasirinktas, kad būtų galima naudotis patobulintomis funkcijomis, tokiomis kaip fokusavimo režimas.

„Focus Mode“ režimas taikomas visoje svetainėje ir suteikia galimybę mokiniams netrukdyti, pašalinant nereikalingus elementus iš puslapio, pavyzdžiui, šonines juostas ir kitus valdiklius. Tai taip pat leidžia lengviau sukurti gražų, profesionaliai atrodantį kursų tinklalapį, nereikia įeiti ir redaguoti puslapių po vieną..

Štai kaip keičiasi svetainė įjungus fokusavimo režimą:

įgalinantis fokusavimo režimą

3 veiksmas. Įdiekite „WordPress“ temą ir puslapio kūrimo priemonę.

Įdiegę „LearnDash“, galite tęsti kurso sukūrimą, tačiau šiame vadove noriu parodyti šiek tiek kitokį darbo atlikimo būdą, kuris leis jums dar greičiau ir lengviau sukurti gražią internetinę kursų svetainę..

Tam mums reikės „Astra“ temos ir „Elementor“.

Norėdami įdiegti „Elementor“, eikite į Prijunkite > Pridėti naują ir Ieškoti Elementorius. Spustelėkite Įdiegti ir suaktyvinti.

diegti nemokamą elementor versiją

Norėdami įdiegti „Astra“ temą, eikite į Išvaizda > Tema > Pridėti naują. Ieškokite Astra, spustelėkite Diegti, ir Suaktyvinti.

diegiant „Astra“ temą

Suaktyvinę „Astra“, prietaisų skydelyje pamatysite tokį pranešimą:

„Astra“ startuolių svetainė

„Astra“ turi paruoštų svetainių šablonų kolekciją, kurią galite naudoti savo svetainėje vos keliais paspaudimais. Norėdami pamatyti šiuos šablonus, spustelėkite Pradėti. Jūsų bus paprašyta pasirinkti puslapių kūrimo priemonę, todėl rekomenduoju pasirinkti „Elementor“, tačiau galite naudoti bet kurį kitą, jums labiau tinkantį, puslapio kūrimo įrankį. Kai paspausite Kitas, pamatysite nemokamų ir aukščiausios kokybės svetainių šablonų, kuriuos galite naudoti savo svetainėje, sąrašą.

Yra tam tikras šablonas, kurį man patinka naudoti su „LearnDash“, nes jis yra skirtas internetinių kursų svetainei. Jei slinksite šablonus žemyn, jūs tai padarysite „LearnDash“ akademija šablonas. Žinoma, galite naudoti ne tik šablonus, bet ir šiam mokymui naudosiu šį šabloną.

„learningdash“ akademijos šablonas

Spustelėję jį, pateiksiu šablono peržiūrą ir jame matau, kad šablonui reikalingi du papildiniai: „LearnDash“ kursų tinklelis ir „LearnDash WooCommerce“ integracija. Tai yra nemokami „LearnDash“ priedai, kuriuos galite greitai įdiegti apsilankę „LearnDash“ > Priedai.

diegti „learningdash“ priedus

Ieškokite „LearnDash“ kursų tinklelio ir „LearnDash WooCommerce“ ir įdiekite bei suaktyvinkite kiekvieną iš jų.

Dabar galite grįžti prie „Astra“ šablono peržiūros ir paspausti atnaujinti. Štai ką turėtumėte pamatyti:

„studentsdash“ akademijos peržiūra

Tai tikrai graži svetainė, specialiai sukurta siūlyti internetinius kursus. Spustelėkite Importo svetainė naudoti šį šabloną savo svetainėje.

Šis šablonas yra visiškai redaguojamas „Elementor“, todėl galite redaguoti spalvas, tekstus, tipografiją, vaizdus ir piktogramas, kad jie atitiktų jūsų prekės ženklą.

Jei dar nesate susipažinę su „Elementor“ naudojimu, galite peržiūrėti šį mano nurodymą, kaip naudoti „Elementor“.

4 žingsnis. Sukurkite savo pirmąjį kursą naudodami „LearnDash“.

Dabar, kai jūsų svetainės priekinė dalis atrodo nuostabi, laikas pridėti savo turinį ar kursus. Kai kurie iš jūsų gali manyti, kad kursų kūrimas naudojant „LearnDash“ turi būti sunkus ir sudėtingas, nes būtent taip yra ir ten, kur dauguma LMS.

Tačiau „LearnDash“ neseniai išstūmė nuostabų kursų kūrėją, kuris kursų kūrimą daro taip pat paprastą, kaip pamokų ir temų vilkimą ir metimą. „LearnDash Academy“ šablonas, kurį mes naudojome šioje svetainėje, taip pat importuoja pavyzdinius kursus, kurie rodomi Visi kursai puslapis. Štai kaip jie atrodo:

mokymosi akademijoje visi kursai

Pamatysite, kad kiekviename kurse yra pateiktas vaizdas, pavadinimas, trumpas aprašymas, eigos juosta ir procentas bei Įstojo etiketė. Visa tai galima sukonfigūruoti „LearnDash“ viduje.

Jei eini į „LearnDash“ > Kursai, matysite visų kursų sąrašą savo svetainėje. Galite redaguoti importuotus kursus spustelėję jų pavadinimus, arba galite sukurti naują kursą nuo nulio. Norėdami sukurti naują kursą, spustelėkite Pridėti naują.

pridėti naują mokymosi kursą

Tada būsite įtrauktas į kursų redaktorių. Skirkite savo kurso pavadinimą ir trumpą aprašymą. Taip pat galite pridėti matomą vaizdą.

Tada perjunkite į Nustatymai skirtuką konfigūruoti kurso parametrus. Šiame skirtuke galėsite pridėti kursų medžiagą, priskirti kurso pažymėjimą, priskirti kurso prielaidas ir kt..

kurso nustatymai

Slinkdami žemyn, taip pat galėsite nustatyti, kas gaus prieigą prie jūsų kurso. Ji gali būti atvira visiems, net neužsiregistravusiems jūsų svetainės vartotojams, ji gali būti laisvai prieinama registruotiems nariams, ją galima nusipirkti už vienkartinį ar periodinį mokestį ir dar daugiau.

kursų prieigos nustatymai

Jei paspausite Pirkti dabar, galėsite nustatyti kurso kainą. Kalbant apie Pasikartojantis parinktį, galėsite nustatyti kurso kainą ir atsiskaitymo ciklą. Uždaryta parinktį geriausia naudoti tada, kai norite, kad jūsų kursai būtų prieinami pritaikytame pardavimo kanale, apie kurį mes kalbėsime vėliau.

5 žingsnis. Pridėkite skyrius ir pamokas prie savo kurso.

Baigę nustatyti kursą, perjunkite į Statybininkas skirtuką viršuje, kad pradėtumėte kurti savo kurso metmenis. Jei viskas, ką turite, yra kontūras, tai puiku, nes galite grįžti vėliau ir įtraukti pamokų turinį.

Galite pradėti pridėdami skyrių antraštes spustelėdami Nauja skyriaus antraštė. Negalite pridėti turinio prie skyrių, nes jie yra tik būdas organizuoti jūsų kurso eigą, panašiai kaip knygos skyriaus pavadinimas knygoje.

Tada galite pridėti naują pamoką spustelėdami Nauja pamoka. Galite pridėti tiek pamokų, kiek norite, ir pertvarkyti jas tempdami ir numesdami arba spustelėdami šoninius mygtukus aukštyn ir žemyn..

pridedant skyrių antraštes ir pamokas

Kitas būdas sukurti naują pamoką bus „LearnDash“ > Pamokos > Pridėti naują.

Kitas žingsnis būtų kiekvienos pamokos turinio pridėjimas. Būdami kursų sudarytojo viduje, galite tai padaryti užveskite pelės žymeklį ant norimos redaguoti pamokos ir spustelėdami Redaguoti.

Būsite įtraukti į pamokos rengyklę, kur galėsite pridėti teksto, vaizdų, vaizdo įrašų ir dar daugiau. Galėsite pritaikyti pamokos puslapį, kiek norite, ir pridėti tiek turinio, kiek norite.

Baigę su turiniu spustelėkite Nustatymai viršuje, kad galėtumėte toliau pritaikyti pamoką. Čia galite pridėti pamokos medžiagą, įgalinti vaizdo įrašų eiga (jei jūsų kursai yra vaizdo įrašo formato), leisti studentams įkelti užduotis, priskirti pamoką konkrečiam kursui ir konfigūruoti pamokos prieigos nustatymus..

pamokos nustatymai

Slinkdami puslapį žemyn, pamatysite prieigos prie pamokos nustatymus, kuriuose galėsite susieti pamoką su konkrečiu kursu.

Taip pat galite naudoti „LearnDash“ lašinamojo kanalo funkciją, kur galite valdyti, kada jūsų pamokos bus prieinamos jūsų studentams. Jei pasirinksite Priėmimas pagrįstas parinktį, galite nustatyti konkretų dienų skaičių po priėmimo, kai pamoka bus prieinama jūsų studentams.

pamokos prieigos nustatymai

Viskas daroma „LearnDash“ kursų kūrimo priemonėje, todėl galite susitelkti kurdami kursus, kurie prideda vertę jūsų auditorijai.

6 žingsnis. Suskirstykite pamokas į mažesnes temas.

Jei jūsų pamoka apima kelias temas ir tampa per ilga, suskaidykite ją į mažesnes temas – tai puikus būdas išvengti informacijos perkrovos mokiniams.

Norėdami įtraukti temas į pamoką, eikite į „LearnDash“ > Temos > Pridėkite savo pirmąją temą. Jei tai ne pirmoji tema, spustelėkite Pridėti naują.

pridėti naują temą

Kaip ir taisydami pamokas, galite redaguoti temas pridėdami pavadinimą, matomą vaizdą ir bet kokį kitą turinį, pvz., Tekstą, vaizdus, ​​įterptą vaizdo įrašą ir kitą laikmeną..

Paspaudus Nustatymai pateksite į temos nustatymų puslapį. Čia galite priskirti teminę medžiagą ir įgalinti parinktis, tokias kaip vaizdo įrašų eiga, užduočių įkėlimas ir laikmatis.

Jūs taip pat galite priskirti temą kursui ir pamokai pagal Temos prieigos nustatymai.

temos nustatymai

7 žingsnis. Pridėkite viktorinų prie savo kurso.

Kurdami kursą, galite įvertinti studentų pažangą viktorinose ir užduotyse. „LearnDash“ viktorinų ir užduočių kūrimo procesą padaro tokį paprastą, tačiau kartu su patobulintomis funkcijomis, kurios padės maksimaliai padidinti kiekvieną jūsų sukurtą viktoriną ir užduotį..

Norėdami pridėti naują viktoriną, eikite į „LearnDash“ > Viktorinos > Pridėti naują. Kaip ir pamokose bei temose, pateikite savo viktorinos pavadinimą ir trumpą aprašymą. Tada spustelėkite Nustatymai skirtuką, kad sukonfigūruotumėte jo parametrus.

Pagal Viktorinos prieigos nustatymai, galite susieti viktoriną su kursu ir pamoka, priskirti viktorinos prielaidas ir apriboti prieigą registruotiems nariams.

viktorinos prieigos nustatymai

Slinkite žemyn ir pamatysite Viktorinos eiga ir apribojimas skyrių, kuriame galite nustatyti artimojo balą, priskirti viktorinos pažymėjimą, apriboti viktorinos pakartojimų skaičių, reikalauti, kad visi klausimai būtų užpildyti, ir netgi nustatyti terminą.

viktorinos eiga ir apribojimų nustatymai

Slinkdami žemyn, pamatysite dar daugiau nustatymų, pavyzdžiui, įgalinsite viktorinos medžiagą, įgalinsite viktorinos pradžią automatiškai, pasirinkite, kaip bus rodomi klausimai ir pan. Šie nustatymai yra gana pažengę ir tikrai leis jums įvertinti savo mokinius geriausiu įmanomu būdu. Baigę spustelėkite Atnaujinti.

Dabar laikas pridėti klausimus prie savo viktorinos. Norėdami tai padaryti, eikite į „LearnDash“ > Viktorinos. Užveskite pelės žymeklį ant viktorinos, į kurią norite įtraukti klausimus, ir spustelėkite Klausimai.

pridėkite klausimus prie viktorinos

Tada būsite nuvežti čia:

įtraukti klausimus į viktorinas

Spustelėkite vieną iš Pridėti klausimus mygtukai ir būsite nukreipti į klausimų rengyklę. Klausimų rengyklėje galėsite pridėti tikrąjį klausimą, priskirti taškų skaičių, kuriam jis lygus, priskirti pranešimus, kuriuos rodyti, jei mokinys teisingai ar neteisingai atsako į klausimą ir pan..

Taip pat galėsite pasirinkti atsakymo tipą, nesvarbu, ar tai vieno pasirinkimo, kelių pasirinkimų variantai, esė, užpildykite blankus ir pan. Spustelėję atsakymo tipą, atidarysite išskleidžiamąjį meniu su papildomais atsakymo tipu susijusiais nustatymais..

atsakymų tipai

8 žingsnis. Pridėkite užduotis prie savo pamokų.

Taip pat galite pridėti užduotis prie konkrečių pamokų, eidami į „LearnDash“ > Pamokos ir redaguoti pamoką, prie kurios norite pridėti užduotį. Įėję į pamokos rengyklę, spustelėkite Nustatymai skirtukas.

Pamatysite po Ekrano ir turinio parinktys galimybė įjungti Užduoties įkėlimas. Įgalinti šią parinktį. Tada pamatysite papildomas parinktis, tokias kaip leidžiami failų formatai, failo dydžio apribojimas, priskyrimo taškų skaičiaus priskyrimas ir tai, ar jis bus klasifikuojamas automatiškai, ar rankiniu būdu.

užduoties įkėlimas

Nepamirškite pamokoje pateikti užduoties nurodymų. Spustelėkite Atnaujinti norėdami išsaugoti pakeitimus.

Pamokos pabaigoje mokiniai pamatys galimybę įkelti savo užduotis:

studentai gali įkelti užduotis

Pagrindinėje programoje pateiktas užduotis galite peržiūrėti apsilankę „LearnDash“ > Užduotys.

kur peržiūrėti pateiktas užduotis

9 žingsnis. Prijunkite kursą prie pardavimo kanalo.

Anksčiau matėme, kad galime nustatyti Prieiga prie kursų „Uždarymo“ nustatymai, kurie geriausiai naudojami, kai kursai yra pritaikyto pardavimo kanalo viduje.

Norėdami prijungti kursą prie pritaikyto pardavimo kanalo, turime įdiegti šiuos papildinius:

 • „CartFlows“
 • „WooCommerce“
 • „LearnDash WooCommerce“ integracija

Visi šie papildiniai yra nemokami. Nors „CartFlow“ versija yra aukščiausios kokybės, nemokamos versijos pakanka, kad kursą būtų galima sujungti su pardavimo piltuvu.

Jei esate įdiegę „LearnDash Academy“ šabloną, visi šie trys papildiniai jau bus įdiegti „WordPress“. Bet jūs turite įsitikinti, kad jie suaktyvinami einant į Papildiniai.

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra paleisti „WooCommerce“ sąrankos vedlį. Kai buvo įdiegta internetinė prekyba, galbūt pastebėjote, kad pasirodo šis pranešimas:

paleisti „cartflow“ sąrankos vedlį

Spustelėkite Paleiskite sąrankos vedlį įvesti sąrankos vedlį. Taip veikia sąrankos vedlys:

vidinės internetinės prekybos sąrankos vedlys

Kai tai bus padaryta, grįžkite į „WordPress“ informacijos suvestinę ir pridėkite naują produktą apsilankę Produktai > Pridėti naują. Pavadinkite savo produktą tuo pačiu kursu, kurį norite susieti su pardavimo kanalu.

Slinkdami žemyn, pamatysite pasirinkimo parinktį Produkto duomenys. Pasirinkite Kursas, ir Generolas skirtuke pasirinkite kursą, prie kurio norite prisijungti Susiję kursai.

pridėkite naujo produkto kursą

Kai tai bus padaryta, dabar pats laikas sukurti tinkintą pardavimo kanalą. Tam ir yra skirtas „CartFlows“. Tai yra papildinys, leidžiantis sukurti pardavimo kanalus „WordPress“ viduje, kad būtų patobulinta klientų patikros patirtis ir galiausiai padidintos pajamos.

Norėdami sukurti pardavimo kanalą, eikite į „CartFlows“ > Teka. „LearnDash Academy“ šablonas jau pateiktas su paruoštu piltuvu / srautu. Galite pasirinkti naudoti tai arba galite sukurti srautą nuo nulio.

Jei norite sukurti srautą, spustelėkite Pridėti naują. Čia pamatysite kanalų šablonų, paruoštų naudoti ir visiškai redaguojamų „Elementor“, biblioteką. Pasirinkite vieną, kuris jums patinka, ir spustelėkite Importuoti.

sukurdamas naują srautą

Tada būsite įtrauktas į srauto rengyklę, kur galėsite suteikti srauto pavadinimą ir pertvarkyti veiksmus atlikdami paprastą vilkimą.

Tada turite susieti ką tik pagamintą produktą su patikros puslapiu. Redaguokite patikros puslapį, užveskite pelės žymeklį ant jo ir spustelėkite Redaguoti. Slinkite žemyn, ir į „Checkout“ išdėstymas skiltyje spustelėkite Pasirinkite produktą. Laukelyje įveskite produkto pavadinimą ir pasirinkite jį.

Taip pat galite žaisti su kitais kasos nustatymais, tokiais kaip dizainas, išdėstymas, spalva ir dar daugiau. Nepamirškite spustelėti Atnaujinti išsaugoti visus pakeitimus.

pridėkite prekę prie apmokėjimo puslapio

Kai tai bus padaryta, nukopijuokite patikrinimo puslapio URL, tada eikite į „LearnDash“ > Kursai. Redaguokite kursą, kurį norite prisijungti, prie ką tik sukurto pardavimo kanalo ir eikite į jį Nustatymai. Slinkite žemyn iki Prieigos režimas skyrių ir pasirinkite Uždaryta. Įveskite kurso kainą ir kasos puslapio URL. Pataikė Atnaujinti.

įklijuoti patikros puslapio URL

Dabar, kai studentai nusipirks šį kursą, jie pateks į jūsų sukurtą pasirinktinio patikrinimo puslapį.

pasirinktinis kasos puslapis

Apvyniokite

Dabar, kai pamatėte, kaip lengva sukurti internetinių kursų svetainę „WordPress“, tikiuosi, kad imsitės veiksmų ir išdėstysite savo turinį. „LearnDash“ suteikia teisę kiekvienam, net ir ne technikos specialistui, per kelias valandas sukurti gražias kursų svetaines.

Džiaugiuosi išgirdęs jūsų sėkmės istorijas ir atsakysiu į visus iškilusius klausimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map