Kā izveidot tīmekļa vietni, izmantojot WordPress & Elementor

Uzziniet, kā izveidot vietnes savam biznesam, izmantojot WordPress, Elementor un Astra. Tie visi ir 100% bezmaksas rīki, kurus es personīgi izmantoju.


Šajā tīmekļa vietnes 2019. gada apmācības veidošanā es jums parādīšu ne tikai to, kā izveidot vietni, bet arī iemācīšu SEO optimizēt savu vietni un kā no tās ģenerēt potenciālos pirkumus..

Šī apmācība ir visaptveroša, un es visilgāk lietoju apmācību vietnē. Es ceru, ka jums patiks.

Nepieciešamās lietas:

 • Hostings. Es iesaku SiteGround.
 • A domēna vārds.
 • WordPress tēma. Šajā apmācībā mēs izmantojam bezmaksas Astra tēmu.
 • WordPress lapu veidotājs. Šim nolūkam mēs izmantojam bezmaksas Elementor lapu veidotāju.

Sāksim!

1. darbība. Iegādājieties tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu.

Jūsu biznesa vietnes vissvarīgākā daļa ir mitināšana. Hostings noteiks, cik ātri tiek ielādēta jūsu vietne. Tas ir ļoti svarīgs faktors, kas ietekmē potenciālo pircēju ģenerēšanu un reklāmguvumus. Google arī dod priekšroku ātrākām vietnēm ar zemu atlēcienu līmeni, tāpēc ātrāka vietne palielina jūsu iespējas ranžēt Google.

Viena lieta, ko es gribētu norādīt, ir cik vien iespējams izvairīties no EIG un GoDaddy uzņēmumiem. EIG apzīmē Endurance International Group, un tas kontrolē vairāk nekā 60 mitināšanas uzņēmumus. Tas atlaida viņu iekšējo atbalsta personālu un apvieno visu zem viena jumta. Notiek klientu atbalsts, hostinga kvalitāte un vispārējā pakalpojumu kvalitāte.

Šeit ir daži no labi zināmajiem EIG uzņēmumiem:

 • Hostgator
 • BlueHost
 • iPage
 • Arvixe
 • FatCow
 • HostMonster Mazais Apelsīns

GoDaddy ir arī daudz sliktu atsauksmju par kvalitāti un klientu apkalpošanu, un viņu mitinātās vietnes ielādējas patiešām lēni.

Jūs arī vēlēsities izvairīties no “mammas un pop” saimniekiem, jo ​​viņiem trūkst līdzekļu, lai izmantotu uzlabotas mitināšanas tehnoloģijas, kas jūsu vietnei piešķirs labumu.

Jūs arī vēlaties izvēlēties mitināšanu, kas nodrošina bezmaksas SSL sertifikātus. Bez SSL sertifikāta jūsu vietnes augšpusē būs šī neglītā etiķete “Nav droša”:

nav drošs

Ja esat bizness, ar šo apzīmējumu varat praktiski atvadīties no potenciālajiem klientiem. Ja jūsu mitināšana nesniedz SSL sertifikātus bez maksas, viens SSL sertifikāts jums var maksāt no USD 50 līdz USD 100 gadā vienā vietnē.

Jūs vēlaties arī pakalpojumu, kas ļaus jums veikt jaunināšanu uz kaut ko sauc par PHP7, kas padarīs jūsu vietni daudz ātrāku.

Vietnes laukums, mans vēlamais tīmekļa mitināšanas pakalpojums

Hostinga pakalpojums, kas, manuprāt, atbilst visiem šiem kritērijiem, ir SiteGround. SiteGround piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, ļauj jaunināt uz PHP7, tai ir kvalitatīva mitināšana un pārsteidzošs klientu atbalsts. Tas tiešām ir labākais, kas tur atrodas.

Šeit ir vietnes SiteGround galvenās funkcijas:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • ĀTRI zināšanu atbalsts
 • WordPress pieturvietu vide
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • 30 dienu rezerves kopijas

Es esmu veicis pārsteidzošu darījumu ar viņiem, lai piešķirtu 70% atlaidi ikvienam, kurš reģistrējas lietošanā šī saite. Tātad, ja vēlaties ietaupīt naudu par mitināšanu, noklikšķiniet uz šīs saites un iegādājieties savu mitināšanu tūlīt.

Lai iegādātos savu mitināšanu vietnē SiteGround, noklikšķiniet uz šīs saites. Kad esat nonācis viņu mājaslapā, jūs redzēsit četrus dažādus mitināšanas veidus:

izvēlēties vietnes plānu

Izvēlieties WordPress mitināšanu un noklikšķiniet uz Sāc. Pēc tam jūs redzēsit trīs cenu plānus:

vietņu WordPress hostinga cenu noteikšana

Izvēlieties vienu atbilstoši savām vajadzībām un budžetam. Jūs varat arī apskatīt viņu katra hostinga plāna salīdzinājums lai varētu izlemt, kurš no tiem ir piemērots jūsu biznesa vajadzībām.

Kad esat izvēlējies plānu, noklikšķiniet uz Iegūstiet plānu. Pēc tam jūs tiksit pārvietots uz nākamo darbību, kas ir domēna izvēle. Ja jums jau ir domēna vārds, atlasiet “Man jau ir domēns”. Bet, ja jums tāda nav, atlasiet “Reģistrēt jaunu domēnu” lai jūs varētu iegādāties domēnu tieši vietnē SiteGround. Tas gadā maksā 15,95 dolārus.

izvēlēties domēnu

Ņemiet vērā: ja domēna vārds, kuru vēlaties iegādāties, vairs nav pieejams, vietne SiteGround jums paziņos un jums būs jāizvēlas cits. Kad esat ieguvis domēna vārdu, noklikšķiniet uz Turpiniet.

Nākamais pirkuma pabeigšanas solis ir precīzas personīgās un norēķinu informācijas sniegšana. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Maksā tagad. Tagad jums ir uzticams tīmekļa mitināšana un domēna vārds.

2. darbība: instalējiet WordPress.

WordPress ir vietņu izveides rīks, kuru mēs izmantosim, lai izveidotu jūsu uzņēmuma vietni. Tas ir pilnīgi bez maksas, ļoti ērti lietojams, tomēr ļoti jaudīgs. Tas nāk ar tūkstošiem spraudņu un motīvu, kas ļaus jums ar jūsu vietni darīt visu, ko vēlaties.

Vietne SiteGround faktiski nāk ar viena klikšķa WordPress instalēšanu, kas ātri instalēs WordPress jums.

Kad esat pabeidzis mitināšanas pirkumu, redzēsit ekrānu ar saiti “Doties uz klientu zonu”. Noklikšķiniet uz tā un jūs nonāksit lapā, kurā varēsit iestatīt jauno mitināšanas kontu. Zem Iestatiet savu vietni, atlasīt Sāciet jaunu vietni.

Pēc tam jūs redzēsit to programmatūras sarakstu, kuras var instalēt. Izvēlieties WordPress.

instalēt WordPress

Lai pabeigtu procesu, vietnei būs jāsniedz administratora pieteikšanās informācija (e-pasta adrese, lietotājvārds un parole). Šī ir informācija, kuru izmantosit, lai piekļūtu savas vietnes aizmugurei, tāpēc noteikti saglabājiet to drošību.

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Apstiprināt > Pilnīga iestatīšana. Un jums tagad ir dzīva, pašu mitināta WordPress vietne.

3. solis: instalējiet SSL sertifikātu.

Pirms darīt kaut ko citu, es vispirms vēlos jums parādīt, kā instalēt SSL sertifikātu, lai atbrīvotos no etiķetes Not Secure, kuru jums iepriekš parādīju. Zem Mani konti, klikšķis Iet uz cPanel.

ej uz cpaneli

CPanel ir vieta, kur varat instalēt dažādu programmatūru un rīkus savai vietnei. Ja ritiniet līdz galam, jums vajadzētu redzēt sadaļu ar nosaukumu Drošība. Šajā sadaļā noklikšķiniet uz Šifrēsim.

ļauj šifrēt

Atlasiet domēnu, kurā vēlaties instalēt SSL sertifikātu, atlasiet Šifrēsim SSL, un noklikšķiniet uz Uzstādīt.

Tagad ir laiks pieteikties savā jaunajā vietnē. Klikšķis Mani konti atkal augšpusē un noklikšķiniet uz Instalācijas cilne. Šeit jūs redzēsit reģistrēto domēna vārdu. Visā tā ir zaļa Dodieties uz administrācijas portālu pogu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai dotos uz savu WordPress pieteikšanās lapu.

dodieties uz WordPress administratora informācijas paneli

WordPress pieteikšanās lapas parasti notiek šādā formātā: jūsu domēns.com/wp-admins un jūsudomens.com/wp-login. Tavs varētu būt atšķirīgs. Bet jums ir jāatceras vai jāpierakstās savā pieteikšanās lapas URL, lai nākamreiz tai varētu piekļūt, tieši ierakstot URL adreses joslā un vairs nav jāpiesakās vietnē Siteground..

WordPress pieteikšanās lapa izskatās šādi:

WordPress pieteikšanās lapa

Šeit ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, lai pirmo reizi pieteiktos savā vietnē.

Kad esat iekšā, pirmais, kas jums jādara, ir pateikt WordPress, ka jums ir SSL sertifikāts. Tas ir diezgan vienkārši izdarāms.

Kreisajā sānjoslā dodieties uz Iestatījumi > Vispārīgi. Ekrānā redzēsit divus lodziņus ar savu domēna vārdu: WordPress adrese (URL) un vietnes adrese (URL). Pēc abām ailēm aiz “http” un kolu “:” jāieraksta burts “s”.

pievienojot SSL sertifikātu WordPress

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas. Jūsu vietnei tagad blakus domēna nosaukumam vajadzētu būt piekaramās atslēgas ikonai:

aizsargāta vietne ar https

Tagad pēdējais, kas mums jādara, lai iegūtu SSL sertifikātu, ir pārliecināties, ka cilvēki, kuri savā adresē ieraksta “http”, tiks novirzīti uz jūsu “https” URL. Lai to izdarītu, mums ir nepieciešams spraudnis.

Lai instalētu spraudni, dodieties uz Spraudņi > Pievieno jaunu. Meklēšanas joslā augšējā labajā stūrī meklējiet spraudni Tiešām vienkāršs SSL. Instalējiet un aktivizējiet to.

instalēt patiešām vienkāršu SSL

Pēc tam informācijas panelī redzēsit šo uznirstošo ziņojumu:

aktivizēt patiešām vienkāršu SSL

Noklikšķiniet uz zilās Iet uz priekšu, aktivizējiet SSL! pogu. Jūs tiksit izslēgts, un pēc atkārtotas pieteikšanās Really Simple SSL spraudnis ir pilnībā spēkā.

4. solis: instalējiet Astra tēmu un Astra vietnes.

Uzņēmuma vietnei jūs vēlaties motīvu, kam ir tīrs kods un elastīgas funkcijas, lai padarītu pielāgošanu pēc iespējas vieglāku un ātrāku. Šeit ir daudz kvalitatīvu WordPress motīvu, taču tēma, kuru mēs šeit izmantosim, ir Astra tēma..

Astra tēma ir bezmaksas WordPress tēma, kurai ir lielisks ātrums un vienkāršība. Man visvairāk patīk tas, ka tā pati konfigurē, pamatojoties uz nepieciešamajiem rīkiem, un tas visu padara vienkāršāku. Ir arī Pro versija, ja vēlaties piekļūt premium funkcijām.

astra tēma

Šīs ir Astra visvairāk iecienītās funkcijas:

 • Viena no ātrākajām pieejamajām tēmām
 • Vairāk nekā 100 sākuma vietnes (vairums ir 100% bezmaksas)
 • Elastīga mega izvēlnes funkcija
 • Jaudīgs papildinājumu komplekts
 • Plašs WooCommerce atbalsts

Lai instalētu Astra, dodieties uz Izskats > Tēma > Pievieno jaunu. Meklējiet Astra, noklikšķiniet uz Uzstādīt, un Aktivizēt.

uzstādot astra

Vēl viena satriecoša lieta par Astra ir fakts, ka tai ir spraudnis ar nosaukumu Astra sākuma vietnes. Šim spraudnim ir iepriekš izveidotu bezmaksas un premium veidņu bibliotēka, kuru varat izmantot savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem. Mēs izmantosim Astra vietnes veidni, lai uz pusi samazinātu mūsu vietnes izveidošanas laiku.

Pēc Astra instalēšanas informācijas panelī tiks parādīts šāds ziņojums:

sāciet darbu ar astra vietni

Klikšķis Sāc. Tas jums instalēs Astra sākuma vietnes. Varat arī instalēt Astra vietnes, dodoties uz Spraudņi > Pievieno jaunu. Meklēt Astra vietnes instalējiet un aktivizējiet to. Lai piekļūtu Astra vietnēm, dodieties uz Uzstāšanās >Astra sākuma vietnes.

Lapu veidotāja izvēle

Pēc Astra vietņu instalēšanas jums tiks jautāts, kuru lapu veidotāju jūs dodat priekšroku: Gūtenbergs, Elementor, Beaver Builder vai Brizy. Šajā apmācībā es izmantošu Elementor.

Elementor ir WordPress lapu veidotājs, kas lapas veidošanu pārcēla jaunā līmenī. Tam ir dziļa funkciju kopa, taču to ir ļoti viegli lietot un apgūt. Bezmaksas versija ir pietiekama, lai izveidotu pienācīgu tīmekļa lapu, bet, ja vēlaties vairāk uzlabotas funkcijas, piemēram, iespēju pievienot kontaktu formas, slīdņus, cenu tabulas un citu, varat jaunināt uz Pro versiju..

Vietnes Astra tēmas izvēle

Kad esat izvēlējies lapas veidotāju, jūs nonāksit Astra vietņu veidņu bibliotēkā. Ir ļoti daudz gludu, profesionāla izskata veidņu – gan bezmaksas, gan premium -, kuras jūs varat izvēlēties. Veidnes ir sakārtotas šādās kategorijās: Emuāri, Uzņēmējdarbība, e-komercija, Bezmaksas un Citas. Tā kā jūs veidojat uzņēmuma vietni, vislabāk ir pārlūkot vietni Bizness sadaļa.

Nevelciet laiku, izvēloties, kura veidne, jūsuprāt, visciešāk pielīdzinās jūsu zīmolam. Šīs veidnes ir pilnībā rediģējamas ar jūsu izvēlēto lapu veidotāju, kas nozīmē, ka varat viegli mainīt tekstu, attēlus, izkārtojumu, pogas un būtībā visu lapu..

Šai apmācībai es izmantošu Grāmatvedis veidne, jo tas acīm izskatās pārsteidzošs un viegli.

Lai instalētu motīvu, jums vienkārši jānoklikšķina uz tā, lai tas tiktu atvērts priekšskatījumā. Ja jums patīk tas, ko redzat, noklikšķiniet uz Importēt tēmu pogu un pārliecinieties, vai visi rūtiņas ir atzīmēti.

kastes astra vietņu tēma

Ja pamanīsit, ir lodziņš, kurā rakstīts “Instalēt nepieciešamos spraudņus”. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiks instalēti visi motīvai nepieciešamie spraudņi, lai tie izskatītos tieši tādi, kādi tie ir. Šai tēmai tika instalēts WPForms Lite – spraudnis, kas ļauj jums izveidot vienkāršas kontaktu formas, un Elementor – lapu veidotājs, kuru es izmantošu. Jūs varat noklikšķināt uz mazās jautājuma zīmes blakus tai, lai redzētu, kādi spraudņi tiks instalēti.

WPForms ir spraudnis, kas, izmantojot efektīvas formas, var palīdzēt iegūt kvalitatīvus piedāvājumus jūsu biznesam. Lai uzzinātu vairāk par to, varat apskatīt manu WPForms pārskatu. ja vēlaties izmantot citu veidlapu spraudni, varat vienkārši deaktivizēt / izdzēst WPForms Spraudņi > Instalētie spraudņi un instalējiet vēlamo veidlapu veidotāju.

instalējot astra vietnes tēmu

Motīva importēšana var aizņemt kādu laiku. Neaizveriet pārlūkprogrammu un neveiciet atsvaidzināšanu. Pagaidiet to, un kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit zilu Skatīt vietni pogu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai pārietu uz jūsu vietni, kurai tagad ir tēma, kuru jūs tikko importējāt.

5. solis. Dizaina elementu izvēle.

Jūsu vietne tagad izskatās satriecoši, taču jūs vēlaties to padarīt savu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama sava krāsu shēma, tipogrāfija un logotips.

Sāksim ar savu krāsu paleti. Ja jums jau ir sava zīmola krāsa, tas būs vieglāk.

Krāsu paletes izvēle

Vietnei parasti ir 2–3 krāsas: galvenā, akcentētā un pop krāsa. galvenā krāsa ir jūsu vietnes dominējošā krāsa un, visticamāk, jūsu zīmola krāsa. Šī ir krāsa, ar kuru jūs vēlaties, lai cilvēki atcerētos jūsu zīmolu.

Izvēloties galveno krāsu, jums jāpēta krāsu psiholoģija vai tas, kā krāsas ietekmē cilvēku uztveri vai izturēšanos. Atsevišķas krāsas liek cilvēkiem kaut ko sajust, piem. sarkans liek viņiem justies nobažīgiem, tāpēc, izvēloties galveno krāsu, jums jāņem vērā šīs lietas.

akcenta krāsa parasti tiek izmantots, lai atsevišķi elementi, piemēram, virsraksti vai virsraksti, izceltos no pārējiem.

Visbeidzot pop krāsa kontrastē ar pārējām krāsām, lai izceltu svarīgus vietnes elementus, piemēram, pogas aicinājumam uz darbību vai svina ģenerēšanas veidlapas.

Ir divi rīki, kurus man patīk izmantot, izvēloties krāsu paleti. Pirmais ir Coolors.co, vietne, kurā varat pārlūkot dažādas krāsu paletes, lai iegūtu idejas vai iedvesmu. Ja redzat kaut ko sev tīkamu, varat ātri nokopēt Hex kodu, lai to lietotu WordPress.

Ja jūs noklikšķiniet Izpētīt virsrakstā jūs redzēsit šo plašo palešu kolekciju:

krāsu paletes

Ja redzat paleti, kas jums patīk, novietojiet peles kursoru virs tā, noklikšķiniet uz Skats, un jūs nonāksit jaunā logā, kur redzēsit katras krāsas Hex kodus.

Krāsu paletes hex kodi

Šie Hex kodi ir tie, kas jums ir nepieciešami, lai šīs krāsas izmantotu jūsu vietnē. Vēlāk es jums parādīšu, kā izmantot šos Hex kodus WordPress aizmugures versijā.

Vēl viens foršs rīks ir Colorzilla. Šis ir Google Chrome paplašinājums, kas ļauj iegūt jebkuras vietnes Hex kodu, ko redzat jebkurā vietnē, vienkārši noklikšķinot uz tā.

Ja vēlaties iegūt Colorzilla paplašinājumu, noklikšķiniet šeit. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet pārlūkam Chrome.

colorzilla

Pēc tam rīkjoslā redzēsit šo ikonu:

colorzilla ikona

Tagad, ja vēlaties uzzināt vietnes Hex kodu, ko redzējāt, vienkārši noklikšķiniet uz šīs ikonas un pēc tam noklikšķiniet uz krāsas, kuru vēlaties kopēt. Hex kods tiks automātiski kopēts. Jūs varat ielīmēt šo Hex kodu noteiktos WordPress apgabalos.

Tipogrāfijas pielāgošana

Jūs arī vēlaties izmantot savu tipogrāfiju, kas atbilst jūsu zīmola identitātei un palīdz jūsu vietnei izcelties. Vietnēm parasti ir 2-3 fonti. Tāpat kā ar krāsām, arī jums būs primārais fonts kas ir virsrakstu vai izvēlnes fonti. Jums ir nepieciešams arī pamatteksts tekstu rindkopām un arī papildu “pop fonts”, Lai palīdzētu dažiem tekstiem izcelties.

Tāpat kā krāsas, jums ir nepieciešama tipogrāfija, kas saglabā uzticību savam zīmolam, izskatās acīm patīkama un izsūta pareizo ziņojumu par jūsu zīmolu.

Viens no maniem iecienītākajiem rīkiem, izvēloties tipogrāfiju, ir Fontpair.co. Šī ir vietne, kurā parādīts, kā divi dažādi fonti izskatās kopā.

fontpair.co

Ja redzat kaut ko sev tīkamu, ņemiet vērā tā saucamo, lai jūs varētu to meklēt WordPress un izmantot to savā vietnē.

Man patīk izmantot arī Google Chrome paplašinājumu WhatFont, kas norāda, kāds fonts tiek izmantots jebkurā vietnē, vienkārši novietojot peles kursoru virs tā..

Lai instalētu WhatFont, noklikšķiniet šeit pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet pārlūkam Chrome. Tad rīkjoslā redzēsit šo ikonu:

kasfont

Lai uzzinātu fonta nosaukumu, noklikšķiniet uz šīs ikonas un virziet peles kursoru virs teksta. WhatFont jums pateiks šī fonta nosaukumu, un, noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit arī fonta lielumu, krāsu, saimi, stilu, svaru un citu..

izmantojot whatfont

Logotipa iegūšana

Visbeidzot, jūsu biznesam ir nepieciešams skaists logotips, kas runā par jūsu zīmola būtību. Šeit jūs varat doties ar trim dažādiem maršrutiem. Jūs varat izveidot savu logo pats, izmantojot bezmaksas rīku ar nosaukumu Canva, populārs projektēšanas rīks, kas padara projektēšanu patiešām vieglu pat iesācējiem.

Jūs būsit pārsteigts par to, cik daudz logo veidņu ir Canva, un tie visi izskatās pārsteidzoši. Jūs varat modificēt šīs veidnes, lai tās būtu savas.

Tomēr jums jāzina, ka, ja vēlaties eksportēt logotipu ar caurspīdīgu fonu, jums ir jāveic jaunināšana uz Pro. Tomēr ir pieejams viena mēneša bezmaksas izmēģinājums, tāpēc varat veikt jaunināšanu uz Pro, eksportēt caurspīdīgo logotipu un atcelt pirms izmēģinājuma beigām..

audekla logotipi

Varat arī nolīgt logo dizaineru, lai to izdarītu jūsu vietā. Jūs varat izmēģināt tādas vietnes kā Fiverr.com vai 99design, taču jums jābūt uzmanīgiem, izvēloties mākslinieku, ņemot vērā viņu stilu, sasniegumus, pārskatus, vērtējumus un citu..

Trešais ceļš, un, iespējams, laba ideja, ja vēlaties spēcīgu zīmola logotipu, ir nolīgt dizaina stratēģi / konsultantu. Cilvēki, piemēram, šie ir profesionāļi, kuri prasa laiku, lai saprastu, kas ir jūsu zīmols, kur notiek jūsu bizness un kādas ir jūsu pamatvērtības, lai viņi varētu to iekļaut logotipā.

6. darbība. Pielāgojiet savu vietni.

Kad jums būs krāsu palete, fonti un logotips savai vietnei, ir pienācis laiks tos izmantot savā vietnē. Ja atrodaties WordPress aizmugures paneļa panelī, dodieties uz Izskats > Pielāgot lai atvērtu motīvu pielāgotāju.

pielāgot motīvu

Šeit varat arī doties, ja atrodaties savas vietnes priekšpusē. Ekrāna augšdaļā jābūt melnai joslai, kas ir redzama tikai tiem, kuri ir pieteikušies jūsu vietnē. Klikšķis Pielāgot lai atvērtu motīvu pielāgotāju.

pielāgot motīvu frontend

Kad būsit iekļauts motīvu pielāgotājā, varēsit pievienot savu logotipu, mainīt krāsas, mainīt vietnes izkārtojumu un daudz ko citu..

motīvu pielāgotājs

Kreisajā sānjoslā redzēsit dažādas vietnes modifikācijas iespējas. Katrai tēmai ir dažādas pielāgošanas iespējas, tāpēc, ja jūs izmantojat citu motīvu, šeit redzamais saturs var nedaudz atšķirties no mana. Visas šeit veiktās izmaiņas tiek parādītas reāllaikā jūsu vietnē.

Šajā tēmā, lai mainītu vietnes krāsas, dodieties uz Krāsas un fons. Jums būs iespēja mainīt pamatkrāsas, rīvmaizi, galveni un kājenes joslu.

krāsu fona redaktors

Pamatkrāsas ir jūsu vietnes motīva krāsa, saites krāsa, teksta krāsa un saites virziena krāsa. Lai mainītu pamatkrāsas, noklikšķiniet uz Pamatkrāsas. Iekšpusē jūs redzēsit pogas, kas saka Atlasiet Krāsa. Noklikšķiniet uz šīm pogām, lai mainītu noteiktu krāsu.

Piemēram, lai mainītu motīva krāsu, noklikšķiniet uz Atlasiet Krāsa blakus tam. Pēc tam redzēsit divus krāsu izvēles veidus. Pirmkārt, hex kodu var ielīmēt lodziņā. Ja atceraties, ko mēs runājām par Hex kodiem iepriekšējā solī, tad Hex kodus varat ievadīt tādos laukos kā šie..

Tātad, ja vietnē Coolors.co vai citās vietās atradāt krāsu, šeit varat ielīmēt Hex kodu. Krāsu var atlasīt arī iebūvētajā krāsu izvēles rīkā.

pamatkrāsu redaktors

Nākamais ir jūsu tipogrāfijas maiņa. Atgriezieties pielāgošanas rīkā, noklikšķinot uz atpakaļvērstās bultiņas sānjoslas augšdaļā un noklikšķiniet uz Tipogrāfija. Jūs varēsit mainīt bāzes, maizes, satura un emuāru tipogrāfiju.

tipogrāfija

Visbeidzot, lai augšupielādētu savu logotipu, dodieties uz Izkārtojums > Galvene > Vietnes identitāte. Sadaļā Logotips noklikšķiniet uz Mainīt logotipu un augšupielādējiet savu logotipu.

mainīt logotipu

Astra arī ļauj izmantot atšķirīgu logotipu tīklenes vai augstas izšķirtspējas ierīcēm, kā arī mobilajām ierīcēm. Varat arī pielāgot logotipa platumu. Ritinot uz leju, varēsit mainīt arī vietnes nosaukumu, pievienot vietnes tagu līniju un vietnes ikonu vai favicon.

Es iesaku izpētīt motīvu pielāgošanas rīku, lai redzētu dažādas lietas, ko varat šeit izdarīt. Astra tēma ļauj jums darīt vairāk, piemēram, mainīt galvenes un kājenes izkārtojumu, mainīt emuāra ziņas struktūru, mainīt vietnes platumu un daudz ko citu..

Kad pielāgošana ir pabeigta, neaizmirstiet noklikšķināt Publicēt lai izmaiņas tiktu ieviestas jūsu vietnē.

7. solis. Vietnes pielāgošana Elementor.

Tagad, kad jūsu vietnes krāsas, tipogrāfija un logotips ir iestatīti, ir pienācis laiks pāriet uz Elementor un pilnībā mainīt vietnes izskatu, lai tā atbilstu jūsu zīmolam. Mēs mainīsim attēlus, tekstus, pogas, izkārtojumu un daudz ko citu.

Elementor lapu var rediģēt divējādi. Pirmkārt, ja atrodaties aizmugures logā, dodieties uz Lapas un jums vajadzētu redzēt visu savas vietnes lapu sarakstu. Tas ietver lapas, kuras Astra vietne izveidoja automātiski. Lapas, kas izveidotas ar noteiktu lapu veidotāju (piemēram, Elementor), tiks apzīmētas kā šādas:

lapas

Ar Elementor novietojiet peles kursoru virs lapas, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķiniet uz Rediģēt ar Elementor.

rediģēt ar elementor backend

Tas jūs aizvedīs iekšā Elementor.

Ja atrodaties savas vietnes priekšpusē, varat ievadīt Elementor, dodoties uz lapu, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķinot uz Rediģēt ar Elementor augšējā melnajā joslā:

rediģēt ar elementor frontend

Elementor saskarni ir viegli saprast un pierast, jo tā ir diezgan līdzīga motīvu pielāgošanas rīkam. Ekrāna lielākajā daļā ir lapa, kuru rediģējat, bet kreisajā pusē ir sānjosla ar vadības pultīm un opcijām.

elementor

Ja pamanījāt, galveni nevar redzēt Elementor. Iemesls ir Elementor bezmaksas versija, kas nevar rediģēt galvenes un kājenes. Šī funkcija ir pieejama tikai Elementor Pro.

Kreisajā sānjoslā varat atrast elementi ko varat pievienot savai lapai. Kā redzat, varat pievienot virsrakstu, attēlu, video, pogu, dalītāju un daudz ko citu. Šos elementus varat pievienot, velkot un nometot tos vajadzīgajā apgabalā.

Elementor arī ļauj rediģēt tekstu tekstā, kas nozīmē, ka jūs varat mainīt tekstu pašā satura apgabalā. Šīs ir dažas lietas, ko varat darīt ar elementiem Elementor:

teksta rediģēšana elementor

Kā redzat, tekstu var rediģēt vai izdzēst tieši satura apgabalā, kas to padara daudz vienkāršāku. Sānjoslā atradīsit citas pielāgošanas iespējas, piemēram, izmēra, krāsas, svara, tipogrāfijas saimes un ēnas mainīšanu. Varat arī pievienot animācijas, piemēram, vienkāršus izbalējumus, tālummaiņu, lielību un daudz ko citu.

Jūs arī vēlaties izmantot savus attēlus, lai pilnībā izveidotu šo vietni par savu. Attēlu var viegli nomainīt vai noņemt, ja tas ir tas, ko vēlaties. Lai pielāgotu attēlu, vienkārši noklikšķiniet uz tā, un opcijas parādīsies kreisajā sānjoslā. Jūs varat augšupielādēt jaunu attēlu, mainīt tā lielumu, pievienot apmali vai ēnu, pievienot animāciju un daudz ko citu.

rediģēt attēlu elementor

Savai vietnei es gribu noņemt šo attēlu pavisam un vienkārši izmantot citu fona attēlu. Lai izdzēstu attēlu, novietojiet peles kursoru virs tā un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz zila pildspalvas ikona augšējā labajā stūrī. Parādīsies uznirstošā izvēlne. Klikšķis Dzēst lai noņemtu attēlu.

izdzēšot attēlu elementorā

Lai pielāgotu virsrakstu, novietojiet peles kursoru virs tā un augšpusē noklikšķiniet uz punktētās ikonas:

virsraksta pielāgošana elementorā

Pēc tam virsraksta pielāgošanas opcijas parādīsies kreisajā sānjoslā. Lai mainītu pozīcijas fona attēlu, noklikšķiniet uz Stils un dodieties uz Pamatinformācija. Šeit varat augšupielādēt jaunu fonu.

virsraksta pielāgošana

Kā redzat, pēc attēla augšupielādes es pielāgoju fona pārklājumu, lai pārliecinātos, ka attēls ir skaidri redzams. Es to izdarīju, dodoties uz Fona pārklājums un necaurredzamības pielāgošana.

Es arī pielāgoju teksta krāsu, lai pārliecinātos, ka to var redzēt, un pielāgoju teksta platumu tā, lai tas nepārklājas ar attēlu. Es to izdarīju, dodoties uz Advanced > Pielāgota pozicionēšana un atlasot Pielāgots par platumu.

Ar Elementor ir tik vienkārši izveidot satriecošu tīmekļa vietni. Pieejamo iespēju ir tik daudz, tāpēc atliek tikai izpētīt katru sprādzienu un izdomas. Varat to izpētīt savā tempā, un, ja ir kaut kas, ko jūs nesaprotat, varat sazināties ar mani, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu vai pat meklēt Elementor visaptverošo zināšanu pamats.

Man ir arī apmācība par Elementor, kur es parādīšu, kā ātri sākt strādāt ar Elementor. Jūs to varat noskatīties šeit.

8. solis. Nostipriniet savu vietni.

Ir arī svarīgi, lai uzņēmuma vietne būtu pēc iespējas drošāka pret iespējamām uzlaušanas un identitātes zādzības shēmām. Lieta ir tāda, ka daži no jums var būt neaizsargāti pret kiberuzbrukumiem vāju paroļu, spraudņu ievainojamības un novecojušas programmatūras dēļ. Šīs lietas atstāj caurumu jūsu vietnei, un jums jāatrod veids, kā šos caurumus bloķēt.

Labākais WordPress spraudnis, ko līdz šim esmu atradis, tas ir iThemes Security. Šī spraudņa bezmaksas versija jums jau piedāvā spēcīgas drošības funkcijas, un jūs to varat aktivizēt tikai ar vienu klikšķi.

Lai instalētu iThemes Security, dodieties uz vietni Spraudņi > Pievieno jaunu tad meklējiet iThemes drošība.

instalēt itēmas

Kad tā būs aktivizēta, sānjoslā redzēsit jaunu opciju Drošība. Iet uz Drošība > Iestatījumi un jums vajadzētu redzēt ziņojumu par dažādajām funkcijām, kuras iThemes var jums palīdzēt.

drošu vietņu itēmas

Visu šo funkciju iespējošana prasa tikai vienu zilās krāsas klikšķi Droša vietne pogu. Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz šīs pogas, jūs redzēsit šo ziņojumu:

aktivizēt tīkla brutālā spēka aizsardzību

Tīkla brutālu spēku aizsardzība ir funkcija, kurā lietotājiem, kuri mēģināja ielauzties citās vietnēs, kas ir šī tīkla dalībnieki, automātiski tiek aizliegts ielauzties tavās. Šī ir diezgan laba funkcija, kurai ir tikai iThemes, tāpēc, lai to aktivizētu, vienkārši norādiet savu e-pasta adresi un noklikšķiniet Aktivizējiet tīkla brutālo spēku aizsardzību.

Tikai ar dažiem klikšķiem jūsu vietne tagad ir droša. Izmantojot šo spraudni, jūs varat izdarīt vēl daudz vairāk, un, ja vēlaties uzzināt vairāk par to, varat noskatīties manu iThemes drošības pārskatu un iestatīšanas pamācību. šeit.

9. darbība. Veidojiet savas vietnes dublējumu.

Jums arī jāveido savas vietnes dublējums, lai glābtu sevi no iespējamā neveiksmīgā notikuma, pazaudējot kādu no jūsu datiem. To mēs izmantosim UpdraftPlus dublējums.

Lai instalētu šo spraudni, dodieties uz Spraudņi > Pievieno jaunu un meklēt UpdraftPlus dublējums. Instalējiet un aktivizējiet to.

instalēt updraftplus

Kad tā būs aktivizēta, tajā tiks izveidota jauna opcija Iestatījumi sauca UpdraftPlus rezerves kopijas. Noklikšķiniet uz tā, lai sāktu konfigurēt rezerves iestatījumus.

updraftplus dublējumi iestatījumos

Kad esat iekšā, noklikšķiniet uz Iestatījumi. Šeit mēs to iestatīsim tā, lai regulāri tiktu izveidotas automātiskas rezerves kopijas. Priekš Failu dublēšanas grafiks, Es iesaku to iestatīt uz iknedēļas un saglabājot vienu dublējums. Faili netiek bieži mainīti, tāpēc tie ir pietiekami labi.

Kas attiecas uz Datu bāzes dublēšanas grafiks, tā kā tas bieži mainās, iestatiet to uz katru dienu un saglabājiet 7 dublējumus.

Kad esat iestatījis grafikus, ritiniet uz leju un nospiediet Saglabāt izmaiņas. Pēc tam vēlreiz ritiniet atpakaļ uz augšu, lai izvēlētos, kur saglabāt dublējumus. Parasti es iesaku Dropbox, jo tas ir ļoti ērti lietojams, taču jūs varat izmantot jebko un tik daudz, cik vēlaties.

updraftplus dublējumu iestatīšana

Noklikšķiniet uz vēlamās tālvadības krātuves un noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas atkal. Pēc tam jūs redzēsit šo ziņojumu:

attālas atmiņas autentifikācija

Jums ir jānoklikšķina uz šīs saites, lai autorizētu UpdraftPlus Backups, lai saglabātu dublējumus jūsu izvēlētajā krātuvē. Šajā piemērā, tā kā es izvēlējos Dropbox, noklikšķinot uz šīs saites, es tikšu novirzīts uz Dropbox pierakstīšanās lapu. Pēc pierakstīšanās es redzēšu šo ziņojumu:

pilnīga iestatīšanas updraftsplus dublēšana

Man vienkārši jānoklikšķina Pilnīga iestatīšana, un es tikšu novirzīts uz UpdraftsPlus aizmugures versiju WordPress ar šo apstiprinājuma ziņojumu augšpusē:

autentifikācija pilnīga updraftplus

Ja es gribēju izveidot dublējumu, viss, kas man jādara, ir noklikšķiniet uz zilās krāsas Dublēt tūlīt pogu. UpdraftPlus arī izveidos dublējumus saskaņā ar iepriekš sastādīto grafiku un iestumj tos DropBox.

Ja vēlaties atjaunot dublējumu, vienkārši noklikšķiniet uz Esošās rezerves kopijas un noklikšķiniet uz Atjaunot.

10. solis. Optimizējiet savu vietni.

Mēs atrodamies līdz pēdējam solim, un šajā posmā mēs redzēsim, kā optimizēt jūsu vietni tādām meklētājprogrammām kā Google. Esmu pārliecināts, ka vairums no jums jau ir dzirdējuši par SEO vai meklētājprogrammu optimizāciju. Īsumā, tā ir prakse pārliecināties, vai jūsu vietne ir optimizēta pareizajā veidā, lai meklētājprogrammām būtu vieglāk atrast jūsu lapas un parādīt jūs rezultātu lapās..

SEO ir aspekts, ko sauc lapas SEO, un šīs ir prakses, kuras varat ieviest savā vietnē tieši WordPress iekšienē, lai meklētājprogrammām skaidri paziņotu, kas ir jūsu vietne un saturs.

Šīs ir dažas SEO paraugprakses, kas jums jāievieš:

 • Uzrakstiet meta virsrakstu un meta aprakstu katrai lapai un ziņai.
 • Pievienojiet atslēgvārdus vai galvenās frāzes un izmantojiet tās visā saturā.
 • Pievienojiet ALT TXT katram sava lapas / ziņas attēlam.

Tagad, ja jūs nezināt, kādas ir šīs lietas, tas ir labi. Viņus ir diezgan viegli iemācīties. Meta nosaukums ir nosaukums, kas tiek parādīts Google rezultātos, un meta apraksts ir īss apraksts zem nosaukuma. Šis ir piemērs:

google meklēšanas rezultātu piemērs

Atslēgvārds ir tas, ko lietotāji ievada meklētājā, lai kaut ko meklētu. Meta nosaukums ir rezultāta nosaukums, un meta apraksts ir īss apraksts zemāk. Šīs ir svarīgas detaļas, jo tās pasaka uzņēmumam Google, kāda ir šī lapa, un ka tas attiecas uz galveno frāzi “salon new York”.

Šis ir īss lappusē esošo SEO paņēmienu saraksts, jo šeit burtiski ir tik daudz darīts. Bet pagaidām mēs pievērsīsimies šiem jautājumiem.

Lai veiktu šīs lietas, mums ir nepieciešams spraudnis. Viens no labākajiem SEO WordPress spraudņiem lapā ir Yoast SEO, un mēs to izmantosim šajā apmācībā. Lai instalētu šo spraudni, dodieties uz Spraudņi > Pievieno jaunu un meklēt Rauga SEO. Klikšķis Instalēt tagad un Aktivizēt.

instalēt rauga SEO

Tagad, dodoties uz jebkuru lapu vai ziņu, zem redaktora apgabala redzēsit šo jauno lodziņu:

rauga seo kaste

Šeit varat pievienot savu meta virsrakstu, meta aprakstu un atslēgvārdus. Lai pievienotu atslēgvārdu, ierakstiet to zemāk esošajā lodziņā Fokusa atslēgas frāze:

pievienojiet atslēgvārdu

Lai pievienotu meta virsrakstu un aprakstu, noklikšķiniet uz Rediģēt fragmentu pogu.

rediģēt fragmentu

Zem SEO nosaukuma ir vieta, kur jums vajadzētu pievienot savu meta virsrakstu. Laba prakse ir šeit iekļaut fokusa atslēgas frāzi. Meta apraksta laukā jums jāsniedz skaidrs priekšstats par lapas saturu un šeit jāiekļauj arī atslēgas frāze.

Ierakstot kaut ko SEO nosaukuma un meta apraksta laukā, zem tā redzēsit oranžu progresa joslu. Tas nozīmē, ka teksts joprojām ir pārāk īss. Tiklīdz tas kļūst zaļš, tas nozīmē, ka jūsu tekstam ir taisnība. Ja tas kļūst sarkans, tas ir pārāk garš, un jums tas jāsaīsina. Garie nosaukumi un apraksti tiek iegūti rezultātos, tāpēc labāk palikt zaļajā zonā.

Vēl viena lieta, ko vēlaties darīt, ir pārliecināties, ka jūsu vietnes karte ir iespējota un faktiski darbojas. Lai to izdarītu, dodieties uz Rauga SEO > Vispārīgi > Iespējas. Ritiniet uz leju, līdz redzat XML vietņu kartes. Pārliecinieties, vai tas ir iespējots, un pēc tam noklikšķiniet uz zilās krāsas jautājuma zīmes ikona. Pēc tam jūs redzēsit saiti, kurā teikts Skatiet XML vietnes karti. Noklikšķiniet uz šīs, lai skatītu vietnes karti.

vietņu karšu iespējošana

Daudziem no jums tas var novest pie 404 lapas. Bet neraizējies. Labojums ir diezgan vienkāršs. Viss, kas jums jādara, ir jādodas uz Iestatījumi > Pastāvīgās saites. Izvēlieties Pasta nosaukums un hit Saglabāt izmaiņas.

pasta vārds pastāvīgā saite

Mēģinot vēlreiz piekļūt XML vietnes kartei, jūs redzēsit kaut ko līdzīgu:

xml vietnes karte

Iesaiņošana

Un tas satur šo apmācību par to, kā izveidot uzņēmuma vietni, izmantojot WordPress. Es gribētu jums pieskarties pleciem, jo, sekojot šai apmācībai, jūs esat tik daudz paveicis un tik daudz sasniedzis. Ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši nometiet tos zemāk komentāru sadaļā, un es labprāt palīdzēšu.

Vietne

SiteGround ir ļoti ieteicams tiešsaistes resursdators tiešsaistē, jo viņi ir nodrošinājuši pakalpojumus WordPress lietotājiem, un viņiem joprojām ir pieejamas cenas. Viņi ir visvairāk pazīstami ar ātro sniegumu un tikpat ātro atbalstu.

Galvenās vietnes zemes iezīmes:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • ĀTRI zināšanu atbalsts
 • Pakāpju vide
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Ikdienas dublējumi

SiteGround ir piemērota izvēle jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņi rūpējas par WordPress vietnēm un piedāvā mazāk resursu nekā viņu konkurenti, bet lielāku uzticamību.

Iepazīstieties ar vietniGroundGround

Astra tēma

Astra ir bezmaksas WordPress tēma, kas koncentrējas uz ātrumu. Pēc izvēles jūs varat iegādāties Pro versiju par 59 ASV dolāriem, kas pievieno dažus papildu iestatījumus un opcijas.

Galvenās Astra tēmas iespējas:

 • Nevis ātrākā tēma, bet tā nav nekāda draiskulība
 • Daudz bezmaksas demonstrācijas vietņu
 • Elastīga mega izvēlnes funkcija
 • Pielāgotu izkārtojumu opcijas
 • WooCommerce atbalsts
 • LearnDash atbalsts

Astra tēma ir taisnīga izvēle jebkuram WordPress tīmekļa dizaina projektam. Es domāju, ka lielākais jautājums ir tas, vai šajās dienās jums pat ir jāiegādājas tēma, jo lapu veidotāji dara visas tās pašas lietas, kuras jums būtu nepieciešamas. Piemēram, Elementor ir bezmaksas Hello tēma, kas ļauj jūsu lapas veidotājam veikt visu darbu.

Joprojām ir daži pamatoti iemesli, kāpēc iegādāties profesionālo motīvu, taču lielākajai daļai cilvēku, visticamāk, tas derēs ar bezmaksas motīvu.

Man gan šķiet, ka Astra tēma nav sekojusi pašreizējām tendencēm, un es to vairs neiesaku.

Ir pieejami daudz labāki mūsdienu motīvi, kas piedāvā iebūvētu galvenes un kājenes veidotājus, salīdzinot ar 3 izkārtojumiem, kā arī elastīgāku lapu un ziņu izkārtojumus..

Izbraukšana Astra tēma

Eletors

Elementor ir WordPress lapu veidotājs, kas WordPress tīmekļa dizainu ir pārņēmis vētrā. Tam ir visdziļākā funkciju kopa, tomēr to ir ļoti viegli lietot un apgūt. Elementor ir vispilnīgākais bezmaksas lapu veidotājs. Lai pievienotu papildu izstrādātāja funkcijas, ir arī papildinājums Pro.

Galvenās elementa īpašības:

 • Tiešsaistes sākuma lapas redaktors
 • Vietnes personalizācijas iespējas
 • Veidņu un bloku bibliotēka
 • Plašas mobilās reaģēšanas iespējas
 • Visspēcīgākais uznirstošo logu veidotājs
 • PRO Izveidojiet pielāgotas galvenes / kājenes
 • PRO Izveidot ziņas veida izkārtojumus

Elementor ir spēcīgākais šobrīd pieejamais lapu veidotājs. Viņi konsekventi izlaiž jaunas funkcijas, kas atbilst pašreizējām dizaina tendencēm. Tas nozīmē, ka jūs varēsit saglabāt savu vietni atbilstošu.

Elementor Pro ir neticami vērtīga, ņemot vērā visus tajā iekļautos papildu moduļus un barošanas funkcijas.

Ja es šodien sāktu jaunu vietnes projektu, Elementor būtu lapu veidotājs, kuru es izvēlētos. Es uzskatu, ka tam ir jābūt WordPress lapu veidotājam, kuru ir patīkami izmantot.

Izbraukšanas elements

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map