Kā izveidot tiešsaistes e-komercijas veikala vietni, izmantojot WordPress

E-komercija ir karsta, jo tas padara neticami viegli nopelnīt 6 skaitļus mēnesī, neizveidojot ķieģeļu un javas biznesu ar neprātīgi augstām pieskaitāmām izmaksām.


Bet daudziem problēma ir dārgās ikmēneša maksas lielākajai daļai e-komercijas platformu, piemēram, Shopify. Ja jūs tikko sākat darbu, jūs vēlaties lētāku risinājumu, lai jūs varētu vairāk tērēt tādām lietām kā mārketings un reklāma.

Labā ziņa ir tā, ka jums nav jāmaksā liela ikmēneša maksa ar Shopify, lai varētu pārdot produktus tiešsaistē. Ja jūs meklējat alternatīvu Shopify vai eBay, šī soli pa solim jums bez maksas sagādās satriecošu tiešsaistes veikalu..

Viss, kas jums nepieciešams, ir tīmekļa mitināšanas konts un nedaudz piepūles, un jūs nekavējoties varēsit izveidot e-komercijas vietni..


Sāksim!

Nepieciešamās lietas:

 • Hostings. Es iesaku SiteGround.
 • A domēna vārds.
 • WordPress tēma. Šajā apmācībā mēs izmantojam bezmaksas Astra tēmu.
 • WordPress lapu veidotājs. Šim nolūkam mēs izmantojam bezmaksas Elementor lapu veidotāju.
 • WooCommerce, labākais e-komercijas WordPress spraudnis.

1. solis. Iegādājieties tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu.

Ja esat iesācējs visā šajā tīmekļa vietņu veidošanas biznesā, ļaujiet man vispirms noskaidrot, kas ir tīmekļa mitināšana un domēna vārds un kāpēc jums tie ir nepieciešami.

Kas ir mitināšanas un domēna vārds??

Tīmekļa mitināšana ir vieta internetā, kur dzīvos jūsu vietne. Tas ir kā fiziska māja, kurā var atrast jūsu lietas. No otras puses, domēna vārds ir jūsu vietnes adrese. Tas ir tāpat kā jūsu adrese, kuru jūs piešķirat cilvēkiem, lai viņi varētu ierasties pie jums mājās. “Facebook.com”, “Google.com” un “WordPress.com” ir visi domēnu vārdu piemēri.

Jūs varat iegādāties domēna vārdu gandrīz visās vietnēs, kas pārdod domēna vārdus. Jums vienkārši jāmeklē vislabākā cena. Bet attiecībā uz vietnes mitināšanu ir absolūti svarīgi mitināt tikai no uzticama uzņēmuma. Tā kā, ja jūsu mitināšana ir lēna vai neuzticama, cietīs jūsu vietnes ātrums un darbspējas laiks, un tas galu galā kaitēs jūsu e-komercijas biznesam.

Vietnes laukums, mans vēlamais tīmekļa mitināšanas pakalpojums

Lai izveidotu e-komercijas vietni, varat izmantot jebkuru augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, taču šajā apmācībā mēs izmantosim vietni Siteground.

SiteGround ir ļoti ieteicams tiešsaistes resursdators tiešsaistē, jo viņi ir nodrošinājuši pakalpojumus WordPress lietotājiem, un viņiem joprojām ir pieejamas cenas. Viņi ir visvairāk pazīstami ar ātro sniegumu un tikpat ātro atbalstu.

Šeit ir vietnes SiteGround galvenās funkcijas:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • ĀTRI zināšanu atbalsts
 • WordPress pieturvietu vide
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • 30 dienu rezerves kopijas

SiteGround ir piemērota izvēle jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņi rūpējas par WordPress vietnēm un piedāvā mazāk resursu nekā viņu konkurenti, bet augstāku uzticamību.

Esmu noslēdzis pārsteidzošu darījumu ar viņiem, lai piešķirtu 70% atlaidi ikvienam, kurš reģistrējas lietošanā šī saite. Tātad, ja vēlaties ietaupīt naudu par mitināšanu, noklikšķiniet uz šīs saites un iegādājieties savu mitināšanu tūlīt.

Kad esat nonācis viņu mājaslapā, jūs redzēsit četrus dažādus mitināšanas veidus:

izvēlēties vietnes plānu

Izvēlieties WordPress mitināšanu un noklikšķiniet uz Sāc. Pēc tam jūs redzēsit trīs cenu plānus:

vietņu WordPress hostinga cenu noteikšana

Izvēlieties vienu atbilstoši savām vajadzībām un budžetam. Jūs varat arī apskatīt viņu katra hostinga plāna salīdzinājums lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kurš plāns vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Kad esat izlēmis par plānu, noklikšķiniet uz Iegūstiet plānu. Pēc tam jūs nonāksit lapā, kurā jums būs jāizvēlas domēns. Ja jūs jau esat iegādājies domēna vārdu, atlasiet “Man jau ir domēns”. Bet, ja tāda jums nav, atlasiet “Reģistrēt jaunu domēnu”, lai nopirktu domēnu tieši vietnes vietnē.

izvēlēties domēnu

Kad jums ir domēna nosaukums, kas jums patīk un ir pieejams, noklikšķiniet uz Turpiniet. Nākamais solis ir personiskās un norēķinu informācijas sniegšana pirkuma pabeigšanai. Sniedziet precīzu informāciju un noklikšķiniet Maksā tagad. Tagad jums ir uzticams tīmekļa mitināšana un domēna vārds.

Otrais solis. Instalējiet WordPress.

WordPress ir atvērtā koda bezmaksas rīks, kas ļauj veidot vietnes pat tad, ja jums nav ne jausmas par kodēšanu. Tā ir līdz šim vienkāršākā un jaudīgākā vietņu satura pārvaldības sistēma. Ir ļoti daudz lietu, ko es mīlu par WordPress, un, ja jūs izlasīsit vairāk manas pamācības vai skatīsities manus videoklipus, uzzināsit vairāk par to, kāpēc, manuprāt, WordPress ir labākais rīks vietņu izveidošanai ne-tehniķiem.

Vietnes laukums faktiski nāk ar viena klikšķa WordPress instalēšanu, kas veic visu WordPress instalēšanas un iestatīšanas smago darbu.

Kad esat pabeidzis mitināšanas pirkumu, redzēsit ekrānu ar saiti “Doties uz klientu zonu”. Noklikšķiniet uz tā un jūs nonāksit lapā, kurā varēsit iestatīt jauno mitināšanas kontu. Zem Iestatiet savu vietni, atlasīt Sāciet jaunu vietni.

Pēc tam jūs redzēsit to programmatūras sarakstu, kuras var instalēt. Izvēlieties WordPress.

instalēt WordPress

Pēc tam jums būs jāsniedz administratora pieteikšanās informācija par jauno vietni, piemēram, jūsu e-pasta adrese, lietotājvārds un parole. Noteikti nostipriniet šo informāciju, jo jūs to izmantosit, lai pieteiktos savā vietnē.

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Apstiprināt > Pilnīga iestatīšana. Un jums tagad ir dzīva, pašu mitināta WordPress vietne.

Lai sāktu pielāgot savu vietni, jums būs jāpiesakās WordPress aizmugures versijā. Lai to izdarītu, dodieties uz vietnes Siteground informācijas paneli un pārslēdzieties uz vietni Mani konti cilne. Noklikšķiniet uz Uzstādīšana cilni, un šeit redzēsit reģistrēto domēna vārdu. Visā tā ir zaļa Dodieties uz administrācijas portālu pogu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai dotos uz savu WordPress pieteikšanās lapu.

dodieties uz WordPress administratora informācijas paneli

WordPress pieteikšanās lapām parasti ir šādi formāti: jūsu domēns.com/wp-admins un jūsudomens.com/wp-login. Atcerieties savas pieteikšanās lapas URL, lai nākamreiz tai varētu piekļūt, tieši ierakstot URL adreses joslā un vairs nav jāpiesakās vietnē Siteground..

WordPress pieteikšanās lapa izskatās šādi:

WordPress pieteikšanās lapa

Šeit ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, lai pirmo reizi pieteiktos savā vietnē.

Instalējiet Astra tēmu un Astra vietnes.

Astra tēma ir tēma, kuru mēs izmantosim, lai pēc iespējas ātrāk mūsu e-komercijas vietne izskatās lieliski un profesionāli. Ja vēlaties, varat izmantot citas tēmas, taču šai apmācībai mēs izmantosim Astra motīvu.

Astra ir bezmaksas WordPress tēma, kurai ir lielisks ātrums un vienkāršība. Pārī to izveidojiet ar Astra vietnēm (bezmaksas spraudnis), un ikvienam var būt skaista vietne ar dažiem peles klikšķiem. Ir pieejama arī Pro versija, kas padara Astra par perfektu tēmu.

Šīs ir Astra visvairāk iecienītās funkcijas:

 • Viena no ātrākajām pieejamajām tēmām
 • Vairāk nekā 100 sākuma vietnes (vairums ir 100% bezmaksas)
 • Elastīga mega izvēlnes funkcija
 • Jaudīgs papildinājumu komplekts
 • Plašs WooCommerce atbalsts

Astra tēma ir lieliska izvēle jebkuram WordPress tīmekļa dizaina projektam. Faktiski tā ir tēma, kuru es izmantoju šajā vietnē un visos manos vietņu projektos.

Es pilnībā uzticos izstrādātājam un esmu ļoti pārsteigts par to, cik labi ir kodēta tēma.

Bet turklāt šī tēma ir tik vienkārši lietojama visu rūpju un domu dēļ, kas tajā ir iedziļinājusies. Vairumā gadījumu tas pats konfigurējas, pamatojoties uz jūsu izmantotajiem rīkiem.

Lai instalētu Astra, dodieties uz Izskats > Tēma > Pievieno jaunu. Meklējiet Astra, noklikšķiniet uz Uzstādīt, un Aktivizēt.

instalējot astra tēmu

Vēl viena lieta, ko es mīlu Astra, ir fakts, ka tai ir spraudnis ar nosaukumu Astra sākuma vietnes ar iepriekš izveidotu bezmaksas un premium veidņu bibliotēku. Šīs veidnes varat izmantot savai vietnei tikai ar dažiem klikšķiem. Mēs izmantosim Astra vietnes veidni, lai uz pusi samazinātu mūsu vietnes izveidošanas laiku.

Pēc Astra instalēšanas informācijas panelī tiks parādīts šāds ziņojums:

Sākas Astra vietnes

Klikšķis Sāc. Tas jums instalēs Astra sākuma vietnes.

Lapu veidotāja izvēle

Pēc tam jums tiks jautāts, kuru lapu veidotāju jūs izvēlaties, un šajā apmācībā es izmantošu Elementor. Elementor ir WordPress lapu veidotājs, kas WordPress tīmekļa dizainu ir pārņēmis vētrā. Tam bija visdziļākā funkciju kopa, tomēr to ir ļoti viegli lietot un apgūt. Elementor ir vispilnīgākais bezmaksas lapu veidotājs. Lai pievienotu papildu izstrādātāja funkcijas, ir arī papildinājums Pro.

Galvenās elementa īpašības:

 • Tiešsaistes sākuma lapas redaktors
 • Vietņu personalizācijas iespējas
 • Veidņu un bloku bibliotēka
 • Plašas mobilās reaģēšanas iespējas
 • Visspēcīgākais uznirstošo logu veidotājs
 • PRO: izveidojiet pielāgotas galvenes / kājenes
 • PRO: Izveidot ziņas veida izkārtojumus

Elementor ir spēcīgākais šobrīd pieejamais lapu veidotājs. Viņi konsekventi izlaiž jaunas funkcijas, kas atbilst pašreizējām dizaina tendencēm. Tas nozīmē, ka jūs varēsit saglabāt savu vietni atbilstošu. Ja ceļā vēlaties piekļūt uzlabotajām funkcijām, varat jaunināt uz Elementor Pro, kas, manuprāt, ir neticami vērtīga, ņemot vērā visus tajā iekļautos papildu moduļus un barošanas funkcijas.

Vietnes Astra tēmas izvēle

Kad esat izvēlējies lapas veidotāju, jūs nonāksit Astra vietņu veidņu bibliotēkā. Ir ļoti daudz skaistu veidņu, kuras varat izmantot. Nesteidzieties, izvēloties vēlamo veidni. Un ņemiet vērā, ka šīs veidnes var pilnībā rediģēt ar jūsu atlasīto lapu veidotāju, tas nozīmē, ka jūs varēsit pielāgot katru vietnes daļu un elementu, piemēram, virsrakstu, attēlus, krāsas, logotipu utt..

Šajā apmācībā es izmantošu pielāgoto drukāšanas veidni, jo tā izskatās pārsteidzoša un ļoti orientēta uz e-komerciju.

Lai instalētu motīvu, jums vienkārši jānoklikšķina uz tā, lai tas tiktu atvērts priekšskatījumā. Ja jums patīk tas, ko redzat, noklikšķiniet uz Importēt tēmu pogu un pārliecinieties, vai visi rūtiņas ir atzīmēti.

Ja pamanīsit, tur ir rūtiņa “Instalēt nepieciešamos spraudņus”. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiks instalēti visi motīvai nepieciešamie spraudņi, lai tie izskatītos tieši tādi, kādi tie ir. Pielāgotajai drukāšanas tēmai tas instalēs Elementor, WooCommerce un WPForms. Tas man ietaupa tik daudz laika, jo man vairs nevajadzēs šos spraudņus instalēt pa vienam. Viss ir izdarīts manis labā.

importēt vietnes Astra vietni

Motīva importēšana var aizņemt kādu laiku. Neaizveriet pārlūkprogrammu un neveiciet atsvaidzināšanu. Pagaidiet to, un kad tas būs izdarīts, jūs redzēsit zilu Skatīt vietni pogu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai pārietu uz jūsu vietni, kurai tagad ir tēma, kuru jūs tikko importējāt.

4. solis. Pielāgojiet savu vietni.

Jūsu vietne tagad izskatās satriecoši, taču jūs vēlaties to padarīt savu. Pirmais, ko vēlaties darīt, ir izvēlēties krāsu paleti. Ja jums jau ir sava zīmola krāsa, tas būs vieglāk.

Krāsu paletes izvēle

Vietnei parasti ir 3 krāsu komplekti: galvenā, akcentētā un pop krāsa. Galvenā krāsa ir jūsu vietnes dominējošā krāsa un, visticamāk, jūsu zīmola krāsa. Akcentu krāsu parasti lieto virsrakstos vai virsrakstos, ja vēlaties, lai tie izskatās nedaudz savādāki, lai pievērstu acis pret tiem. Visbeidzot, pop krāsai vajadzētu būt kontrastam ar pārējām krāsām, lai vietne izceltu svarīgus elementus, piemēram, aicinājumus uz darbību..

Vietnes krāsu paletes izvēlei izmantoju divus rīkus. Pirmais ir Coolors.co kur jūs varat pārlūkot dažādas krāsu paletes un izvēlēties, ko vēlaties izmantot savā vietnē.

coolors mājas lapa

Ja redzat paleti, kas jums patīk, novietojiet peles kursoru virs tā, noklikšķiniet uz Skats, un jūs nonāksit jaunā logā, kur redzēsit katras krāsas Hex kodus.

krāsu palete ar heksa kodu

Šie Hex kodi ir tie, kas jums ir nepieciešami, lai šīs krāsas izmantotu jūsu vietnē. Vēlāk es jums parādīšu, kā izmantot šos Hex kodus WordPress aizmugures versijā.

Vēl viens lielisks rīks ir Colorzilla, Google Chrome paplašinājums, kas ļauj iegūt jebkuras krāsas Hex kodu, kuru redzat jebkurā vietnē, lai jūs varētu to izmantot pats. Ja vēlaties iegūt Colorzilla paplašinājumu, noklikšķiniet šeit. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet pārlūkam Chrome.

colorzilla

Var paiet kāds laiks, bet, kad tas ir izdarīts, rīkjoslā redzēsit šo ikonu:

colorzilla ikona

Tāpēc tagad, ja kādā vietnē redzat krāsu, kuru vēlaties izmēģināt un izmantojat savā vietnē, jums vienkārši jānoklikšķina uz šīs ikonas un jānoklikšķina uz krāsas, kuru vēlaties kopēt. Hex kods tiks automātiski kopēts, kuru varēsit ielīmēt uz savas vietnes aizmugures. Tas ir tik vienkārši. Šis ir ērts rīks, kas ļaus jums izmantot lieliskas krāsas ar vienu klikšķi.

Tipogrāfijas pielāgošana

Jūs arī vēlaties izmantot savu tipogrāfiju, lai jūsu vietne izceltos. Vietnēm parasti ir 2-3 fonti. Jums būs fonts virsrakstiem vai izvēlnei, pamatteksts un papildu “pop font”. Tāpat kā krāsas, jūs nevarat izmantot tikai jebkuru fontu. Jums jāpārliecinās, ka tie kopā izskatās labi, un jāsūta pareizais ziņojums par jūsu zīmolu.

Man patīk lietot Fontpair.co kas ir vietne, kurā parādīts, kā divi dažādi fonti izskatās kopā.

izmantojot fontpairs.co

Ja redzat kaut ko, kas jums patīk, vienkārši atzīmējiet to, ko sauc, lai jūs varētu doties uz WordPress un pievienot to tieši tur.

Man patīk arī izmantot WhatFont – Google Chrome paplašinājumu, kas jums norāda, kāds fonts tiek izmantots jebkurā vietnē. Lai instalētu WhatFont, noklikšķiniet šeit pēc tam noklikšķiniet uz Pievienojiet pārlūkam Chrome. Tad rīkjoslā redzēsit šo ikonu:

kāda fonta ikona

Ja vēlaties uzzināt fonta nosaukumu, vienkārši noklikšķiniet uz šīs ikonas un virziet peles kursoru virs teksta. WhatFont jums pateiks šī fonta nosaukumu, un, noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit arī fonta lielumu, krāsu, saimi, stilu, svaru un citu..

izmantojot whatfont

Logotipa iegūšana

Lai nošķirtu vietni un izveidotu sava zīmola identitāti, jums būs nepieciešams arī zīmola logotips. Ir vairāki veidi, kā iegūt logotipu. Jūs varat izmēģināt un izdarīt pats, izmantojot pārsteidzošu projektēšanas rīku ar nosaukumu Canva. Tas ir diezgan populārs, jo padara projektēšanu patiešām vieglu pat iesācējiem.

Canva komplektācijā ir daudz logotipu veidņu, kuras varat modificēt, lai izveidotu savu. Tomēr ņemiet vērā, ka, ja vēlaties eksportēt logotipu ar caurspīdīgu fonu, jums vajadzētu jaunināt uz Pro (kurai ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija). Jūs vienmēr varat doties Photoshop vai Photopea lai noņemtu fonu, bet tas tikai pievieno vienu papildu soli procesam.

audekla logotipi

Ja vēlaties ietaupīt laiku, varat nolīgt ārštata logo dizaineru, kurš to darīs jūsu vietā. Jūs varat izmēģināt tādas vietnes kā Fiverr.com vai 99design, taču jums jābūt uzmanīgiem, izvēloties mākslinieku, ņemot vērā viņu stilu, sasniegumus, pārskatus, vērtējumus un citu..

Vietnes pielāgošana

Tagad ir pienācis laiks izmantot šīs krāsas, fontus un logotipus jūsu vietnē. Ja atrodaties WordPress aizmugures paneļa panelī, dodieties uz Izskats > Pielāgot lai atvērtu motīvu pielāgotāju.

pielāgot motīvu

Ja atrodaties savas vietnes priekšpusē un augšpusē ir melna josla, varat noklikšķināt Pielāgot lai atvērtu pielāgošanas rīku.

pielāgot motīvu

Tēmas pielāgotājs izskatās šādi:

motīvu pielāgotājs

Šeit jūs varat augšupielādēt savu logotipu, mainīt vietnes krāsas un tipogrāfiju, pielāgot pogas un daudz ko citu. Šeit veiktās izmaiņas jūsu vietnē tiek parādītas reāllaikā, lai jūs tūlīt varētu redzēt, kā tā izskatās. Katrai motīvai ir arī dažādas pielāgošanas iespējas, tāpēc, ja jūs izmantojat citu motīvu, nevis Astra, šeit, iespējams, redzēsit dažādas iespējas.

Lai mainītu vietnes krāsas, apmeklējiet vietni Astra Krāsas un fons. Jums būs iespēja mainīt pamatkrāsas, rīvmaizi, galvenes un kājenes joslas krāsas.

krāsu fona redaktors

Pamatkrāsas ir jūsu vietnes tēma, saite, teksts un saišu kursors. Ja vēlaties mainīt, piemēram, motīva krāsu, noklikšķiniet uz Atlasiet Krāsa. Krāsu var atlasīt divos veidos. Pirmkārt, hex kodu var ielīmēt lodziņā. Tātad, ja vietnē Coolors.co vai citās vietās atradāt krāsu, šeit varat ielīmēt Hex kodu. Krāsu var atlasīt arī iebūvētajā atlases rīkā.

pamatkrāsu redaktors

Lai mainītu vietnes tipogrāfiju, dodieties atpakaļ uz pielāgotāja galveno izvēlni un noklikšķiniet uz Tipogrāfija. Jūs varēsit mainīt bāzes, maizes, satura un emuāru tipogrāfiju.

tipogrāfijas pielāgotājs

Nākamais ir sava logotipa pievienošana. Lai augšupielādētu savu logotipu, dodieties uz Izkārtojums > Galvene > Vietnes identitāte. Sadaļā Logotips noklikšķiniet uz Mainīt logotipu un augšupielādējiet savu logotipu.

augšupielādēt logotipu

Astra arī ļauj pielāgot sava logotipa platumu, lai jūs varētu mainīt, cik liels vai mazs vēlaties, lai tas parādās. Ritinot uz leju, varēsit mainīt arī vietnes nosaukumu, pievienot vietnes tagu līniju un vietnes ikonu vai favicon.

Astra pielāgošanas apgabalā jūs varat darīt daudz vairāk, piemēram, mainīt vietnes satura platumu, mainīt emuāra ziņas struktūru, pielāgot kājeni un galveni un daudz ko citu. Izpētiet savas iespējas šeit, lai redzētu, kas jūsu vietnei patīk vislabāk.

Kad pielāgošana ir pabeigta, neaizmirstiet noklikšķināt Publicēt lai izmaiņas tiktu ieviestas jūsu vietnē.

5. solis. Vietnes pielāgošana Elementor.

Šajā brīdī pielāgošanas pamatnoteikumi nav mainīti, piemēram, tiek mainīta vietnes krāsa, tipogrāfija, pievienots logotips un viss pārējais. Tagad ir pienācis laiks piekļūt netīkajai un sīkajai informācijai un sākt lietot Elementor (vai jebkuru jūsu iecienītāko lapu veidotāju), lai pilnībā mainītu vietnes izskatu..

Kā jau minēju iepriekš, šajā apmācībā es izmantošu Elementor, jo es vienkārši domāju, ka tas ir labākais, taču varat izmantot jebkuru lapu veidotāju, kas jums patīk.

Inside Elementor savā vietnē varat izdarīt gandrīz jebko, neko nekodējot un nenoalgojot tīmekļa izstrādātāju. Elementu pievienošana ir vienkāršs vilkšanas un nomešanas process.

Elementor lapu var rediģēt divējādi. Pirmkārt, ja atrodaties WordPress aizmugure, noklikšķiniet uz Lapas un jums vajadzētu redzēt visu savas vietnes lapu sarakstu, ieskaitot tās, kas tika automātiski izveidotas ar Astra vietnes veidni. Lapas, kas izveidotas ar noteiktu lapu veidotāju (piemēram, Elementor), tiks apzīmētas kā šādas:

lapas

Lai rediģētu lapu ar sava lapu veidotāja palīdzību, novietojiet peles kursoru virs tās un noklikšķiniet uz Rediģēt ar (lapu veidotājs). Manā gadījumā tā būs Rediģēt ar Elementor.

rediģēt ar elementu

Tiklīdz jūs to noklikšķināsit, jūs nokļūs Elementor.

Cits veids ir, ja atrodaties savas vietnes priekšpusē, dodieties uz lapu, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķiniet uz Rediģēt ar elementu augšējā melnajā joslā:

rediģēt ar elementu

Jebkurā no šiem gadījumiem jūs iekļūsit Elementor. Atrodoties Elementor, jūs varēsit izmantot dažādus attēlus savam virsrakstam, mainīt tekstus, mainīt ikonas un daudz ko citu. Jūs varat sākt, mainot virsrakstā esošos tekstus un attēlu, lai tas būtu piemērots jūsu biznesam. Šeit ir dažas lietas, ko varat darīt ar elementiem Elementor:

tekstu rediģēšana elementorā

Kā redzat, jūs varat mainīt tekstu tieši satura rediģēšanas apgabalā, mainīt izmēru, svaru, krāsu un tipogrāfijas saimi. Varat arī pievienot animācijas, piemēram, vienkāršus izbalējumus, tālummaiņu un daudz ko citu. Šeit varat veikt daudzas lietas, lai savai vietnei pievienotu garšvielu.

Jūs arī vēlaties mainīt savas vietnes attēlus, lai tie atbilstu jūsu uzņēmuma raksturam. Elementor attēlu mainīšana ir ļoti vienkārša. Jums vienkārši jānoklikšķina uz attēla, un opcijas parādīsies kreisajā sānjoslā. Jūs varat augšupielādēt jaunu attēlu, mainīt tā lielumu, pievienot apmali vai ēnu, pievienot animāciju un daudz ko citu.

attēlu rediģēšana elementor

Elementor iekšpusē varat arī mainīt pogu tekstus, pielāgot liecību apgabalu, pievienot vairāk elementu / bloku, piemēram, tekstus, attēlus, pogas, video un citu.

Elementor Pro ir pieejams vēl daudz vairāk iespēju, piemēram, spēja pievienot veidlapas (kurām parasti ir nepieciešams trešās puses spraudnis), spēja augšupielādēt savus fontus, pievienot slīdņus, pievienot cenu tabulas un cenu sarakstus, pielāgot galvenes un kājenes ( kas ir neierobežots lielākajai daļai lapu veidotāju) un vēl daudz vairāk.

Ja vēlaties iegādāties Elementor Pro un tajā pašā laikā iegūt bezmaksas piekļuvi maniem Elementor Pro kursiem, noklikšķiniet uz šīs saites šeit.

5. solis. Iestatiet WooCommerce.

Tagad ir laiks iestatīt WooCommerce, kas ir WordPress spraudnis, kas jebkuru vietni pārvērš tiešsaistes veikalā. Tas ļauj jums pievienot produktus, pieņemt maksājumus tiešsaistē, izveidot kuponus, iestatīt nosūtīšanu un nodokļus un vēl daudz ko citu.

WooCommerce man jau bija instalējis Custom Print Astra vietnes tēma, tāpēc tagad man jāiet iekšā un jāiestata tā. Ja jums vēl nav instalēta vietne WooCommerce, dodieties uz vietni Spraudņi > Pievieno jaunu un meklējiet WooCommerce.

Pirmais, kas mums jādara, ir doties uz WooCommerce > Iestatījumi. Jūs redzēsit 7 cilnes: Vispārīgi, Produkti, Piegāde, Maksājumi, Konti un privātums, E-pasti un Advanced.

Vispirms apskatīsim Vispārīgi cilne. Šajā cilnē jūs varēsit iestatīt veikala adresi, kurās valstīs jūs pārdosit un nosūtīsit, kā arī iespējot nodokļu likmes.

e-komercijas vispārējie iestatījumi

Ritinot uz leju, redzēsit arī opcijas kuponu iespējošanai un cenu pielāgošanu jūsu vietnei, ieskaitot valūtu, kur tā tiks parādīta utt..

Nākamais ir Izstrādājumi cilne, kurā varat iestatīt ar produktu saistītas opcijas. Jūs varat iestatīt, kura lapa būs jūsu veikalu lapa, kas notiks, kad apmeklētāji pievienos produktu grozam, iestatīs produkta izmērus, iespējot un konfigurēt klientu atsauksmes un iespējot zvaigžņu novērtējumu.

e-komercijas produktu iestatījumi

Šīs sadaļas augšējā daļā ir arī iespējas Inventārs un Lejupielādējami produkti. Sadaļā Krājumi atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus Iespējot krājumu pārvaldību, redzēsit opciju sarakstu, kas palīdzēs pārvaldīt krājumus. Piemēram, jūs varat iestatīt zemo krājumu slieksni, lai tad, kad krājumi sasniegtu šo numuru, jums tiktu nosūtīts paziņojums. Varat arī izvēlēties paslēpt krājumus no savas vietnes.

krājumu iestatījumi

Kas attiecas uz Lejupielādējami produkti sadaļā, tas attiecas tikai uz to, ja vietnē pārdodat lejupielādējamu saturu, tāpēc, ja jūs pārdodat tikai fiziskus produktus, varat to izlaist. Jums būs iespēja pieprasīt pircējiem pieteikties, pirms viņi varēs lejupielādēt jūsu produktus. Pēc maksājuma varat arī dot piekļuvi lejupielādēm.

lejupielādējamas produktu iespējas

Nākamā cilne ir Piegāde. Tas ir svarīgi tikai tad, ja jūs pārdodat fiziskus produktus, kas tiks nosūtīti pircējiem. Šajā cilnē ir trīs apakšsadaļas: Piegādes zonas, nosūtīšanas iespējas un pārvadāšanas klases.

Piegādes zonās jums būs jāpievieno nosūtīšanas zonas un šīm zonām jāpiešķir pieejamās nosūtīšanas metodes. Tas prasīs zināmu laiku, ja pārvadājat uz vairākām valstīm.

kuģniecības zonas

Ja jums nepieciešama papildu palīdzība saistībā ar nosūtīšanas zonām, varat apskatīt WooCommerce nosūtīšanas zonu dokumentācija.

Nākamais ir Piegādes iespējas sadaļa. Šajā sadaļā jūs varat kontrolēt, kā nosūtīšanas likmes tiek parādītas jūsu vietnē, un iestatīt noklusējuma vai nepieciešamo nosūtīšanas galamērķi.

piegādes iespējas

Pēdējā sadaļa kuģniecībā ir Kuģniecības nodarbības. Izmantojot pārvadājumu klases, varat produktu grupai piešķirt dažādas piegādes likmes, piemēram, smagākiem izstrādājumiem, kuriem nepieciešama lielāka pastmarka.

kuģniecības nodarbības

Lai iestatītu nosūtīšanas likmes, dodieties uz Piegādes zonas un izveidojiet vai rediģējiet esošo nosūtīšanas metodi, piemēram, “Vienota likme”.

pievienojiet piegādes maksu

Tiklīdz jūs noklikšķiniet Rediģēt, parādīsies uznirstošais logs. Šeit jūs varēsit pievienot vienotu nosūtīšanas likmi un papildu izmaksas tikko izveidotajai kuģniecības klasei.

nosūtīšanas klases piegādes izmaksas

Ja jums ir nepieciešama papildu palīdzība piegādes iestatījumu konfigurēšanā, varat iepazīties ar WooCommerce nosūtīšanas dokumentācija.

Tagad pāriesim pie Maksājumi. Šajā cilnē varēsit iespējot vai atspējot tādus maksājumu vārtejas kā PayPal, tiešos bankas pārskaitījumus, piegādes naudu un daudz ko citu. Kad esat iespējojis metodi, noklikšķiniet uz Uzstādīt saistīt savus kontus un sākt pieņemt maksājumus.

apmaksas veidi

Ja vēlaties spēt pieņemt Stripe maksājumus, varat instalēt spraudni ar nosaukumu WooCommerce Stripe Payment Gateway. Vienkārši dodieties uz Spraudņi > Pievieno jaunu un meklējiet spraudni. Instalējot un aktivizējot šo spraudni, pakalpojumā WooCommerce tiks iespējota Stripe maksājuma metode, taču jums tas ir jāiedziļinās WooCommerce > Iestatījumi > Maksājumi lai to uzstādītu.

Iekš Konti un privātums cilni, varēsit konfigurēt iestatījumus, kas saistīti ar konta izveidi un lietotāju konfidencialitāti. Jūs varat izvēlēties ļaut viesiem veikt pirkumus, neveidojot kontu, iestatīt savu konfidencialitātes lapu un politikas lapas un izvēlēties, cik ilgi lietotāju dati tiks saglabāti..

konti un privātums

Nākamais ir E-pasti cilne, kurā parādīsies to e-pasta ziņojumu saraksts, kurus WooCommerce automātiski nosūta, pamatojoties uz noteiktiem nosacījumiem. Piemēram, e-pastu var nosūtīt uz jūsu izvēlētu e-pasta adresi ikreiz, kad tiek veikts jauns pasūtījums. Varat arī redzēt e-pastus ar atjauninājumiem par klientu pasūtījumiem, piemēram, atmaksātiem vai pabeigtiem pasūtījumiem.

e-pasta paziņojumi

Visbeidzot Advanced cilne, kas aizstāja cilni API, ļauj konfigurēt vairāk tehniskas informācijas, piemēram, lapas iestatījumus, kur varat norādīt WooCommerce, kura lapa darbosies kā jūsu groza lapa vai norēķinu lapa.

lapu iestatīšana

Ritinot uz leju, jūs varēsit modificēt to, ko WooCommerce sauc par beigu punktiem, kas ir vietrāža URL papildinājumi, kas viņiem ļauj parādīt atšķirīgu saturu, bez vajadzības izveidot jaunu lapu..

Pievienojiet produktus.

Kad esat paveicis pamata WooCommerce iestatījumus, ir pienācis laiks pievienot produktus. Astra vietnes tēma, kuru mēs izmantojām šajā apmācībā, jau nāk ar izstrādājumu paraugiem, un šādā veidā produktu lapa izskatās priekšpusē:

produkta lapa

Apskatīsim, kā mēs to varam mainīt un aizmugurei pievienot savus produktus.

Lai pievienotu jaunu produktu vai rediģētu esošo produktu, vienkārši noklikšķiniet uz izvēlnes opcijas Izstrādājumi kreisajā sānjoslā WordPress informācijas panelī. Pēc tam jūs redzēsit visu jūsu produktu sarakstu. Alternatīvi, ja atrodaties produkta lapas priekšpusē, varat noklikšķināt Rediģēt produktu melnā joslā lapas augšpusē. Tas jūs aizvedīs tieši produkta redaktorā.

produktu redaktors

Šeit varat mainīt produkta nosaukumu un produkta aprakstu. Ritinot uz leju, jūs redzēsit sadaļu ar nosaukumu Produkta dati. Šeit jūs pavadīsit lielāko daļu sava laika. Šeit jūs varat izvēlēties produkta veidu, un no tā jūs varat konfigurēt citus produkta iestatījumus.

WooCommerce ļauj jums pievienot šāda veida produktus:

 • Fiziska, lejupielādējama, virtuāla. Virtuāls produkts nav obligāti jāielādē. Kā piemēru var minēt tikšanos vai individuālu treneru sesiju.
 • Vienkāršs produkts. Šis ir vienas preces produkts.
 • Grupēts produkts. Šis ir dažādu produktu kopums.
 • Ārējs produkts. Produkti, kas tiek iegādāti ārpus jūsu vietnes, piemēram, ar saistīto saiti.
 • Mainīgs produkts. Mainīgam produktam ir dažādas variācijas, piemēram, krāsas un izmēri.
produktu veidi

Kad jūs izveidojat jaunu produktu, pirmais solis ir izvēlēties tā veidu. Katram tipam ir atšķirīgs opciju komplekts. Piemēram, lejupielādējamam produktam būs šādas iespējas:

lejupielādējamas produktu iespējas

Šīs sadaļas kreisajā pusē redzēsit citas krājumu, nosūtīšanas, saistīto produktu un citas iespējas.

Iekšā Inventārs, jūs varēsit pievienot SKU, norādīt noteiktu krājumu skaitu šim konkrētajam produktam, iestatīt krājuma statusu un daudz ko citu.

Iekšā Piegāde, jūs varat norādīt produkta svaru un izmērus, kā arī piešķirt nosūtīšanas klasi, kuru mēs izveidojām iepriekšējā solī.

nosūtīšana uz produkta datiem

Iekšā Saistītie produkti, jūs varat produktam piešķirt paaugstinātu cenu un pārdot preci. Pārdošana ir produkts, kuru iesakāt pašreizējā produkta vietā, jo tā cena ir augstāka. Pārrobežu pārdošana ir produkti, kurus jūs ieteiksit grozā, pamatojoties uz pašreizējo produktu. Ja vēlaties pievienot pārdošanu vai pārdot vairāk, ierakstiet produkta nosaukumu attiecīgajās ailēs.

saistītie produkti

Jūs varat arī pievienot atribūtus saviem izstrādājumiem Atribūti sadaļa. Tas var būt izmērs, krāsa, svars utt. Arī tad, ja veidojat mainīgu produktu, šeit vispirms vajadzētu pievienot atribūtu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izveidot mainīgu produktu, pārbaudiet Vietnes WooCommerce ceļvedis šeit.

Ja ritiniet uz leju Produkta dati lodziņā, jūs redzēsit apgabalu, kur varat pievienot īsu produkta aprakstu. Šis apraksts tiks parādīts blakus jūsu produktam un tuvu cenai. Glabājiet to īsu un saldu. Labajā pusē varat pievienot produkta attēlu. Ja jums ir vairāk produktu attēlu, varat tos pievienot Produktu galerija sadaļa.

īss apraksts un produkta attēls

Ir svarīgi arī iestatīt Kataloga redzamību, kas atrodama lapas augšējā daļā zem Publicēt. Dažos gadījumos jūs varētu vēlēties slēpt noteiktus produktus, jo varbūt jūs to piedāvājat savstarpēji pārdot ar ekskluzīvu cenu ar atlaidi. Šeit jūs to varat izdarīt.

kataloga redzamība

Kad esat šeit izdarījis visu, noklikšķiniet uz Atjaunināt lai saglabātu visas izmaiņas.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par dažādiem produktu veidiem un to, kā tos pareizi izveidot, tas WooCommerce ceļvedis ir lieliska vieta, kur sākt. Turpiniet pievienot savai vietnei vairāk produktu, veicot tieši tās pašas darbības, kuras es jums šeit parādīju, līdz izveidosit savu produktu sarakstu.

7. darbība. Pielāgojiet kases.

WooCommerce ir lielisks spraudnis, kā jūs redzējāt līdz šim, taču izplatīta sūdzība pret to ir izrakstīšanās iespēju trūkums. Jūs nevarēsit mainīt kases lapu izskatu, un ar to nevar izveidot pārdošanas piltuvi. Pārdošanas piltuve ir lielisks veids, kā palielināt klienta pirkuma vērtību, tāpēc, ja jums to nav jūsu vietnē, jūs patiešām atstājat naudu uz galda.

Ja vēlaties izveidot pārdošanas piltuvi savai e-komercijas vietnei, labākais spraudnis, kas var palīdzēt, ir CartFlows. Tas ir piltuves veidotāja WordPress spraudnis, kas ļauj jums izveidot skaistas un ļoti efektīvas piltuves tieši WordPress iekšpusē.

kartinga plūsmas

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izveidot pārdošanas piltuvi, izmantojot CartFlows, varat iepazīties ar šo manu izveidoto apmācību.

8. solis. Palieciet uz atteikšanos no groza.

Pirms es pabeigšu šo apmācību, ļaujiet man pievienot vēl vienu lietu par atteikšanos no groza. E-komercijā tas ir fakts, ka daudzi klienti pametīs savus grozus, nepabeidzot pirkumu.

Tas varētu būt daudzu iemeslu dēļ. Iespējams, ka viņi bija apjucis, strāva vai savienojums izdzisa, radās kaut kas steidzams. Neatkarīgi no tā, daudzi no šiem pamestajiem ratiņiem zaudē pārdošanu, ja neko nedarīsit.

Par laimi, ir spraudnis ar nosaukumu WooCommerce groza atteikšanās atkopšana spraudnis, kas seko un automātiski nosūta papildu e-pastus klientiem ar pamestiem ratiņiem – tas viss BEZMAKSAS!

Ja jūs izmantojāt Astra vietnes tēmu, kuru es šeit izmantoju, šis spraudnis jums jau būtu instalēts. Bet, ja nē, varat to instalēt, dodoties uz Spraudņi > Pievieno jaunu un meklējiet spraudni.

Vietnē WooCommerce tiks izveidota jauna opcija ar nosaukumu Atteikšanās no groza. Noklikšķinot uz šī, jūs varēsit redzēt pārskatu par to, cik daudz pamestu ratiņu jums ir, cik ir atkopti un cik pazaudēti.

atgūstamo pasūtījumu groza atteikšanās

Jūs varēsit arī pielāgot papildu e-pastus, kurus WooCommerce sūta, pārslēdzoties uz Papildu e-pasti cilni, novietojot peles kursoru virs e-pasta, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķinot uz Rediģēt.

papildu e-pasti

Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz e-pasta redaktoru:

papildu e-pasta ziņojumu pielāgošana

Iesaiņošana

E-komercijas WordPress tīmekļa vietnes izveidošana var šķist sarežģīta un satriecoša, taču es ceru, ka es to izgaismoju un parādīju, kā jūs pats varat to izdarīt ar nelielu palīdzību. Es priecājos dzirdēt par jūsu veiksmes stāstiem, un, ja jums nepieciešama palīdzība, varat sazināties ar mani zemāk komentāru sadaļā.

Vietne

SiteGround ir ļoti ieteicams tiešsaistes resursdators tiešsaistē, jo viņi ir nodrošinājuši pakalpojumus WordPress lietotājiem, un viņiem joprojām ir pieejamas cenas. Viņi ir visvairāk pazīstami ar ātro sniegumu un tikpat ātro atbalstu.

Galvenās vietnes zemes iezīmes:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • ĀTRI zināšanu atbalsts
 • Pakāpju vide
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Ikdienas dublējumi

SiteGround ir piemērota izvēle jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Viņi rūpējas par WordPress vietnēm un piedāvā mazāk resursu nekā viņu konkurenti, bet lielāku uzticamību.

Iepazīstieties ar vietniGroundGround

Astra tēma

Astra ir bezmaksas WordPress tēma, kas koncentrējas uz ātrumu. Pēc izvēles jūs varat iegādāties Pro versiju par 59 ASV dolāriem, kas pievieno dažus papildu iestatījumus un opcijas.

Galvenās Astra tēmas iespējas:

 • Nevis ātrākā tēma, bet tā nav nekāda draiskulība
 • Daudz bezmaksas demonstrācijas vietņu
 • Elastīga mega izvēlnes funkcija
 • Pielāgotu izkārtojumu opcijas
 • WooCommerce atbalsts
 • LearnDash atbalsts

Astra tēma ir taisnīga izvēle jebkuram WordPress tīmekļa dizaina projektam. Es domāju, ka lielākais jautājums ir tas, vai šajās dienās jums pat ir jāiegādājas tēma, jo lapu veidotāji dara visas tās pašas lietas, kuras jums būtu nepieciešamas. Piemēram, Elementor ir bezmaksas Hello tēma, kas ļauj jūsu lapas veidotājam veikt visu darbu.

Joprojām ir daži pamatoti iemesli, kāpēc iegādāties profesionālo motīvu, taču lielākajai daļai cilvēku, visticamāk, tas derēs ar bezmaksas motīvu.

Man gan šķiet, ka Astra tēma nav sekojusi pašreizējām tendencēm, un es to vairs neiesaku.

Ir pieejami daudz labāki mūsdienu motīvi, kas piedāvā iebūvētu galvenes un kājenes veidotājus, salīdzinot ar 3 izkārtojumiem, kā arī elastīgāku lapu un ziņu izkārtojumus..

Izbraukšana Astra tēma

Eletors

Elementor ir WordPress lapu veidotājs, kas WordPress tīmekļa dizainu ir pārņēmis vētrā. Tam ir visdziļākā funkciju kopa, tomēr to ir ļoti viegli lietot un apgūt. Elementor ir vispilnīgākais bezmaksas lapu veidotājs. Lai pievienotu papildu izstrādātāja funkcijas, ir arī papildinājums Pro.

Galvenās elementa īpašības:

 • Tiešsaistes sākuma lapas redaktors
 • Vietnes personalizācijas iespējas
 • Veidņu un bloku bibliotēka
 • Plašas mobilās reaģēšanas iespējas
 • Visspēcīgākais uznirstošo logu veidotājs
 • PRO Izveidojiet pielāgotas galvenes / kājenes
 • PRO Izveidot ziņas veida izkārtojumus

Elementor ir spēcīgākais šobrīd pieejamais lapu veidotājs. Viņi konsekventi izlaiž jaunas funkcijas, kas atbilst pašreizējām dizaina tendencēm. Tas nozīmē, ka jūs varēsit saglabāt savu vietni atbilstošu.

Elementor Pro ir neticami vērtīga, ņemot vērā visus tajā iekļautos papildu moduļus un barošanas funkcijas.

Ja es šodien sāktu jaunu vietnes projektu, Elementor būtu lapu veidotājs, kuru es izvēlētos. Es uzskatu, ka tam ir jābūt WordPress lapu veidotājam, kuru ir patīkami izmantot.

Izbraukšanas elements

CartFlow

CartFlow ir WordPress pārdošanas piltuves veidotājs. Tas ļauj ātri un viegli izveidot pārdošanas piltuves, izmantojot jūsu izvēlēto lapu veidotāju.

Galvenās CartFlow iespējas:

 • Profesionāli veidotas veidnes
 • 5 atrašanās vietas pasūtīšanas izciļņi
 • Pārdošana ar vienu klikšķi
 • Izmantojiet savu vēlamo lapu veidotāju
 • Pagarināms atšķirībā no klikšķu piltuvēm
 • Atpakaļskaitīšanas taimeri un dalītā pārbaude

Ja vēlaties WordPress pārdošanas piltuves veidotāju un esat pārliecināts par sevis mitināšanu vai pārvaldītu WordPress mitināšanu, tad CartFlows ir lieliska iespēja, jo to ir viegli lietot, taču tā ir ļoti jaudīga.

Izbraukšana CartFlows

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map