Atveriet viena produkta WordPress vietni

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku dod priekšroku savu lietu iegādei internetā, nevis apmeklē vietējo veikalu. ASV 2016. gadā aptuveni 80% iedzīvotāju iegādājās tiešsaistē. Ja plānojat ielauzties e-komercijas nozarē, jums vajadzētu izveidot gludu vietni, lai parādītu savu produktu. Tas noteikti palielinās iespēju sasniegt vairāk jūsu mērķauditorijas un pārvērst to pārdošanā.


Pat ja jūs pārdodat savu produktu Amazon un eBay, atšķirība ir oficiālajai vietnei. Lielākā mērā, ja jums ir tikai viens produkts, nekavējoties darbiniet e-komercijas veikalu un pievērsiet tam uzmanību..

Kas ir viena produkta vietne un kā tā darbojas?

Nepārprotami, viena produkta vietne ir vietne, kurā tiek pārdots tikai viens produkts. Un tur nav ēnas šaubos ka ir ļoti nevajadzīgi izveidot viena produkta vietni, salīdzinot ar vietni, kurā tiek ražoti simtiem produktu.

Jā, jo vairāk produktu jums ir, jo lielāka ir konvertēšanas iespēja. Tātad, galvenais šeit ir atrast šo produktu, kas var nopelnīt jums daudz naudas. Padomājiet par Dropbox, Uber, Asana un Evernote. Šīs ir tikai dažas no viena produkta vietnēm, kuras gūst peļņu.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka jūs nevarat izveidot vienu produktu veikalu visās situācijās. Ja jums ir digitālais produkts, tad prieks ir izveidot unikālu produktu veikalu, jo tas neprasa piegādes vai ražošanas izmaksas. Vēl viens varētu būt produkts ar spēcīgu zīmolu vai produkts, kas vērsts uz noteiktu nišu.

Un, protams, ja vēlaties palielināt reklāmguvumus un pārdošanas apjomus, jūsu atsevišķa produkta vietnei jābūt pārliecinošai kopijai, augstas kvalitātes attēliem un skaidram aicinājumam uz darbību.

Viena produkta vietnes galvenās iezīmes

Tātad, kas veido viena produkta vietni?

Produkta kopsavilkums iepriekš

Vissvarīgākā vietnes daļa ir jūsu vietnes augšējā mala vai augšējā puse. Šeit apmeklētāji pavada lielāko daļu pārlūkošanas laika, apmēram 80%. Tātad, jums ir nekavējoties jāvelta sava apmeklētāja uzmanība, apkopojot savu produktu virs pirmā ekrāna.

Atbildiet Kāpēc

Ja jūsu produkts nav tik unikāls visos aspektos un jūs zināt, ka jums ir daudz konkurentu, tad jums ir skaidri jāzina, kāpēc jūsu produktu ir vērts iegādāties, salīdzinot ar citiem zīmoliem..

Nepārspīlējiet

Saglabājiet savu mājas lapu vienkāršu un nepārslogojiet apmeklētājus ar pārāk daudz informācijas. Varat pievienot pogu “Uzzināt vairāk” un novirzīt tos uz funkciju lapu.

Piedāvājuma pirkšanas iespējas

Ja jūs pārdodat savu produktu citām platformām, piemēram, Amazon vai eBay, tad dodieties uz priekšu un pievienojiet saites savā vietnē. Tas pircējiem dod iespēju izvēlēties savu produktu.

Pasākumi, lai izveidotu viena produkta WordPress vietni

1. Izlemiet par tīmekļa mitinātāja plānu un instalējiet WordPress

Ja jums vēl nav tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, izvēlieties to, kas nodrošina īpaši labu veiktspēju un klientu atbalstu. Es ieteiktu vietni SiteGround jo tas piedāvā augstas kvalitātes, ātrus un drošus mitināšanas risinājumus. Mēs arī ievietojām saraksts ar pieejamu tīmekļa mitinātāji šeit.

SiteGround piedāvā trīs plānus, kuru sākums ir 3,95 USD mēnesī vienai vietnei ar 10 GB tīmekļa vietu, 5,95 USD mēnesī neierobežotām vietnēm ar 20 GB tīmekļa vietu un 11,95 USD mēnesī neierobežotām vietnēm ar 30 GB tīmekļa vietu..

Visi šie plāni nāk ar bezmaksas noklikšķināšanu un instalēšanu WordPress, kur jums nav jāuztraucas par WordPress manuālu instalēšanu savā vietnē. Vietne Ground jau par to rūpējas.

Apmeklējiet vietni SiteGround

2. Atlasiet WordPress motīvu

Izvēloties ideālo tēmu sava produkta vietnei, ņem vērā to, kas ir ātra, viegla un īpaši pielāgojama. Astra tēma ir ļoti ieteicama, ņemot vērā, ka šo tēmu izmanto vairāk nekā 300 000 vietņu.

Papildus ātrai un vieglai Astra ir jaudīgas dizaina iespējas, kuras varat iestatīt, lai jūsu vietne izskatās pievilcīgāka. Jūs varat pārvaldīt savas vietnes konteinerus, ieskaitot galveni, ziņas, atsevišķas lapas un emuārus.

Turklāt tas ir pilnībā savietojams ar WooCommerce, kā arī ar populārākajiem lapu veidotājiem, piemēram, Elementor, Brizy, Beaver Builder, Thrive Architect, Divi un Gutenberg..

Ja vēlaties vairāk dizaina iespēju un funkciju, varat jaunināt uz tās Pro versiju, kuras cena ir 59 ASV dolāri.

Iespējams, vēlēsities arī izvēlēties no vietnes, kas ir gatava importēšanai, instalējot Astra sākuma vietnes. Ir pieejamas un gatavībai pielāgošanai piemērotas veidnes ar Elementor, Beaver Builder, Gutenberg un Brizy.

Apmeklējiet Astra

3. Pielāgojiet savu vietni, izmantojot lapu veidotāju

Ja neveicat kodēšanu un esat tikai iesācējs, kurš veido vietni, tad Ļoti iesaku izmantot tādu lapu veidotāju kā Elementor. Šis lapu veidotājs dod jums iespēju kontrolēt katru savas vietnes elementu un noformēt tos atbilstoši jūsu vēlmēm vai firmas zīmei.

Tam ir vilkšanas un nomešanas funkcija, kas ļauj veikt iebūvētu rediģēšanu un reāllaika dizainu. Tas ir ātrs un intuitīvs. Jūs pat varat izvēlēties no vairāk nekā simts iepriekš izstrādātām veidnēm un blokiem.

Elementor ir bezmaksas spraudnis. Bet, ja jums ir vajadzīgas uzlabotas dizaina iespējas, varat izmantot tās Pro versiju, kuras cena vienā vietnē ir 49 USD gadā..

Apmeklējiet Elementor

4. Instalējiet un iestatiet WooCommerce

e-komercijas funkcionalitāte nav iesaiņota WordPress vietējās funkcijās. Tātad, jums būs jāinstalē WooCommerce ja vēlaties pārvaldīt sava produkta darbības un apstrādāt maksājumus.

WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas risinājums, kas ļauj izveidot tiešsaistes veikalu tikai dažu minūšu laikā. Izmantojot WooCommerce, jūs varat apstrādāt maksājumus, izmantojot PayPal, Stripe, kredītkarti un citas alternatīvas.

Varat arī integrēt WooCommerce ar MailChimp kā savu e-pasta mārketinga pakalpojumu, Google Analytics un Facebook. Tam ir arī centrālā veikala informācijas panelis, kurā varat pārskatīt galveno metriku, produkta pieejamību un daudz ko citu.

Kad esat instalējis un aktivizējis WooCommerce, tagad jūs varat konfigurēt iestatījumus, izmantojot iestatīšanas vedni. Ar to jūs varat izveidot savu veikalu, mainīgi produkta iestatījumi, maksājumu vārtejas iestatījumi, piegādes iespējas un citas ieteicamās funkcijas.

Apmeklējiet vietni WooCommerce

5. Pievienojiet savu produktu

Atveriet sadaļu Produkti, pēc tam pievienojiet jaunu. Sāciet aizpildīt visus nepieciešamos laukus ar visu informāciju par savu produktu. Tā kā tas ir viens produkts, pārliecinieties, ka tas izskatās pievilcīgāks, lai jūsu apmeklētājiem radītu lielāku reputāciju. Jūs varētu vēlēties augšupielādēt vairāk augstas kvalitātes produktu attēlu no dažādiem leņķiem un variantiem.

Produkta datu sadaļā, kas atrodas zem produkta lapas, varat norādīt cenu, piegādes informāciju, krājumus un citas iespējas. Cik vien iespējams, padariet to detalizētāku un skaidri norādiet sava produkta kopiju mērķa klientiem.

Jūs varētu vēlēties pielāgot produktu lapu, lai tā izskatās lieliski, un izmēģināt dažādus satura un dizaina variantus.

6. Iestatiet CartFlow

Tagad, lai viegli un ātri pārdotu savu produktu, jums jāizveido pārdošanas piltuve. Piltuves palīdz jums radīt vairāk potenciālo pirkumu, piesaistīt vairāk apmeklētāju pircējiem un palielināt pārdošanas apjomus. Tātad, WooCommerce varētu būt labs, taču tas nav pietiekami, lai to atstātu. Lai palīdzētu, jums ir nepieciešams spraudnis izveidojiet pārdošanas piltuvi ar drošu izrakstīšanos, pasūtījumu veikšanu, pārdošanu un pārdošanu.

Tātad, kas ir viens spraudnis, kas jāizmanto? Protams, CartFlow! Kopā ar Sujay Pawar no Prāta Vētras Spēkiem, kompānijas, kas atbalsta Astra Theme, esmu izveidojis CartFlow, lai noņemtu neapmierinātību ar produktu pārdošanu WordPress vietnēs..

Izmantojot CartFlows, jūs varat izveidot izrakstīšanās lapu bez berzes un samazināt atteikšanos no iepirkumu groza. Pirms pasūtījuma pabeigšanas varat arī parādīt pasūtījumu apjomus, pārdošanas apjomus / pārdošanas apjomus vai atlaides piedāvājumus. Un, lai izrādītu atzinību klientiem, varat izveidot pateicības lapu, kas atbilst jūsu firmas zīmei.

Vēl viena lieliska CartFlow lieta ir tā, ka ir gatavas veidnes, kas ir izveidotas jūsu iecienītākajam lapu veidotājam, neatkarīgi no tā, vai tas ir Elementor, Divi, Thrive Architect vai Beaver Builder..

Turklāt tas ir pilnīgi bez maksas. Bet, ja vēlaties vairāk izrakstīšanās stila iespēju, veidņu, norēķinu lauka vadības, pasūtījumu izciļņu un daudz ko citu, varat iegādāties profesionālo versiju, kuras cena ir USD 299 gadā..

Apmeklējiet vietni CartFlows

Secinājums

Interneta veikala panākumi nav tieši proporcionāli jūsu pārdoto produktu skaitam. Jūs varat izveidot viena produkta tiešsaistes veikalu un nopelnīt daudz naudas. Viss, kas jums nepieciešams, ir stratēģiskā plānošana. Apvieno to ar pareizajiem rīkiem, pārliecinošas kopijas, augstas kvalitātes attēlu sastādīšanu un skaidru aicinājumu uz darbību.

Tātad, ja jūsu niša ir iezīmēta akmenī un jūs vairs neesat uzstādījis vienu produktu, izveidojiet savu e-komercijas vietni tūlīt un sāciet pelnīt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector