Запустіть єдиний веб-сайт WordPress продукту

Більшість людей сьогодні вважають за краще купувати свої речі через Інтернет, а не відвідувати місцевий магазин. У США в 2016 році близько 80% населення придбали в Інтернеті. Якщо ви плануєте проникнути в індустрію електронної комерції, вам слід створити гладкий веб-сайт, щоб продемонструвати свій продукт. Це, безумовно, збільшить шанс досягти більшої кількості вашої цільової аудиторії та перетворить їх на продажі.


Навіть якщо ви продаєте свій товар в Amazon та eBay, важливим є зміст офіційного веб-сайту. Більшою мірою, якщо у вас є лише один продукт, негайно зафіксуйте прожектор і покладіть на нього “кільце” під час запуску магазину електронної комерції.

Що таке веб-сайт із єдиним продуктом та як він працює?

Сліпо очевидно, що веб-сайт із одним продуктом – це веб-сайт, який продає лише один товар. І тіні немає сумніви що надзвичайно невимогливий до створення однопродуктного сайту порівняно з тим, який розглядає сотні продуктів.

Так, чим більше у вас товарів, тим вище шанс на конверсію. Отже, ключовим тут є пошук того продукту, який може заробити вам багато грошей. Подумайте про Dropbox, Uber, Asana та Evernote. Це лише декілька веб-сайтів з одним продуктом, які приносять прибуток.

Важливо зауважити, що ви не можете створити єдиний магазин товарів у будь-яких ситуаціях. Якщо у вас є цифровий продукт, то мати унікальний магазин товарів – це задоволення, оскільки це не вимагає витрат на доставку чи виготовлення. Іншим може бути продукт із сильним брендингом або товар, орієнтований на конкретну нішу.

І, звичайно, якщо ви хочете збільшити конверсію та продажі, ваш веб-сайт із єдиним продуктом повинен мати надійну копію, високоякісні зображення та чіткий заклик до дії.

Основні особливості веб-сайту одного продукту

Отже, що робить один веб-сайт продукту?

Зміст продукту вгорі

Найважливішою частиною веб-сайту є верхня частина сторінки або верхня половина вашого веб-сайту. Тут відвідувачі проводять більшу частину свого перегляду, близько 80%. Отже, вам потрібно привернути увагу відвідувача одразу, підсумувавши ваш продукт вище складки.

Дайте відповідь чому

Якщо ваш продукт не такий унікальний у всіх відношеннях, і ви знаєте, що у вас є багато конкурентів, вам доведеться чітко зрозуміти, чому ваш товар варто купувати порівняно з іншими брендами.

Не перевантажуй

Зробіть свою домашню сторінку простою і не перевантажуйте відвідувачів надто великою кількістю інформації. Ви можете додати кнопку до “Дізнатися більше” та перенаправити їх на сторінку функцій.

Варіанти покупки пропозицій

Якщо ви продаєте свій товар на інших платформах, таких як Amazon або eBay, тоді продовжуйте додавати посилання на свій веб-сайт. Це дає вашим покупцям можливість перевірити свій товар.

Крок для створення веб-сайту WordPress з єдиним продуктом

1. Виберіть план веб-хоста та встановіть WordPress

Якщо у вас ще немає постачальника веб-хостингу, виберіть той, який забезпечує надзвичайно високу продуктивність та підтримку клієнтів. Я рекомендую SiteGround оскільки він пропонує високоякісні, швидкі та безпечні хостингові рішення. Ми також розмістили список доступний за ціною веб-хости тут.

SiteGround пропонує три плани, які починаються від $ 3,95 на місяць для одного веб-сайту з 10 Гб веб-простору, 5,95 дол. На місяць для необмежених веб-сайтів з 20 Гб веб-простору і 11,95 доларів на місяць для необмежених веб-сайтів з 30 Гб веб-простору.

Усі ці плани постачаються з безкоштовним WordPress за допомогою клацання та встановлення, де вам не потрібно турбуватися про встановлення WordPress вручну на своєму веб-сайті. SiteGround вже піклується про це.

Відвідайте SiteGround

2. Виберіть Тему WordPress

Вибираючи ідеальну тему для вашого веб-сайту одного продукту, враховуйте швидку, легку та надзвичайно налаштовану. Тема Astra настійно рекомендується, враховуючи, що більше 300 000 веб-сайтів використовують цю тему.

Крім швидкої та легкої, Astra має потужні варіанти дизайну, які ви можете налаштувати, щоб ваш веб-сайт виглядав привабливіше. Ви можете керувати контейнерами вашого веб-сайту, включаючи заголовок, публікації, окремі сторінки та блоги.

Крім того, він повністю сумісний з WooCommerce, а також з найпопулярнішими розробниками сторінок, такими як Elementor, Brizy, Beaver Builder, Thrive Architect, Divi та Gutenberg.

Якщо ви хочете отримати більше варіантів та можливостей дизайну, ви можете оновити його версію Pro, яка починається з $ 59.

Ви також можете вибрати з готового до імпорту веб-сайту, встановивши Сайти для початківців Astra. Є доступні шаблони та готові до налаштування за допомогою Elementor, Beaver Builder, Gutenberg та Brizy.

Відвідайте Астру

3. Налаштуйте свій веб-сайт за допомогою конструктора сторінок

Якщо ви не займаєтесь кодуванням та просто новачком, що створює веб-сайт, то Я настійно рекомендую використовувати такий конструктор сторінок, як Elementor. Цей розробник сторінок надає вам можливість контролювати кожен елемент вашого веб-сайту та проектувати їх відповідно до ваших уподобань чи брендингу.

Він має функцію перетягування та перетягування, що дозволяє робити вбудоване редагування та живий дизайн. Це швидко та інтуїтивно. Можна навіть вибрати більше ста заздалегідь розроблених шаблонів та блоків.

Elementor – безкоштовний плагін. Але якщо вам потрібні більш вдосконалені функції дизайну, ви можете скористатися його Pro версією, яка починається від $ 49 на рік для одного сайту.

Відвідайте Elementor

4. Встановіть і налаштуйте WooCommerce

Функціональні можливості електронної комерції не упаковані в нативні функції WordPress. Тому, вам знадобиться встановити WooCommerce якщо ви хочете керувати операціями свого продукту та обробляти платежі.

WooCommerce – це рішення з електронною комерцією з відкритим кодом, яке дозволяє налаштувати інтернет-магазин за декілька хвилин. За допомогою WooCommerce ви можете обробляти платежі через PayPal, Stripe, кредитну карту та інші альтернативи.

Ви також можете інтегрувати WooCommerce з MailChimp як службу маркетингу електронної пошти, Google Analytics та Facebook. Він також має центральну інформаційну панель магазину, де ви можете переглянути ключові показники, доступність вашого продукту тощо.

Після встановлення та активації WooCommerce тепер ви можете налаштувати параметри за допомогою майстра налаштування. За допомогою цього ви можете налаштувати свій магазин, змінні налаштування продукту, налаштування шлюзу платежів, варіанти доставки та інші рекомендовані функції.

Відвідайте WooCommerce

5. Додайте свій товар

Перейдіть до продуктів, а потім додайте нове. Почніть заповнювати всі необхідні поля всією інформацією про ваш товар. Оскільки це єдиний продукт, не забудьте зробити його привабливішим, щоб створити більше галасу для відвідувачів. Можливо, ви хочете завантажити більше якісних зображень товару з різних кутів та варіацій.

Розділ даних про продукцію під сторінкою продукту дозволяє вказати ціни, деталі доставки, товарні запаси та інші параметри. Наскільки це можливо, зробіть це більш детальним та зробіть копію вашого продукту зрозумілою для своїх цільових клієнтів.

Ви можете налаштувати сторінку свого продукту, щоб вона виглядала чудово і спробувала різні варіанти вмісту та дизайну.

6. Налаштування CartFlow

Тепер, щоб легко та швидко продати свій товар, вам потрібно створити торгову лійку. Воронки допомагають отримувати більше потенційних клієнтів, перетворюють більше відвідувачів на покупців і збільшують продажі. Отже, WooCommerce може бути хорошим, але недостатньо залишати це на цьому. Вам потрібен плагін, щоб допомогти створити торгову лійку з безпечним оформленням замовлення, замовляйте удари, розпродажі та знижки.

Отже, який плагін використовувати? Звичайно, CartFlow! Разом із Sujay Pawar, Brainstorm Force, компанією Astra Theme, я створив CartFlow для усунення розладів з продажем продуктів на веб-сайтах WordPress.

За допомогою CartFlow ви можете створити сторінку, яка не має тертя, і зменшити відмову від кошика. Ви також можете продемонструвати наряди на замовлення, розпродажі / знижки або пропозиції зі знижками, перш ніж завершити замовлення. І, щоб подякувати своїм клієнтам, ви можете створити сторінку подяки, яка відповідає вашому бренду.

Ще одна цікава річ про CartFlow – це те, що є готові шаблони, зроблені для вашого улюбленого конструктора сторінок, будь то Elementor, Divi, Thrive Architect або Beaver Builder.

Плюс, це абсолютно безкоштовно. Але, якщо ви хочете отримати більше варіантів стилю оформлення замовлення, шаблони, контрольно-розвантажувальне поле, замовити удари та інше, ви можете придбати професійну версію, ціною якої є 299 доларів на рік.

Відвідайте CartFlow

Висновок

Успіх інтернет-магазину прямо не пропорційний кількості товарів, які ви продаєте. Можна створити інтернет-магазин одного продукту і заробити тонни грошей. Все, що вам потрібно, це стратегічне планування. Поєднайте його з використанням правильних інструментів, складання переконливої ​​копії, високоякісних зображень та чіткого заклику до дії.

Отже, якщо ваша ніша позначена каменем і ви мертві встановлені на цьому єдиному продукті, створіть свій веб-сайт електронної комерції зараз і починайте заробляти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map