Як зробити веб-сайт з курсом за допомогою LearnDash

Останні 4 роки я запаковував свої знання та продавав їх курсами на цьому веб-сайті. Буквально це може зробити кожен!


Деякі люди вирішують скористатися рішенням на основі SaaS, як-от Teachable, Podia або Kajabi, які є чудовими послугами, але мають високу щомісячну ціну.

Однак створити веб-сайт онлайн-курсу досить просто, де ви зможете красиво продати та передати свої знання.

Для цього підручника вам знадобиться кілька речей:

 • Хостинг веб-сайтів Я рекомендую Siteground
 • WordPress (звичайно), це безкоштовно
 • Тема WordPress, Astra також безкоштовно
 • LearnDash, провідна в галузі система управління навчанням WordPress

У цьому підручнику ми розповімо, як створити веб-сайт онлайн-курсу від початку до кінця, включаючи наступне:

 • Те, що вам потрібно для створення веб-сайту онлайн-курсу
 • Крок 1. Придбання хостингу веб-сайтів та доменного імені.
 • Крок 2. Встановіть і налаштуйте LearnDash.
 • Крок 3. Встановіть свою WordPress тему та конструктор сторінок.
 • Крок 4. Створіть свій перший курс за допомогою LearnDash.
 • Крок 5. Додайте до курсу свої розділи та уроки.
 • Крок 6. Розбийте свої уроки на більш дрібні теми.
 • Крок 7. Додавання вікторин до курсу.
 • Крок 8. Додавання завдань до уроків
 • Крок 9. Підключіть курс до лійки з продажу
 • Підведенню

Те, що вам потрібно для створення веб-сайту онлайн-курсу

Щоб створити прекрасний веб-сайт для онлайн-курсів, вам знадобиться кілька інструментів. Деякі з них безкоштовні, деякі – ні. Але вартість мінімальна порівняно з тим, що ви можете заробити, продаючи свої знання на своїх курсах.

1. Хороший хостинг веб-сайту та доменне ім’я.

Оскільки ви проводите курси на своєму власному веб-сайті, вам потрібно придбати хороший веб-сайт, який буде надійним, швидким та пропонує чудову підтримку. Вам також знадобиться доменне ім’я, яке в основному є адресою вашого веб-сайту.

Тут досить багато хостингу, але для мене найкращим є Siteground. У мої роки його використання це було швидко, надійно, а підтримка клієнтів – дивовижна. Мої веб-сайти, розміщені на Siteground, завжди працюють і працюють. І якщо я зіткнувся з будь-яким питанням, їх команда швидко допоможе. Тож у цьому підручнику ми будемо використовувати Siteground.

Якщо ви хочете заощадити 70% на хостингу за допомогою Siteground, натисніть тут, щоб зберегти ��

2. WordPress.

Досить очевидно, оскільки ви все-таки збираєтеся створити свій веб-сайт через WordPress. Основна перевага використання WordPress над іншими рішеннями на базі SaaS – це повний контроль над своїми даними та дизайном.

У WordPress є широке співтовариство плагінів і тем, які додадуть будь-який потрібний вам функціонал. Якщо ви можете подумати, для нього є плагін. І майже щодня розробники впроваджують нові плагіни та теми, тому насправді немає обмежень у тому, що ви можете зробити з WordPress.

WordPress дуже просто встановити та налаштувати. Siteground оснащений інсталятором WordPress одним натисканням, про який ми поговоримо пізніше.

3. Тема WordPress та конструктор сторінок.

Вам також знадобиться тема WordPress, з якою легко працювати. Мені дуже подобається використовувати Astra, оскільки вона безкоштовна, добре кодована і добре працює з більшістю плагінів, як розробники сторінок і розробники курсів.

Створювачі сторінок – це плагіни WordPress, які дозволяють створювати веб-сторінки, просто перетягуючи елементи, наприклад зображення та тексти. Вони надзвичайно прості у використанні та позбавляють від необхідності найняти дорогих веб-розробників для створення приголомшливих веб-сайтів.

Для цього навчального посібника ми будемо використовувати Elementor Pro в якості конструктора сторінок. Особисто Elementor Pro перевершив мої сподівання, коли йдеться про розробників сторінок. Це інтуїтивно зрозумілий, дуже простий у використанні і містить безліч вдосконалених функцій, які дійсно додадуть смаку вашому веб-сайту.

4. Плагін системи управління навчанням для перетворення вашого веб-сайту на веб-сайт онлайн-курсу.

Нарешті, вам знадобиться потужний плагін WordPress для системи управління навчанням (LMS), щоб перетворити ваш веб-сайт на прекрасний веб-сайт для курсів, де ви можете продавати свій вміст, слідкувати за успіхом студентів, сертифікатами нагород тощо.

На сьогоднішній день провідним плагіном LMS у WordPress є LearnDash. Це руки наймогутнішого, найсучаснішого програмного забезпечення для розробників курсів, з яким я зіткнувся, і я фактично переходжу на LearnDash з іншої LMS через свої останні оновлення, які важко ігнорувати..

homendash домашня сторінка

З нещодавно випущеним LearnDash 3.0 з’явилася безліч нових функцій, які покращують роботу користувачів та в цілому просто роблять веб-сайти курсів кращими та більш професійними.

LearnDash використовується тисячами університетів, авторитетних інтернет-маркетингових агентств та організацій, що багато що говорить про його надійність.

Настійно рекомендую спробувати LearnDash прямо зараз. Це майже доступно, майже теж доступний за всі функції, які ви отримаєте. Якщо ви з якоїсь причини не задоволені, можете скористатися 30-денною гарантією повернення грошей.Крок 1. Придбання хостингу веб-сайтів та доменного імені.

Перший крок – придбання веб-сайту, що розміщує хостинг та доменне ім’я. Якщо ви новачок у створенні веб-сайтів і не дуже знайомі з галузевими умовами, розміщення веб-сайтів – це як діло вашого веб-сайту. Це місце в Інтернеті, де проживає ваш веб-сайт.

З іншого боку, доменне ім’я – це адреса. Це те, що люди вводять у панель пошуку, щоб шукати ваш веб-сайт. Прикладами доменних імен є WPCrafter.com, Facebook.com, Wikipedia.org тощо. “.Com” та “.org” – це види розширення домену.

Є багато інших розширень домену, таких як .gov, .net, .us, .co тощо, і те, що ви виберете, залежить від ваших уподобань та типу вашої організації. Якщо ви приватний бізнес, .com повинен працювати. Для більшості навчальних закладів .org є кращим розширенням домену.

Як я вже говорив раніше, настійно рекомендую використовувати Siteground, оскільки він забезпечує якісний хостинг та чудову підтримку. Щоб придбати хостинг із Siteground зі знижкою 70%, відвідайте Siteground, натиснувши на це посилання.

На домашній сторінці ви можете побачити різні види хостингу. WordPress хостинг хороший, тому натисніть на Почати прямо під ним.

виберіть план майданчика

Потім ви перейдете на сторінку з ціновими планами хостингу WordPress від Siteground.

ціни на хостинг сайту wordpress для хостингу

Виберіть план, який ви надаєте перевагу, залежно від ваших потреб. GrowBig – це чудовий план, оскільки ви зможете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, а також отримувати деякі преміальні функції. Однією з таких особливостей є можливість тестування нових кодів та функцій на тестовому веб-сайті та натискання остаточних змін на вашому веб-сайті в реальному часі одним клацанням миші. Він також постачається з розширеним плагіном кешування, розробленим тією ж командою, і безкоштовною передачею веб-сайту для одного веб-сайту.

У цьому підручнику я збираюся продовжувати купувати GrowBig. Ви можете вибрати власний план і натиснути Отримайте план.

Потім ви перейдете до наступного кроку – вибору вашого доменного імені. Купувати своє доменне ім’я простіше просто в Siteground, але якщо у вас вже є, ви можете просто вибрати “У мене вже є домен” і ввести його у поле доменного імені. Ви також можете придбати своє доменне ім’я на окремому веб-сайті, але це зробить додаткові кроки для інтеграції з вашим хостингом на Siteground.

виберіть домен

Після отримання потрібного доменного імені натисніть Продовжуйте і заповніть замовлення.

Після покупки ви побачите екран із посиланням “Перейти до зони клієнтів”. Натисніть на це, і ви перейдете на сторінку, де ви зможете налаштувати новий обліковий запис хостингу. Під Налаштуйте свій веб-сайт, виберіть Створіть новий веб-сайт.

Потім ви побачите список програмного забезпечення, яке ви можете встановити. Виберіть WordPress.

встановити wordpress

Потім буде запропоновано вказати дані адміністратора, такі як ваше ім’я користувача та пароль. Це дані щодо безпеки вашого веб-сайту, тому обов’язково використовуйте деталі, які нелегко здогадатися.

Після цього натисніть Підтвердіть > Повна настройка. А тепер у вас є веб-сайт WordPress в реальному часі.

Щоб налаштувати свій веб-сайт, вам потрібно буде увійти в WordPress. Для цього перейдіть на інформаційну панель сайту Siteground і перейдіть на Мої рахунки вкладка. Клацніть на Установка тут ви побачите ім’я домену, яке ви зареєстрували. Поперек це зелений колір Перейдіть на портал адміністратора кнопка. Натисніть на цю кнопку, щоб перейти на сторінку входу в WordPress.

перейти на інформаційну панель адміністратора WordPress

Сторінка входу в WordPress виглядає так:

сторінку входу в wordpress

Введіть тут своє ім’я користувача та пароль для першого входу на свій веб-сайт.

Крок 2. Встановіть і налаштуйте LearnDash.

Коли ви перебуваєте в WordPress, саме час встановити LearnDash. Купуючи LearnDash, ви отримаєте доступ до інсталятора (.zip-файл) та ліцензійного ключа. Щоб встановити LearnDash, завантажте інсталятор .zip до WordPress, перейшовши до Зовнішній вигляд > Плагіни > Додати новий > Завантажте плагін.

встановлення Learndash

Після завершення встановлення натисніть Активуйте.

Тепер у вас на WordPress встановлено та активовано LearnDash. Перше, що вам потрібно зробити – це активувати ліцензію, перейшовши на LearnDash > Налаштування. Перейдіть на вкладку Ліцензія LMS, щоб ввести адресу електронної пошти та ліцензійний ключ. Після введення реквізитів натисніть Оновити ліцензію.

активація ліцензії на навчання

Тоді вам потрібно налаштувати свої параметри оплати, якщо ви хочете отримувати онлайн-платежі за свій курс. Клацніть на Налаштування PayPal на вкладці та введіть свою електронну адресу PayPal, валюту, країну тощо. Клацніть Зберегти як тільки ви закінчите.

налаштування paypal у Learndash

LearnDash 3.0

Інша річ, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви використовуєте LearnDash 3.0 замість Legacy. Для цього перейдіть на Загальні вкладка. Тут ви побачите варіант вибору Активний шаблон. Переконайтеся, що LearnDash 3.0 вибирається замість Legacy, щоб отримати доступ до розширених функцій, таких як Режим фокусування.

Режим фокусування застосовується на всьому веб-сайті та надає студентам можливість відволікати увагу, видаляючи непотрібні елементи на сторінці, як бічні панелі та інші віджети. Це також полегшує вам створення прекрасного, професійного веб-сайту з курсом, без необхідності заходити та редагувати свої сторінки одна за одною.

Ось як змінюється веб-сайт після ввімкнення режиму фокусування:

включення режиму фокусування

Крок 3. Встановіть свою WordPress тему та конструктор сторінок.

Встановивши LearnDash, ви можете приступити до створення курсу, але в цьому підручнику я хочу показати вам трохи інший спосіб виконання справ, який зробить вам ще швидше і простіше створити прекрасний веб-сайт онлайн-курсу.

Для цього нам знадобляться Тема Астра і Елемент.

Щоб встановити Elementor, перейдіть на сторінку Підключати > Додати нові та шукати Елементтор. Клацніть Встановити та активувати.

встановлення елементів або безкоштовна версія

Щоб встановити тему Astra, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд > Тема > Додати новий. Знайдіть Astra, натисніть Встановити, і Активуйте.

встановлення теми astra

Після активації Astra ви побачите таке повідомлення на інформаційній панелі:

Сайт Astra Starter

Astra має колекцію готових шаблонів сайтів, якими ви можете користуватися на своєму веб-сайті лише за кілька кліків. Щоб побачити ці шаблони, натисніть Почати. Вам буде запропоновано вибрати конструктор сторінки, і я рекомендую вибрати Elementor для цього, але ви можете використовувати будь-який інший конструктор сторінок, який ви віддаєте перевагу. Коли ви натискаєте Далі, ви побачите список безкоштовних і преміальних шаблонів сайтів, які ви можете використовувати для власного веб-сайту.

Є певний шаблон, який мені подобається використовувати з LearnDash, оскільки він створений для веб-сайту онлайн-курсу. Якщо ви прокрутите шаблони вниз, ви отримаєте LearnDash Academy шаблон. Звичайно, ви можете використовувати шаблони, окрім цього, але для цього підручника я буду використовувати цей шаблон.

шаблон навчальної академії

Натиснувши на нього, я перейме до попереднього перегляду шаблону, і в ньому я бачу, що для шаблону потрібні два плагіни: LearnDash Course Grid та LearnDash WooCommerce Integration. Це БЕЗКОШТОВНІ додатки LearnDash, які ви можете швидко встановити, перейшовши в LearnDash > Аддони.

встановлення addndash addons

Шукайте сітку курсів LearnDash та LearnDash WooCommerce та встановіть та активуйте кожну.

Тепер ви можете повернутися до попереднього перегляду шаблонів Astra та натиснути оновити. Це те, що ви повинні бачити:

попередній перегляд академії

Це дійсно гарний веб-сайт, спеціально створений для пропонування онлайн-курсів. Клацніть Імпорт сайту використовувати цей шаблон на своєму веб-сайті.

Цей шаблон повністю можна редагувати в Elementor, тому ви можете редагувати кольори, тексти, типографіку, зображення та піктограми відповідно до вашого бренду..

Якщо ви не знайомі з використанням Elementor, ви можете ознайомитися з цим моїм підручником про те, як користуватися Elementor.

Крок 4. Створіть свій перший курс за допомогою LearnDash.

Тепер, коли фронтенс вашого веб-сайту виглядає дивовижно, саме час додати вміст чи курси. Деякі з вас можуть думати, що створення курсів за допомогою LearnDash повинно бути складним і складним, оскільки саме так відбувається з більшістю LMS.

Але LearnDash нещодавно висунув дивовижного конструктора курсів, який робить створення курсу таким же простим, як перетягування уроків та тем. Шаблон LearnDash Academy, який ми використовували для цього веб-сайту, також імпортує зразкові курси, які відображаються на Всі курси сторінки. Ось як вони виглядають:

студентська академія всіх курсів

Ви побачите, що кожен курс містить зображене зображення, заголовок, короткий опис, смугу прогресу та відсоток та Зарахували етикетка. Все це можна налаштувати всередині LearnDash.

Якщо ви йдете до LearnDash > Курси, ви побачите список усіх курсів на своєму веб-сайті. Ви можете редагувати імпортовані курси, натиснувши їх назви, або створити новий курс з нуля. Щоб створити новий курс, натисніть Додати новий.

додати новий курс у Learndash

Потім вас перейдуть в редактор курсу. Дайте назву курсу та додайте короткий опис. Ви також можете додати обране зображення.

Потім перейдіть на Налаштування вкладка для налаштування параметрів курсу. На цій вкладці ви зможете додавати матеріали курсу, призначити сертифікат курсу, призначити передумови курсу тощо.

налаштування курсу

Якщо ви прокрутите вниз, ви також зможете встановити, хто отримає доступ до вашого курсу. Він може бути відкритим для всіх, навіть нереєстрованих користувачів на вашому сайті, він може бути вільно доступним зареєстрованим учасникам, або його можна придбати за разову або періодичну плату тощо.

налаштування доступу до курсу

Якщо натиснути Придбайте зараз, Ви зможете встановити ціну курсу. Що стосується Повторювані Ви можете встановити ціну курсу, а також цикл виставлення рахунків. The зачинено Варіант найкраще використовувати, коли ви хочете, щоб ваш курс був доступний у спеціалізованому воронці продажів, про який ми поговоримо пізніше.

Крок 5. Додайте до курсу свої розділи та уроки.

Після завершення налаштування курсу перейдіть до Будівельник вгорі, щоб почати створювати конспекти курсу. Якщо все, що у вас є, це контур, це добре, тому що ви можете повернутися пізніше і додати вміст до своїх уроків.

Почати можна, додавши заголовки розділів, натиснувши кнопку Заголовок нового розділу. Ви не можете додавати вміст до розділу, оскільки вони є лише способом організації потоку курсу, подібно до назви глави у книзі.

Потім ви можете додати новий урок, натиснувши кнопку Новий урок. Ви можете додати стільки уроків, скільки захочете, і переставити їх, перетягуючи або опускаючи або натискаючи кнопки вгору та вниз збоку.

додавання заголовків розділів та уроків

Ще один спосіб створити новий урок LearnDash > Уроки > Додати новий.

Наступним кроком буде додавання вмісту до кожного уроку. Перебуваючи всередині конструктора курсів, ви можете це зробити, навести курсор миші на урок, який ви хочете відредагувати, і натиснути його Редагувати.

Вас перейдуть у редактор уроку, куди ви можете додавати текст, зображення, відео тощо. Ви зможете налаштувати сторінку уроку, як тільки захочете, і додати скільки завгодно вмісту.

Після завершення роботи зі вмістом натисніть Налаштування вгорі для подальшого налаштування уроку. Тут ви можете додати матеріали уроків, включити прогресування відео (якщо ваші курси у форматі відео), дозволити студентам завантажувати завдання, призначати урок певному курсу, а також налаштовувати налаштування доступу до уроку.

налаштування уроку

Якщо прокрутити сторінку вниз, ви побачите налаштування доступу до уроків, де можна пов’язати свій урок із певним курсом.

Ви також можете скористатися функцією крапельного подачі LearnDash, де ви можете контролювати, коли ваші уроки будуть доступні для учнів. Якщо ви вибрали На основі зарахування Ви можете встановити певну кількість днів після зарахування, коли урок буде доступний для ваших учнів.

налаштування доступу до уроку

Все робиться безпосередньо в програмі для підготовки курсів LearnDash, щоб ви могли просто зосередитись на створенні курсів, що додають цінність для вашої аудиторії.

Крок 6. Розбийте свої уроки на більш дрібні теми.

Якщо ваш урок охоплює кілька тем, щоб він став занадто довгим, його розбиття на більш дрібні теми – це прекрасний спосіб уникнути перевантаження інформацією для учнів.

Щоб додати теми до уроку, перейдіть на сторінку LearnDash > Теми > Додайте свою першу тему. Якщо це не ваша перша тема, натисніть Додати новий.

додати нову тему

Так само, як ви будете редагувати уроки, ви можете редагувати теми, додаючи заголовок, зображене зображення та будь-який інший вміст, наприклад текст, зображення, вбудоване відео та інші медіа.

Клацання Налаштування перенесе вас на сторінку налаштувань теми. Тут ви можете призначити матеріали теми та ввімкнути такі параметри, як прогресування відео, завантаження завдань та таймер.

Ви також можете призначити тему курсу та уроку в розділі Тема Налаштування доступу.

налаштування теми

Крок 7. Додавання вікторин до курсу.

Як створювач курсу, ви можете оцінити успішність своїх учнів за допомогою вікторин та завдань. LearnDash робить процес створення вікторин та завдань настільки простим, але доповненим розширеними функціями, які допоможуть вам максимально збільшити кожну вікторину та завдання, які ви створюєте.

Щоб додати нову вікторину, перейдіть на сторінку LearnDash > Вікторини > Додати новий. Як і на уроках і темах, дайте назву і короткий опис своєї вікторини. Потім натисніть кнопку Налаштування вкладку, щоб налаштувати його настройки.

Під Параметри доступу для вікторини, ви можете пов’язати вікторину з курсом та уроком, призначити передумови вікторини та обмежити доступ до зареєстрованих учасників.

налаштування доступу для тестування

Прокрутіть вниз, і ви побачите Прогрес та обмеження вікторини розділ, де ви можете встановити прохідний бал, призначити сертифікат для тестування, обмежити випробування, вимагати виконання всіх питань і навіть встановити обмеження часу.

налаштування прогресу та обмеження вікторини

Прокручування вниз дозволить виявити ще більше налаштувань, таких як включення матеріалів для тестування, дозволить автоматично запустити вікторину, вибрати спосіб відображення питань тощо. Ці налаштування досить вдосконалені і дійсно дозволять оцінити своїх учнів найкращим способом. Після завершення натисніть Оновлення.

Настав час додати питання у свою вікторину. Для цього перейдіть до LearnDash > Вікторини. Наведіть курсор миші на вікторину, до якої потрібно додати запитання, і натисніть Запитання.

додати запитання до вікторини

Потім вас перевезуть сюди:

додайте запитання до вікторин

Клацніть будь-який із Додати запитання кнопки, і ви перейдете до редактора питань. Всередині редактора запитань ви зможете додати власне запитання, призначити кількість балів, яка йому еквівалентна, призначити повідомлення для відображення, якщо студент правильно чи неправильно відповів на питання тощо..

Ви також зможете вибрати тип відповіді, будь то єдиний вибір, багаторазовий вибір, есе, заповнити пробіли тощо. Натиснувши на тип відповіді, відкриється спадне меню з додатковими налаштуваннями, характерними для цього типу відповідей.

типи відповідей

Крок 8. Додавання завдань до уроків.

Ви також можете додавати завдання на конкретні уроки, перейшовши на LearnDash > Уроки та редагування уроку, до якого потрібно додати завдання. Потрапивши до редактора уроку, натисніть на Налаштування вкладка.

Ви побачите під Параметри відображення та вмісту можливість увімкнути Додавання завантажень. Увімкніть цю опцію. Потім з’являться додаткові параметри, такі як дозволені формати файлів, обмеження розміру файлів, присвоєння кількості балів за призначення, а також, чи буде він класифікований автоматично або вручну.

додавання завантажень

Не забувайте наводити вказівки щодо завдання на уроці. Клацніть Оновлення щоб зберегти зміни.

Наприкінці уроку учні побачать варіант завантаження завдань:

студенти можуть завантажувати завдання

На бекенді ви можете переглянути подані завдання, перейшовши на LearnDash > Призначення.

де переглянути представлені завдання

Крок 9. Підключіть курс до лійки з продажу.

Раніше ми бачили, що можемо встановити Доступ до курсу Налаштування для закритого, що найкраще використовувати, коли курс доступний у спеціалізованому воронці продажів.

Для підключення курсу до спеціалізованої лійки продажів нам потрібно встановити наступні плагіни:

 • CartFlow
 • WooCommerce
 • Інтеграція LearnDash WooCommerce

Усі ці плагіни безкоштовні. Хоча CartFlow має преміальну версію, безкоштовної версії достатньо для підключення курсу до лійки з продажу.

Якщо ви встановили шаблон LearnDash Academy, всі ці три плагіни вже будуть встановлені на вашому WordPress. Але ви повинні переконатися, що вони активуються, перейшовши на Плагіни.

Перше, що нам потрібно зробити, це запустити майстра налаштування WooCommerce. Коли Woocommerce було встановлено, можливо, ви помітили, що це повідомлення з’являється:

майстер налаштування картриджів

Клацніть Запустіть майстра налаштування щоб увійти до майстра налаштування. Ось як працює майстер налаштування:

всередині майстра налаштування комерційної торгівлі

Після цього поверніться до інформаційної панелі WordPress та додайте новий продукт, перейшовши на сторінку Продукція > Додати новий. Назвіть свій товар таким же, як і курс, який ви хочете пов’язати з лійкою продажу.

Якщо прокрутити вниз, ви побачите опцію вибору Дані про продукт. Виберіть Курс, і в Загальні на вкладці виберіть курс, до якого потрібно підключити його Супутні курси.

додати новий товарний курс

Коли це буде зроблено, настав час створити спеціальну лійку продажів. Це те, для чого CartFlow. Це плагін, який дозволяє створювати торгові послідовності прямо в WordPress, щоб покращити досвід замовлення клієнтів і в кінцевому підсумку збільшити дохід.

Щоб створити лійку продажів, перейдіть на сторінку CartFlow > Тече. Шаблон LearnDash Academy вже поставляється з готовою лійкою / потоком. Ви можете скористатися цим або створити потік з нуля.

Якщо ви хочете створити потік, натисніть Додати новий. Там ви побачите бібліотеку шаблонів послідовностей, які готові до використання та повністю редаговані в Elementor. Виберіть потрібну та натисніть Імпорт.

створення нового потоку

Потім вас перейдуть всередину редактора потоків, де ви можете дати ім’я потоку та переставити кроки простим перетягуванням.

Далі вам потрібно прив’язати щойно зроблений вами товар до сторінки оформлення замовлення. Відредагуйте сторінку оформлення замовлення, навевши курсор миші на неї та клацніть Редагувати. Прокрутіть вниз і в Макет оформлення замовлення , натисніть кнопку Виберіть товар. Введіть назву товару у вікні та виберіть його.

Ви також можете пограти з іншими налаштуваннями оформлення замовлення, такими як дизайн, макет, колір тощо. Не забудьте натиснути Оновлення щоб зберегти всі ваші зміни.

додати товар на сторінку оформлення замовлення

Після цього скопіюйте URL-адресу каси, а потім перейдіть на сторінку LearnDash > Курси. Відредагуйте курс, який потрібно підключити до вашої торгової лійки, яку ви тільки що створили, і перейдіть до неї Налаштування. Прокрутіть униз до пункту Режим доступу розділ та виберіть зачинено. Введіть ціну курсу та URL-адресу сторінки оформлення замовлення. Удар Оновлення.

URL-адреса сторінки оформлення замовлення

Тепер, коли студенти купують цей курс, вони перейдуть на створену вами користувальницьку сторінку оформлення замовлення.

спеціальна сторінка оформлення замовлення

Підведенню

Тепер, коли ви побачили, як легко створити веб-сайт онлайн-курсу в WordPress, я сподіваюся, що ви будете вживати заходів і розміщувати свій вміст там. LearnDash дає змогу всім, навіть нетехнологіям, створити прекрасні веб-сайти для курсів всього за кілька годин.

Я дуже рада слухати ваші історії успіху, і я тут, щоб відповісти на будь-які запитання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map