Uruchom witrynę WordPress z jednym produktem

Większość ludzi woli kupować swoje rzeczy przez Internet zamiast odwiedzać lokalny sklep. W Stanach Zjednoczonych w 2016 r. Około 80% populacji kupowało online. Jeśli planujesz wejść do branży eCommerce, powinieneś stworzyć elegancką stronę internetową, aby zaprezentować swój produkt. Z pewnością zwiększy to szansę dotarcia do większej liczby docelowych odbiorców i przekształci ich w sprzedaż.


Nawet jeśli sprzedajesz swój produkt w Amazon i eBayu, oficjalna strona internetowa robi różnicę. W większym stopniu, jeśli masz tylko jeden produkt, natychmiast napraw reflektor i umieść na nim „pierścień” podczas prowadzenia sklepu eCommerce.

Co to jest witryna z jednym produktem i jak to działa?

Oczywistym jest, że witryna z jednym produktem to witryna, która sprzedaje tylko jeden produkt. I nie ma cienia wątpić że zbudowanie witryny z jednym produktem w porównaniu z tą, która sprzedaje setki produktów, jest niezwykle mało wymagające.

Tak, im więcej masz produktów, tym większa szansa na konwersję. Kluczem jest tutaj znalezienie jednego produktu, który może przynieść Ci dużo pieniędzy. Pomyśl o Dropbox, Uber, Asanie i Evernote. To tylko niektóre witryny z pojedynczymi produktami, które przynoszą zysk.

Należy jednak pamiętać, że nie można utworzyć jednego sklepu z produktami we wszystkich sytuacjach. Jeśli masz produkt cyfrowy, posiadanie unikalnego sklepu z wyrobami to przyjemność, ponieważ nie wymaga żadnych kosztów wysyłki ani produkcji. Innym może być produkt o silnym brandingu lub produkt ukierunkowany na określoną niszę.

I oczywiście, jeśli chcesz zwiększyć konwersję i sprzedaż, witryna z jednym produktem musi mieć solidną kopię, wysokiej jakości obrazy i wyraźne wezwanie do działania.

Kluczowe cechy witryny z jednym produktem

Co sprawia, że ​​witryna z jednym produktem?

Podsumowanie produktu powyżej zakładki

Najważniejszą częścią witryny jest jej zakładka lub górna połowa. To tutaj odwiedzający spędzają większość czasu przeglądania, około 80%. Musisz od razu przyciągnąć uwagę odwiedzającego, podsumowując swój produkt ponad zakładką.

Odpowiedz na pytanie dlaczego

Jeśli twój produkt nie jest tak wyjątkowy pod każdym względem i wiesz, że masz wielu konkurentów, musisz jasno powiedzieć, dlaczego warto go kupić w porównaniu do innych marek.

Nie przytłaczaj

Uprość swoją stronę główną i nie przytłaczaj odwiedzających zbyt dużą ilością informacji. Możesz dodać przycisk do „Dowiedz się więcej” i przekierować je na stronę funkcji.

Oferta Opcje zakupu

Jeśli sprzedajesz swój produkt na innych platformach, takich jak Amazon lub eBay, śmiało dodaj linki na swojej stronie. Daje to kupującym opcję sprawdzenia produktu.

Kroki, aby utworzyć witrynę WordPress z jednym produktem

1. Wybierz plan hostingu i zainstaluj WordPress

Jeśli nie masz jeszcze usługodawcy hostingowego, wybierz takiego, który zapewnia wyjątkowo dobrą wydajność i obsługę klienta. Poleciłbym SiteGround ponieważ oferuje wysokiej jakości, szybkie i bezpieczne rozwiązania hostingowe. Opublikowaliśmy również Lista niedrogie hosty tutaj.

SiteGround oferuje trzy plany, które zaczynają się od 3,95 USD miesięcznie dla pojedynczej witryny z 10 GB przestrzeni internetowej, 5,95 USD miesięcznie dla nieograniczonej liczby witryn z 20 GB przestrzeni internetowej i 11,95 USD miesięcznie dla nieograniczonej liczby stron z 30 GB przestrzeni internetowej.

Wszystkie te plany zawierają bezpłatny WordPress typu „kliknij i zainstaluj”, w którym nie musisz się martwić o ręczną instalację WordPress na swojej stronie. SiteGround już się tym zajmuje.

Odwiedź SiteGround

2. Wybierz motyw WordPress

Wybierając idealny motyw dla witryny z jednym produktem, weź pod uwagę taki, który jest szybki, lekki i niezwykle konfigurowalny. Astra Theme jest wysoce godna polecenia, biorąc pod uwagę, że ponad 300 000 stron internetowych używa tego motywu.

Oprócz tego, że jest szybki i lekki, Astra ma potężne opcje projektowania, które możesz skonfigurować, aby Twoja strona wyglądała bardziej atrakcyjnie. Możesz zarządzać kontenerami witryny, w tym nagłówkiem, postami, pojedynczymi stronami i blogami.

Ponadto jest w pełni kompatybilny z WooCommerce, a także z najpopularniejszymi programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, Brizy, Beaver Builder, Thrive Architect, Divi i Gutenberg.

Jeśli chcesz uzyskać więcej opcji projektowania i funkcji, możesz uaktualnić do wersji Pro, która zaczyna się od 59 USD.

Możesz także wybrać z gotowej witryny do importowania, instalując Witryny startowe Astra. Dostępne są szablony dostępne i gotowe do dostosowania za pomocą Elementor, Beaver Builder, Gutenberg i Brizy.

Odwiedź Astra

3. Dostosuj witrynę za pomocą narzędzia do tworzenia stron

Jeśli nie interesujesz się kodowaniem, a tylko nowicjuszem budującym stronę internetową, to Bardzo polecam korzystanie z narzędzia do tworzenia stron, takiego jak Elementor. Ten program do tworzenia stron umożliwia kontrolowanie każdego elementu witryny i projektowanie ich zgodnie z preferencjami lub marką.

Ma funkcję przeciągania i upuszczania, która umożliwia edycję bezpośrednią i projektowanie na żywo. Jest szybki i intuicyjny. Możesz nawet wybierać spośród ponad stu wstępnie zaprojektowanych szablonów i bloków.

Elementor to darmowa wtyczka. Ale jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji projektowych, możesz skorzystać z wersji Pro, która zaczyna się od 49 USD rocznie na jedną stronę.

Odwiedź Elementor

4. Zainstaluj i skonfiguruj WooCommerce

Funkcja eCommerce nie jest zawarta w natywnych funkcjach WordPress. Więc, musisz zainstalować WooCommerce jeśli chcesz zarządzać operacjami produktu i przetwarzać płatności.

WooCommerce to rozwiązanie eCommerce typu open source, które pozwala założyć sklep internetowy w kilka minut. Dzięki WooCommerce możesz przetwarzać płatności za pośrednictwem PayPal, Stripe, karty kredytowej i innych metod.

Możesz także zintegrować WooCommerce z MailChimp jako usługą e-mail marketingu, Google Analytics i Facebook. Ma również pulpit nawigacyjny w sklepie centralnym, w którym można przeglądać kluczowe dane, dostępność produktu i inne.

Po zainstalowaniu i aktywacji WooCommerce możesz teraz skonfigurować ustawienia za pomocą kreatora instalacji. Dzięki temu możesz skonfigurować swój sklep, zmienne ustawienia produktu, ustawienia bramki płatniczej, opcje wysyłki i inne zalecane funkcje.

Odwiedź WooCommerce

5. Dodaj swój produkt

Przejdź do Produkty, a następnie Dodaj nowe. Zacznij wypełniać wszystkie niezbędne pola wszystkimi informacjami o swoim produkcie. Ponieważ jest to pojedynczy produkt, spraw, aby wyglądał bardziej atrakcyjnie, aby zwiększyć popularność wśród odwiedzających. Możesz przesłać więcej zdjęć produktów wysokiej jakości pod różnymi kątami i odmianami.

Sekcja danych produktu poniżej strony produktu umożliwia określenie ceny, szczegółów wysyłki, zapasów i innych opcji. W miarę możliwości doprecyzuj go i wyraź kopię produktu dla klientów docelowych.

Możesz dostosować stronę produktu, aby wyglądała świetnie i wypróbować różne warianty treści i wyglądu.

6. Skonfiguruj CartFlows

Teraz, aby łatwo i szybko sprzedać swój produkt, musisz utworzyć lejek sprzedaży. Ścieżki pomagają w generowaniu większej liczby potencjalnych klientów, przekształcaniu większej liczby odwiedzających w kupowanie klientów i zwiększaniu sprzedaży. Więc WooCommerce może być dobre, ale nie wystarczy na tym zostawić. Potrzebujesz wtyczki, aby pomóc utwórz lejek sprzedaży z bezpieczną kasą, wzrostami zamówień, wyprzedażami i wyprzedażami.

Jakiej wtyczki użyć? Oczywiście, CartFlows! Wraz z Sujay Pawar z Brainstorm Force, firmy stojącej za Astrą Theme, stworzyłem CartFlows, aby usunąć frustracje związane ze sprzedażą produktów na stronach WordPress.

Dzięki CartFlows możesz stworzyć pozbawioną tarcia stronę kasy i zmniejszyć liczbę porzucanych koszyków. Możesz także pokazać wzrosty zamówień, upsells / downsells lub oferty rabatowe przed zrealizowaniem zamówienia. Aby okazać uznanie klientom, możesz zaprojektować stronę z podziękowaniami pasującą do Twojej marki.

Kolejną wielką zaletą CartFlows jest to, że istnieją gotowe szablony stworzone dla twojego ulubionego kreatora stron, czy to Elementor, Divi, Thrive Architect, czy Beaver Builder.

Dodatkowo jest całkowicie darmowy. Ale jeśli chcesz uzyskać więcej opcji stylu kasy, szablonów, kontroli pola kasy, zamówień zamówień itp., Możesz kupić wersję pro, której cena to 299 USD rocznie.

Odwiedź CartFlows

Wniosek

Sukces sklepu internetowego nie jest wprost proporcjonalny do liczby sprzedawanych produktów. Możesz stworzyć sklep internetowy z jednym produktem i zarabiać mnóstwo pieniędzy. Wszystko czego potrzebujesz to planowanie strategiczne. Połącz to z użyciem odpowiednich narzędzi, sporządzeniem atrakcyjnej kopii, wysokiej jakości zdjęć i wyraźnym wezwaniem do działania.

Jeśli więc twoja nisza jest zaznaczona w kamieniu, a ty nie żyjesz na tym pojedynczym produkcie, utwórz teraz witrynę eCommerce i zacznij zarabiać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map