Jak si vyrobit web online kurzu pomocí LearnDash

Za poslední 4 roky jsem balil své znalosti a prodával je prostřednictvím kurzů zde na tomto webu. Doslova to může udělat kdokoli!


Někteří lidé se rozhodnou jít s řešením založeným na SaaS, jako je Teachable, Podia nebo Kajabi, což jsou skvělé služby, ale s vysokou měsíční cenou.

Je však docela snadné vytvořit webovou stránku online kurzu, kde můžete prodávat a poskytovat své znalosti krásným způsobem.

Pro tento tutoriál potřebujete několik věcí:

 • Hosting webových stránek. Doporučuji Siteground
 • WordPress (samozřejmě), je to zdarma
 • WordPress Theme, Astra je také zdarma
 • LearnDash, špičkový systém správy učení pro WordPress

V tomto tutoriálu si ukážeme, jak vytvořit web online kurzu od začátku do konce, včetně následujících:

 • Věci, které potřebujete k vytvoření webového kurzu online
 • Krok 1. Zakoupení hostingu webových stránek a názvu domény.
 • Krok 2. Nainstalujte a nastavte LearnDash.
 • Krok 3. Nainstalujte si WordPress téma a tvůrce stránek.
 • Krok 4. Vytvořte svůj první kurz pomocí LearnDash.
 • Krok 5. Přidejte do svého kurzu sekce a lekce.
 • Krok 6. Rozdělte své lekce na menší témata.
 • Krok 7. Přidání kvízů do kurzu.
 • Krok 8. Přidání úkolů k lekcím
 • Krok 9. Připojte kurz k prodejní nálevce
 • Zabalení

Věci, které potřebujete k vytvoření webového kurzu online

Chcete-li vytvořit krásný web online kurzu, budete potřebovat hrst nástrojů. Některé z nich jsou zdarma, jiné ne. Náklady jsou však minimální ve srovnání s tím, co můžete vydělat za prodej svých znalostí prostřednictvím kurzů.

1. Dobrý web hosting a název domény.

Vzhledem k tomu, že pořádáte kurzy na svém vlastním webu, musíte si zakoupit dobrý webový server, který je spolehlivý, rychlý a nabízí velkou podporu. Budete také potřebovat název domény, což je v podstatě adresa vašeho webu.

Existuje spousta hostingů, ale pro mě nejlepší je Siteground. V mých letech používání to bylo rychlé, spolehlivé a zákaznická podpora je úžasná. Moje webové stránky hostované na webu Siteground jsou vždy funkční. A pokud narazím na nějaký problém, jejich tým vám rychle pomůže. V tomto tutoriálu tedy budeme používat Siteground.

Pokud chcete ušetřit 70% na svém hostování s Siteground, klikněte sem a uložte ��

2. WordPress.

Je to docela zřejmé, protože po tom všem budete stavět své webové stránky pomocí WordPress. Hlavní výhodou použití WordPress oproti jiným řešením založeným na SaaS je úplná kontrola nad vašimi daty a designem.

WordPress má rozsáhlou komunitu pluginů a témat, která přidají jakoukoli požadovanou funkcionalitu. Pokud si to dokážete představit, je zde plugin. A téměř každý den vývojáři uvádějí nové pluginy a témata, takže ve skutečnosti není co dělat s WordPress.

WordPress se opravdu snadno instaluje a nastavuje. Siteground přichází s jedním klepnutím na instalační program WordPress, o kterém se budeme bavit později.

3. Téma WordPress a tvůrce stránek.

Budete také potřebovat téma WordPress, se kterým se snadno pracuje. Moc ráda používám Astra, protože je zdarma, dobře kódovaná a funguje dobře s většinou pluginů, jako jsou tvůrci stránek a tvůrci kurzů..

Tvůrci stránek jsou pluginy WordPress, které vám umožňují vytvářet webové stránky pouhým přetažením prvků, jako jsou obrázky a texty. Používají se velmi snadno a eliminují potřebu najímat drahé vývojáře webových stránek, aby vytvořili ohromující webové stránky.

Pro účely tohoto tutoriálu použijeme jako tvůrce stránek Elementor Pro. Osobně společnost Elementor Pro překonala moje očekávání, pokud jde o tvůrce stránek. Je to intuitivní, velmi snadné použití a obsahuje spoustu pokročilých funkcí, které skutečně dodají vašemu webu chuť.

4. Doplněk systému pro správu učení, díky kterému se váš web změní na webový kurz online kurzu.

A konečně budete potřebovat výkonný systém pro správu výuky (LMS) WordPress, aby se váš web stal krásným webovým kurzem, kde můžete prodávat svůj obsah, sledovat pokrok studentů, udělovat certifikáty a další.

Zdaleka vedoucí LMS plugin ve WordPressu je LearnDash. Je to dolů nejsilnější, nejmodernější software pro tvorbu kurzů, se kterým jsem se setkal, a ve skutečnosti přecházím na LearnDash z jiného LMS kvůli jeho nedávným aktualizacím, které se jen těžko ignorují.

Domovská stránka learnndash

S nedávno vydaným programem LearnDash 3.0 je k dispozici spousta nových funkcí, které zvyšují uživatelský dojem a celkově umožňují, aby weby kurzů vypadaly lépe a více profesionálně.

LearnDash je používán tisíci univerzitami, renomovanými online marketingovými agenturami a organizacemi, které mají co říci o jeho spolehlivosti.

Vřele doporučuji vyzkoušet LearnDash právě teď. Je to docela přijatelné, téměř také cenově dostupné, pro všechny funkce, které získáte. Pokud s tím z nějakého důvodu nejste spokojeni, můžete využít jejich 30denní záruku na peníze.Krok 1. Zakoupení hostingu webových stránek a názvu domény.

Prvním krokem je nákup webhostingu a doménového jména. Pokud jste ve vytváření webových stránek nováčkem a nejste obeznámeni s průmyslovými podmínkami, hostování webových stránek je jako dům vašeho webu. Je to místo na internetu, kde se nachází váš web.

Na druhé straně název domény je adresa. Lidé vyhledávají vaše webové stránky do vyhledávacího pole. Příklady doménových jmen jsou WPCrafter.com, Facebook.com, Wikipedia.org atd. „.Com“ a „.org“ jsou druhy přípon domén.

Existují tuny dalších doménových rozšíření, jako jsou .gov, .net, .us, .co atd., A to, co vyberete, závisí na vaší preferenci a typu vaší organizace. Pokud jste soukromá firma, by .com měla fungovat. Pro většinu vzdělávacích institucí je preferovanou příponou domény .org.

Jak jsem řekl dříve, vřele doporučuji používat Siteground, protože poskytuje vysoce kvalitní hosting a úžasnou podporu. Chcete-li zakoupit hosting od Siteground se 70% slevou, navštivte Siteground kliknutím na tento odkaz.

Na domovské stránce byste měli vidět různé druhy hostingu. Hosting WordPress je dobrá, takže klikněte na Začít přímo pod ním.

zvolte plán lokality

Poté se dostanete na stránku s cenovými plány hostování WordPress společností Siteground.

siteground wordpress hosting ceny

Vyberte si plán, který vám vyhovuje, podle vašich potřeb. GrowBig je skvělý plán, protože budete moci hostit neomezený počet webů a také získat některé prémiové funkce. Jednou z těchto funkcí je schopnost otestovat nové kódy a funkce na testovacím webu a posunout poslední změny na vašem živém webu jedním kliknutím. Dodává se také s pokročilým modulem pro ukládání do mezipaměti vyvinutým stejným týmem a bezplatným přenosem webových stránek pro jeden web.

V tomto tutoriálu budu pokračovat a koupit GrowBig. Můžete si vybrat svůj vlastní plán a kliknout Získejte plán.

Poté přejdete k dalšímu kroku, kterým je výběr názvu domény. Je snazší koupit si doménové jméno přímo v Sitegroundu, ale pokud ho již máte, stačí si jen vybrat „Už mám doménu“ a zadat jej do pole pro název domény. Název své domény si můžete také zakoupit na samostatném webu, ale to bude vyžadovat další kroky k integraci s vaším hostováním na webu Siteground.

vyberte doménu

Až budete mít požadovaný název domény, klikněte na Pokračovat a dokončete platbu.

Po provedení nákupu se zobrazí obrazovka s odkazem „Přejít do zákaznické oblasti“. Klikněte na to a dostanete se na stránku, kde si můžete nastavit nový hostingový účet. Pod Nastavte si svůj web, vybrat Spusťte nový web.

Zobrazí se seznam softwaru, který můžete nainstalovat. Vybrat WordPress.

nainstalovat wordpress

Poté budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů správce, jako je vaše uživatelské jméno a heslo. Jedná se o podrobnosti o zabezpečení vašeho webu, takže nezapomeňte použít podrobnosti, které nelze snadno uhodnout.

Po dokončení klikněte na Potvrdit > Kompletní nastavení. A nyní máte živý, hostovaný web WordPress.

Chcete-li přizpůsobit svůj web, musíte se přihlásit k WordPress. Chcete-li to provést, přejděte na hlavní panel Siteground a přepněte na Moje účty tab. Klikněte na ikonu Instalace kartu a zde uvidíte název domény, který jste zaregistrovali. Naproti je zelená Přejděte na administrátorský portál knoflík. Kliknutím na toto tlačítko přejdete na svou přihlašovací stránku WordPress.

přejděte na řídicí panel wordpress

Přihlašovací stránka WordPress vypadá takto:

přihlašovací stránka wordpress

Sem zadejte své uživatelské jméno a heslo a přihlaste se na svůj web poprvé.

Krok 2. Nainstalujte a nastavte LearnDash.

Jakmile jste uvnitř WordPress, je čas nainstalovat LearnDash. Když si koupíte LearnDash, získáte přístup k instalátoru (soubor ZIP) a licenčnímu klíči. Chcete-li nainstalovat LearnDash, nahrajte instalační program .zip do WordPress tím, že přejdete na Vzhled > Pluginy > Přidat nový > Nahrát plugin.

instalace Learndash

Po dokončení instalace klikněte na aktivovat.

Nyní máte na WordPress nainstalován a aktivován program LearnDash. První věc, kterou musíte udělat, je aktivovat licenci tím, že půjdete LearnDash > Nastavení. Přejděte na kartu Licence LMS a zadejte svou e-mailovou adresu a licenční klíč. Po zadání podrobností klikněte na Aktualizujte licenci.

aktivace licence studu

Pokud chcete přijímat online platby za svůj kurz, musíte nakonfigurovat nastavení plateb. Klikněte na ikonu Nastavení PayPal a zadejte svou e-mailovou adresu PayPal, měnu, zemi atd. Klikněte na Uložit jakmile skončíte.

paypal nastavení v Learndash

LearnDash 3.0

Další věcí, kterou musíte udělat, je zajistit, abyste místo Legacy používali program LearnDash 3.0. Chcete-li to provést, přepněte na Všeobecné tab. Zde uvidíte možnost vybrat si Aktivní šablona. Ujistit se, že LearnDash 3.0 Místo Legacy je vybrána namísto Legacy pro získání přístupu k pokročilým funkcím, jako je Režim ostření.

Režim ostření je aplikován na celém webu a poskytuje studentům zážitek bez rozptýlení odstraněním nepotřebných prvků na stránce, jako jsou postranní panely a další widgety. To vám také usnadní vytváření krásných, profesionálně vypadajících webových stránek kurzu, aniž byste museli postupně procházet a upravovat své stránky..

Po aktivaci režimu ostření se web změní takto:

aktivuje režim ostření

Krok 3. Nainstalujte si WordPress téma a tvůrce stránek.

Po instalaci LearnDash můžete pokračovat ve vytváření kurzu, ale v tomto tutoriálu vám chci ukázat trochu odlišný způsob, jak dělat věci, které vám ještě zrychlí a zjednoduší vytvoření krásného webu online kurzu..

K tomu budeme potřebovat motiv a element Astra.

Chcete-li nainstalovat Elementor, přejděte na Zapojit > Přidat nové a hledat Elementor. Klikněte na Instalovat a aktivovat.

instalace elementorové verze zdarma

Chcete-li nainstalovat motiv Astra, přejděte na Vzhled > Téma > Přidat nový. Vyhledejte Astra, klikněte na Nainstalujte, a aktivovat.

instalace motivu astra

Po aktivaci služby Astra se na hlavním panelu zobrazí tato zpráva:

Astra startovací stránka

Astra má kolekci připravených šablon stránek, které můžete na svém webu použít několika kliknutími. Tyto šablony zobrazíte kliknutím na Začít. Budete vyzváni, abyste si vybrali tvůrce stránek, a proto vám doporučujeme vybrat prvek Elementor, ale můžete použít libovolného jiného tvůrce stránek, který dáváte přednost. Když kliknete na další, uvidíte seznam bezplatných a prémiových šablon stránek, které můžete použít pro svůj vlastní web.

Existuje zvláštní šablona, ​​která se mi líbí s LearnDash, protože je určena pro web online kurzu. Pokud posunete šablony dolů, zobrazí se Akademie LearnDash šablona. Samozřejmě můžete použít jiné šablony než toto, ale v tomto tutoriálu budu tuto šablonu používat.

Učení šablona akademie

Kliknutím na něj se dostanete k náhledu šablony a v ní vidím, že tato šablona vyžaduje dva pluginy: LearnDash Course Grid a LearnDash WooCommerce Integration. Jedná se o ZDARMA doplňky LearnDash, které si můžete rychle nainstalovat LearnDash > Addony.

instalace addonů Learndash

Hledejte mřížku LearnDash Course Grid a LearnDash WooCommerce a každou nainstalujte a aktivujte.

Nyní se můžete vrátit k náhledu šablony Astra a stisknout obnovit. To byste měli vidět:

Učení akadémie akademie

Je to opravdu krásný web, který je speciálně vytvořen pro nabídku online kurzů. Klikněte na Import webu použít tuto šablonu na svém webu.

Tato šablona je v Elementoru plně upravitelná, takže můžete upravit barvy, texty, typografii, obrázky a ikony tak, aby odpovídaly vaší značce..

Pokud nejste obeznámeni s používáním Elementoru, můžete si prohlédnout tento můj návod, jak používat Elementor.

Krok 4. Vytvořte svůj první kurz pomocí LearnDash.

Nyní, když rozhraní vašeho webu vypadá úžasně, je čas přidat svůj obsah nebo kurzy. Někteří z vás si možná myslí, že vytváření kurzů s programem LearnDash musí být obtížné a komplikované, protože je to tak u většiny systémů LMS.

Ale LearnDash nedávno vytáhl úžasného tvůrce kurzu, který usnadňuje vytváření kurzů jako přetahování lekcí a témat. Šablona Akademie LearnDash, kterou jsme použili pro tento web, také importuje ukázkové kurzy, které jsou zobrazeny na internetu Všechny kurzy stránka. Vypadají takto:

learnndash akademie všechny kurzy

Uvidíte, že každý kurz má doporučený obrázek, název, krátký popis, ukazatel průběhu a procento a znak Zapsáno označení. Všechny tyto lze nakonfigurovat uvnitř LearnDash.

Pokud jdete do LearnDash > Kurzy, uvidíte seznam všech kurzů na vašem webu. Importované kurzy můžete upravit kliknutím na jejich názvy nebo můžete vytvořit nový kurz od začátku. Chcete-li vytvořit nový kurz, klikněte na Přidat nový.

přidat nový kurz v Learndash

Poté se dostanete do editoru kurzu. Zadejte název kurzu a přidejte krátký popis. Můžete také přidat doporučený obrázek.

Poté přepněte na Nastavení kartu pro konfiguraci nastavení kurzu. Na této kartě budete moci přidat materiály ke kurzu, přiřadit certifikát kurzu, přiřadit předpoklady kurzu atd.

nastavení kurzu

Pokud přejdete dolů, budete také moci nastavit, kdo získá přístup k vašemu kurzu. Může být otevřen všem, dokonce i neregistrovaným uživatelům na vašem webu, může být volně přístupný registrovaným členům, nebo jej lze zakoupit za jednorázový nebo opakující se poplatek a další.

nastavení přístupu do kurzu

Pokud kliknete na Kup nyní, budete moci stanovit cenu kurzu. jako pro Opakující se můžete nastavit cenu kurzu i fakturační cyklus. Zavřeno Tato možnost se nejlépe používá, pokud chcete, aby byl váš kurz k dispozici v přizpůsobené prodejní cestě, o které si později povíme.

Krok 5. Přidejte do svého kurzu sekce a lekce.

Jakmile nastavíte kurz, přepněte na Stavitel kartu v horní části a začněte vytvářet obrys kurzu. Pokud máte pouze přehled, je to v pořádku, protože se můžete vrátit později a přidat obsah do svých lekcí.

Začněte přidáním nadpisů sekcí kliknutím na Nový nadpis sekce. Obsah nelze přidat do sekce, protože je to pouze způsob, jak uspořádat průběh kurzu, podobně jako název kapitoly v knize.

Poté můžete přidat novou lekci kliknutím Nová lekce. Můžete přidat libovolný počet lekcí a uspořádat je přetažením nebo přetažením nebo kliknutím na malá tlačítka nahoru a dolů na straně.

přidání nadpisů sekcí a lekcí

Jde o další metodu vytvoření nové lekce LearnDash > Lekce > Přidat nový.

Dalším krokem by bylo přidání obsahu ke každé lekci. Když jste uvnitř tvůrce kurzu, můžete to udělat tak, že umístíte kurzor myši na lekci, kterou chcete upravit, a kliknete Upravit.

Budete přesměrováni do editoru lekce, kde můžete přidat text, obrázky, videa a další. Stránku lekce si však budete moci přizpůsobit a přidat libovolný obsah.

Až budete s obsahem hotovi, klikněte na Nastavení v horní části pro další přizpůsobení vaší lekce. Zde můžete přidávat materiály k lekcím, povolit postup videa (pokud jsou vaše kurzy ve formátu videa), umožnit studentům nahrávat úkoly, přiřazovat lekci ke konkrétnímu kurzu a také konfigurovat nastavení přístupu k lekcím.

nastavení lekce

Pokud přejdete dolů po stránce, zobrazí se vám nastavení přístupu k lekci, kde můžete lekci přiřadit ke konkrétnímu kurzu.

Můžete také použít funkci „Feed-Feed“ aplikace LearnDash, kde můžete určit, kdy budou vaše hodiny dostupné pro vaše studenty. Pokud vyberete Na základě zápisu možnost, můžete nastavit konkrétní počet dní po zápisu, kdy bude lekce dostupná pro vaše studenty.

nastavení přístupu k lekcím

Všechno se děje přímo ve Tvůrci kurzů LearnDash, takže se můžete soustředit pouze na vytváření kurzů, které přidají hodnotu vašemu publiku.

Krok 6. Rozdělte své lekce na menší témata.

Pokud vaše lekce pokrývá více témat, takže je příliš dlouhá, rozdělit je na menší témata je skvělý způsob, jak zabránit studentům přetížení informací.

Chcete-li k lekci přidat témata, přejděte na LearnDash > Témata > Přidejte své první téma. Pokud to není vaše první téma, klikněte na Přidat nový.

přidat nové téma

Stejně jako upravujete lekce, můžete upravovat témata přidáním názvu, doporučeného obrázku a jakéhokoli dalšího obsahu, jako je text, obrázky, vložené video a další média.

Kliknutí Nastavení se dostanete na stránku nastavení tématu. Zde můžete přiřadit tematické materiály a povolit možnosti, jako je postup videa, nahrávání přiřazení a časovač.

Téma můžete také přiřadit kurzu a lekci pod Nastavení přístupu k tématu.

nastavení tématu

Krok 7. Přidání kvízů do kurzu.

Jako tvůrce kurzu můžete chtít měřit pokrok svých studentů pomocí kvízů a úkolů. LearnDash dělá proces vytváření kvízů a úkolů tak jednoduchý, ale kompletní s pokročilými funkcemi, které vám pomohou maximalizovat každý vytvořený kvíz a přiřazení.

Chcete-li přidat nový kvíz, přejděte na LearnDash > Kvízy > Přidat nový. Stejně jako u lekcí a témat dejte kvízu název a krátký popis. Poté klikněte na Nastavení kartu pro konfiguraci jeho nastavení.

Pod Nastavení kvízového přístupu, můžete přiřadit kvíz k kurzu a lekci, přiřadit kvízové ​​předpoklady a omezit přístup registrovaným členům.

nastavení přístupu kvízu

Přejděte dolů a uvidíte Průběh a omezení kvízu sekce, kde můžete nastavit úspěšné skóre, přiřadit kvízový certifikát, omezit opakování kvízů, vyžadovat vyplnění všech otázek a dokonce i nastavit časový limit.

nastavení průběhu a omezení kvízu

Posouváním dolů se zobrazí ještě více nastavení, jako je povolení materiálů pro kvízy, umožnění automatického spuštění kvízu, výběr způsobu zobrazování otázek atd. Tato nastavení jsou velmi pokročilá a opravdu vám umožní posoudit své studenty tím nejlepším možným způsobem. Po dokončení klikněte na Aktualizace.

Nyní je čas přidat do kvízu otázky. Chcete-li to udělat, jděte na LearnDash > Kvízy. Umístěte kurzor myši na kvíz, ke kterému chcete přidat dotazy, a klikněte na něj Otázky.

přidat otázky do kvízu

Potom vás vezmou:

přidávat dotazy do kvízů

Klikněte na některou z ikon Přidat otázky tlačítka a dostanete se do editoru otázek. V editoru otázek budete moci přidat skutečnou otázku, přiřadit počet bodů, které je ekvivalentní, přiřadit zprávy, které se zobrazí, pokud student na otázku odpoví správně nebo nesprávně, atd..

Rovněž budete moci vybrat typ odpovědi, ať už jde o jednu volbu, výběr z více možností, esej, vyplňte mezery atd. Kliknutím na typ odpovědi se otevře rozbalovací nabídka s dalšími nastaveními specifickými pro daný typ odpovědi.

typy odpovědí

Krok 8. Přidání úkolů k lekcím.

Úkoly můžete také přidat do konkrétních lekcí LearnDash > Lekce a upravit lekci, ke které chcete přidat úkol. Jakmile se dostanete do editoru lekce, klikněte na ikonu Nastavení tab.

Uvidíte pod Možnosti zobrazení a obsahu možnost povolit Nahrávání přiřazení. Povolit tuto možnost. Zobrazí se další možnosti, jako jsou povolené formáty souborů, omezení velikosti souboru, přiřazení počtu bodů pro přiřazení a to, zda bude automaticky nebo ručně klasifikováno.

nahrávání úkolů

Nezapomeňte ve své lekci poskytnout pokyny k zadání. Klikněte na Aktualizace uložit vaše změny.

Na konci hodiny uvidí studenti možnost nahrát své úkoly:

studenti mohou nahrávat úkoly

Na pozadí můžete zobrazit zadané úkoly kliknutím na LearnDash > Úlohy.

kde lze zobrazit zadané úkoly

Krok 9. Připojte kurz k prodejní nálevce.

Dříve jsme viděli, že můžeme nastavit Přístup k kurzu Nastavení na Uzavřeno, které se nejlépe používá, když je kurz k dispozici uvnitř přizpůsobené prodejní cesty.

Chcete-li připojit kurz k přizpůsobené prodejní cestě, musíme mít nainstalované následující pluginy:

 • CartFlow
 • WooCommerce
 • Integrace WooCommerce LearnDash

Všechny tyto pluginy jsou zdarma. Zatímco CartFlows má prémiovou verzi, bezplatná verze je dostatečná pro připojení kurzu k prodejní cestě.

Pokud jste nainstalovali šablonu LearnDash Academy, všechny tyto tři pluginy již budou na vašem WordPress nainstalovány. Musíte se však ujistit, že jsou aktivovány tím, že jdete Pluginy.

První věc, kterou musíme udělat, je spustit průvodce nastavením WooCommerce. Když byl nainstalován Woocommerce, možná jste si všimli této zprávy:

spustit průvodce nastavením Cartflows

Klikněte na Spusťte Průvodce nastavením vstoupit do průvodce nastavením. Průvodce nastavením funguje takto:

uvnitř průvodce nastavením woocommerce

Po dokončení se vraťte na hlavní panel WordPress a přidáním nového produktu přejděte na produkty > Přidat nový. Pojmenujte svůj produkt stejně jako kurz, který chcete propojit s prodejní nálevkou.

Pokud přejdete dolů, zobrazí se vám možnost výběru Údaje o produktu. Vybrat Chod, a v Všeobecné Na kartě vyberte kurz, ke kterému se chcete připojit Související kurzy.

přidat nový kurz produktu

Po dokončení je nyní čas vytvořit vlastní prodejní cestu. To je to, co CartFlows je pro. Jedná se o plugin, který vám umožní vytvářet prodejní cesty přímo uvnitř WordPressu, aby se zlepšila spokojenost zákazníků s pokladnami a nakonec se zvýšily vaše příjmy.

Chcete-li vytvořit prodejní cestu, přejděte na CartFlow > Protéká. Šablona Akademie LearnDash již přichází s hotovým trychtýřem / tokem. Můžete si vybrat, zda chcete použít, nebo můžete vytvořit tok od nuly.

Pokud chcete vytvořit tok, klikněte na Přidat nový. Tam uvidíte knihovnu šablon cest, které jsou připraveny k použití a plně upravitelné v aplikaci Elementor. Vyberte ten, který se vám líbí a klikněte na Import.

vytvoření nového toku

Poté budete přesměrováni do editoru toku, kde můžete pojmenovat tok a přeskupit kroky jednoduchým přetažením.

Dále je třeba propojit produkt, který jste právě vytvořili, s pokladní stránkou. Upravte stránku pokladny tak, že na ni umístíte kurzor myši a kliknete na ni Upravit. Přejděte dolů a na Rozvržení pokladny klikněte na Vyberte produkt. Do pole zadejte název produktu a vyberte jej.

Můžete si také pohrát s ostatními nastaveními pokladny, jako je design, rozvržení, barva a další. Nezapomeňte kliknout Aktualizace pro uložení všech vašich změn.

přidat produkt na stránku pokladny

Po dokončení zkopírujte adresu URL stránky pokladny a přejděte na LearnDash > Kurzy. Upravte kurz, ke kterému se chcete připojit k prodejní cestě, kterou jste právě vytvořili, a přejděte Nastavení. Přejděte dolů na Přístupový režim a vyberte Zavřeno. Zadejte cenu kurzu a adresu URL stránky pokladny. Udeřil Aktualizace.

vložte adresu URL stránky pokladny

Když si studenti tento kurz zakoupí, přejdou na vlastní stránku pokladny, kterou jste vytvořili.

vlastní stránka pokladny

Zabalení

Nyní, když jste viděli, jak snadné je vytvořit web online kurzu v WordPress, doufám, že se chystáte podniknout kroky a dát svůj obsah tam. LearnDash umožňuje každému, i netechnickým, vytvářet krásné webové stránky kurzu během několika hodin.

Jsem tak nadšený, že slyším vaše příběhy o úspěchu a jsem tu, abych zodpověděl všechny dotazy, které byste mohli mít.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map