Veidojot WordPress vietnes, veidojas 5 izplatītas kļūdas

Lai gan doma par savas WordPress vietnes izveidošanu var uzpūst jūsu radošos muskuļus, tomēr ir klupšanas akmeņi, kas varētu sabojāt jūsu impulsu. Bez šaubām, ir kļūdas, kuras iesācēji vai pat pieredzējuši izstrādātāji neapzināti pieļauj, veidojot WordPress vietnes. Un šīs kļūdas varētu jums izmaksāt ievērojamu laika un naudas summu.


Labi, ka mēs esam uzskaitījuši piecas izplatītākās kļūdas, kuras cilvēki pieļauj, veidojot WordPress vietni, lai jūs izvairītos no šiem amatieru zaudējumiem.

1. Slikta saimnieka izvēle

Ja izvēlaties sliktu mitināšanas pakalpojumu, tas noteikti var radīt vairākas problēmas, piemēram, ļoti lēnu jūsu vietnes ielādi. Tas var ļoti slikti ietekmēt jūsu auditoriju, jo nevienam nav pacietības gaidīt pārāk ilgi. Ja es būtu jūsu apmeklētājs, es noteikti pārietu uz citu vietni, lai iegādātos vēlamo produktu vai pakalpojumu.

Labāk nedodiet konkurentiem iespēju satvert savu auditoriju. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā ātru ielādes laiku.

Pārliecinieties arī, vai jūsu tīmekļa resursdators piedāvā augstu drošības līmeni, lai aizsargātu jūsu vietni, un tehniskais atbalsts ir pieejams katru dienu jebkurā diennakts laikā. Ja kaut kas notiek, jums vajadzētu būt iespējai sazināties ar viņiem pēc palīdzības.

Pirms iegādājaties mitināšanas plānu, pirms lēmuma pieņemšanas pārliecinieties, ka esat iepazinies ar tīmekļa mitināšanas pamatiem un to, kuras funkcijas ir jāmeklē.

Ja jums ir budžets, ir lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, taču tie joprojām piedāvā uzticamus pakalpojumus.

2. Uzpūstas tēmas izvēle

Izvēloties WordPress motīvu, neņemiet vērā tikai tās ārējo izskatu. Es ieteiktu jums jautāt izstrādātājam par tādām lietām kā koda kvalitāte. Padomājiet par specifikācijām, kas jums patiešām ir vajadzīgas jūsu vietnei.

Vai jums tiešām ir nepieciešams iegults mūzikas atskaņotājs vai pilnas lapas fona slīdnis? Vai jums ir nepieciešams tik daudz īskodu, kas paliek jūsu ziņās un lapās, pat ja jūs nolemjat mainīt motīvu?

Uzpūsta tēma var izraisīt nopietnas drošības problēmas. Izstrādātāji varētu izmantot koda fragmentus, kas nav optimizēti drošībai un veiktspējai. Turklāt šie fragmenti var nebūt saderīgi ar daudziem spraudņiem.

Izvēlieties motīvu, kas ir viegls un bez uzpūšanās.

Apmeklējiet Astra tēmu

3. Vāji kodētu spraudņu izvēle, kas izraisa lēnumu

Ir daudzi spraudņi, kuriem ir tendence uz ievainojamības problēmām, jo ​​tie ir vāji kodēti un tajos ir noteiktas nepilnības. Kad jūsu vietne ir neaizsargāta, iebrucēji var viegli uzbrukt, izraisot tās avāriju un sabojāšanos.

Saderības problēmas var rasties arī tad, ja spraudnis ir slikti kodēts. Ja kods nav iekapsulēts, tas var izraisīt jūsu vietnes smieklīgu rīcību.

Izvairieties lejupielādēt pārāk daudz spraudņu un tādu, kas nav pārbaudīti ar jūsu WordPress pašreizējo versiju.

Bojātas vietnes labošana

4. Neizveido dublējumu

Regulāri dublējot savu vietni, jūs jūtaties drošs, ja kaut kas notiek briesmīgi nepareizi. Jūs zināt, ka viss var notikt ļoti ātri, un vislabāk ir izveidot ārkārtas rīcības plānu, lai jūsu biznesu glābtu no daudzām neērtībām..

Ja nejauši noņemat savas vietnes failus vai jūsu vietne tiek uzlauzta, un jums nav rezerves kopijas. Tas būs nopietni nomākts, jo jums būs jāsāk no paša sākuma. Iedomājieties, cik liela ir šī problēma.

Jūs varat apsvērt pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas automātiski izveido jūsu vietnes rezerves kopiju. Varat arī izmantot spraudņus, piemēram, Updrafts vai WPvivid. Tas ietaupīs jūsu prātu gadījumā, ja jūsu vietnes dati tiks zaudēti vai uzlauzti.

5. SEO spraudņa iestatīšana netiek veikta

Vai vēlaties, lai jūsu mērķauditorija atpazītu, vai ne? Tad neuzdrošinieties ignorēt meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). Pareizo atslēgvārdu izmantošana un to izmantošanas veids var ietekmēt jūsu vietnes rangu.

Ir tēmas, kurās ir iebūvēti SEO elementi, bet jūs pats varat kontrolēt savu saturu. Viens ļoti noderīgs spraudnis SEO ir Yoast un Rank Math. Kad jūsu spraudnis ir instalēts jūsu vietnē, varat pievienot galveno atslēgvārdu, kā arī rediģēt fragmentus vai vārdus, kas tiek parādīti zem jūsu vietnes nosaukuma Google meklēšanas rezultātu lapā.

Viņi var arī palīdzēt jums izveidot jūsu XML vietnes karti, kas nepieciešama meklētājprogrammām, lai viņi varētu pareizi kartēt jūsu vietni.

Secinājums

Tagad jūs zināt visizplatītāko kļūdu, ko cilvēki pieļauj, veidojot savas WordPress vietnes. Tagad no viņiem var izvairīties.

Pārliecinieties, vai esat izvēlējies vietni, neatkarīgi no tā, vai veidojat savu, vai arī plānojat nolīgt izstrādātāju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map