Ātri labojiet drausmīgo WordPress nāves balto ekrānu

Nāves baltais ekrāns vai WSOD ir viena no biežākajām problēmām, kas skar WordPress vietnes. Tas var notikt, kad šobrīd esat pieteicies savā vietnē vai mēģinot pieteikties.


Nomierinieties, un mēs palīdzēsim jums pārbaudīt iespējamos cēloņus, kādēļ notiek Baltais nāves ekrāns, un ātros risinājumus, ko varētu darīt, lai pilnībā izbeigtu šo problēmu..

Kas izraisa balto nāves ekrānu?

WordPress WSOD kļūda

WSOD bieži var izraisīt datu bāzes vai PHP problēmas. Parasti tas notiek dažu iemeslu dēļ:

 • Saderības problēma ar instalēto spraudni
 • Motīvs, kuru pašlaik izmantojat, nav savietojams ar citiem spraudņiem, motīviem vai pašu WordPress
 • Jūsu tēma ir pārdēvēta vai tās nav

Kā atrisināt nāves balto ekrānu

1. Atspējojiet motīvus un spraudņus

Kā minēts iepriekš, visbiežākais WSOD iemesls būs tēma vai spraudnis. Tātad, pirmais, ko jūs darīsit, ir tos atspējot. Šīs problēmas var rasties, instalējot jaunu spraudni vai motīvu vai kad tiek izlaists motīva vai spraudņa atjauninājums.

Lai to izdarītu, jums ir jāpiekļūst savai vietnei, izmantojot drošo failu pārsūtīšanas protokolu (SFTP) vai, piesakoties cPanel, lai piekļūtu failu pārvaldniekam.

Pārbaudiet un pārdēvējiet spraudņu mapes. Šādi rīkojoties, tas atspējos spraudņus jūsu vietnē. Dodieties atpakaļ uz savu vietni un pārbaudiet, vai WSOD vairs nav. Ja tas atrisina problēmu, tas nozīmē tikai to, ka spraudņi ir vaininieks WSOD parādīšanai.

Failu pārvaldnieks, lai piekļūtu spraudņiem

Pēc tam spraudņu mape būs jāpārdēvē par “Spraudņi” un katras tajā esošās mapes pārdēvēšana / atjaunošana, līdz atradīsit, kurš konkrētais spraudnis rada problēmu..

Kad esat atradis spraudni, kas rada problēmu, jums tas jāaizstāj ar saderīgu spraudni vai arī, lai ātri salabotu, ir jāsazinās ar tā izstrādātāju..

Šis risinājums attieksies arī uz tēmām. Ja jums ir aizdomas, ka problēma varētu būt saistīta ar jūsu motīvu, jums tas jāiespējo / ​​jāatspējo, lai pārbaudītu, vai tas ir WSOD galvenais cēlonis.

2. Atrisiniet sintakses kļūdu

Ja esat pārbaudījis motīvus vai spraudņus, kas varētu būt aktivizējuši WSOD, un tas joprojām nedarbojas. Tad ir pienācis laiks padziļināti izpētīt problēmu.

Dažreiz WSOD izraisa sintakses kļūdas, tas notiek, kad rediģējat kodus un nepareizi ievadīja dažas rindiņas vai pat aizmirstat aizvēršanas iekavas.

Lai to pārbaudītu, piekļūstiet savai vietnei, izmantojot SFTP vai caur cPanel, un noņemiet pēdējo manuāli ievadīto koda bitu. Ja tas darbojas, pārbaudiet visus kodus un pārliecinieties, ka esat tos ierakstījis pareizi.

3. Ieslēdziet atkļūdošanu

Vēl viens WSOD risināšanas risinājums ir ieslēgt atkļūdošanu. Lai to izdarītu, piekļūstiet savai vietnei, izmantojot SFTP vai cPanel. Atrodiet failu “wp-config.php” un atrodiet līniju

definēt ('WP_DEBUG', nepatiess)

un mainiet uz

definēt ('WP_DEBUG', taisnība)

Pēc tam saglabājiet un pārbaudiet savu vietni. Jūs savā vietnē redzēsit kļūdas ziņojumu, taču tas ļaus jums uzzināt, kas ir galvenais iemesls, kāpēc WSOD notiek jūsu vietnē.

4. Palieliniet atmiņas limitus

Dažreiz iemesls, kāpēc jūsu vietne izraisa WSOD, ir ierobežotās atmiņas dēļ. To izraisa spraudnis vai motīvi, kuriem ir liels failu skaits. Vienīgais veids, kā to novērst, ir paplašināt atmiņas apjomu.

To darot, jums ir jārīkojas šādi:

 • Piekļūstiet savam wp-config.php failam vai nu caur SFTP vai cPanel. Pievienojiet šādu koda rindu:
definēt ('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');
 • Ja iepriekš minētais nedarbojas un jūs izmantojat mitināšanas uzņēmumu, kas izmanto Apache serverus, rediģējiet .htaccess failu, iekļaujot šo rindu:
php_vērtības atmiņa_limit 64M
 • Ja jūsu resursdators izmanto NGINX, jums būs jārediģē php.ini fails, iekļaujot šo rindu:
atmiņas_limits = 64 miljoni

Kad esat veiksmīgi izpildījis šīs darbības, pārbaudiet savu vietni, ja kļūda vairs nav un vai esat gatavs doties tālāk.

5. Pārbaudiet, vai nav atjaunināta

Vēl viens izplatīts WSOD iemesls ir motīvu, spraudņu vai galveno atjauninājumu iemesls, kas tika pārtraukti servera noildzes laikā, un servera noildzes laikā mēs neko nevaram darīt..

Lai atrisinātu šo problēmu, piekļūstiet savai vietnei, izmantojot SFTP vai cPanel, un izdzēsiet. Maintenance failu. Tas atjaunos jūsu vietni, un jūs varēsit tai piekļūt, izmantojot wp-admin.

Mēģiniet pārbaudīt un atjaunināt vēlreiz vai manuāli atjauniniet motīvus un spraudņus.

Padomi, kā samazināt WSOD no notiekošā

 1. Veiciet regulāras pārbaudes un dublējumus. Izmantojiet citus mākoņa pakalpojumus, piemēram, Dropbox vai ārējo cieto disku, un pārliecinieties, vai izmantojat uzticamu spraudni, lai vajadzības gadījumā atjaunotu dublējumu.
 2. Vēlreiz pārbaudiet katru koda rindu, lai novērstu sintakse kļūdas.
 3. Izmantojiet mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuram ir diennakts atbalsts.
 4. Apsveriet iespēju izmantot tādu spraudni kā Lietotāju darbības žurnāls, lai saglabātu detalizētu izmaiņas, atjauninājumu un citu jūsu vietnes darbību žurnālu

Secinājums

Apkopojot, WSOD var būt izaicinošs jautājums, lai precīzi noteiktu, kas to izraisa. Lai samazinātu ar WSOD saistītās problēmas, vienmēr uzturiet regulāras vietnes pārbaudes un saglabājiet savas vietnes dublējumus. Pārbaudiet arī mūsu problēmu novēršanas rokasgrāmata par visbiežāk sastopamajiem WP jautājumiem.

Kad ekrānā parādās tas drausmīgais WSOD, jums nav jābūt “nobiedētam baltam”, viss, kas jums jādara, ir pārbaudīt visus iespējamos vainīgos, lai jūsu vietne tiktu atjaunota veselības stāvoklī..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map