Kā divkāršot savas vietnes ātrumu SiteGround apmācība

Es jums parādīšu, kā divkāršot vietņu ātrumu, kad izmantojat vietni SiteGround, jums par neko nav jāmaksā, visi rīki, kurus mēs izmantosim, faktiski jau ir iekļauti jūsu mitināšanas paketē.


Tātad, sāksim darbu.

Ļaujiet man pateikt no paša šī videoklipa sākuma, ka tas vispār nav vietnes SiteGround pārdošanas solis.

Tas lielākoties ir paredzēts cilvēkiem, kuriem jau ir vietne SiteGround un kuri vēlas, lai viņu vietnes tiktu ielādētas ātrāk.

Tagad SiteGround ieguvums ir tas, ka parasti rīki, kurus jūs izmantotu, lai padarītu vietni tikai ātrāku, maksās simtiem dolāru gadā, bet ne tad, ja jums ir vietne SiteGround.

Viņi jau bija iekļauti.

Lieta ir tāda, ka vairums cilvēku pat nezina, kas ir iekļauts.

Tajā ir tik daudz, un, ja jūs izmantojat vietni SiteGround, uzzināsit par to šajā amatā.

Protams, ja jums nav vietnes SiteGround, iespējams, vēlēsities noskatīties šo videoklipu un pēc tam izlemt, vai jums patīk, ko tie bez maksas iekļauj viņu iesaiņojumā.

Vietnes ātruma mīti

Tagad, pirms mēs pārāk daudz tajā nedomājam, es vēlos kliedēt dažus mītus par vietnes ātrumu, kas saistīti ar vietnes izveidošanu.

1. mīts: lēnām vietnēm nav laba ranga Google tīklā

Ir daudz svarīgāku vērtēšanas faktoru, un vietnes ātrums ir tikai vissvarīgākais no tiem.

Patiesībā notiek lēnais vietnes ātrums, kas rada sliktu lietotāja pieredzi.

Slikta lietotāja pieredze palielina atlēcienu līmeni.

Tas ir, cik drīz kāds atstāj jūsu vietni, dodoties uz jūsu vietni.

Un tas ir svarīgs ranga faktors.

Tātad lēnā vietne neietekmē jūsu klasifikāciju tā, kā jūs domājat. Tas tiešām izraisa augstu atlēcienu līmeni.

Cik reizes esat apmeklējis vietni un tur esat?

Ir pagājušas četras vai piecas, sešas sekundes. Tas neielādē vēlamo informāciju. Un jūs zināt, ka Google vietnē šajā lapā ir vēl deviņi ieraksti.

Ar ko tu nodarbojies?

Jūs atlecat no vietnes, noklikšķināt atpakaļ, un tas ir ranga faktors, kas kaitē jūsu klasifikācijai.

Tātad, ko mēs patiešām cenšamies darīt, ir optimizēt jūsu vietni lietotāja pieredzei, nevis Google.

2. mīts: lappušu veidotāji rada lēnas vietnes

Otrais mīts ir tāds, ka lapas veidotājs, kuru izvēlējāties izmantot, vai vietnes motīvs, kuru izvēlējāties izmantot vietnes samazināšanai, samazina jūsu vietnes ātrumu..

Nu, nedaudz, bet tas nav tik liels faktors, ka cilvēki, vai jums būtu, kam ticēt.

Tas ir tikai labs mārketings.

5 vietņu ātruma pīlāri

Viss kārtībā. Tagad, kad mēs esam nonākuši pie šiem mītiem, ir pienācis laiks sākt optimizēt savu vietni un pāriet piecos vietņu ātruma pīlāros..

1. pīlārs: Iegūstiet labu mitināšanu

Tagad vietnes ātruma pirmais pīlārs kļūs par labu tīmekļa mitināšanu.

Labi, ka jūs izmantojat vietni SiteGround, kas ir fantastiska tīmekļa mitinātāja.

Šis pīlārs ir vairāk paredzēts cilvēkiem, kuri izmanto hostingu ar mazu budžetu vai bezmaksas mitināšanu, jo jūs galu galā saņemat to, ko maksājat par hostingu.

Tagad, ja jūs neizmantojat SiteGround, es atceros, ka man ir saite zemāk, kurai būs nepieciešami 70% atlaide, un es arī iekļāvu kursa prēmiju.

Tātad SiteGround ir trīs plāni. Jūs vēlaties piedalīties pieaugošajā plānā vai GoGeek plānā.

Es zinu, ka ir vilinoši ietaupīt 2 USD mēnesī, tikai iegūstot sākuma plānu, taču šajos divos plānos ir iekļautas papildu veiktspējas iespējas, kas vienkārši nav pieejamas sākuma plānā..

Tātad, ja jums ir sākuma plāns, jūs varētu sekot līdzi šim videoklipam, taču jūs varētu vēlēties sazināties ar vietni SiteGround un jaunināt uz augošo plānu.

Tagad, instalējot WordPress vietnē SiteGround, viņi ietvers spraudni ar nosaukumu SG Optimizer.

Es atrodos WordPress instalācijā. Es noklikšķināšu uz spraudņiem, un jūs varat redzēt, ka tas ir šeit, SG Optimizer. Kad esat to aktivizējis, šeit parādīsies jauna opcija, kas saka SG optimizētājs, un šeit ir norādīti visi šī spraudņa iestatījumi..

Vietnes ātruma otrais pīlārs ir jūsu attēlu optimizēšana. Kad sākat veidot savu WordPress vietni, jūs vēlēsities augšupielādēt attēlus. Tagad šo attēlu problēma parasti ir daudz augstāka, nekā jums nepieciešams, un tas rada ļoti lielus failu izmērus. Tāpēc katru reizi, kad kāds apmeklē jūsu vietni, viņam ir jālejuplādē lieli attēli.

Tātad jūs gūsit lielisku snieguma pieaugumu. Optimizējot šos attēlus. Parasti attēlu optimizēšanai jums jāmaksā par ikmēneša pakalpojumu, bet ne tad, ja jums ir vietne SiteGround. Tas ir iekļauts SG optimizētāja spraudnī. Tātad šeit mēs esam pie spraudņu iestatījumiem. Pati pēdējā iespēja šeit saka attēlu optimizēšanu.

Mēs ejam uz priekšu un noklikšķiniet uz tā, un šeit ir daži iestatījumi, kurus mēs varētu vēlēties iespējot. Tātad pirmais ir optimizēt jaunus attēlus, kad tie tiek augšupielādēti jūsu vietnē. Jūs vēlaties iespējot šo opciju. Ko tas nozīmē, ka nākamreiz, kad augšupielādēsit attēlu, SG optimizētāji tikai rūpēsies par jums.

Nākamā opcija ir tad, ja jau esat augšupielādējis attēlus, jūs varat noklikšķināt uz šīs pogas tieši šeit, un tā atgriezīsies un optimizēs visus jūsu multivides bibliotēkas attēlus jūsu labā, un tas viss ir nepieciešams jūsu attēlu optimizēšanai. Trešais vietnes ātruma pīlārs ir satura piegādes tīkla izmantošana.

Šeit. Es esmu pieteicies vietnē SiteGround un es noklikšķināšu tieši šeit, kur teikts vietnēs, un tad es noklikšķiniet šeit, kur teikts vietņu rīki, un tad es noklikšķiniet uz vietas, kur teikts, ātrums. Un tad es noklikšķināšu šeit, kur rakstīts CloudFlare, un šeit mēs varam iespējot CloudFlare integrāciju ar SiteGround.

Tagad, kad jūs iespējojat CloudFlare, notiek tas, ka daži no jūsu vietnes aktīviem tiks pārvietoti uz mākoņiem, signālraķetes un serveru tīklu visā pasaulē. Ko tas nozīmē, ja kāds ir otrā pasaules malā. Apmeklējiet savu vietni, attēlus un daudzus no tiem, lielus, lielus aktīvus, kas saistīti ar jūsu vietni.

Lai tā varētu ielādēt, mēs tos faktiski ielādēsim no vietējā servera. Ģeogrāfiski. Tas ir paredzēts, lai krasi uzlabotu ielādes laiku un vietnes ātrumu, kāds apmeklētājiem būs jūsu vietnes vietnē. Tagad CloudFlare ir bezmaksas pamata plāns. Viņiem ir arī prēmiju plāns. Es izmantoju CloudFlare vismaz piecus gadus, un es nekad neesmu izmantojis neko citu kā pamatplānu, tas būs kaut kas vairāk nekā jums nepieciešams, un jūsu vietnē tiks parādīts milzīgs ātruma uzlabojums..

Tāpēc es ritināšu uz leju, un šeit ir trīs soļi, kā panākt, lai tas darbotos mūsu vietnē. Tāpēc iesim uz priekšu un noklikšķiniet uz iestatīšanas pogas. Šajā solī varat izveidot jaunu mākoņa signāla uzliesmojuma kontu vai noklikšķināt tieši šeit, kur teikts, ka izveidot savienojumu ar esošo un pieteikties savā esošajā mākoņa signāla uzliesmojuma kontā.

Tā kā man jau ir mākonis uzliesmojuma konts, es ielogšos, izmantojot savu esošo kontu. Bet jums, ja jums nav konta, dodieties uz priekšu un izveidojiet jaunu. Lieliski. Esmu pieteicies savā kontā, un jūs esat izveidojis jaunu kontu. Tātad nākamais solis ir šeit izvēlēties savu domēna vārdu, kurā vēlaties pieslēgties, mākoņa signāla uzliesmojumu, un pēc tam jūs vēlaties noklikšķināt uz aktivizēt bezmaksas, lai savienotu savu vietni ar CloudFlare.

Tagad šeit jūs varat redzēt arī dažus mākoņa signāla uzliesmojuma iestatījumus, kurus varēsit izmantot savā vietnē. Vietnes ātruma ceturtais pīlārs izmanto. Saglabāšana kešatmiņā un kāda ir kešatmiņas saglabāšana, lai izveidotu jūsu vietnes statisku kopiju, tāpēc, kad cilvēki skata jūsu vietni, aizkulisēs ir jāveic mazāk darbību, kas var palēnināt apmeklētāju, kuri redz jūsu vietni.

Es zinu, ka tas ir sarežģīts izskaidrojums, lai tikai saprastu, ka, ja jūs izmantojat WordPress. Jums ir jāizmanto kaut kāda kešatmiņa. Tagad milzīgs SiteGround lietošanas ieguvums ir tas, ka viņi lielu daļu kešatmiņas saglabā caurspīdīgi aiz šī servera mitināšanas konta ainas. Viņi to dara tikai jūsu labā, bet jums tas faktiski ir jāieslēdz.

Tātad, šeit es esmu, pieteicies vietnes zemes vadības panelī. Tātad jūs varat vienkārši noklikšķināt uz vietas, kur norādīts ātrums. Un tad šeit ir šī jaunā opcija, kas saka kešatmiņu. Mēs vēlamies iet uz priekšu un noklikšķināt uz tā. Un to mēs iesim. Divu dažādu veidu kešatmiņas saglabāšana jūsu vietnē. Tātad, pirmajā vietā ir norādīta statiskā kešatmiņa, un jūs redzēsit to vietņu sarakstu, kuras esat izveidojis savienojumu ar SiteGround, un viss, kas jums jādara, ir ieslēgt to, vienkārši dodoties šādi..

Un tagad jūsu nauda tiek mainīta. Šeit ir otrs kešatmiņas veids, ko sauc par Memcached. Noklikšķiniet uz tā, un tas ir kešatmiņas veids, kas tiks piemērots visam mitināšanas kontam. Mēs iesim uz priekšu un noklikšķiniet šeit, lai ieslēgtu arī šo. Tagad abi šie kešatmiņā. Mehānismiem ir veids, kā jūs varat iztukšot skaidru naudu.

Un tas, kā jūs varētu darīt, ja esat pieteicies vietnē SiteGround, ir šī mazā slota, kas atrodas šeit labajā pusē, un tajā teikts, ka jāmaksā nauda. Jūs varat noklikšķināt uz šīs, lai aizskalotu Memcached, un, kad atrodaties statiskā naudā, tur ir arī iespēja skalot skaidru naudu turpat. Tagad mums šeit ir jāiespējo arī dažas iespējas.

Jūsu vietnē SG optimizētāja spraudnis. Pirmā cilne ir super casher iestatījumi. Mēs vēlamies to pārslēgt tieši šeit, kur teikts par dinamisko kešatmiņu, un tad mēs to vēlamies pārslēgt tieši šeit, kur teikts, ka Memcached. Tagad ir dažas papildu iespējas dinamiskai kešatmiņai, kuras jūs varētu vēlēties zināt.

Pirmā iespēja ir šeit, kur varat iztīrīt kešatmiņu un iztukšot to. Jūsu augšējā administratora joslā būs opcija. Lai iztukšotu skaidru naudu. Nākamais ir automātiskā naudas iztīrīšana. Jūs vēlaties atstāt šo iespējoto. Galvenās iespējas, kuras vēlaties zināt, ir šeit. Tas saka, izslēdzot vietrāžus URL.

Atkarībā no jūsu vietnes veida, iespējams, ir dažas jūsu vietnes daļas, kurās nevarat iekļaut naudas izmaksu, jo tā radīs problēmu. Parasti to redzat vietnēs, kuru pamatā ir e-komercija. Tas notiek tāpēc, ka šāda veida vietnēs ir daudz dinamisku iespēju, un naudas apmaksa vienkārši nedarbosies?

Tātad šajā vietā jūs ievietosit vietrāžus URL lapās, kuras vēlaties izslēgt no kešatmiņas saglabāšanas. Jums tikai jāievada URL šeit un pēc tam noklikšķiniet uz vietas, kur teikts izslēgt, lai pievienotu to izslēgšanas sarakstam, un tagad jūsu vietne būs. Pilnībā samaksāts. Vietnes ātruma pēdējais pīlārs būs papildu veiktspējas optimizācija.

Tagad arī SG optimizētājs vai spraudnis jums sniegs dažas dažādas iespējas. Tātad pirmais būtu slinks attēlu ielādēšana. Tas nozīmē, ka apmeklētājs ielādē jūsu lapu. Viņi tos nerādīs vai arī netiks ielādēts attēls, kamēr viņi ritinās līdz tās lapas daļai, kurā šim attēlam vajadzētu būt.

Tādējādi jūsu vietne tiks ielādēta ātrāk un vietnes apmeklētāji to jutīs daudz ātrāk. Tātad, lai to iespējotu, mēs noklikšķināsim šeit, kur teikts par attēla optimizāciju, un šeit ir opcija, kas saka, ka slinki ielādēt attēlus. Mēs to ieslēgsim. Tas mums dod dažas papildu iespējas, ja mēs vēlamies.
Slinka slodze. Tie ietver Gravatar, RS, sīktēlus, adaptīvus attēlus, logrīkus un slinku ielādi mobilajās ierīcēs. Tātad jūs varat tos ieslēgt, kā vēlaties. Man ļoti patīk slinka ielāde, Gravatar, RS un sīktēli. Pārējie jums nav obligāti. Ja rodas kāda problēma, ko rada slinka ielāde, varat izslēgt noteiktas vietnes vietnes no slinka ielāde.

Jūs vienkārši ievietotu CSS klasi šiem elementiem. Tas ir mazliet tehnisks. Jūs to izdarītu tieši šeit un pēc tam noklikšķiniet uz izslēgt. Tagad ir papildu optimizācijas, vai ne? Šī ir vides optimizācijas opcija. Jūs vēlaties ritināt uz leju un pārliecināties, ka ir ieslēgta G zip saspiešana.

Visbeidzot, priekšējā gala optimizācija šeit. Tagad tie varētu būt nedaudz sarežģīti, un jūs dažreiz varat sagādāt mazliet nepatikšanas, tāpēc es iesaku tos atļaut pa vienam. Pēc tam pārbaudiet, vai tas jūsu vietnē nav izraisījis dīvainu rīcību. Tagad jums vajadzētu būt diezgan drošam, ieslēdzot HTML izvades funkciju.

Jums vajadzētu būt arī drošam, iespējot visas dažādās minificēšanas opcijas. Tātad, šeit ir viens, lai samazinātu JavaScript failus. Šis ir viens, lai samazinātu CSS failus. Tagad atlikšana padara bloķējošu Java skriptu. Tas varētu radīt problēmas. Kad jūs iespējot šo iespēju, jūs saņemsit brīdinājumu tieši šeit un varat apstiprināt, vai vēlaties to aktivizēt.

Un tā ir šī lieta, kurā noteikti vēlaties uzzināt, vai tā ir radījusi problēmu. Šeit ir vēl viena CSS failu apvienošanas iespēja, un tas varētu izraisīt arī dažas problēmas. Kā redzat, tas neizraisa brīdinājuma ziņojumu. Bet tikai zināt, ka tas var radīt problēmas.

Dažreiz. Tālāk mēs esam optimizējuši nekaitīgu Google fontu ielādi. Ieslēdzam to. Nākamais ir noņemt vaicājumu virknes no statiskiem resursiem. Tas man agrāk ir radījis problēmas, tāpēc esiet tikai uzmanīgs. Šī ir opcija, kas, kā jūs redzat, rada problēmas, kad spraudnis vai motīvs pie autora izlaiž jaunu atjauninājumu un pēc tam jūsu vietnē lietas sāk darboties nepatīkami..

Pēdējais ir atspējotas emocijzīmes. Tas nenozīmē, ka emocijzīmi nedarbosies jūsu vietnē. Tas tikai nozīmē, ka tas tiks ielādēts optimālākā veidā. Tagad es ātri apskatīšu savas vietnes priekšdaļu, lai pārliecinātos, ka nav redzamu problēmu, un tad es izdarīšu ātru ātruma testu.

Tātad šeit ir vietne, un līdz šim tā izskatās lieliski. Mani attēli tiek ielādēti, vai ne? Tiek rādītas šīs mazās ikonas. Parasti tas ir tas, ar ko jūs redzējāt. Ja jums ir radušās kādas problēmas, atstarpe ir pareiza. Dažreiz tie var pārklāties, ja ir arī problēma.

Viss izskatās perfekti. Faktiski tas izskatās tiešām labi. Labi, tāpēc es dodos uz vietni GT metrics.com un ieeju uz vietas un ielīmēju vietnes URL ar atpakaļejošu taustiņu ar klikšķi tieši šeit, kā teikts, pārbaudiet savu vietni. Tas prasa tikai brīdi, un tas ir jādara, lai lejupielādētu jūsu vietni.

Un tas sniegs jums dažus datus. Tas jums paziņos, cik ilgs laiks bija nepieciešams ielādēšanai. Tas jums pateiks, cik daudz pieprasījumu bija, un tas nāks klajā ar kādu patvaļīgu rezultātu. Tagad es iesaku nelietot pārāk lielu svaru šajā vērtējumā. Kā redzat, rādītāji ir. Diezgan augsts un a un B šeit ar ļoti ātru ielādes laiku – 1,2 sekundēm, lapu, malām zem megabaita un tikai 32 pieprasījumus.

Šī ir vietne, kurā tiek izmantots Ella mentors. Tagad es vienmēr saku, ka šeit nevajag pārāk daudz uzsvērt šos rādītājus. Svarīgi ir tas, kā jūtas jūsu vietne, kad kāds ienāk jūsu vietnē, taču no šī testa var redzēt, ka vietne tiek ielādēta ārkārtīgi ātri. Kas patiešām ir piemērots vietnei ar visiem šiem attēliem.

Nu, tur jums tas ir. Tas ir tas, kā jūs varat padarīt savas vietnes, izmantojot SiteGround, neticami ātru ielādi, un es ceru, ka jūs redzējāt arī milzīgo vērtību, ko iegūstat no SiteGround. Parasti jums būs jāmaksā simtiem dolāru gadā, lai iegūtu spraudņus, kas dara visu, kas jums tikai iekļauts.

Jau ar to pakalpojumu, kas jums ir ar viņiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc es iesaku izmantot vietni SiteGround, visu šo papildu labumu dēļ, kas tajos ietverti, un jums nav jādodas tos pirkt, un tos oficiāli atbalsta jūsu tīmekļa mitinātājs. Ja jums nav vietnes SiteGround, apsveriet iespēju izmantot zemāk esošo saiti vai WP crafter.com/siteground, ja jūs pasūtījāt SiteGround, es iekļauju kursa prēmiju, lai to izmantotu..

Tas palīdzēs jums izmantot visas iespējas. Tīmekļa vietnes izveidošana un pēc iespējas vairāk. Deivs, jūs atradāt zināmu vērtību šajā videoklipā, un es ceru, ka jūs to izdarījāt. Apsveriet iespēju pacelt šo īkšķi un dalīties tajā ar draugu.

Un, ja jums vispār ir kādi jautājumi, es aicinu jūs uzdot komentāru sadaļā zemāk.

Es mīlu atbildēt uz jūsu jautājumu un palīdzēt jums visādā ziņā, cik vien spēju. Ei, paldies, ka skatījāties, un redzēsim nākamajā videoklipā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map