Verslo el. Pašto abonementų kūrimas: paprasti žingsniai į savo @ Domain.com el. Paštą

Įsigiję savo domeno vardą, turėtumėte ieškoti el. Pašto adreso, susieto su jūsų domeno vardu. Naudojant el. Pašto adresą tuo pačiu vardu kaip ir jūsų domeną, sukuriamas stiprus profesionalo įspūdis. Nereikia genijaus išsiaiškinti, kad versle neturėtumėte bendrauti su tais, kurie turi „[apsaugotas el. paštu]kaip jų el. pašto adresą.


Dar sensacinga tai, kad komandos nariams galite sukurti el. Laišką, kuriame bus rodomas įmonės pavadinimas! Sutaupykite dėl to, kad domenas.com el. Paštas yra patrauklus rinkodaros patarimas ir jūsų prekės ženklui.

Verslo vartotojams labai rekomenduojama sukurti el. Laišką, susijusį su jūsų domeno pavadinimu, o ne „Gmail“, todėl jis tampa labiau asmeninio naudojimo.

Žemiau pateiktą pavyzdį naudokite el. Laišką su savo domeno vardu:

Domeno vardas: www.closet.com

Tavo elektroninis paštas: [apsaugotas el. paštu]

Norėdami tai pasiekti, mes stengiamės padėti jums per procesą iš vidaus ir išorės.

1. Užregistruokite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą

Norėdami įsigyti domeno vardą, galite patikrinti bet kurį domenų registratorių, kad gautumėte savo domeną (pvz.,., „GoDaddy“ yra didelis domenų registratorius, siūlantis ir talpinimą). Šie registratoriai taip pat siūlys tinkamus domenų vardus jūsų verslui, kuriuos galite pasirinkti, ypač kai daugiau nebegalite priklausyti „Amazon.com“ ar „eBay.com“.!

Tada turite susieti savo domeno vardą su pasirinkta žiniatinklio prieglobos paskyra, kad galėtumėte kurti savo įmonės el. Pašto paskyras. Savo svetainės prieglobai rekomenduoju naudoti „SiteGround“.

Prisijungę registratorių ir pagrindinį kompiuterį, prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos paskyros, kad pradėtumėte kurti el. Laiškus.

Apsilankykite „SiteGround“

2. Prisijunkite prie „cPanel“ ir susikurkite savo el. Pašto abonementus

Jei naudojate „SiteGround“ kaip prieglobos paslaugų teikėją, prisijunkite prie „cPanel“ prietaisų skydelio ir pamatysite skyrių „Paštas“. Spustelėkite El. Pašto paskyros.

Užpildykite šiuos laukus:

  • Pašto adresą
  • Slaptažodis
  • Patvirtinti slaptažodį

Jei norite pridėti pašto dėžutės kvotą, galite tai padaryti. Pagal numatytuosius nustatymus nustatyta kvota yra 250 MB, o tai nėra blogai. Atminkite, kad galite sumažinti ir padidinti pašto apribojimus, atsižvelgiant į prieglobos planą.

Norėdami baigti procesą, spustelėkite mygtuką „Sukurti sąskaitą“. Kartodami aukščiau nurodytus veiksmus, galite sukurti kelias domeno vardo el. Pašto paskyras. Viskas!

3. Prisijunkite prie savo el. Pašto paskyros

Sukūrę savo el. Pašto abonementus, dabar galite prie jo prieiti spustelėję „Webmail“.

Norėdami pasiekti savo el. Paštą, spustelėkite Prisijungti prie žiniatinklio pašto.

Pasirinkite numatytąją žiniatinklio pašto programą ir iš ten galite pamatyti savo pašto dėžutę.

El. Laiškus galite pradėti siųsti ir gauti naudodami žiniatinklio pašto programą.

Savo el. Paštą galite susieti su skirtingais įrenginiais, nustatydami pageidaujamos programos ar įrenginio konfigūracijos scenarijus.

Nustatykite savo el. Pašto paskyrą naudodami „G Suite“

Sukūrę savo el. Pašto abonementus, galite juos susieti su „G Suite“ naudodami „Google Cloud“. Tai lengviau naudoti nei naudojant žiniatinklio pašto programą. Be to, žiniatinklio paštas nesiūlo jokių kitų programų, išskyrus tik el. Laiškų siuntimą ir gavimą. Tačiau „G Suite“ teikia visas populiarias „Google“ programas, tokias kaip „Gmail“, „Google“ nuotraukos, „Dokumentai“, „Diskas“ ir kt.

Galite turėti „G Suite“ planą tik už 5 USD vienam vartotojui per mėnesį ir galite pasiekti visas jo siūlomas programas ir funkcijas.

Kaip užregistruoti savo el. Pašto sąskaitą „G Suite“

Eiti į „G Suite“ svetainėje ir pasirinkite savo pasirinktą planą.

Kai pasirinksite savo planą, įveskite būtiną informaciją apie savo verslą, kad galėtumėte tęsti.

Po to jie paklaus, ar jūs jau įsigijote domeną. Kadangi tai padarėte anksčiau, pasirinkite parinktį „Aš turiu domeną“ ir galite spustelėti „Kitas“.

Įveskite savo įmonės vardą arba domeno vardą. Baigę spustelėkite „Kitas“.

Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Šis vartotojo vardas bus jūsų el. Pašto paskyros vardas, jis bus pridėtas prie jūsų domeno vardo.

Kai atliksite šiuos veiksmus, pasirodys pranešimas „Sėkmingas“.

Norėdami baigti sąrankos procesą, spustelėkite mygtuką „Eiti į sąranką“.

Nustatymo ekrane pradėkite kaupti savo komandos narius, kad sukurtumėte daugiau paskyrų. Pažymėkite parinktį „Pridėjau visus vartotojo el. Pašto adresus, šiuo metu naudojančius [šį domeną]“ ir spustelėkite mygtuką „Kitas“.

Patikrinkite savo domeno nuosavybės teises, nukopijuodami metažymą arba įkeldami HTML failą į savo prieglobos sąskaitą, kad galėtumėte patvirtinti. Norėdami patvirtinti domeno nuosavybę, naudokite tik vieną iš šių metodų.

Prisijunkite prie savo svetainės ir įdiekite Įdėkite antraštes ir poraštės papildinį.

Įdiegę eikite į „Nustatymai“, tada „Įterpti antraštes ir poraštę“ ir įveskite metažymą teksto srityje „Skriptai antraštėje“. Spustelėkite mygtuką Įrašyti.

Atlikę visus nustatymus, jums reikės „MX Records“ domeno vardo, kad „G Suite“ veiktų jūsų el. Pašto abonementuose..

Kaip sukurti MX įrašus:

Eikite į savo „cPanel“ ir apsilankykite pašto skyriuje. Spustelėkite „MX Entry“. Atminkite, kad kai kurie terminai ar skyriai skiriasi nuo kitų prieglobos paslaugų teikėjų. Aš naudoju „SiteGround“. Jūs tiesiog turite išsiaiškinti, kas jį atitinka ar panašus.

Pasirinkite savo domeno vardą ir spustelėkite Nustatyti „Google MX“.

Kitiems prieglobos paslaugų teikėjams gali tekti grįžti į „G Suite“ svetainę ir pažymėti parinktį „Aš atidariau savo domeno valdymo skydelį“. Peržiūrėkite „MX Records“, kuriuos galite nukopijuoti iš „Google“ į savo „cPanel“. Grįžkite į savo prieglobos sąskaitą ir įveskite „MX Records“. Spustelėkite „Pridėti įrašą“

Eikite į „G Suite“ svetainę ir pažymėkite parinktį „Aš sukūriau naujus MX įrašus“. Ištrinkite visus esamus „MX Records“ įrašus, nukreipiančius į jūsų domeno vardą. Ištrynę visus MX įrašus, išsaugokite MX įrašus rankiniu būdu ir pažymėkite parinktį „Įrašiau MX įrašus“. Spustelėkite mygtuką „Patikrinti domeną ir nustatyti el. Paštą“ ir procesas bus baigtas.

Dabar galite prisijungti prie savo „Gmail“ ar „G Suite“ paskyros kaip administratoriai ir tuo nesunkiai galite naudotis naudodamiesi skirtingais įrenginiais.

Išvada

Jei turite firminę el. Pašto paskyrą, ji atrodo teisėta ir profesionali. Bus padidintas jūsų pasitikėjimas savo potencialiais ir esamais klientais, nes tai puikus būdas bendrauti su verslu susijusiais klausimais, kai žinote, kad nebendraujate su „tiesioginiu naktų“ subjektu..

Domeno vardo ir verslo el. Pašto įsigijimas yra pigus, o bet kuris verslas, kuris iš esmės to negali padaryti, neturėtų garantuoti, kad kas nors pasitikės. Augant jūsų kontaktams, jūs galite naudokite papildinius, kad sudarytumėte el. pašto sąrašus arba sustiprinkite el. pašto rinkodarą naudodamiesi programine įranga toliau plėtoti savo verslo viziją.

Pradėkite dabar ir sukurkite savo verslo el. Paštą, kad palaikytumėte ryšius su klientais patikimumo ženklu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector