Recenzia Dreamhost

Vďaka svojej 97-dňovej záruke vrátenia peňazí a širokej škále hostiteľských balíkov je DreamHost solídnym vstupom na austrálsky trh webhostingov..


Ich čísla dostupnosti sa pohybujú okolo 99,96 percent a pri rýchlostiach 719 ms sú určite uvádzať niekoľko pôsobivých čísel.

Je DreamHost ten, na ktorý ste čakali? Ak je to možné, pokiaľ nenájdete platformu založenú na systéme Windows. V opačnom prípade je toho veľa o tomto veteránovi webhostingovej scény.

Zápory

  • Prístup k zákazníckej podpore sa môže javiť ako obmedzený
  • Migrácie webových stránok sú často dostupné iba na základe mzdy

DreamHost je v prevádzke približne dve desaťročia. Ponúkajú a 100% záruka dostupnosti a nepretržitá podpora zákazníkov. Spoločnosť tvrdí, že je nadšená softvérom s otvoreným zdrojovým kódom a WordPress. Ako sila, ktorá stojí za 1,5 milióna webových stránok, je DreamHost populárnou voľbou pre webmasterov z celého sveta.

Prehľad Dreamhost webhostingu

DreamHost sa skutočne snaží zobrať komplikácie a dohady pri vytváraní webovej stránky. Poskytujú a vlastný ovládací panel, ktorý je intuitívne navrhnutý. Ak ste prvýkrát správcom webu, nie sú potrebné žiadne znalosti na vyššej úrovni.

Ak potrebujete vytvoriť webovú stránku, potom vám tu DreamHost môže pomôcť. Majú prehľadný webový tvorca, ktorý obsahuje veľa pekných tém. Ľudia, ktorí dávajú prednosť WordPress, budú radi, keď nájdu svoju obľúbenú platformu, ktorú DreamHost skutočne podporuje, DreamHost je jedným z webhostingu odporúčaného programom WordPresss.

Tvorba webových stránok samozrejme nie je špecialitou spoločnosti DreamHost. Ak chcete skutočne mimo bežnú webovú stránku, mali by ste sa pozrieť na niektoré z najlepších tvorcov webových stránok, ktoré sú k dispozícii.

Keď si vyberiete DreamHost, budete mať vždy možnosť interagovať s ľuďmi, ktorí poskytujú odbornú technickú podporu. Nečakajte, že ich budete môcť telefonovať z telefónu, pretože táto možnosť nie je k dispozícii.

Vďaka nadpriemernej rýchlosti a dostupnosti môžete spoločnosti DreamHost dôverovať, že vášmu webu poskytne výkon, ktorý potrebuje na úspech. Navyše objavíte množstvo aplikácií a doplnkov, ktoré vylepšia funkčnosť vašich webových stránok. Vyhľadajte užitočné doplnky, ako sú Joomla, Tumblr, Shopify, Drupal a ďalšie.

Cena za webhosting Dreamhost

Táto spoločnosť ponúka veľa možností pre hosťovanie. Či už je vaša organizácia veľká alebo malá, nájdete možnosť, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Zdieľaný hosting Dreamhost

Zdieľané plány hosťovania spoločnosti DreamHost sa môžu nakupovať mesačne, ročne alebo tri roky.

Samozrejme, trojročný balík vám poskytne najväčšie úspory nákladov. Ak ste práve začínate a myslíte si, že tri roky je príliš veľa záväzku, jedna z kratších možností by pravdepodobne fungovala dobre a nestojila by za ruku a nohu.

Jedna vec, ktorú si treba uvedomiť, je, že ak pôjdete s mesačnou možnosťou, budete si musieť kúpiť a zaregistrujte svoje doménové meno za približne 9,99 USD. Pri dlhodobejších možnostiach je názov domény zahrnutý zadarmo.

Dreamhost zdieľané

Ako hovorí webová stránka DreamHost, ich spoločné plány hostenia sú pre začínajúceho webmastera ideálnym miestom na začatie. Sú jednoduché, priame a cenovo dostupné.

Používateľské rozhranie je priateľské a prístupné, a existuje množstvo možností na spustenie blogu, firemnej webovej stránky alebo dokonca internetového obchodu. Vďaka množstvu prispôsobiteľných tém a kompatibilných doplnkov je toto univerzálne, ale ľahko použiteľné. Pravidelné aktualizácie a 24/7 podpora sú základné vlastnosti.

DreamHost migruje vaše existujúce webové stránky WordPress, ak ich máte. Či už je to váš prípad alebo nie, určite oceníte prístupný panel správcu, bezplatné doménové meno, bezplatné e-mailové adresy, bezplatná ochrana súkromia a inštalácia jedným kliknutím. Zálohy sú automatizované a bezplatný certifikát SSL udržuje vašu bezpečnosť v bezpečí.

Ak si vyberiete zdieľaný hosting s DreamHost, získate neobmedzené databázy MySQL a prístup k mnohým pokročilým nástrojom. Medzi funkcie patrí bezpečný prístup do shellu, úplný shell systému Unix, prístup k nespracovaným protokolovým súborom a podpora pre Python, Perl a Rails..

V súčasnosti ponúka DreamHost dva spoločné plány hosťovania.

Shared Starter

Tento balík, ktorý začína na 2,59 AU $ mesačne na trojročné predplatné, obsahuje jednu webovú stránku s bezplatnou doménou.

Prevádzka je neobmedzená a získate úložisko SSD spolu s predinštalovaním WordPress.

Ak chcete, môžete do tohto balíka pridať e-mail za nominálnu mesačnú sumu. Na porovnanie, mesačné náklady na tento balík sú 4,95 AU $.

Zdieľané neobmedzene

Neobmedzený plán sa začína na 5,95 USD mesačne počas úvodného obdobia troch rokov. Potom cena stúpne na 7,95 USD mesačne.

Tento balík vám poskytuje neobmedzený počet webových stránok, neobmedzený prenos a neobmedzené e-mailové adresy pre svoju doménu bez ďalších poplatkov. Ak sa rozhodnete pre mesačnú možnosť, každý mesiac vám budeme účtovať 10,95 AU $.

DreamHost VPS Hosting

Hosting VPS od DreamHost je o krok vyššie zo zdieľaných hostingových balíčkov. Rovnako ako iné plány VPS získate zdroje, ktoré sú určené iba pre váš web. To znamená zlepšená rýchlosť a výkon, metriky, ktoré sa skutočne počítajú s rastúcou webovou stránkou.

Napriek zvýšenej funkčnosti majú zákazníci na tejto úrovni stále neuveriteľne ľahké rozhranie, vďaka ktorému je možné webovú stránku uviesť do prevádzky v priebehu niekoľkých minút..

Dreamhost VPS

Ak vaše webové stránky a ich potreby rastú, môžete v priebehu niekoľkých sekúnd rozšíriť veľkosť úložiska a pamäte RAM. S týmito balíkmi VPS získate všetko, čo potrebujete, vrátane e-mailu, SSL, SSD, funkcií ochrany osobných údajov a neobmedzených domén.

s neobmedzená šírka pásma a 100% záruka dostupnosti, váš web je na ceste k úspechu. Získate dokonca neobmedzené databázy MySQL a neobmedzené e-mailové účty.

Dreamhost VPS

V súčasnosti ponúka DreamHost štyri plány VPS. Každý z nich je možné zakúpiť mesačne, ročne alebo tri roky.

VPS Basic

Toto je pre web, ktorý sa práve začína. Dodáva sa s jedným GB RAM, 30 GB úložného priestoru SSD, neobmedzeným počtom webových stránok a neobmedzeným prenosom. Mesačný plán stojí AU 15 dolárov mesačne. Jednoročný balík stojí 13,75 EUR mesačne a trojročná dohoda sa končí 10 AU.

VPS Business

Tieto balíčky, ktoré sú určené pre malé podniky, zahŕňajú dve GB RAM, 60 GB SSD úložiska a rovnaké neobmedzené možnosti, ktoré sú zahrnuté v základnom pláne. Medzimesačne tento balík stojí AU 30 dolárov mesačne. Jednoročné plány znižujú cenu na 27,50 EUR mesačne, pričom tri roky stojí 20 AU mesačne.

VPS Professional

Tento balík sa môže pochváliť rovnakými neobmedzenými funkciami ako predchádzajúce dva.

Rozširuje však RAM na štyri GB a úložisko SSD na 120 GB.

Cena tohto balíka klesá mesačne na 60 dolárov a cena tohto balíka klesne na 55 dolárov mesačne na jeden rok a 40 dolárov mesačne na tri roky..

VPS Enterprise

Je určený pre webové stránky, ktoré požadujú oveľa viac prostriedkov.

Vrátane osem GB RAM a 240 GB SSD úložiska, tento plán 120 dolárov mesačne je pre rastúce podnikanie veľkým prínosom.

Registrácia na jeden rok znižuje cenu na 110 dolárov mesačne, zatiaľ čo trojročné predplatné stojí 80 dolárov mesačne.

Dedikovaný hosting Dreamhost

Plne zvládnuté, vyhradený serverový hosting od DreamHost je určený pre podnikovú webovú stránku, ktorá vyžaduje úplne zaviazané zdroje a vylepšenú bezpečnosť.

Zákazníci si môžu vybrať z mesačných alebo ročných plánov, ktoré ponúkajú najmodernejší hardvér a softvér.

Výkonnosť webových stránok je s týmito plánmi určite inovovaná. Ochrana DDoS a redundancia napájania 2N + 2 ponúkajú pokoj, rovnako ako 100% záruka dostupnosti. Napriek všetkým schopnostiam, ktoré sú súčasťou týchto balíkov, rozhranie zostáva užívateľsky prívetivé.

dedocated-Dreamhost

Zákazníci získajú úplný prístup typu root a shell a možnosť obnoviť alebo opraviť svoj server, kedykoľvek je to potrebné. Medzi ďalšie funkcie patrí Ubuntu Linux, OPcache, úložisko RAID 1, Node.js, PHP7, Ruby, Python, Perl a mnoho ďalších..

DreamHost poskytuje dva balíčky pre vyhradený hosting.

štandardné

Cena tohto balíka je 169 USD mesačne alebo 149 USD mesačne počas celého roka. Súčasťou tohto balíka je server Intel Xeon 4-Core 8-Thread, štyri GB RAM, jeden TB HDD a ďalšie už spomenuté funkcie..

vylepšené

Mesačne tento plán bude stáť 299 dolárov. Ak sa zaregistrujete na jeden rok, mesačne zaplatíte 279 AU $. Získate tak server Intel Xeon 12-Core 24-Thread s 16 GB RAM a dvoma TB HDD. Dokonca aj pre webové stránky, ktoré prechádzajú vážnym rastom, by to malo byť dosť energie.

Dreamhost hosting WordPress

Ak sa prísne venujete webovým stránkam WordPress, môžete vyskúšať DreamHost’s Hosting na WordPress.

Je potrebné poznamenať, že WordPress podporuje DreamHost ako hostiteľa svojej platformy, takže tu pravdepodobne nájdete všetky prispôsobenia a silu, ktoré tu potrebujete..

Všetky hostingové plány programu WordPress zahŕňajú okamžité nastavenie webových stránok WordPress, bezplatnú doménu a používateľsky prívetivý panel.

Dreamhost-wordpress

Aktualizácie WordPress sú automatické a obsahuje množstvo ochrany súkromia. s bezplatný e-mailový hosting a priložený certifikát SSL, toto je priama a cenovo dostupná voľba pre oddaného WordPress.

DreamHost poskytuje zdieľaný aj spravovaný hosting WordPress. Okrem toho môžete ísť s možnosťou VPS. Zdieľané balíky a balíky VPS sú rovnaké ako balíky uvedené vyššie. Takto zostane spravovaný hosting WordPress ako jediná zostávajúca služba, ktorá bude podrobne opísaná.

Spravované hosťovanie pomocou WordPress

Táto hostingová služba, známa ako DreamPress, je k dispozícii v troch úrovniach a to buď mesačne, alebo ročne. Základné predplatné DreamPress umožňuje približne 100 000 mesačným návštevníkom. Má nemeraná šírka pásma a 30 GB úložného priestoru SSD. To stojí 19,95 AU $ mesačne alebo 16,95 AU $ mesačne počas jedného roka.

Aktualizovaný balík DreamPress Plus obsahuje neobmedzené CDN a 60 GB úložného priestoru SSD pre približne 300 000 návštevníkov mesačne. Mesačne tento plán stojí 29,95 dolárov, pričom jednoročné predplatné znižuje mesačnú cenu na 24,95 USD mesačne..

DreamPress Pro je určené pre webové stránky s viac ako miliónom návštevníkov každý mesiac. Má 120 GB úložného priestoru SSD a neobmedzené CDN. Za 79,95 AU $ mesačne alebo 71,95 AU $ mesačne počas jedného roka je to relatívne cenovo dostupný balík.

Ako sa plány DreamHost stáčajú do konkurencie?

DreamHost funguje dobre v porovnaní s inými webovými hostiteľmi v Austrálii. Za zmienku však stojí neponúkajú žiadny hosting založený na systéme Windows. To znamená, že musíte používať Linux. Pre niektorých ľudí to nie je nič, ale pre iných to je.

Z hľadiska ceny je pekné vidieť, že rozdiel medzi úvodnými a bežnými nákladmi spoločnosti DreamHost nie je veľký. Po skončení propagačného obdobia a začatí platenia bežných cien pravdepodobne nepocítite nepríjemný šok s nálepkou.

Možno sa vám však nebude páčiť, že bezplatné migrácie webových stránok nie sú vždy dostupné prostredníctvom DreamHost. Ak máte webovú stránku hostenú inde, ktorú chcete presunúť do DreamHost, môže vás to stáť.

DreamHost zákaznícka podpora

služby zákazníkomAk potrebujete pomoc pri používaní DreamHost, budete si ju môcť vyžiadať e-mailom, online chatom alebo systémom založeným na lístkoch. však, nemôžete ich kontaktovať telefonicky, čo môže byť trochu bolesti hlavy, keď máte pocit, že by bolo efektívnejšie hovoriť s niekým. Zdá sa však, že funkcia online rozhovoru funguje dobre. Priemerná doba odozvy je menej ako jedna minúta.

Za zmienku stojí aj značná vedomostná základňa DreamHost. Ak máte nejaké bežné otázky alebo obavy, pravdepodobne nájdete odpovede, ktoré tam potrebujete.

Výsledok

Aj keď DreamHost nie je úplne zameraný na najlepších webových hostiteľov v Austrálii, stále sľubuje dosť dobrú hodnotu. Jeho čísla dostupnosti a rýchlosť vyzerajú dobre. Navyše má ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok a množstvo možností, pokiaľ ide o hostovanie balíkov.

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map