Recenzia CartFlow 2020

Prehľad CartFlows

Ak ste predávali veci online pomocou služieb WordPress a WooCommerce, potom súhlasíte, keď poviem toto: proces platby s WooCommerce je na hovno.


Neexistuje spôsob, ako si prispôsobiť vzhľad stránky pokladnice, ani žiadny spôsob, ako ponúkať doplnkové produkty. Bez optimalizovaného zúženia predaja vaša firma stráca každý deň peniaze.

To som sa ja a môj partner rozhodli vyriešiť. S mojim dobrým priateľom Sujayom Pawarom, tvorcom témy Astra, sme chceli vytvoriť najlepší doplnok pre predaj zúženia pre WordPress, ale to, čo sa CartFlows vyvinul do súčasnosti, je omnoho viac. Je to zďaleka najlepšie softvérové ​​obdobie predaja zúženia a nehovorím to len preto, že som ho vytvoril.

CartFlows ponúka veľa úžasných funkcií, ktoré pomôžu každému s akoukoľvek úrovňou zručností vytvoriť akýkoľvek druh zúženia v priebehu niekoľkých minút..

V súčasnosti sa používa na viac ako 10 000 webových stránkach a používatelia ho milujú, pretože je ľahko použiteľný a vďaka nemu sa proces vyplácania peňazí zlepší, takže majitelia webových stránok nakoniec zarobia viac peňazí, čo je skutočne tu konečný cieľ.

V tejto recenzii sa chystáme pokryť:

 1. CartFlows: Ako sa líši od ClickFunnels
 2. CartFlows: Ako sa líši od ThriveArchitect
 3. Rôzne druhy zúžení, ktoré môžete vytvoriť pomocou CartFlow
 4. Čo musíte urobiť pred použitím CartFlows
 5. Cartflows: Kľúčové vlastnosti
 6. Cena CartFlows Pro
 7. CartFlows Free Vs. Pro: Ktorú verziu by ste mali získať?
 8. CartFlows: Zákaznícka podpora
 9. CartFlows: Čo sa mi na ňom páči
 10. CartFlows: Čo sa mi na ňom nepáči
 11. CartFlows: Záverečné myšlienky

CartFlows: Ako sa líši od ClickFunnels

ClickFunnels je úžasný softvér na vytváranie lievikov, ktorý vytvoril Russell Brandon a jeho tím. A aj keď mám obrovský rešpekt k tomu, čo vytvorili, existuje niekoľko vecí o ClickFunnels, ktoré sa mi obzvlášť nepáčia.

Domovská stránka Clickfunnels

Pre jednu, stránky, ktoré vytvoríte pomocou ClickFunnels, nie sú hostené vo vašej vlastnej doméne, takže tu máte radi prenájom nehnuteľností. Nevlastníte nič. Váš obsah a údaje sú uzamknuté v ClickFunnels, čo bude veľká bolesť, ak sa v budúcnosti rozhodnete prejsť na iný nástroj na tvorbu stránok. Keďže technicky nič nevlastníte, vždy existuje riziko straty zúženia, na ktorom ste tak tvrdo pracovali, a nebudete s tým môcť nič urobiť..

Po druhé, tvorca stránky ClickFunnels je hrozný. Je neohrabaný, ťažko použiteľný a extrémne obmedzený.

Hosting vášho obsahu v inej doméne, ako je tá vaša, je vždy riskantný a v dlhodobom horizonte musí poškodiť vaše marketingové úsilie. To je primárne dôvod, prečo je CartFlows navrhnutý tak, aby fungoval vo vnútri WordPress. Je vyrobený tak, aby ste mohli hostiť zúženie vo svojej doméne a môžete ho zostaviť od začiatku priamo vo WordPress..


CartFlows: Ako sa líši od ThriveArchitect

Niektorí z vás sa možno pýtajú: „Služba ThriveArchitect vám tiež umožňuje hostiť zúženie na vašej vlastnej doméne. Aký je teda rozdiel? “

Porovnávanie ThriveArchitect a CartFlows je podobné porovnávaniu chleba a ryže: obidva môžu robiť niečo o svojom hlade, ale úplne iným spôsobom..

Prospešný architekt

S ThriveArchitect budete stavať zúženie mimo WordPress. Takže budete musieť používať iný softvér a naučiť sa úplne nové rozhranie a spôsob, ako robiť veci.

Na druhej strane funkcia CartFlow vám umožňuje zostaviť zúženie priamo vo WordPress. Nepotrebujete samostatný softvér. To má niekoľko výhod, z ktorých niektoré sú tieto:

 1. Na učenie nového softvéru nemusíte tráviť čas. Budete používať WordPress, ktorý pravdepodobne budete používať aj keď spíte.
 2. Okrem doplnkov CartFlows môžete použiť ďalšie doplnky, ktoré vám umožnia ľahko zostaviť webovú stránku.
 3. CartFlows sedí na vrchole WooCommerce, takže všetko, čo pracuje pre WooCommerce, by malo fungovať pre CartFlows.
 4. Môžete použiť existujúci nástroj na tvorbu stránok a nie nový nástroj na vytváranie neohrabaných stránok.

Tieto výhody vám môžu ušetriť toľko času a problémov na ceste. Teraz sa pozrime, ako začať používať CartFlows a čo CartFlows ponúka, pokiaľ ide o funkcie a funkcie.


Rôzne druhy zúžení, ktoré môžete vytvoriť pomocou CartFlow

Existuje veľa rôznych typov zúžení, ktoré môžete vytvoriť pomocou funkcie CartFlows. Nie ste obmedzení na jednoduchý predajný zúženie so stránkou pokladne, ale môžete vytvoriť aj nasledujúce zúženia:

 • Lievik zadarmo pre produkty / služby / konzultácie / ponuky
 • Zúženie zoznamu webinárov
 • Lievik s oloveným magnetom
 • Zúženie pre členstvo
 • Dvojfázový lievik s tromi drôtmi
 • Živé ukážkové zúženie
 • Lievik na zrušenie nákupu
 • Lievik klientskej aplikácie
 • Nálevka pri spustení produktu

Toto nie je v žiadnom prípade vyčerpávajúci zoznam. Je to len preto, aby sme vám predstavili možnosti, ktoré CartFlows ponúka. V niektorých z týchto zúžení možno budete musieť použiť doplnky tretích strán. Schopnosť používať akýkoľvek dobre kódovaný doplnok WordPress dokonca rozširuje škálu vecí, ktoré môžete robiť s CartFlows.


Čo musíte urobiť pred použitím CartFlows

Ukážem vám, ako CartFlows chvíľu funguje, ale pred použitím CartFlows musíte urobiť niekoľko vecí.

Po prvé, musíte mať nainštalovaný WooCommerce. Ak je váš obchod nový a WooCommerce ešte nie je nainštalovaný, CartFlows to urobí za vás v sprievodcovi nastavením. Pozrime sa na intuitívneho sprievodcu nastavením CartFlow, ktorý uľahčuje nastavenie rovnako ako štyri kliknutia:

Sprievodca nastavením CartFlow

Ak používate WooCommerce prvýkrát, musíte urobiť niekoľko vecí.

Najprv musíte pridať produkt. Nechápte ma zle. Môžete vytvoriť zúženia pomocou funkcie CartFlow, aj keď ešte nemáte produkt, ale ak chcete, aby stránka pokladnice fungovala správne, musíte ju prepojiť s produktom..

Ak chcete pridať produkt, jednoducho prejdite na Produkty na ľavom paneli panela WordPress a kliknite na tlačidlo Pridať nové.

Pomenujte svoj produkt, nastavte bežnú cenu, pridajte krátky popis a obrázok produktu. Toto sú základné informácie, ktoré musíte poskytnúť, ale môžete uviesť ďalšie podrobnosti, ako napríklad predajnú cenu, ktorú môžete naplánovať, SKU, stav zásob, rozmery a ďalšie.

Akonáhle je všetko hotové, stlačte publikovať, a teraz máte svoj prvý produkt.


CartFlows: Kľúčové vlastnosti

CartFlows má na rukávoch veľa trikov a funkcie, ktoré sú dostatočne výkonné, aby vám umožnili vytvárať pokročilé zúženia. Či už ide o predaj zúženia alebo zúženie s budovaním zoznamu e-mailov, môžete si ho vytvoriť pomocou CartFlows. V tejto časti sú uvedené jeho jedinečné vlastnosti s poznámkami, ak sú k dispozícii v bezplatnej alebo profesionálnej verzii.

Šablóny pripravené na použitie (zadarmo a profesionálne)

CartFlows poskytuje 4 bezplatné šablóny a 6 prémiových šablón, ktoré vám pomôžu čo najskôr vytvoriť svoj prvý tok / zúženie. Tieto šablóny fungujú pre väčšinu tvorcov stránok vrátane spoločností Elementor, Beaver Builder, Divi Builder, Thrive Architect a čoskoro aj Gutenberg..

A áno, tieto šablóny budú fungovať aj pre bezplatné verzie, takže ak momentálne nepoužívate prémiovú verziu nástroja na tvorbu stránok, nemal by existovať žiadny problém..

Takto je ľahké vytvoriť tok pomocou šablón CartFlows:

Šablóny zúženia košíka

Po importovaní šablón ich môžete ľahko presúvať a preskupiť. Krok môžete tiež odstrániť alebo duplikovať.

Jednu vec, ktorú musíte urobiť, je prepojiť produkt so stránkou pokladne. Kliknite na editovať, prejdite nadol a pod Rozloženie pokladnice, mali by ste vidieť toto:

prepojiť produkt s pokladňou

cvaknutie Vyhľadajte produkt, zadajte názov produktu a vyberte ho.

Vo verzii Pro sú tu ďalšie možnosti, ako je použitie kupónu a povolenie variantov produktu a povolenie množstva produktov.

Keď budete v poriadku s tým, čo máte, kliknite na tlačidlo OK aktualizovať.


Spolupracuje s tvorcami stránok WordPress (zadarmo a profesionálne)

Každá šablóna môže byť upravená pomocou väčšiny tvorcov stránok, takže ak ju už používate, môžete pokračovať a upravovať každú stránku zúženia pomocou nástroja na tvorbu stránok..

Napríklad na stránku pokladnice môžete pridať obrázok produktu, upravovať texty a pohrávať sa s rozložením pomocou nástroja na tvorbu stránok..

Tu je príklad úpravy šablóny stránky pokladnice CartFlow pomocou prvku Elementor:


Vlastné polia pokladnice (iba pre profesionálov)

Majitelia obchodov chcú častejšie ako iní pridať ďalšie polia formulára k pokladnici, ako je možnosť prihlásenia sa na odber bulletinu, veku, pohlavia a ďalších..

CartFlows Pro vám to umožní iba niekoľkými kliknutiami. V editore stránky pokladnice prejdite nadol a kliknite na tlačidlo Polia pokladnice. Začiarknite políčko vedľa Povoliť editor vlastných polí, Mali by ste vidieť ďalšie možnosti na úpravu polí Platba a fakturácia.

Pomocou týchto možností môžete zmeniť usporiadanie polôh každého poľa, zmeniť štítok, zmeniť šírku a požadovať ľubovoľné pole podľa vášho výberu. Vlastné pole môžete pridať aj niekoľkými kliknutiami.

Tu je príklad, ako môžete upraviť a zmeniť usporiadanie polí a pridať vlastné pole:


Globálna platba (iba pre)

K dispozícii je tiež možnosť nahradiť tradičnú stránku pokladne WooCommerce za stránku pokladnice, ktorú ste vytvorili pomocou CartFlow. Takže zakaždým, keď niekto kúpi vaše produkty, budú nasmerované na vašu zákaznícku stránku CartFlows na zákazku namiesto obvyklej stránky pokladnice WooCommerce..

Stačí urobiť nový tok pomocou funkcie CartFlows. Prvým krokom v tomto postupe by mala byť vaša stránka s pokladňou, ale nepriradiť k nej produkt. Toto by malo zostať prázdne. Pomenujte ho, napríklad „Global Checkout Page“. V tomto príklade som to pomenoval „Stránka globálnej platby“.

stránka globálnej pokladnice

V ďalších krokoch potom môžete pridať zvraty, downsells, poradie nárazov atď.

Po dokončení toku prejdite do nastavení CartFlow a kliknite na možnosť rozbaľovacej ponuky Globálna platba. Vyberte postup platby, ktorý ste práve vytvorili, a kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny.

POZNÁMKA: Predtým, ako to bude fungovať, by ste mali mať priradenú stránku pokladnice WooCommerce. Odhlásiť sa tento tutoriál o tom, ako priradiť stránky WooCommerce.

Keď sa tak stane, vždy, keď sa niekto pokúsi vyskúšať, zobrazí sa vám stránka s vlastnou platbou, ktorú ste vytvorili pomocou CartFlow.


Ľahko pridateľné hrboly objednávok (iba pre profesionálov)

Ďalšou skvelou prémiovou funkciou je možnosť pridať na vaše stránky s pokladom hrbole objednávok. Pri objednávke môžete ponúknuť súvisiace produkty za zníženú cenu, ako sú školiace programy, súvisiace kurzy, predĺžené záruky atď. To nakoniec zvýši celkovú kúpnu hodnotu zákazníka.

Tu je postup, ako pridať poradie objednávok:

Funkcia vyrovnania objednávky vám umožní vybrať si z niekoľkých možností. Náraz môžete pridať pred pokladňou, po fakturačných údajoch, po objednávke alebo po pokladni. Môžete pridať obrázok, zmeniť texty a zmeniť pozadie, orámovanie a farbu textu tak, aby zodpovedali vašej značke.

Je to tiež skvelý nápad, aby ste na stránku s pokladňou bezplatného produktu pridali odkaz na objednávku. Napríklad môžete rozdať bezplatnú elektronickú knihu ako olovený magnet, ale možno si zarobíte aj objednávkou.


Upsells / Downsells jedným kliknutím (iba pre profesionálov)

Upsells a downsells sú tiež ďalším spôsobom, ako zvýšiť hodnotu transakcie zákazníka a zvyčajne sa používajú na predaj nasledujúcich produktov:

 • Jednorazové ponuky
 • Kurzy majstrov
 • Vyššia cena softvéru
 • Veľké množstvo výrobkov
 • Tripwire ponúka

CartFlows sa dodáva so šablónami pre stránky na predný a dolný koniec stránky a môžete si tiež vytvoriť alebo importovať svoje vlastné.

Ak chcete pridať stránku na zvýšenie alebo zníženie ceny, upravte tok a kliknite na tlačidlo Pridať nový krok. Potom sa zobrazia šablóny pre stránky na predné a dolné stránky. Ak chcete vytvoriť svoju vlastnú stránku, stačí kliknúť Vytvor si svoj vlastný.

Tu je príklad použitia vzostupnej šablóny Elementor:

CartFlows podporuje služby PayPal a Stripe pri predaji jedným kliknutím.


Opustenie košíka (iba pre)

Opustenie košíka je pri internetových obchodoch veľmi častým javom reporting miera opustenia košíka v rozmedzí od 60% do 80%. Opustené vozíky sú v podstate stratené peniaze a vy musíte urobiť všetko, aby ste ich mohli získať späť.

CartFlows ponúka jedno riešenie integráciou so svojím CRM na spustenie e-mailu vždy, keď niekto poskytne jeho e-mailovú adresu, ale nedokončí platbu.


Podpora vlastných skriptov (zadarmo a profesionálne)

Môžete tiež pridať akýkoľvek vlastný skript, ktorý budete používať na vylepšenie svojej predajnej cesty, ako je napríklad živý skrátený kód chatu, vlastné pixely, roboti a ďalšie.

Ak to chcete urobiť, upravte krok / stránku a prejdite nadol po stránke. Uvidíte možnosť nazvanú Vlastný skript. Kliknite na to a do poľa vložte kód.

vlastný skript

Cena CartFlows Pro

CartFlows Pro má v súčasnosti jeden balík, ktorý má ročný poplatok 299 dolárov vrátane všetkých bezplatných a platených funkcií, aktualizácií doplnkov, technickej podpory, komunity používateľov online a členstva v SkillJet Training Academy. Akadémia SkillJet stále pracuje, ale jej cieľom je poskytnúť špičkové školenie o tom, ako budovať obchodné cesty pomocou CartFlow a ešte oveľa viac.


CartFlows Free Vs. Pro: Ktorú verziu by ste mali získať?

Bezplatná verzia CartFlows ponúka dostatok funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť jednoduchý predajný zúženie so stránkou pokladnice a stránkou s poďakovaním. Ak to všetko chcete teraz vytvoriť, mala by stačiť bezplatná verzia.

Ak však chcete vytvoriť rozšírené zúženia doplnené hrčkami, výkyvmi a poklesmi objednávok, najlepšie je kúpiť prémiovú verziu. Ak ste zavedený internetový obchod alebo firma a chcete maximalizovať svoj zisk, sú tieto funkcie nevyhnutné.


CartFlows: Zákaznícka podpora

Snažíme sa poskytovať hviezdnu podporu, aby všetci naši používatelia nezažili nič úžasné. Snažíme sa odpovedať na otázky do jedného dňa a ideme nad rámec písania vlastných skriptov, ktoré sú jedinečné pre potreby používateľa..

Ale za to nemusíte brať naše slovo. Podporuje nás veľa ľudí tu takže si to môžete pozrieť, ak vás to zaujíma.


CartFlows: Čo sa mi na ňom páči

 • CartFlow sa dá ľahko naučiť a umožňuje vám vytvoriť úžasné toky s hľadaním v priebehu niekoľkých minút.
 • Je navrhnutý tak, aby fungoval priamo vo WordPress, takže sa nemusíte učiť nový softvér.
 • Funguje s hlavnými tvorcami stránok, takže môžete ľahko začať používať šablóny alebo si vytvoriť vlastné.
 • Zákaznícka podpora je pohotová a skutočne užitočná.
 • Perfektne spolupracuje s WooCommerce. Čokoľvek funguje pre WooCommerce, funguje pre CartFlows.
 • Náš tím za spoločnosťou CartFlows je obratný a neustále pracuje na pridávaní ďalších funkcií a funkcií.

CartFlows: Čo sa mi na ňom nepáči

 • V znalostnej báze stále chýbajú podrobnejšie návody a články na riešenie problémov. Toto je rozhodujúce pri pomáhaní používateľom dosahovať to, čo chcú, v čo najkratšom čase.

CartFlows: Záverečné myšlienky

Je ťažké vymyslieť akýkoľvek iný softvér na vytváranie zúžení, ktorý je rovnako ľahko použiteľný a efektívny ako CartFlow. Keďže je postavený tak, aby pracoval priamo vo WordPress, poskytuje používateľom plnú kontrolu nad ich údajmi a obsahom a uľahčuje zostavenie zúženia pomocou známeho rozhrania WordPress..

V nadchádzajúcich mesiacoch sa chystáme uviesť na trh ďalšie úžasné funkcie, ako napríklad testovanie A / B, odpočítavanie času a ďalšie, ktoré posunú používateľskú skúsenosť na novú úroveň. CartFlows je pohodlný, výkonný a zároveň ľahko použiteľný doplnok WordPress, ktorý môže používať každý, kto má akýkoľvek druh podnikania a zručnosti, aby maximalizoval svoj zisk a zvýšil svoj príjem..

často kladené otázky

Keď kladiete otázky v komentároch, pokúsim sa na ne odpovedať tu v sekcii FAQ.

Spolupracuje CartFlows s Thrive Architect

Áno CartFlows spolupracuje s Thrive Architect a majú tiež nejakú šablónu, ktorú si môžete stiahnuť a používať s Thrive Architect

Má spoločnosť CartFlows celoživotnú dohodu?

Ponuka CartFlow má súkromnú doživotnú ponuku iba na obmedzenú dobu. Kliknite tu

Prípadne môžete za to zaplatiť split. Kliknite tu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector