Kľúčová webhostingová recenzia

Kľúčový webhostingCrucial je webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2003. Poslaním tejto spoločnosti bolo vždy uľahčiť malým podnikom v Austrálii nájsť úspech online..


Za 16 rokov svojej existencie sa spoločnosť Crucial rozrástla do tej miery, že má viac ako 7 000 VPS, ktoré riadi a rozmiestňuje..

Ich sieť denne spracúva viac ako 8,8 TB údajov. V Austrálii má zásadný význam.

Je známe, že sú inovatívne a vytrvalé. V súčasnosti sú pripojenie viac ako 50 000 firiem v Austrálii na web. V súčasnosti majú viac ako 6 000 spokojných zákazníkov.

Za to, čo sa rozhodli urobiť, konkrétne pomôcť malým podnikom v Austrálii získať prítomnosť na webe, spoločnosť Crucial odviedla chvályhodnú prácu. Sú slušným hostiteľom.

Keď ich však porovnáte s tým, čo je k dispozícii na svetovej scéne, uvidíte, že ich rýchlosť, ich servery a ich funkcie sú iba priemerné. Oni nerobia’Nerobím nič zlé, ale všimli sme si, že tam je’Nie je nič zvláštne, čo by ich prinútilo vyniknúť v porovnaní s ostatnými hostiteľskými službami bežiacimi v mlyne.

V skutočnosti, za cenu, ktorú by ste zaplatili so spoločnosťou Crucial, môžete získať kvalitnejšie služby od špičkových webových hostiteľov.

zatiaľ čo Kľúčové poplatky 19,99 dolárov pretože ide o pravidelný zdieľaný hosting, môžete získať podobné plány za 3,99 dolárov SiteGround alebo dokonca 0,80 dolárov / mesiac od Hostinger.

Zásadné vám bude účtovať aj poplatky za migráciu stránok, SSL (čo je bezplatný produkt) a zbavil sa nepretržitej podpory živého chatu, čo je štandard pre väčšinu moderných webových hostiteľov.

Milujeme však skutočnosť, že spoločnosť Crucial je austrálskou spoločnosťou. ����

Environmentálne zodpovedná spoločnosť

ekologickýCrucial si robí meno pre seba ako hostingové služby šetrné k životnému prostrediu. Ich záväzok pomáhať životnému prostrediu sa prejavuje v ponuke uhlíkovo neutrálnych služieb. Okrem toho zasadia jeden strom pre každého nového zákazníka, ktorý sa zaregistruje pre svoju hostingovú službu. Je to výhra pre všetkých zúčastnených.

Každý rok vyberajú určité príčiny, ku ktorým prispievajú v Austrálii alebo v iných častiach sveta. Za kalendárny rok 2013/2014 spoločnosť Crucial dokázala vyrovnať celý svoj rok emisie CO2.

Teraz, keď máte základný prehľad o tom, čo je táto spoločnosť a o čom sú, nechajme’Trvať trochu času a ponoriť sa do toho, čo táto spoločnosť ponúka a pre koho by ich služby mohli byť vhodné.

Vysvetlená kľúčová cena

To, čo sme videli, keď sme sa pozreli na tvorbu cien spoločnosti Crucial, nás prekvapilo. Neočakávali sme, že budú také lacné ako niektoré iné veľké mená v tomto podnikaní. Boli sme však prekvapení, koľko žiadajú o služby, ktoré Austrálčania môžu nájsť za zlomok ceny, ktorú ponúkajú iné renomované hostingové spoločnosti..

Základné zdieľaný hosting

Crucial ponúka svoj základný webhosting pre 19,90 dolárov mesačne. S ročným predplatným môžete ušetriť 16 percent, čo nakoniec znamená 199 dolárov.

Pri popisovaní balíka webhostingu, ktorý ponúkajú, spoločnosť Crucial zameriava službu 24x7x365. Tento balík považujú za spôsob, ako pomôcť austrálskym podnikom získať ich prítomnosť na internete. Niektoré z funkcie v tomto cenovom bode zahŕňajú:

 • Podpora 24 hodín denne. Je navrhnutý tak, aby svojim klientom poskytoval pokoj a pomoc, keď ich potrebujú.
 • 50 GB úložného priestoru. Poskytujú rýchle a bezpečné úložisko pre vaše webové stránky a váš e-mail.
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov a prevodov. V tomto cenovom bode ponúkajú neobmedzené množstvo e-mailov a možnosť prenosu neobmedzeného množstva údajov.

Performance Hosting

Plán Hosting výkonu je predstavený ako spôsob, ako zvýšiť rýchlosť a výkonnosť svojich stránok. Tento plán je navrhnutý tak, aby slúžil ako bod medzi zdieľaným hostingom a serverom Plány VPS.

Jeho primárnou funkciou predaja je lepšie rozdelenie zdrojov. Teoreticky, tento plán by mal umožniť, aby vaše stránky zvládli viac návštevníkov. Je dodávaný s plne vybavený ovládací panel, rovnako ako 24 hodín podpory. Dátové centrum so sídlom v Sydney je domovom vašich uložených údajov.

 • Tento plán, podobne ako základný plán, obsahuje 50 GB úložného priestoru.
 • Funkcia zvýšenia rýchlosti vám umožní prístup k 4 GB pamäte RAM, 400-percentnému zvýšeniu limitu CPU, 40 procesom CPU a 6 MB za sekundu diskového vstupu / výstupu.
 • Podobne ako v prípade základného plánu, služba Performance Hosting ponúka neobmedzený e-mail a neobmedzený prenos údajov prostredníctvom e-mailu.

Reseller Hosting

Hosting predajcu umožňuje vám to vytvárať účty a spravovať účty pre 50 a viac klientov. Je navrhnutý tak, aby vám dal kontrolu. Ceny sa pohybujú od 39,90 dolárov do 89,90 dolárov. Dodáva sa s mnohými funkciami, ktoré by ste očakávali od hosťujúcich predajcov, vrátane:

 • Viac možností úložiska
 • Neobmedzený prenos údajov
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Dátové centrum Sydney
 • 24-hodinová podpora v Austrálii
 • Zelená hosting

Hosting VPS

Hosting VPS je ústrednou súčasťou spoločnosti Crucial’s podnikaním. Od založenia spoločnosti nasadili viac ako 7 000 plánov VPS, počnúc od 10 dolárov mesačne až po 2 100 dolárov mesačne.

Zásadný vytvoril tri produkty VPS na mieru s cieľom zvýšiť ich prístupnosť pre rôzne podniky. Tie obsahujú:

 • Linux VPS
 • Windows VPS
 • cPanel spravoval VPS

Medzi ich vlastnosti patrí:

 • Rovnako ako služby, o ktorých sme už hovorili, ich VPS sa obsluhuje na austrálskom serveri a používa vysokovýkonné zariadenie vo vlastníctve APDC
 • Poskytujú podporu 24 hodín denne, sedem dní v týždni
 • Prichádzajú s 99 percentnou zárukou dostupnosti

Blaze Business SSD VPS

Spoločnosť Crucial ponúka zákazníkom svoj Blaze Cloud VPS. Toto prichádza so všetkým Úložisko SSD predtým to bola iba možnosť s vyhradeným serverom.

Blaze VPS sa zavádza okamžite a je navrhnutý tak, aby bol prispôsobiteľný rastúcim potrebám firmy. Plány začínajú na 164,95 dolárov mesačne a až na 579,95 dolárov mesačne.

 • Plány sa pohybujú od možnosti 2 GB RAM až po 12 GB RAM
 • Plán s najnižšou úrovňou ponúka dve jadrá CPU a plán s najvyššou úrovňou ponúka šesť
 • Plány začínajú úložiskom SSD s kapacitou 50 GB a špičkové úložisko SSD s kapacitou 100 GB
 • Všetky plány vám umožňujú nahrávať alebo sťahovať 500 GB mesačne
 • Všetky plány ponúkajú 100 MBIT

Blaze VPS má rovnakú záruku dostupnosti 99,9% dostupnosti, akú ponúka Crucial so svojimi ostatnými plánmi. Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

 • Pripravenosť na IPv6
 • Cloudová infraštruktúra bez jediného bodu zlyhania
 • Automatické núdzové prepnutie

Aplikácia “Zásadný mobil” je navrhnutý tak, aby používateľom poskytoval väčšiu kontrolu nad cloudovým VPS. Užívatelia si môžu vybrať z 25 operačných systémov plus. Aplikácia je dodávaná s podporou a doplnkami. Cieľom je uľahčiť správu servera malých firiem.

Zákazníci majú možnosť vytvoriť si vlastný jedinečný VPS podľa svojich potrieb. Sú schopní vybrať množstvo RAM, ktoré chcú, koľko počítačových jadier, koľko gigabajtov SSD úložiska, ktoré potrebujú, ako aj operačný systém, ktorý chcú používať. Cena za službu sa bude meniť v závislosti od zvolených funkcií.

cPanel VPS

Tento plán je určený pre jednotlivcov, ktorí chcú VPS, ale tešia sa jednoduchosti používania cPanel. Spoločnosť Crucial má tím odborníkov, ktorí rozumejú tomu, ako používať cPanel na vyváženie konfigurácie a výkonu systému VPS, aby dobre fungoval s väčšinou stránok..

cPanel VPS je možné použiť na web hosting alebo na hosťovanie predajcu. Nevýhodou tohto plánu je, že technická podpora je obmedzená. Užívateľ musí mať pri výbere tohto plánu predchádzajúce technické znalosti.

Tieto plány začínajú na 109 dolárov mesačne s možnosťou zaplatiť 2 135 dolárov za dvojročný plán. Tento plán obsahuje množstvo funkcií vrátane:

 • Záruka 99% dostupnosti
 • Ochrana DDoS
 • Priestor pre rast
 • Zelená hosting

Je zásadný hosting ľahko použiteľný?

Crucial má peknú kombináciu riešení webhostingu. Majú rôzne serverové balíčky. Za prekvapujúce považujeme skutočnosť, že ponúkajú iba jeden komplexný zdieľaný hostingový balík.

Zdieľaný hostingový balík ponúka skvelé funkcie a zdroje. Môže to byť dobrá voľba pre niekoho, kto hľadá austrálsky server.

Nevýhodou tohto nastavenia je však to, že keďže majú iba jeden zdieľaný hostingový balík, nemáte na výber funkcií, ktoré získate, ak použijete Crucial. Napríklad, čo keď nepotrebujete 50 GB úložného priestoru?

Čo keď nepotrebujete neobmedzený e-mail alebo neobmedzený prenos údajov? Neexistuje jednoduchá možnosť hostenia základnej webovej stránky. To znamená, že nakoniec zaplatíte za ďalšie funkcie a zdroje, ktoré jednoducho nebudete používať.

Tiež to’Je jasné, že zacieľujú na začiatočníkov a tých, ktorí práve začínajú v Austrálii podnikať. To je skvelé. Ale oni nie’Nemám vhodné nástroje pre začiatočníkov. Boli by sme radi, keby sme vytvorili webovú stránku na presunutie myšou a iné nástroje určené na pomoc niekomu, kto’s novým dizajnom webových stránok sa ich stránky rýchlo uvedú do prevádzky.

Ďalšie funkcie a ich náklady

Nižšie uvádzam niekoľko ďalších oblastí, o ktorých si myslím, že by si ľudia mali byť vedomí, keď sa pozerajú na potenciálne registráciu v spoločnosti Crucial.

Ceny za registráciu doménových mien

rozhodujúci umožňuje bezplatný prevod austrálskych názvov domén na ich služby. Po prevode existujúcej registrácie na obnovenie sa bude musieť názov domény prenosu znova zaregistrovať.

Registrácia doménových mien sa pohybuje v cene od 20,90 dolárov na dva roky pre domény .com.au a 89,90 dolárov na dva roky pre domény mobi..

Certifikáty SSL

ssl certifikátyTí, ktorí majú internetový obchod bude pravdepodobne mať záujem o kúpu certifikátov SSL. Certifikáty SSL poskytujú zákazníkom istotu.

Spoločnosť Crucial predáva celý rad certifikátov SSL. Ich Rapid SSL ponúka základnú ochranu a predáva sa za 99 dolárov ročne. Wildcard SSL, navrhnutý pre viaceré subdomény, sa predáva za 549 dolárov ročne.

Keď sa pozriete na Crucial’s cenovými plánmi a službami, ktoré ponúkajú objektívnym spôsobom’Je zrejmé, že sú slušným hostiteľom, ktorý ponúka množstvo produktov, ktoré svojim klientom ponúka.

Jednoduché porovnanie toho, čo ponúkajú s inými webovými hostiteľmi, ako sú InMotion, SiteGround alebo HostGator, však ukazuje, že vo väčšine prípadov tieto rešpektované hostingové spoločnosti ponúkajú kvalitnejšie služby, lepšiu zákaznícku podporu, viac funkcií a konkurencieschopnejšiu cenu..

Nehovoríme, že Crucial je zlý. Majú miesto v Austrálii’trh. Pre podniky, ktoré chcú mať medzinárodný dosah a chcú využívať širšiu škálu služieb, nemusí byť spoločnosť Crucial najlepšou stávkou.

Podpora a skúsenosti zákazníkov

zákaznícka podporaČo sa týka ich cieľového trhu, je rozhodujúci. Oni sú sa zameriavajú na malé podniky v Austrálii.

Odrážajú to ich ceny a plány, ktoré ponúkajú. Existuje niekoľko vecí, ktoré by zákazníci mali zvážiť skôr, ako sa rozhodnú, či je pre nich Crucial tou správnou voľbou.

Kľúčové, rovnako ako mnoho iných webových hostiteľov, ponúka “neobmedzený hosting.” Znie to pekne, ale realita je taká, že existuje neobmedzený hosting.

S programom Crucial sú vaše skúsenosti s hosťovaním neobmedzené, pokiaľ neprekročíte prostriedky CPU, ktoré boli pridelené pre váš účet. Zásadné nemá jasné usmernenie o tom, kedy alebo ako pozastavia účet.

V ich Zmluvných podmienkach sa však uvádza, že podľa svojho uváženia môžu úplne alebo čiastočne ukončiť poskytovanie služieb zákazníkom, a to bez predchádzajúceho upozornenia. Jedným z dôvodov, ktoré uviedli na vykonanie tohto rozhodnutia, je nadmerná spotreba sieťovej kapacity, CPU cyklov alebo diskových I / O.

podpora
 • Email a live chat, technická podpora: 24 do 7, 365 dní v roku
 • Predaj a fakturácia: 9:00 – 17:00 pracovných dní (AEST)
 • Telefón: 9:00 – 17:00 pracovných dní (AEST): 1300 884 839 alebo +61 2 8202 9999
 • Mail: Crucial Cloud Hosting, P.O. Box 1, Surry Hills 2010

Spoločnosť Crucial sa usilovala o zlepšenie podpory a služieb zákazníkom, ktoré ponúkajú. Pred niekoľkými rokmi existovali určité obavy týkajúce sa hodín, počas ktorých pracovala ich zákaznícka podpora.

Teraz pre väčšinu programov ponúkajú podporu 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Keď odošlete lístok, pravdepodobne dostanete odpoveď do 15 minút. Kľúčoví technici majú povesť spolupráce so svojimi klientmi až do vyriešenia akéhokoľvek problému, ktorý má klient.

Ukázalo sa, že sú flexibilné. Ak potrebujete niečo zmeniť na serveri alebo nainštalovať a vy sa s nimi skontaktujete, urobia to, čo je potrebné, aby sa to stalo.

V prípade technických problémov rýchlo reagujú a poskytujú pomoc pri fakturácii. Sú flexibilní so svojimi klientmi a zvyčajne sú ochotní poskytnúť pomoc tým, ktorí potrebujú niekoľko dní navyše na zaplatenie dlžnej faktúry.

rozhodujúca podpora zákazníkov

Keď hovoríte so zákazníkmi, ktorí s firmou Crucial spolupracujú od začiatku, často o spoločnosti komentujú’spoľahlivosť. Nie je nezvyčajné počuť, že ľudia hovoria, že ak by to nebolo kvôli ich spoľahlivosti, zanechali by kľúčovú alternatívu za lacnejšiu možnosť. Ak s niekým hosťujete, musíte mu veriť.

Jedna sťažnosť, ktorú ľudia majú na svoj zákaznícky servis, spočíva v tom, že telefonická služba je k dispozícii iba od pondelka do piatka 9:00 až 17:00. Problémy s vaším webom sa, žiaľ, neobmedzujú iba na tieto dni alebo časy. Okrem toho sa číslo 130-088-4839 uzatvára o 16:00 posledného piatok v mesiaci.

Zákaznícka skúsenosť

V posledných rokoch zákazníci zaznamenali zníženie služieb ponúkaných spoločnosťou Crucial. Mnohí túto zmenu služby spájajú s nadobudnutím spoločnosti Crucial spoločnosťou Digital Pacific. Pod novým vlastníkom boli odstránené veci ako funkcia živého rozhovoru a e-mailová podpora 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Zákazníci tiež zažili zvýšené prestoje.

Úroveň služieb, ktorú získate od tímu technickej podpory spoločnosti Crucial, bude závisieť od dňa, kedy zavoláte a od ktorého odpovie. Zdá sa, že často najímajú novú technickú podporu. Ak dostanete niekoho s menšou skúsenosťou alebo niekoho, kto si lístok starostlivo neprečítal, možno nebudete potrebovať pomoc, ktorú potrebujete.

Rozhodujúci je aktívny v sociálnych médiách. Rýchlo reagujú na všetky správy, ktoré sa odosielajú na ich stránke Facebook, a neustále zverejňujú informácie, aby svojich používateľov informovali o webhostingu ako celku alebo o službách, ktoré ponúkajú..

V posledných rokoch spoločnosť Crucial vybledla niektoré zo svojich starších produktov. Stále však podporujú zákazníkov, ktorí tieto výrobky kúpili v minulosti. To znamená, že veľa zákazníkov, ktorí majú radi výrobky, ktoré mali už roky, nie sú nútení, kým nie sú pripravení túto zmenu vykonať.

100% záruka vrátenia peňazí

Rozhodujúci je presvedčený, že ich hardvér a zákaznícka podpora budú fungovať podľa očakávaní ich klientov. Ak však klienti chcú zrušiť svoje služby počas prvých 10 až 30 dní, môžu tak urobiť a získať plnú náhradu ceny, ktorú zaplatili za svoju službu. Sľubujú, že neexistujú žiadne doklady a úlovky.

 • Zdieľané plány hosťovania vrátane hostenia predajcov a webhostingu majú záruku vrátenia peňazí 30 dní
 • Hostingové plány VPS mať 10-dennú záruku vrátenia peňazí

Táto 100-percentná záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na certifikáty SSL, registrácie doménových mien ani migrácie stránok. Nevzťahujú sa na žiadne aktualizácie. Uplatňuje sa iba na základný výrobok.

Technické úvahy

Spoločnosť Crucial hosťuje svoje údaje vo vysokovýkonnom zariadení APD umiestnenom v austrálskom Sydney. Keďže neuchovávajú údaje na mori, ich údaje sú chránené austrálskymi zákonmi o ochrane osobných údajov.

Majú k dispozícii technikov 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Títo zamestnanci sledujú infraštruktúru a udržiavajú plynulý chod. Crucial má svoju vlastnú úplne nezávislú sieť. Majú súkromnú infraštruktúru. Pozývajú dokonca hostí na prehliadku ich zariadení.

Záverečné myšlienky – slušný hostiteľ, ale príliš drahé

Od roku 2003 sa spoločnosť Crucial snaží budovať silnú značku s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom spoľahlivé riešenia hostingu. Majú jednoduchý cieľ, aby všetci uspeli online tým, že urobili web hosting ľahkým a spoľahlivým. V niektorých ohľadoch môžete povedať, že sa im podarilo dosiahnuť tento cieľ. Neustále ponúkajú nové technológie, aby svojim zákazníkom uľahčili online používanie.

Keď ich porovnáte s tým, čo je k dispozícii v Austrálii, hovoríme, že spoločnosť Crucial ponúka vynikajúci výkon, jednoduché nastavenie a dobrú podporu. Ak ich však porovnáte s inými možnosťami hostenia, ktoré sú k dispozícii na celom svete, vrátane spoločností, ako je napríklad SiteGround, ktorý ponúka hviezdne služby podnikom v Austrálii, všimnete si hneď hneď niekoľko netopierov. Prvá vec, ktorú uvidíte, je to Rozhodujúci je až o 75 percent drahší ako iné hostingové spoločnosti.

Zásadný hrdosť na to, že je austrálskou spoločnosťou pre Austrálčanov. A to je skvelé. Nevýhodou je, že sú nemajú globálne dátové centrá. V Sydney majú iba jedného.

Kľúčové ponúka množstvo plánov hostenia, ale to, čo nevidíme, je plán hostenia zameraný na WordPress. Toto je problém, pretože na WordPress pracuje viac ako štvrtina internetu. Je pravdepodobné, že ľudia, ktorí vytvárajú nové stránky, budú tiež používať WordPress.

Je potrebné oceniť úsilie, ktoré vynakladajú na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie. Je to príklad, ktorý môžu chcieť nasledovať aj iné hostingové spoločnosti.

Rozhodujúci je slušný hostiteľ. Služby, ktoré ponúkajú, sú priemerné. Za rovnakú cenu budete môcť nájsť hostiteľa ako SiteGround, ktorý ponúkne viac funkcií, lepšie služby zákazníkom a vyššiu kvalitu služieb za lacnejšiu cenu..

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector