Crazy Domain Review

logo bláznivých doménNa svojej webovej stránke Crazy Domains robí najrôznejšie sľuby o tom, že proces publikovania webovej stránky bude „šialený“.


Žijú podľa humbuku?

Crazy Domains ponúka okrem webhostingových služieb aj registráciu domén a online marketing. Aj keď niektoré veci robia pomerne dobre, existuje veľa iných poskytovateľov služieb, ktorí poskytujú lepšie služby za oveľa konkurencieschopnejšie ceny.

Crazy domény ponúkajú veľmi jednoduchý webhosting za cenu, ktorá ho robí drahším ako ostatní poskytovatelia hostingu s lepším výkonom, funkciami a cenami.

Pozrime sa bližšie na Crazy Domains, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je to najlepší poskytovateľ hostingu pre vaše účely.

Čo si myslíme o bláznivých doménach

Táto spoločnosť, založená v roku 2000, si vytvorila meno svojou ponukou neuveriteľne lacné služby registrácie doménových mien. Dokonca tvrdia, že sú poprednými poskytovateľmi lacnej registrácie doménových mien v regiónoch ako Austrália, Blízky východ, India a Európa.

Materskou spoločnosťou spoločnosti Crazy Domains je DreamScape Networks, organizácia so sídlom v Austrálii. Medzi značky, ktoré vlastní, patria domény CHEAP, AustDomains, WebCity, NetLogistics, WhoIs a ďalšie.

Na webových stránkach DreamScape Networks materská spoločnosť tvrdí, že spoločnosť Crazy Domains poskytuje „prémiové služby“ za „prijateľné ceny“. Ďalej webová stránka uvádza, že Crazy Domains má tri podporné centrá, päť dátových centier, 28 webových produktov a viac ako 500 typov domén.

Keďže sa jedná o nízkonákladového poskytovateľa webhostingu, Crazy Domains nie je hrozné. Sme však pevne presvedčení, že tam sú lepší hostitelia, hostitelia, ktorí poskytujú lepšie služby a konkurencieschopnejšie ceny. Napríklad oboje Siteground a Bluehost ponúkajú lepší výkon za rovnakú cenu.

Ceny za bláznivé domény

Crazy Domains obsahuje širokú škálu cenových plánov. Mnohé z nich sú celkom prijateľné, ale nie všetky možnosti majú veľký zmysel. Napríklad si môžete zakúpiť hostingové služby na obdobie jedného roka, dvoch rokov, troch rokov alebo 10 rokov. Prvé tri možnosti sa zdajú byť rozumné. Ak však práve začínate s novou webovou stránkou, 10-ročná možnosť sa zdá byť neprimeraná. Nikdy by sme neodporúčali pruženie pre 10-ročný plán, pokiaľ nemáte peniaze na spálenie a veľa dôvery.

Druhou zvláštnosťou je, že hosting Windows alebo WordPress môžete získať už za tri mesiace. Najkratšia doba, ktorú môžete kúpiť pre hosting v systéme Linux, je však jeden rok.

Tu je prehľad cien za webhostingové služby spoločnosti Crazy Domains. Nasleduje podrobnejšia diskusia o tom, čo získate s každým hostiteľským balíkom.

Linux Hostinghospodárstvopoistnéneobmedzený
Jeden rok7,17 USD / mesiac. (Celkom 93 USD)12,92 USD / mesiac. (Celkom 155 dolárov)21,50 USD / mesiac. (Celkom 258 $)
Dva roky6,46 $ / mesiac. (Celkom 155 dolárov)11,63 USD / mesiac. (Celkom 280 USD)19,33 USD / mesiac. (Celkom 464 USD)
Tri roky6,11 USD / mesiac. (Celkom 220 USD)10,97 $ / mesiac. (Celkom 395 $)18,25 USD / mesiac. (Celkom 657 USD)
10 rokov3,58 $ / mesiac. (Celkom 430 $)6,45 USD / mesiac. (Celkom 774 $)10,74 $ / mesiac. (Celkom 1 288 $)

Windows Hostinghospodárstvopoistnéneobmedzený
Tri mesiace13 USD / mesiac. (Celkom 39 USD)18,67 USD (celkom 56 USD)27,33 USD (celkom 82 USD)
Jeden rok12,92 USD / mesiac. (Celkom 155 dolárov)18,67 USD / mesiac. (Celkom 224 $)27,25 USD / mesiac. (Celkom 327 USD)
Dva roky11,58 USD / mesiac. (Celkom 278 $)16,75 USD / mesiac. (Celkom 402 USD)24,50 USD / mesiac. (Celkom 588 USD)
Tri roky10,94 $ / mesiac. (Celkom 394 $)15,83 $ / mesiac. (Celkom 570 USD)23,14 USD / mesiac. (Celkom 833 USD)
10 rokov6,45 USD / mesiac. (Celkom 774 $)9,32 dolárov / mesiac. (Celkom 1 118 $)13,60 USD / mesiac. (Celkom 1 632 USD)

Hosting WordPresshospodárstvopoistnéneobmedzený
Tri mesiace13 USD / mesiac. (Celkom 39 USD)20,67 USD (celkom 62 USD)33,33 USD (celkom 100 USD)
Jeden rok10,67 $ / mesiac. (Celkom 128 dolárov)17,25 USD / mesiac. (Celkom 207 USD)27,83 USD / mesiac. (Celkom 334 USD)
Dva roky9,29 $ / mesiac. (Celkom 223 $)15,04 USD / mesiac. (Celkom 361 USD)24,33 USD / mesiac. (Celkom 584 USD)
Tri roky8,83 USD / mesiac. (Celkom 318 $)14,33 USD / mesiac. (Celkom 516 USD)23,17 USD / mesiac. (Celkom 834 USD)
10 rokov5,30 $ / mesiac. (Celkom 636 USD)8,59 $ / mesiac. (Celkom 1 030 $)13,89 $ / mesiac. (Celkom 1 667 $)

To je takmer závratný počet možností, ale je pravdepodobné, že už viete, či chcete hostovať Linux, Windows alebo WordPress. To určite zužuje možnosti výberu. Ušetrite peniaze tým, že idete s dvojročnými alebo trojročnými plánmi, ale trojmesačné a jednoročné plány sú dostatočne cenovo dostupné, ak si len chcete ponoriť prst do vody.

Balíky typu všetko v jednom

Ak skutočne začínate od nuly, môže byť užitočné zvážiť balík od spoločnosti Crazy Domains. Tieto balíčky nie sú len pre webhosting. Namiesto toho zahŕňajú aj registráciu názvu domény, tvorbu webových stránok a nástroje elektronického obchodu.

Crazy Domains v súčasnosti ponúka tri balíčky all-in-one. Prvý z nich je Online spustenie. Toto je skutočne základný balík, ktorý sa dodáva s názvom domény, hostingom a osobnou e-mailovou adresou s názvom vašej domény.

S týmto plánom môžete zaregistrovať buď austrálske alebo globálne doménové meno a vaše webové stránky budú hostené v cloudovej sieti DNS. Okrem toho budete mať ekonomický hostingový balík so 150 GB webového priestoru a až 100 osobnými e-mailovými adresami z vašej domény. Celý balík stojí 128 dolárov.

Balík Business Builder zahŕňa všetko v pláne spustenia online a možnosť vytvoriť webovú stránku pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Crazy Domains. Váš web môže obsahovať až päť stránok. Súčasťou plánu je aj aplikácia Traffic Booster, ktorá zaistí, že vaše webové stránky nájdu všetky hlavné vyhľadávacie nástroje. Tento balíček na ceste stojí 318 dolárov.

Najväčší balík je Ultimate Empire. Obsahuje všetko, čo dva menšie balíčky robia, okrem schopnosti predávať online, e-mailových marketingových nástrojov a prístupu k webovej analýze. S cenou 537 dolárov to nie je zlý obchod.

Crazy Domains Features

Najprv sa pozrime, čo sľubuje spoločnosť Crazy Domains, pokiaľ ide o jej hostingové služby:

 • Zaručená 99,9% dostupnosť
 • Automatické zálohy, ktoré sa uchovávajú maximálne 30 dní
 • Hosting viacerých domén s drahšími balíčkami
 • Voľba 150 GB SSD, 500 GB SSD alebo neobmedzené miesto na disku SSD v závislosti od vybraného balíka
 • Neobmedzený prenos údajov
 • Registrácia domény, za poplatok
 • SSL certifikát, za poplatok

Oddaní Linuxu a Windows radi poznamenajú, že Crazy Domains podporuje obidva tieto operačné systémy. Čo je viac, máte prístup k cPanel so systémami založenými na Linuxe a Plesk so systémom Windows. Ak potrebujete aplikáciu alebo doplnok, služba Crazy Domains ponúka inštaláciu jedným kliknutím na približne 200 rôznych. Crazy Domains preto pracuje s integráciami ako Drupal, Joomla, WordPress, LimeSurvey, PrestaShop, Magneto, ZenCart a mnoho ďalších..wordpress hosting

Tí, ktorí sú technicky zdatní, ocenia schopnosť kódovať Crazy Domains s Ajaxom, Rubym, Pythonom a mnohými ďalšími. Pre poskytovateľa služieb s relatívne holými kosťami je to prekvapivo ambiciózne.

Linux Hosting podrobne

Každý, kto sa rozhodne pre hosting v Linuxe, dostane niektoré rovnaké základné funkcie, ako je prístup k cPanelu, neobmedzené množstvo údajov, ochrana DDos, podpora viacerých kódov, prístup FTP a SSH a zálohy súborov..

Vďaka plánu Economy dostanú zákazníci jednu webovú stránku so 150 GB úložného priestoru. Balenie obsahuje dva obrázky, 10 databáz a 100 e-mailových adries.

Inovácia na prémiový plán poskytuje zákazníkovi neobmedzený počet webových stránok a obrázkov zdarma. s 500 GB úložného priestoru, 500 e-mailových adries a 50 databáz, toto by mohol byť ten pravý plán pre rastúci obchodný podnik. Je tiež dôležité si uvedomiť, že prémiový plán zahŕňa hosťovanie v cloudovej sieti, čo podľa spoločnosti Crazy Domains bude znamenať o 300% vyššiu rýchlosť.

Najväčší plán sa nazýva Neobmedzený a jeho názov je vhodný. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre tento balík, získajú neobmedzený úložný priestor pre neobmedzený počet webových stránok. Počet e-mailových adries a databáz, ktoré sú podobne povolené, je neobmedzený. Zahrnutých je desať sériových obrázkov, hosting cloudovej siete a jeden rok prístupu k vyhľadávaniu, aby sa vaše webové stránky dostali na vedomie.

Windows Hosting v detaile

Keď vyberiete hosting Windows, Každý plán vám poskytuje prístup k Plesk, ASP.NET Hosting a zálohovaniu súborov. Medzi ďalšie funkcie patrí neobmedzené množstvo údajov, ochrana DDOS, FTP a SSH prístup, podpora viacerých kódov, hosting serverov MS SQL a ďalšie.

Od tejto chvíle sú plány systému Windows prakticky totožné s plánmi systému Linux, pokiaľ ide o úložný priestor, počet e-mailových adries a počet obrázkov zásob. Hlavné rozdiely sú 10 GB MS SQL BD s plánom ekonomiky, 50 GB MS SQL DB s plánom Premium a neobmedzené MS SQL BD s plánom Unlimited..

Hosting WordPress

Hosting na WordPress je úplne iný, čo je dôležité, ak chcete používať Crazy Domains ako svojho hostiteľa, ale nie ste rozhodovaní o tom, ktorá platforma má najväčší zmysel.

Každý plán programu WordPress obsahuje možnosť nasadenia najnovšieho softvéru WordPress pomocou jediného kliknutia a jedného kliknutia. GIT je predinštalovaný a Crazy Domains je povolený WP-CLI. Prístup SSH a SFTP je k dispozícii rovnako ako automatické aktualizácie.

S balíkom Economy pre hosťovanie WordPress môžete hostiť jednu webovú stránku s 10 GB úložného priestoru SSD. Máte povolených 100 000 návštev mesačne a máte neobmedzený prenos údajov.

Prémiový plán umožňuje mať dva weby WordPress 25 GB zdieľaného úložiska SSD. Prenosy údajov sú neobmedzené, ale môžete mať maximálne 400 000 mesačných návštev.

Plán Ultimate vám umožní mať až päť webových stránok WordPress, ale budete mať k dispozícii iba 50 GB úložného priestoru SSD. V pláne je zahrnutý jeden milión mesačných návštev a neobmedzený prenos údajov.

Dátové centrá
obraz diskontného dátového centra

Crazy Domains má dátové centrá umiestnené v Spojenom kráľovstve, Perthe a Sydney. Servery sa nachádzajú v Newarku, New Jersey v USA, ako aj v Hongkongu a Singapure. Servery EPP sa navyše nachádzajú v Newarku v New Jersey; Brusel, Belgicko; Dillí, India a Melbourne, Austrália.

Mať dátové centrá a ďalšie servery EPP umiestnené v Austrálii by malo znamenať nižšie miery latencie a rýchlejšie načítanie pre ľudí, ktorí prehliadajú z celého kontinentu..

Tieto dátové centrá používajú technológiu Dell spojenú so smerovačmi Cisco. To sú slušné voľby, aj keď si to niektorí používatelia všimnú výkon na ich webových stránkach býva trochu pomalý.

Vyvažovače záťaže a redundantné napájanie N + 1 znamenajú, že dátové centrá Crazy Domains sú dosť solídne. S redundantnou sieťou sú pravdepodobne schopní žiť až 99,9% zárukou dostupnosti za väčšinu času.

Sieť vyrovnaná zaťažením znamená, že webový prenos je distribuovaný na viacerých serveroch, z ktorých všetky vykonávajú podobné funkcie na rovnakom mieste. S využitím technológie cloud by táto sieť na vyrovnávanie zaťaženia mala zaručovať lepší výkon.

Prenos z iného hostiteľa

Máte už aktívny web, ktorý je hostený niekde inde? Ak áno, máte šťastie. Crazy Domains sa naozaj zdá uľahčiť prenos existujúcej webovej stránky do ich hostiteľských služieb.

Automatické rozhranie na prenos webových stránok sa zdá byť ľahko použiteľné. Prvým krokom je výber plánu hostenia v doméne Crazy Domains. Potom nasleduje e-mail s požiadavkou na informácie o predchádzajúcom hostiteľovi. Keď nový zákazník odpovie na e-mail, tím pre prenos webových stránok Crazy Domains sa postará o zvyšok.

Zdá sa, že ide o pomerne jednoduchý postup a spoločnosť často ponúka stimulačné ceny pre zákazníkov, ktorí prevádzajú existujúcu webovú stránku. Len si určite prečítajte všetky drobné výtlačky. Príliš veľa zákazníkov uvádza, že ich prekvapenie skryli za skryté poplatky.

Vytvorenie nového webu
tvorca webových stránok

Ak potrebujete viac ako hosťovanie, môže sa vám ponúknuť Crazy Domains. Vytváranie vlastných webových stránok je s tvorcom webových stránok spoločnosti SiteBeat drag-and-drop celkom jednoduché.

V skutočnosti môžete tento proces začať vytvorením webovej stránky a výberom balíka, ktorý obsahuje web hosting. Odtiaľ si môžete vybrať stále drahšie balíčky na obdobie až 8 rokov.

SiteBeat má niekoľko pekne vyzerajúcich šablón, ale pýši sa nikde blízko štýlu, funkčnosti a všestrannosti iných Tvorcovia webových stránok. Ak však vytvárate základný prvý web, môže to urobiť trik.

Ďalšie služby z domény Crazy

Crazy Domains sa skutočne snaží urobiť všetko pre vás tým, že ponúka vybudovanie webovej stránky pre vás. Postarajú sa tiež o najrôznejšie nástroje online marketingu a dokonca navrhnú logo vašej spoločnosti. Všetky tieto služby sú samozrejme za príplatok.

podpora

Crazy Domains sa na svojej webovej stránke môže pochváliť jeho 24/7 starostlivosť o zákazníka, ktoré podľa nich poskytujú „odborné poradenstvo“ a „priateľskú technickú podporu“. Spoločnosť ďalej tvrdí, že ich môžete kontaktovať telefonicky, prostredníctvom priameho chatu alebo e-mailom.

V skutočnosti veľa zákazníkov hlási neuveriteľne frustrujúce skúsenosti so snahou skutočne komunikovať s tímom podpory. Medzi najbežnejšie sťažnosti patrí prítomnosť políčka „Začať chatovať“ na každej stránke webovej stránky spoločnosti. To vedie ľudí k presvedčeniu, že by mali byť schopní kedykoľvek iniciovať live chat.

Jeden zákazník za druhým však poznamenáva, že kliknutím na živé chatovacie pole sa jednoducho dostanete do e-mailového rozhrania. K takýmto incidentom dochádza tak často, že je trochu ťažké uveriť, že funkcia live chatu niekedy funguje.

Navyše, aj keď sa zákazníci dostanú k tímu podpory, hlásia, že majú zlé skúsenosti. Časy odpovedí sú pomalé a často prijaté odpovede nie sú nápomocné. Ak sa pokúšate podnikať na webe hostenom na Crazy Domains, potrebujete okamžité a užitočné odpovede. Čakajúce hodiny na pochybnú odpoveď jednoducho nie sú prijateľné.

Nedostatok podpory zákazníkov nemusí byť problémom pre skutočne dôvtipných ľudí, ale každý občas potrebuje pomoc. Crazy Domains sa nemeria.

Crazy Domains Worth Your Money?

Zjednodušene povedané, Crazy Domains si pravdepodobne nezaslúži vaše peniaze. Ich webhosting nie je nevyhnutne hrozný, ale existujú omnoho lepšie a spoľahlivejšie možnosti. Navyše, ak máte pocit, že budete niekedy potrebovať technickú podporu, Crazy Domains nie je bezpečná stávka. Aj keď je vaším hlavným cieľom lacný hosting, môžete robiť lepšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map