Ako zarobiť peniaze online – nápady, tipy a často kladené otázky pre podnikateľov online

zarobiť peniaze onlineV modernej ére už nemusíte chodiť na chodník, aby ste našli a podržali prácu osobne, aby ste ju dosiahli. V skutočnosti si to čoraz viac ľudí uvedomuje’je možné zarobiť veľa peňazí online: dosť na to, aby prežili, a dokonca aj prospievať.


Ako už bolo povedané, komplikácie a zložitosť online tvorby peňazí sú stále trochu zahmlené – tí, ktorí robiť aby to bola mama často o tom, ako dokážu pomocou online práce získať dosť peňazí.

Keďže COVID-19 prechádza ekonomikou, mysleli sme si, že by bolo vhodné vysvetliť, ako môžete zarobiť peniaze online, a poskytnúť vám niekoľko tipov pre prípad, že by ste chceli čo najviac využiť svoj čas v interiéri. nechať’je to začať.

súvisiace: Najlepší webhosting pre malé podniky

# 1 Spustite blogovanie


začni blogovaťBlogovanie je jedným z najbežnejších spôsobov, ako môžete zarobiť peniaze online, a to z dobrého dôvodu: je’je tiež jedným z najjednoduchších. Všetko, čo potrebujete, je kvalitný webhosting na podporu svojho webu a je dobré ísť.

Skvelá vec, o blogovaní je, že môžete písať o takmer čomkoľvek. Môžete mať blog pre nadšencov, vzdelávací blog alebo akýkoľvek iný druh online priestoru prispôsobený vašim záujmom alebo podnikaniu.

súvisiace: Ako začať blog

Ale čo je dôležitejšie, existuje niekoľko spôsobov, ako môžete zarobiť peniaze prostredníctvom blogov. Napríklad, môžete speňažiť svoje blogy prostredníctvom “cena za kliknutie” alebo “platiť za kliknutie” inzeráty.

Ide v podstate o bannery alebo iné reklamy, ktoré umiestnite do svojho obsahu alebo do bočného panela svojho blogu. Zakaždým, keď potenciálny čitateľ klikne na reklamu, dostanete za kliknutie zaplatené! Tento model speňaženia samozrejme vyhovuje niektorým štýlom blogov lepšie ako iné.

Môžete tiež predávať súkromné ​​reklamy, najmä ak máte obchodné partnerstvo s inou účasťou alebo organizáciou online. Alebo môžete použiť affiliate marketing vo vašom blogu’s obsah – o tom viac neskôr.

Existuje ešte viac spôsobov, ako môžete speňažiť svoje blogy. Napríklad, ak prevádzkujete internetový obchod, môžete svoj obsah použiť na predaj svojich vlastných produktov alebo služieb. Alebo by ste mohli predať členstvo pre svoju organizáciu alebo firmu. Blogy vám môžu pomôcť vybudovať dôveryhodnosť, presmerujte ľudí do vášho online obchodu, a získate oveľa viac konverzií zákazníkov, ako keby ste sa spoliehali na tradičné reklamné metódy.

Celkovo vzaté, blogovanie je na prvom mieste medzi našimi najlepšími spôsobmi, ako zarobiť peniaze online’Je to najuniverzálnejší a niečo, čo môžete pripojiť prakticky ku každej inej metóde zarábania peňazí. Pridanie blogov do vášho zoznamu “čo robíte pre svoju online značku” je vždy šikovný nápad.

Zatiaľ čo’nie je pravdepodobné, že vy’Budete môcť pomocou svojho blogu zarobiť dosť peňazí, aby ste mohli žiť sám o sebe, blogovanie je také všadeprítomné, pretože je’je kritickou súčasťou každého digitálneho úsilia.

Odporúčaný webhosting: HostPapa

Ak chcete, aby bol váš blog „nažive“, potrebujete webhostingu. Dokonca aj najlepší bezplatní hostitelia webu nie sú dosť dobré na web, ktorý zarába veľa peňazí.

Keď sa však pozriete na prémiových hostiteľov, existuje niekoľko skvelých obchodov.

My v Aussie Hosting odporúčame HostPapa blogerom, ktorí práve začínajú kvôli svojej štartovacej zľave a ľahkému použitiu.

Odporúčaný tvorca webových stránok: Wix

Pokiaľ ide o správu obsahu a navrhovanie vášho blogu, možno budete chcieť chytiť jeden z najlepší tvorcovia webových stránok tam vonku.

Tento krok je možné obísť, ale nie bez rozsiahleho dizajnu a znalosti SEO.

# 2 Spustenie podcastu!


spustiť podcastPodcasting nemusí byť taký bežný ako blogovanie ešte, ale to’Určite ich čoskoro dohoníte. Čoraz viac ľudí v týchto dňoch začína svoje vlastné podcasty z mnohých rovnakých dôvodov, aké by mali v blogu: hovoriť o svojich záujmoch, propagovať svoje online obchody a zhromažďovať sledovateľov svojej zastrešujúcej digitálnej značky..

Podcasty sú skvelým spôsobom, ako sa spojiť s používateľskou základňou a získať potenciálnych nových návštevníkov pre svoju hlavnú webovú stránku alebo podnikanie v elektronickom obchode. Takže môžete speňažiť podcast mnohými rovnakými spôsobmi, ako môžete speňažiť blog.

Affiliate marketing je jedným z príkladov, alebo môžete použite svoj podcast na rozhovor o svojom platenom obsahu a získajte nových odberateľov alebo členov svojej značky.

Podcasting však prichádza so svojimi vlastnými spôsobmi speňaženia, z ktorých môžete potenciálne profitovať. Napríklad podcasting vám to umožňuje priamo prijímať platby prostredníctvom sponzorov a reklamných kampaní. Ak ty’Už ste niekedy počúvali podcast, ktorý bol primerane úspešný, je pravdepodobné, že ste ich tiež počuli zapojiť inú firmu alebo produkt niekedy v priebehu epizódy..

Ide o reklamu alebo sponzorstvo výmenou za platbu od iného obchodu alebo značky online. to’Je to niečo, čo musíte spresniť v priebehu času, takže nie’necítim sa “kúpil a zaplatil” vašimi poslucháčmi alebo vernými predplatiteľmi. Je to však dobrý spôsob, ako získať nejaké príjmy navyše a vytvoriť úspešné obchodné partnerstvo s inými organizáciami.

Môžete tiež použiť svoj podcast poskytovať službu alebo vzdelávací kurz. Tieto podcasty sa budú platiť skôr ako zadarmo, takže pravdepodobne budete potrebovať veľa členov alebo účastníkov, aby ste pomocou tejto metódy urobili nejaké vážne škrabance. Stále je to dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze, ak sa zaujímate predovšetkým o vzdelávanie ľudí alebo o predaj svojich odborných znalostí v priamejšom formáte.

konečne, Podcasting môže tiež priniesť príjem prostredníctvom koučingových a konzultačných epizód. Opäť to urobí epizódy podcastov, za ktoré ľudia platia výmenou za priamu radu alebo konzultačné skúsenosti. Takže musíte mať zručnosti alebo odbornosť, za ktorú sú ľudia ochotní rozdávať peniaze. Celkovo však môže byť podcasting skvelým spôsobom, ako zarobiť peniaze online, ak si užívate formát médií a chcete vytvoriť priamejšie spojenie s užívateľskou základňou.

# 3 Využitie nezávislých platforiem


na voľnej noheV týchto dňoch je pracovná sila na sledovať byť tvorené asi 50% na voľnej nohe skôr ako tradične zamestnaní pracovníci v blízkej budúcnosti. Toto je ohromujúci posun od bývalých trendov v zamestnanosti, a to’s niečím, čo môžete využiť… za predpokladu, že máte zručnosti, za ktoré môžu byť ostatní ochotní zaplatiť.

Platformy ako Upwork, Fiverr, Toptal, PeoplePerHour a mnoho ďalších sú online trhoviská, na ktorých sa môžu zvolať a hľadať slobodné povolania aj nájomníci..

Na voľnej nohe môžu vytvárať portfóliá preukazujúce ich odborné znalosti alebo dokončené projekty v akejkoľvek oblasti, v ktorej majú zručnosti, a zamestnávatelia môžu hľadať kvalifikovaných nezávislých pracovníkov, ktorí dokončia prácu.

Pre mnohých je to atraktívna voľba v porovnaní s tradičným zamestnaním, pretože je ťažké preniknúť do niektorých sektorov alebo oblastí práce. to’Je to tiež spôsob, ako sa pracovníci môžu starať o svoje denné plány a viesť svoje podnikanie bez toho, aby cítili, že nie sú’nedostávajú to, čo platia’stojí za to.

Prácu na voľnej nohe nájdete pre:

 • písanie
 • vývoj webových aplikácií
 • kódovanie
 • vyučovanie
 • Maľovanie alebo kreslenie
 • Oveľa viac

Trik samozrejme spočíva v tom, že práca na internete ako nezávislý pracovník prináša aj zodpovednosť za úspech alebo neúspech na vašich pleciach. nezávislý život nie je’t pre všetkých, Je to však životaschopný spôsob, ako zarobiť peniaze online z dlhodobého hľadiska a dokonca aj ako kariéra, ak sa vám podarí vybudovať platformu a portfólio, ktoré vám môžu priniesť trvalú prácu. to’Je to atraktívna voľba pre mnohých z dôvodu jej flexibility, slobody a zodpovednosti.

Všetky vyššie uvedené platformy majú svoje klady a zápory, ale uvedomte si, že mnohé z nich berú z vášho zisku malé poplatky alebo škrty ako náklady spojené s používaním svojej platformy na spojenie so zamestnávateľmi. Ako získate skúsenosti a dôveryhodnosť’je pravdepodobné, že vy’Budem sa môcť vyhnúť tomu, aby sa tieto platformy úplne využívali a spoliehali sa na vaše vlastné pripojenia v rámci vášho odvetvia. To si však vyžaduje čas.

# 4 Vyučujte angličtinu online


vyučovať angličtinu onlinetam’je to celé online odvetvie pre tých, ktorí majú zručnosti a túžbu učiť angličtinu pre ostatných. Pretože angličtina (popri prichádzajúcej čínštine) je najdôležitejším obchodným jazykom na svete, existuje tu’Je to veľké množstvo medzinárodných ľudí, ktorí sa chcú naučiť čítať, písať a hovoriť anglicky lepšie.

Začať online učiteľskú kariéru v angličtine je oveľa jednoduchšie, než si myslíte. Zrejme musíte plynule ovládať jazyk a dokázať to pri uchádzaní sa o online učiteľské zamestnanie.

vy’Pravdepodobne bude potrebné, aby ste získali osvedčenie, aspoň ak chcete vystúpiť na koncerte v renomovanej anglickej učiteľskej spoločnosti namiesto tienistejšieho miesta. Existuje niekoľko rôznych Anglické certifikačné programy môžete si vziať, najobľúbenejšia bytosť TEFL, TESL a TESOL, čo je skratka pre výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka, druhého jazyka a pre hovorcov iných jazykov.

Akonáhle ste certifikovaní a máte skvelý počítač so stabilným pripojením na internet a webovú kameru, môžete sa uchádzať o výučbové úlohy. Existuje veľa kvalitných stránok, ktoré si budú požičiavať tie, ktoré ovládajú anglický jazyk a bakalár’s Učte sa ďalej alebo VIPKID.

Koľko si môžete zarobiť? Závisí to od vašej skúsenosti a od toho, koľko ste ochotní učiť. Niektoré online platformy ako DaDa (ktorá najíma učiteľov angličtiny, aby vyučovala čínskych študentov) zaplatí až 25 dolárov za hodinu v závislosti od úrovne vašich skúseností. Iní môžu platiť menej, ale môžu poskytovať konzistentnejšiu prácu.

Skvelá vec, ktorá sa týka výučby angličtiny online, je to, že ste do veľkej miery zodpovední za svoj vlastný rozvrh a máte slobodu cestovať počas práce. to’Je to určite oveľa menej stresujúce ako vyučovanie v prostredí skutočnej triedy! V závislosti od vašich životných opatrení’Je úplne možné zarobiť dostatok peňazí na živobytie výučbou angličtiny online, aspoň ak máte s webom dostatok skúseností a dôveryhodnosti.

# 5 Urobte platené prieskumy


robiť platené prieskumyNa druhej strane existuje viac spôsobov tvorby peňazí, ktoré sú založené online’Skutočne sa nepoužíva ako jediný zdroj príjmu. Ale robiť platené prieskumy je skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké vedľajšie peniaze, najmä ak ide o aktivity, ktoré vykonávate vy’Budem za to zaplatený’d tak urobím aj napriek tomu, že máš prestoje.

V skratke, spoločnosti ako Swagbucks, Toluna a OnePoll sú všetky organizácie, ktoré zamestnávajú ľudí, aby vykonávali prieskumy a vykonávali iné úlohy, ako napríklad pozeranie videí alebo prehliadanie pomocou určitých aplikácií, za účelom zhromažďovania údajov a analýzy trhu.

Tieto spoločnosti potom preberajú odpovede na prieskum alebo návyky svojich používateľov a získavajú peniaze od reklamných agentúr a marketingových spoločností.

Koľko si môžete zarobiť? Nie veľa. Všetky tieto prieskumné weby vám udeľujú vlastnícke body alebo „hviezdy“ alebo niečo podobné, čo sa potom dá zmeniť za darčekové karty Amazonu alebo dokonca priamu hotovosť prostredníctvom distribučnej platformy, ako je PayPal. Väčšina schém typu point-to-dollar má skutočne vysoké pomery; napríklad 1 000 platformy’Body môžu byť až 10 dolárov. Vzhľadom na to, že prieskumy môžu niekedy trvať až pol hodiny, to znamená, že pri dokončení prieskumov pomocou týchto platforiem by ste mohli získať iba 10 dolárov alebo menej za hodinu..

To bolo povedané, vyplnenie uvedených prieskumov je realizovateľným spôsobom, ako zarobiť viac, ak máte’nudiť sa a už by odpovedal na prieskumy a inak točil vaše kolesá online. to’je lepšie zarobiť trochu vedľajšej hotovosti, ako nerobiť vôbec nič, prinajmenšom v našich očiach. Mnohé z týchto webových stránok majú navyše ďalšie bonusy a ďalšie ceny, z ktorých môžete profitovať, ak ich budete dôsledne používať.

Kľúčom k tomu, aby ste pomocou webových stránok prieskumu zarobili veľké množstvo peňazí, je ísť na najkratšie a najúčinnejšie prieskumy, ktoré môžete nájsť a vyplniť čo najviac v rámci stanoveného času – povedzme pol hodiny. Urobte to niekoľkokrát týždenne a budete mať dosť peňazí na to, aby ste jedli viac času v týždni, všetko bez vynaloženia príliš veľkého úsilia.

Elektronický obchod č. 6 – Predaj tovaru online


Dizajn elektronického obchoduAko sme už uviedli pri blogovaní a podcastingu, ako primárny spôsob zarábania peňazí online môžete použiť aj elektronický obchod.

Faktom je, že online trhy sú vzostupe pokiaľ ide o príležitosti a potenciál, najmä v porovnaní s trhmi tehál a mált (a najmä vo svetle COVID-19).

Môžete prevádzkovať obchod s elektronickým obchodom, ktorý predáva takmer čokoľvek, od tričiek navrhnutých na mieru až po starú kolekciu modelov až po vlastné kresby, ak máte nejaké umelecké schopnosti..

Môžete tiež urobiť špičková platforma elektronického obchodu pomerne ľahko WordPress alebo iné Tvorcovia webových stránok zdarma, z ktorých mnohé prichádzajú Funkcie elektronického obchodu zabudované do ich návrhov. Môžu tiež používať doplnky, ktoré vám pomôžu analyzovať návštevnosť používateľov a návyky návštevníkov, aby ste mohli lepšie optimalizovať svoje webové stránky pre konverzie (t. J. Návštevníci, ktorí skončia míňanie peňazí).

Trik pre každú firmu, v ktorej niečo predávate, je, že musíte mať niečo, čo stojí za to kúpiť. To znamená, že si svoj obsah alebo produkty pripravíte sami alebo prídete s obchodnou dohodou s výrobcom, pričom budete vystupovať ako sprostredkovateľ alebo obchodník..

okrem toho, Váš eCommerce obchod bude vždy potrebovať nejaké vystavenie a marketing, aj keď si veci sami vyrobíte. To znamená, že platíte za reklamy šírené po internete alebo pomocou vyššie uvedených platforiem, ako sú blogy a podcasty, na reklamu svojej vlastnej webovej stránky. Ak ty’ak robíte nejaký druh internetového obchodu v akejkoľvek kapacite, mali by ste posilňovať svoju značku online a rozširovať svoju prítomnosť v čo najširšej a najširšej možnej miere.

to’Je to tiež dobrý nápad zamerať sa na jeden výklenok produktov, napríklad kresby ľudí v určitom štýle alebo niečo podobné. Internet je veľký rybník a vy’je pravdepodobnejšie, že sa stratíte, ak predáte niečo všeobecné alebo niečo, čo ľahko dokážu urobiť aj všetci ostatní.

tam’je ďalšou alternatívou k zarábaniu peňazí prostredníctvom elektronického obchodu: pomocou existujúcej platformy ako Etsy, najmä ak predávate umelecké alebo domáce výrobky. Existuje veľa klenotníkov, drevárskych remeselníkov, remeselníkov a umelcov, ktorí používajú platformy ako Etsy výlučne ako svoj jediný zdroj príjmu..

To môže byť veľmi životaschopná možnosť, ak ste vždy chceli otvoriť svoj vlastný obchod, ale nie’nemáte túžbu alebo príjem na zabezpečenie fyzického miesta, alebo ak si myslíte, že máte väčšiu šancu predať svoj tovar prostredníctvom digitálneho trhu internetu.

Odporúčaná platforma eCom & Hosting: Shopify

Nielen najlepšia platforma eCom, ale aj absolútna najlepší hostiteľ eCom tam – odporúčame Shopify.

Je rýchly, spoľahlivý a dokonale navrhnutý pre každého, kto chce otvoriť internetový obchod bez ohľadu na to, aký druh tovaru predáva.

# 7 Naučte sa obchod – Web Design


Naučte sa webový dizajnWebdizajn je jedným z najžiadanejších obchodov, ktoré sa môžete naučiť, ale je to’Je to tiež jeden z najťažších spôsobov, ako zarobiť peniaze, pretože oblasť je trochu zaplavená novými odborníkmi.

že’to je dôvod, prečo mnohí weboví dizajnéri hľadajú platformy na voľnej nohe ako Upwork a štrajkujú sami.

Učenie web design, ak nemáte’Už neviem, ako to urobiť, je stále dobrý nápad, a to’je to skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké peniaze online.

Aj keď existuje veľa nových webových dizajnérov tam všetci propagujú svoje zručnosti, to’je rovnako pravda, že existuje veľa nových klientov, ktorí sa každý deň objavujú a potrebujú talentovaných webových dizajnérov.

Tým, že sa naučíte tento obchod, môžete aspoň zarobiť nejaké vedľajšie peniaze navyše k svojmu hlavnému zdroju príjmu alebo prípadne dokonca prejsť na to, aby ste sa stali web dizajnérom na plný úväzok..

Zarábanie peňazí týmto spôsobom vyžaduje veľa rovnakých schopností a veľa rovnakých odhodlaní ako akýkoľvek nezávislý pracovník. vy’Musím aktívne osloviť klientov a nakoniec kultivovať sieť dôveryhodných klientov, takže stále máte neustále k dispozícii prácu.

Môžete tiež použiť veľa rovnakých metód uvedených vyššie, aby ste rozšírili svoje schopnosti a vytvorili portfólio. Vytvorenie blogu, ktorý demonštruje všetky vaše zručnosti v oblasti webdizajnu, je dobrý nápad, pretože potenciálnym klientom poskytuje prehľad o tom, čo môžu očakávať od vlastného projektu..

Ďalej môžete zarobiť peniaze ako web dizajnér predajná grafika grafiky. Ak nie’Nemáte v súčasnosti úlohy, ktoré by ste sa mohli postarať o klienta. Vždy môžete zostaviť grafiku akcií a predať ich majiteľom malých firiem alebo webovým stránkam s obrázkami akcií, ako je napríklad Unsplash. Skvelá vec na grafike akcií alebo iných šablónach je, že sú vždy potrebné pre nové webové stránky a môžete ich znova a znovu predávať. Oni nerobia’Nemusím samozrejme čisto dosahovať veľký zisk z každého predaja, ale samozrejme’Je to stále dobrý vedľajší zdroj príjmu.

# 8 Naučte sa obchod – vývoj webových aplikácií


Naučte sa vývoj webových aplikáciíPodobne sa môžete naučiť ako webový vývojár, čo je ďalší z najžiadanejších obchodov, ktoré môžete nájsť v týchto dňoch. vy’Aby ste mohli začať vo väčšine prípadov, musíte sa zapojiť do nezávislých platforiem, pokiaľ pri ukončení svojej každodennej práce nemáte nejakú zdravú zbierku pripravených ísť za klientov pod pás..

To platí najmä, ak ste’znovu sa učiť vývoj webových aplikácií od nuly alebo je potrebné absolvovať online kurzy alebo vysokoškolské kurzy, aby ste si v hlave našli potrebné zručnosti. Bez ohľadu na to môžete zarobiť dosť peňazí online prostredníctvom vývoja webových aplikácií.

to’s dopytom všade, kam sa pozriete, pretože nové webové stránky sa neustále objavujú. Ešte lepšie je, dopyt po vysoko kvalifikovaní a kompetentní weboví vývojári je oveľa väčšia, než si myslíte.

Pamätáte si na lepok, ktorý sme spomenuli? že’je väčšinou tvorená nízkonákladovými webovými dizajnérmi a vývojármi. Toto často vedie k čiastočnej práci, takže veľa majiteľov malých firiem a dokonca aj väčšie agentúry sú ochotní zaplatiť vyššie ceny za vynikajúce výsledky.

Za týmto účelom my’d odporučiť špecializáciu na niečo ako webového vývojára, či už je’s konkrétnou platformou, niekoľkými rôznymi kódovacími jazykmi alebo určitým typom webových stránok. Mali by ste určite vytvoriť blog, ktorý bude demonštrovať vaše zručnosti v portfóliu, najmä preto, že vaše zručnosti sa dajú samozrejme ukázať ako vytvorí sa príslušný blog.

Život na voľnej nohe ako webový vývojár alebo dizajnér určite prináša svoje výzvy, aj keď existuje veľa výhod (napríklad schopnosť prebudiť sa kedykoľvek budete chcieť). vy’Musím si udržiavať stálu disciplínu a byť schopný udržať úlohu, aj keď je práca náročná.

Ďalej, vy’Pravdepodobne bude potrebné venovať veľa ďalších hodín “mimo času” s cieľom vybudovať úspešnú klientelu a získať ju dosť “kredit na ulici” že skončíte s opakovaním podnikania namiesto toho, aby ste museli používať vyššie uvedené platformy na voľnej nohe.

Celkovo vzaté, zarábanie peňazí online za to, že ste webový vývojár alebo dizajnér, je úplne možné a pravdepodobne celkom ziskové, ak sa zapojíte do práce a máte zručnosti na dosiahnutie úspechu. Naučiť sa tieto obchody teraz je skvelý nápad, pretože tieto zručnosti sa s pribúdajúcim časom pravdepodobne stanú hodnotnejšími.

# 9 Affiliate Marketing


amazonský pridružený programUž sme hovorili o tom, ako môžete pomocou pridruženého marketingu prostredníctvom svojho blogu alebo podcastu zarobiť peniaze. nechať’s ponoriť sa hlbšie do tejto metódy tvorby peňazí teraz.

Stručne povedané, pridružený marketing znamená, že inzerujete alebo inak diskutujete o produkte od predajcu na svojej webovej platforme alebo blogu a poskytnete odkaz na uvedený produkt..

Ak návštevník klikne na odkaz na daný produkt / uskutoční predaj, získate veľmi malý zisk. Reklamy s platbou za kliknutie sú variáciami affiliate marketingu, pretože zarábate na základe toho, koľko návštevníkov presmerujete na web inzerenta.

Affiliate programy sú dohody medzi väčšími trhmi, ako je Amazon, kde vám platia za to, že posielajú ľuďom svoje produkty. Spájanie týchto programov je celkom jednoduché a nevie’t venovať veľa úsilia, ale robiť konzistentné peniaze prostredníctvom affiliate programov je trochu ťažšie.

Pre začiatočníkov sú zákazníci veľmi uvedomujúc si, ako je tento deň zaplavený web s malým úsilím “recenzia” produktov, ktoré sú určené iba na generovanie kliknutí. to’s oveľa lepšou stávkou na to, aby ste boli trpezliví a inzerovali alebo kontrolovali iba produkty alebo služby na vašom webe, ktoré stoja za to… a ste skutočne presvedčení, že sú užitočné.

Ďalej, vy’Musím urobiť nejaký marketingový výskum a fUveďte, aké výrobky alebo odvetvia sú v súčasnosti žiadané. Nemá zmysel zostavovať blog o letných záhradkách na záhrade’s jeseň a čoskoro bude zima.

vy’Potrebujete tiež neustále prichádzať s novými pridruženými odkazmi, ktoré sa viažu na vášho inzerenta alebo marketingovú webovú stránku. Nové produkty sa neustále objavujú a zaistenie toho, že váš blog má dostatok nového obsahu, aby ľudia klikali a odporúčali odporúčané produkty, znamená, že ste vy’Musím minúť peniaze, aby ste zarobili peniaze najímaním copywriterov alebo mediálnych manažérov, alebo iným spôsobom prísť s obsahom sami.

Celkovo vzaté, to’je nepravdepodobné, že vy’Dokážete vytvoriť affiliate marketing ako jediný zdroj príjmu, pokiaľ nespustíte množstvo blogov, ktoré sa venujú tomuto typu príjmu. Affiliate marketing však môžete použiť v spojení so svojím blogom, elektronickým obchodom alebo podcastom na prilákanie poslucháčov, čitateľov a zákazníkov cez rovnaké hlavné kanály obsahu. Tento model s viacerými príjmami je veľmi úspešný pre tých, ktorí chcú zarobiť dobré peniaze online.

# 10 Staňte sa manažérom sociálnych médií


stať sa manažérom sociálnych médiíNakoniec môžete zarobiť peniaze online, ak využijete svoje znalosti sociálnych médií a internetu sell túto zručnosť tým, ktorí nie sú’t ako adept pri manipulácii s ich online prítomnosťmi alebo platformami.

V dnešnej dobe sú sociálne médiá jedným z najlepších hnacích síl pre konverziu zákazníkov a udržiavanie úspešnej online reputácie. Výsledkom je, že správa sociálnych médií je zručnosťou na požiadanie. Toto nie je’Znamená to len, že potrebujete vedieť, ako pracovať s vašou vlastnou stránkou Facebook.

Musíte mať značné znalosti o marketingu a public relations – titul v týchto oblastiach určite pomôže pri hľadaní jednej z týchto pozícií.

vy’Musím tiež vedieť, ako žonglovať s viacerými účtami sociálnych médií naraz a ako prísť s marketingovými alebo public relations kampaňami.

Ale to’je to cesta k dobrým peniazom, ak viete, čo ste’robíte to, a ak vás už baví riešenie záležitostí týkajúcich sa sociálnych médií. Sociálne médiá sú skutočne fascinujúcim subjektom pri pohľade cez šošovku ľudskej psychológie.

Najúspešnejší manažéri sociálnych médií vyberte niekoľko platforiem, na ktoré sa špecializujeme a propagovať svoje zručnosti prostredníctvom portfólia ako u väčšiny iných typov nezávislých pracovníkov. Nezávislá správa sociálnych médií však nie je’• vaša jediná cesta k úspechu. Môžete tiež nájsť ako “tradičné zamestnanie” ak máte kvalifikáciu a požadovaný vysokoškolský titul (ktorý je zvyčajne v oblasti komunikácie, marketingu alebo niečo podobné).

Je to efektívny spôsob, ako zarobiť peniaze online, pretože vaša práca sa takmer výlučne odohráva na internete. vy’Pravdepodobne budete mať veľmi flexibilný rozvrh práce, či už pôjdete na voľnej nohe alebo tradične, a vy’Väčšinu svojej práce vykonám z pohodlia počítačovej stoličky. Celkovo vzaté, ide o metódu zarábania peňazí, ktorá sa pravdepodobne stane ešte bežnejšou a žiadanejšou, keďže spoločnosti pokračujú v prechode online a dostávajú viac svojich zákazníkov z digitálnych kanálov..

5 tipov na zarábanie peňazí online


Všetky vyššie uvedené stratégie sú skvelými nápadmi bez ohľadu na úroveň vašej skúsenosti, aj keď ľudia s určitými skúsenosťami budú mať samozrejme o kúsok vyššie. Bez ohľadu na to je tu niekoľko tipov, ktoré môžete použiť pri pokuse zarobiť si peniaze online.

 • Pracujte prostredníctvom viacerých tokov príjmov. Trochu sme sa toho dotkli predtým, keď sme hovorili o zarábaní peňazí prostredníctvom prieskumov. Je však veľmi pravda, že pravdepodobne nebudete zarábať dosť peňazí na to, aby ste prežili pomocou jediného vyššie uvedeného postupu. To platí aj po tom, ako ste sa tam na chvíľu zdržali. Trik k výrobe dôsledný Peniaze online sú sledovaním viacerých tokov príjmov súčasne, z ktorých každý trochu získava. Môže to všetko pridať viac, ako ste očakávali.
 • Vždy by ste mali naháňať svoju ďalšiu príležitosť. Niet pochýb o tom, že práca online je ekonomika koncertu – to znamená, že vždy existuje ďalšie zamestnanie, ktoré by ste mali hľadať, a iná príležitosť zarobiť si škrabanec, ktorý by ste mali zamknúť. Je veľmi zriedkavé, že budete môcť zarobiť toľko peňazí z jedného zamestnania alebo pomocou jedného blogu alebo podcastu, aby ste si mohli spočinúť na vavrínoch. Ak vám nevadí rušiť a pracovať päť dní v týždni (alebo viac), práca online môže byť skutočne celkom lukratívna.
 • Majte prepojené všetky vaše profily a účty. To neznamená, že budete používať rovnaké heslo pre všetky svoje účty alebo webové stránky (v skutočnosti by ste vždy mali robiť opak!). Znamená to však, že by ste mali využiť každú príležitosť na vzájomné prepojenie rôznych online snáh. Napríklad vaše profily sociálnych médií by mali mať všetky odkazy na seba na svojej hlavnej stránke. Mali by ste však zahrnúť aj odkazy na svoj blog, podcast, obchod s elektronickým obchodom alebo na akúkoľvek inú online stránku, na ktorú ste zadali svoje meno. Ak sa ľuďom páči to, čo robíte na jednom mieste, je pravdepodobné, že si prezrú vaše ďalšie stránky a možno vám dokonca poskytnú firmu.
 • Zostaňte profesionálni. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie je internet vymazateľný. Zaobchádzajte so všetkým, čo píšete, ako je napísané atramentom, pretože povesť vás môže sledovať po dlhú dobu. Dôrazne odporúčame, aby ste za každú cenu udržiavali profesionálneho správania bez ohľadu na to, ako sa budete snažiť postupovať. Je ľahšie začať opakovať podnikanie, získavať pracovné miesta z referencií a začať nový podcast alebo zábavný podnik, ak je vaša povesť profesionálna, priateľská a slušná. 
 • Vždy sa učte nové zručnosti. Internet je oveľa poddajnejším a rozmanitejším pracoviskom ako skutočný svet, a to z dôvodu množstva obsahu a úplnej úrovne inovácií, ktoré poháňajú jeho vývoj. Vždy by ste sa mali učiť nové zručnosti a využívať ich, ako zarobiť peniaze a zvýšiť svoj online úspech. Naučte sa iba kódovať; Vždy sa učte, ako kódovať v nových jazykoch a držte krok s novým vývojom kódovania. 

Najčastejšie otázky


Platíte dane pri práci online alebo na voľnej nohe?

platenie daní na voľnej noheÁno! Mnoho online pracovníkov alebo nezávislých pracovníkov sa ocitne v situácii, keď začnú zarábať peniaze predovšetkým prostredníctvom internetu, pretože ich dane nie sú’t automaticky odpočítané z ich výplat, ako by normálne boli.

Ale len preto, že váš zamestnávateľ nie’automaticky vyberať dane’tým nechceš’dlhujeme vláde na konci roka.

Namiesto toho sa všetky peniaze, ktoré zarobíte online, či už prostredníctvom nezávislého podniku alebo prostredníctvom práce na voľnej nohe, musia nahlásiť IRS a je potrebné odpočítať príslušnú sumu dane..

Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je jednoducho počkajte do konca roka a zadajte svoje dane. vy’Vyhlásite svoj celkový príjem a IRS vám oznámi, čo im dlžíte február. Pravdepodobne to bude dosť významná suma.

vy’Budem musieť ušetriť peniaze celý rok a žiť hlboko pod svojimi prostriedkami, aspoň počas prvého roka, keď si to donáša’Neviem presne, koľko vás’Budem zdanený. Pre mnohých to môže byť zložité, najmä preto, že väčšina ľudí je zvyknutá mať prístup k všetkým peniazom na svojom bankovom účte, pretože dane sa vyberajú automaticky na väčšine miest zamestnania.

Alebo môžete platiť štvrťročné dane, vďaka čomu budete mať prehľad o všetkom, čo ste zarobili v danom štvrťroku (povedzme od januára do marca) a budete platiť IRS každých pár mesiacov. Celkovo platíte rovnakú sumu, ale každá platba je z vášho bankového účtu menšia’je o niečo ľahšie manipulovať.

my’d Ak to dokážete, odporúčame vám to. V skutočnosti, aj keď platíte IRS zle množstvo, vy’Stále pravdepodobne budete platiť celkovo menej, pretože ste vyhrali’t byť zasiahnutý a “neskorá platba” poplatok na konci zdaňovacieho roka.

Nájdete pracovný hárok, v ktorom sa dozviete, ako vypočítať štvrťročné dane a ako priamo platiť platby IRS priamym vkladom cez ich webovú stránku.

Aké sú najúspešnejšie online firmy?

Existuje niekoľko kľúčových online obchodných modelov, ktoré môžete skúsiť napodobniť, ak chcete maximalizovať svoj peňažný úspech.

Prvým z nich je bezpochyby základný obchodný model blogu, alebo dokonca model siete blogu. Stručne povedané, prevádzka online obchodu, kde udržujete viacero blogov prúdiacich s obsahom, vám môže priniesť čistý mesačný príjem iba v pridruženom zisku..

To znamená, že musíte písať tony obsahu alebo si najímať copywriterov, aby ste písali za vás, ale môže to viesť k vážnemu úspechu, ak nájdete správny marketingový priestor a nakoniec vygenerujete veľa kliknutí..

V blogových sieťach ide o to, že ich môžete navzájom ľahko vzájomne prepojiť a zvýšiť tak návštevnosť v rámci sebestačného cyklu na svojich webových stránkach..

Môžete tiež zarobiť peniaze prostredníctvom blogov s marketingové alebo propagačné kampane, alebo sa spojte s inými blogermi a podnikovými organizáciami. Prevádzkovanie blogov ako firmy sa stáva stále viac bežným kariérnym nápadom. Takmer ktokoľvek môže skočiť a nájsť úspech, to je dôvod, prečo’s jednou z najpopulárnejších možností.

Online obchod však môžete spustiť aj predajom digitálnych produktov. my’hovorím elektronické knihy, piesne, doplnky WordPress, témy, umenie a ďalšie. Ľudia skutočne vynakladajú veľké úsilie na čo najlepšie online priestory, ktoré môžu, a ak im dokážete poskytnúť obsah, môžete získať čistý zisk..

Je pravda, že to nie je presne pasívny príjem, pretože musíte vytvoriť prácu na vytvorenie všetkých vyššie uvedených produktov. Ak však chcete vytvárať predovšetkým, je to veľká potenciálna kariéra a online obchod.

Napokon, vedenie vlastného podnikania na voľnej nohe s písaním alebo inými zručnosťami, ako je kódovanie alebo webdesign, je skvelý nápad. Toto je najlepšie online podnikanie, ktoré si môžete vybrať, ak máte nezávislého ducha a chcete prevziať zodpovednosť za celý váš úspech.

Myšlienku sme sa dotkli podrobnejšie o niečo skôr, ale ak dáte čas a budete mať schopnosti zálohovať svoje portfólio, môže to potenciálne priniesť veľké výhody..

Ako nájdem osvedčené obchodné modely online?

Stručne povedané, nájdete dobré modely spoločnosti Google od spoločnosti Google, nech ste kdekoľvek’znovu premýšľať o začatí a pohľade na najlepšie výsledky.

Algoritmy vyhľadávania Google automaticky filtrujú najúspešnejšie webové stránky na začiatok. Webové stránky, na ktoré kliknete ako prvé, budú samozrejme fungovať skrz dobré obchodné modely online. Urobte trochu ekonomického sleuthingu a pozrite sa, čo robia top stránky s najvyšším postavením, a zvážte, ako by to mohli robiť..

Môžete tiež pokračovať v čítaní sprievodcov, ako je tento, ktorý obsahuje prehľad rôznych obchodných modelov online a nápadov na vytváranie peňazí. Ale častejšie je zistiť, ktoré obchodné modely online sú tie, ktoré by ste mali napodobniť, rovnako jednoduché ako premýšľať o tom, čo pre vás funguje a ktoré webové stránky. vy rád trávim čas.

Napríklad ste niekedy videli portfólio pre nezávislého webového vývojára, ktorého sa vám naozaj páčilo? Vyskúšajte ich cenový model alebo im pošlite e-mail s požiadavkou na obchodnú ponuku. Môžete si vziať to, s čím reagujú a premýšľať o tom, ako tento obchodný model môže pre nich znamenať úspech.

Aké online podnikanie by ste mali začať bez peňazí na investovanie?

tam’s rôznymi online podnikmi, ktoré môžete začať bez akýchkoľvek peňazí na investovanie:

 • Na voľnej nohe je ľahkým príkladom; všetko, čo potrebujete, je výučba angličtiny a základné písacie zručnosti. Môžete sa pripojiť k platforme ako Upwork a uchádzať sa o prácu na nej. Alebo môžete použiť stránky ako Textbroker, ktoré sú skutočne zadarmo v tom, že nie’Nepožadujem, aby si “ponuka” pre pracovné miesta.
 • Môžete sa tiež stať webový dizajnér a založte si vlastný podnik pomocou podobného formátu a získajte pracovné miesta pomocou platforiem na voľnej nohe. Z technického hľadiska musíte najskôr minúť nejaké peniaze, aby ste získali vzdelanie v oblasti vývoja webových aplikácií alebo dizajnu.
 • Staňte sa umelec prostredníctvom Etsy alebo iná platforma. Ak máte umelecké schopnosti, vyhral’nestálo vás desetník, ak chcete začať využívať túto zručnosť a začať predávať svoj tovar cez internet.
 • Vytvorenie blogového podnikania začať môže teoreticky urobiť bez toho, aby ste utratili nejaké peniaze, hoci vy’Musím hľadať vysokú a nízku skvelú webhostingovú platformu, ktorá má bezplatný balík bez pripojených slabých stránok alebo reťazcov. Šance, že ste’Nakoniec budete musieť vysporiadať nejaké peniaze, aby ste vylepšili možnosti ukladania alebo budovania webových stránok, ale vy môcť začnite bez dolára k svojmu menu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector