Hostingeri ülevaade

Hostinger on veebimajutusettevõte, mis kuulub selle töötajatele. See asutati 2004. aastal ja kandis algselt nime Hosting Media.


Kui ettevõte jõudis miljoni kasutaja saavutamise verstapostini, muudeti 2011. aastal ettevõtte nimi Hostingeriks. 2007. aastal oli Hostinger 000webhost tütarettevõte..

Eesmärk oli pakkuda tasuta veebimajutust kogu maailmas. Täna on Hostingeril enam kui 25 miljonit kasutajat kogu maailmas, tütarettevõtetega, mis asuvad enam kui 178 riigis. See on 000webhost, Weblink ja Niagahoster emaettevõte.

Hinnanguliselt registreerub selle teenuse kasutamiseks iga päev 20 000 uut klienti. Hostinger kiitleb sellega, et nad saavad lubada oma klientidel luua täieliku vabadusega veebisaiti. Selles ülevaates vaatame mõnda neist väidetest eesmärgiga teada saada, kas sellel Euroopa vastuvõtval on midagi head.

Mis on Hostinger teada?

Endast rääkides on Hostinger otsene ja asjalik. Nad ei tee’Kasutage oma teenuse kirjeldamiseks läikivaid termineid. Selle asemel nad ütlevad, et nad on kõik odav veebimajutus.

Lase’alustan nende hinnakujundus- ja hostimiskavadest.

Hostinger pakub kolme põhiplaani:

 • Üksinda jagatud veebimajutus koos allahindlustega töötab ringi 1,45 dollarit kuus
 • Premium jagatud hostimine koos allahindlustega jookseb ringi 2,15 dollarit kuus
 • Äri jagatud hostimine koos allahindlustega jookseb ringi 3,45 dollarit kuus

Praegu on nad sõlminud kokkuleppe, mis langetab nende ühise jagatud hostimisplaani hinna 0,80 dollarini kuus.

Nende äri- ja premium-veebimajutuskavadega on kaasatud ka isiklikud tasuta domeenid. Lase’Vaadake lähemalt kõiki nende põhipakette.

Ühtne virtuaalserver (parim algajatele)

hostingeri plaani võrdlusSee on kõige odavam plaan. Esimese nelja aasta jooksul maksate iga kuu 1,45 dollarit. Kui jätkate teenuse kasutamist pärast esimest nelja aastat, tõuseb teenuse hind 7,99 dollarini kuus.

See plaan annab teile:

 • 100 GB ribalaius
 • Üks e-posti konto
 • Automaatne paigaldaja
 • 10 GB kettaruumi
 • Lihtne veebisaidi koostaja
 • Üks MySQL andmebaas
 • Üks veebisait

See on Hostinger’s algtaseme plaan. Sellel ei ole kavandatud kõiki funktsioone, mida näete mõnes muus kavas, mida me üle vaatame. Kui maksate allahindlustega iga kuu vaid 1,45 dollarit või veelgi vähem, ei saa te pakutavate funktsioonide üle tõesti nuriseda.

Kava võimaldab teil majutada ainult ühte veebisaiti. See kajastub teile eraldatud ressurssides. Kümme GB kettaruumi ja 100 GB ribalaiust on piisavalt muljetavaldava vaatepildi loomiseks. Üldine pakk on suhteliselt paljaste luudega. Kuid kui teil on lihtsalt üks veebisait ja soovite seda saiti hallata ilma liiga paljude kellude ja viledeta, on see hea võimalus.

Üks probleem, mis mõnel selle paketiga seoses oli, on see, et see pakub lihtsalt ühte e-posti. See’s pole ebaharilik a väikeettevõtted vaid ühe veebisaidi olemasolu, kuid tavaliselt on neil paar kasutatavat e-posti aadressi. Kui see on teie jaoks kicker, tutvuge Premium virtuaalserveriga.

Premium virtuaalserver

See on keskmise astme plaan. Esimese 48 kuu jooksul hakkate maksma 2,15 dollarit kuus. Pärast seda tõuseb hind 11,95 dollarini kuus.

See plaan pakub:

 • Piiramatu arv veebisaite
 • Piiramatu FTP kasutaja
 • Piiramatu SSD kettaruum
 • Piiramatu e-posti konto
 • Tasuta domeeninimi
 • Piiramatu MySQL andmebaas
 • Lihtne veebisaidi koostaja

Selle plaaniga maksate põhimõtteliselt kaks korda rohkem, kui maksaksite eelmise kavaga. Kuid vaatate hoopis teistsugust paketti. See plaan annab teile juurdepääsu peaaegu kõigile funktsioonidele ja võimule, mida Hostinger pakub.

See on olnud loodud inimestele, kellel on mitu saiti ja kes tunnevad muret kiiruse pärast. Selle paketi abil saate omada nii palju veebisaite kui soovite, kasutada nii palju kettaruumi kui vaja ja närida piiramatul hulgal ribalaiust. MySQL-i andmebaaside arv ei ole piiratud ja kui soovite, saate luua lõputu hulga FTP-kontosid.

Tore asi selle plaani juures on see, et see on WordPressi jaoks optimeeritud. Selle tulemusel saate oma WordPressi saidi jaoks Premium-plaani kasutades kiiremini kolm korda kiiremini kui need, kes on põhiplaanist kinni.

Selle paketiga saate kaasa ka domeeninime. Aastast pikendamistasu ei ole. Samuti saate tasuta SSL-sertifikaat. See aitab kaitsta teie saiti külastavaid inimesi keskrünnakute eest. See loob üldise ohutuma sirvimiskogemuse.

Ettevõtte veebimajutus

See on tipptasemel plaan, mida nad pakuvad. Esimese 48 kuu jooksul kulutate kuus 3,45 dollarit. Pärast seda tõuseb hind 15,95 dollarini kuus.

See plaan pakub kõiki premium-hostingute eeliseid ja lisaks:

 • 5X WordPressi optimeeritud kiirus
 • Igapäevased varukoopiad
 • 2X töötlemisjõud ja mälu
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Deluxe elu tugi

Ainult paar dollarit rohkem saate nautida äri jagatud hostimispaketi eeliseid. See on kõige ulatuslikum teenus, mida nad pakuvad. Kõik, mida Premium-kavas üle vaatasime, sisaldub äriplaanis.

Suurim erinevus, mida näete, on RAM ja CPU eraldamine. Äriplaanis on need mõlemad kahekordistatud. Sellel on teie saidi toimivusele suur mõju. Premiumi plaan on juba kiire. Äriplaaniga kiiruse kahekordistades on teie teenus nii kiire, et te ei saa hämmingus olla.

Kui kasutate oma saiti WordPressis, siis muutuvad asjad huvitavamaks. 3X kiiruse suurendamise asemel saate a 5X kiirus suurendab. See tähendab, et kui teie sait ei saa iga päev tuhandeid külastajaid, töötab see alati kiiresti.

Äriplaani juures meeldib meile midagi muud sisaldab automatiseeritud varundamise funktsioone. Tõenäoliselt teate, et asjade käsitsi varundamine on igav, pikk ja korduv protsess. See on koht, kus paljud inimesed loobuvad mõne aja pärast seda tegemast ja hiljem kahetsevad.

Äriplaani lisavõimalus on see, et teile antakse eelisjuurdepääs Hostingeri tehnilise toe meeskonnale. See tähendab, et kui ühendate tehnilise toega, hüppate te ette kõigist, kes ei kasuta äriplaani. Kui teie saidil on probleeme, teeb ainuüksi see funktsioon väikese hinnatõusu väärt.

VPS-i hostimine

Tahame lühidalt arutada VPS-i hostimine paketid Hostinger pakub. Hostinger’s VPS-kava võimaldab veebimeistril seda teha saada head kiirused, töökindlus ja mõistlik hind. Nende VPS-i plaanid algavad umbes 4,95 dollarist kuus ja ulatuvad kuni 75 dollarini kuus.

Iga plaani spetsifikatsioonid on erinevad, kuid need pakuvad ühe kuni kaheksa GB muutmälu. CPU vahemik on vahemikus 2,4 GHz ja 14 GHz.

Nad on helde hoiuruumi osas. Madalaimal VPS-i plaanil on 20 GB SSD-salvestusruumi. Kõrgeima taseme plaan pakub 160 GB SSD ruumi. Ribalaius madalaima paketi korral on umbes 1000 GB ja kõige kallima paketi puhul ulatub see 6000 GB-ni.

Kui vaatasime Hostingerit objektiivselt’hinnakujundusplaanid ja see, mida nad hinna eest pakuvad, lahkusime muljega, nagu oleks see a odav hostimine ettevõte, mis pakub lisatasu teenust. Ometi on odavate teenuste pakkumine üks asi. Kuid kui hea on nende pakutav teenus?

Uptime ja laadimisaeg

Vaid vähesed asjad võivad verd keema saada, näiteks kui proovite pääseda veebisaidile ja oodata kannatlikult, kuni see laeb. Ehkki saidi laadimisaeg on kõigest paar sekundit, võib maailmas, kus oleme harjunud veebis surfates jõudma kohese reageerimise ajale, võib lehe laadimiseks ühe või kahe sekundi ootamine tunduda igavik. Enamasti on aeglase kiiruse korral süüdi hostiettevõte.

Oleme jälginud Hostingerit viimase aasta jooksul. Sa näed meie jälgimine siin.

Kuidas Hostinger püsti tõuseb??

385ms laadimisaeg

Hostingeril on serverid USA-s, Aasias ja Euroopas. Kõik nende serverid on ühendatud 1000 Mbit / s ühendusliiniga. Need tagavad maksimaalse jõudluse ja stabiilsuse. Kui vaadata Hostingeri laadimisaegu keskmiselt 10 kuu jooksul, alates 2017. aasta detsembrist kuni 2018. aasta septembrini, selle keskmine väärtus on 385 ms. Vaadates seda perspektiivi, kulub umbes nii palju aega, et silmad vilguksid.

Uptime skoor

Uptime on veel üks tegur, mida tuleb arvestada, kui otsustatakse, kas veebi on raha väärt või mitte. Veebihaldur võiks pakkuda oma teenuseid viis senti kuus. Kuid kui nende teenus on pidevalt maas, ei maksa te absoluutselt mitte midagi. Mõelge sellele nii, mitu korda võiksite uut veebisaiti uuesti külastada, kui kolm esimest korda, kui seda saidi proovisite, oleks maas? Sa ei läheks enam kunagi tagasi, sest sait, mis’s pidevalt maas ütleb saidi omaniku kohta palju negatiivset.

Kui vaatasime Hostingerit 10 kuu jooksul, nägime, et nad esinesid imetlusväärselt. Ikka siin’s on palju arenguruumi. 10 kuu jooksul nad oli tööaeg 99,88 protsenti. See langeb kuu jooksul umbes ühe tunni seisuajani.

See pole eriti tore. Amazonil oli 2018. aasta Amazoni peaministri ajal üks tund seisakuid. Vaid ühe tunniga on nad võib-olla kaotanud rohkem kui 100 miljonit dollarit müüki. Muidugi, teie ettevõte pole Amazon. Sellegipoolest võib iga kuu ühe tunni kaotamine teie lõpptulemusele negatiivset mõju avaldada.

Kas see tähendab, et me ei soovita Hostingerit nende seisaku tõttu? Ei, üldse mitte. Tahame anda lihtsalt objektiivse arvamuse. Isegi 99,88-protsendise tööaja korral on Hostinger endiselt kiirem, peaaegu 80 protsenti kiirem kui tööstuse keskmine, mis on umbes 890 ms.

Lase’võtab paar minutit ja uurib mõnda muud funktsiooni, mida Hostinger oma klientidele pakub.

Hostingeri funktsioonid

Üks Hostingerist’Peamised müügiargumendid on funktsioonide rohkus, mida see kasutajatele pakub. Kas kõik need funktsioonid on teile kasulikud või mitte, sõltub sellest, mida kavatsete selle teenusega ette võtta.

Tasuta veebisaidi koostaja ja tasuta domeeninimi

Kui olete meie lugenud parim veebisaidi ehitaja arvustage, et teate, et saidi ehitajad olid suured fännid.

Hostinger on kaasas tasuta veebisaidi ehitaja, kutsus Zyro. Veebisaidi koostajal on palju toredaid funktsioone. Sellega kaasnevad mitmed populaarsed mallid, mis võimaldavad teil oma veebisaidi väga kiiresti üles ehitada. Kui otsite veebisaidi koostajat, millel on palju peamisi funktsioone, näiteks tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja ribalaius, on see õige koht.

Samuti leiate selliseid funktsioone nagu Zyro AI sisugeneraator ja logo tegija, mis on mõlemad üsna uuenduslikud ja võimaldavad teil keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Ausalt öeldes on veebisaidiehitajal palju funktsionaalsust, kuid see ei lähe mõne populaarsema veebisaidiehitaja juurde, mis on saadaval.

Pärast malli valimist saate kohandada kogu oma veebilehte otse Hostingeris. Samuti saate tasuta domeeninime, kui ostate veebimajutuspaketi Premium või Business. Seal on iga-aastast pikendamistasu ei võeta. See kõik on seotud kuutasu eest makstava hinnaga. Kui soovite, et teil oleks rohkem kui üks domeeninimi, peate maksma natuke lisatasu.

Tasuta veebimajutus

Nagu me alguses mainisime, kuulub 000Webhost Hostingerile. 000Webhost pakub super lihtsat tasuta veebimajutuskava. Siiski tahame rõhutada, et saate selle, mille eest maksate. Hostimisplaan on tasuta, kuid see on ka aeglane ja ebausaldusväärne. Kui projekt, mille kallal töötate, on teie jaoks oluline

, siis pole see funktsioon midagi sellist, mida soovite. Kui soovite aga lihtsalt natuke jama ajada, on tasuta variant kena.

Alguses oma hinnakujunduse kohta

Tööstuses on tavaks, et hostiettevõtted kasutavad mõnda hinnastamise nippi. Hostinger ei erine, kuid nad on oma tegevuses ausad. Näiteks on nende jagatud hostingu põhipakett 1,45 dollarit kuus. Selle hinna saamiseks peate aga registreeruma neli aastat. Kui need neli aastat on möödunud, peate maksma 7,99 dollarit kuus. Kui teil pole probleemi sama hostiettevõtte kasutamisel neli aastat, on see suurepärane. Kui ei, siis võib see teile pisut pettuda.

Kasutuslihtsus

Hostinger’s kasutajaliides on loodud hõlpsaks kasutamiseks. Teil peaks olema võimalik leida kõik vajalik ainult ühest kohast. See tähendab, et saate teha näiteks järgmist:

 • Uuendage arveldusteavet
 • Hallake domeene
 • Jälgige e-kirju

Hostinger ei kasuta traditsioonilist cPaneli. Kuid ikoonidest on lihtne aru saada, mis teeb selgeks, kust leiate vajaliku. Neile, kes on cPaneliga harjunud, võib selle mittekasutamine veidi harjuda. Kui olete aga algaja, on Hostingeri pakutav juhtpaneel enam kui piisav, et teie sait üles töötaks.

Toetus

pilt, millel on hostingeri tugi

Veebimajutajaga peab kindlasti tegelema hea klienditoega. Kui teie sait on maas ja te ei saa klienditoe eest vastutavate inimestega kohe ühendust võtta, võite kaotada hunniku raha. Veel olulisem on klienditeenindus sellise teenusega nagu Hostinger. Nagu oleme arutanud, peate nende odavamate hindade saamiseks olema sisse lülitatud nelja-aastasesse kokkuleppesse.

Meil on hea meel tõdeda, et Hostinger teeb selles valdkonnas hämmastavat tööd. Klienditeeninduse osas löövad nad kõik alused. Neil on reaalajas vestlus ja integreeritud intercom. Saate neile e-postiga saata ja oma küsimustele vastuseid saada õigesti. Midagi muud, mis on Hostingeri puhul ainulaadne, on see nad pakuvad oma klienditugi mitmes keeles.

Leiate, et ootate umbes üks minut vestluse tugiteenuse pakkujaga ühenduse loomiseks. Olenevalt lahendatava probleemi raskusest peaksite ootama kiiret vastust. Lisaks tehnilise tugiteenuse pakkujaga otse suhtlemisele saate abi saamiseks kasutada ka nende tohutut teadmistebaasi ja õpetusi. Leiate juhendeid ja teavet, mis aitab teil paljudele küsimustele iseseisvalt vastata.

Kui klienditeeninduse osas tahaks midagi paremaks muuta, oleks tõsiasi, et nad ei paku telefonitsi abi.

Järeldus

Oleme püüdnud esitada Hostingeri erapooletut vaadet. Nagu kõigi hostiettevõtete puhul, on ka mõned asjad, mida me sooviksime, et nad täiustaksid. Kuid nähtu põhjal on nende üldine teenus üsna hea, eriti nende pakutava hinna osas. Varem on meie kogemus olnud, et kui tegelete hostiettevõtetega, mis keskenduvad odava teenuse pakkumisele, saate rämpsu. Kuid, Hostinger pakub soodsa hinnaga premium teenust.

Me ei ütle teile, et Hostingeri teenus on seal kõige kiirem. Nagu me mainisime meie arvustuses, nad ei tee’t. Me ei ütle teile, et Hostingeril on parim tööaeg, kuna nad ei tee seda’t. Kuid nende pakutavad laadimiskiirused ja nende tööaeg näitavad, et nad on võrdsed paljude veebimajutusettevõtetega, mis nõuavad palju rohkem.

Ühendage see ruumi ja ribalaiusega’on saadaval nende Premium- ja Äriplaanides ning Hostingerist saab ettevõte, mis on teie tähelepanu väärt. Kui otsite tõhusat ja odavat veebi, on see ettevõte teie jaoks. Nad pakuvad esmaklassilist teenust, mis ei ohverda kvaliteeti hinnaga.

Kas olete varem kasutanud Hostingerit? Kas kasutate neid praegu? Andke meile oma kogemustest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map