Sprievodcovia do prekrásneho sveta hostingu

web hostingG’deň a vitajte v našich sprievodcoch webhostingom. Prvá vec, ktorú chcem povedať, je poďakovanie za to, že ste sa zastavili, a uvedomujeme si, že na tejto stránke je veľa informácií. Držte si klobúky a dovoľte mi vysvetliť najlepší spôsob, ako to využiť!


V hornej časti tejto stránky sú naši odporúčaní sprievodcovia. Pomôžu vám nájsť najlepších webových hostiteľov, o ktorých si myslíme, že sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce získať nový hosting alebo aktualizáciu. Nižšie je uvedený dlhý zoznam hostiteľov, ktorých NEMÁME’T odporúčam.

Kedykoľvek v tomto procese, ak máte pocit, že nemáte’Nerozumiem alebo nechcem, aby niektoré podrobnejšie informácie narazili na kartu kontaktov v hornej časti a ja’Na vaše otázky radi odpovieme individuálne. Kvôli množstvu e-mailov mi prosím dajte pár dní na to, aby som sa cez ne dostal! Vďaka!

Odporúčaní hostitelia, ktorých milujeme & # x2665;

logo stránkySiteground ★★★★★ – Spoločnosť SG je naším najvyšším hostiteľom za posledné dva roky a naďalej nás ohromuje ich nehynúcim odhodlaním podporovať kvalitu a hosťovať.

A2 Hosting ★★★★ – Ďalší silný uchádzač o titul najlepšieho hosťovania v krajine. A2 je kvalitný hostiteľ, ktorý ponúka niektoré skvelé balíčky za slušnú cenu.

logo BluehostBlue Host ★★★ – Blue Host je tu, pokiaľ má internet memy (čo je chromý vtip). Každopádne sú starí a ponúkajú kvalitný hosting a hodnotné ceny. Prečítajte si nášho sprievodcu a zistite, ktorý plán je pre vás najlepší.

Hostgator ★★★ – HG je ďalšou odporúčanou voľbou pre webhosting, aj keď nie sú’t najlepšie na slovo. Prečítajte si našu recenziu a zistite pravdu o ich cenách.


Odporúčané články, aby ste sa stali Sprievodcom WordPress a Bloggerom

Ako začať blog (Kompletný sprievodca Kickassom) – Všetko, čo potrebujete vedieť o spustení blogu. Doslovne vás držím za ruku a prevediem vás jednotlivými krokmi procesu nastavenia vlastnej stránky s obrázkami pre každý krok cesty. ��

8 krokov na štruktúrovanie blogu – Existuje niekoľko dôležitých krokov pri plánovaní úspešného blogu a jeho úspechu. Pokrývali sme niektoré z najväčších prvkov a poskytli vám rámec na vytvorenie vašej vlastnej stránky.

22 spôsobov, ako zaistiť bezpečnosť vašich webových stránok – Hacker, hackeri a ďalší hackeri. bezpečnosť webových stránokTíto zlí ľudia sa snažia dostať na vaše webové stránky WP vo dne iv noci. Tento príspevok pokrýva 22 ľahko implementovateľných spôsobov, ako ich zastaviť.

Naše najvýznamnejšie e-mailové marketingové nástroje – Tam sme použili takmer každý nástroj na e-mailový marketing a v tomto príspevku sa venujeme tým, ktoré sú naše obľúbené.

Aké sú rôzne druhy hostingu – Poznanie rôznych plánov hostenia je nevyhnutné pre výber toho, ktorý vyhovuje vašim potrebám a cieľom.

Najlepší hostitelia na Novom Zélande – Tento článok je určený všetkým našim obyvateľom Nového Zélandu. Porovnávala najlepších hostiteľov v NZ a zdieľa naše najlepšie možnosti.

Najlepší tvorcovia webových stránok – Tvorcovia webových stránok sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Umožňujú používateľom používať skutočne ľahko použiteľný a intuitívny editor drag and drop. Zamerali sme sa na najjednoduchšie editory, ktoré sa dajú použiť v tomto príspevku.

Najlepšie hosting v Singapure – Túto recenziu sme napísali priateľom v Singapure, keďže sme sa zaoberali niekoľkými firmami, ktoré tam pôsobia. Tento príspevok vám pomôže porovnať rôznych singapurských hostiteľov a nájsť jedného, ​​ktorý ponúka veľkú hodnotu za peniaze.

Najlepší indickí hostitelia – Mohli by sme byť najlepšími v Austrálii pri posudzovaní webhostingu, ale to neznamená, že na indickom trhu nemôžeme zabúdať.!

Najlepšie VPN – Prešli sme sa medzi top 15 poskytovateľov VPN na celom svete, aby sme sa pokúsili nájsť toho najlepšieho pre túto prácu.

Ako začať online podnikanie – Pre tých, ktorí uvažujú o tom, ako začať podnikať online a chcú vedieť, je to príručka pre vás.

SSL – Čo je to SSL a prečo potrebujete vedieť, ako ho efektívne nastaviť.


Špecifické recenzie hostiteľa

Uvedomujeme si, že niektorí ľudia radi vyhľadávajú podľa kategórií hostingu alebo rôznych typov. Dostali sme vás na vás! my’prešli sme niektorými z našich najlepších hostiteľov pre každú oblasť a zdieľali sme niektoré z našich údajov za posledných niekoľko rokov, aby sme vám poskytli lepšiu predstavu o tom, ktorý z nich si vybrať.

Hostitelia WordPress – WP alebo WordPress je jedným z najjednoduchších spôsobov použitia hostiteľských platforiem alebo systémov na správu obsahu (v skratke CMS). Vo svete hostingu sú všadeprítomné a ponúkajú ohromujúcu mieru flexibility. WP môže byť náročné použiť na prvý, ale je to’je mimoriadne ľahké sa naučiť.

Hostitelia VPS – Virtuálne súkromné ​​servery sú pokročilejšou možnosťou hostenia, ktorá je dobrá pre ľudí, ktorí chcú nastaviť viac webových stránok alebo prevádzkovať webové aplikácie online.vps hosting

Hostitelia elektronického obchodu – Či ty’Keď znova spustíte webovú stránku Shopify alebo svoju vlastnú značku Ecom, naša recenzia sa zameriava na niektoré z najlepších možností na základe našich skúseností s nastavením viac ako 15 webových stránok elektronického obchodu..

Lacné hostitelia – Pokiaľ ide o lacný hosting, je tu veľa odpadu. vy’Budem sa chcieť držať ďalej od skutočne hrozného, ​​pokiaľ ide o lacný hosting a hľadať ponuky na prémiových hostiteľoch. Náš sprievodca vám to pomôže.

Hostitelia malých firiem – MSP vyžadujú webové stránky, ktoré propagujú profesionálny imidž firmy, ktorú zastupujú. Môžeš’t dovoliť si mať potenciálneho klienta navštíviť vaše webové stránky a nájsť’nefunguje alebo je príliš pomalý. Vybratie správneho hostiteľa vám pomôže vyhnúť sa tomuto problému

Drupal Hosting – Drupal je ďalší redakčný systém, napríklad WordPress, ktorý ponúka sadu možností a funkcií, ktoré sa dajú pomerne ľahko používať. Táto príručka vám pomôže nájsť hostiteľov prispôsobených webovým stránkam založeným na Drupale.

E-mailoví hostitelia – E-mailoví hostitelia sú skvelí pre podniky, ktoré chcú mať len špičkové e-mailové služby pre svojich zamestnancov alebo pre seba. Preskúmali sme najlepších 4 chlapcov vo vesmíre a zamerali sme sa na bezpečnosť a súkromie.

Cloud hosting – Podobne ako VPS vám cloudový hostiteľ umožňuje prevádzkovať všetko online bez toho, aby ste museli veľa robiť na strane servera. Prezrite si náš príspevok, ktorý je najlepší.


2. úroveň Dobrý, ale nie veľký hostitelia

HostPapa – To nie je zlé, ale určite by sa malo povedať, že hostiteľ Papa sa za posledných pár rokov skutočne zaostal. logo hostpapaBoli jednou z pôvodných spoločností poskytujúcich webhosting, ale teraz ich nemôžeme s najväčšou spoľahlivosťou odporučiť.

Hosting InMotion (už čoskoro) – Aj keď kvalitný hostiteľ v mnohých ohľadoch je In Motion v najlepšom prípade veľmi priemerný a nespĺňa žiadne z vysokých štandardov, ktoré stanovujeme pre našich odporúčaných hostiteľov..

iPage Hosting – Zvyčajne som miloval iPage, kým nezačali ohromovať svoje servery príliš veľkým počtom zdieľaných účtov hostenia a ich služby a kvalita skutočne klesli..

Dreamhost – Dreamhost sa propaguje ako špičkové webhostingové riešenie. Povedal by som však, že hostingové balíčky rovnakej kvality môžete získať za zlomok ceny od spoločnosti SG..


Hostiteľ nemôžeme odporučiť – Aka – naši hostitelia „Zostaňte ďaleko“

Varovali vás a áno, uvedomujem si, že 90% z nich sú Austrálčania. Údaje neklamú.

Web City – Vysoké ceny, nízke prestoje a zlé služby. Týchto mužov nemôžeme odporučiť.

Kľúčový hosting (Už čoskoro) – Chýbajúce všetko. Crucial je staršia spoločnosť, ktorá svoje služby v podstate predáva príliš vysoko.

Čistý register – Aj keď to nie je hrozné, určite nespĺňajú normy ani na to, aby boli považované za „dobré“. Vyhnul by som sa tejto hostiteľskej spoločnosti.

Digitálny Pacifik – Digitálny Pacifik nie je odporúčaným hostiteľom z mnohých dôvodov. Ak chcete zistiť viac, môžete si prečítať recenziu.

Panthur  – Jediná vec, na ktorú Panthur bojuje, je vaša kreditná karta. V našich názoroch sú lepšie možnosti.

VentraIP – Pre lásku rýchlych webových stránok zostaňte ďaleko.

Crazy Domain  – Ak by názov bláznivá doména nebola varovným signálom, že títo chlapci sú kompetentní hostitelia, potom neviem, čo iného by bolo.

Zuver – Priemer všetkých cien okrem výdavkov.


Internetová bezpečnosť 101

Čím viac ľudí trávi stále viac času online, množstvo informácií, ktoré zdieľame a prijímame, rýchlo rastie. S tým prichádzajú niektoré vážne obavy o ochranu súkromia. Nižšie uvádzame niekoľko skvelých sprievodcov o ochrane osobných údajov a bezpečnosti na internete.

Ochrana osobných údajov Austrália (VPN / Recenzie zabezpečenia online) – Náš priateľ Ryan Sperry zostavil obrovský zoznam najlepších bezplatných a platených poskytovateľov VPN pre všetkých zákazníkov v Austrálii alebo okolo nej. Tiež má množstvo ďalších skvelých informácií.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector