Průvodci do nádherného světa hostingu

web hostingG’den a vítejte na našich webových průvodcích hostováním První věc, kterou chci říci, je díky za zastavení a uvědomujeme si, že na této stránce je spousta informací. Držte si klobouky a dovolte mi vysvětlit nejlepší způsob, jak to využít!


V horní části této stránky jsou naši doporučení průvodci. Ty vám pomohou najít nejlepší webové hostitele, o kterých si myslíme, že jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá nový hosting nebo upgrade. Níže je dlouhý seznam hostitelů, které NEMÁME’T doporučuji.

Kdykoli v tomto procesu, pokud se cítíte jako vy’nerozumím nebo nechci nějaké podrobnější informace zasáhnout záložku kontaktů nahoře a já’Rádi zodpovím vaše otázky individuálně. Kvůli množství e-mailů mi prosím dejte pár dní, abych je prošel! dík!

Doporučené hostitele, které milujeme & # x2665;

logo webuSiteground ★★★★★ – SG je naším nejvyšším hostitelem za poslední dva roky a nadále nás ohromuje svým nehynoucím závazkem ke kvalitní podpoře a hostování.

A2 Hosting ★★★★ – Další silný uchazeč o titul nejlepšího hostingu v zemi. A2 je kvalitní hostitel, který nabízí některé skvělé balíčky za slušnou cenu.

logo bluehostBlue Host ★★★ – Modrý hostitel je tu, dokud má internet memy (jaký chromý vtip). Každopádně jsou staří a nabízejí kvalitní hosting a hodnotné ceny. Přečtěte si našeho průvodce a zjistěte, který plán je pro vás nejlepší.

HostGator ★★★ – HG je další doporučenou volbou pro webhosting, i když nejsou’t to nejlepší na slovo. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte pravdu o jejich cenách.


Doporučené články, které se stanou průvodcem WordPress a Blogger

Jak začít blog (Kompletní průvodce Kickass) – Vše, co potřebujete vědět o zahájení blogu. Doslova vás držím za ruku a provádím vás jednotlivými kroky procesu nastavení vlastního webu s obrázky pro každý krok cesty. ��

8 kroků ke strukturování blogu – Existuje několik důležitých kroků, jak naplánovat úspěšný blog a zajistit jeho prosperitu. Pokryli jsme některé z největších prvků a poskytli vám rámec pro vytvoření vlastního webu.

22 způsobů, jak udržet váš web v bezpečí – Hacker, hackeři a další hackeři. zabezpečení webových stránekTito zlí lidé se snaží dostat se na vaše stránky WP ve dne v noci. Tento příspěvek pokrývá 22 snadno implementovatelných způsobů, jak je zastavit.

Naše nejlepší e-mailové marketingové nástroje – Použili jsme tam téměř každý e-mailový marketingový nástroj a v tomto příspěvku popisujeme, které z nich jsou naše oblíbené.

Jaké jsou různé druhy hostingu – Znalost různých hostingových plánů je nezbytná pro výběr toho, který odpovídá vašim potřebám a cílům.

Nejlepší hostitelé na Novém Zélandu – Tento článek je určen všem našim novozélandským lidem. Porovnávala nejlepší hostitele v NZ a sdílí naše nejlepší volby.

Nejlepší tvůrci webových stránek – Tvůrci webových stránek jsou stále populárnější. Umožňují uživatelům používat opravdu snadno použitelný a intuitivní editor drag and drop. Zaměřili jsme se na nejjednodušší editory, které lze v tomto příspěvku použít.

Nejlepší hosting v Singapuru – Tuto recenzi jsme napsali svým přátelům v Singapuru, protože jsme jednali s několika firmami, které tam jsou. Tento příspěvek vám pomůže porovnat různé singapurské hostitele a najít ten, který nabízí velkou hodnotu za peníze.

Nejlepší indičtí hostitelé – Můžeme být nejlepší v Austrálii v recenzích webhostingů, ale to neznamená, že nemůžeme zaujmout gand na indickém trhu.!

Nejlepší VPN – Prošli jsme si 15 nejlepších poskytovatelů VPN po celém světě, abychom se pokusili najít nejlepšího pro tuto práci.

Jak začít online podnikání – Pro ty, kteří zvažují, jak začít podnikat online a chtějí vědět, je to průvodce pro vás.

SSL – Co je to SSL a proč potřebujete vědět, jak jej efektivně nastavit.


Konkrétní recenze hostitelského plánu

Uvědomujeme si, že někteří lidé rádi vyhledávají podle kategorií hostingu nebo různých typů. Dostali jsme vás na lidi! My’Prošli jsme některými našimi nejlepšími hostiteli pro každou oblast a sdíleli jsme některá naše data za posledních několik let, abychom vám poskytli lepší představu o tom, které z nich si vybrat.

Hostitelé WordPress – WP nebo WordPress je jednou z nejjednodušších použití hostitelských platforem nebo systémů pro správu obsahu (zkráceně CMS). Ty jsou všudypřítomné ve světě hostování a nabízejí ohromující flexibilitu. WP může být náročné používat nejprve, ale to’je velmi snadné se naučit.

Hostitelé VPS – Virtuální soukromé servery představují pokročilejší možnost hostování, která je dobrá pro lidi, kteří chtějí nastavit více webů nebo provozovat webové aplikace online.vps hosting

Hostitelé elektronického obchodu – Ať už ty’při opětovném spuštění webové stránky Shopify nebo vaší vlastní značky Ecom se naše recenze zabývá některými z nejlepších možností na základě našich zkušeností s nastavením více než 15 webů elektronického obchodu.

Levné hostitele – Pokud jde o levný hosting, existuje spousta odpadu. Vy’Chci se držet dál od opravdu hrozného, ​​pokud jde o levný hosting a hledat nabídky na prémiových hostitelích. Náš průvodce vám to pomůže.

Hostitelé malých firem – MSP vyžadují webové stránky, které propagují profesionální image firmy, kterou zastupují. Můžeš’Nemůžu si dovolit, aby váš web navštívil a našel potenciální klient’nefunguje nebo je příliš pomalý. Výběr správného hostitele vám pomůže tomuto problému zabránit

Drupal Hosting – Drupal je další redakční systém, jako je WordPress, který nabízí řadu možností a funkcí, které se poměrně snadno používají. Tato příručka vám pomůže najít hostitele přizpůsobené pro webové stránky založené na Drupalu.

E-mailové hostitele – E-mailoví hostitelé jsou skvělí pro firmy, které chtějí mít e-mailové služby nejvyšší úrovně pro své zaměstnance nebo pro sebe. Zkontrolovali jsme čtyři nejlepší kluky ve vesmíru a zaměřili se na bezpečnost a soukromí.

Cloud hosting – Podobně jako VPS vám cloudový hostitel umožňuje provozovat vše online, aniž byste museli na straně serveru dělat mnoho. Podívejte se na náš příspěvek, který z nich je nejlepší.


2. úroveň Dobrý, ale ne velký hostitel

HostPapa – Není to špatné, ale určitě by se mělo říci, že hostitel Papa v posledních letech opravdu zaostal. logo hostpapaByli jednou z původních společností poskytujících webhosting, ale nyní je nemůžeme doporučit s jakoukoli spolehlivostí.

Hosting InMotion (již brzy) – I když kvalitní hostitel v mnoha ohledech je In Motion v nejlepším případě velmi průměrný a nesplňuje žádný z vysokých standardů, které stanovujeme pro naše doporučené hostitele.

iPage Hosting – Miloval jsem iPage, dokud nezačali ohromovat své servery příliš mnoho sdílených hostingových účtů a jejich služby a kvalita opravdu poklesly.

DreamHost – Dreamhost se propaguje jako špičkové řešení webhostingu, řekl bych však, že za stejnou částku od SG můžete získat stejné kvalitní hostingové balíčky..


Hostitel nemůžeme doporučit – Aka – naši hostitelé „Zůstaňte daleko“

Byli jste varováni a ano, uvědomuji si, že 90% z nich jsou australští. Data nelžou.

Web City – Vysoké ceny, nízké prostoje a špatné služby. Nemůžeme tyto lidi doporučit.

Zásadní hosting (Již brzy) – Nedostatečné všechno. Crucial je starší společnost, která v podstatě prodává své služby za příliš vysoké.

Čistý registr – I když to není hrozné, určitě nesplňují normu, ani když jsou považováni za „dobré“. Vyhnul bych se této hostitelské společnosti.

Digitální Pacifik – Digitální Pacifik není doporučeným hostitelem z mnoha důvodů. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si recenzi.

Panthur  – Jediná věc, na kterou Panthur bojuje, je vaše kreditní karta. V našich názorech jsou lepší možnosti.

VentraIP – Pro lásku k rychlým webům zůstaňte daleko.

Crazy Domain  – Pokud jméno bláznivá doména nebyla varovným signálem, že tito kluci jsou kompetentní hostitelé, nevím, co jiného by bylo.

Zuver – Průměrně všechno kromě nákladů.


Zabezpečení Internetu 101

Vzhledem k tomu, že stále více lidí tráví čas online, množství informací, které sdílíme a přijímáme, rychle roste. S tím přicházejí některé vážné obavy o soukromí. Níže uvádíme několik skvělých průvodců o ochraně osobních údajů a bezpečnosti na internetu.

Ochrana osobních údajů Austrálie (VPN / online bezpečnostní recenze) – Náš přítel Ryan Sperry sestavil obrovský seznam nejlepších bezplatných a placených poskytovatelů VPN pro všechny zákazníky v Austrálii nebo v jejím okolí. Také má spoustu dalších skvělých informací.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map