Juhendid imelisse veebimajutusmaailma

veebimajutusG’päeval ja tere tulemast meie veebimajutuse juhenditesse. Esimene asi, mida ma tahan öelda, on tänu, et peatusite ja mõistame, et sellel lehel on palju teavet. Nii et hoidke mütse kinni ja lubage mul selgitada, kuidas seda kõige paremini kasutada!


Selle lehe ülaosas on meie soovitatud juhendid. Need aitavad teil leida populaarseimaid veebimajutajaid, mis on meie arvates suurepärane valik kõigile, kes soovivad uut hostimist või täiendamist. Allpool on pikk nimekiri võõrustajatest, keda me EI SAA’T soovitada.

Selle protsessi mis tahes hetkel, kui tunnete end nagu mitte’t Saage aru või soovite saada täpsemat teavet, siis klõpsake ülaosas oleval kontaktide vahekaardil ja mina’Vastan hea meelega teie küsimustele individuaalselt. E-kirjade mahu tõttu palun andke mulle paar päeva, et neist läbi saada! Aitäh!

Soovitatavad võõrustajad, keda me armastame & # x2665;

saidiplatsi logoSaidiplats ★★★★★ – SG on meie viimase kahe aasta kõrgeim host ja jätkas meile muljet oma püsimatu pühendumisega kvaliteetsele toele ja majutamisele.

A2-hostimine ★★★★ – Veel üks tugev kandidaat maa parima hostimise tiitlile. A2 on kvaliteetne host, mis pakub suurepäraseid pakette soodsa hinnaga.

sinise pildi logoSinine host ★★★ – Sinine host on tegutsenud nii kaua, kui Internetis on olnud meemid (milline lame nali). Igatahes on nad vanad ja pakuvad kvaliteetset majutust ja hinda. Lugege meie juhendit, et leida, milline plaan on teie jaoks parim.

HostGator ★★★ – HG on veel üks soovitatav veebimajutuse valik, ehkki neid pole’t parim sõna kohta. Nende hinnakujunduse tõe väljaselgitamiseks lugege meie arvustust.


Soovitatavad artiklid WordPressi ja Bloggeri viisardiks saamiseks

Kuidas alustada blogi (täielik Kickassi juhend) – Kõik, mida peate teadma ajaveebi alustamiseks. Hoian sõna otseses mõttes teie kätt ja käin teid igal sammul läbi oma saidi loomisprotsessides koos piltidega igal sammul. ��

8 sammu oma ajaveebi struktureerimiseks – Eduka ajaveebi kavandamisel ja selle edukaks muutmisel on mõned olulised sammud. Käsitleme selle tegemise suurimaid elemente ja pakume teile raamistiku oma saidi loomiseks.

22 viisi, kuidas oma veebisaiti turvalisena hoida – Häkkerid, häkkerid ja muud häkkerid. veebisaidi turvalisusNeed pahad proovivad teie WP-saitidele sattuda öösel ja päeval. See postitus hõlmab 22 hõlpsalt rakendatavat viisi nende peatamiseks.

Meie populaarsemad e-posti turundustööriistad – Oleme peaaegu kõiki meiliturunduse tööriistu kasutanud ja selles postituses käsitleme, millised neist on meie lemmikud.

Millised on erinevad hostimise liigid – Erinevate hostimiskavade tundmine on teie vajadustele ja eesmärkidele vastava valiku valimisel hädavajalik.

Uus-Meremaa parimad võõrustajad – See artikkel on mõeldud kõigile meie Uus-Meremaa inimestele. Selles võrreldi NZ parimaid võõrustajaid ja jagati meie parimaid valikuid.

Parimad veebisaitide ehitajad – Veebilehtede koostajad on muutumas üha populaarsemaks. Need võimaldavad kasutajatel kasutada hõlpsasti kasutatavat ja intuitiivset pukseerimisredaktorit. Keskendusime lihtsamatele toimetajatele, keda selles postituses kasutada.

Parim majutamine Singapuris – Kirjutasime selle ülevaate oma sõpradele Singapuris, kuna oleme tegelenud mõne seal tegutseva ettevõttega. See postitus aitab teil võrrelda erinevaid Singapuri võõrustajaid ja leida üks, mis pakub väga head raha suhet.

India parimad võõrustajad – Võib-olla oleme veebimajutuste arvustuste osas Austraalia parimad, kuid see ei tähenda, et me ei võiks India turul turgutust võtta!

Parimad VPN-id – Käisime läbi 15 parima VPN-pakkuja kogu maailmas, et proovida leida selle töö jaoks parim.

Veebiettevõtte loomine – Neile, kes kaaluvad veebiettevõtte loomist ja soovivad teada saada, see on teile juhis.

SSL – Mis on SSL ja miks peate teadma, kuidas seda tõhusalt seadistada.


Konkreetsed hostimiskava ülevaated

Mõistame, et mõnele inimesele meeldib otsida hostimiskategooriate või eri tüüpide järgi. Me saime kutid kaetud! Meie’oleme läbi käinud mõne meie piirkonna parimate hostide kaudu ja jaganud meie viimase paari aasta andmeid, et anda teile parem idee, mida valida.

WordPressi hostid – WP või WordPress on üks lihtsamini kasutatavaid hostimisplatvorme või sisuhaldussüsteeme (lühidalt CMS). Need on hostimaailmas üldlevinud ja pakuvad hämmastavalt palju paindlikkust. WP võib olla alguses keeruline, kuid see on keeruline’s on äärmiselt lihtne õppida.

VPS-i võõrustajad – Virtuaalsed privaatserverid on keerukam hostimisvõimalus, mis on hea inimestele, kes soovivad seadistada mitut veebisaiti või käitada veebipõhiseid rakendusi veebis.vps hostimine

Pood hostid – kas sina’Shopify veebisaidi või oma Ecom-brändi käivitamisel hõlmab meie ülevaade mõnda seal pakutavat peamist valikut, mis põhinevad meie kogemusel enam kui 15-aastase pood-veebisaidi loomisel.

Odavad võõrustajad – Kui tegemist on odava hostimisega, on seal palju prügi. Sina’Tahan eemale tõeliselt kohutavast, kui tegemist on odava hostimisega ja otsime soodsate hostide pakkumisi. Meie juhend aitab teil seda teha.

Väikeettevõtte hostid – VKEd vajavad veebisaite, mis edendavad nende ettevõtte professionaalset mainet. Sa saad’Te ei tohi endale lubada, et potentsiaalne klient külastab teie veebisaiti ja leiab selle’s ei tööta või on liiga aeglane. Õige hosti valimine aitab teil seda probleemi vältida

Drupali hostimine – Drupal on veel üks CMS, nagu WordPress, see pakub komplekti võimalusi ja funktsioone, mida on üsna lihtne kasutada. See juhend aitab teil leida Drupalil põhinevatele veebisaitidele kohandatud hoste.

E-posti hostid – E-posti hostid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele või endale lihtsalt pakkuda tipptasemel e-posti teenuseid. Vaatasime üle neli parimat meest, kes keskendusid turvalisusele ja privaatsusele.

Pilvemajutus – Sarnaselt VPS-ga võimaldab pilvemasin teil kõike võrgus hallata, ilma et peaksite serveri poolel palju tegema. Vaadake meie postitust, kus on kirjas, millised neist on parimad.


2. astme head, kuid mitte suurepärased võõrustajad

HostPapa – Pole paha, kuid kindlasti võiks öelda, et Host Papa on viimastel aastatel tõesti maha jäänud. hostpapa logoNad olid üks originaalseid veebimajutusettevõtteid, kuid me ei saa neid praegu usaldusväärsemaga soovitada.

InMotioni hostimine (varsti) – Ehkki paljudes aspektides kvaliteetne host, on In Motion parimal juhul väga keskmine ega vasta ühelegi kõrgele standardile, mille me oma soovitatavatele võõrustajatele kehtestame.

iPage’i hostimine – Ma armastasin iPage’i, kuni nad hakkasid liiga palju jagatud hostimiskontodega oma servereid ületama ning nende teenus ja kvaliteet tõesti langesid.

DreamHost – Dreamhost reklaamib end kui kallimat veebimajutuse lahendust, kuid ma ütleksin, et saate sama kvaliteediga hostimispakette ka murdosa hinna eest SG-lt..


Võõrustaja, mida me ei saa soovitada – Aka – meie hostid, kes eemal viibivad

Teid on hoiatatud ja jah, ma saan aru, et 90% neist on Austraalia elanikud. Andmed ei valeta.

Veebilinn – kõrged hinnad, madal tööaeg ja halb teenindus. Me ei saa neid poisse soovitada.

Ülioluline majutamine (Tulekul) – Puudub kõik. Crucial on vanem ettevõte, kes müüb oma teenuseid põhimõtteliselt liiga kõrge hinnaga.

Net register – Ehkki need pole kohutavad, ei vasta nad kindlasti standardile, et neid isegi headeks peetakse. Ma väldin seda hostiettevõtet.

Digitaalne Vaikse ookeani piirkond – Digital Pacific ei ole soovitatav host mitmel põhjusel. Lisateabe saamiseks lugege arvustust.

Panthur  – Ainus asi, mida Panthur maksab, on teie krediitkaart. Meie arvamustes on paremaid valikuid.

VentraIP – Kiirete veebisaitide armastuse tõttu pidage eemal.

Hull domeen  – Kui nimi hull domeen ei olnud hoiatav märk sellest, et need tüübid on pädevad võõrustajad, siis ma ei tea, mis veel oleks.

Zuver – Keskmine kõik, välja arvatud kulud.


Interneti-turvalisus 101

Kuna üha rohkem inimesi veedab pidevalt veebis aega, kasvab kiiresti jagatava ja vastuvõetava teabe hulk. Sellega kaasnevad tõsised probleemid privaatsuse pärast. Allpool on toodud mõned suurepärased juhendid Interneti privaatsuse ja turvalisuse kohta.

Privaatsus Austraalia (VPN / veebiturbe ülevaated) – Meie sõber Ryan Sperry on kokku pannud tohutu nimekirja parimatest tasuta ja tasulistest VPN-i pakkujatest Austraaliasse või selle ümbruses asuvatele klientidele. Samuti on palju muud suurepärast teavet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map