Zarządzany hosting WordPress Unboxed: potrzebujesz go?

Każdy właściciel firmy może żonglować wieloma rzeczami, aby wszystko działało sprawnie. I dodać do tego, zarządzając wszystkimi technicznymi aspektami strony internetowej? Na pewno chcesz odciążyć te skomplikowane zadania od siebie. Cóż, wtedy zarządzany hosting WordPress przyszedłby jak błogosławieństwo w przebraniu.


Ale jakie są zalety zarządzanego hostingu WordPress? Czy jest to znacznie lepsza opcja niż zwykłe pakiety współdzielone cPanel? Czy warto zainwestować? A po co ci to?

Zanurzmy się, aby odpowiedzieć na te pytania, abyś mógł ocenić, czy jest to odpowiednie dla Twojej firmy.

Czym jest zarządzany hosting WordPress?

Chcesz skupić się na rozwoju firmy, tworzeniu treści i innych ważniejszych zadaniach niż zarządzanie witryną WordPress. Ponadto nie jesteś wystarczająco zaawansowany technicznie do tego rodzaju rzeczy.

Dlatego większość dostawców usług hostingowych oferuje odebranie tego z rąk. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress dostawca usług hostingowych pomoże ci upewnić się, że witryna WordPress jest w najlepszej formie. Oznacza to, że witryna jest zawsze bezpieczna, ładuje się i działa szybko, podlega codziennym kopiom zapasowym, zawsze działa i regularnie aktualizuje.

Zasadniczo chodzi o to, abyś miał bezproblemowe korzystanie ze swojej witryny, dzięki czemu możesz skoncentrować się na sprawach biznesowych.

Kolejną najlepszą rzeczą w zarządzanym hostingu WordPress jest to, że zapewniasz wsparcie premium.

Zalety zarządzanego hostingu WordPress

Jakie korzyści można uzyskać dzięki tej usłudze?

 • Szybkie serwery do obsługi Twojej witryny
 • Bardzo ścisłe bezpieczeństwo Twojej witryny
 • Wsparcie ekspertów WordPress
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Automatyczne aktualizacje
 • Zero przestojów
 • Strony przejściowe i kontrola wersji, w zależności od oferty dostawcy hostingu

Wady zarządzanego hostingu WordPress

Chcę od razu powiedzieć, że ta usługa nie jest dla wszystkich. A poniżej może być powód, dla którego nie wybierzesz tej usługi.

 • Droższe, ceny zwykle zaczynają się od 29 USD miesięcznie w porównaniu do hostingu dzielonego około 3,95 USD miesięcznie. WP Engine zaczyna się od 35 $ miesięcznie. SiteGround oferuje również hosting zarządzanego WordPressa, który zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie.
 • Niektóre wtyczki mogą zostać zablokowane przez twojego dostawcę usług hostingowych, jeśli wydają się spowalniać twoją stronę. Jeśli naprawdę potrzebujesz tych wtyczek do swojej witryny, może to być problem.
 • Jeśli masz wystarczającą wiedzę techniczną, aby skonfigurować ustawienia na serwerze, możesz nie chcieć korzystać z tej usługi. Gdy korzystasz z zarządzanej usługi hostingowej WordPress, będziesz mieć mniejszą kontrolę.

Czy naprawdę potrzebujesz zarządzanego hostingu WordPress??

Jeśli dopiero zaczynasz, nie polecam wybrać tej usługi. Ponadto możesz rozważyć swój budżet i zdecydować się na bardziej przystępną usługę, taką jak zwykły hosting WordPress.

Jeśli Twoja witryna już generuje duży ruch, a Twoja firma się rozwija, możesz uzyskać zarządzany hosting WordPress. Co więcej, jeśli nie jesteś wystarczająco zaawansowany technicznie, aby wykonać całe zarządzanie witryną. Może to być albo wybór zarządzanego hostingu WordPress, albo zatrudnienie administratora systemu.

Jeśli chcesz mieć błyskawicznie szybką i zerową przestój dla swojej firmy, skorzystaj z zarządzanego hostingu WordPress.

W rzeczywistości sprowadza się to do dwóch decydujących czynników. Po pierwsze i najważniejsze, jakie są twoje potrzeby? Po drugie, czy masz wystarczający budżet na droższy hosting?

Jakich funkcji szukać w zarządzanym planie hostingowym WordPress?

Jeśli zdecydujesz się wybrać zarządzanego hostingu WordPress, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zbadanie, który plan zakupu. Nie chcesz inwestować w coś, co nie jest warte kosztów, prawda?

Oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni zarządzany plan hostingowy WordPress dla swojej witryny:

 • Upewnij się, że dostawca hostingu naprawdę spełnia obietnicę błyskawicznej strony internetowej.
 • Upewnij się, że regularnie aktualizują i zabezpieczają Twoją witrynę.
 • Upewnij się, że naprawdę mają najlepsze wsparcie, które pomoże Ci w razie potrzeby.

Jak się upewnić, że te rzeczy? Dokonaj należytej staranności, przeglądając recenzje i opinie innych klientów na temat dostawcy hostingu. Możesz także przejrzeć nasze Zarządzane rekomendacje hostingu WP.

Kolejną rzeczą, o której należy się upewnić, jest to, czy dostawca usług hostingowych może skonfigurować dla Ciebie serwer, zwłaszcza jeśli planujesz zakup VPS lub dedykowanego planu, i jeśli mają one wstępnie zainstalowane witryny WordPress i wtyczki do tworzenia kopii zapasowych i buforowania.

Wniosek

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz bardziej skoncentrować się na rozwoju firmy bez kłopotów związanych z zarządzaniem witryną WordPress, możesz wybrać zarządzany hosting WordPress.

Zarządzany hosting WordPress nie jest dla wszystkich. Ale może naprawdę zaoszczędzić czas i wysiłek w zarządzaniu witryną i robieniu wszystkich technicznych rzeczy.

Ale również weź pod uwagę cenę i potrzebę posiadania. Ponadto, jeśli wybierzesz tę usługę, upewnij się, że masz odpowiedniego dostawcę hostingu dla siebie.

Możesz zacząć od zwykłego hostingu WordPress. Zawsze możesz zaktualizować.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map