Zarządzana recenzja hosta WordPress: Twój przydatny przewodnik w wybieraniu najlepszych

Większość firm posiadających strony internetowe zdaje sobie sprawę z wpływu doskonałego hosta na obsługę zasobów cyfrowych. Zawodny może wywołać falę chaosu w mediach społecznościowych. Nawet jeśli przestój lub naruszenie bezpieczeństwa nie jest winą firmy, firma nie pozostanie bez szwanku z powodu gniewu swoich interesariuszy.


Właśnie dlatego stała wydajność i niezawodne bezpieczeństwo powinny być głównym priorytetem. Aby zapewnić, że eksperci techniczni zajmą się swoimi zasobami cyfrowymi, właściciele witryn decydują się na zarządzanie hostingiem WordPress zamiast samodzielnego zarządzania nim lub wynajmowania osoby do obsługi go za nich. Dla zainteresowanych nie-techników, oto: lista najczęstszych problemów z WordPress i sposoby ich rozwiązywania.

Wybierając dostawcę usług hostingowych dla witryny WordPress, nie powinieneś polegać tylko na tym, który jest najtańszy lub ma większą przepustowość. Jest o wiele więcej czynników do rozważenia, w tym:

 • Koszt
 • Rodzaje planu hostingowego
 • Lokalizacje serwera
 • Panel sterowania
 • Domena niestandardowa
 • Przepustowość i rozmiar pamięci
 • Czas pracy
 • SSL i zapora ogniowa
 • Bezpłatny CDN
 • Tworzenie kopii zapasowych i konserwacja
 • Migracja strony internetowej
 • Obsługa klienta

Czym jest zarządzany hosting WordPress?

Ponieważ WordPress obsługuje ponad 30% stron internetowych przez Internet, wielu dostawców hostingu zdecydowało się zaoferować zarządzany hosting WordPress. Oznacza to, że host zarządza wszystkimi aspektami technicznymi związanymi z prowadzeniem i utrzymywaniem witryny WordPress.

Jako właściciel witryny nie musisz się martwić utrzymaniem bezpieczeństwa, szybkości, wydajności, czasu pracy, kopii zapasowych i aktualizacji witryny, ponieważ dostawca hostingu już wziął te zadania z ręki.

Co to dla ciebie znaczy? Możesz skoncentrować się na prowadzeniu i budowaniu swojego biznesu. Kolejną dobrą rzeczą w zarządzaniu hostingiem jest to, że otrzymujesz wsparcie premium.

Teraz są jednak pewne wady za pomocą zarządzanego hostingu. Jest droższy w porównaniu do wspólnych planów hostingowych. Dodatkowo ogranicza Cię to do instalowania niektórych wtyczek WordPress, zwłaszcza tych, które mogą spowolnić twoją stronę. Zasadniczo ograniczeniem jest luźna ochrona Twojej witryny. Ponadto będziesz mieć mniejszą kontrolę nad aspektami technicznymi. Jeśli nie jesteś technikiem, nie będzie problemu.

Najlepiej zarządzany hosting WordPress

1. SiteGround

SiteGround to niezależna firma hostingowa, która oferuje wysokiej jakości rozwiązania hostingowe na rynku globalnym. Jest bardzo niezawodny, jeśli chodzi o szybkość i wydajność. Jest to również oficjalnie zalecane przez WordPress.org.

TTFB lub czas do pierwszego bajtu jest jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy testowaniu szybkości witryny. Jest to czas, w którym przeglądarka użytkownika odbiera pierwszy bajt danych wysłanych przez serwer. I SiteGround przechodzi ten czynnik, ponieważ ma stabilny czas odpowiedzi serwera.

Centra danych SiteGround znajdują się w Chicago, Londynie, Amsterdamie i Singapurze. Lokalizacja centrów danych dla hostingu internetowego ma znaczenie ze względu na fizyczną odległość, jaką muszą przenieść pliki.

Posiada również funkcje siatki bezpieczeństwa, które obejmują codzienne tworzenie kopii zapasowych witryny. Tak więc, nawet jeśli twoja osobista kopia zapasowa się nie powiedzie, nadal możesz przywrócić pliki z kopii zapasowej SiteGround.

Zapewnia również bezpłatne certyfikaty SSL, co jest obecnie niezbędne na każdej stronie internetowej. Obsługa klienta jest również bardzo elastyczna, gdy potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów w witrynie.

SiteGround oferuje trzy różne plany zarządzania hostingiem WordPress:

 • Plan początkowy – zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie i może obsługiwać 1 witrynę z 10 GB przestrzeni internetowej.
 • Rozwijaj duży plan – już od 5,95 USD miesięcznie, który może obsługiwać nieograniczoną liczbę witryn z 20 GB przestrzeni internetowej.
 • GoGeek Plan – zaczyna się od 11,95 USD miesięcznie i może obsługiwać nieograniczoną liczbę witryn z 30 GB przestrzeni internetowej.

Odwiedź SiteGround

2. Hosting A2

A2 Hosting jest znany z tego, że jest silnym i łatwym w obsłudze dostawcą usług hostingowych. Jego wizją jest stworzenie i utrzymanie tak dobrej firmy hostingowej, że pracownicy sami z niej skorzystają.

Funkcje hostingu A2 koncentrują się głównie na zapewnieniu błyskawicznych czasów ładowania, 99,9% czasu nieprzerwanego działania oraz zapewnieniu najlepszych narzędzi programistycznych i zespołu wsparcia składającego się z guru, którzy pomogą ci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kiedy potrzebujesz pomocy na swojej stronie internetowej.

Niektóre ze wspaniałych funkcji A2 Hosting to nieograniczona przepustowość / transfer i przechowywanie danych, nieograniczona liczba kont e-mail, bezpłatne kopie zapasowe przewijania serwera (dla dodatkowego bezpieczeństwa), gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka, bezpłatna pomoc przez telefon, czat na żywo i e-mail – 24/7/365 i wiele innych.

Jednak w przeciwieństwie do innych dostawców usług hostingowych, musisz kupić własny certyfikat SSL, aby zwiększyć bezpieczeństwo swojej witryny.

Zarządzane plany hostingowe WordPress zaczynają się od 11,99 USD miesięcznie dla jednej witryny, 18,99 USD miesięcznie dla 3 witryn i 36,98 USD miesięcznie dla nieograniczonej liczby witryn.

Odwiedź A2 Hosting

3. Hosting InMotion

InMotion Hosting jest jednym z największych niezależnych dostawców hostingu, którego właścicielem nie jest Endurance International – spółka holdingowa wielu znanych marek hostingowych.

Zobaczmy niesamowite funkcje hostingu InMotion:

 • Jakość obsługi klienta – mają oni wsparcie techniczne w USA za pośrednictwem telefonu, czatu, poczty elektronicznej lub systemu biletów.
 • Wydajność – InMotion Hosting konsekwentnie osiąga wyniki powyżej średniej prędkości TTFB, co oznacza, że ​​zapewniają wysoką wydajność jako host.
 • Darmowe kopie zapasowe danych – regularne tworzenie kopii zapasowych jest koniecznością dla każdej strony internetowej. W InMotion Hosting będziesz mógł wykonywać codzienne kopie zapasowe witryny za darmo.
 • Pamięć masowa na dyski SSD – dyski SSD są znacznie szybsze niż stare dyski, co sprawia, że ​​witryna ładuje się jeszcze szybciej.
 • Darmowy certyfikat SSL

InMotion oferuje zarządzany hosting WordPress, który zaczyna się od 7,65 USD miesięcznie, w zależności od potrzeb Twojej witryny. WordPress jest wstępnie zainstalowany i gotowy do użycia z bezpłatną domeną, lub darmowym transferem, jeśli masz już istniejącą domenę,

Odwiedź InMotion Hosting

4. Kinsta WP Hosting

Kinsta WP Hosting koncentruje się na zarządzanym hostingu WordPress. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu z WordPress, gwarantuje najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Koncentruje się na budowaniu kompleksowego rozwiązania dla klientów, aby zarządzanie ich witryną było prawie łatwe. Kinsta działa również przy użyciu Google Cloud Platform, co czyni go przyjaznym dla użytkownika hostingiem. Czynniki takie jak całodobowa obsługa klienta, niezawodność i czas pracy są satysfakcjonującymi częściami ich obietnicy.

Inne funkcje obejmują:

 • Korzystając z najnowocześniejszej technologii, aby mieć pewność, że witryna ładuje się w mgnieniu oka
 • Korzystanie z aktywnych i pasywnych metod zapobiegania atakom
 • Darmowa migracja strony bez przestojów
 • Darmowe SSL i CDN

Ceny zaczynają się od 30 USD miesięcznie dla jednej witryny. Jeśli jesteś większym biznesem, ceny mogą sięgać nawet 1500 USD miesięcznie lub więcej, w zależności od potrzeb Twojej witryny.

Odwiedź Kinsta

5. WP Engine

WP Engine Hosting jest jednym z pionierów w tej branży. Oprócz tego, że jest pierwszym dostawcą usług hostingowych, nadal podnosi swoją wiarygodność i usługi dla swoich użytkowników. Amazon Web Services i platforma Google Cloud należą do grona partnerów oferujących najwyższą dostępność, szybkość, skalowalność i bezpieczeństwo w Twojej witrynie.

Jego centra danych znajdują się w USA (Iowa, Południowa Karolina, Oregon), Belgii, Tajwanie, Tokio, Londynie, Frankfurcie, Sydney, Irlandii, Montrealu. Możesz subskrybować w dowolnym miejscu najbliższym Twojej lokalizacji.

Możesz mieć dostęp do wsparcia 24/7, jeśli subskrybujesz plany rozwoju, skalowania, premium i Enterprise.

Wszystkie funkcje są wymienione na pulpicie nawigacyjnym, a po dokonaniu subskrypcji będą one orientować się w celu zapoznania się z funkcjami.

Usługa zarządzania hostingiem WP Engine kładzie nacisk na wydajność, a jej ceny zależą od ruchu, który przyciągasz do swojej witryny. Jeśli więc jesteś nowicjuszem, możesz uzyskać plan początkowy, którego cena wynosi 35 USD miesięcznie. Jeśli prowadzisz działalność na dużą skalę, powinieneś wybrać plan wyższy lub niestandardowy.

Odwiedź WP Engine

6. Hosting koła zamachowego

Misją Flywheel Hosting jest ułatwianie projektantom stron internetowych i programistom z całego świata budowania swoich stron internetowych na platformie WordPress. We współpracy z Google Cloud dąży do stworzenia niestandardowej platformy hostingowej, która jest szybka, skalowalna i bezpieczna.

Niektóre funkcje koła zamachowego:

 • Darmowe migracje stron
 • Nocne kopie zapasowe
 • Szybkie strony – ma funkcję przemieszczania jednym kliknięciem, która przesyła i odczytuje wszystkie wymagane informacje.
 • Darmowe usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Narzędzia współpracy
 • Wbudowane buforowanie – zaprojektowane tak, aby hosting był jak najszybszy.
 • Obsługa klienta 24/7

Odwiedź Flywheel Hosting

Ponadto Flywheel jest zbudowany na solidnej infrastrukturze sieciowej, która wykonuje regularną konserwację i tworzenie kopii zapasowych, co gwarantuje deweloperom i właścicielom stron internetowych, że można bezpiecznie hostować witryny z nimi.

Jego centra danych znajdują się w USA (Nowy Jork, Atlanta, Dallas, San Francisco), Singapurze, Tokio, Japonii, Toronto, Kanadzie, Amsterdamie, Holandii, Frankfurcie, Niemczech i Londynie, Wielkiej Brytanii.

Ceny zaczynają się od 23 USD miesięcznie i mogą wzrosnąć do 266 USD miesięcznie lub więcej, jeśli Twoja witryna ma masowe miesięczne wizyty i potrzebuje odpowiedniej przepustowości.

Wniosek

Ponieważ istnieje wielu dostawców hostingu o podwyższonym standardzie, musisz wybrać, który według ciebie jest odpowiedni do obsługi witryny, o której myślisz. Lepiej jest przeglądać recenzje online dla każdego dostawcy hostingu, aby upewnić się, że kupiłeś pakiet hostingowy, który sprawdza wszystkie pola potrzeb technicznych Twojej firmy.

Podobnie cena jest najważniejszym czynnikiem, aby upewnić się, że jest warta Twojej inwestycji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map