Najlepszy hosting WordPress

WordPress obsługuje 27% internetu, jaki znamy dzisiaj. Niech ta liczba się zagłębi. Ponad jedna czwarta firm w Internecie została utworzona za pomocą WordPress. Strony takie jak The NY Times i TechCrunch używają WordPress. Muszą robić coś dobrze.


Wszyscy kochają internet (przez większą część), a WordPress umożliwił istnienie wielu zabawnych rzeczy w Internecie.

W jaki sposób WordPress pozwala nam korzystać z Internetu? Po pierwsze, użytkownicy WordPress muszą znaleźć usługę hostingową do obsługi oprogramowania WordPress.

Hosting WordPress w Australii powinien być łatwiejszy niż faktyczne korzystanie z WordPress. W tej recenzji przyjrzymy się kilku opcjom hostingu WordPress w zależności od rodzaju witryny, którą chcesz zbudować.

Zacznijmy.

Contents

Omówienie najlepszego hostingu WordPress (AU)

Możesz’nie udać się przy żadnej z opcji na tej liście. Wszystko, co musisz zrobić, to dokładnie przyjrzeć się temu, co oferuje każdy z nich, aby zobaczyć, który z nich działa dla Ciebie.

O ile nam się wydaje, to najlepsza opcja dla twoich pieniędzy. Podczas gdy SiteGround nie jest’to bardzo tania opcja, to nie jest’t nawet w pobliżu najdroższej opcji hostingu w Australii.

Rozpoczęcie pracy z SiteGround jest tak proste, jak to możliwe dzięki instalacji WordPress za pomocą jednego kliknięcia. Oferowane funkcje są najlepsze, a skalowanie nie’stwarzają problem.

Z drugiej strony Kinsta jest najlepszą opcją i oferuje kilka rzeczy, których nie oferuje SiteGround. Na najtańszym końcu zalecamy Hostinger ponieważ oferuje świetną obsługę, a jednocześnie jest absurdalnie tani.

1. HostPapa – najlepszy wybór dookoła

Kluczowe cechy
 • Duża baza wiedzy
 • Darmowy Let’s Encrypt SSL
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Bezpłatne transfery domen i migracja stron internetowych
 • Pamięć SSD
 • CloudLinux


Wizerunek

Cena £: 3,95 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,99%
Średni czas ładowania: 355 ms

Odwiedź HostPapa.com

Małe firmy często mają małe budżety do pracy, dlatego wybór hostingu witryn internetowych ma kluczowe znaczenie dla sukcesu, bezpieczeństwa i rentowności. Chcesz firmy, która jest niezawodna, bezpieczna i opłacalna.

Naszym zdaniem HostPapa oferuje to wszystko i wiele więcej.

Zapewnia przyjazne dla użytkownika narzędzia i serwery zbudowane z myślą o szybkości i możesz wszystko uruchomić w ciągu kilku minut.

Co jeszcze sprawia, że ​​HostPapa jest idealny do hostingu dla małych firm? Sprawdź te funkcje i plany.

Co oferuje HostPapa Witryny dla małych firm

Istnieje wiele usług hostingowych w Australii, a każdego dnia pojawia się ich więcej. Dlatego ważne jest, aby znaleźć taki, który oferuje najlepszą kombinację funkcji i ceny.

HostPapa starał się zapewnić wszystkie Twoje usługi w jednym miejscu i zapewnia ci kontrolę na dowolnym poziomie, aby obsługiwać klientów. Czy prowadzisz e-commerce o dużym natężeniu ruchu i masz własny zespół techniczny? Sprawdź ich plan przedsiębiorstwa, który stawia Cię na miejscu kierowcy. Startupy znajdą narzędzie do tworzenia stron internetowych, tanią rejestrację domen i zarządzane plany pomocne i niedrogie. Znajdziesz nawet dedykowany hosting WordPress i bezpłatne transfery domen.

Ceny i plany ��

HostPapa oferuje kilka poziomów usług i opcji cenowych. Przede wszystkim otrzymasz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, zanim będziesz musiał coś zaangażować. Plan startowy daje jedną lepszą niż większość firm, dając ci dwie strony internetowe i niezmierzona przepustowość. Plan zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie przez rok, z możliwością przedłużenia po 12 miesiącach za 7,99 USD. Mają też plan Business Pro dla rozwijających się firm, który zaczyna się od 12,95 USD miesięcznie, 19,99 USD przy odnowieniu.

Jednak najlepszą ich ofertą jest standardowy plan hostingowy dla firm. Obejmuje to 36-miesięczne zobowiązanie, ale dostajesz je w wysokości zaledwie 2,95 USD miesięcznie. Stawki za odnowienie tego planu wynoszą 12,99 USD. W tej cenie otrzymasz wszystko zawarte w abonamencie podstawowym i szereg zaawansowanych funkcji.

Sukces i rentowność Twojej witryny lub eCommerce zależy od niezawodności Twojej usługi hostingowej. HostPapa oferuje mnóstwo funkcji w odpowiedniej cenie i robi to bez narażania użytkowników lub danych. Może to zrobić ponad 500 000 klientów’być w błędzie.

2. SiteGround – najlepsza obsługa klienta

Kluczowe cechy
 • Instalacje Joomla i Drupal za jednym kliknięciem
 • Przeciągnij i upuść
 • Darmowe SSL
 • Codzienne kopie zapasowe


Wizerunek

Cena £: 3,95 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,95%
Średni czas ładowania: 375 ms

Odwiedź SiteGround.com

SiteGround jest na drugim miejscu na tej liście z jednego podstawowego powodu. Używamy tego.

Jest to również najlepsze miejsce w naszym przewodniku po najlepszy hosting.

Powodem, dla którego SiteGround jest jednym z naszych ulubionych hostów internetowych, jest wiele różnych powodów.

Fantastyczna obsługa klienta ☎️

Podsumowując szybko, SiteGround sprawdza wszystkie pola na liście wszystkiego, co możesz zrobić, aby hosting był dostępny, ceny nie są absurdalnie drogie, a SiteGround’wsparcie jest najlepsza obsługa klienta, jaką kiedykolwiek spotkałem.

Jeśli masz problem techniczny, obsługa klienta SiteGround to po prostu kontakt z pracownikiem. one’Zrzucę wszystko, aby ci pomóc, i zrobisz wszystko, aby się upewnić’pomagam ci.

Inne aspekty, o których warto wspomnieć, to czas sprawności i prędkości ładowania. Jak widać z powyższych liczb, strony ładują się w mniej niż pół sekundy, a serwery prawie zawsze działają na równi.

Dzięki centrom danych na całym świecie i instalacji WordPress jednym kliknięciem, SiteGround jest naszym celem w zakresie hostingu WordPress.

Sprawdź nasze pełne Przegląd SiteGround jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

3. Hostinger – najlepszy tani wybór

Kluczowe cechy
 • Najtańszy gospodarz Hands Down
 • Duża prędkość
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Wsparcie 24/7/365
 • 30-dniowa polityka zwrotów


Wizerunek

Cena £: 0,80 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,91%

Średni czas ładowania: 389 ms

Odwiedź Hostinger.com

Świat australijskiego hostingu jest pełen promocyjnych cen. Może to być postrzegane jako pozytywne i negatywne dla użytkowników hostingu. Z jednej strony możesz skorzystać z naprawdę niesamowitych cen. Z drugiej strony, po upływie okresu promocyjnego zostaniesz potrącony znacznie wyższą ceną.

W skokach Hostinger. ➡️

Przez cały czas oferują promocyjne ceny. Cena waha się od 0,80 USD miesięcznie do 1,45 USD miesięcznie. Szaloną rzeczą jest to, że możesz zablokować tę cenę na trzy lata.

Jeszcze bardziej szalone jest to, że Hostinger to w rzeczywistości świetna usługa hostingowa z własnym twórcą stron internetowych – Zyro. Nie musisz być mistrzem kodowania ani projektowania. Jest łatwy w użyciu bez nikogo’pomoc.

Zawiera klasyczne funkcje większości konstruktorów, a także kilka nowych. Jak biblioteka pełna darmowych zdjęć, aby rozjaśnić nastrój Twojej witryny, i całkiem innowacyjny o nazwie Logo Maker; za majsterkowanie dzięki czemu możesz z łatwością odkryć swoje logo.

Jeśli ty’Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i nadal mieć wszystkie dzwonki i gwizdki, Hostinger to fantastyczna opcja

Przeczytaj nasz pełny Recenzja hostingera tutaj.

4. Hostgator – kolejny świetny wybór

Kluczowe cechy
 • Nieograniczone domeny
 • Darmowe SSL
 • Bezpłatne oprogramowanie do zarządzania / rozliczania klientów WHMCS
 • Wsparcie 24/7/365
 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności


Wizerunek

Cena £: 2,99 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,4%

Średni czas ładowania: 657 ms

Odwiedź Hostgator.com

Wszyscy wiedzą o Hostgator. one’jest jedną z najczęściej sprzedawanych usług hostingowych i należy do jednej z największych firm hostingowych.

To najlepsza opcja, jeśli chcesz mieć gwarancję ogromnej i długoletniej firmy. Hostgator oferuje wszystko, czego witryna internetowa WordPress potrzebowałaby po niskiej cenie wprowadzającej wysokie czasy sprawności i krótkie czasy ładowania.

Przeczytaj nasze Recenzja HostGator tutaj.

5. Hosting A2 – Świetna obsługa za cenę

Kluczowe cechy
 • Opcja Turbo w planach wysokiego poziomu
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Darmowe SSL i SSD
 • Wsparcie 24/7/365
 • Transfer 1000 GB


Wizerunek

Cena £: 3,92 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,1%
Średni czas ładowania: 601 ms

Odwiedź A2hosting.com

A2 Hosting to nasza ulubiona alternatywa dla SiteGround. Szczerze mówiąc, my’nigdy nie miałem złych doświadczeń z hostingiem A2, więc jeśli ty’jeśli zastanawiam się nad opcją hostingową za mniej niż 10 USD miesięcznie, a SiteGround z jakiegoś powodu cię irracjonalnie zdenerwował, A2 powinna być Twoim następnym wyborem.

Jedną z niesamowitych rzeczy w A2 Hosting jest to, że jeśli wybierzesz ich najwyższy poziom, uzyskasz prędkości Turbo. Gruntownie, mają szybsze serwery premium. Szaloną rzeczą jest to, że ich podstawowe serwery są już tak szybkie, jak inni dostawcy hostingu w Australii.

A2 oferuje wszystko, czego potrzebujesz w usłudze hostingowej z gwarancją zwrotu pieniędzy i instalacją WordPress za jednym kliknięciem.

Przeczytaj nasz pełny Przegląd A2 Hostingu.

6. Cloudways Zarządzany hosting WordPress

Kluczowe cechy
 • Wdrożenie Git
 • Zapory na poziomie platformy
 • Monitorowanie na żywo
 • Patchowanie bezpieczeństwa
 • Hosting oparty na SSD
 • Dostęp SSH i SFTP
 • 24/7 365 dni wsparcia na czacie na żywo


Wizerunek

Cena £: 10 USD miesięcznie

Odwiedź Cloudways.com

Jeśli szukasz zarządzanego hostingu WordPress, trudno jest zrobić lepiej niż Cloudways. Ta firma ma na celu uproszczenie procesu hostingu WP dla Ciebie i dostarczyła, o ile nam wiadomo. Ich platforma jest skonfiguruj tak, abyś mógł zacząć działać w kilka minut. Jest także pełen wszystkich funkcji i dodatków, które można znaleźć w zarządzanej usłudze hostingowej.

Plany zaczynają się już od 10 USD miesięcznie, a jeśli nie chcesz podejmować długoterminowych zobowiązań, możesz płacić w ruchu. Szukasz więcej pamięci, przepustowości i mocy? Najwyższy poziom ich regularnego zestawu pakietów kosztuje 80 USD miesięcznie za ośmiokrotnie większą pamięć RAM od podstawowego planu, cztery kolejne terabajty przepustowości i 160 GB przestrzeni dyskowej.

Co dostajesz za swoje pieniądze?

Każdy plan zawiera mnóstwo funkcji i funkcji, takich jak bezpłatne migracje i certyfikaty SSl, nieograniczone aplikacje, wsparcie 24/7 przez czat na żywo, dedykowane zapory ogniowe, serwery gotowe na PHP7 i wiele innych.

Niezawodny i szybki ⏩

Wszystko to jest nastawiony na szybkość i niezawodność. Będziesz miał dostęp do 62 centrów danych w 33 miastach, rozmieszczonych w 15 krajach w całej EUrope, Azji i Ameryce Północnej, a także lokalizacji w Brazylii i Australii. Cloudway stawia także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dzięki uwierzytelnianiu 2F, regularnym łatkom bezpieczeństwa i białej liście adresów IP, aby umożliwić bezpieczną współpracę z innymi sieciami i nieograniczone SSH i SFTP.

Najpopularniejszy pakiet kosztuje 42 USD miesięcznie i 0,0583 USD za godzinę. To da ci:

 • 4 GB pamięci RAM
 • Podwójny rdzeń procesora
 • 80 GB przestrzeni dyskowej
 • 4 TB przepustowości

Cloudways ma również rozwiązanie Enterprise dla szybko rozwijających się korporacji, które potrzebują luksusowej usługi w konkurencyjnych cenach. Ta opcja obejmuje dedykowane wdrażanie, priorytetowe wsparcie i skalowalną platformę z równoważeniem obciążenia dla firm w ruchu.

Jak wygląda zarządzany hosting w Cloudways? To wygląda na wolność.

Starają się zapewnić wysoki poziom wszechstronności i Dostosowywanie WordPress, a następnie zajmą się wszystkimi nadzorem i aktualizacjami. Musisz tylko martwić się budowaniem swojej marki.

Niektóre z nowych innowacji w zarządzaniu hostingiem Cloudways obejmują powiadomienia Chatbot, dodatki obsługujące Cloudways i webroot zmiany aplikacji. Chociaż zarządzają wszystkimi szczegółami technicznymi i konserwacyjnymi, będziesz mieć swobodę kontrolowania parametrów i konfiguracji serwera, zmiany ustawień aplikacji, konfigurowania ustawień zaawansowanych / niestandardowych lakierów, aby wykonać to, co chcesz..

Za pomocą jednego konta będziesz cieszyć się kanałami CloudwaysBot i interfejsem API. Ale to nie wszystko. Dodatki obfitują w pocztę e-mail, aktualizację aplikacji, DNS Made Easy i dodatki SMTP.

Uważamy, że ilość funkcjonalności i zaangażowanie w dbanie o każdy szczegół stawia Cloudways nad większością platform hostingowych WordPress. Pozwolą ci nawet wypróbować to za darmo. Każdy poziom usług obejmuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

7. Silnik WP – najlepszy wybór premium

Kluczowe cechy
 • Bezpłatne ramy Genesis
 • Ponad 35 motywów StudioPress
 • Wsparcie czatu 24/7
 • 2 transfery stron internetowych
 • Dostęp do globalnej sieci CDN
 • Darmowy certyfikat SSL


Wizerunek

Cena £: 35 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,5%
Średni czas ładowania: 601 ms

Odwiedź WPEngine.com

Nasza najdroższa opcja na liście i najtrafniejsza. WP Engine został stworzony specjalnie dla hostingu WordPress.

Nie będziesz miał negatywnych doświadczeń z hostingiem WordPress na WP Engine. Wydasz jednak dużo pieniędzy.

WP Engine zawiera świetne motywy więc wygrałeś’nie musisz martwić się o to, jak zaprojektować swoją stronę internetową. Oferuje również dosłownie wszystko inne, co każdy może chcieć do hostingu w ogóle. WP Engine lepiej z tą ceną.

8. Kinsta – Najlepszy biznesowy host WordPress

Kluczowe cechy
 • Platforma Google Cloud
 • Darmowa migracja strony
 • Obsługa klienta 24/7
 • Potężny pulpit nawigacyjny
 • Zautomatyzowane kopie zapasowe strony internetowej
 • Miejsce postoju
 • Darmowe SSL


Wizerunek

Cena £: 30 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,9%
Średni czas ładowania: 520 ms

Odwiedź Kinsta.com

Wejście do wyższej klasy hostingu może być satysfakcjonującym, ale drogim doświadczeniem. Kinsta nie jest inaczej.

Dostawca hostingu z pewnością pobierze opłatę premium, ale nie otrzymasz nic innego niż usługa premium. Przeczytaj nasz pełny Recenzja Kinsta tutaj.

Kinsta ma obsesję na punkcie tworzenia najlepszej architektury hostingu dla swoich klientów. Ich infrastruktura korzysta z Google Cloud Platform i zasila 19 centrów danych na całym świecie.

Wraz z kolejnym poziomem przychodzą koszty bezpieczeństwo na wyższym poziomie. Sprawdzają status każdej ze swoich witryn co dwie minuty. Oznacza to, że Twoja witryna będzie sprawdzana 720 razy każdego dnia, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów.

Wybraliśmy Kinsta jako nasz najlepszy wybór w naszym najlepiej dedykowany hosting przewodnik.

9. Hosting WPX – świetny, ale zawyżony

Kluczowe cechy
 • Nieograniczone migracje stron internetowych
 • Nieograniczone bezpłatne certyfikaty SSL
 • Ręczne kopie zapasowe i 28-dniowe automatyczne kopie zapasowe
 • Gwarancja dostępności przez 99,95%
 • Szybki niestandardowy CDN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy


Wizerunek

Cena £: 20,83 USD miesięcznie
Średni czas pracy: 99,5%
Średni czas ładowania: 601 ms

Odwiedź WPXHosting.com

Mimo to, utrzymując się na wyższym poziomie kosztów, hosting WPX jest usługą premium, która jest nieco tańsza niż Kinsta.

To, co dostajesz, płacąc za hosta premium, to całkowity spokój. Jasne, tańsi gospodarze mogą oferować świetne prędkości i czasy przestoju, ale kiedy płacisz tak wysoką cenę, wiesz, że zawsze otrzymasz szybki czas ładowania i świetne czasy przestoju.

Innym aspektem korzystania z hostingu WPX jest plan podstawowy możesz mieć do pięciu stron internetowych. Jeśli planujesz hosting kilku stron internetowych od samego początku, hosting WPX jest świetną opcją.


Hosting WordPress: na co zwrócić uwagę

W następnej sekcji przeprowadzę Cię przez kilka różnych rzeczy, na które patrzymy, szukając najlepszego hostingu WordPress w Australii.

Możesz także zobaczyć nasze śledzenie na żywo na tej stronie aby lepiej zrozumieć przestoje i przestoje niektórych naszych sprawdzonych usług.

Przy każdym rodzaju zakupów musisz porównać różne aspekty jednego produktu z innym produktem.

Recenzje zawsze są dobrym sposobem na ustalenie, który produkt kupić – ale musisz znać różne aspekty produktu, który jest oglądany wcześniej.

Kluczowymi aspektami usług hostingowych, które należy wziąć pod uwagę, są przestoje, czasy ładowania, obecność certyfikatu SSL, migracja witryny, bezpłatne kopie zapasowe, liczba serwerów i centrów danych, obsługa klienta, bezpieczeństwo i instalacja WordPress.

Czas pracy

obraz śledzenia na żywo czasu pracy i przestojów witrynyCo tak naprawdę oznacza uptime?

To dobre pytanie, ponieważ czas działania jest jednym z najważniejszych aspektów do oceny pod kątem dostawców hostingu.

Czas przestoju to odsetek wskazujący całkowity czas, w którym dostawca hostingu jest online i działa normalnie.

Jeśli dostawca usług hostingowych ma czas sprawności wynoszący 100%, zawsze działa. Jeśli dostawca usług hostingowych ma czas działania wynoszący 90%, co oznacza, że ​​1 na 10 minut oznacza, że ​​serwery są wyłączone lub nie działają normalnie.

Ułamek punktu procentowego może mieć znaczącą różnicę w dostępności Twojej witryny.

Uważamy, że wskaźniki czasu działania ponad 98% są mocne. Wszystko, co unosi się wokół 100%, jest najlepszym wyborem. Żadna firma nie może być idealna, ale firmy, które są naprawdę świetne, mają przestoje ponad 99%. Czasy, kiedy mają problemy, serwery zwykle nie działają, mają tylko jakiś mały problem.

Porównywanie czasów ładowania

obraz prędkości witrynyJak można się domyślić, czasy ładowania są tak samo ważne jak okresy przestoju. Nieprzerwanie zaznacz pierwsze pole, ponieważ potrzebujesz, aby Twoja strona faktycznie działała. Czasy ładowania są kolejnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, ponieważ powolna witryna internetowa sprawia niezadowolonych użytkowników witryny.

Czas ładowania to rzeczywiste pomiary prędkości usługi hostingowej. Jednostka miary jest wyrażona w milisekundach i ilustruje długość pełnego żądania i odpowiedzi dla serwera WWW.

Użytkownicy witryny zawsze będą mieli różne czasy reakcji, ponieważ w grę wchodzi tak wiele zmiennych. Obejmuje to rzeczywiste prędkości Internetu, które użytkownicy witryny uzyskują w domu.

Dobry czas ładowania wynosi mniej niż 2000 milisekund. To pełne dwie sekundy. Dwie sekundy mogą wydawać się długim czasem oczekiwania na załadowanie strony internetowej w tym dniu i wieku. Prawdziwie elitarni australijscy dostawcy hostingu wahają się około 500 milisekund lub pół sekundy.

Dowiedz się więcej o czasie pracy w naszym głównym przewodniku najlepszy hosting w Australii.

Migracja witryny

Coś się dzieje – być może trzeba zabrać swoją stronę internetową i przenieść ją do innego hosta. Czasami musisz nawet pozostać na tym samym hoście, ale przejść do innej domeny.

Jeśli Twoja usługa hostingowa nie oferuje automatycznej migracji witryny (robią to za Ciebie), to przeszkadza w tym, że wiesz, co.

Musisz skompresować wszystko na swojej stronie, a następnie przenieść je do nowej lokalizacji. Jeśli nie znasz się na technologii, może to być proces.

Jeśli jesteś obeznany z technologią, jest to irytujące.

Równie dobrze możesz wybrać usługę hostingową, która oferuje migrację witryny. Jest ich tak wiele, co sprawia, że ​​głupio jest używać takiego, który tego nie robi.

W usłudze hostingowej będziesz szukać możliwości migracji witryny bez konieczności płacenia im więcej pieniędzy. Dobre usługi hostingowe reklamują gdzieś na swojej stronie internetowej, że pomagają ci to zrobić i zrobić to za darmo.

Na naszej liście najlepszych hostingu WordPress dla Australijczyków znajduje się kilka usług hostingowych, które wykraczają poza pomaganie w tym. Niektórzy po prostu robią to za Ciebie, a inni potrzebują czasu, aby agent obsługi klienta przeprowadził Cię krok po kroku, jak wykonać zadanie.

Darmowe kopie zapasowe

Trzeba przyznać, że jeśli’usługa hostingowa nie’oferuje bezpłatną kopię zapasową – to nie jest’koniec świata.

WordPress oferuje szereg różnych aplikacji i rozwiązań wtyczek, które wykonają kopię zapasową witryny o każdej porze dnia.

Jednak zawsze dobrze jest być zbędnym w tej kategorii. Twoja usługa hostingowa powinna zdecydowanie być tworzenie kopii zapasowej witryny przynajmniej raz w tygodniu. Nie powinno to również kosztować dodatkowego grosza.

Jeśli z jakiegoś powodu Twoja witryna zniknie znikąd, nie powinieneś’bać się. Powinieneś być w stanie przejść bezpośrednio do usługi tworzenia kopii zapasowych wtyczek WordPress i uruchomić swoją stronę internetową w kilka minut. Co się stanie, jeśli to się nie powiedzie?

Zwykle ty’d być wkręcony. Jeśli korzystałeś z usługi hostingowej, która regularnie oferuje kopie zapasowe za darmo, będą one przechowywać Twoją witrynę i będą dla Ciebie dostępne. To’lepiej być zbędnym i bezproblemowym.

Związane z: Jak wykonać kopię zapasową witryny

Serwery i centra danych

Nie robi’To nawet nie brzmi jak prawdziwa rzecz – ale odległość od centrów danych ma wpływ na Twoją witrynę.

Twoja usługa hostingowa przechowa całą Twoją stronę internetową’s informacje na serwerze w centrum danych. To centrum danych może znajdować się w Muncie w Indianie lub Bangkoku w Tajlandii.

Opóźnienie to czas potrzebny na przeniesienie danych z centrum danych lub serwera do miejsca docelowego. Jeśli znajdujesz się dalej od centrum danych, istnieje więcej możliwości opóźnienia lub przekierowania danych. Spowodowałoby to zmniejszenie prędkości w Twojej witrynie.

Jeśli masz opcję wyboru hosta, który ma serwery bliżej ciebie, powinieneś to zrobić. Oczywiście istnieje wiele innych czynników wpływających na szybkość witryny. Jest to jedna zmienna, za pomocą której możesz kontrolować i poprawiać szybkość witryny. Równie dobrze możesz to wziąć.

Rozszerzona ochrona

bezpieczeństwo plików htaccessZagrożenia bezpieczeństwa są realne. W dowolnym momencie Twoja strona internetowa może zostać zhakowana lub poddana dowolnego rodzaju cyberatakom. Istnieje wiele podstawowych sposobów na powstrzymanie tego rodzaju złośliwych zakłóceń w WordPress. Od wtyczek po najlepsze praktyki, możesz się chronić.

Idąc krok dalej, wysokiej klasy usługi hostingowe oferują wysokiej klasy praktyki bezpieczeństwa. Kilka usług z powyższej listy wykracza poza to. Codziennie (lub więcej) skanują Twoją witrynę, aby zdiagnozować wszelkie zagrożenie bezpieczeństwa. Jeśli go znajdą, usługa hostingu powiadomi Cię o tym i naprawi sytuację.

Niższe usługi hostingowe tego nie oferują. Płacenie za tę wysoką cenę pozwala uzyskać usługę z zasobami, które pozwalają na ciągłe skanowanie i naprawę. Jeśli nie chcesz zbierać tej kwoty, WordPress może wiele zrobić, aby powstrzymać intruzów.

Coraz więcej przepisów jest wdrażanych, aby zachęcić duże i małe firmy do poważnego traktowania danych klientów i prywatności. Obecnie istnieją poważne kary związane z niewłaściwymi praktykami bezpieczeństwa i naruszeniami danych.

Łatwa instalacja WordPress

Jeśli Twoja usługa hostingowa nie zapewnia instalacji WordPress jednym kliknięciem – w ten sposób to robisz.

 1. Pobierz WordPress
 2. Prześlij WordPress na konto hostingowe
 3. Utwórz bazę danych MySQL i…

Nieważne, to już za dużo kroków. Nie miałem nawet możliwości edycji plików i zmiany kodu.

Instalacja WordPress nie powinna być trudna, ponieważ cała gama usług hostingowych pozwala zainstalować WordPress jednym kliknięciem.

Nie należy nawet myśleć o instalacji WordPress. Fakt, że piszę o tym, jest po prostu głupi. Każda usługa hostingowa powinna zapewniać instalację WordPress jednym kliknięciem. Jeśli tego nie zrobisz, wyrzuć je ze sporów jako usługę hostingową.

Darmowa ochrona SSL

Certyfikaty SSL to coś, co wiele osób mówi ci o swojej usłudze hostingowej. Są również czymś, czego wielu ludzi nie rozumie.

Istotą certyfikatów SSL jest to, że zabezpieczają twoją stronę. Jeśli patrzysz na adres URL w przeglądarce internetowej, certyfikat SSL zapewnia tę małą małą kłódkę. Zwykle używany jest certyfikat SSL, więc transakcje kartą kredytową, loginy i ogólnie transfer danych są zabezpieczone. Wyszukiwarki zaczynają również karać witryny, które nie mają certyfikatu SSL.

W jaki sposób certyfikat SSL faktycznie zabezpiecza twoją witrynę?

SSL to mały plik danych, który cyfrowo wiąże klucz kryptograficzny z serwerem WWW. Korzysta z protokołu https, co oznacza, że ​​szyfruje wszystkie dane przesyłane do i z serwera WWW. Dzięki temu wszystko jest znacznie bezpieczniejsze.

Z biegiem czasu certyfikaty SSL będą prawie obowiązkowe, jeśli chcesz, aby wyszukiwarki znalazły Twoją witrynę. Google będzie chciał upewnić się, że każda witryna, do której kierują ludzi, jest bezpieczna.

Jeśli firma chce, abyś zapłacił za certyfikat, powinieneś biec po wzgórza. Nawet najlepsze tanie firmy hostingowe oferują bezpłatną ochronę SSL.

Nigdy nie trzeba płacić za certyfikat SSL, a każda firma udająca, że ​​w inny sposób kradnie twoje pieniądze. Wszystkie dobre firmy hostingowe zaoferują darmowe skonfigurowanie SSL za pomocą usługi o nazwie Szyfrujmy.

Często zadawane pytania dotyczące hostingu WordPress

Który hosting jest najlepszy dla WordPress? Linux lub Windows?

Hosting Linux lub Windows oznacza po prostu, który system operacyjny działa na serwerach, z których korzysta firma. Linux jest najpopularniejszy na serwerach, więc ma więcej funkcji, dlatego większość projektantów stron internetowych z tego powodu preferuje hosting oparty na systemie Linux. Jedynym momentem, w którym system Windows miałby sens, jest skorzystanie z określonych aplikacji systemu Windows.

Dzięki tym informacjom hosting Linux jest zwykle wyborem – ale tak naprawdę nie ma znaczenia.

Czy potrzebujesz witryny hostingowej dla WordPressa??

Tak, aby korzystać z WordPress, musisz kupić hosting od zewnętrznej firmy hostingowej. W tym momencie możesz zainstalować WordPress na swojej platformie hostingowej.

Który serwis hostingowy jest najlepszy?

Ze względu na koszty, w połączeniu ze wszystkim, co jest uwzględnione, SiteGround to nasz wybór najlepszej usługi hostingu stron internetowych. Inne droższe usługi hostingowe mogą dawać lepsze wyniki, ale SiteGround jest najlepszą opcją wszechstronną.

Jeśli szukasz lepszej wydajności, radzę przeczytać nasz przewodnik po najlepszych hostach dedykowanych lub bardziej technicznie nastawionych, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po hostingu VPS.

Czy mogę hostować witrynę WordPress w dowolnym miejscu??

Możesz hostować WordPress na większości usług hostingowych. Wszystkie główne i dobrze znane usługi hostingowe pozwolą ci na hosting strony internetowej WordPress.

Czy Windows Hosting obsługuje WordPress?

Tak, możesz hostować WordPress na hoście Windows. To jest tak proste, jak korzystanie z WordPress na hostingu Linux.

Jaka jest różnica między hostingiem a hostingiem WordPress?

Różnica między planem hostingowym WordPress a standardowym planem hostingowym jest minimalna. Dedykowane plany, które są specjalnie dla WordPressa, po prostu znają oprogramowanie, które będzie działać na serwerze. Pozwala to firmie hostingowej poprawnie skonfigurować serwer i przydzielić określone zasoby potrzebne do uruchomienia WordPress.

Czy WordPress obsługuje Twoją witrynę??

Istnieje WordPress na WordPress.com zamiast WordPress.org, który pozwala na hostowanie własnej strony internetowej. Zalecamy hosting witryny w innej usłudze hostingowej.

Zamykanie myśli

Hosting może być przytłaczający dla wielu osób bez wcześniejszej wiedzy o tym, jak działają strony internetowe. Korzystanie z WordPress może dodać do tego przytłoczenia.

Ucząc się tych wszystkich zabawnych rzeczy, pomaga mieć naprawdę świetnego dostawcę usług hostingowych. Usługa powinna być po drodze pomocą, a nie przeszkodą.

Dlatego wybraliśmy SiteGround jako nasz wybór numer jeden. Cena ma sens i po prostu zaznaczają wszystkie pola. Świetną rzeczą jest to, że wykraczają poza to, ponieważ ich zespół obsługi klienta czuje się jak dodatkowy pracownik.

Jeśli chcesz mieć jeszcze więcej dodatkowych funkcji, takich jak wyjątkowo podwyższone bezpieczeństwo, wybór droższej opcji, takiej jak Kinsta, ma sens. Upewnij się, że wszystko w porządku, zaczynając od tego punktu cenowego.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map