Spravované hodnotenie hostiteľa WordPress: Váš praktický sprievodca pri výbere toho najlepšieho

Väčšina spoločností s webovými stránkami si je vedomá dopadu prvotriedneho hostiteľa pri manipulácii s digitálnymi aktívami. Nespoľahlivý by mohol spustiť premárnenie chaosu v sociálnych médiách. Aj keď výpadok alebo narušenie bezpečnosti nie je zavinením spoločnosti, podnik sa nezbaví hnevu svojich zainteresovaných strán..


Preto by hlavnou prioritou mala byť konzistentná výkonnosť a stabilná bezpečnosť. Aby sa zaistilo, že technickí odborníci manipulujú so svojimi digitálnymi aktívami, majitelia webových stránok sa rozhodnú používať spravovaný webový server WordPress namiesto toho, aby ho sami spravovali alebo najímali internú osobu, ktorá by ho spravovala za nich. Pre netechnikov, ktorí majú záujem, tu je zoznam najbežnejších problémov s programom WordPress a spôsob ich riešenia.

Pri výbere poskytovateľa webhostingu pre svoju webovú stránku WordPress by ste sa nemali spoliehať iba na to, ktorý z nich je najlacnejší alebo má lepšiu šírku pásma. Existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré treba zvážiť, vrátane:

 • náklady
 • Typy hostiteľského plánu
 • Miesta servera
 • Ovládací panel
 • Vlastná doména
 • Šírka pásma a veľkosť úložiska
 • uptime
 • SSL a Firewall
 • Zadarmo CDN
 • Zálohovanie a údržba
 • Migrácia webových stránok
 • Zákaznícka podpora

Čo je to Spravovaný hosting WordPress?

Keďže WordPress má právomoci vo viac ako 30% webových stránok cez internet, mnoho poskytovateľov webhostingu sa rozhodlo ponúknuť spravovaný hosting WordPress. To znamená, že hostiteľ spravuje všetky technické aspekty súvisiace s prevádzkou a údržbou vašej webovej stránky WordPress.

Vy ako vlastník webových stránok sa nemusíte báť zabezpečenia bezpečnosti, rýchlosti, výkonu, dostupnosti, zálohovania a aktualizácií, pretože poskytovateľ webhostingu už tieto úlohy zobral z vašich rúk..

Čo to pre vás znamená? Môžete sa zamerať na chod a budovanie svojho podnikania. Ďalšou dobrou vecou pre riadený hosting je to, že získate prémiovú podporu.

Teraz však existujú určité nevýhody pomocou riadeného hostingu. V porovnaní so spoločnými plánmi hostenia je to drahšie. Navyše vás obmedzuje pri inštalácii niektorých doplnkov WordPress, najmä tých, ktoré môžu spomaliť vaše webové stránky. V zásade ide o voľnú ochranu vašich webových stránok. Tiež budete mať menšiu kontrolu nad technickými aspektmi. Ak ste netechníčik, nemal by to byť problém.

Najlepšie spravovaný hosting WordPress

1.Rozsah stránok

SiteGround je nezávislá webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka vysoko kvalitné riešenia hostenia na globálnom trhu. Je veľmi spoľahlivý, pokiaľ ide o rýchlosť a výkony. Oficiálne ho odporúča aj WordPress.org.

TTFB alebo Time To First Byte je jedným z faktorov, ktoré treba zohľadniť pri testovaní rýchlosti vašich webových stránok. Je to čas, ktorý potrebuje webový prehľadávač používateľa na prijatie prvého bajtu údajov odoslaných serverom. A SiteGround prechádza týmto faktorom, pretože má stabilný čas odozvy servera.

Dátové centrá SiteGround sa nachádzajú v Chicagu, Londýne, Amsterdame a Singapure. Umiestnenie dátových centier pre webhosting záleží na fyzickej vzdialenosti, ktorú musia vaše súbory preniesť.

Má tiež funkcie bezpečnostnej siete, ktoré zahŕňajú denné zálohovanie vašich webových stránok. Takže aj v prípade zlyhania vašej osobnej zálohy môžete súbory zo zálohy SiteGround obnoviť.

Poskytuje tiež bezplatné certifikáty SSL, čo je v súčasnosti nevyhnutnosťou aj pre každú webovú stránku. Podpora zákazníkov veľmi dobre reaguje, keď potrebujete pomoc s riešením problémov na svojich webových stránkach.

SiteGround poskytuje pre svoj Managed WordPress Hosting tri rôzne plány:

 • Štartovací plán – začína sa od 3,95 dolárov mesačne, čo môže podporovať 1 webovú stránku s 10 GB webového priestoru.
 • Grow Big Plan – začína na 5,95 dolárov mesačne, ktorý môže podporovať neobmedzené webové stránky s 20 GB webového priestoru.
 • Plán GoGeek – začína na 11,95 dolárov za mesiac, čo môže podporovať neobmedzené webové stránky s 30 GB webového priestoru.

Navštívte SiteGround

2. A2 Hosting

A2 Hosting je známy tým, že je vysoko výkonný a ľahko použiteľný poskytovateľ webhostingu. Je to vízia vytvoriť a udržiavať takú dobrú webhostingovú spoločnosť, ktorú ju zamestnanci chcú používať sami.

Funkcie hostingu A2 sa zameriavajú hlavne na poskytovanie bleskovo rýchlych časov načítania, 99,9% dostupnosti a poskytovanie najlepších vývojárskych nástrojov a podporného tímu pozostávajúceho z guru, ktoré vám pomôžu 24/7, kedykoľvek budete potrebovať pomoc na svojich webových stránkach..

Niektoré z vynikajúcich funkcií hostenia A2 sú neobmedzená šírka pásma / prenos a ukladanie dát, neobmedzené e-mailové účty, bezplatné zálohovanie serverov prevíjanie dozadu (pre vyššiu bezpečnosť), bezriziková záruka vrátenia peňazí, bezplatná podpora prostredníctvom telefónu, live chat a e-mail. – 24/7/365 a mnoho ďalších.

Na rozdiel od iných poskytovateľov webhostingu však musíte na zabezpečenie svojej webovej stránky zakúpiť svoj vlastný certifikát SSL.

Jeho riadené plány hostenia WordPress začínajú na 11,99 dolárov mesačne pre jeden web, 18,99 dolárov mesačne pre 3 weby a 36,98 dolárov mesačne pre neobmedzené weby.

Navštívte A2 Hosting

3. InMotion Hosting

InMotion Hosting je jedným z najväčších nezávislých poskytovateľov hostingu, ktorý nevlastní spoločnosť Endurance International – holdingová spoločnosť pre mnoho známych značiek hostingu.

Pozrime sa na niekoľko neuveriteľných funkcií hostenia InMotion:

 • Kvalitný zákaznícky servis – majú technickú podporu v USA prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu alebo lístkového systému.
 • Výkon – hostenie InMotion trvalo skóre nad priemernou rýchlosťou TTFB, čo znamená, že poskytuje hostiteľovi vysokorýchlostný výkon.
 • Zálohovanie bezplatných údajov – pravidelné zálohovanie je nevyhnutnosťou každej webovej stránky. V službe InMotion Hosting budete môcť zadarmo vykonávať denné zálohy webových stránok.
 • Úložisko diskov SSD – jednotky SSD sú oveľa rýchlejšie ako staré disky, vďaka ktorým sa načítanie vašich webových stránok zvyšuje ešte rýchlejšie.
 • Certifikát SSL zadarmo

InMotion ponúka Managed WordPress Hosting, ktorý začína na 7,65 dolárov mesačne, v závislosti od potrieb vašich webových stránok. WordPress je predinštalovaný a pripravený na použitie aj s bezplatnou doménou alebo bezplatný prevod v prípade, že už máte existujúcu doménu,

Navštívte hostenie InMotion

4. Kinsta WP Hosting

Kinsta WP Hosting sa zameriava na Managed WordPress Hosting. S viac ako 10 ročnými skúsenosťami s programom WordPress vám zaručuje najlepšie riešenie.

Zameriava sa na budovanie all-in-one riešenia pre klientov, aby pomohla spravovať ich správu stránok bez námahy. Kinsta tiež beží pomocou platformy Google Cloud Platform, vďaka ktorej je používateľsky prívetivý webový hostiteľ. Faktory, ako je podpora zákazníka 24 hodín denne, 7 dní v týždni, spoľahlivosť a dostupnosť, sú uspokojivými súčasťami ich prísľubu.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

 • Pomocou najmodernejšej technológie zaistite, aby sa váš web načítal tak rýchlo, ako mrknutie oka
 • Využívanie aktívnych a pasívnych metód prevencie útokov
 • Bezplatná migrácia stránok bez prestojov
 • Zadarmo SSL a CDN

Jeho cena sa začína na 30 USD mesačne pre jednu webovú stránku. Ak ste väčšou firmou, môže cena stúpať až na 1 500 dolárov mesačne alebo viac v závislosti od potrieb vašich webových stránok.

Navštívte Kinsta

5. Motor WP

WP Engine Hosting je jedným z priekopníkov v tomto odvetví. Okrem toho, že je prvým poskytovateľom hostingu, naďalej zlepšuje svoju dôveryhodnosť a služby pre svojich používateľov. Amazon Web Services a platforma Google Cloud sú medzi jej partnermi, ktorí ponúkajú najvyššiu dostupnosť, rýchlosť, škálovateľnosť a bezpečnosť na vašom webe.

Jeho dátové centrá sa nachádzajú v USA (Iowa, Južná Karolína, Oregon), Belgicku, Taiwane, Tokiu, Londýne, Frankfurte, Sydney, Írsku, Montreale. Môžete sa prihlásiť na odber kdekoľvek najbližšie k vašej polohe.

Keď sa prihlásite na odber plánov rastu, mierky, prémia a podnikania, budete mať k dispozícii podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Všetky funkcie sú uvedené na informačnom paneli a keď sa prihlásite na odber, vykonajú orientáciu, aby ste sa s funkciami zoznámili..

Služba Managed Hosting spoločnosti WP Engine kladie dôraz na výkonnosť a jej cena je založená na miere návštevnosti, ktorú priťahujete na svoje stránky. Takže, ak ste nováčik, môžete získať plán spustenia, ktorého cena je 35 dolárov mesačne. Ak ste podnik veľkého rozsahu, mali by ste použiť vyšší alebo vlastný plán.

Navštívte WP Engine

6. Hosting zotrvačníka

Poslaním spoločnosti Flywheel Hosting je uľahčiť webovým dizajnérom a vývojárom webu vytváranie webových stránok na platforme WordPress. Cieľom partnerstva so službou Google Cloud je vytvoriť vlastnú hostingovú platformu, ktorá je rýchla, škálovateľná a bezpečná.

Niektoré z vlastností zotrvačníka:

 • Bezplatná migrácia stránok
 • Nočné zálohy
 • Rýchle weby – má funkciu stagingu na jedno kliknutie na prenos a čítanie všetkých požadovaných informácií.
 • Vyčistite bezplatný malware
 • Nástroje spolupráce
 • Vstavaná vyrovnávacia pamäť – navrhnutá tak, aby bol hosting čo najrýchlejší.
 • Zákaznícka podpora 24/7

Navštívte Hosting zotrvačníkov

Okrem toho je Flywheel postavený na pevnej sieťovej infraštruktúre, ktorá vykonáva pravidelnú údržbu a zálohovanie, čo zaručuje vývojárom a vlastníkom webových stránok, že je bezpečné hosťovať webové stránky s nimi..

Jeho dátové centrá sa nachádzajú v USA (New York, Atlanta, Dallas, San Francisco), Singapure, Tokiu, Japonsku, Toronte, Kanade, Amsterdame, Holandsku, Frankfurte, Nemecku a Londýne, Spojenom kráľovstve..

Jeho cena začína na 23 USD mesačne a môže sa zvýšiť až na 266 dolárov mesačne alebo vyššie, ak váš web má obrovské mesačné návštevy a potrebuje zodpovedajúcu šírku pásma.

záver

Keďže existuje veľa poskytovateľov štandardných hostingu, musíte si vybrať, ktorý z nich je podľa vás spôsobilý na prácu so stránkou, ktorú máte na mysli. Je lepšie prehľadávať online recenzie u každého poskytovateľa hostingu, aby ste sa uistili, že ste si zakúpili balík hostingu, ktorý kontroluje všetky políčka technických potrieb vášho podnikania..

Podobne je cenotvorba najvyššou ohľadom, aby ste sa uistili, že je hodná vašej investície.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map